Plán na změnu 2

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Plán na změnu
Minule vyprávění končilo ve chvíli, kdy mi Marcela prozradila, že je pěkná dračice. Samozřejmě mě taková nekonkrétní informace nestačila a po krátké chvilce, kdy jsem byl překvapen a zaskočen, jsem začal vyzvídat.

Seděli jsme oba v posteli, opření o čelo postele, pili prosecco, já byl příjemně unavený, ale zároveň jsem byl jak na trní, co z mého nového a nečekaného objevu vypadne.
Jenže Marcele se do toho očividně moc nechtělo, byla najednou taková nejistá, a tak jsem změnil taktiku. Netlačil jsem na pilu a jen jsme odpočívali, mluvili o všem možném a popíjeli. Na to víno jsem dost sázel. Když jsem otvíral druhou láhev, tak jsem doufal, že by to mohlo pomoci k otevření jakési „13. komnaty“.

O to víc mě potěšilo, že moje naděje, že alkohol rozvazuje jazyky, se začala naplňovat. Marcelka, nyní již schoulená v mém klíně, začala nesměle vyprávět.
„Stando, pokud to chceš slyšet, klidně ti to vše převyprávím od začátku, i když se budu asi dost stydět.“
Pohladil jsem Marcelku po ramenou a ujistil ji, že moje uši snesou úplně vše.

Marcelka začala nejdříve nesměle a potichu vyprávět a já byl jedno velké ucho.
„Už od třinácti jsem začala vypadat jako dospělá ženská, dost velká prsa, kulatý zadek a tak o mě jevili zájem i kluci z vyšších tříd. Nejdříve to byly jen takové více méně nevinné lásky, potom mě už začali kluci nešikovně ohmatávat, ale bylo to postupem času víc a víc intenzivní. První cucfleky, citelné vzrušení, vlhko v kalhotkách. Panenství jsem uchránila, ale bylo to jen tak tak.
Pomalu jsem začala zjišťovat, že mě cokoliv okolo sexu baví, zajímá a hlavně vzrušuje. Trapné bylo, že když jsem se svěřila kamarádkám, tak jsem v jejich očích vypadala jako nějaká běhna či kurva, protože ony asi takové nutkání neměly, nebo byly chytřejší a nechaly si to pro sebe.
O panenství jsem přišla na táboře, kde jsem byla jako instruktorka. Ten kluk, Jirka, byl o něco starší, ale žádný zkušený matador to rozhodně nebyl.
Tehdy si pamatuji, že před odjezdem na tábor jsem u kamarádky viděla první porno na videu, které měl její táta schované v ložnici ve stolku. Bylo to taková klasika, nic zvláštního, ale já byla po shlédnutí úplně mokrá a musela jsem si to v koupelně rukou udělat. Jak si udělat dobře jsem už věděla, dost často jsem si před spaním hladila rukou mezi nohama a štípala se do bradavek.
Na tom táboře jsem po prvním sexu s chlapem, či spíš klukem, byla dost zklamaná, stále jsem to porovnávala s tím, co jsem viděla v tom filmu. Tehdy mi chyběl nadhled, nenapadlo mě ani, že ve filmu je vše hrané, na efekt. Na druhou stranu mě tento i další filmy navedly k tomu, co vše by se dalo vyzkoušet. No a zkoušet jsem začala celkem rychle.
Ještě o těch samých prázdninách jsem se na plovárně seznámila s jedním klukem, který přišel v partě s mými spolužáky.
Tomáš to takový nenápadný typ, vlastně se mi na něm nic moc nelíbilo, ale zjistila jsem, že je hodně sečtělý a zároveň, že některé knížky, které mi doporučil, byly pěkné čuňárny. To mě vzrušovalo, a tak to celkem rychle přešlo od diskuzí na téma tohoto typu knih k praktickým „ukázkám“.
Dalo by se říct, že jsme prošukali celý srpen. Většinou jsme se sešli u něj, rodiče byli buď v práci či na chalupě, popíjeli jsme nějaké levné víno, společně si četli něco lechtivého a prokládali to drážděním, laskáním a šukáním. Jinak se to ani nazvat nedá. Já do něj nebyla ani zamilovaná, mě to bavilo objevovat, zkoušet a myslím, že on to měl podobně.
Za tu dobu jsme toho stihli opravdu hodně, znali jsme místa našich těl opravdu do detailu, navzájem jsme si oholili intimní partie, dokonce zkoušeli různé amatérské pomůcky.
Tomáš našel u mámy v ložnici vibrátor, tak jsme si ho občas půjčovali. Z dnešního pohledu to byl pro mě hrozně důležitý měsíc v mém životě, protože jsem se o svém i mužském těle naučila hrozně moc.
S Tomášem jsme na tom byli opravdu stejně v tom, že jsme se před sebou nestyděli, když se něco nepovedlo, tak jsme to moc neřešili a zkoušeli dál. Myslím, že od té doby jsem tolik milování za jeden měsíc už nikdy nestihla, Tomáš byl schopen několikrát denně vyvrcholit a i já měla orgasmů nepočítaně.“

Marcelka se odmlčela, napila se, ale už nebyla tak zakřiknutá, i v tváři byla taková růžová, a tak jsem ji trochu popoháněl.
„Co všechno jste spolu vyváděli?“ ptal jsem se. Marcela se nadechla a pokračovala ve vyprávění, které mě opravdu bavilo a hlavně mě dost vzrušovalo.
Úd byl už znovu napružený myslím si, že moje vypravěčka o tom věděla a i ona sama byla možná lehce rozrušená.
„Zkoušeli jsme všechno možné. Dráždili jsme se pusou navzájem, on mi sál moji mušli a poštěváček, což bylo pro mě hodně překvapivé, že ten podtlak mě vzrušoval o hodně víc a intenzivněji, než když jsem se tam například sama hladila. Já mu ho kouřila, i koule jsem mu brala do pusy, ale tam byl hodně citlivý, takže to jsem se musela naučit opatrně, aby se mu to líbilo.
Pro mě bylo ze začátku těžké se naučit ty jeho dávky spolykat, párkrát to vypadalo, že se udávím či pozvracím, ale časem jsem našla způsob, jak to vydržet.
Tomáš na mně zkoušel kolíčky na prádlo na bradavky nebo i na pysky. To hledání hranice mezi bolestí a vzrušením mě hrozně bavilo. Dokonce jsme zkoušeli i kapání vosku, ale s tím jsme přestali, protože po tom bylo spoustu nepořádku.
Pak došlo i na anální dobrodružství, i když i v této oblasti je realita od filmu hodně vzdálená. Vlastní výplach před milováním není zrovna žádná romantika a pokud jsme na to byli nažhavení, tak přestávka na očistu tuto náladu často pokazila.
Časem jsme to ale zvládali snadněji a rychleji a tak jsme mohli vyzkoušet i tento zadní vchod. Žádné speciální lubrikanty jsme ale neměli, a tak musel stačit nějaký tělový olej.
Mě to ze začátku při prvních pokusech dost bolelo, už jsem s tím chtěla přestat, ale nakonec jsem si to docela oblíbila. Problém trochu byl, že Tomáš sice neměl úd moc dlouhý, ale měl ho až nepřirozeně široký a to nebyl optimální tvar na tyto hrátky, takže nakonec jsme častěji používali ten „zapůjčený“ vibrátor. Ten jsme využili i při dráždění Toma.
Tam nám to šlo ještě pomaleji a komplikovaněji, ale nakonec to myslím Tomáše dost rajcovalo mít v sobě něco, když jsem ho zároveň honila nebo kouřila, nikdy moc dlouho nevydržel.
Před koncem prázdnin jsme ještě zkusili nějaké svazování, ale z toho se mi často dělaly na prsou či zadku modřiny, které byly částečně vidět při následné návštěvě koupaliště, takže to nebylo nic častého ani drsného.“

Už jsem byl fakt hodně vzrušený, Marcelka se znovu napila, myslel jsem, že bude pokračovat ve vyprávění, když v tom mi pod peřinou chňapla po penisu.
„Copak nám to tady trpí, tady bude potřeba rychle pomoci,“ bylo to poslední co jsem od ní v tu chvíli slyšel, pak už ho spolkla opravdu hluboko a začala mě kouřit.
Do tohoto okamžiku jsem s kouřením sice měl nějaké zkušenosti, ale proti tomuto výkonu to bylo samé mdlé ocumlávání.
Marcela byla nade mnou skloněná, rukou mi držela koule nebo škrtila mého ptáka u kořene Jak byla skloněná, visela jí její maxiprsa dolů a kývala se do všech stran.
Na pravé prso jsem dosáhl, štípal jsem ji do bradavky nebo se snažil dlaní ňadro obejmout, ale tak velkou ruku opravdu nemám.
Z mého rozkroku jsem slyšel jen nějaké chrčení, což jsem si vyložil tak, že se jí mé dráždění líbí.
Já jsem se ale chtěl za tu kuřbu také nějak odvděčit, tak se mi povedlo natočit její vyšpulený zadek tak, abych dosáhl do klína. Když jsem tam poprvé sáhl, tak jsem se skoro lekl, to byl jeden velký mokrý rybník, normálně to kapalo na prostěradlo.

Okamžitě jsem začal hladit povrch této mokré lastury a chrčení nabylo na intenzitě. Našel jsem pohmatem i poštěváček, teda oproti jiným, které jsem viděl či cítil zblízka to byl spíše poštěvák, opravdu hodně vystouplý masitý výběžek, který byl asi hodně citlivý, protože, když jsem ho trochu zmáčkl, tak mi Marcela málem rozdrtila vejce.
Zajel jsem prsty i dovnitř, ale dva prsty opravdu nestačily, přidal jsem třetí a pak i čtvrtý. Těmito svými aktivitami jsem trochu oddálil moje vyvrcholení, ale začínalo být jasné, že dál to oddalovat už nepůjde. Marcela byla opravdu velmi šikovná, vždy, když jsem myslel, že už to přijde, tak na chvíli vše zastavila, pouze mi ho pevně svírala u kořene a po chvíli zase pokračovala. Takto několikrát úspěšně oddálila můj konec. Mezitím jsem intenzivněji třel tu její štěrbinu.
Na chvíli zvedla hlavu a vzdychla: „Ještě, dovnitř!“ a následně se rozklepala a začala dost nahlas dávat najevo, že ona už je na vrcholu.
To mě fakt bavilo, nedá se to vůbec srovnat s tím, co jsem dosud zažil, to bylo většinou lehké heknutí nebo taky nic a jen lehká grimasa v obličeji. Tahle holka si to užívala bez zábran a naplno a je super vědět, že to je mým přičiněním.
Nechal jsem ji se doklepat, dodýchat a uklidnit, pohled a ni mě opravdu spolehlivě udržoval v pozoru.

Po chvíli Marcelka znovu začala s masáží mého ptáka, nyní už bez přestávek, a tak to netrvalo dlouho a já vše vystříkl do její pusy.
Marcela se narovnala a otočila se ke mě a políbila mě. V puse měla stále moje sperma, které při líbání začalo téct i do mé pusy. Hlavou mi problesklo, že tato „výměna tekutin“ bude nějaká malá úchylka mé nové milenky. Vůbec mi to ale nevadilo, dál jsme se líbali a tiskli k sobě, já cítil její vlhko z klína na mém těle a byl jsem šťastný.
S touhle holkou mě to fakt hrozně baví, už dlouho jsem nebyl tak spokojený, bezstarostný, blažený. Fakt super.
Propadl jsem se do nějakého zvláštního stavu a pak asi usnul.

Naštěstí další ráno byla sobota, a tak ani já ani Marcelka jsme nemuseli řešit čas, odchod do práce a tak podobně.
Když jsem se ráno probudil, vedle mě už bylo prázdno, ale u postele seděla Marcelka, oblečená do mého trička, dívala se na mě a usmívalala se.
„Ty jsi usnul jak nemluvně, víš kolik je hodin? Půl desáté, spíš už devět hodin v kuse medvídku.“
To mě trochu překvapilo, protože obvykle je mé maximum tak sedm hodin, ale asi to bylo kombinací vína a sexu.
Vstal jsem, dal Marcelce pusu na čelo a šel se trochu dát do kupy. Na záchodě jsem musel konstatovat, že můj kašpárek dostal včera asi dost zabrat, protože byl takový citlivý.
Vrátil jsem se do ložnice, ale tam Marcelka nebyla. Mezitím se přesunula do kuchyně, kde dokončila připravenou snídani.
Vajíčka mi chutnala. Marcelka toho moc nesnědla, spíše mě jen sledovala.
„Co budeme dělat, jaké máš plány na víkend?“ zeptala se.
„Já mám víkend v podstatě volný, můžu být třeba celé dva dny s tebou,“ odpověděl jsem.
Marcelka se na mě usmála.
„To je výzva, kterou rád příjmu. Zítra odpoledne musím k rodičům, něco jsem jim slíbila ale jinak mám taky volno, má být hezky, můžeme něco podniknout.“
„Super nápad, nějaké procházka nebo výlet s dobrou restaurací na oběd, už se těším.“
Nikam jsme nespěchali, dali si ještě kafe a pak už vyrazili ven, metrem do Holešovic.

Prošli jsme Stromovku křížem krážem a dali si lehký oběd v jedné italské restauraci. Po celou dobu jsme si vyměňovali různé projevy zamilovanosti, objímání, líbání, osahávání bylo to moc příjemné, v trenkách jsem měl docela mokro a trochu se bál, aby to neprosáklo skrz kalhoty.
Marcelka měla jen tričko a takové lacláčové kraťasy, a tak jsem občas mohl nenápadně přes nohavici proniknout až do klína a pohladit ji.
Byla tam taky hodně mokrá a po takovém dráždění bylo vidět i přes podprsenku, že jí ztuhly bradavky.
Měl jsem na ni už zase hroznou chuť, ale nevěděl jsem, jak to provést.
Marcela evidentně myslela na to samé, protože se zeptala: „Co s tím?“
„Nevím.“
„Tak pojď, něco vymyslíme“ a táhla mě zpět do parku.
Najít místo, kde na nás nebude vidět a zároveň to nebude plné exkrementů, nebylo úplně jednoduché, ale nakonec jsme našli takové křoví, z jehož středu vyčníval mohutný javor.
Začali jsme se líbat a hladit, ale po chvilce Marcela zavelela.
„Na tyhle věci budeme mít čas večer, teď mě prostě natvrdo zezadu ošukej.“
S těmito drsnými slovy spustila kraťasy na zem, otočila se a překlonila se a opřela rukama o strom a vystrčila na mě ten její kulatý zadek.
Sáhl jsem jí na kalhotky, ale ty už byly úplně mokré, vjel jsem pod ně a několikrát pohladil celý mokrý rozkrok od předu až dozadu. „Už mi ho tam dej,“ sykla Marcelka a já poslechl.
Začal jsem do ní bušit, jak nejrychleji jsem uměl. Ze začátku jsem byl trochu nervózní, stále se ohlížel, i proto, že Marcela nebyla úplně potichu. Chvíli jsem ale myslel jen na tu její štěrbinu a na to, jak ji naplním. Občas jsem se vyklonil do boku, abych viděl, jak i v podprsence se ty její kozy houpou a jaký má výraz ve tváři.
Ona si to opravdu užívá, jí nevadí, že ji může někdo slyšet.
Za chvíli už to na ni asi přišlo, protože byla ještě hlasitější a začala se trochu třást. Tak ona dosáhne orgasmu i takhle v plenéru. To mě dostalo a po chvilce i já byl na vrcholu a začal jsem plnit její buchtičku. Po takové noci toho už nebylo tolik, ale stejně bylo potřeba to papírovými kapesníky otřít a vysušit.

Po chvilce jsme už vycházeli jakoby nic z lesíka. Předtím jsme si nevšimli, že celkem blízko křoví jsou dvě lavičky a na jedné seděl nějaký mladý pár.
Když jsme okolo nich šli, tak se pochichtávali a když jsem se ohlédl, tak ten kluk mi rukou, kterou zezadu objímal partnerku, ukázal zdvižený palec, tak aby to partnerka neviděla.
Připadal jsem si jako puberťák, ale byla to taková směs pocitů. Něco mezi – jsem ještě pašák, nepatřím do starého železa a co tady na starý kolena blbneš , ale vlastně to bylo příjemné vědět, že jsem po dlouhé době udělal něco, co sice není podle Gutha Jarkovského, ale nikomu jsem tím zároveň neuškodil a bylo to trochu bláznivé.
To Marcelka, ta se zdála úplně v pohodě, jakoby to bylo úplně běžné, jen měla trochu růžové tváře (a šla naostro, ale to jsem věděl jen já. Kalhotky byly úplně mokré a studily).

Jeli jsme do města do Palladia, Marcelka mi pomohla vybrat nějaká trička a jedny kalhoty a já jsem asistoval při koupi nějaké halenky a jedněch letních šatů. Vše ale probíhalo ve vší počestnosti, samozřejmě jsem nakukoval do převlékací kabinky a fascinovalo mě, že Marcele nevadí, že je celou dobu naostro. Mě to teda dost vzrušovalo.
Pak jsme navštívili obchod Triumph s prádlem, kde si Marcelka vybrala troje kalhotky a jednu podprsenku.
Prodavačka se trochu divila při placení, že si jedny kalhotky na sobě rovnou nechala. Zjišťuji, že Marcelka tyto situace snad vyhledává, možná ji to i rajcuje. Už ověšeni taškami jsme se stavili poblíž mého bytu v Bille, abych si koupil nějaké suroviny na večeři a doplnil zásoby vína.

Doma jsme se osprchovali, Marcelka vyřídila pár telefonátů , které přes den típla, já začal připravovat krevety na pánvi s vínem a rajčaty a k tomu tousty.
Po večeři jsme se usadili do sedačky a vymýšleli, na co se podíváme v televizi.
Nakonec jsme stáhli film 365 dní. Nebylo to žádné kvalitní dílo, ale mělo to docela erotický náboj. My se k sobě tulili a já měl co dělat, abych to dokoukal bez přerušení. Film spolu s vínem zapůsobil i na Marcelku.
Byla opravdu hodně mazlivá a už zase hodně mokrá, což jsem zjistil rychlou kontrolou příslušných míst. Myslel jsem, že se přesuneme do ložnice nebo alespoň zhasneme, či stáhneme žaluzie, protože záclony jsem nikdy neměl rád a do bytu si je nepořídil.
Marcelka mi však zašeptala přání do ucha, že to chce udělat v obýváku.
Je to mrška, ono jí to fakt vyhovuje, to riziko, že sousedi z vedlejšího domu budou mít show.
Já osobně zatím nejsem v hlavě připraven na to, aby moje výkony hodnotila porota v vedlejšího domu, ale tento večer jsem to nechtěl komplikovat a hlavně na Marcelce bylo vidět, že už je opravdu hodně nadržená, kromě masírování mého ptáčka jsem si všiml, že občas se sama pohladí v rozkroku.

Během chvilky na sobě měla už jen podprsenku, s tím jsem zase nesouhlasil já, takže i ta letěla do kouta. Já kromě trička byl také svlečený a tričko ze mě stáhla záhy. Na sedačce jsme se přetočili do polohy 69 a já ji začal ocumlávat a sát její závojíčky a poštěvák.
Ten mě zvlášť zajímal, protože to byl fakt kousek. Po důkladném sání se asi ještě zvětšil.
Marcelka mezitím velmi důkladně opracovávala moje náčiní. Trochu mě překvapilo, že se dost věnuje tomu místu mezi šourkem a análním otvorem. Bylo to nové, ale velmi příjemné.
Já byl nahoře, takže její ňadra byla rozvalená do stran. Masíroval jsem je a různě posunoval po jejím těle.
Marcelka na chvíli ustala a zašeptala: „Štípej mě nebo kousej.“
„Kde?“ nevěděl jsem.
„Na píče i na kozách!“ okamžitě odpověděla.
Její popis svých intimních partií těmito slovy mě trochu překvapil, ale i vzrušil a začal jsem plnit její přání. Po chvíli jsem ji už štípal do bradavky a okusoval pysky. A zase překvapení!
„Víc, přitlač!“
Já už se bál, že jí něco udělám. Bradavku jsem žmoulal tak, že po tom určitě budou nějaké následky, jenže když jsem slyšel tu odezvu, tak jsem pokračoval. Druhou rukou jsem jí mačkal pysky a hlavně hrbolek a z její štěrbiny vystříkla tekutina. To jsem nikdy neviděl, ale podle řevu bylo jasné, že se to té dračici líbí.
Během chvilky se klepala jak osika, držela se u toho za moje přirození tak, že jsem se o něj bál.

Za pár minut se pomalinku uklidnila, lehl jsem si vedle ní a jen ji hladil po prsou. Můj úd lehce ochabl, ale vzápětí se mu Marcelka začala znovu věnovat a už byl zase v pozoru.
Marcela se zvedla, obkročmo si na mě sedla, zavedla si penis do sebe a začala vlnit zadkem, čímž docházelo k tomu, že mi můj úd pořádně ždímala. Já jen ležel na zádech a sledoval ten koncert.
Po chvíli si začala hladit prsa, sama se štípala do prsou nebo si ruku vsunula do rozkroku k mému penisu a hladila se všude okolo. V obličeji měla výraz naprostého soustředění a ponoření do akce. Dokonalá sexuální šelma s těmi rozvlněnými kozami, hekáním, vlněním. Pot jí tekl úžlabím mezi ňadry přes břicho do rozkroku.
Tam už bylo tolik tekutin, že pár kapek potu se tam ztratilo.
Chytil jsem ji za půlky a ještě zvýšil pohyb jejího zadku a po chvilce jsem lehce zařval i já a vystříkal vše dovnitř. Bylo to asi poprvé v životě, co jsem u sexu zařval. Ta dračice mění mé léty zažité zvyky.
Marcelka se ze mě svezla na bok, z přirození ji vytékala směs tekutin, kterou si několikrát rozetřela po břiše a prsou.
Přemýšlel jsem nad tou holkou, jak ji vůbec chápat. Asi nejlépe ji vystihuje slovo smyslná, ale hrozně smyslná, možná taky neřestná, prostě číslo, prostě super číslo, takový jackpot.

Po pár minutách jsme se zvedli a osprchovali se a šli si lehnout i s lahví vína teď už do ložnice. Když jsem zhasínal v obýváku, přišlo mi že v jednom okně v domě naproti jsem viděl nějaký pohyb u záclon.
Uvelebili jsme se v posteli a já zaprosil: „Tak pokračuj ve vyprávění, tak kde jsi včera skončila. „
„Fakt to chceš?“
„No jasně, povídej, skončili jsme u vzájemného svazování s Tomášem.“
„No jak chceš, ale možná se ti to nebude vždy líbit.“
Marcelka se uvelebila a začala polohlasem s vyprávěním.
„Bylo to s Tomem opravdu super, i když někdy jsem byla z toho našeho řádění fakt unavená. Byly dny, kdy jsem si dávala doma do rozkroku obklady, abych byla další den připravená na další dobrodružství. Někdy jsem byla vespodu opravdu hodně vytížená, buď mě plnil svým širokým údem Tomáš, nebo jsem měla v sobě vibrátor a dost často to byla nějaká kombinace, že jsem měla v pochvě vibrátor, do zadku mi Tom strčil svíčku s převlečeným kondomem a ještě jsem mu ho kouřila.
Bylo to náročné, zvrhlé, ale mě to bavilo. Párkrát jsem si u toho i ucvrkla, ale to nebyl nějaký záměr či směr, kam jsme se chtěli ubírat, piss nás opravdu nelákal, kdo by to taky uklízel.
Poslední týden prázdnin Tom přišel s nápadem, že bychom zkusili něco ve více lidech. Dlouho jsme to probírali, varianta s další holkou by se mi asi líbila víc, ale padla, protože jsem nikoho takového neznala a Tomáš taky ne.
Dva chlapi na mně, toho jsem se docela bála, ale nakonec jsem svolila.
Tomáš se zmínil, že má kamaráda, který už údajně nějaké zkušenosti má, tak že by mu řekl.
Za tři dny už bylo všechno domluvené a kamarád Libor dorazil k Tomovi domů. Po vzájemném představení jsme se celkem rychle přesunuli k líbání a svlékání.
Libor mi nebyl úplně sympatický, ale musím uznat, že to byl krásný chlap, urostlý a hlavně měl opravdu hodně velký penis, což slibovalo nové zážitky.
Před návštěvou jsem si udělala výplach dutin, protože bylo celkem jasné, že na zadní dírku určitě dojde. A taky že to opravdu netrvalo dlouho.
Libor byl trochu nedočkavý a jeho nedočkavost v kombinaci s jeho rozměrem byl dost problém. Zadek mě opravdu hodně bolel i přes důkladné promazání. Tomáš mi nastavoval svůj úd ke kouření, ale ta synchronizace s přírazy zezadu nebyla úplně snadná, nevím, jak to ti herci dělají, aby to vypadalo elegantně.

Pak mi ho Tom nacpal do pochvy a Libor pokračoval v přirážení do zadku a to byl hrozný tlak. Cítila jsem, jak mi to tlačí na stěnu mezi análem a pochvou, ale zároveň mě to i vzrušovalo.
Za nějaký čas se udělal nejdřív Libor a po chvíli i Tom a já odpadla úplně zničená. Ten večer už žádné pokračování nebylo. A nebylo už vůbec žádné pokračování.
Ten debil Libor to okamžitě všude vykecal, takže když jsem další den došla na plovárnu, tak i moje kamarádka hlásila, co vše se o mě vypráví. Byla jsem v šoku. Hned jsem běžela za Tomášem, ale ten jen krčil rameny, a že to snad není taková tragédie.
Byla jsem hrozně naštvaná a nechtěla nikoho ani vidět. Odjela jsem na chalupu k babičce a bála se, co bude dál.

Začal školní rok a v podstatě hned bylo jasné, že to je největší drb prázdnin, Marcela je kurva, dělá to i se dvěma najednou, bůhví, zda za to nebere i prachy, prostě děvka. Mě bylo čerstvě osmnáct, takže to se mnou fakt zamávalo a zpětně mohu říct, že to byl jeden z okamžiků, který asi dost změnil moji budoucnost.
S Tomášem jsem se odmítala scházet a stranila jsem se i ostatních, přestala jsem chodit na tancování a stáhla se hodně do sebe. Bohužel se to časem doneslo i k mojí mamce a ta mě taky úplně nepodpořila. Byla jsem mladá, naštvaná na celý svět, zhrzená bez něčeho či někoho, o koho bych se mohla opřít.“

Marcela si odfoukla pramen vlasů z čela, napila se a na obličeji byl vidět smutek nebo možná i vztek. Podívala se mi do očí.
„Já ti říkala, že to nebude jen samá radost a extáze.“
Pohladil jsem ji po tváři a po vlasech.
„Jen povídej, myslím, že je dobře, když budu o tobě vědět co nejvíce a teď jsi se mnou, tak se klidně opři o mě.“
Potichu zavrněla a pokračovala ve vyprávění.
„Byla jsem sama a smutná, ale to neznamenalo, že bych přestala mít chuť na sex, škádlení, dráždění, prostě na všechny tyhle hříchy. Samozřejmě i předtím jsem masturbovala, ale četnost se nyní, když jsem byla sama, opravdu významně zvýšila. Určitě alespoň jednou ráno v posteli, než jsem šla do školy, potom dost často po příchodu ze školy, a pak většinou několikrát večer.
Vždy to nebylo až na vrchol, ale rozkrok bylo místo, kde byla moje ruka opravdu doma.
Postupem času to byla nejen ruka. Za ušetřené peníze jsem si koupila svůj první vibrátor. Bylo to dost peněz, ale co jsem podcenila, byla nutnost nákupu stále nových baterek. K Vánocům jsem si přála nabíječku a nabíjecí baterky a mamka si asi opravdu myslela, že je to kvůli přehrávači.
Bylo to lepší než nic, ale to druhé tělo, ten dotyk, to tomu scházelo. Začala jsem to více řešit po Vánocích, věděla jsem jasně, že nechci nikoho z našeho města, že nechci žádného cucáka, ale co dál jsem nevěděla.
Nevěděla jsem, zda chci nějaký vztah nebo jen někoho na šukání, sama jsem se v sobě moc nevyznala.
Pak jsem se rozhodla, že si dám inzerát, už ani nevím, jak to přesně znělo, ale určitě to byl nějaký kýč typu: „Hledám protějšek pro krásné chvilky.“
Odpovědí bylo dost, ale byli to většinou hrozní zoufalci. Když už jsem to skoro vzdávala, tak se celkem dost opožděně ozval o dost starší chlap. Chtěla jsem ho po první schůzce odmítnout, ale něco v sobě měl, co mě k němu přitahovalo.
Jmenoval se Jirka, bylo mu třicet, měl manželku, ale údajně nemohli mít děti a manželka byla z toho všeho v podstatě frigidní. Zato Jirka byl velmi potentní, což jsem zjistila po několika schůzkách, když mě u něj v kabinetě (byl to učitel na učňáku) ukázal svoji výdrž a nadrženost.
Byl jak šicí stroj, sice nikde moc romantiky a něžnosti, ale opravdu kvalitní výkon. Možná se mi to zdálo i proto, že to bylo moje první milování po dlouhé době a já byla opravdu velmi natěšená. Oběma nám bylo asi zřejmé, že vztah nemá úplně budoucnost, ale to jaro jsem to ani já ani on neřešili.
Scházeli jsme se, milovali se a byli jsme spolu šťastní.
Aby toho štěstí nebylo moc, tak na léto odjel na chalupu, a když se v srpnu vrátil, tak mi oznámil, že jeho „neplodná“ manželka čeká dítě, a že náš vztah musíme ukončit. A já kráva byla celé léto nadržená a jak blbka čekala na něj. No další životní facka. Patřilo mi to, vtírat se do cizích vztahů se nemá.

Ještě v srpnu na konec prázdnin jsem odjela do Prahy, bydlela u tety, chodila na brigádu a snažila se dohnat, co jsem zameškala. Veškeré peníze jsem propila po nocích, spala jsem asi s pěti kluky, něco nebylo nic moc, ale jeden byl opravdu zážitek a jeden taková třešnička na dortu.
Ten první byl fakt zajímavý typ, všude středem pozornosti, všude měl známé, nic nebyl problém. Pařili jsme do noci po různých bytech v centru, drahé pití, rychlá auta, prostě jeden velký mejdan. Milování s ním bylo spíš takové mazlivé či magické, takové zpomalené, ale klidně dvě hodiny v kuse. Trvalo to asi jen čtyři dny, ale byla to jízda.
Pak jsem si všimla, že má nějaký zapudrovaný nos a všechno mě došlo. Byla jsem mladá a blbá, ale ne tolik, abych nepoznala, že drogy v tom mají nějakou roli, a tak jsem se radši rychle zdekovala.
Ten druhý byl jen románek na jednu noc, ale celou. Byl to Američan a byl černý jak bota, vysoký jak basketbalista a místo penisu měl požární hadici. Nikdy předtím ani potom jsem nic podobného neviděla, možná někde na netu, ale to je něco jiného, než mít takový nástroj v ruce. Při milování to bylo chvílemi super, ale pokud nebyl úplně ztopořený, tak jsem se bála, že ho zlomím. Samozřejmě, že ze začátku si na to moje štěrbina musela zvyknout, ale já už v té době věděla, že pojme opravdu hodně, vždyť s Tomášem jsme zkoušeli i láhev od piva.
Byl to ale v podstatě takový narcis, co se soustředil hlavně na sebe, takže mezi nejlepší milování bych tento zážitek asi nezařadila. Po prázdninách zase návrat do školy, stále jsem u ostatních za běhnu, jediná osoba se kterou se kamarádím je nová spolužačka Klára, která se přistěhovala k nám do města a tak byla taky ve třídě mimo, takže jsme spolu začaly kamarádit.
Klára byla taková temná, lehce neduživá holka, kdyby přišel velký vítr, tak ji odnese, opravdu vážila snad jen 45 kg, byla blázen do tvrdé muziky a do fantasy literatury, takže takový trochu mimoň.

Já v té době neměla moc na výběr, tak jsem byla ráda, že alespoň někdo se se mnou baví. Mimochodem, dodnes je to jedna z mých největších kamarádek, pokud mám nějaký problém, tak je první, komu volám.
Tehdy na tom byla Klára s kluky dost bídně, panna už nebyla, ale žádný uragán vztahů rozhodně neprožívala. Časem jsme spolu trávily více a více času, o mně se začalo povídat, že jsem se přeškolila na lesbu, ale mně to bylo celkem jedno.
S Klárkou jsme toho při našich schůzkách dost vypily i vykouřily.
Klárka měl přísun trávy od bráchy, který se pěstováním živil skoro profesionálně, takže některé naše debaty byly dost ztřeštěné nebo ulítlé. Jasně, že došlo i na téma láska a sex. Úplně všechno jsem na sebe nevykecala, ale i tak Klárka byla celkem dost překvapená, co vše jsem už stihla.
Při jednom povídání mě začala hladit a dala mi pusu na krk. Nevěděla jsem, co dělat, ale nějak přirozeně to přešlo v hlazení celého těla, postupně jsme se svlékly a líbaly se. Klárka byla nejdřív taková nesmělá, ale když jsem jí začala hladit její zarostlou pipinu, tak roztála a užívala si to až do vrcholu.
Já si tenkrát připadala spíše jak nějaký lektor než partner, ale dělalo mi to dobře, že jsem ji přivedla až k orgasmu. Sama jsem se udělala až doma rukou a mým věrným plastovým kamarádem. Od té doby jsme se čas od času takto mazlily.
Klárka sice v mezidobí měla nějaké kluky, ale vždy to nedopadlo a já nezkoušela ani to a jen jsem střídala sebeukájení s tímto vzájemným drážděním s Klárkou, a tak to bylo až do maturity.
Samozřejmě bych chtěla chlapa, který by mi to pořádně udělal, ale nějak nebyla síla a chuť ho hledat.

Po maturitě jsem v podstatě ihned odjela do Řecka na Zakyntos dělat animátorku v jednom luxusním hotelu. Tuto část svého života ti asi detailně popisovat nebudu, to by ses nudil a já bych se asi styděla, není to nic, na co bych mohla být pyšná.
Ve zkratce, přes den animační programy, v noci pařby, krátkodobé vztahy s hosty hotelu, občas završené nějakým šukáním a takto stále dokola celé léto až do konce září.
Jediné, co z toho trochu vybočovalo, byl zážitek, kdy mě svedl pohledný Ital, dovedl mě na pokoj a tam jsme si užívali i s jeho manželkou ve třech, zatímco ve vedlejším pokoji spaly jejich dvě děti.
To bylo zajímavé a vydrželo nám to celých osm dní, co byli na dovolené.
Po létě jsem nastoupila jako asistentka do architektonického studia, kde jsem až dosud.
S Klárkou se občas vídáme, ale ona už má dvě děti, takže to není tak časté.
Já zakotvila v Praze a už se mi zpět do mého malého města nechce. Asi mi vyhovuje větší anonymita velkoměsta, více možností. Za těch osm let v Praze jsem žila pět let s jedním kolegou z práce, ze začátku to bylo super, teda až na vlastní sex, ten byl slabší už od začátku, ale časem to všechno nějak vyčpělo a oběma nám přišlo vhod, když dostal nabídku řídit projekt v Madridu.
To byl impuls se rozejít. Jsme stále velmi dobří kamarádi, ale už žijeme každý svůj život. On si dokonce v Madridu našel nějakou místní ženu s dvěma dětmi a asi tam zůstane i po dokončení toho projektu.
Nějaké drobné zážitky z posledního období jsem ve vyprávění vynechala, to abys případně nežárlil, kdybychom někoho z těch příběhů potkali, ale nic významného jsem ti nezamlčela. Tak to byl můj příběh.“
„Hezky vyprávíš a děkuju za upřímnost, moc si toho vážím. Mám ale na tebe nějaké otázky. Můžu?“
„Zeptat se můžeš, uvidíme, co to bude, třeba i odpovím.“
„Jak jsi to v tom sexuálně aktivním období dělala, abys neotěhotněla, když jsi začala tak brzo?“
„No, na to nejsem zrovna pyšná, na úplném začátku jsem ukradla mamce dvě platíčka antikoncepce. Pak už jsem přesvědčila mamku, aby se mnou došla k doktorovi a už jsem brala svoji vlastní.“
„Jako mladá holka jsi byla opravdu ďáblice, pak mi alespoň podle vyprávění přišlo, že ta sexuální aktivita už nebyla tak vysoká. Bylo to tak opravdu?“
„No, máš pravdu, těch partnerů v posledním období nebylo tolik, a tak ani počet milování nebyl tak vysoký, ale ještě jsi nebyl u mě doma, to bys tohle hodnocení asi trochu upravil. Já za dobu, kdy bydlím v Praze, utratila opravdu hodně peněz za všechno možné zboží, které jinde než v sex-shopu nekoupíš. Tolik filmů a videí, které jsem viděla já, nestihneš shlédnout ani do důchodu. Takže všechno je relativní, ale máš pravdu, vztahově to nebyla žádná sláva.“
Na její plány do budoucna jsem se ptát nechtěl, je to mladá holka, určitě bude chtít rodinu, děti atd., a to je něco, co já už asi znovu nechci. Trochu na mě padl splín, že tohle skvělou holku asi nebudu mít navždy.

Marcelka se ke mně naklonila, dala mi pusu na čelo a asi na mě poznala, že nejsem úplně v pohodě. Hladila mě po hlavě, na zádech a přitočila se tak, že jsme se začali líbat. Nějaké chmury mě rychle přešly, z hlavy mi je vytlačila hrozná chuť tuhle dračici pomilovat tak, aby z toho poznala, jak ji mám hrozně rád.
Sedla si mě obkročmo a nahnula se tak, aby mě mohla dál líbat. Tím se její kozy připlácly na moji hruď a já je začal rukama hladit. „Jen je zmáčkni, neboj se.“
Tak jsem mačkal a Marcelka mezi líbáním lehce hekala vzrušením. Vzal jsem ji za půlky a přesunul jí její lasturou nad můj obličej. Prsa se jí houpala nad mou hlavou a pusou jsem zpracovával už úplně mokrou štěrbinu.
Ložnicí se nesly zvuky mlaskání a hekání Marcely. Občas si rukou zajela na poštěváček, aby si ho sama pohonila a občas sáhla dozadu a silně mě chytla za úd nebo za koule.
Já už jsem sotva stačil polykat ty šťávy, málem jsem se utopil, Marcelka se začala chvět a zařvala, když došla až na vrchol. Sesunula se ze mě, ležela a oddychovala. Po chvilce si mě přetáhla na sebe, chytla si ty svoje dudy, přimáčkla je k sobě a navedla si mého ptáka do štěrbiny mezi prsy a začalo ho těmi prsy masírovat.
Já jsem začal do takto vytvořené štěrbiny přirážet. bylo to tak vzrušující, že jsem to moc dlouho nevydržel a vystříkl jsem.
Část spermatu zůstala v úžlabině, ale část prolétla až na krk a dokonce i na bradu.
Marcelka se oblízla a přitáhla si mě na popatlanou hruď. Dlouze jsme se líbali a mě v hlavě začal znovu zmatek. Štěstí, že jsem Marcelku potkal a co s ní prožívám a zároveň nejistota, zda ten vztah má nějakou budoucnost, zda pro ni nejsem starý, nebo neperspektivní.

Uvidíme, teď to asi nechci řešit, osprchujeme se a jsem si celkem jistý, že buď ještě dnes v noci nebo zítra ráno tuhle kočku znovu pomiluju. Je potřeba si život užít, dokud to jde.

Autor

Navigace v seriálu<< Plán na změnu
4.6 40 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Hezký příběh a příjemně se čte. Jen na začátku musím pokárat autora i korektora – dívka nepřichází o panictví ale panenství. Je to tam 2x a bije to příliš do očí (mých) 🙂

dedek.Jeff

, šlo by to i bez kárání v kolonce komentářů. Na upozornění chyb je v kategorii otázek kolonka „Chyby na stránce.“
Omlouvám se čtenářům za přehlédnutí této chyby. Vše je už napraveno.

Junior

Výborné pokračování. Jen doufám, že to bude mít nějaké pokračování.

Marťas

Výborné pokračování příběhu. Vzrušující vyprávění Marcelčina sexuálního života a poznávání nového pro rozvedeného Standu

5
0
Would love your thoughts, please comment.x