Planeta 97/S3X 01 – Prolog

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Planeta 97/S3X
Počet zobrazení: 39

Zdravím, ráda bych Vás všechny pozdravila a něco o sobě prozradila. Ráda píšu povídky, ale až do nedávna mě nikdy nenapadlo napsat erotickou povídku. Proto prosím přihlédněte k tomu, že v tomhle žánru jsem tak trochu nová a teprve ho oťukávám. Ráda bych se zaměřila na něco, co tu možná tak trochu chybí, snad to i někoho zaujme, a to je sci-fi, fantasy a podobná tématika. Tak nebudu dál zdržovat a ráda budu za nějaký ten feedback, klidně i negativní 🙂

Píše se rok 2809.
Lidé již tři století úspěšně kolonizují a obývají většinu planet naší sluneční soustavy. Do temných a chladných hlubin vesmíru jsou vysílány desítky průzkumných lodí, které se již nikdy nevrátí.
Jejich posádku tvoří bioroidi. Uměle vypěstovaní, a nejen geneticky upravení lidé, kteří jsou naprosto postradatelný majetek NASA. Mají jediný úkol, nalézt obyvatelé planety natolik bohaté na vzácné nerosty, plyny a jiné materiály, aby se kvůli nim vyplatilo cestovat případně i přes celou galaxii a vyslat zprávu s daty zpět na Zemi.

Jmenuji se, nebo spíš nesu označení FB/112, můj vzhled odpovídá třicetileté ženě. Jsem 170 cm vysoká, drobné postavy s menšími ňadry a tmavě modrofialovými vlasy staženými do culíku a jsem kapitánka lodi Explorer 68.
Světla na chodbách lodi se již dávno zmírnila na nutné minimum a zavládlo šero. Znamení, že se už pomalu blížil ke konci standardní čtyřiadvacetihodinový den, který čtyřčlenná posádka včetně mě dodržovala i přesto, že nás dělily od Země stovky nebo tisíce světelných let. Dveře do strojovny se odsunuly.

„Ještě furt si vzhůru,“ zůstala jsem v nich stát a studené světlo tvořilo mou siluetu stojící v chodbě.
„Jo, kapitánko, už jen dokončím kontrolní auto kalibraci a porovnám výsledky s mým měřením,“ ozval se hluboký hlas a o pár piko sekund později se z pod masivního oválného řídícího jádra se spoustou světýlek a hadiček vysoukal i jeho majitel, o hlavu vyšší muž středního věku s pěstěným plnovousem.
„Jakmile tohle bude hotový, jsme stoprocentní a můžeme do ledničky.“
Při té zmínce jsem se oklepala, při pomyšlení na další pětiletý kryospánek, než nás UI lodi opět probudí kvůli pravidelné kontrole, nebo případně nalezne planetu nutnou prozkoumat. I když v tuhle možnost jsem příliš nespoléhala.
Během svého cestování jsme už narazili na tři planety vhodné k životu, včetně slunečního systému, ve kterém jsme se zrovna nacházeli, ale vyslané sondy je vždy označily jako NEGATIVNÍ.
Začala jsem pochybovat, že existuje místo, které nás poslali hledat a že naše cesta někdy skončí. Nejspíš budeme věky brázdit vesmírem, probouzet se jenom na dva nebo maximálně čtyři týdny a naší jedinou stravou budou dvě výživové a energetické tabletky denně, které sice poskytnou všechno potřebné organizmu, ale naprosto postrádají jakoukoliv chuť.

„Promiň, moje chyba. Vím, jak nesnášíš ledničky,“ odložil technik inženýr MB/108 klíč do kovové basy na nářadí a letmo si utřel černé dlaně do kombinézy.
„To je dobrý,“ pousmála jsem se, zahnala myšlenky zatřesením hlavy a raději zmenšila několika kroky vzdálenost mezi námi na pouhé centimetry.
„Vlastně je tu ještě něco, co bys měl zkalibrovat,“ pronesla jsem s hranou vážností a sledovala jeho zamyšlený výraz, než jsem uchopila poutko zipu u krku.
Pustila jsem ho až na jeho samém konci v oblasti pupíku a odhalila tak, že pod kombinézou nemám žádné spodní prádlo a poskytla mu tím zajímavý pohled.
Technik ani na moment nezaváhal.
„No, to abych se do toho radši pustil,“ a o zlomek sekundy mi již mnul moje prsa.
I když si s nimi nehrál poprvé, tak se jich nikdy nemohl dostatečně nabažit.
Vždy mě zajímalo, zda všechny moje já na jiných lodích s ním také spí?
Zda to byl záměr vědců, jestli to bylo zakódované v naší DNA a naše osobnosti byly vytvořené tak, abychom se vzájemně přitahovali?
Anebo to byla má volba, můj osobní originální kousek já?
Přitiskl svoje ústa na ty moje v krátký, ale intenzivní polibek a v té chvíli mi to bylo naprosto jedno.

„Škrábeš,“ poznamenala jsem na jeho vousy, zatímco mi pomáhal z kombinézy, tedy jen jednou rukou, protože druhá už pomalu mířila ke klínu.
Nejprve pročísl černé chloupky.
„Ty taky,“ zamumlal a ukazováčkem a palcem začal dráždit poštěváček.
Stejně tak i já nezahálela.
Když můj jediný kus oblečení ležel na podlaze, dravě jsem začala vysvobozovat z poklopce kombinézy na světlo jeho tvrdnoucí pyj.
„Někdy si myslím, že si neměl bejt technik,“ poznamenala jsem mezi tichými steny a jemně ho začala masírovat po celé délce.

Ve chvíli, kdy už byl plně v pohotovosti a já dostatečně vlhká, mě chytil za zadek a vysadil na kovový studený ponk s náhradními díly a couvl o krok.

„Co se dá dělat, jsem prostě dokonalej po všech stránkách,“ zasmál se a užíval si pohled na moje tělo, zdobené černými šmouhami od oleje, který byly jako záznam každého jeho doteku na mé bledé jemné pokožce.
„Míň mluv a víc makej,“ napomenula jsem ho a dala nohy víc od sebe.
„Rozkaz kapitánko,“ zasalutoval, upravil si koule a plný nadšení se přitiskl na mé tělo, nasměroval ptáka směrem do hnízdečka v křoví, aby si zalétal sem a tam.
„Ahhh, ach…“ odpověděla jsem na to stupňujícími se hlasitějšími vzdechy po pár záletech a jak zrychloval tempo.
Znovu chytil moje prsa a jazykem střídavě začal kroužit okolo bradavek, cucat je a něžně kousat. Položila jsem mu ruce na ramena, objala ho nohama a začala vycházet jeho tělu vstříc.
Teplota ve strojovně, anebo možná jen ta moje, stoupala.
Cítila jsem, jak mi po zádech stéká pramínek potu a můj dech se zrychloval, stejně jako začal technik zběsileji přirážet. Věděla jsem, že se blíží ke konci.
„Vydrž,“ prosila jsem ho, zatím co mravenčení v podbřišku se stupňovalo.
„Prosím vydrž! Už ha…“ cítila jsem blížící se příjemnou křeč začínajíc ve stehnech a…

„BOOOM!!!“ otřásala se celá loď a bohužel ne pouze v mých představách, protože do dosažení vrcholu zbýval ještě kousek.
Technik skončil na podlaze dlouhý jak široký a stejně tak jeho sperma, zatím co já se nějakým zázrakem udržela na ponku a nechápavě pozorovala, co se to vlastně děje, než se rozblikala rudá světla.
„Neidentifikovatelný objekt prošel energetickou bariérou a poškodil plášť lodi. Detekována kritická poškození. Zvolen postup F13. Nutná okamžitá přítomnost kapitánky v kokpitu,“ popsala okamžitě Umělá Inteligence situaci a zvolený postup.
F13 znamenalo nouzové přistání, což samo o sobě vypovídalo o závažnosti situace.
Okamžitě jsem seskočila z ponku, oblečení jsem naprosto ignorovala a nahá zamířila rovnou do kokpitu, jenže v půlce chodby se ozvalo další „BOOM,“ tentokrát však vycházející z vnitřku lodi a potom už si pamatuji jen tmu.

Počet zobrazení: 39

Autor

Navigace v seriáluPlaneta 97/S3X – Kapitola první >>
4 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Trochu nezvyklé téma na tomto webu určitě zaujme některé čtenáře a ti určitě nebudou šetřit komentáři nové autorce.

Šmajda

Slibně začínající seriál, už se těším na další pokračování. Trochu mi to připomnělo Galaxii z ÁBíČek ;-).

Trysky

Začátek slibný. Sci-fi a fantasy mám rád, tak se moc těším na pokračování.

mb

Přestože, jak jsem již na tomto webu několikrát deklaroval, zásadně nečtu povídky jiných autorů, tak zde jsem udělal výjimku. A to proto, že sci-fi mám rád a sci-fi miluju. Za sebe musím říct, že se mi to hezky četlo. Jednoduchý psaný styl bez mnohdy zbytečných příkras, přiměřené vyjadřování netrpící přemírou vulgarit, to jsou věci, které se mi na tom líbí. Zdá se, že by to mohl být zajímavý a snad i napínavý příběh okořeněný rozumnou dávkou erotiky. Navíc mám pocit, že ta povídka do mého podvědomí vyslala signál určitého napětí a že tedy bude příště se na co těšit. Tak… Číst vice »

childe

Mé hodnocení je též kladné. Určitě to bude něco nového minimálně žánrem. Psáno hezky čtivě. Jsem zvědavý na další vývoj děje.

Mrož

Kdysi dávno jsem četl na dnes již neexistujících stránkách, podobně (scifi) zaměřenou sérii povídek a toto mi tu chybělo. Úvodní povídka byla super a doufám, že tato nová série, nové autorky se zalíbí jako série zdejších velkých autorů. Držím palce.

Dan

Moc šikovná povídka. Normálně mě vcucla do děje. Sci-fi je můj oblíbený žánr a sci-fi erotiku jsem ještě nečetl. Začátek je skvělý, těším se na další díl!

Martin

Velmi povedená prvotina . Při čtení jsem si vzpomněl jako i Šmajda na seriály v ABC , ale i na prvního Vetřelce . Závěr prvního dílu je tak trochu akční a jsem hodně zvědavý na další vývoj povídky . Přeji hodně nápadů nejen pro další pokračování , ale i pro nové povídky .

Iris954

až ted jsem si přečetl celý příběh všechny kapitoly
dříve jsem se kvůli podivnému názvu nějak nevšiml ale ted ! tohle je moc dobré ! !

10
0
Would love your thoughts, please comment.x