Plavba snů 02

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Plavba snů

MIKE – NOC SE SUZANNE

Úderem osmé hodiny Mike nesměle zaklepal na kajutu č.22. Paní Suzanne mu otevřela oděna v županu.
“Jdeš akorát, právě jsem byla ve sprše,” okomentovala svůj stav a Mikea nasměrovala do křesla.
Morganovi měli luxusnější kajutu. Byla větší a velké manželské lůžko bylo zakryto za plastovou příčkou.
“Co tedy ode mě potřebujete?” osmělil se Mike a zálibně sledoval hladké stehno a lýtko Suzanne, když si sedla a přehodila nohu přes nohu.
Suzanne ten pohled neušel a usmála se.
“No, popravdě…. Chtěla jsem tě poznat blíž. Plavba je dlouhá a já se ráda seznamuji s novými lidmi. A tak mě zajímá, kdo jsi, odkud a tak,” začala, pak vstala a nalila oběma bourbon z baru.

“Já nejsem moc zajímavý,” ošil se Mike, “Na tuhle cestu mě pozval James. Já bych na to neměl.“
“Kolik ti je let?” zajímalo Suzanne.
“Devatenáct, teda bude mi, za pár týdnů,” kopnul Mike do sebe na ex panáka a ohromeně sledoval, jak si Suzanne uvolňuje župan a náhle před ním stojí zcela nahá.
“Tohle bude můj dárek pro tebe, Miku. Potřebuji něhu a fyzický kontakt. Už mi dlouho chybí,” ševelila s širokým úsměvem a konsternovaného Mikea odvedla k posteli, kde si ho i sama svlékla a hned uchopila čuráka do ruky a zkušeně ho začala honit.
“Paní Morganová,” vydechl Mike.
“Říkej mi Suzanne,” odvětila Suzanne a přitiskla se mu na rty.

Mike překonal počáteční překvapení a plně se začal užívat tělo této zralé atraktivní paničky. Při divokém líbání mu Suzanne rukou zpracovala ocas do patřičné tvrdosti, zatímco Mike ji probral rukama vyholený klín i stále ještě pevná a velká prsa.
Pak už ulehli do postele a dál se mazlili, až se Mike ocitl nahoře mezi jejími roztaženými nohami a Suzanne mu pomohla se zavedením do své nadržené kundičky.
Vnikl do ní snadno. Vlhký otvor ho přijal a čurák tak v ní zmizel až po kořen.
“Ooch…to jsem potřebovala,” vydechla Suzanne a šťastně se usmívala.

Mike začal se strojovými přírazy a mlaskavě mrdal to svíjející a sténající tělo krásné ženy, na kterou by jinak neměl nárok, nebýt této plavby. Hnětl, líbal a mačkal ji vlnící se prsa.
Líbali se a proplétali si vzájemně jazyky. Bylo to skvělé.
Suzanne byla v sedmém nebi a sténavě si vychutnávala pevný ocas, který ji neúnavně mrdal s neuvěřitelnou razancí a přibližoval ji k orgasmu.
“Ano…ano..ještě…vydrž….už…už…och bože… ááááhhh!” vzepjala se Suzanne a dosáhla vrcholu.
Stahy pochvy byly tak silné, že Mike, přes veškerou snahu, do ní začal stříkat. Proud horkého semene v Suzanne vyvolal další vrchol.
“Bože…to…je…áááh!” a děloha vsávala mocnou dávku semene, naštěstí bez následků. Suzanne totiž nemohla mít děti.

Když v ní penis ochabl a Mike se odvalil stranou, z rozevřené pochvy vytékal přebytek semene malým potůčkem. Suzanne se k Mikeovi přivinula.
“Bylo to krásné, děkuji ti,” políbila ho.
“Dopřej mi chvilku a můžem pokračovat,” opáčil Mike s úsměvem a cítil nastupující erekci.
Suzanne s tím počítala, jen nechtěla nic uspěchat. Nyní se rozhodla chlapce ochutnat a nasadila se mu pusou na tuhnoucí ocas. Zručně ho kouřila a vnímala velikost a tvrdost mladého ocasu. Něžně ho líbala, lízala mu chlupaté koule a sama se mu nastavila klínem k obličeji.
Mike nelenil a vnořil jazyk do otevřené mokré štěrbiny. Příliv směsi semene a šťáv mu byl odpovědí, že tak činí správně.
Prolízal se až k poštěváčku, který byl celý naběhlý a nalitý krví. Promnul ho mezi rty a Suzanne se vzápětí mocně udělala.
“Áááchhh…božéééé!” vykřikla a rozklepala se v záchvěvech slasti.

Mike už měl taky chvilku před výstřikem, a tak se přesunul za klečící Suzanne, která se sama více rozkročila, aby měl snadný přístup.
“Och…ano!” vydechla při proniku a vnímala rozkoš z rytmického mrdání z jiného úhlu. Tvrdý ocas v ní jezdil a třel se o stěny tak intenzívně, že další orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat.
“Už…už… přtlač…už…ááááánooo!” ječela, když se jí orgasmus valil tělem a výstřik semene vše ještě umocnil. Mike se odbavil a uvolněně padl na záda.

Tohle nádherné tělo ho přitahovalo, že brzy cítil chuť na další číslo. Sám si ho začal honit rukou, což Suzanne překvapilo. Sama byla už hotová a unavená a tenhle hřebeček ještě nemá dost?
Dál ležela na břiše a čekala co bude. Mike s tvrdým ptákem jí zaklekl mezi nohy a vnikl do ní zezadu. Suzanne pozvedla zadeček, aby mu umožnila lepší přístup a slastně vrněla nad příjemnými pohyby v pochvě.
Jenže náhle z ní ocas vyjel a vzápětí cítila silný tlak přímo na zadní otvor.
“Co děláš… to ne..nééé!” vykřikla zděšeně a snažila se vstát.
Jenže Mike ji zalehl tělem a tvrdě do ní vnikl. Jakmile žalud překonal svěrače, šlo to už snadněji, ač Suzanne se bránila, co to šlo.
“Tam nechci…aúú…nesmíš…bože..oúúú…bolí to!” kňučela a vnímala pronik velkého ocasu do střev.
Když v ní byl zaražený skoro v celé délce, Mike ztuhl a vychutnával si pevné sevření střev s pocitem vítěze a zjevně prvního pokořitele análu pod ním kroutící se a sténající Suzanne.
“Uhhh…už…se..udělej,” bolestně vzdychala Suzanne a těšila se, až z ní bude venku. Necítila žádnou rozkoš, a taky jí z toho bylo stydno. Anál považovala za něco nenormálního až perverzního. A tenhle mladík ji ho tam vrazí jakoby nic. Ještě aby ji ho pak chtěl vrazit do pusy? To by se už vážně pozvracela.

Mike neměl o myšlenkách Suzanne ani potuchy a slastně funěl při přírazech mezi úžasné pevné půlky zadečku. Pak si představil, že takto mrdá Lucy, a začal rychle a prudce přirážet, dokud z něj nevyšla třetí, už nevýrazná dávka semene.
Ani on sám už necítil kdovíjakou rozkoš a byl v podstatě rád, když mu ocas změkl a vyjel z ní ven.
Suzanne uvolněně vydechla a hudrala cosi o prasákovi, ale Mike ji příliš nevnímal.
Začal se oblékat, ale nakonec mu Suzanne poděkovala za hezký večer.

Mike se dopotácel do kajuty, James tam ještě nebyl a kdy přišel ani nevěděl, neboť ho obestřel hluboký spánek.

***

JAMES – NOC S GERALDINE

James u Geraldine dopadl podobně. Dáma však neměla chuť na nějaké úvodní řečičky a vrhla se na Jamese hned co vstoupil do kajuty. Taktéž byla připravena k boji jen v županu a z Jamese bleskově servala oblečení.
Pak padli do postele aniž by něco blíže komentovali. James se tomu rád poddal, neboť atraktivní paničku ještě nikdy nemrdal, jenže Geraldine měla o sexu jasnou představu.
“Žádnej zadek! Ptáky kouřím, ale nepolykám ten váš sajrajt a opovaž se stříkat do mě! Gumu nechci, ale nesmíš mě naprcat!” vznesla své požadavky a dodala: “Jinak si mě vem tvrdě a klidně mi nadávej. Někdy mě to i vzrušuje!”
James si to rovnal v hlavě, ale pak po ní skočil a začal se zaobírat ladnými křivkami jejího těla.

Geraldine ležela a vnímala líbání, hlazení a mazlivé dotyky všude po těle. Pochopila, že ona sama je pro mladíka něco nového, a tak ho nechala dělat co chtěl.
James se pokochal velkými prsy, prohnětl je a polaskal bradavky, olízl velké tmavé dvorce a přes bříško pokračoval v polibcích po krásně tvarované dlouhé noze až k nártu a přes druhou nohu zase nahoru ke klínu. Ten měla zarostlý černými chloupky, ale upravený tak, aby nevyčnívaly z miniaturních plavek, které nosila.
James špičkou jazyka olízl závojíčky vystupující ven, Geraldine jen vzdychla a zatlačila mu zezadu hlavu.
“Hmm…úúú… dělej, ještě!” pobízela ho.

James pokračoval a pochva vlhla a otevírala se mu v celé kráse. Zakrátko už ji šukal dvěma prsty a žena tekla jak vodopád.
Když to ní nakonec zajel tvrdým čurákem, Geraldine se prohnula v zádech a po pár přírazech měla bouřlivý orgasmus.
“Božééééé…áááá!” táhle vykřikla a silnými stahy masírovala pronikající ocas.
James se ještě nehodlal udělat, a tak chvíli čekal, než pokračoval v přírazech. Žena byla ale tak mokrá, že mu v ní ocas skoro uvadal, a tak změnil plán.
“Ukaž jak to umíš pusou, děvko!” a nastavil jí ho k puse.

Geraldine se na okamžik zarazila, ale pak si zasunula ocas ulepený jejími šťávami do pusy co nejdále a snaživě ho cumlala a sála. Těsně před výstřikem z ní vyjel a proud semene ji namířil na prsa.
Geraldine si ho hned začala roztírat po těle, ale pak, jakoby procitla ze sna, se běžela opláchnout.

Když se vrátila, Jamesovi už zase péro stálo, a tak na ní tentokrát nastoupil zezadu. Snadný pronik až po kořen ženě brzy přivodil další orgasmus, že James ani nemusel moc přirážet.
Tahle žena byla prostě nějaká divná. Jakmile cítil stahy, vyjel ven a vystříkal se jí na záda. Pak už ho sex přestal bavit.

Geraldine se opět běžela vysprchovat a na třetí číslo už mu musela pomoct pusou. Pevný stisk rtů a rytmické pohyby ocas brzy ztopořily, a tak si ho žena hned osedlala.
“Uhhh… jsi nějak hluboko,” okomentovala, když naplno dosedla.
Pak začala odsedávat a James se plně věnoval jejím poskakujícím prsům. Mnul a drtil v rukách ty měkké koule a Geraldině to dělalo moc dobře, protože slastně hekala.
“Ježíši…joo…nepřestávej..to je…ono…ach…ach…úúúúh!” a zrychovala jízdu až dosedla naposled a zatnula nehty do Jamesovi hrudi v orgasmické křeči.
“Kurva, to bolí!” vykřikl James a zároveň cítil, jak právě plní její dělohu svou dávkou.
Geraldine to kupodivu nepoznala a zase tradičně odběhla do koupelny.
Když se znovu vrátila, James už byl oblečený a na odchodu. A tak pronesla, že to bylo hezký a pak už jen zabouchla dveře kajuty.

James si připadal použitý a zneužitý a rozhodl se, že teď raději vyzkouší ty mladší ročníky co na jachtě byly. A jako první přefikne právě dceru Geraldiny.

Zatímco ráno byl Mike hovorný a spokojený s výkonem zralé paničky, James měl úplně opačný názor. Každý se tedy rozhodl užívat si po svém.

***

O den později jachta přistála v Honolulu na Havajských ostrovech.
V přístavu byli uvítáni havajskými kráskami i urostlými domorodci typickými květinovými věnci, pozdravem Aloha, polibkem na tvář, ale to bylo vše.
O nějakých postranních úmyslech si mohli jen nechat zdát. A chlapci tak jen snili o krásných polonahých domorodých dívkách, aniž by zakusili jejich půvaby.

Havajské krasavice sice byly všude, ale pro sexuchtivé návštěvníky nedostupné. Ani Teri s Ellis se nemohly uvolnit a dopřát jim uvolnění přetlaku.

Během několikadenního pobytu navštívili zajímavosti ostrova, pojedli místní speciality a pak hurá zpět na loď, kde je čekala zpáteční plavba.

***

Jednou se Mike zdržel v nočním baru a když se ploužil tmavou chodbou ke své kajutě, náhle klaply dveře u skladu.
Instinktivně se přitiskl ke stěně a spatřil stewarda Henryho, jak si dopíná uniformu a chvátá chodbou pryč. Po chvilce, k Mikově úžasu, vyšla ven Lucy Petersenová. Byla taktéž neupravená, s rozcuchanými vlasy a s nepřítomným výrazem ve tváři poněkud vrávoravě se odpotácela do své kajuty.
Mike nemusel dlouho přemýšlet o tom, co se tam dělo.
“Tohle musím nějak využít,” říkal si, když uléhal.

***

JAMES A KATHY

James ještě v kajutě nebyl. Tou dobou právě tvrdě balil Kathy, dceru Geraldine Woodwickové, tak, jak si předsevzal.

Kathy byla dvacetiletá hezká dívka, ale neprožívala zrovna šťastné období. Na střední škole vyhrávala všechny soutěže krásy, takže ji ostatní holky neměly rády a kluci v pokusech o seznámení naráželi na tvrdou bariéru odmítnutí.
Kathy byla přesvědčena o své výjimečnosti, v čemž byla podporována matkou Geraldine.

Po škole pak zjistila, že jí takříkajíc ujel vlak. Tedy hlavně v sexu, neboť byla stále ještě panna. Na jachtě se rozhodla dál svoje panenství v podstatě komukoliv a bude si dál život užívat, jako kdokoliv jiný.

James o tomto neměl pochopitelně ani potuchy a zval Kathy na drinky, taneční večery i do kina.
Kinosál na jachtě byla větší místnost s různě rozmístěnými pohodlnými a polohovatelnými křesly a s malým stolkem, které ve dvojicích tvořily jakési osamělé ostrůvky intimity.

Kathy se pokusům Jamese o sblížení nebránila, ale nechtěla se dávat všanc lehce. V kině se James pokusil o důvěrnější kontakt.
Když se setmělo a běžel film, James se v pohovce naklonil blíže Ke Kathy a položil ji ruku na stehno. Kathy se zavrtěla, ale nechala ho být. Nebránila se ani obejmutí kolem krku.
Pak už se k ní James naklonil, aby ji políbil. Chvíli se líbali, pak se zase věnovali filmu. Popili alkoholu z láhve na stolku a poté se James opět pokoušel o kontakt.
Kathy si, k jeho úžasu, nechala sáhnout i na prsa a dokonce mu rukou sjela mezi nohy a prohmatala mu tam povadlé zařízení.
James si rozepnul kalhoty a Kathy mu tam znovu sáhla, sevřela úd v ruce a neuměle začala honit. Sama cítila vlastní stoupající vzrušení, a proto se rozhodla udělat dobře i Jamesovi. Ten byl v sedmém nebi. Atraktivní kočka mu honí ocas, nechá si prohmátnout kozy, co může chtít víc? Zasunout! Ale to v kině nešlo, ač tu bylo sice jen pár lidí.
“Vezmeš mi ho do pusinky?” otázal se náhle Kathy.

Ta ztuhla. Nikdy péro nekouřila. Viděla to sice v pornu, ale …. No, jednou to přijít muselo.
Sklonila se mu do klína a pojmula ho do úst. Jemně sevřela rty a začala ho sát a cucat. Věděla, že nesmí použít zuby. Olizovala ho a líbala, neboť ocas mohutněl a nevešel se jí do pusy celý.
James ji zezadu tlačil za hlavu, až se skoro dávila, ale myslela, že tak to má být, a tak ho dál sála, až pocítila trhavé pohyby a do pusy se jí vyřinulo sperma. Hned ho začala polykat, protože neměla jinou možnost, ale kupodivu ji to nevadilo. Hořkou chuť později zapila sklenkou na stolku, ale teď spolykala celou dávku a olízala a očistila žalud a povadlý úd mu vrátila zpět do kalhot.
“Líbilo se ti to?” zašeptala.
“Jsi skvělá,” odvětil James, “chtěl bych se s tebou milovat.”
“Tady?” znejistěla Kathy, ”to asi…?”
“Ne. Někde v soukromí,” usmál se James a aniž počkali na konec filmu, opustili kinosál.

Azyl nalezli u Kathy v kajutě. Sdílela ji sice se sestrou Gwyneth, ale čtrnáctiletá slečna se po požadavku soukromí vševědoucně usmála a řekla, že přespí u kamarádky Jane Pulmannové, z přátelské rodiny Woodwickových.
Pak už nadržené dvojici nic nebránilo oddat se milování.
Teprve teď se James dozvěděl, že Kathy je panna. Slíbil ji tedy, že bude něžný.

Když leželi nazí na posteli a mazlili se, James ji laskal a hladil všude po těle. Tím se Kathy uvolnila a když pak jazykem zkoumal její klín, sténavě vypouštěla proudy šťávy. Nebylo na co čekat. James jí vice rozevřel nohy, poklekl před ní a pozvedl si ji v pase na trčící ocas.
Žalud roztáhl závojíčky a pomalý pronik pokračoval, dokud Kathy bolestně nezasykla.
James ho vysunul skoro celého ven, ale pohled na štíhlé panenské tělo, pevné prsy a hezkou tvář v něm probudil středověkého dobyvatele a s pocitem vítěze prudce přirazil a za bolestného výkřiku pokořené oběti, prudce pronikl panenskou blánou až na dno nedotčené pochvy.
Kathy bolestně vykřikla a James ji prudkými přírazy mrdal téměř bezhlavě.
“Uh…uh…po…ma…lůůů!” prosila plačtivě Kathy až náhle pocítila teplo z výronu semene do dělohy.
“Bože, já ještě otěhotním,” proběhlo jí hlavou, zatímco James se zvířecím funěním se do ní trhavě vyprazdňoval.
Pak se odvalil stranou a otíral si ocas se stopami krve do ubrousku.

“Moc něžný jsi teda nebyl!” fňukala Kathy a z bolavé pičky jí praménkem vytékalo semeno.
“Promiň,” vzmohl se James na odpověď.
“Nemysli si, že budem pokračovat. Měl bys jít,” usoudila Kathy, ale nakonec ho vzala na milost a třebaže už další styk nebyl, ještě dlouho se líbali a mazlili.
Její dokonalé křivky byly magnetem pro každého muže a James se jejím tělem zkrátka nemohl nasytit.
V šest ráno ale dorazila Gwyneth a James se musel odporoučet.

S Mikem si pak zase měli o čem vyprávět.

Autor

Navigace v seriálu<< Plavba snů 01Plavba snů 03 >>
3.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Plavba se solidně rozjíždí, jen bych měl problém s mořskou nemocí. To bych si asi moc neužil 🙂 Jestli Kathy odpanil a hned oplodnil, tak chudák holka 🙂

Tomáš

hodně mých povídek mají reálný základ. Třeba moje dvě poslední série, Dovolená a Swingers. 🙂 Takové povídky se píši snadno a jsou nejlepší, protože jsou hodně uvěřitelné.

Kittikit

Shanim nekoho, kdo mne taky pozve na jachtu. Sice 19 mam uz dvaapulkrat a plna lednice je atraktivnejsi jak lecjaka zenska ale zkusit se ma vsechno 😉. Hezka a ctiva povidka a tesim se na dalsi pokracovani.

Denis86

Parádní povídka

Martin

Opravdu plavba snů . Kluci i paničky si užívají . Krásně se u toho sní 😀 Těším se na další skalpy těch dvou milovníků .

6
0
Would love your thoughts, please comment.x