Příběh prolhané dámy 02 – Tondovy vzpomínky

Toto je 2 díl z 8 v seriálu Příběh prolhané dámy

Čas běžel v poklidném tempu, procházky zakončené posezením v kavárně, vinárně nebo na nějaké zahrádce střídala rande „se vším všudy“ v jednom z bytů, ale během zimy začal Janin manžel stále více zůstávat doma a jeho rodiče chalupu opustili jako obvykle na konci října.

Tonda nasměroval jejich procházku k jednomu z parků, ale pak najednou prohlásil: „Co v tomhle počasí ve smutném parku? Pojď mrkneme se, co mají tady,“ a bez dalších řečí zazvonil na zvonek u nenápadného vchodu.
Ozvalo se zabzučení a vešli dovnitř. Jana neskrývala své překvapení, když viděla svou lásku domlouvat přes pultík s obsluhou: „Šlo by to na tři hoďky?“
„Jistě, ale přišli jste dopoledne, a to máme připravenou nabídku „na půl dne za pět set“. Platí to, když pokoj opustíte do jedné hodiny a můžete přijít klidně třeba už v osm.“
„Tak, jo, beru. Platím hned a k tomu lahev vína.“

O dvě minuty později už pomáhal Janě z kabátu v docela útulném pokoji.
„Tedy, přiznávám, že v hodinovém hotelu jsem ještě nikdy nebyla, ale úplná hrůza to není a hlavně se nikdo nikoho na nic neptá. Hmmm, docela dobré.“
„No, z normálních hotelů stejně musím zmizet, abych byl večer včas doma. Tady ten pokoj je docela slušný, nejsou to sice nějaké čtyři nebo pět hvězd, ale proč, za jedno dvouhodinové rande utratit taky třeba pět tisíc, což je teda dost. V dobrém případě si ve čtyřech hvězdách vrzneme za dvojku nebo trojku,“ smál se Tonda, ale sklidil kritiku.
„Že se nestydíš všechno přepočítávat na peníze. A vrznout si, no fuj! Vždyť se snad máme rádi a proto jsme spolu, ne? Ale fakt je, že pětistovka je rozumný peníz a oni to pronajmou za den určitě třikrát. A koukala jsem, že se dá pronajmout i celá noc, ale to už je pak lepší ten pěkný hotel. Jak jsi na tohle vlastně přišel? Ty sem občas chodíš?“
„Neboj, nechodím, ale jeden kamarád mi dal tip. Mám ještě jedno překvapení, prdelko moje, ale napřed si dáme to vínko, jo?“
„No to jsem zvědavá, čím bys mě ještě mohl dneska překvapit.“

Pomalu vypili lahev chilského sauvignonu koupeného v recepci a Jana konstatovala: „Není čas stulit se do pelíšku?“
„Lepší program tady asi těžko seženeme, ale hezky si tě pomaloučku svleču a ty pak můžeš mě taky.“
Za chvilku už jim nepřekážel ani gram oblečení.
„Kde máš to překvapení? Tohle znám,“ zasmála se a pohladila jeho trčící kopí.
„Momentík, hned to bude!“ otevřel svou aktovku a vylovil roztomilá růžová pouta, skutečně velikého robertka a tubičku s gelem k tomu.
„Co tomu říkáš?“ zvesela se zeptal, když jí k jejímu překvapení zaklapnul zámek kolem zápěstí, nasměroval ji k posteli a druhý konec přiklapl ve hlavách kovové konstrukce.
„A ještě druhou pacinku!“
Neodmlouvala. Naopak dychtivě ruku nastavila a se zájmem se nechala připoutat k posteli i za druhou ruku. Napjatě čekala, co bude dál.
Tonda netušil, že takové hry má Jana ráda.

„Tohle znáš?“
„Nikdy jsem to s tím nezkusila.“
„Ani když vám to doma s Pavlem už neklapalo?“
„Ani pak. Nebylo třeba,“ mrkla na něj významně.
„Kdo byl ten šťastlivec? Ten kolega, co s ním jezdíš nebo ještě někdo jiný?“ ptal se, zatímco se snažil vymáčknout pár velkých kapek gelu na rýhu mezi jejími chloupky a začal ve veliké kapce gelu, který lenivě stékal mezi její sevřená stehna, otáčet špičkou velkého tvarovaného gumáka.
„To studí! A nebuď tak zvědavej!“
„Když nepovíš, budu tě trápit, dokud neřekneš,“ smál se a pomalu tlačil nářadí do hlubin její rýhy, kterou mu přeci jen plná očekávání pootevřela.
Pomalu s ním pohyboval tam a zpět tak, aby se gel pomalu dostal všude a aby svou dávku potěšení měl i poštěváček. Veliký gumák pomalu zmizel v hlubinách její studánky.

„Ty, on se tam vešel skoro celej a to je bez debaty větší než ten můj. Netušil jsem, že ji máš tak hlubokou nebo prostornou. Můj kolega pořád mele, že „vagína is flexible“ a má evidentně pravdu. A co tohle?“ se smíchem zmáčkl nenápadný spínač a gumový zázrak se rozvibroval.
„Hmmmm! To je úžasný, ale dál už se nedostane. Zkus s ním víc ven a pak zase dovnitř,“ radila a její doširoka rozevřené oči prozrazovaly, že tenhle druh mučení jí není zase až tak moc nepříjemný.
Tonda pečlivě dbal všech jejích pokynů, ale prosadil si i svou.
„Musím přidat jazyk! Miluju, když se ten tvůj hrášek takhle zvětší, protože vidím, že aspoň někdy dělám něco dobře. Mnooo, a taky připouštím, že jí hrozně rád pozoruju takhle zblízka,“ rozesmál se.

„Ty děláš vždycky všechno dobře,“ šeptala polohlasně, když začala proti vibrujícímu přístroji v jeho ruce pomalu přirážet.
„Ale budu chtít taky tebe. Pojď už ke mně radši ty!“
„Ještě chvilku takhle, přidám na síle a za chvíli budeš! Je šíleně vzrušující takhle live to vidět. Tedy aspoň pro mě. Chtěl bych tě vidět při opravdickým milování s někým třetím,“ šeptal jí plný vzrušení, zatímco jazykem mezi jednotlivými slovy zkušeně dráždil její hrášek a snažil se přitom zachycovat i její pohled.
Bylo vidět, že se její oči začínají propadat do jiného světa, začala se zmítat, ale v prudších pohybech jí bránila pouta. O to silnější extáze se dostavila.

Vypnul hračku, opatrně ji vysunul a odložil na postel a na její místo vtlačil svůj skutečný nástroj.
Pomalu přicházela k sobě.
„Tedy, bylo to šílený, ale tohle je příjemnější, takový opravdovější. Chtěla bych tě obejmout, ale musíš mě odvázat.“
„Mm… mm, už jsem říkal, že tě nepřestanu trápit, dokud neřekneš.“
„Co ti mám, proboha říkat?“ trochu popuzeně se ptala.
„Povídej mi, třeba nějakou story o nějakých erotických zážitcích, který nebyly s tvým Pavlem, když tedy nebylo třeba žádnýho gumáka. Pak ti možná taky něco povím o sobě, když budeš chtít.“

„Tak začni ty, ale odvaž mě.“
„Nebudeš podvádět? Povíš mi?“
„Když ty, tak já taky.“
„Slibuješ?“
„Jo, slibuju, ale už mě odvaž, prosím.“
„Přísaháš, že mě neošidíš?“
„Jasně, že přísahám!“

Zatímco odemykal růžová pouta, začala ho povzbuzovat: „Tak povídej, chtěla bych slyšet, cos prováděl.“
Objala ho napřed jednou rukou, a když odemkl druhou, přidala i tu.
Objala jeho boky svými štíhlými stehny, zavrtěla se, aby vklouzl do její pochvy co nejhlouběji, dlouze ho políbila, podívala se mu do očí a znovu ho vyzvala: „No tak už přeci povídej!“
Svými prsty objímala jeho trčivce a nechávala si ho prokluzovat pomalu do sebe a zpět. Malíčkem zároveň roztahovala vstup do své jeskyňky na maximum.
Už dost dlouho věděla, že to mu dělává dobře. Měl rád, když byla sama aktivní a jí to náramně vyhovovalo. Zbožňovala, když si mohla intenzitu pěkně sama rukou upravovat.

Docela ho překvapilo, že jí ta situace vzrušila a že doopravdy očekává nějaký zajímavý příběh.
„Třeba mi fakt chce něco povědět i sama?“ pomyslel si a začal překvapivou otázkou.
„Zkusila si někdy trojku, čtyřku nebo grupáč?“
„No to tedy ne! Ty jo?“
„Jo, před časem, vlastně už dost dávno, přišla Iva s tím, že by to chtělo nějaký zpestření. Listovala si v nějaký knize a ukázala mi slůvko „echangismus“. Vypadlo z ní, že by si někdy docela zkusila partnery prohodit a že by to možná šlo s jedněmi známými. Prostě zpestření, aby nám sex nezevšedněl.
A že jsme si ho užívali bohatě. Kamarádi tenkrát byli dokonce ze stejného baráku. Bylo mi jasný, že Lukáš se jí líbil, občas jsme pořádali takový mejdany maximálně tak s tanečky a s nějakými hrami, který končily nejvýše tak u spodního prádla.
Jo, bývali tam ještě i jedni nebo dvoje další známí, ale dál to nikdy nedošlo. Holky vždycky měly to nejlepší prádlo a byly sexy, ale ani nějaké opatrný návrhy na další pokračování nikdy neprošly. Iva taky mívala všelijaké parádní krajkové. Manželka Lukyho byla docela pěkná ženská, i když mi moc neseděla, ale hned další den mi Iva oznámila, že v pátek Lukáš s Magdou dorazí, až budou děti spát.“

„A to jako jste se na to vrhli hned, jo?“ nevěřícně se ptala Jana.
„Ale kdepak, napřed bylo povídání, tanečky, různé koketní řeči, sázky, hry o něco, no a kolem půlnoci už jsme měli všichni dost nakoupeno, holky byly ve svých elegantních kalhotkách a podprsenkách a my s Lukášem jsme už spíš sledovali jejich prosvítající chloupky a špuntíky jejich koziček pod tím vším prádýlkem a holky zase hypnotizovaly naše našponovaný slipy.
Nakonec Magda navrhla, že bysme mohli zkusit tancovat třeba nahatý. Hele, co ti budu povídat, v tu chvíli nikdo nebyl proti.
Dali jsme ještě jeden taneček, já s Ivou a Magda s Lukášem a pak jsme si šli sednout k ještě další dávce ginu s grepovým džusem, jenže Iva se mně uvelebila obkročmo na klíně.
To víš, že nám s Lukášem stál každému jako sloup. Byla úplně mokrá vzrušením a ten můj do ní zaplul jako po másle. Ještě zkontrolovala, co na to říkají Magda s Lukášem.
Chvíli nás pozorovali. Lukáš komentoval, jak se Ivě úžasně houpou nádherný prsa, Magda zase, jak jí šíleně rajcuje, když vidí, jak ten můj kolík klouže do Ivy a jak to dořekla, Lukáš jí stáhnul na koberec a začal jí fakt neskutečně tvrdě šukat.“

„A to jste se nestyděli jeden před druhým?“ ptala se Jana, kterou story evidentně zaujala, ale nepřestávala se mírně kolébat na zádech s co nejhlouběji zasunutým Toníkovým kůlem.
„Ani náhodou. Jednak jsme byli pěkně máznutý a jednak to všichni chtěli a Iva asi byla domluvená s Lukášem předem. Jenže ouha. Pootočila se, aby je viděla, úplně ji dorazilo, co vidí a začala divočit. Snažil jsem se ji zastavit, abych nevystříknul, ale nedala se a neštěstí bylo hotový.
Ještě se stihla zvednout, ale mně už to nešlo zastavit a vystříknul jsem pomalu až na stolek. Tenkrát to ještě šlo,“ zasmál se Tonda a podíval se na Janu.
„Dneska už to ze sebe akorát tak vymáčknu. To víš, mládí je fuč, tenkrát nám bylo něco málo přes třicet,“ dodal posmutněle.

„To přeci neva, ale povídej, jak to bylo dál?“ nedočkavě ho pobízela Jana.
„Iva se vrhla k těm dvěma, začala si hrát s rozlitými kozičkami Magdy, ona byla trošku kypřejší, ale vůbec ne tlustá. Než jsem ubrouskem setřel tu svojí smetanu, tak už Lukáš přetočil na záda Ivu a předváděl s ní stejnou divočinu, jako s Magdou před chvilkou. Tedy on byl fakt samec, to ti klidně povím. Mně se hned tak podruhé nepostaví, to přeci víš, no a tak jsem se přidal a Ivu jsem aspoň líbal a s Magdou jsme jí masírovali její pěkný prsa a vysávali špuntíky a Magda si ty dva pak natočila, aby mohla jazykem aspoň k jejímu poštěváčku.
Hele, co ti budu povídat. Za chvíli jsme Ivě museli zacpávat pusu, protože začala ječet jako siréna a Lukáš jí vystříkal neskutečnou dávku na prsa, břicho a dostříknul až na krk. To jsem nikdy takhle nedokázal.“

„A jak to pokračovalo?“ vzrušeně se ptala Jana.
„No, konec ještě nebyl, protože Magda se chtěla taky udělat. Rozmazávali jsme všichni tři Ivě tu Lukyho smetanu po celém těle. Magda si natírala tou Lukyho dávkou bradavky a jí dávala olizovat svý zapatlaný prsty a Ivě se to líbilo. Já ji začal ještě lízat, Lukáš se s ní bláznivě divoce líbal a ona se snažila mu ho znovu postavit, div mu ho neutrhla, ale za chvilku mě odstrčila Magda a prolízala se k Ivinu druhému orgasmu.
Já to Magdě zatím dělal prsty, ale pak jsem ji překulil na záda a dodělal to taky jazykem, protože už jsem tak nějak ani nebrnknul. Taky byla dost hlasitá.
To už jsme pak zůstali jen bezvládně ležet, holky se za chvíli došly osprchovat a bylo. Magda pak říkala, že Iva byla její první, který to udělala a já vím, že Iva nikdy žádnou holku nevylízala, ani se se před tím se žádnou nelíbala.“

„A co pokračování? Bylo nějaký?“ vzrušeně se tázala Jana.
„Pár jich bylo. Já ale vždycky potřeboval, abych začal s Ivou, protože s Magdou mi to moc nešlo. Když už se mi postavil, tak pak už problém nebyl. Sama mě zase až tolik nevzrušovala a moc se mi s ní samotnou nechtěl postavit. Měl jsem tam nějaký divný blok. Taky se mi ještě jednou stalo, že jsem ani nebrnknul, tak jsem jí to dvakrát udělal jazykem a prstama a tiše jsem záviděl Lukymu, jak na koberci projíždí neskutečným způsobem Ivu. Taky z toho tenkrát měla pěkný strup na zádech. Sice jsme měli vlněný koberec, ale z takových uzlíků. Taky jsem jí na něm stroupek na zádech udělal, ale jindy,“ zasmál se při té vzpomínce Tonda.

„No jo, koberec je občas nebezpečný,“ chichotala se Jana, „to můžu sama taky potvrdit.“
„Ale holky se mi revanšovaly. Já byl už tenkrát dost často pryč, tak jsme se dohodli, že Iva k nim může zajít, když nebudu. Jasně, že říkala, že nic nebylo, ale to by mohly povídat leda tak své babičce.
Proto taky jednou Magda přišla k nám sama, když byl Lukáš pryč a řeknu Ti, že to byl neskutečný zážitek.
Obě byly divošky, ale taky je šíleně bavilo pozorovat, jak to dělám s tou druhou. Tenkrát to byl dlouhý večer, takže se každá udělala několikrát a já oběma pěkně vykropil ty jejich světničky.
Bylo na to dost času a zkraje jsme žádný neztráceli, takže po dlouhé pauze jsem pak zvládnul potěšit i tu druhou. Dovedu si představit, že když tam Iva párkrát zašla k nim, tak taky neztráceli čas zbytečně.
Magda u nás tenkrát zůstala spát, takže času bylo opravdu dost. Jenže asi týden na to se s Lukášem rozešli a pak se pěkně rychle rozvedli.
Říkal jsem si napřed, jestli to nebylo kvůli Ivě, protože jsem měl takový pocit, že si spolu užili nějakou tu radost i beze mě nebo Magdy, ale pak jsem zjistil, že Magda taky měla trvale ještě nějakého milence a Lukáš určitě taky nebyl svatý, jenže když jí na to přišel, pohádali se, on jí dal pěkných pár facek a bylo hotovo. Měla důvod.
Od té doby už jsem nic takového nezažil. Nebylo s kým.
No, ale myslím, že řečí už bylo dost a teď je načase trošku si zacvičit a pak bude řada na tobě. Jsi neskutečně mokrá, takže to bude asi rychlý,“ rozesmál se Tonda, nadzdvihl se a začal Janě promasírovávat a vysávat její sále ještě pěkná ňadra.

„Jo, to bylo úžasný povídání. Docela ti to závidím, ale teď už fakt pojď a dělej! Pořádně! Jak jsi to teď vyprávěl! Chci to! A hned teď!“
„Víš, že si fakt neskutečně mokrá? Tohle já dlouho nevydržím! Tohle klouzání mě vždycky hrozně urychlí.“
„Já teď nechci, abys něco vydržel, dělej, pojď do mě, já už byla, tak teď ty nebo oba! Chci, chci tu tvojí smetánku všechnu do sebe!“ křičela Jana a zběsile přirážela proti Tondovi, až měli oba otlučené pánevní kosti.
Tonda nezůstával nijak pozadu a ničil za úporného supění její studánku stejně divoce.
„Pojď stříkej! Téééď!“ vypjala se proti němu a on přestal proud své horké lávy zadržovat a vyplnil i po okraj.
Zůstali ležet v tichém objetí a prudce oddechovali.

„Počkej, Toníku, musím s tím tvým nákladem do sprchy,“ vymanila se po chvilce z jeho objetí a zmizela v koupelničce.
Šel za ní, pozoroval ji a připoměl: „Teď je řada na tobě, nemůžu se dočkat, až mi budeš povídat, proč nepotřebuješ žádného gumáka.“
„Necháme to na jindy.“
„Žádné takové, zalezeme si ještě do postýlky, máme na to víc než hodinu a slíbila si to.“
„Mně se teď nechce nic povídat,“ škemrala Jana. „Po tak úžasným milování a vyprávění se mi nic nechce. Ušetříme si to.“
„Když budeš povídat hezky, tak třeba dáme ještě jedno kolo.“
„To už bych nevydržela. Necháme to na jindy, moc prosím.“
„Jsi pěkně prolhaná potvora, Jani. Tohle se nedělá. Buď mi to povíš teď a nebo jdeme pryč a až mi to budeš chtít povědět, tak mi zavolej a můžeme se sejít. Tohle není fér,“ vztekal se Tonda, protože nesnášel, když měl pocit, že se mu někdo takhle otevřeně vysmívá a doběhnul ho.

Jenže Jana byla docela urážlivá, takže se hned chytila:
„Tak když jsem tedy prolhaná potvora, tak jdeme. Tohle já poslouchat nebudu.“
„A co jsi teda jinýho, když něco svatosvatě slíbíš a odpřisáhneš a pak se mi vysměješ?“
„Tak víš ty co? Když si myslíš, že jsem prolhaná, tak se oblečeme a padáme odtud,“ nakvašeně odložila osušku, vyšla ven z malé koupelny a začala se oblékat.
Ne, že by mu nechtěla něco povědět, ale tak nějak uvnitř cítila, že jedno takové vyprávění, které vedlo k tak nádhernému milování, bohatě stačí.
„Proč takhle musí vyvádět?“ ptala se sama sebe.

Oblekl se také a vyšli ven z domu mlčky, ale sám pro sebe si říkal: „Jasně, že si to můžeme nechat na příště, ale pěkně mě sere, že jsem tady za blba. Měla začít ona a místo toho jsem začal já, abych jí vyhověl, něco slíbila a dopadlo jako skoro pokaždý. Sliby chyby,“ a zachmuřil se ještě víc.

„Jedu do kanclu, Jani. Až si to rozmyslíš, zavolej. Moje číslo máš. Zatím ahoj.“
Místo pozdravu pohodila hlavou a vyrazila na druhou stranu. Takový konec rande Tonda nečekal. Byl z jejího chování úplně v šoku.
„To teda musí bejt něco, když o tom nechce mluvit. Z tebe tu tvojí story vylákala, bylo vidět, jak si to úplně všechno sama představuje a byla hotová málem jen z toho povídání, když si odmyslíš, že ses v ní tak hezky pohupoval a pak se zašprajcuje. Ale co, ona se ozve. Času máme dost. Kdyby se aspoň snažila nějak omluvit a svatosvatě slíbila povídání na příští rande, ale její „na jindy“ už znám. To jsou akorát kecy, jindy znamená nikdy,“ nakvašeně v duchu uvažoval.
Nebylo to zdaleka poprvé, kdy něco slíbila a pak zrušila.

Janě bylo jasné, že si s Tondou pohrála a že se dotkla jeho ega, ale na druhou stranu si řekla: „Přeci mu nebudeš vykládat, co jsi kdy prováděla. Co von si vůbec myslí? Koneckonců, přeci jsem neřekla, že mu něco nepovím, jen jsem chtěla jindy. Co se má co hned urážet?“

Když dorazila ještě celá nasupená a se zvýšeným tlakem do kanceláře, začala uvažovat. „Ale třeba bych mu mohla něco říct o Arnoštovi z práce? Nebo že by o Míšovi? Tenkrát to bylo supr a možná by se mu to líbilo. On je taky trošku ulítlý na experimenty. Nechám si to projít hlavou a když se neozve, tak to nějak udělám. Přeci nemá smysl se kvůli tomu rozejít. Je to takovej můj miláček! I když někdy pěkně blbej. Nějak to uhrajeme, ale ať si nemyslí, že se mu budu nějak zpovídat.“

Rozhodla se pár dní počkat.

Autor

Navigace v seriálu<< Příběh prolhané dámy 01 – Setkání po letechPříběh prolhané dámy 03 – Janino vyprávění – 1.část >>
4.6 29 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x