policistka

Podezřelí

Toto je 3 díl z 9 v seriálu Píseň o smrti

Tak ona si holčička myslí, že je tu velký případ, říkal si Honza v duchu a přemýšlel o své nové kolegyni. Pěkná to ona byla, to ano. Zadeček tak akorát pohladit a ty prsa, co se vzdouvala pod oblečením. Měl hříšné myšlenky, ano to měl. Péro bylo tvrdé a on v danou chvíli cítil, jak pěkně klouže v úzké, vlhké kundičce. Držel nahou prdelku pěkně v mohutných rukou a zezadu nadrženě přirážel.

Říci, že při tom vrzala postel, nejde. Ona tam žádná postel ani nebyla. V malé místnosti, poměrně špinavé, krom prádla na podlaze, ležela i velká matrace. A na ní klečel Honza a jeho milenka. Hubená holka s menšími prsy.
“Teda ty seš dneska ňákej nadrženej,“hekala a vlastně předstírala, že se jí to líbí.
Svým způsobem by se jí to i líbilo, ale v danou chvíli byl Honza už třetí chlap, co jí během dnešního dne mrdá. Byla to prostě kurva.
“Jen se Leničko nedělej, máš to ráda přece divoce,” ozvalo se za ní a ucítila, jak pivní pupek víc naráží na zadeček. Znala Honzu natolik dobře, aby věděla, že v tuto chvíli on nemyslí na ní.
“Ach ano ano ano, dělej už budu užžžžžž,” zahrála svůj orgasmus a začala šikovně stahovat kundičku, aby tomu dala větší věrohodnost. To stačilo, aby Honza mohutně přirazil, zahekal a pustil svou dávku do gumové ochrany, která se mu obepínala kolem ptáku.

“Tak kdo to byl?” zeptala se po pár minutách společného objímání, kdy jí hladil tělo a líbal na ústa a krk a ocucával bradavky.
“Znáš mě dobře, holka,” zahudroval.
“Takže ta nová jo?” podíval se na ní a chvíli zapřemýšlel nad jejím osudem. Kdyby se nerozhodla být slavná, mohla být dobrou policistkou. Intuici na to má. Ale nyní je spíš kurvou a to ještě může být ráda. I tak to pořád zkouší. Taky zpěvačka. Ale spíš občasná herečka. A ne, do kina se na její filmy nechodí. Alespoň ne do běžného kina.
“Sere mě, že na to přišla první a pak ještě objeví to studio a je tam vyslána sama.”

Lenka se pousmála.
“Je mladá, snaživá, jen jí nech a něco jí nauč,” a políbila ho. Normálně se s klienty nelíbá, ale Honza byl trochu něco víc.
“Kvůli pokecu o ní tu ale nejsem.”
“A co bys rád? Seznam možných pachatelů?” zeptala se posměšně a on se podíval výrazem, který jí jasně říkal, že trefila do černého.
“Tak ten Honzíčku bude pěkně dlouhej. Třeba taková Lucka nemůže přijít na její jméno. Vyfoukla jí dva Slavíky. A co taková Ivanka. Si viděl minulý rok ty fotky ne? Víš jak ta řádila? No pak je tu ten její producent. Toho jsem předevčírem potkala v Kozičkách. Totálně na mol a hulákal, že tu kurvu zabije, protože si našla nového producenta. No a manželovi se nemusí líbit zase to, jak se nevejde do dveří, neb ty parohy, co má, jsou výstavní.”
Povzdechl si. Nebylo to jednoduché. Jestli to byla opravdu vražda, udělat to mohl kdokoliv. Martina Holá nebyla oblíbený člověk, naopak.
“Jo a abych nezapomněla ještě je tu její báječná sestřička. Docela divná holka,” z pohledu, který v danou chvíli měla, usoudil, že se zrovna téhle holky Lenka bojí.
“Proč divná?”
“Všechny současné hity jí napsala ona. Co vím, zkoušela taky zpívat, ale znáš to. Sestra té slavné Martiny Holé, protekce a tak, neuchytila se a prakticky o ní nikdo neví.”

“A co ten producent?” Mohl si sice o něm něco zjistit, ale ptal se pro jistotu, kdyby něco hrozilo.
Přeci jenom ta nová možná vešla do jámy lvové.
“Máš pořád obavu o tu mladou?” opět byl tou dedukcí překvapen.
“Ty bys opravdu měla radši nastoupit k policii,” odpověděl jí svým způsobem.
“Je to hajzl. Tváří se sice mile a díky té své vypracované postavě, dokáže pěkně zamotat hlavu. Jestli tam na něj šla a neví o něm nic, tak možná, v tuhle chvíli, už zkoušejí pevnost a pohodlnost nějaké postele, kterou nabízí k prodeji.” To ho moc nepotěšilo.
“Ale je to taky nervák, jak ho něco vytočí, začne být agresivní. Několikrát…,” nedokončila větu a sáhla si na tvář. Pochopil.
“Prvně se tak určitě neodváže. Užije si to. Neboj,” dodala po chvilce ticha.
Když viděla, jak se tváří ustaraně, usmála se a políbila ho.
“Nebo taky dnes nebude mít čas. Co jsem slyšela, tak má mít touhle dobou zajímavé jednání s producentem ze států.”
Když si natáhl na sebe kalhoty, vytáhl z peněženky dvou tisícovku a podal jí Lence. Ta se mu odvděčila úsměvem a dalším polibkem. Strávil tu příjemné dvě hodiny. Pak už Honzu z bytu propustila. On zamířil rovnou na služebnu. Neměl to daleko a to co měl zjistit, vlastně zjistil. Ale než tam došel, stačil ještě napsat varovnou sms, své nové kolegyni. Snad nebylo pozdě.

“Tak co?” zeptal se ho vedoucí hned po příchodu
“Nebyla moc oblíbená, ale někteří měli víc důvodů jí zabít,” hlesl a šel si udělat kávu.
“Co ta nová? Už se vrátila?” zeptal se s nadějí v hlase vedoucího.
“Ne,” dostalo se mu odpovědi.
“Sakra,” zaklel nahlas a podíval se na šéfa, který mu položil ruku na rameno.
“Honzo. Ona to zvládne. Neboj,” to mu moc útěchy nedodalo.
“Myslíš, že tohle pomůže Luďkovi? Nebo spíš Marii a tomu malému?” řekl to potichu, ale přesto dost rázně, aby vedoucí dal ruku stranou. Ta nenávist, kterou viděl v Honzových očí, ho děsila.
“Nebyla to tvá chyba.” zkusil situaci uklidnit.
“Kdybych s ním byl….” začal, pak zmkl. Vykašlal se na kávu a rozhodl se.
“Kam jdeš?” zeptal se vedoucí, když Honza na sebe vzal bundu a bylo zřejmé, že odchází.
“Krýt jí záda.”

Autor

Navigace v seriálu<< První případVyšetřování >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ivan

Tady se resi zoufaly fanyn a nikdo uz poradne neokomentuje samotne povidky. Jako tenhle uzasny pocin dedka a Toma. Neskutecny jak kazdy pise jinym stylem a pritom si vychazeji… Zajimavy, jak je bernath takovy morous protoze asi prisel o partaka i to, ze si plati kurvu a ta mu donasi informace. Sem tedy zvedav, jestli dedek navaze na to, kde minule skoncil a hlavne jak se vrazda vyresi. Muj tip je fitness trener, tenhle ten producent je tu nejak moc okate od zacatku, to by asi kluci tak okate neudelali.

Reniem

Docela napínavé ale taky trochu zmatené…

Reniem

Na mě už je tam moc osob,u té prostitutky chvílemi nevim jestli je řec o ni nebo o té kolegyni a pak jakási Ivana s fotkama a další lide a nakonec zmínka o Luďkovi a dalších lidech. Asi to takhle v detektivkach má být,nevim,nečtu je…kazdopadne tenhle díl nic moc…pro me

dedek.Jeff

Ono se to zdá trochu zmatené. To je ale úmysl. Detektivka je od toho, aby čtenáře tak trochu zmátla. O to překvapivější je pak zjištění, kdo je vrah. Protože je to publikováno na erotickém portále, je i děj občas okořeněn sexem.

bert9k

Pěkný příběh. Těším se na další díly.

Martin

Dobré pokračování . Nakonec se i Honza projeví jako správný parťák . Podle mě to je další super pokračování hodně dobré detektivky . Těším se na další díl . Tyto povídky jsou super 😉

Trysky

Paráda, zase jiný seriál, než se tady obvykle vyskytuje.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x