Po zavíračce

Počet zobrazení: 37

Otravný záskok za kamaráda přinese studentovi nečekaný sexuální zážitek.

Byla půlka září a já se pomalu balil do svého přechodného domova na koleji. Léto bylo dlouhé a skoro jsem se těšil zpátky do školy. Nějak mi ti mí spolužáci přirostli k srdci.
Měl jsem před sebou poslední volný víkend, který jsem si původně chtěl užít se starými kamarády, ale vše bylo jinak.
Ve středu mi zavolal švagr, prodavač v malém krámku se sportovním oblečením v místním obchodním centru. Šel dělat svědka na svatbu a jeho záskok do práce na poslední chvíli onemocněl. Nejspíš se mu jen nechtělo trčet celý víkend dvanáct hodin v poloprázdném obchoďáku, když měly být jedny z posledních slunečních dní v tomhle roce. Švagr z toho byl dost rozladěný a i když se ani mně vůbec nechtělo, nechal jsem se přemluvit k práci, přivydělat si před odjezdem nějakou korunu neuškodí a zajít na pivo s přáteli můžu večer.

 Obchod jsem otevřel těsně před devátou ráno a doufal, že mi to bude trochu utíkat. Byl to krutý omyl, ze kterého jsem byl nicotou a prázdnotou vyveden hned další následující hodiny. Čas se neuvěřitelně vlekl a já se modlil k bohu, ať mi ihned sešle nějaké rozptýlení. Bůh měl asi na práci zajímavější činnosti, protože se až do oběda vůbec nic nedělo.
Ve dvě jsem si skočil pro dvě kuřecí bagety a půlhodinovou pauzu, kdy jsem mohl zavřít a v klidu si vychutnat oběd jsem strávil na kase, kde jsem za plného provozu jedl své bagety.
Nečekal jsem žádný problém, do té doby ke mně zamířilo přesně deset jednotlivců, čtyři páry a jedna rodinka s dětmi.
Každý pobyl okolo dvou minut a zase odešli.

Jedl jsem si svou druhou bagetu a pročítal novinky z facebooku, když mě pozdravil dámský hlas. Chtěl jsem jen zdvořilostně odpovědět, ale ta slečna mě na první pohled ohromila. Vypadala jako římská bohyně mládí a svěžesti, pokud taková nějaká kdy existovala. Měla na sobě pouze černé bokovky a boty a růžové triko. Do sportovního obchodu určitě nevkročila omylem, tohle božsky tvarované tělo už zajisté poznalo hodně odříkání a litry potu v tělocvičně, nebo možná atletickém stadionu. Ne, atletiku jsem u ní rychle zavrhl, atletky nevypadají takhle božsky, tipoval jsem jí na nějaký tanec, latina, akrobatický rokenrol, step, aerobik…

„Promiňte, prodáváte nějaké pěkné plavky?“ vytrhla mě ze snění ta dívka, která vypadala jako panenka a bohyně sexu v jednom.
Rychle jsem se probral a začal jí nabízet vše, co bylo možné, nabrala si toho požehnaně a zapadla do jedné kabinky. Trochu puberťácky jsem si představoval vlastnění rentgenových očí a domýšlel si detaily dění v kabince.
„Ehm, pane, neviděl jste tady mojí přítelkyni?“ oslovil mě silnější muž kolem čtyřicítky s bradkou a stylem oblékání jako italský mafián.
„Tady jsem!“ zakřičela ta dívka z kabinky.
Mohlo mi hned dojít, že tahle panenka nebude randit jen tak s nějakým nemajetným studentem. Vlny rozhořčení se střídaly s vlnami zklamání. Ten chlápek za ní zalezl, něco si šuškali a smáli se. Po chvíli vyšel z kabinky a šel někam pryč.

„Můžu vám nějak pomoci, slečno, potřebujete podat ještě něco dalšího?“ osmělil jsem se ke své práci.
Odrhnula závěs a zase perfektně oblečená mi vyšla vstříc. Byla krásná a já jí hltal pohledem.
„Tyhle se mi celkem líbí, nevím, kouknu se ještě jinam, a když, tak se vrátím. Musím jít, přítel čeká.“
„Ten pán, vypadající jako váš italský otec?“ ušklíbl jsem se. „Tak to pak nic neříkám.“
Rozpačitě se na mě podívala a kvapem odcházela.
Trochu jsem doufal, že se ještě po chvíli vrátí a koupí si u mě ty plavky, ale výčitky jsem si měl nechat pro sebe a asi našla někde něco lepšího, co jí zatáhl ten borec.
Čas mi potom alespoň rychleji utíkal, hodiny se už netáhly jako celá staletí a já se pomalu začínal připravovat na konec šichty a výlet do hospůdky, ale ta krásná dívka znovu kráčela do mého obchodu.

„Tak jsem zase tady. Asi si ty plavky koupím, nic lepšího jsem nikde nenašla, ale musím si je jít ještě vyzkoušet.“
Bylo už skoro devět, tak jsem zavřel železnou roletou, aby sem nepřišel nikdo další. Čekal jsem, po očku sledoval hodinky, když vyšla z kabinky a měla na sobě ty plavečky, pouze plavečky.
„Jak se vám líbí? Nevypadají na mém těle příliš vyzývavě?“ ptala se a vlnila jako amazonka.
Tahle mlaďounká slečinka se mě nejspíš rozhodla svádět, pomyslel jsem si a čas mě v tu chvíli přestal zajímat.
„Moc pěkný, jen tady je to třeba upravit,“ pokročil jsem k ní a urovnal jí část plavek na zadečku.
Držela jako by nic, ani nedýchala a nechala mě se dotýkat jejích malých, kulatých půlek. Prohlížela se poté v zrcadle a nejspíš čekala, kdy už po ní vystartuju a zbavím jí těch dvou kousků elastické hmoty, co měla na těle.
„Vy jste už zavřel?“ tázala se jakoby nechápavě.
„Už je po zavíračce. Obchodníci zamykají krám a poslušné zákaznice už jsou dávno doma.“
„A ty neposlušné?“ oči jí jen jiskřily.
„Neposlušné si propustku domů musí zasloužit,“ odpověděl jsem zcela vážně a chytil ji za obnažené boky. Přilepila se mi na ústa a my se líbali jako dva dlouho odloučení milenci.
„Už dost řečí a udělej mi to,“ zašeptala rozkaz, který by byl hřích nesplnit.

Vzal jsem jí dozadu a posadil na sedačku pro účely personálního odpočinku. Začal jsem si odkládat přebytečné svršky a hltal její mladé, pružné tělo jen v plavkách.
Strčila si ruku mezi nohy a začala bez mojí pomoci. To se mi líbilo, miluji, když se můžu dívat, jak si to ženy, dívky dělají sami. Přestal jsem s rozepínáním košile a sundal jí ten kus hadru, který mi zakrýval výhled.
Na moje přání pokračovala a já konsternován tou krásou pokračoval s rozepínáním košile.

Mohl bych se na to dívat celý den, ale byl jsem tak nabuzený, že jsem už nemohl na nic čekat a musel jsem to urychlit. Kalhoty a spodní prádlo bylo dole hodně rychle. Sedl jsem si vedle ní a ona si na mě vlezla jako zkušená jezdkyně, držel  ji za boky, zatímco se sama navedla na můj penis.
Plynulým pohybem mě do sebe dostávala a naše spojení bylo dokonalé. Naplno jsem cítil její horkost a vlhkost a musel jsem jí znovu vášnivě líbat. Sundal jsem jí vrchní díl plavek, aby se mi mohla vystavit v celé svojí nekonečné kráse, byl to pohled k nezaplacení. Začala na mě rajtovat, jak sama chtěla a já jen lehce korigoval souznění našich těl. Její bradavky se třely o mou hruď ve chvílích jejího rajtování.
Nabodávala se na mě v čím dál rychlejším tempu a já ve své dočasné nevybitosti do ní po pár minutkách stříkal první nutnou dávku. Cítila v sobě silné záškuby mého ocasu a maximálně si to užívala.

„Doufám, že pan prodavač už není u konce sil. Já se teprve dostávám do varu, jsem zvyklá na určitý standard,“ řekla provokativně, ale já rozhodně o žádném konci nepřemýšlel.
Hladit její stehýnka a drobná prsa mi dodávalo novou energii do potřebných míst.
Vedle nás ležel jeden přebytečný polštář, který rychle skončil na zemi. Panenka věděla, co bude následovat a já ji pokládal na relativně jemný koberec a měkký polštář. Byl jsem už znovu všehoschopný, což ona s úsměvem ocenila.

Zaklestila nohy kolem mého těla a my mohli pokračovat. Nechala se klasicky šoustat, zatímco mi rukama masírovala zadek.
„Rychlejc, prosím, rychlejc,“ žadonila a já jako pravý gentleman plnil její přání a přirážel do ní rychleji a prudčeji.
Dýchala čím dál tím hlasitěji a já nepolevoval, bral jsem si jí bez zábran a bez špetky něhy.
Kolem nás už utichal ruch a vše se dávalo do klidu, ale naše těla mířila k bouřlivé extázi.
Její vyvrcholení doprovázené hlučným chováním přišlo chvíli přede mnou a my po prožité rozkoši odpočívali na koberci zadní místnosti.

Mlčky jsem ji hladil po bocích, vytékalo z ní moje semeno a všude kolem bylo ticho. Ticho až do doby, než jí začal zvonit a vibrovat telefon v kabelce.
„Ahoj miláčku, už jdu, jen jsem se zdržela v Tescu, pa, moc tě miluju.“
Říkala to s ledovým klidem, jako by jí chvíli před tím nešukal chlápek, kterého ani nezná jménem.
Začala se rychle oblékat a já si vzpomněl, proč vlastně přišla.
„Tady máš ty plavky, pozornost podniku.“
„Díky,“ usmála se na mě, „takovéhle nákupy bych si měla zopakovat.“

Vyvedl jsem jí z obchůdku, poslala mi vzdušnou pusu a odešla neznámo kam. Druhý den proběhl podobně, pouze bez té jediné příjemné části nakonec dne a já už jí poté nikdy neviděl a nejspíš nikdy neuvidím.

Počet zobrazení: 37

Autor

4.5 31 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Typická rozhoďnožka. Je zvyklá na určitý standard (jak tvrdí) a přitom si jen tak zašuká s prodavačem. Já kdysi taky v krámě šukal, ale ne zákaznici, ale kolegyni ve skladu na bednách se zbožím 🙂 Hezký příběh.

Kittikit

Hezky napsano, ale na mne moc hrr

Linda

Ale pánové, značkové plavky stojí klidne i více než 5000,- Kč, sem tam i přes 10 tis. A pritele ( mafiana) o ne obrala a plavky měla. Navíc měla výkonného samecka. Takže tři věci najednou. A to se uz vyplat. L.

dedek.Jeff

Má pravdu, předsedo. Zas jednou vtipný komentář.
Dělal jsem léta v obchodě a tak mám představu, co se odehrává poté, co se stáhne roleta. Autor tedy může vycházet z reality. Ale hlavně, povídka je dobře napsaná.

Harai

Pořád dělám v obchodě, pánové 🤣

Junior

Taky způsob jak paltit za zboží. Pěkná povídka.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x