Panička a vojín

Bylo 21.srpna 1989 a na letní tábor u rybníka Borovinka se snášela nezvykle teplá noc.

„Už jsem si myslela, že to nevyjde, ještě, že to Lenka odřekla,“ řekla Libuše, postávající u okna a snažící se zrakem proniknout tmou ke stanům se spícími dětmi.

Jirka k ní zezadu přistoupil a objal ji v pase.

„Máme štěstí,“ políbil ji do vlasů. „A nekoukej tam pořád! Praktikanti děti ohlídají. Je to jejich práce. My s nima máme dost starostí přes den.“

Libuše vzdychla a otočila se. Jirka na sobě měl červené trenýrky, pamatující snad ještě I. spartakiádu. Jinak tu stál už nahý a nažhavený.

„Teda s těma trenkama moc parády neuděláš,“ rozesmála se, ale sama už si přetahovala triko a rozepínala podprsenku.

Nazí pak vklouzli do postele, aby se věnovali příjemné letní aktivitě…

***

STANOVÝ TÁBOR

Praktikantka Simona slastně vzdychala v náručí Radka. Líbali se, objímali a jeho ruka pozvolna od prsou klesala níž, k zipu džínových kraťásků.

„Počkej… tohle… ne,“ odtáhla se dívka a Radka od sebe odstrčila.

Ten zvadl. Už ji měl hezky nalomenou a teď nebude nic?

„Ale Simonko… mám tě rád a… taky to chceš,“ zkusil to ještě vemlouvavě.

Dle předpokladu ale neuspěl. Simona byla ještě panna a ztráta věnečku v šestnácti letech jí připadala brzo.

„Jdu obejít tábor,“ urovnala si vyhrnuté triko a vyšla ze stanu ven. Radek ji následoval, vzal za ruku a za chvíli se znovu líbali ve vysoké trávě za táborem…

***

V POKOJI VEDOUCÍCH

„Ah… ah… seš hluboko,“ hekala Libuše hlasitě pod přírazy ocasu, který do ní vnikal opravdu hluboko, jak měl Jirka její nohy zapřené o ramena. Takto ji měl ve své moci a plně si to užíval. V tom byl trochu sobec a myslel hlavně na své uspokojení. Tvrdě přirážel a ještě ji držel ruce rozpažené, takže Libuše nemohla vůbec nic dělat.

„Jo… joooo… hezky… drž… uh… už… budu,“ funěl a zrychloval mlaskavé proniky do roztažené kundičky.
„Ano… ano… střííkeej,“ povzbuzovala ho Libuše, ač věděla, že v týhle poloze se ona neudělá.

Jirka přirazil naposledy a pustil do ní dávku. Trhavě se do ní vyprázdnil do poslední kapky a pak znaveně odpadl.

„To byla jízda,“ usmál se a Libuše mu úsměv, byť trochu nakysle, opětovala.

Když Jirka usnul, dumala, jestli s tímhle milencem neudělala chybu. Ze začátku to bylo fajn, ale teď už ji to tak nebaví. Chtělo by to změnu. No co, ráno moudřejší večera, zachumlala se do deky a usnula.

***

Druhý den tábor navštívila skupina vojáků ČSLA. V duchu lidových tradic a budování míru a socialismu učili děti od útlého věku znát zbraně a jejich obsluhu. Nadšené děti tak na louce střílely z kulometu, učily se rozborky samopalů a dalším dovednostem. Vojáci byli spokojeni, že vypadli ven z kasáren a měli volnost. Velitel, který je doprovázel, byl hodný a s úsměvem je varoval před přílišnou družbou se soudružkami vedoucími a náctiletými praktikantkami.

Sotva však zmizel z dohledu, vojáci se promísili s děvčaty a tu a tam už probíhalo svůdné pomrkávání a když se ukázalo, že vojáci zde stráví noc, bylo jasné, že okolí tábora dnes bude zaplněno ležícími a vzdychajícími těly náhodných milenců.

Také na Libuši se zaměřil jeden mladý vojín. Ženě to imponovalo, neboť měla již čtyřicítku na krku a byla zde opravdu silná konkurence a dala Davidovi, tak se jmenoval, najevo svou přízeň. Jirka si ji nehlídal, a tak nebyl problém se večer stáhnout mimo tábor, obejít dva šoustající páry a najít si hezké místečko. Oba věděli, že je to jen nezávazný sex, a proto do toho šli bez nějakých svádivých doteků a slůvek. David byl vmžiku nahý a dopředu mu trčelo tvrdé kopí dvacetiletého nadržence.

Libuše se pustila do vášnivé kuřby, až ji panty bolely, ale rozhodla se chlapci poskytnout pořádný sex zkušené zralenky. David hekal a vzdychal nad sajícími rty a kmitajícím jazyku, který mu olizoval naběhlý žalud, uzdičku i chlupaté koule. Tohle doposud nezažil a nezadržitelně spěl k vystříkání.

„Já… ehh… asi,“ hekal a Libuše pochopila. Vyplivla ocas a nasměrovala do trávy. Párkrát ho pohonila a úd se trhavě začal zbavovat semene. Poté hned zase nasadila ústní masáž a ocas ani nestačil ochabnout a zase byl tvrdý a připravený.

„Pojď do mě,“ zaprosila, lehla si a roztáhla nohy.

Ve tmě toho David moc neviděl, ale pomohla mu se zavedením a pak už do ní zajel hladce až po koule.

„Anooo… to… je klacek,“ táhle spokojeně povzdechla, když ho celého v sobě cítila. David se pozvedl na pažích a strojově ji mrdal a snaživě líbal menší drobná prsa s krásně napruženými tvrdými bradavkami.
„Jo… to… dělej… aaach,“ povzbuzovala ho Libuše, které na prsa byla citlivá a chvěla se v záplavě vzrůstající rozkoše.

David se snažil, chvílemi se i vášnivě líbali, až poznala, že mladík začíná zrychlovat přírazy.

„Ještě… chvilku… vydržž… prosím… oh… oh,“ snažila se ho brzdit, měla to na krajíčku a David vydržel a když houkavými zvuky nádherně vyvrcholila, teprve jí zaplavil pochvu semenem. Bylo to opojná a spalující slast, jakou už dlouho nezažila.

Po chvilce odpočinku s uspokojením zjistila, že mu ocas zase stojí a tentokrát si ji vzal zezadu. Klečela a přijímala prudké a hluboké přírazy, které jí dělaly nesmírně dobře, až měla mžitky před očima.

Mlask… mlask,“ David ji tvrdě šoustal a sám si užíval poševní stahy a vlhkost kundy rajcovní paničky Libušky… vlastně… ehm… soudružky vedoucí.

Když se do ní udělal, leželi vedle sebe, povídali si a s překvapením zjistili, že David má posádku ve městě, kde Libuše bydlí! Bylo to příjemné zjištění a oba se dohodli, že tohle určitě není jejich poslední setkání.

***

Libuše se po návratu z tábora brzy dočkala kontaktu od Davida. Jenže scházet se ve městě, kde je mnoho zvědavých očí i uší, nebylo jen tak. Libuše také byla vdaná. Její muž z práce chodil domů až pozdě večer, takže byt byl v podstatě volný, ale přece jen zvídaví sousedé v okolí byli jistou překážkou. Nakonec našli řešení. David k ní chodil až navečer zadem přes zahradu, kde přelezl plot a nepozorovaně přeběhl až k domu a sklepem prošel dovnitř.

Návštěvy nebyly tak časté, David neměl zrovna vycházky obden, ale o to vášnivější byl pak sex.

Divoce se na sebe vrhli a leckdy si první číslo odbyli na koberci v ložnici. David z ní doslova strhal oblečení a tvrdým kolíkem jí hned proklál kundičku.

„Božeeee… ty mě… zabiješ… zvířeeee,“ ječela Libuše, ale pánví mu šla naproti, aby byl v ní co nejhlouběji.

David prudce přirážel mezi doširoka roztaženýma nohama a pak ji převrátil a vnikl do ní zezadu. Lucie se opět hlasitě rozječela v nové záplavě rozkoše a pevně zapřena mu držela až do fantastických orgasmů, které jí během těch chvil přivodil. Prsa měla vždy ohmataná s otlaky jeho dlaní, zadeček s rudými pruhy od pleskání, kterými ji častoval ve vrcholných okamžicích… Byla to zkrátka divoká mrdačka.

„Kuř… kuř!“ držel jí hlavu, zatímco ona si pouštěla jeho péro hluboko do krku a pak už jen hltavě polykala semeno. Když jí to udělal poprvé, myslela si, že omdlí. Nakonec uznala, že to lze překonat, a tak mu to dělala i nadále, k jeho nevýslovné radosti. Kdyby tušila, jak mu kluci na rotě závidí, protože jejich mladé kočičky jim podobné útěchy téměř nikdy neposkytovaly.

Při těchto dostaveníčkách většinou zvládli tři, čtyři čísla a Libuše byla ušoustaná, ale nevýslovně spokojená.

Pozdě večer vracející se manžel pak nebyl již obtěžován manželským sexem a mohl v klidu spát.

***

Davidovi uběhla půlka vojny a druhý rok se opakoval stejný scénář s nováčky. Jednoho jarního dne byl vyhlášen poplach a jednotlivé čety dostaly za úkol proniknout střeženým územím zpět do kasáren. Aktivován byl celý VVP, včetně příslušníků Veřejné bezpečnosti a staříků z útvarů Lidových milic. Roty byly vysazeny za linií a proniknout zpět musel každý sám za sebe.

Po půldenním usilovném plížení, prolézání a skrývání se David dostal do posádkového města a úkryt si vybral u Libuše, kde chtěl zůstat do večera. Za dne by se nepozorovaně k bráně kasáren nedostal.

„Teda, ty si umíš vybrat chvilku,“ otvírala okno po zaťukání, když ho poznala. „Hele… Miloš má pohotovost, hledají kluky… no, tebe vlastně taky… a může se tu objevit. Takže nic nebude,“ oznámila mu, jenže to už cítila jeho ruce na prsou a hlazení na zadečku a tohle ji vždycky dostalo.

„Fakt… to… nejde… oooh… uuuh,“ zavzdychala, jak jí vyhrnul sukni a obličej jí zabořil do klína. Zaryla mu prsty do vlasů, protože cítila kmitající jazyk na štěrbině, která hned zareagovala zvlhčením a otevíráním. Libuše se holila, jako jedna z prvních žen ze širokého okolí a David teď hltavě sál šťávy a rejdil jí po kundičce sem tam, až vsál mezi rty naběhlý klitoris.

„Oááách… bože,“ vybuchla Libuše rozkoší a rychle se přemístila k posteli, kde ulehla naznak. David pokračoval v sání a lízání, dlaněmi jí drtil prsa a pak už nasadil hlavici žaludu na otvor a přirazil.
„Och… oh… pomaleji,“ vykvikla, ale David si ji naopak vzal tvrdě a drsně.
„Asi si představuje, že je dobyvatel a plení nepřátelské území,“ projelo Libuši hlavou, jak viděla jeho mundúr a kalhoty spuštěné jen ke kolenům. David napůl stál, držel ji za kotníky prudkými přírazy do ní zarážel svůj sochor.
„Ano… dělej mi to,“ povzbuzovala ho, protože spěla k orgasmu a chtěla vyvrcholit společně.
„Mrdej mě… svou děvku… couru… anooo… jo… joooo… úúúúh,“ vyrážela, David zrychloval, když vtom se ozvalo bušení na vchodové dveře.
„Buch… buch, Líbo, otevři… ksakru… klíče jsou v zámku,“ ozvalo se.
„Miloš!“ vyskočila Libuše z postele jak střela a David se chvatně oblékal.
„Jak to, že je doma, co vlastně dělá?“
„Je policajt a dneska honí ty průzkumáky. Padej oknem,“ rychle se Libuše přioděla a šla otevřít.

David vyskočil ven a Miloš se hrnul dovnitř. „Soused viděl nějakýho vojáka běžet zahradou. Nebyl tu, nevidělas ho?“
„Ne. Nikdo tu nebyl. Teda jako v domě… na zahradu se podívej sám.“

Nadstrážmistr procházel domem, zato David už byl dávno pryč.

Do kasáren ale nedošel. Jedna z hlídek ho spatřila a kordon pronásledovatelů ho pak sevřel v parku a zajal.

***

„To teda bylo o fous,“ souhlasila Libuše, když si o tom později v posteli vyprávěli. „Sousedi jsou zmetci. Záviděj mi, tak špicujou a hledaj co muži napráskat.“
„Žes mi neřekla, že je policajt?“
„Ses nikdy neptal. Kvůli tomu za mnou nechodíš,“ šklebila se Libuše a rukou si hrála s povadlým bimbasem.

Ten samozřejmě začal poslušně tuhnout a jakmile mu dopřála vášnivou kuřbu, byl tvrdý jak ocelová tyč.

„Hmm… ten… je… krásnej… gmmm… fhmm,“ sjížděla ho lascívně jazykem a David z toho měl mžitky před očima. Vyskočil a vrazil ji ho tam až po koule.
„Jooo… hezky mě projeď,“ souhlasila Libuše a přirazila mu naproti.

Rozjela se rytmická soulož s líbáním, mazlením a laskáním.

„Budu… na… tebe… stále… myslet… budeš… mi… ooááh… chybět,“ vzdychala slastně.
„Co? Proč?“ nechápal David, soustředěný na příjemné přírazy v mokré kundičce.
„Za měsíc… oooh… se… stěhujem… pryč… ooh… Miloš povýšil… božeeee… jsééém,“ dospěla Libuše k orgasmu a výkropu své kapličky dávkou mladistvého semene.

***

S Davidem se potkala až o pár let později, kdy coby zdrogovaný násilník na ni za přepážkou spořitelny tasil pistoli a chtěl peníze. Když ji poznal, lekl se, prchl, ale po krátké přestřelce byl zastřelen praporčíkem Milošem Říhou, kterýžto byl povýšen na nadpraporčíka.

Autor

4.1 23 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Krasné vzpomínka na doby minulé. Jo kdo už si dneska vojnu pamatuje. No užíval si hezky a to setkání po letech bylo teda asi blbý. No s nikým se život nemazlí.

shock

Část jsou mé vlastní zážitky (tábor), něco jsem si „půjčil“ z filmu „Copak je to za vojáka“ (útěk a úkryt u Libuše) a abych furt nekončil šťastně, nevěra byla po zásluze potrestána samotným paroháčem…

Junior

A mně to nahánění vojáků přišlo povědomé. Za nás už se takhle neblblo už jsme neměli toho správného nepřítele lidu. A skoro jsem se chtěl divit, že jsi ještě nepřidal komentář. 😀

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x