Příběh jedné zlatokopky

Cynthia byla typická zlatokopka. Díky své kráse se postupem let úspěšně prosouložila do vyšších pater společnosti a svým uměním si kolem prs(t)u omotala staršího byznysmena s naditým kontem, Johna Clintona, vzdáleného bratrance neméně úspěšného Billa.

John ji, omámen a ještě v transu z milostných hrátek, posléze požádal o ruku. Po svatbě mu pak nová paní Clintonová dělala průvan v kontu, ale zmámený John to bral jako žert, neboť díra v rozpočtu byla vždy brzy zaslepena a obchodům se dařilo.

Za zmínku stojí, že i bratranec Bill byl Johnovou novomanželkou omámen a nabízel jí místo stážistky ve své firmě, ale Cynthia se cítila uražena, být postavena na úroveň s jinou nejmenovanou stážistkou a navíc, když už nebylo možné hulení ptáka v atraktivním prostředí oválné pracovny, tak raději nebude nic.

***

Postupem času zamilovanost opadávala a Cynthia manželovi dávkovala sex jen třikrát týdně. Ne, že by ji to nebavilo, ale to spíš starší muž ji, na rozdíl od jeho konta, omrzel. Jeho milostné umění bylo na živočišnou Cynthii žalostné, ocas taky neměl ty správné rozměry a vůbec. Proč si nechat valchovat tělo směšně hekajícím manželem, který po druhém čísle odpadne a začne chrápat, když okolo je jistě dost výkonnějších mladších mužů s většími rozměry. A tak, zatímco spokojený John v několika málo pozicích šukal manželku, která mu hrála ukázkový orgasmus s výkonem hodný Oscara, Cynthii před očima plynuly zástupy urostlých mladíků se svalnatými těly a velkými ocasy.

„Óááách… božeeee… jooo… jséééémmm… lásko… áááhh,“ rozpomněla se Cynthia, že se musí udělat, protože cítila, jak se do ní John vyprazdňuje.

Cynthia parchanty, jak děti nazývala, nechtěla a bránila se početí všemi prostředky, ale před mužem hrála ženušku, toužící po miminku a nechala ho do sebe stříkat naplno. John sám už měl dítě s předchozí ženou a po dalším nijak zvlášť netoužil a prohlásil, že to nechají na přírodě, což Cynthii vyhovovalo.

***

Cynthia se vracela z nákupu a ze zadního sedadla sledovala jejich nového řidiče. Byl to zároveň i bodyguard, takže byl patřičně urostlý a chlapáctví z něj přímo odkapávalo. K ženě svého zaměstnavatele se choval pochopitelně galantně i když mu ocas v její přítomnosti vířil v kalhotách, ale šoustat ji mohl akorát tak ve snu, což mimochodem i dělával.

„Kolik je ti let, Paule?“ otázala se ho Cynthia náhle.
„Třicet, paní.“
„Hm,“ Cynthia se zamyslela. Jí bylo už třiatřicet a cítila se na vrcholu svých sil. Tohodle chlapíka by si mohla prubnout. Ve třiceti už určitě má nějaké zkušenosti a pokud má čuráka jako tělo, mohlo by to být zajímavé.
„Máš nějakou dívku?“ pokračovala v otázkách.
„Ano… ale promiňte, paní, to je moc osobní,“ pokusil se o protest.
„Promiň, Paule… já jen… jestli jsi spokojen s platem… předpokládám, že budeš chtít založit s tou dívkou rodinu,“ snažila se Cynthia zakrýt výslech.
„Asi ano… ale až později. Jsme teď ve fázi vzájemného poznávání,“ a podvědomě se ušklíbl, což žena postřehla, pochopila a v duchu se usmála.

Když zastavili před domem, Cynthia zamířila do velkého obýváku v patře a Paul s taškami poslušně za ní. Tam zavřela dveře a nepozorovaně otočila klíčem. Paul se rozhlížel, kam složit nákup a vtom stála Cynthia těsně u něj.

„Už jsi podepsal slib mlčenlivosti o tomto domě?“ zeptala se ho sladce.
„Jistě… paní,“ znejistěl Paul omámen vůni jejího parfému a vůbec její blízkostí.
„Takže neřekneš nikomu, co se tady stalo,“ zavrněla a začala mu rozepínal kalhoty.
„Ale… paní,“ drmolil Paul a pak jen zavřel oči a poddal se příjemným pocitům, které se ho začaly zmocňovat společně se stoupající aktivitou paní Cynthie.

A jakmile na ocase ucítil vlhké rty, byl zcela ztracen…

***

O tři pokoje dál klečela služebná Alice na všech čtyřech a tlumeně hekala pod přírazy tvrdého silného ocasu Franka, Johnova syna z prvního manželství. Bylo mu něco přes dvacet a jelikož studoval na Harvardu, doma se moc nevyskytoval. Přijel vždy jen na pár dní a zase zmizel na koleje. Macecha Cynthia se mu líbila, ale sňatek otce s ní neschvaloval. Měl o ženě své mínění a informace, které se k němu dostaly, tomu přesně odpovídaly.

Teď přijel domů opět na pár dní a Alice mu právě posloužila na vybití mladické nadrženosti. Byla to mladá štíhlá osmnáctka a její producírování se v kratičké sukýnce a vysokých botách by vyrajcovalo každého chlapa. Když na ni Frank vystartoval, bránila se jen formálně a brzy už se vášnivě líbali a teď tu klečela a užívala si mladé tvrdé péro.

„Och… och… anoooo… mladý pane… jooo… už… už… budu,“ sténala pod přírazy a cítila, jak jí v dlaních drtí prsa a prsty brnká o tvrdé bradavky. Frank si užíval úzkou pochvu a slast ze tření a masáže ocasu, který měl naposledy zaražený ve vytahané kundě padesátileté profesorky fyziky, když u ní takto dělal zkoušky. Uspěl, ale ze sexu sám nic neměl, a tohle bylo pochopitelně o mnoho lepší.
„Mladá vnadná služebná, ta mu bude večer zahřívat postel,“ uvažoval v duchu, když dívka vyjekla a on cítil orgasmické stahy pochvy, že stačil jen taktak vyjet a už jí cákal semeno na záda. Zajímavé bylo, že tlumené sténání nijak neutichlo. Tohle ale nebyla Alice. Oba se na sebe zadívali a pak Frank zamířil do pokoje a opatrně odsunul posuvné dveře. No jistě!

Uprostřed pokoje stál řidič a zezadu vrážel ocas do předkloněné Cynthie, která tlumeně sténala pod prudkými přírazy. Sukni měla vykasanou nad pas a v černých punčochách, botách na jehlách a rozepnuté halence tu stála rozkročená, ohnutá a velmi si to užívala. Paul se staženými kalhotami ji držel v pase a zarážel do ní tlusté silné péro, až s Frankem pozorující Alici polila hrůza, že by něco takového mělo šoustat její kundičku.

„Přideej… anoooo… ještě… oooh… úúúh… hmmm,“ funěla žena a zpocený Paul ji mrdal, seč mu síly a dech stačily.
„Ah… ano… ano… už… jséééém,“ zaječela náhle a bylo vidět, jak se do ní Paul s blaženým výrazem vyprazdňuje. Dál už je Frank nepozoroval. Mobilem si vytvořil pár obrázků a to mu v tuto chvíli stačilo. Vrátili se do pokoje a svěšeného ocásku se ústy ujala usměvavá Alice.

„Až mě vykouříš, běž a večer tě zase čekám,“ řekl Frank.
„Jistě, pane, gmmm… flmm… ghmmm,“ a Alice se pustila do kuřby. Sevření rtů a rytmické pohyby brzy Franka přivedly na vrchol. Alice vše spolykala, otřela si hřbetem ruky zbytky semene ze rtů a s úklonou se vytratila.

***

Frank si odpočinul, pak si vzal plavky a zamířil do bazénu. Cynthia tam ležela na lehátku bez podprsenky a nastavovala se slunci. Lehký vánek jí udržoval bradavky v pozoru a celkově to byl hezký pohled. Cynthia byla sice kurva, ale zároveň kusanec, to musel Frank uznat.

„Už ses vynadíval?“ ozvala se náhle. „Ani nevím, že seš doma. Kdy jsi přijel?“
„Jsem zpocenej po cestě, tak se jdu spláchnout. Promiň, že jsem se neohlásil a zaskočil tě tu takhle…“ pronesl Frank a obsadil lehátko o kus dál.
„No nic… mně to zas tak nevadí,“ Cynthia se ušklíbla, vstala a ladným krokem prošla kolem Franka, aby viděl, jak jí prsa pevně stojí a pak skočila do bazénu ukázkovou šipku.
„Že to nesvedeš?“ zakřičela, sotva se vynořila.

Frank se nenechal zahanbit a za chvíli ve vodě blbli jako malé děti. Bylo kolem toho plno smíchu, cákání i nenápadných dotyků, že když vylézali z vody, Frank měl poněkud těsné plavky a ztopořený ocas se nedal přehlédnout. Cynthia to zaregistrovala a sama také cítila v klíně lehké vzrušení.

„Váš drink, paní, a pivo, mladý pane,“ objevil se číšník a když oba překvapeně vzhlédli, z domu vyšel sám John.
„Objednal jsem vám pití, když jste tu tak sportovali,“ podotkl s úsměvem.
„Drahá, promiň. Nyní si musím promluvit s Frankem o jeho studiu. Za půl hodiny v pracovně, ano?“ a sám skočil do bazénu, aby se v horkém dni taktéž osvěžil.

***

Když po rozhovoru s otcem Frank osaměl, vytáhl mobil a prohlížel si fotky Cynthii při šukání s řidičem. Taky by si v ní rád smočil rákos, ale ne z nadrženosti, prostě jen proto, že byla opravdu hezká, vnadná a živočišná. Žádné city k ní necítil.

***

Příležitost se naskytla jednoho odpoledne, kdy se Cynthia lehce přiopila a v rozhovoru s Frankem zavedli řeč na sex. Přiznala se, že ho potřebuje a poslední dobou jí docela chybí.

Frank přitakal, sedl si vedle ní, začal jí hladit stehno a řečnil, že když se spolu pomilují, zůstane to v rodině…

„Tak to stačí!“ Cynthia prudce vstala. „Nejsem žádná kurva, abych dala komukoliv!“

Jenže se poněkud přepočítala. Frank vytáhl mobil a přehrál jí záznam jejích hrátek s řidičem Paulem.

„Tohle by se otci nezamlouvalo, takže se pěkně svlíkni a hezky mi dáš! A ještě mi budeš děkovat, jak ti to krásně udělám!“

A na důkaz svých slov jí prudkými záškuby roztrhnul triko a pak ještě podprsenku. Cynthia byla zaskočena, protože vývoj situace byl na její intelekt poněkud překotný, takže než se vzpamatovala, už jí zasouval svého ptáka hluboko do krku.

„Pěkně mi ho vyhul!“ syčel rozvášněně a tlačil jí hlavu na trčící ocas.

Nezbylo jí, než ho poslušně kouřit a doufat, že se rychle udělá a nechá ji na pokoji. Ocas jí vyplnil pusu a Frank ho v přírazech tlačil hluboko do krku, až se skoro začala dávit.

„Chrrr… ghmmm… fhggg, fuuuj… počkej… prosím,“ snažila se uvolnit.

Sevřela mu ho u kořeně rukou, honila a jazykem olizovala žalud a uzdičku.

Frak slastně vzdychal, ale jen kouření mu nestačilo.

„Hezky to umíš, ale teď ti protáhnu díru!“
„Ne… to nemůžeš!“ začala ho Cynthia rukama odstrkovat.

Jenže Frank ji povalil na pohovku, vykasal jí sukýnku, odsunul kalhotky stranou, doširoka jí rozpáčil nohy a vnikl do ní. Ta bolestně zasténala, jak nebyla připravená a vzrušená a ocas si dál hrubě a tvrdě razil cestu na dno pochvy. Když dosáhl dna, hned začal prudce přirážet. Cynthia konečně pochopila, že mu slouží jenom jako nástroj na uspokojení, děvka na hraní a že mu jde jen o sebe. Těmi fotkami ji má ve své moci a ona mu musí být po vůli kdykoliv si zamane. Trochu ji ta nucená submisivní role vzrušovala, ale to už se Frank chystal stříkat.

„Drž, děvko, už… budu… stříkat!“ funěl a za chvilku už cítila, jak se do ní vyprazdňuje. Pak se odtáhl.
„Seš fakt dobrá. Tak zase zítra…“ prohodil.
„Vypadni!“ nenávistně vyštěkla a Frank se jen zašklebil a odešel.

Cynthia dlouho do noci přemítala, co má dělat. Na nic kloudného nepřišla, a tak se v dalších dnech snažila Frankovi vyhýbat. Ten ji kupodivu sám také nevyhledával, neboť si pohrával s komornou Alicí, která jí byla rovnocennou náhradou.

***

Jednoho krásného letního rána si Cynthia dávala ranní koupel v bazénu, když na terasu přišel Frank s ještě jedním mužem. Byl to urostlý muž a oba se škodolibě usmívali.

„Tak vylez, vylez, ať si tě Austin prohlídne celou. Líbíš se mu!“ řekl Frank a Cynthia zůstala zcela zmrazena. Došlo jí, že byla předhozena dalšímu zájemci o šukání.
„Franku, proč to děláš?“ bylo jí do pláče.
„Neřvi!“ zazněla odpověď. „Jen mu ho vykouříš a ještě dostaneš prachy. Dobrej kšeft, ne? A jestli nechceš ven, nemusíš.“

Austin kývl, sundal si kalhoty a usedl na kraj bazénu. Cynthia popošla blíž a spatřila největší péro v životě. Tlustá hadice visela volně do vody a představa, že něco takového by se jí tlačilo do klína, ji naplňovalo děsem. Obemkla ho oběma rukama a snažila se ho zasunout do pusy. Kdepak! Jen samotný žalud jí roztáhl pusu do maxima. Cítila, jak mu ocas tuhne a nabývá na objemu. A tak mu olizovala naběhlý temně fialový obrovský žalud a oběma rukama ho honila. Lízala a líbala ho po celé délce, od žaludu po koule a zase zpátky. Austin byl spokojen a Frank celou tu scénu natáčel na mobil.

„Kurva, to je rajc,“ řečnil a z kalhot si uvolnil ztopořené péro, které si volnou rukou sám honil.

Cynthia už skoro zuřivě honila ten obří ocas a odměnou jí byla neuvěřitelná dávka semene, která jí zkropila obličej v mohutném proudu, který se mu z cukajícího ocasu vyřinul.

„Polykej, děvko, joooo!“ vzdychal Austin a stříkal a stříkal.

Vzápětí musela pokouřit péro i nadrženému Frankovi. Jenže ten si ji pak vytáhl na břeh. „Austin nemůže, ale já jo!“ a prudkými pohyby jí strhl plavky. Rozpáčil nohy a zatímco Austin ji dychtivě ohmatával po těle a obří ocas se mu už zase stavěl, Frank prudce přirazil a už si razil cestu do hlouby klína.

„Ach… ne… ne… bolí to!“ sténala Cynthia, ale Frank jí rozpažil ruce, držel za zápěstí a opojeně vzdychal nad tvrdými přírazy.

Austin zase líbal a laskal prsa a bradavky, které mnul a olizoval. Pak jí znovu nabídl ke kouření svůj obrovský ocas. Cynthia sála a lízala špičku ocasu, kterou dostala do pusy, zatímco muži si něco šuškali. Pak si, k její hrůze, vyměnili pozice!

Frank jí dál držel vzpažené ruce, zatímco Austin jí doširoka rozpáčil nohy a zkusil ho do ní zasunout!

„Proboha… nedělej to… ne… néééé!“ zoufale vykřikla, zatímco naběhlý žalud jí roztáhl pysky do maxima a tlačil se dovnitř.

Zasunul se ještě dál, ale pak už to nešlo. Cynthia se cítila rozpůlená jeho obrovským nástrojem, ale pak tlak ustal. Austin ho z ní vysunul a začal ji dráždit jazykem. Velký ocas vyměnil za velký jazyk, kterým kmital po vnějšku i do hloubky rozmrdané kundy a neomylně nacházel ta pravá místa vzrušení a slasti. Lízal a sál uvolněné šťávy za jejího přidušeného sténání, protože v puse zase měla ocas Franka, jehož kouřila bez problémů.

V klíně se jí rozlévala stoupající rozkoš, orgasmická slast jí projela tělem a hlavou jezdila po ocase stále rychleji a s pevně sevřenými rty Franka přivedla k explozi semene, které jí proudilo hluboko do krku.

Austin ji naposledy projel kundu jazykem, ocas si sám vyhonil a celou dávkou jí pocákal tělo.

„Opravdu super děvka,“ uznale pokýval a pak oba odešli.

Odpoledne jí Frank řekl.

„Chceš dostávat prachy, jako správná děvka? Můžu ti sehnat další kunčafty.“
„Hnusnej hajzle!“ zmohla se Cynthia na odpověď a práskla mu dveřmi před obličejem.

***

Hned zrána dalšího dne si na ni Frank počkal a za chvilku už ležela na koberci haly a s neuvěřitelnou razancí ji mrdal tvrdý, nadržený ocas. Žena jen ležela na boku a odevzdaně přijímala jeho přírazy, zatímco on jednou rukou drtil prsa a druhou jí držel pozvednutou nohu, aby se tak do ní snadněji dostal. Šoustal tak hezkou chvíli, strojově a hluboko.

„Ach bože, kdy tomu bude konec!“ zoufala si Cynthia, když se Frank nakonec uspokojil a oznámil jí, že to bylo na rozloučenou.

Odpoledne odjel zpátky na Harvard.

***

Když se Cynthia poněkud vzpamatovala z předchozích dní a život se vrátil do normálu, začala zase mít sexuální chtíč. Na svých nákupních výjezdech pravidelně šukala s Paulem, až nešťastný uondaný řidič dal výpověď a ve skleníku občas nadzvedla sukýnku mladému pomocníkovi zahradníka, který měl obzvláště velkou výdrž.

Jednou si usmyslela zasexovat si i se svým manželem ve firmě, pěkně na pracovním stole jako nějaká sekretářka. Jenže narazila.

„Pan Clinton má jednání a nepřeje si být kýmkoliv rušen,“ oznámila nekompromisně Ellis, starší dáma a velmi schopná a výkonná osobní asistentka šéfa.
„Co si to dovolujete, víte kdo já jsem?“ zaječela Cynthia, protože nesnášela odpor k jakémukoliv svému přání.
„Vím kdo jste, paní Clintonová, ale přesto vás dál nemohu vpustit,“ vedla si svou Ellis, slušně ale neoblomně.

Cynthia ztratila nervy a začala ječet.

„Určitě tam píchá nějakou sekretářku nebo jinou rajdu… no jasně… vás už má tak akorát na krytí techtlí-mechtlí.“

Ellis zachovala klid.

„Můžete se posadit v hale a vyčkat až jednání skončí. Nebude to již dlouho trvat, prosím,“ a pokynula jí do křesla.

Cynthia tam seděla jak buchta a skutečně po deseti minutách se otevřely dveře a ven vycházela suita mužů a žen v oblecích a kostýmech. Bylo tam skutečně obchodní jednání a Cynthia se cítila ponížená svou prohrou. Aby zachovala dekorum, prohodila s manželem pár vět, na sex úplně ztratila chuť a na Ellis při odchodu sršela blesky. Tohle tý babě nezapomene.

***

Cynthia večer muži dopřála vášnivý sex a pak mu zavrněla v náručí.

„Lásko, co kdybys vyhodil Ellis a posadil tam pěknou sekretářku, jako ozdobu tvého postavení?“
„Ale Ellis je skvělá. Obstará za mě spoustu věcí. Za ta léta jsem na ni zvyklý. Nepotřebuju ozdobu, ale schopnou asistentku, jako mou druhou ruku, chápeš?“ odvětil John.
„To se dá naučit. Tu babu tam už nechci vidět! Měla jsem s ní dnes konflikt. Dodám ti sama tu správnou posilu. Jasné? Jinak přijdeš o tohle,“ a nasadila sací motor a kouřila mu péro tak bravurně, že John ve slastném opojení slíbil cokoliv.

***

Ráno byla Ellis pozvána na kobereček. John Clinton jí poděkoval za dosavadní práci s tím, že rozhodnutím vedoucí skupiny společnosti bylo kolektiv pracovníků omladit.

„Nemohu tomu zabránit, ale je v mé moci se vám patřičně odměnit. Drahá Ellis, jsme tu spolu už… no, hodně dlouho. Myslím, že si zasloužíte příjemné stáří,“ a podal jí šek s vypsaným šestimístným číslem.

Ellis tušila, odkud vítr vane, ale pohled na šek byl příjemný, takže své dlouholeté pracoviště opouštěla s úsměvem na rtech.

***

Cynthia byla spokojená. Místo asistentky dohodila své kamarádce Donně, která se kromě obecných znalostí kancelářských prací vyznačovala i obřím poprsím, kterým zakrývala své nedostatky v pracovní činnosti.

John s ní nebyl příliš spokojen, ale pro klid v domě ji trpělivě snášel a část práce přenesl na ostatní pracovníky.

***

Byl takový podivný den. Bylo pod mrakem a nudící se Cynthia vyrazila na nákupy. Náhle se ocitla před budovou společnosti svého muže a rozhodla se ho navštívit.

V sekretariátu ji překvapilo, že Donna tam nebyla. Prošla tedy ke dveřím a zašla přímo k manželovi…

***

MEZITÍM

„Drž… vydrž… ještě… chvíli,“ funěl John a přirážel zezadu do Donny, předkloněné u stolu. V rukách svíral její veliké a měkké poklady. Ta slastně sténala a právě byla před vrcholem, když John prosil, ať vydrží a udělají se spolu.

Nakonec se to zdařilo a ždímající pochva nasála mužovo sperma tam, kam patří.

Ti dva spolu šoustali už nějaký čas. John si zpočátku Donny nevšímal jako ženy, na sex měl doma manželku, ale když se mu Donna nepokrytě nabídla i k těmto službám, reagoval jako každej chlap. Její vnady byly neodolatelné a vlhké teplé lůno provádělo ocasu slastnou masáž. John netušil, že Donna je též výkonná zlatokopka a že si Cynthia nasadila do manželství veš, ale za to si mohla jen ona sama.

A tak se pozvolna John dostal do osidel lásky a Donna mu utahovala jak ocas v kundě, tak oprátku kolem krku a nůž na krk. Buď já, nebo Cynthia.

***

To, co Cynthia spatřila, ji nenapadlo ani ve snu. Její kamarádka jí z vděku nasadila parohy! Klečela na koberci, odhalené kozy jí visely k zemi, sukni vyhrnutou na záda a John ji právě mrdal ve druhém čísle prudkými přírazy a oba opojeně vzdychali a sténali.

Přítomnost další osoby zaregistrovali až po chvíli, ale nijak je to nevyvedlo z míry.

Donna nahodila úsměv vítězné samice a John se tak nějak ušklíbl. Vyjel ven a mokrý ocas ani nijak nestrkal do kalhot.

„Promiň, drahá, rozhodl jsem se pro Donnu. Rozvod zařídí právník a ty máš dva dny na vystěhování. Nějaké odstupné ti dám, ale už běž…“ a s chutí znovu stále stojící ocas zarazil do vysazené zadnice své budoucí ženy.

Cynthia vycouvala ven, ani nevěděla jak. Její sen se zhroutil. Ano, John trval na předmanželské smlouvě, ale tehdy ji nenapadlo připsat tam i případ, že by muž opustil ji a ne naopak. Takhle nemá nic, jen holý zadek a je zase tam, kde před pár lety byla. Bude mít ještě sílu, zapracovat tělem a uspět zase u nějakého zbohatlíka? Kdoví…

Autor

4 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomas

Uplne som tam niekoho velmi dobre mne znameho videl..!! Super poviedka 🙂

Shock

Díky za komentář. Aspoň někomu se líbila.

Babun

Super. Jak se říká, kdo chce moc, nemá nic. Kdyby jí docházely peníze, může zavolat Frankovi. 🙂

Kamil Fosil

Teta Kateřina by pravděpodobně poznamenala něco v smyslu, že s čím kdo zachází, s tím také schází.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x