Potrestaná nevěra

Neznámý muž se posadil na lavici vedle mě v chvíli, kdy jsem zpocenej vydýchával zápas v ricochetu.
„Jsem Timothy Shelton. Dovolte mi..se zeptat…ehm…vy račte znát Henryho Simmonse z Jersey?“

Podíval jsem se na muže, asi tak stejně starého. Takovej uhlazenej týpek, nyní upocenej jako já.
„Možná,“ odtušil jsem.
„Dostal jsem tuto informaci od Stevena Jeffersona….. prý spolehlivě řešíte různé problémy,“ zkoušel dál.
„Řeším,“ odvětil jsem a nyní už byl vlídnější. „Sejdeme se v baru. Pak porozpravíme, ano?“ a odešel jsem do sprch.

Zase mě čekala práce. Žádný Henry Simmons z Jersey neexistoval, ale bylo to skryté heslo, jímž mě oslovovali noví klienti, kteří na mě dostali tip od jiných, už vyřízených zákazníků. Čekal jsem, s čím přijde tenhle chlapík.

***

Sedli jsme si stranou od nepovolaných uší, dali si pivo a muž spustil.
„Mám milenku. Co si budem povídat, s manželkou je to už nanic a tohle je opravdu obrovská šance na novej život. Problémem je její muž. Toho je třeba odstranit. Carmen zdědí jmění a já, oškubán od manželky, tak přijdu do krásný zlatý klece.“
„Zlatý voči, milej pane, co když se na vás ta bohatá vdovička vykašle? Bude mít spoustu možností a ne voškubanej ouřada, nebo co vlastně jste,“ ušklíbl jsem se.
„Jsem ekonomický rada Plannet Investement, kdybyste dovolil,“ načepýřil se a pak dodal, že s Carmen jsou takto dohodnuti a že jí věří.
„Je mi to fuk, pane Sheltone. Dejte mi nějaký fotky, adresu a zálohu,“ a napsal jsem mu na papír celou částku, rozdělenou napolovic a číslo účtu.

Muž na ni zamžikal a pak kývl, že ano.

„Jakmile budou peníze na kontě, provedu akci, vy doplatíte zbytek a na vše zapomenete. Pokud byste nezaplatil, no…..pak by vdova Carmen měla opravdu čas, hledat si někoho jiného. Rozumíme si?“
„Jistě, jistě,“ vykoktal a pak mi podal fotku. „To je Carmen se svým manželem.“

Hleděl jsem na půvabnou plavovlásku ve středním věku, s báječnou figurou a plnými křivkami, za kterou se určitě otočil nejeden chlap a vedle ní se zubil prošedivělý muž, docela sympaťák, kterej umí vydělat jmění a ještě má krásnou ženu na ozdobu a možná i na mrdání.

***

Seděl jsem doma za stolem a zamyšleně si prohlížel tu dvojici na fotce. Mailem mi od Sheltona přišly další doplňující údaje a já mohl připravovat svůj plán.

„Martine, pojď už do postýlky, je mi tam smutno,“ ozvalo se ode dveří.
Stála tam má krásná žena Ellis, s neutuchající touhou se milovat, být hýčkána a obklopená luxusem.
Díky své práci jsem jí to mohl dopřát a i nyní jsem vstal, hltal očima její tvary pod téměř průsvitnou krajkovou noční košilkou a pak už jsme padali na měkké lože, oddat se jeden druhému.
„Vezmi si mě drsně…mám to tak ráda,“ usmívala se na mě.

Prudkým trhnutím jsem ji zbavil košilky a začal jí zpracovávat velká prsa, rozlitá po hrudi. Jemně jsem ji kousal do bradavek a Ellis sténala.
„Jooo….to…dělééj…ooááhhh…anooo,“ a kroutila a vlnila tělem a bradavky jí ztvrdly a vzpřímily se.
„Ty seš ale děvka,“ vyštěkl jsem a Ellis kývala hlavou, že ano.
Prohmátl jsem jí klín a byla úplně mokrá. Nabral jsem vlhkost a prsty a dal jí je do pusy.
Vsála je silou výkonného vysavače, olizovala je a cucala.
„A teď mi ho hezky vykuř!“

Jakoby na nic jiného nečekala, obkročmo na mě usedla, kundičku mi nabídla k polaskání a sama nasadila rty na ptáka a začala ho zručně zpracovávat.
Lízal jsem a polykal vlny uvolňovaných šťáv, zatímco její rty mi rytmicky jezdily po ocase a koule byly jemně masírovány v jejích dlaních.
„Ááááhhh…budu..už…budu,“ zaúpěl jsem, obemknutí ocasu se zvýšilo a pak už jsem plnil ústa své ženy hustým spermatem.
Vše spolykala a olízala mi ocas do sucha. Neustala však v dalším laskání a znovuuschopnění pro své potěšení.

Nabodl jsem ji hezky zezadu a v této poddané pozici slastně sténala a užívala si to. Balóny prsou se mi přelévaly přes dlaně při prohmatávání a neustále pleskavě zněly přírazy o její zadek.
„Vymrdej mě…jako…děvkůůůů,“ úpěla žena v rozkoši a pak jen hekala pod sérií rychlých a prudkých přírazů.
„Takhle…to…chceš…ty…mrcho…šoustavá…jo?“ častoval jsem ji drsnými výrazy, což milovala a rychleji se i udělala.
„Ano..ano…jsem…tvá..děvka…oooh…uužž…jooo…budůůů..júúúúúh,“ vyjekla, silnými stahy mě přivedla na vrchol a už do ní proudila dávka semene.
Dál se slastně svíjela na zaraženém ocasu, dokud z ní, ochablý, nevyjel.

„Bože…to byla jízda,“ leželi jsme spolu v objetí a Ellis byla spokojená.
„Mám zase novou zakázku…promysli, kam bychom se pak mohli podívat,“ oznámil jsem jí a věděl, že tohle ji zaměstná, aby náhodou nepřicházela na nějaké hříšné myšlenky, když teď nebudu nějaký čas se příliš zdržovat doma.

***

Druhý den jsem odjel do své tajné skrýše, vyzvedl si potřebné věci a jal se sledovat svůj cíl, Johna Kilmera.
Štěstena mi přála. Ozval se pan Shelton, že má informaci od Carmen, že toho a toho dne bude se svým manželem sama na projížďce po ve člunu po řece. To byla přímo ideální příležitost. Vyhlédl jsem si krásné skryté místo, kudy určitě musí projet a pak už jen čekal na určený den.

***

John Kilmer s požitkem řídil člun se silným motorem a ve zpěněné brázdě za sebou se zvedaly vlny, které nadzvedávaly okolo plovoucí pramičky méně majetných mileneckých párů a teenagerů. Ženy pištěly, muži nadávali a hrozili pěstmi a Carmen se jim smála.

Od zatáčky vodního toku člun již sledoval nitkový kříž zaměřovače pušky Sako TRG 22. Viděl jsem oba krásně. Povídali si, ale Carmen si stále držela odstup, jako by věděla a asi věděla, co přijde.

„Puf,“ vyšla rána a Carmen se skácela tiše a bez výkřiku. Byl to čistý zásah.
„Cvak, cvak,“ zaopakoval jsem a sledoval vyplašeného Kilmera, jak se snaží oživit její bezvládné tělo.
„Puf,“ a další střela ukončila i jeho život. Neovládaný člun pak zajel někam do rákosí u břehu.

Sebral jsem se a za chvíli již byl u své skrýše, vše tam uklidil a o hodinu později jsem sdělil panu Sheltonovi splnění úkolu.
„Prosím ještě o krátkou osobní schůzku. V parku u pomníku Dne nezávislosti…ano…za hodinu…děkuji,“ zaklapl jsem telefon.

***

„Nechápu o čem ještě chcete hovořit? Zaplatím vám zbytek …jak jste chtěl,“ uvítal mě pan Shelton na místě.
„Klid. Jde jen o drobnost, kterou byste měl vědět,“ pousmál jsem se a vykročil do parku. „Pojďme se projít. Jak dobře znáte Carmen?“
„No….seznámili jsme se na párty při otevření nového hotelu ve městě. Byla tam sama, pak přeskočila jiskra a …dál to už znáte. Já stále nevím…“
„Nebyla vdaná za Johna Kilmera,“ řekl jsem tvrdě a Shelton ztuhl.
„Ale to není možné. Ukazovala mi ho.“
„Kilmer byl jen dalším z jejích milenců. Těžko se ho mohla zbavit a zdědit jeho majetek. Upřímně řečeno, sám netuším, co tím sledovala. Už se to ale nedozvíme. Zastřelil jsem ji společně s Kilmerem.“
„Proboha! Proč?“ zděsil se Shelton a vyděšeně se rozhlížel kolem, jako by hledal nějakou záchranu.
„Byla to totiž moje žena Ellis!“ tasil jsem zbraň a vpálil do muže dvě kulky. Byl okamžitě mrtev.

Odtáhl jsem ho za nejbližší křoví a pistole s tlumičem se zbavil v odpadkovém koši. Otisky jsem nezanechal a zbraň byla neregistrovaná.

***

Vrátil jsem se domů a přemýšlel, proč to Ellis všechno udělala?

Že měla milence, jsem tušil. Při jejím temperamentu a mých častých absencích v posteli, ani nebylo divu.
Že udržovala dva paralelní milenecké vztahy, mě ale nasralo. Proč chtěla zabít Kilmera a před Sheltonem ho vydávala za manžela, jsem nepochopil. Možná už ji nebavil. Anebo by pak nechala zabít mě a byla vdovou. Bylo ironií, že nakonec sama zemřela rukou nájemného vraha, který je současně jejím manželem a ona o tom neměla ani tušení.

***

„Tři záhadné vraždy“ hlásily všechny noviny palcovými titulky.
Z textu jsem se dozvěděl, že policie tápe a nemá žádné nitky vedoucí k pachatelům.
Ellis byla sice moje žena, ale nebyli jsme sezdáni a žili dost utajovaně na to, aby o nás kdokoliv cokoliv zjistil. Ellis pro úřady vlastně neexistovala. Měli jen tělo a falešné dokumenty, které mě kdysi stály balík.
Zhotovitel mě pak zkoušel vydírat, což ho stálo život a já ušetřil.

***

Dál jsem žil poklidným životem nájemného vraha a před okolním světem jsem byl počestný muž doživotně zabezpečený díky finančním operacím v mládí.

Účastnil jsem se veřejných plesů, výstavám a na jedné jsem potkal Nicol Sheltonovou, vdovu po zavražděném Timothym.
Žena mě pochopitelně neznala, já ji ano, neboť kromě cílů, jsem si prověřoval i své zákazníky a její nevtíravá krása a noblesa mě zaujala už tenkrát. A tak jsem ji oslovil. Měl jsem v záloze řadu témat a po několik větách poznal, čím ženu zaujmout.
Nicol nebyla výjimkou a brzy jsme již seděli ve vinárně nad sklenkou vína a příjemně si povídali.

Ten den jsme se přátelsky rozloučili a vyměnili si telefonní čísla. Pak jsme se scházeli častěji, na koncerty, do divadla i na večeře a jednou, když vystupovala z auta, mě pozvala k sobě.
Skončili jsme pochopitelně v posteli a žena se ukázala jako skvělá milenka. Byla také již jaksepatří nadržená. Po nezbytné líbačce a svlečení oděvů, se mi vrhla na ocas a věnovala mu mimořádnou pozornost a péči až do výstřiku.
Lízala ho, cumlala a sála s dokonalou zručností a přitom s jemným přístupem, jakoby se dokázala vcítit do mých pocitů, co je pro mě nejslastnější a nejpříjemnější.
„Ooooáááhhhh,“ vytekl jsem do připravených úst a ona vše s mlasknutím spolkla.
„Chutnáš hezky, nemám s tím problém,“ okomentovala můj údiv a pak jsem se musel revanšovat v jejím klíně.

Byla už otevřená a mokrá a já tak jednak laskal její vzrušivá místa a jednal slízával sladký nektar šťáv. Klepala se, sténala a vlnila tělem v návalech slasti a tlakem za hlavu mi určovala místa největší rozkoše.
„Ano…joooo…to…jee…jéééé…ooooáááááhhhh,“ přitiskla mi hlavu silou do klína a vyvrcholila.

Když stisk povolil, s mokrým obličejem jsem se přesunul k jejímu, líbali jsme se a přitom jsem do ní zajel tvrdým ocasem.
Vniknutí bylo snadné a hladké, až po kořen. Hned mě pevně sevřela v objetí a hladila mě po zádech a zadku. To bylo příjemné, stejně jako rytmické mrdání její jeskyňky. Cítil jsem krásné tření a masáž ocasu i její protipohyby do rytmu.
Mnul jsem úžasná velká a pevná prsa a dráždil ji naběhlé bradavky. Nicol s přivřenýma očima jen hlasitě sténala blahem.
„Pojď, kočko, zezadu,“ vstal jsem z ní a žena se poslušně přetočila na břicho a vyšpulila zadek.
„Plesk,“ švihl jsem ji přes půlku. Byla hezky pevná.
Masíroval jsem jí rukama obě půlky a roztáhl je od sebe. Pod otvorem análu už začínaly první chloupky zarostlé kundičky, jejíž roztažené pysky se leskly o něco níže.

Projel jsem jí kundu prsty a nabranou vlhkostí si potřel žalud. Pak jsem zarejdoval na zadek a silně zatlačil.
„Oúúúú….kam to strkáš?!“ vyděšeně vypískla.
„Protáhnu ti prdel…hehe,“ pevně jsem ji držel v pase a tlačil se dál, jakmile jsem překonal sevření svěračů.
„Úúúúhhhh…pomalůůůů….seš ..velkej,“ hekala bolestně, ale jinak se nebránila a držela.
Po chvíli ji chlupaté koule pleskly o zadek. Ocas v ní byl zaražený v celé délce. Bylo to příjemné silné sevření a bylo jasné, že tohle dlouho nevydržím.
Rozjel jsem pomalé strojové přirážení a byl plný slastného opojení, jak z masáže, tak z pohledu na čuráka zaraženého mezi půlkami nádherné ženy.

Netušil jsem, jaké pocity má Nicol, ale z hekavých stenů jsem nabral dojmu, že si též nestěžuje. Její ruka ji vjela mezi nohy, kde se prstila a sama vzrušovala.
Po chvíli přirážení jsem cítil, jak v ní ocas mohutní a pak jsem se jí do střev vysemenil.
„Úúúúúhhhh….áááááá….oooooh,“ houkavě se i ona udělala divokým prstokladem po kundě a oba jsme svorně vysíleni padli na postel.
„Mám zadek plnej semene,“ podotkla po chvíli a osahala si ho. „A teď to ze mě teče,“ vyskočila a zmizela v koupelně.

Následoval jsem ji a ve sprše jsme se ještě jednou pomilovali. Vzal jsem si ji ve stoje, pozvedl za stehno, přirazil ke zdi a hezky jí projel sérií prudkých přírazů. Výstřik pak skončil v proudu horké sprchy, skrápějící naše těla.
Toho dne se z nás stali vášniví milenci.

***

Asi za týden jsem ji jel vyzvednout na večeři, když ze vrat od ní právě odjížděl nějaký vůz.
Pro jistotu jsme si opsal číslo a pak se Nicol zeptal. „Kdo to byl?“
„Ale…jen nějaký detektiv…soukromý….ne od policie. To neřeš. Jdi do ložnice, já si dám sprchu a hned jsem u tebe. Potřebuju moc a moc potěšit,“ usmívala se svůdně.

Ležel jsem nahý v posteli a dumal, cože je dneska taková chtivá sexu? A před večeří?
Konečně klaply dveře u koupelny.
„Mám jen jednu otázku,“ řekla a zůstala stát ve dveřích, v rajcovní košilce, ruce složené za zády. „Znal jsi mého muže?“
„Ne. Měl bych?“ opáčil jsem zdánlivě znuděně.
„Víš, já jsem tušila, že manžel je mi nevěrný, a tak jsem na něj nasadila soukromého detektiva, aby ho sledoval na každém kroku. Sledoval ho i ten den, kdy vyrazil do parku, kde byl pak zavražděn. Teď tu byl a přivezl mi zajímavé fotografie. Mě jen zajímá, proč jsi to udělal?“
„Spal s mojí ženou. Myslím, že pocity zhrzené osoby ti nemusím vysvětlovat,“ přiznal jsem vše a nervózně sledoval, co má za lubem.

„To jistě ne. Ale já, jako nešťastná vdova nemohu dál sdílet postel s vrahem mého manžela, takže promiň,“ a natáhla ruku, kde třímala revolver.
„Nicol, neukvapuj….“ nedořekl jsem, protože střela mi právě projela srdcem.

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dexius74

Karma je sviňa a dobehla skoro všetkých 🙂
Docela reálny scenár povedal by som

Juli

Kdo s čím zachází, … .

Kamil Fosil

Mně se detektivní zápletka i celá povídka líbila.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x