prsata japonka

Pokorná žena

Toto je 12 díl z 13 v seriálu Japonská sekce

Sachi byla vždy poslušnou a obětavou manželkou úředníka Ichira Ushibara, ač ji neustále trápil svým nevyzpytatelným chováním. Z milujícího a hodného manžela se někdy stával cholerik, jemuž bylo radno jít z cesty. Pro Sachi to samozřejmě bylo nemožné, a proto se stávala hromosvodem jeho nálad, a dcera Moe, studující lyceum ve vzdáleném městě, domů jezdila jen párkrát do měsíce.

***

„Sakra, ohni se a vystrč zadek,“ vztekal se Ichiro při jedné ze svých nálad. Právě vylezl ze sprchy a dostal chuť si zašoustat. Sachi tam stála s připravenou osuškou, ale nyní si musela vyhrnout šaty, poslušně se ohnout a rukama se vzepřela o umyvadlo. Věděla, že dnes to nebude nic moc, protože v těchto stavech myslel Ichiro jen na své ukojení a manželka ho nezajímala. Dle předpokladu do ní vniklo tvrdé péro rázně a necitlivě a Ichiro hned začal přirážet.
„Oh..oh..oh,“ sténala Sachi, aby muži činila radost, ale slastný požitek z toho neměla žádný.
Naopak Ichiro slastně funěl nad úzkou kundou své ženy a prudkými přírazy ji mrdal. Držel si ji v pase a prudkými přírazy ji rytmicky projížděl až do výstřiku.
„Ááááh…jooo,“ s chroptěním ji vyplnil semenem a vzápětí prudce odstrčil jako nepotřebnou věc. Sachi to nečekala, zavrávorala a rukou uhodila do zrcadla nad umyvadlem, které se roztříštilo. Žena se hned schoulila do klubíčka očekávaje příval nadávek a Ichiro to i měl v úmyslu, ale pak spatřil krev vytékající ji z rány, jak se řízla, a tak nadávky spolkl.
„Vstaň a otři si krev..nebo ukaž, ošetřím tě sám,“ řekl klidným tónem a Sachi ruku opláchl a zavázal.
Pak odešel. Omluvu za svůj čin nevyřkl a úklid byl pochopitelně také na ženě.

***

Druhý den Sachi navštívila správce domu Sanira a poprosila ho o instalaci nového zrcadla.
„Jistě, jistě, paní Ushibara, hned se do toho pustím,“ ševelil a očima svlékal její štíhlou postavu a jemný oválný obličej rámovaný dlouhými vlasy.
Za dva dny viselo v koupelně nové zrcadlo. Co nikdo netušil, že za zrcadlem, v malé vybourané kapse, byla též instalována malá kamera, která měla v záběru vanu a prostor před ní. Správce Saniro pak s vytaženým pérem sledoval u monitoru svlékající a koupající se obyvatele bytu.
„Chichichi,“ smál se vysokým tónem nad rozměry ocasu Ichira a svíral v ruce svůj opravdu veliký a tlustý úd, který si usilovně honil, kdykoliv spatřil nahou Sachi.
Týhle děvce se dostat na tělo, to by bylo něco, přemítal a ruka mu kmitala po tvrdém péru…

***

Jednoho víkendu dorazila domů Moe. Sachi byla ráda a hned vyrazila na nákup na večerní pohoštění. Ichiro manželce předal svou kreditku, kterou jinak nepouštěl z ruky.
„Nespěchej, vybírej pořádně, na cenu nehleď,“ řekl velkomyslně. Sachi se s díky uklonila a pak už podpatky rychle klapaly po schodišti, jak spěchala, aby si to snad nerozmyslel.
Ichiro zavřel dveře a usmál se na dceru. Ta mu odpověděla bojácným pohledem……

***

Sachi vláčela nákup, ale byla spokojená jak rychle a lacino pořídila. I když nemusela, hleděla si cen, protože byla šetrná. Otevřela dveře a překvapilo ji, že je v bytě ticho. Prošla do kuchyně a pak do obýváku. Až u dveří do ložnice se zarazila. Zevnitř bylo slyšet hekavé zvuky a vrzání postele. Ten zvuk byl nezaměnitelný a ona ho dobře znala! Pomalu pootevřela dveře a srdce se jí zastavilo. Nahá Moe ležela na zádech, na ní ležel Ichiro a prudkými přírazy ji šukal a tvářil se jak mistr světa.
„Seš skvělá….už…jsem…se tě …nemohl..dočkat,“ funěl mezi přírazy a mnul dceři plná prsa.
„Narvu ti… ho… do…krku,“ chrčel, vyjel z ní a nastavil ji ocas k puse.
„Ale už ne tak hluboko..prosím,“ zaprotestovala.
„Kuř…jako..vždycky…a všechno spolykáš…co si myslíš!“ vzal ji Ichiro za hlavu a zasunul ji ocas mezi rty.
Moe ho začala sát a Sachi pochopila, že tohle není poprvé, co ti dva spolu….
„Ach bože,“ bylo ji do pláče.
Otec souloží dceru, to přece není možné..možné…možné, bušilo ji v hlavě a pomalu zavřela dveře. Výstřik do úst a hltavé polykání semene už neviděla, ale slastný výdech Ichira a povzdech Moe byl slyšet i za dveřmi.
„Než odjedeš, ještě si to zopakujem,“ oznámil Ichiro dceři, která jen pokrčila rameny. Byla to daň za její studium, které ji otec platil. Když mu nedá, bude se muset vrátit domů a to se jí nechtělo. Vždycky to vydrží a zas bude mít pokoj.

***

Domácí večírek se vydařil. Na rozdíl od žen Ichiro hýřil dobrou náladou, jak už dlouho ne.
„Drahý, co kdybychom si udělali my dva hezký večer…co takhle horkou vanu?“ nadhodila Sachi, když se Moe brzy omluvila a šla spát.
Rozjařený Ichiro souhlasil a šel vše přichystat. Sachi za ním přišla a položila na okraj sklenku vína.
„Tady máš…. Já ještě sklidím nádobí a přijdu za tebou,“ řekla svůdně.
Když se Sachi navrátila, ležel Ichiro ve vodě, ven mu koukala jen hlava a chrupal. Uspávací prášek ve víně zapůsobil. Sachi zhluboka dýchala, protože se chystala na velký zločin. Sprovodí tu zrůdu, nazývanou manželem, ze světa. Ne za to, co prováděl jí, ale co prováděl vlastní dceři. Za to musí zaplatit cenou nejvyšší. Sachi ho vzala za nohy a škubnutím mu hlava zajela pod hladinu. Po chvíli byl konec. Ichiro byl utopený a Sachi a Moe osvobozeny od tyrana.

***

Saniro seděl u počítače, když mu blikla kontrolka, že kamera běží. Reagovala totiž na světlo. Viděl jak Ichiro natáčí vodu, svléká se, pije víno i jak ve vodě usíná. Pak přišla Sachi a…. polil ho studený pot. Spatřil vraždu! Ale to nebyl konec. Ráno viděl srdcervoucí scénu, v koupelně houf záchranářů i policii. Nic platno. Ichiro Ushibara se utopil ve vaně následkem nadměrného pití alkoholu. Případ byl uzavřen. Ne tak ale pro Sanira.

***

Počkal si, až Moe odjela do školy a pak navštívil mladou vdovu.
„Přejete si?“ byla Sachi překvapena návštěvou, ale když ji s úlisným úsměvem řekl, že přichází v neodkladné záležitosti, pustila ho dál. Saniro se hned hrnul do pokoje k videopřehrávači a strčil dovnitř kazetu. Sachi ho zaraženě sledovala a pak ztuhla. Na obrazovce se objevila koupelna a jejíma rukama právě topený Ichiro!
„To koukáš, co?“ zvolal Saniro. „Mám tam kamerku na tvý hezký tělíčko, ale tohle by zajímalo spíš policii. Co mi dáš za to, že ji neodnesu na policii?“
Sachi byla v pasti. K Sanirovi pocítila přímo fyzickou nenávist, ale nemohla teď nic dělat. Bylo jí jasné hned, co chce, a tak si začala pomalu rozepínat košili.
„Chápavá holka….já věděl, že se dohodnem,“ chrochtal Saniro blaženě a sám se také začal svlékat.

Sachi jen ve spodním prádle si lehla na postel a odevzdaně čekala. Saniro si však se vším dával na čas. Tělo, po kterém toužil, teď bylo jeho, a tak si ho bral kousek po kousku. V polibcích a laskání jí sjížděl od hlavy až po nárty, stáhl jí podprsenku i kalhotky. Zvlášť důkladně se zaobíral pevnými prsy a jazykem kmital v zarostlém klínu. Sachi se snažila potlačit příjemné pocity, když jí jazykem tepal po závojíčcích a laskal klitoris a silou tiskla zuby, aby nevydala ani sten.
„A teď hezky do pusy!“ zavelel a Sachi ho s povzdechem začala kouřit. Měla v tom praxi, hlava jí rytmicky kmitala po naběhlé ocase a tak Saniro jen opojeně vzdychal a těšil se, až tý děvce vystříká hrdlo. Následný proud semene Sachi spolkla a dál pokračovala v sání a dráždění citlivých míst na ocase, že mu zase za chvíli tvrdě stál.
Ulehla na záda, roztáhla nohy a sama mu pomohla se zavedením. Pak táhle vzdychla, když do ní vnikl a hned pořádně hluboko.
„Ach…ááá!“ zakňučela.
„To je teprv začátek, kurvičko, ještě něco zažiješ,“ ujistil ji Saniro a začal přirážet.

I přes jeho velikost začala Sachi pociťovat rozkoš ze silného tření i pocitu poddajnosti k muži, kterého by nikdy dobrovolně na sebe nepustila.
„Ah..ah..ah,“ vydechovala sténavě a Sanira to přivádělo k ještě prudším a hlubším přírazům. Mrdal to hladké štíhlé tělo téměř zuřivě a slastí sevřený obličej ženy ho neobyčejně štval. Chtěl, aby trpěla, prosila a bolestně sténala, ne, aby si to užívala!
„Ty kurvo, ty děvko….tu máš..tu mááááš,“ hekal vztekle a už ji plnil dávkou semene hluboko do dělohy. Věděl, že na další číslo se nevzmůže a vstal.
„Zejtra budem pokračovat.,“ odpotácel se domů, zatímco Sachi ještě dlouho zůstal ležet s nohama od sebe a nechala ze sebe volně vytékat semeno. Hlavu měla plnou rozporuplných myšlenek.

***

Když se Saniro skutečně druhý den objevil, byla Sachi jak proměněná. Připravila jídlo a hlavně se ptala, jak si to vlastně v posteli představuje, že mu ráda vyhoví.
„No..víš. Já mám rád ženy sice submisivní, ale zároveň takové, kterým se to nelíbí. Neužívají si to a prosí …ehm…o milost, jestli mě chápeš,“ kroutil se Saniro.
„Jasné. Jedná se ti o hrané znásilnění,“ kývla hlavou Sachi.
„Tak nějak,“ souhlasil Saniro a pustil se do jídla.

***

Později v posteli se mu skutečně Sachi oddala přesně podle jeho přání. Zmítala se v obraně už při laskání jejího těla, neochotně, avšak bravurně, mu pokouřila ocas a pak už ječela a naoko se bránila, když do ní zarazil nadržený ocas a mrdal ji prudkými přírazy.
„Ne…už…neeee…prosím…už…nemohu,“ sténala, ač jí tělem projížděly blesky slasti se vzrůstající intenzitou. Tlustý ocas v ní strojově jezdil s maximálním třením a vlhká pochva ho ochotně přijímala. Saniro něco chrčel, ale nebylo mu rozumět a Sachi mu přirážela naproti, protože se už skoro udělala.
„Tyyyy děvkoooo,“ chroptěl a Sachi projel silný orgasmus, až skoro ztratila na chvilku vědomí.
Pak napětí a rozkoš povolily a žena se navrátila do reality. Saniro na ní ležel a nehýbal se. Odvalila ho stranou a s úsměškem pohlédla na křečí zkřivenou tvář s vypoulenýma očima, kde právě dohasínaly plaménky života.
„Už jsem se bála, že chcípneš dřív, než se udělám, ty hnusný prase,“ prohodila k mrtvole a oblékla se.

V kuchyni pak zlikvidovala všechno otrávené jídlo a dumala, jak se zbaví mrtvoly. Nakonec se jí podařilo ho v noci odtáhnout do jeho bytu, kde odstranila všechno, co by ji s ním spojovalo. Vzala kazetu, zničila záznamy v počítači a doma našla a odstranila kameru za zrcadlem. U Sanira doma setřela všechny možné otisky a mrtvolu nechala ležet na zemi v obýváku před puštěným pornem na videu, aby všichni věděli, jaký to byl prasák. Doma si napustila plnou vanu horké vody a s pocitem vlastního uspokojení se do ní ponořila a zavzdychala slastí. Zítra začne žít novým životem…..

***

Tři mrtví během několika dní tento dům ještě nezažil, hořekovali nájemníci. Nejdřív pan Ushibara, pak jeho paní Sachi, taktéž utopená a na konec i správce domu Saniro, nalezen mrtev ve svém bytě. Policie výsledky vyšetřování obou případů nikomu nesdělila, jen mezi lidmi se šuškalo, že snad Sachi a Saniro měli spolu techtle mechtle a to víte, manžel jim překážel a tak…. No, byly to jenom pomluvy. Dcera Moe následně byt prodala, dům dostal nového správce a časem si na mrtvé v domě nikdo ani nevzpomněl…..

Autor

Navigace v seriálu<< Sokyně v lásceJapan story >>
4 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank

pěkná povídka, až na to, že mi tam nějak chbělo odůvodnění té poslední smrti

shock

Pro vysvětlení pro nepochopení děje. Nechal jsem na čtenáři, že jistě pochopí, že Sachi, znavená likvidací Sanira, možná i sexem, ve vaně usnula a utopila se…..
Jinak tohle je zřejmě poslední dílko ze země vycházejícího slunce, neb už mě dochází nápady a jména 🙂

Frank

Jako napadlo mě to, ale nějak to nezapadalo, díky

Tomas

Myslel som ze ju utopila dcera. Inak pekna poviedka

Martin

Povídky ze země vycházejícího slunce vždy potěší . Akorát na erotickou povídku moc mrtvol 😀

5
0
Would love your thoughts, please comment.x