Panička a vojín

Bylo 21.srpna 1989 a na letní tábor u rybníka Borovinka se snášela nezvykle teplá noc.

„Už jsem si myslela, že to nevyjde, ještě, že to Lenka odřekla,“ řekla Libuše, postávající u okna a snažící se zrakem proniknout tmou ke stanům se spícími dětmi.

Jirka k ní zezadu přistoupil a objal ji v pase.

„Máme štěstí,“ políbil ji do vlasů. „A nekoukej tam pořád! Praktikanti děti ohlídají. Je to jejich práce. My s nima máme dost starostí přes den.“

Libuše vzdychla a otočila se. Jirka na sobě měl červené trenýrky, pamatující snad ještě I. spartakiádu. Jinak tu stál už nahý a nažhavený.

„Teda s těma trenkama moc parády neuděláš,“ rozesmála se, ale sama už si přetahovala triko a rozepínala podprsenku.

Nazí pak vklouzli do postele, aby se věnovali příjemné letní aktivitě…

***

STANOVÝ TÁBOR

Praktikantka Simona slastně vzdychala v náručí Radka. Líbali se, objímali a jeho ruka pozvolna od prsou klesala níž, k zipu džínových kraťásků.

„Počkej… tohle… ne,“ odtáhla se dívka a Radka od sebe odstrčila.

Ten zvadl. Už ji měl hezky nalomenou a teď nebude nic?

„Ale Simonko… mám tě rád a… taky to chceš,“ zkusil to ještě vemlouvavě.

Dle předpokladu ale neuspěl. Simona byla ještě panna a ztráta věnečku v šestnácti letech jí připadala brzo.

„Jdu obejít tábor,“ urovnala si vyhrnuté triko a vyšla ze stanu ven. Radek ji následoval, vzal za ruku a za chvíli se znovu líbali ve vysoké trávě za táborem…

***

V POKOJI VEDOUCÍCH

„Ah… ah… seš hluboko,“ hekala Libuše hlasitě pod přírazy ocasu, který do ní vnikal opravdu hluboko, jak měl Jirka její nohy zapřené o ramena. Takto ji měl ve své moci a plně si to užíval. V tom byl trochu sobec a myslel hlavně na své uspokojení. Tvrdě přirážel a ještě ji držel ruce rozpažené, takže Libuše nemohla vůbec nic dělat.

„Jo… joooo… hezky… drž… uh… už… budu,“ funěl a zrychloval mlaskavé proniky do roztažené kundičky.
„Ano… ano… střííkeej,“ povzbuzovala ho Libuše, ač věděla, že v týhle poloze se ona neudělá.

Jirka přirazil naposledy a pustil do ní dávku. Trhavě se do ní vyprázdnil do poslední kapky a pak znaveně odpadl.

„To byla jízda,“ usmál se a Libuše mu úsměv, byť trochu nakysle, opětovala.

Když Jirka usnul, dumala, jestli s tímhle milencem neudělala chybu. Ze začátku to bylo fajn, ale teď už ji to tak nebaví. Chtělo by to změnu. No co, ráno moudřejší večera, zachumlala se do deky a usnula.

***

Druhý den tábor navštívila skupina vojáků ČSLA. V duchu lidových tradic a budování míru a socialismu učili děti od útlého věku znát zbraně a jejich obsluhu. Nadšené děti tak na louce střílely z kulometu, učily se rozborky samopalů a dalším dovednostem. Vojáci byli spokojeni, že vypadli ven z kasáren a měli volnost. Velitel, který je doprovázel, byl hodný a s úsměvem je varoval před přílišnou družbou se soudružkami vedoucími a náctiletými praktikantkami.

Sotva však zmizel z dohledu, vojáci se promísili s děvčaty a tu a tam už probíhalo svůdné pomrkávání a když se ukázalo, že vojáci zde stráví noc, bylo jasné, že okolí tábora dnes bude zaplněno ležícími a vzdychajícími těly náhodných milenců.

Také na Libuši se zaměřil jeden mladý vojín. Ženě to imponovalo, neboť měla již čtyřicítku na krku a byla zde opravdu silná konkurence a dala Davidovi, tak se jmenoval, najevo svou přízeň. Jirka si ji nehlídal, a tak nebyl problém se večer stáhnout mimo tábor, obejít dva šoustající páry a najít si hezké místečko. Oba věděli, že je to jen nezávazný sex, a proto do toho šli bez nějakých svádivých doteků a slůvek. David byl vmžiku nahý a dopředu mu trčelo tvrdé kopí dvacetiletého nadržence.

Libuše se pustila do vášnivé kuřby, až ji panty bolely, ale rozhodla se chlapci poskytnout pořádný sex zkušené zralenky. David hekal a vzdychal nad sajícími rty a kmitajícím jazyku, který mu olizoval naběhlý žalud, uzdičku i chlupaté koule. Tohle doposud nezažil a nezadržitelně spěl k vystříkání.

„Já… ehh… asi,“ hekal a Libuše pochopila. Vyplivla ocas a nasměrovala do trávy. Párkrát ho pohonila a úd se trhavě začal zbavovat semene. Poté hned zase nasadila ústní masáž a ocas ani nestačil ochabnout a zase byl tvrdý a připravený.

„Pojď do mě,“ zaprosila, lehla si a roztáhla nohy.

Ve tmě toho David moc neviděl, ale pomohla mu se zavedením a pak už do ní zajel hladce až po koule.

„Anooo… to… je klacek,“ táhle spokojeně povzdechla, když ho celého v sobě cítila. David se pozvedl na pažích a strojově ji mrdal a snaživě líbal menší drobná prsa s krásně napruženými tvrdými bradavkami.
„Jo… to… dělej… aaach,“ povzbuzovala ho Libuše, které na prsa byla citlivá a chvěla se v záplavě vzrůstající rozkoše.

David se snažil, chvílemi se i vášnivě líbali, až poznala, že mladík začíná zrychlovat přírazy.

„Ještě… chvilku… vydržž… prosím… oh… oh,“ snažila se ho brzdit, měla to na krajíčku a David vydržel a když houkavými zvuky nádherně vyvrcholila, teprve jí zaplavil pochvu semenem. Bylo to opojná a spalující slast, jakou už dlouho nezažila.

Po chvilce odpočinku s uspokojením zjistila, že mu ocas zase stojí a tentokrát si ji vzal zezadu. Klečela a přijímala prudké a hluboké přírazy, které jí dělaly nesmírně dobře, až měla mžitky před očima.

Mlask… mlask,“ David ji tvrdě šoustal a sám si užíval poševní stahy a vlhkost kundy rajcovní paničky Libušky… vlastně… ehm… soudružky vedoucí.

Když se do ní udělal, leželi vedle sebe, povídali si a s překvapením zjistili, že David má posádku ve městě, kde Libuše bydlí! Bylo to příjemné zjištění a oba se dohodli, že tohle určitě není jejich poslední setkání.

***

Libuše se po návratu z tábora brzy dočkala kontaktu od Davida. Jenže scházet se ve městě, kde je mnoho zvědavých očí i uší, nebylo jen tak. Libuše také byla vdaná. Její muž z práce chodil domů až pozdě večer, takže byt byl v podstatě volný, ale přece jen zvídaví sousedé v okolí byli jistou překážkou. Nakonec našli řešení. David k ní chodil až navečer zadem přes zahradu, kde přelezl plot a nepozorovaně přeběhl až k domu a sklepem prošel dovnitř.

Návštěvy nebyly tak časté, David neměl zrovna vycházky obden, ale o to vášnivější byl pak sex.

Divoce se na sebe vrhli a leckdy si první číslo odbyli na koberci v ložnici. David z ní doslova strhal oblečení a tvrdým kolíkem jí hned proklál kundičku.

„Božeeee… ty mě… zabiješ… zvířeeee,“ ječela Libuše, ale pánví mu šla naproti, aby byl v ní co nejhlouběji.

David prudce přirážel mezi doširoka roztaženýma nohama a pak ji převrátil a vnikl do ní zezadu. Lucie se opět hlasitě rozječela v nové záplavě rozkoše a pevně zapřena mu držela až do fantastických orgasmů, které jí během těch chvil přivodil. Prsa měla vždy ohmataná s otlaky jeho dlaní, zadeček s rudými pruhy od pleskání, kterými ji častoval ve vrcholných okamžicích… Byla to zkrátka divoká mrdačka.

„Kuř… kuř!“ držel jí hlavu, zatímco ona si pouštěla jeho péro hluboko do krku a pak už jen hltavě polykala semeno. Když jí to udělal poprvé, myslela si, že omdlí. Nakonec uznala, že to lze překonat, a tak mu to dělala i nadále, k jeho nevýslovné radosti. Kdyby tušila, jak mu kluci na rotě závidí, protože jejich mladé kočičky jim podobné útěchy téměř nikdy neposkytovaly.

Při těchto dostaveníčkách většinou zvládli tři, čtyři čísla a Libuše byla ušoustaná, ale nevýslovně spokojená.

Pozdě večer vracející se manžel pak nebyl již obtěžován manželským sexem a mohl v klidu spát.

***

Davidovi uběhla půlka vojny a druhý rok se opakoval stejný scénář s nováčky. Jednoho jarního dne byl vyhlášen poplach a jednotlivé čety dostaly za úkol proniknout střeženým územím zpět do kasáren. Aktivován byl celý VVP, včetně příslušníků Veřejné bezpečnosti a staříků z útvarů Lidových milic. Roty byly vysazeny za linií a proniknout zpět musel každý sám za sebe.

Po půldenním usilovném plížení, prolézání a skrývání se David dostal do posádkového města a úkryt si vybral u Libuše, kde chtěl zůstat do večera. Za dne by se nepozorovaně k bráně kasáren nedostal.

„Teda, ty si umíš vybrat chvilku,“ otvírala okno po zaťukání, když ho poznala. „Hele… Miloš má pohotovost, hledají kluky… no, tebe vlastně taky… a může se tu objevit. Takže nic nebude,“ oznámila mu, jenže to už cítila jeho ruce na prsou a hlazení na zadečku a tohle ji vždycky dostalo.

„Fakt… to… nejde… oooh… uuuh,“ zavzdychala, jak jí vyhrnul sukni a obličej jí zabořil do klína. Zaryla mu prsty do vlasů, protože cítila kmitající jazyk na štěrbině, která hned zareagovala zvlhčením a otevíráním. Libuše se holila, jako jedna z prvních žen ze širokého okolí a David teď hltavě sál šťávy a rejdil jí po kundičce sem tam, až vsál mezi rty naběhlý klitoris.

„Oááách… bože,“ vybuchla Libuše rozkoší a rychle se přemístila k posteli, kde ulehla naznak. David pokračoval v sání a lízání, dlaněmi jí drtil prsa a pak už nasadil hlavici žaludu na otvor a přirazil.
„Och… oh… pomaleji,“ vykvikla, ale David si ji naopak vzal tvrdě a drsně.
„Asi si představuje, že je dobyvatel a plení nepřátelské území,“ projelo Libuši hlavou, jak viděla jeho mundúr a kalhoty spuštěné jen ke kolenům. David napůl stál, držel ji za kotníky prudkými přírazy do ní zarážel svůj sochor.
„Ano… dělej mi to,“ povzbuzovala ho, protože spěla k orgasmu a chtěla vyvrcholit společně.
„Mrdej mě… svou děvku… couru… anooo… jo… joooo… úúúúh,“ vyrážela, David zrychloval, když vtom se ozvalo bušení na vchodové dveře.
„Buch… buch, Líbo, otevři… ksakru… klíče jsou v zámku,“ ozvalo se.
„Miloš!“ vyskočila Libuše z postele jak střela a David se chvatně oblékal.
„Jak to, že je doma, co vlastně dělá?“
„Je policajt a dneska honí ty průzkumáky. Padej oknem,“ rychle se Libuše přioděla a šla otevřít.

David vyskočil ven a Miloš se hrnul dovnitř. „Soused viděl nějakýho vojáka běžet zahradou. Nebyl tu, nevidělas ho?“
„Ne. Nikdo tu nebyl. Teda jako v domě… na zahradu se podívej sám.“

Nadstrážmistr procházel domem, zato David už byl dávno pryč.

Do kasáren ale nedošel. Jedna z hlídek ho spatřila a kordon pronásledovatelů ho pak sevřel v parku a zajal.

***

„To teda bylo o fous,“ souhlasila Libuše, když si o tom později v posteli vyprávěli. „Sousedi jsou zmetci. Záviděj mi, tak špicujou a hledaj co muži napráskat.“
„Žes mi neřekla, že je policajt?“
„Ses nikdy neptal. Kvůli tomu za mnou nechodíš,“ šklebila se Libuše a rukou si hrála s povadlým bimbasem.

Ten samozřejmě začal poslušně tuhnout a jakmile mu dopřála vášnivou kuřbu, byl tvrdý jak ocelová tyč.

„Hmm… ten… je… krásnej… gmmm… fhmm,“ sjížděla ho lascívně jazykem a David z toho měl mžitky před očima. Vyskočil a vrazil ji ho tam až po koule.
„Jooo… hezky mě projeď,“ souhlasila Libuše a přirazila mu naproti.

Rozjela se rytmická soulož s líbáním, mazlením a laskáním.

„Budu… na… tebe… stále… myslet… budeš… mi… ooááh… chybět,“ vzdychala slastně.
„Co? Proč?“ nechápal David, soustředěný na příjemné přírazy v mokré kundičce.
„Za měsíc… oooh… se… stěhujem… pryč… ooh… Miloš povýšil… božeeee… jsééém,“ dospěla Libuše k orgasmu a výkropu své kapličky dávkou mladistvého semene.

***

S Davidem se potkala až o pár let později, kdy coby zdrogovaný násilník na ni za přepážkou spořitelny tasil pistoli a chtěl peníze. Když ji poznal, lekl se, prchl, ale po krátké přestřelce byl zastřelen praporčíkem Milošem Říhou, kterýžto byl povýšen na nadpraporčíka.

Autor

4 24 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Krasné vzpomínka na doby minulé. Jo kdo už si dneska vojnu pamatuje. No užíval si hezky a to setkání po letech bylo teda asi blbý. No s nikým se život nemazlí.

shock

Část jsou mé vlastní zážitky (tábor), něco jsem si „půjčil“ z filmu „Copak je to za vojáka“ (útěk a úkryt u Libuše) a abych furt nekončil šťastně, nevěra byla po zásluze potrestána samotným paroháčem…

Junior

A mně to nahánění vojáků přišlo povědomé. Za nás už se takhle neblblo už jsme neměli toho správného nepřítele lidu. A skoro jsem se chtěl divit, že jsi ještě nepřidal komentář. 😀

Kamil Fosil

Vyloženě jsem se poznal v roli toho nebohého praktikanta, ale potom se naštěstí vesla chopil svobodník Milan Kouba.
Dnešní mladí muži ani netuší, o co všechno přišli zrušením základní vojenské služby.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x