Příběh prolhané dámy 11 – Překvapení 1

Toto je 13 díl z 16 v seriálu Příběh prolhané dámy

Tonda věděl své, a proto ho nikterak nepřekvapilo, když o pár týdnů později ťukl na choulostivé téma vztahu Jany s jejím synem, že ona zase vše víceméně zapřela a opět mu doporučila návštěvu psychiatra. Raději se stáhl, protože to by jí už musel definitivně poslat k vodě. Rozčeřené vody zklidnily, a Jana mohla o dalších pár týdnů později přijít s prosbou, zda by si nemohl popovídat s jejím vnukem Slávkem, protože ten chce jít studovat počítače tak jako kdysi on.
„Jenže počty ho moc nebaví. U počítače by seděl od rána do večera a programuje si všelijaké blbiny, čemuž já vůbec nerozumím, ale bojím se, že studium na technice není jen o sezení u počítače. Zkusil by ses na něj podívat, jestli má smysl, aby šel něco takového studovat, když by pak nezvládnul zkoušky z matematiky?“

Domluvili se, že se se Slávkem potká co nejdříve, protože přihlášky na vysokou školu se budou podávat co nevidět a maturita je za dveřmi také.

Setkali se krátce poté odpoledne u něho v kanceláři.
„Dobrý den, poslala mě za vámi babička Jana. Prý si máme popovídat o tom, jak by asi vypadalo studium počítačů na technice a co to bude vyžadovat.“

Asi hodinu si povídali a Tondovi bylo hned jasné, že Slávek je velice bystrý kluk, ovšem byl tak trochu jako on v mládí. Hřešil na to, že mu všechno docela jde a že se nemusí moc učit a stačí to na jedničky a kupu dvojek, občas nějaká trojka, bohužel i z matematiky. Zjistil, že mládenec má spoustu zájmů, je pro každou špatnost a že ho moc nebaví sezení nad učebnicemi, ale zato překvapivě dobře ví, jak počítače fungují, jak k nim připojit doslova kde co a že si našel na internetu spoustu věcí, které on sám ani neznal, i když věděl, kde je zhruba lze nalézt.
„Člověče, jak tě tak poslouchám, tak z tebe by byl docela úspěšný hacker,“ pobaveně konstatoval Tonda, ale měl jakýsi neurčitý pocit, že Slávek by rád zavedl debatu na jiné téma. „Tohle umí jen málo lidí, ale abys byl fakt dobrý, tak musíš mít všeobecný přehled, ale hlavně musíš umět vyhmátnout to podstatné, klíčové a na základě toho navrhnout celkové řešení. Jasně, že některé věci musíš opravdu perfektně a do hloubky znát. To tě škola nenaučí. To platí skoro ve všem. Právníci taky musí znát trochu od všeho a perfektně tu část, na kterou se orientují, ale musí si umět věci v hlavě propojit, jinak stojí za starou belu.
Tvoje babička by ti o tom mohla povídat. Myslím, že je hodně dobrý právník. Já právník sice nejsem, ale už jsem se párkrát setkal s tím, že jsem je sám navedl na nějaké řešení. Za mne dobrý právník je mrtvý právník, výjimkou budiž tvoje babička Jana,“ zasmál se Tonda sám své vtipnosti, kteroužto měl ovšem měl oposlouchánu ze stovek schůzek ze své podnikatelské praxe.

„No, mě hlavně baví pozměnit třeba kousek programu, jenže největší problém je, že dneska je všechno někde natvrdo v různých čipech a do toho se dostává těžko. Ale občas se to povede. Třeba byste se divil, co bych vám mohl ukázat.“
„Klidně mi tykej a rád se podivím,“ a je to tady, pomyslel si Tonda.

„Máte chvilku? Myslím totiž, že by vás to mohlo zajímat. Ono se to týká taky nepřímo vás, protože je to tak trošku o babičce Janě.“
„No to jsem teda zvědavý. Tvoje babička je hodně zajímavá dáma, znám ji už víc než čtyřicet let. Docela by mě zajímalo, co nového mi o ní povíš.“

„Myslím, že vás, tedy vlastně tebe, když si teď oba tykáme, by mohlo hodně zajímat, co ti ukážu. Naši se někdy před šesti nebo sedmi léty rozvedli. Máma s tátou se nenávidí, což je šílené, protože já mám mámu moc rád. To byste se možná divil a táta je taky fajn, jenže jednak je děsně na ženské, proto s ním taky ani ty nové dlouho nevydržely a jednak je náladový a do krve by se pohádal kvůli úplným hovadinám a pak se zase omlouvá a udobřuje. Jenže když ségře bylo patnáct pryč a mně skoro sedmnáct, tak nám máma řekla jednu věc. Dost neuvěřitelnou, jak se mi tenkrát zdálo.“

„No, tak to povídej, mně kdysi také nějaké dost šílené věci o Janě řekla.“

„Jo, to ona potvrdila. Normálně natvrdo obvinila tátu a babičku, že jsou milenci a už spoustu let. Prý někdy od tátova gymplu, ještě dlouho před tím, než se s tátou seznámili a vzali, a to nás s Míšou měli hodně brzy. Ona totiž babička i děda tátovi dali, na co si vzpomněl, takže od nich dostali bydlení a auto i pro mámu a vůbec.
Máma říkala, že tak trošku i kvůli babičce se s ním prý rozvedla i když, kdo ví, ale bylo toho mnohem víc. Jenže je jasné, že o babičce a tátovi to věděla dost dlouho a asi jí to moc nevadilo, protože měla všechno, co si kdy přála, a navíc jsem zjistil zajímavé věci, takže to bylo ještě i trochu jinak, ale k tomu se dostaneme, jestli vás to zajímá.
Zato ségra je na tátovi úplně závislá a tenkrát ječela, že si máma vymýšlí a že to nemůže být pravda a že stejně nemá důkazy. Navíc, když si máma po rozvodu asi dvakrát zkusila přivést nějakého chlapa, a nebyli podle mého názoru tak špatní, tak ségra udělala scény a máma se s nimi radši rozešla a dodnes je sama, a to jí brzy bude čtyřicet.
Je mi jí fakt hrozně moc líto, protože je to furt moc pěkná ženská. Jako babička – jsou to dost podobné typy, akorát že máma je úplně blond a babička je bruneta. Ta taky ani náhodou nevypadá na to, že jí je šedesát. Ona se pořád udržuje, sportuje, plave, cvičí, koneckonců má na to spoustu peněz. Máma se taky snaží udržovat ve formě.“

Teprve teď se dostal Tonda ke slovu.
„Mně tvoje máma tenkrát řekla to samé a nevypadala, že by si vymýšlela. Zmínil jsem se o tom Janě a to byl cirkus. Samo, že to všechno zapřela a o tvojí mámě řekla, že je prolhaná a že by si vymyslela cokoliv, jen aby tvému tátovi ublížila. Tyhle spory jsem s ní měl mockrát, takže je mi jasné, že tvoje máma měla pravdu. Proč mi to ale říkáš, jak to souvisí s tou školou?“
„Protože jsem jen tak jako ukázkou toho, co jsem někdy udělal, trošku pozměnil software u alarmu v tátově domě.
Když to tenkrát ještě s mámou dostavěli, nacpali všude pohybová čidla od alarmu, ale na pár míst taky nechali dát čidla s kamerami a šlo to ovládat přes internet z mobilu, takže když to bylo zakódované a někdo by spustil alarm, tak se šlo podívat, co se tam děje a v mobilu třeba spustit záznam.
Máma nemá tolik peněz, ale táta s babičkou se praštili přes kapsu a když jsem začal chodit na gympl, koupili mi domů k mámě celkem slušný počítač, ten starý už nestačil a pak ještě i malý notebook.
No a já to na dálku dokázal předělat tak, že pohybové čidlo spustí snímání z kamery bez zapnutého alarmu, kdykoliv v místnosti někdo je a posílá mi to do počítače, když mám ten program spuštěný. Kdyby máma nebyla řekla, co řekla a kdyby Míša kvůli tomu tolik nevyváděla, tak mě to ani nenapadlo, protože jsem o tom neměl ani páru, a tedy nebylo proč. Ale byla to výzva, dokázat, že to je tak, jak máma říká nebo dokázat, že si vymýšlí.
Zabralo mi asi půl roku to zmáknout, ale nedělal jsem na tom pořád. Funguje to bezva. Kameru mají v garáži, v obýváku a v ložnici, protože ta je nad garáží, kde už roky plánují na střeše terasu a dá se tam snadno vlézt právě přes tu garáž. Obývák je i s velikým kuchyňským koutem a kamera zabírá skoro všechno. Sice to za moc nestojí, ale pro tenhle účel to stačilo.“

„To jako chceš říct, že takhle můžeš tátu šmírovat, jo?“ trochu překvapeně zareagoval Tonda, protože sám se tou myšlenkou kvůli Janiným lžím vážně zaobíral a tady zjevně byl celý problém vyřešený.
„Jo, akorát místo apky v mobilu na to mám napojený svůj program v počítači. A můžu to nahrát. Když jede počítač, tak se to může nahrávat automaticky.“

„To fakt sleduješ tátu i s jeho Irenou, jak si to rozdávají v posteli?“

„No, kdyby jen v posteli. My jsme tam se ségrou jen na každý druhý víkend, takže je mi jasné, že když tam jsme, tak se drží zpátky, ale teď také vím, že mají rádi pestrost. Žádné stabilní rituály nebo tak. Jenže to není jen s Irenou. Ta mě ani tak moc nezajímá. Já to přeci dělal kvůli tátovi a babičce.
No, a dočkal jsem se docela brzy. Babička k nám jezdívala často vařit a tátovi občas prala a žehlila, jenže se ukázalo, že máma měla pravdu.
Noci trávívali spolu v tátově posteli, to když jsme tam se ségrou nebyli, a párkrát je mám při parádní divočině v tátově velkém obýváku nebo i na kuchyňské lince, na jídelním stole a vůbec. Zkusili toho dost prakticky při každé babiččině návštěvě, a ta tam byla zhruba jednou za dva týdny. Dokonce si to užili i teď, když táta žije s tou Irenou. Samo, že když nebyla doma. Ale to jsem zachytil asi jen dvakrát nebo třikrát, když přijela dřív a Irena se ještě nevrátila z práce nebo tak podobně.
Vypadalo to, že se tak domluvili, protože na nic moc nečekali. Myslím, že to hlavně dohánějí u babičky.
Táta se tam tak jednou týdně zastaví, prý na kafe nebo na oběd. Babička má dost volný pracovní režim a děda u ní v poslední době moc nebývá. Ale to je snad jedno. Jo, a taky tam mám tátu i s tou jeho krásnou německou blondýnou. To bylo dobré.
Jednou se stalo, že jeden den babička, druhý den ta Gábina a hned pak zase další den babička a pak zase ta Gábina. Táta je zkrátka neúnavný a ženské ho zřejmě pořád chtějí,“ zasmál se a dodal: „Ta Gábina byla nádherná ženská, ale asi chtěla tátu moc ovládat a to nefunguje.
Taky je tam mám jen párkrát, pak se rozešli a táta byl nějaký čas bez stabilní ženské. Občas se tam mihnula i nějaká jiná, ale v době bez Gábiny hlavně babička Jana a teď už asi rok skoro jen Irena.“

Tohle bylo Tondovi jasné už dávno, a tak se ještě zeptal: „Jestli tomu rozumím, tak tam máš možná i babičku Janu se mnou, protože párkrát jsem tam na pozvání babičky byl, když byl táta pryč za tou Gábinou?
Doufám, žes to nikomu neukázal! Víš, co by to bylo za průser? Jednak je tohle šmírování zakázané a nejspíš bys měl utrum se školou a jednak je to fakt nebezpečné. Ví to tvoje máma? Táta by tě nejspíš zabil a o babičce nevím, co by provedla. Ona vás má děsně moc ráda. To přeci víš, ne? Asi by jí to dost zklamalo.“

„No, spustil jsem to poprvé něco přes dva roky zpátky. Ukázal jsem to asi za půl roku ségře, když tomu furt nevěřila a s mámou byla kvůli tomu dlouho rozhádaná. Ta je nejšťastnější, když může být u svého milovaného tatínka. Na Irenu teď žárlí a dělá jí občas naschvály. Ale to platilo i pro ty ženské, co tam byly po mámě. No a teď to platí i pro babičku. Neříkala náhodou něco?“

„Radši mi pověz, co na to říkala Míša? Někdy se stává, že holky jsou na rodičích víc závislé, ale někdy se zase zaseknou a začnou je nenávidět. Asi jí na tátovi hodně záleží.“

„No, záleží je slabé slovo. Já čuměl! Málem jí vypadly oči z důlků a byla k té obrazovce úplně přilepená. Ona to není žádná HD kvalita. Hned navrhla, že mámě ani slovo a loudila, abych jí nahrál do mobilu tu apku a dal své heslo, jenže to nejde tak snadno. Nakonec jsem se nechal ukecat a upravil jsem to tak, že se tam může přihlásit takhle speciálně i sama, ale jen doma přes wifi. Apka jí upozorní jen na pohyb v ložnici.
Připomněl jsem jí, že to za žádnou cenu nesmí říct mámě, protože jsem si myslel, že by to skončilo průserem, kdyby máti zjistila, že Míša šmíruje tátu. Program jsem ale napřed trošku rozšířil, abych věděl, kdy tam kdo leze, takže mi moje apka v mobilu pípne, když tam šmíruje někdo jiný, nebo když se mi to nahrává do počítače, ale ten může spustit i ségra,“ zasmál se Slávek. „Ten poslední rok je tam skoro jen táta s tou Irenou.“

„Tos to dal ještě někomu? Ty jsi blázen! Ale teď tedy pauza a jestli můžeš, nahraj mi do počítače Janu. Všechno, kde jsou s tvým tátou a extra kde jsem já a to pak smaž. Doufám, že to nenecháváš jen tak někde doma v počítači.“
„V počítači mám jen pár posledních věcí. Všechno uklízím a mám zašifrované v notebooku a tady na té flashce.“
„Supr, tak to zkopírujeme, mně smaž a řekni mi, co pro tebe za to můžu udělat.“

Nahráli pár záznamů Tondy s Janou a Slávek originál smazal z flashky i notebooku a pak spustil nahrávání Jany s Petrem. Toho bylo dost, tak měli čas na pokračování v debatě.
„Bude to trošku delší historie. Ona se ségra po čase před mámou podřekla, a nakonec jí to všechno vykecala. Musel jsem jí to ukázat, když Míša nebyla doma, ale byl to s nimi dobrý obchod. Pak povím,“
Slávek se zavrtěl a pak pokračoval.
„Ono je to takové divné tohle vykládat, ale budiž. Měl byste vědět, o co tady jde. Zkrátka ségra si tátu občas večer naladí. Ona napřed nevěděla, že já vím, že se napíchla. No, a tak jsem párkrát doma nenápadně nakouknul k ní do jejího pokoje, když to sledovala.
Poprvé měla noční košilku vyhrnutou až nahoru a normálně v ruce držela mobil, hrála jí nějaká muzika a dělala si to prsty ostošest. Vůbec si nevšimnula, že jsem tam nenápadně očumoval. Přiznám, že mě to tedy pěkně vzrušilo, protože jsem jí takhle nikdy neviděl a ona je fakt hezká, ale přede mnou se nikdy nepředvádí. Počkal jsem, až byla hotová a pak jsem se jí zeptal, co to tam dělá… Byla šíleně vyděšená a naštvaná, že jsem ji načapal.“
„No, to si dovedu představit.“
„Když jsem jí načapal potřetí, tak jsme dali řeč, protože pochopila, že to není náhoda. Řekl jsem jí, že vidím, kdy to sleduje.
Napřed byla úplně mimo a vyváděla jako zběsilá, ale pak se uklidnila. Jak už jsem řekl, domluvili jsme se, že mámě nic neřekneme, protože ta by ji zabila, kdyby zjistila, že ségra šmíruje tátu.
No a že já se budu smět dívat, jak si to ona sama dělá, když jí to sledování táty tolik rajcuje a když to mámě neřeknu. Docela úchylné, co?
Ona totiž zase tím pádem na oplátku chtěla, abych si to tedy na oplátku dělal před ní já, že ona bude koukat na tátu nebo občas i na mě a já zase můžu koukat na ní a že za to zase ona tuhle mou úchylku mámě nevykecá. Zkrátka prý tam nebude nahatá jen sama. Taková sourozenecká spolupráce, abych tak řekl,“ trochu pátravě se zadíval na Tondu a když viděl jen jeho blahosklonný úsměv, uklidnil se a pokračoval.
„Zkrátka takový výměnný obchod. Nakonec jsme se tomu s Míšou zasmáli a raději jsme se vždycky předem domluvili. Chtěla totiž vidět i nějaké starší věci, co jako má táta rád nebo co dělal s babičkou a tak. Děs, co?
Když poprvé uviděla, jak jsem si to udělal, až to pěkně vystříknulo, vyptávala se, co mě nejvíc vzrušuje. Normálně se přestala stydět a o všem se najednou začala bavit.
Přiznal jsem, že když si vyhrne tu svou noční košili, roztáhne kolena, takže celou tu její kundičku mám rozevřenou přímo před sebou a perfektně vidím, jak si to dělá a jak jí naběhne poštěváček.
Sice řekla, že jsem hrozný, ale musím si od té doby sednout kousek před ní, děláme si to oba naráz a když to na mě jde tak zkouším vystříknout jí na pupík nebo stehna, kundičku, prostě někam. Ono to moc daleko nejde. To jí dělá dobře. Myslím, že jí hlavně dělá dobře, že se může předvést a že to její předvádění vede k tomu, že já se takhle udělám.
Vyklubala se z ní pěkná exhibicionistka. Ale vy stejně o tátovi a babičce víte, takže si myslím, že vám tohle klidně taky můžu říct, abyste pochopil, co bych od vás potřeboval,“ rozpovídal se Slávek a pak pokračoval.

„Vždycky se ujistíme, že máma už spí a že buď táta šuká s tou svojí Irenou nebo pustím nějaký starší záznam. Táta chodí spávat později a s tou jeho Irenou si užívají nejméně dvakrát týdně, někdy i častěji. Míša je totiž šílená a to, co si vezme do hlavy, už jí nikdo nerozmluví.
Táta spává nahý pořád. To i když tam jsme. Od té doby, co se naši rozvedli a když jsme tam napřed bývali tak napůl a pak už jen o víkendech, tak ségra chtěla spávat u táty v jeho posteli místo mámy, kdykoliv to šlo. Je snad jasné, že už byla dost velká a pak už chodila na gympl. Já jí říkal, že je blázen, ale ona se jen vždycky zatvářila uraženě a ohrnula nos.
Ona lezla do postele k našim ještě dávno před tím, než se rozvedli, úplně odmalička, vlastně celý život. Vždycky byla mazlík. Já s tím přestal brzy.
No, a tak jsem až teď pochopil, že ona tam už před pár lety lezla nejspíš kvůli tátovi, protože ji to vzrušovalo. Musel se jí líbit už tenkrát a zřejmě jí ten jeho věčně nahatý pinďour přitahoval. Prostě nahatý chlap. A on to netušil. Nebo jo? To já nevím. No a teď má tátu v apce nebo v počítači a vidí, jak mu někdy neskutečně trčí.
Je z toho úplně pryč. Ségře je teď čerstvě osmnáct a já s ní dal na její narozky řeč a byl jsem v šoku. To ještě povím. Ona si normálně vzala do hlavy, že si to chce s tátou zkusit naostro. Když mohl s babičkou, tak prý proč by nemohl s ní. Hned, jak to půjde. Jenže to musí ta jeho Irena někdy odjet ke svým rodičům bez táty a ona tam musí být s ním sama. Myslí si, že když táta může píchat babičku, tak s ní se mu to přeci bude líbit víc, když je jí teprve osmnáct. Už jsem řekl, že je úchylná,“ povzdechl si Slávek.

„Koukám, že jablko od stromu daleko nepadlo. Váš táta se svojí mámou, to mi ještě chceš ukázat, ne? A teď by tvoje ségra chtěla se svým tátou taky. Neříkej mi, že je Míša ještě pořád panna? Nebo někoho má? A byl by vrchol, kdyby sis něco začal se svojí mámou ještě i ty a nebo s Míšou.
Od toho, že se na sebe koukáte je jen kousíček k tomu, aby ses s ní začal taky milovat,“ zasmál se Tonda, kterého rodinná sága začala o to více zajímat.
„Sám jsi mi teď říkal, že máma docela hrdinně nesla fakt, že její manžel šuká s její tchyní, tedy s Janou. Tedy dokud z toho byly výhody. Nebo to bylo nějak jinak? Nebo měl tvůj táta dokonce obě současně? Co pro tebe vlastně mám udělat? Asi se nebavíme jen o tvému šikovnému kousku programu.“

„Už se k tomu pomalu dostaneme. Já už zmínil, že ségra to pak o mém programu ve slabé chvilce vykecala mámě a přiznala, že máma tedy nelhala. Samo, že nás vynechala. Sláva Bohu! Ono to s ní totiž ještě pokračovalo i jinak.
Teď jí nedávno bylo osmnáct, jak už jsem řekl. Ona sice má kluka a já holku, ale při takovém jednom vystříknutí jsem navrhnul, že by nebylo od věci si to zkusit doopravdy, když takhle debilně blbneme a předvádíme se navzájem.
Byl jsem zvědavý, co ona na to, ale pak najednou navrhnula: „Víš ty co? Já mám za pár dní narozky a mohli bychom to spolu hezky oslavit, až máma půjde spát,“ mrknula na mě a bylo jasné, že už nějaký čas nemyslí na nic jiného, akorát se bála říct to sama první.“
„Takže ty v tom jedeš se ségrou, jo?“ trochu překvapeně se optal Tonda.

„Moc často ne, ale tenkrát jsme si udělali i s mámou prima večeři, byla lahev šampusu a pak ještě láhev vína. No, a protože máma vstává brzy, tak také chodí brzy spát. Míša jí ještě dala do džusu něco na spaní, aby to bylo sichr.
Počkali jsme asi hodinu a pak jsme šli k ní do pokoje. Na nic nečekala, pustila si jeden připravený starší záznam s tátou z mého notebooku, mně si opřela o zeď. Obkročmo si kleknula přede mne a s vyhrnutou sukní chvíli koukala na ten notebook, kde jsem vybral docela výživný klip a pak se pomalounku těsně přede mnou svlekla do spodního prádla. Provokovala mě šíleně, takže mi stál jako maják. To je snad jasné. Potom svlekla mne a hezky zblízka se mi celá předváděla. To ještě nikdy takhle vyzývavě neudělala. Zajížděla si pod kalhotky do ní ukazováčkem a měl jsem jí tak dvacet cenťáků před nosem.
Ještě se mě při tom ptala, jestli by se tohle tátovi líbilo nebo jestli by se mu líbila takhle nebo takhle. A co ty její kozičky a jestli nejsou moc malé, protože Irena je má fakt dost velké a jestli by si kundičku neměla vyholit úplně, protože tam má nad tím žlábečkem takový trojúhelníček a co by se tátovi líbilo víc a všechno mi to ukazovala tak zblízka, že víc to snad ani nejde. Je normálně ujetá.
Nevím, jestli to tenkrát poprvé dělala jen aby mě víc vzrušila, ale spíš to myslela v tu chvíli vážně.
Tohle už nikdy od té doby nerozebírala, ale je to sotva pár týdnů a milovali jsme se s ní od té doby vlastně dost vzácně. Jasně, že mi v tu ránu stál, až to bolelo.
Říkal jsem jí, ať klidně přestane a podívá se kousek za sebe. Vypískla nadšením, takže jsem si jí přitáhnul za ten její rozkošný zadeček k sobě a snažil se jazykem dostat pod ty kalhotky. Vzrušovalo jí to tak, že přestala sledovat to video, zaklapnula notebook, natlačila se proti mé puse a ty poloprůhledné kalhotky si sama odhrnula.
Asi si dokážeš představit, že za chvíli tekla. Já měl pusu celou mokrou, ale ze slipů, co mi nechala, jsem vysvobodil ten svůj maják. Všimla si toho a za okamžik už mi ho cumlala a div mi ho neutrhnula. Do té doby jsme na sebe nesáhnuli, takže to byla fakt změna. A za další okamžik už na něm seděla a začala neskutečná divočina.
Rozepnul jsem jí podprsenku a s těmi jejími tvrdými dvojkami jsem si konečně mohl také hrát. Chvilku jsme to vydrželi, ale pak toho nechala a už jsme úplně svlečení pokračovali klasikou. Bere prášky, takže jsem jí za tu noc vykropil asi třikrát a jednou i do pusy, ale to vyplivnula a vynadala mi, že jsem jí měl včas říct, že je to pěkný hnus.
Já vůbec nevěděl, že bych mohl tolik vydržet nebo spíš, že by se mi po vystříknutí zase tak brzy postavil. Byla nenasytná a vždycky mi ho pomohla hned zase napřímit. No, hned ne, ale docela rychle. Užívali jsme si to nejrůznějším způsobem snad do tří do rána.
Já vůbec ani netušil, že by se mi mohl postavit několikrát rychle za sebou, ale s ní to šlo samo a ona pořád chtěla vymýšlet něco dalšího.
Táta to rád dělá těm svým ženským i zezadu, tak jsem taky musel a buď byla na čtyřech jako pejsek nebo opřená o stůl a já jí musel mačkat ta její nádherně tvrdá prsíčka, prostě toho chtěla stihnout co nejvíc, ale jen málokdy až do konce.
Vždycky jsme to museli dělat přesně tak, jak to dělává táta s tou svojí Irenou nebo občas s babičkou Janou a musel jsem ji několikrát vystříkat. Holt si to asi chtěla napřed vyzkoušet, a ještě si mne řídila, aby to bylo co nejpřesněji.
Jenže myslím, že táta má péro větší, ale z toho videa těžko posoudit. Všechno si to pamatovala.
Ale už stačilo. Prostě byl to neskutečný zážitek, proto o tom tolik mluvím. Jinému to říct nemůžu. To snad chápeš. Mockrát jsme se s Míšou nemilovali. Ono to moc nejde, ona má kluka a já holku, navíc tréninky a vůbec, ale je to neskutečná dračice, jenže je jí úplně jedno, že se třeba nestihne ani udělat, protože já jsem dřív.
Přitom ze začátku je to s ní nádherné mazlení, aby vyprovokovala buď ona mne nebo já jí. Ale pak se najednou něco zlomí a nastane něco totálně bláznivého. Prostě ho tam chce pořádně a nějaké šolíchání ji nebaví. Přitom vím, že, kdyby se měnil rytmus a polohy, tak se dá vydržet dlouho.
Jí trvá o dost déle, než se udělá, protože to její zběsilé tempo, které pak nasadí, se nedá dlouho vydržet, ale zlepšuju se, i když zatím jsme to udělali tak třikrát nebo čtyřikrát. Prostě mě šíleně vzrušuje. Někdy mám pocit, že když naznačí, že by to šlo, že bych se udělal jen z toho vědomí, že ten den to bude.
To s tou svojí slečnou nemám. Asi to bude tím vědomím, že děláme něco zakázaného. Ona to prý má také tak. Prý se nejspíš s tím svým klukem rozejde. Ale musíme opatrně kvůli mámě a zásadně jen když už spí. Přes den nikdy a o víkendech také ne, protože to máma chodí spát pozdě a byl by to risk.
Doma se sejdeme až pozdě odpoledne a to by máma mohla přijít. No, a když už se to stalo, tak zkoušela pokaždé všechno, co dělá táta, že prý musí natrénovat, aby se mu to líbilo a chtěl jí pak zase. Je normálně pošahaná, ale prásknout to nikomu nemůžu.“

„No, koukám, že jen to tvé povídání mě docela slušně napnulo, úplně živě tu divošku vidím před očima,“ pobaveně konstatoval Tonda a s povzdechem dodal: „Jenže o mě by si ty mladé slečny už neopřely ani kolo.“
Pak se zamyslel a konstatoval: „Třeba když Petrovi ukážu ten záznam s Janou a pobavím se s ním jako chlap s chlapem a řeknu mu, že pro Míšu je polobůh, protože to taky viděla, tak se třeba zamyslí a nebude vyvádět. Třeba jí to nějak včas rozmluví, ale bude asi muset opatrně, co myslíš? Asi bych mu měl říct, že ty nahrávky viděla i vaše máma, ne? Jenže stejná šance je, že se nechá ukecat, ale to pak bude muset nějak Míšu přesvědčit, aby se zklidnila a nikdy nedala nic znát nikomu. Stačí, že to budeš vědět ty.“

„No, těžko říct. To asi podle nálady. Kdybys mu řekl, co mi řekla máma, tak by třeba ani nemohl moc odporovat,“ zamyšleně konstatoval Slávek. „Mně jde o to, aby nemohl nic podniknout ani proti Míše, ani proti mně, až zjistí, že ty nahrávky existují a já mu je sám ukázat nemůžu. Ty jeho záchvaty zuřivosti bývají šílené, ale jinak je hrozně hodný a rozdal by se. Ale to by zíral a nemohl by už nic dělat.“
„Ty bláho, to ještě není všechno? Povídej! Co ti vyprávěla?“

Tondu to zajímalo čím dál víc, protože Jana měla z Moniky pořád evidentně strach, protože ona už jednou přes úřady dosáhla toho, že s Petrem teď měli děti jen každý druhý víkend. Tady mohla Jana dostat něco proti ní a nemusela by se tolik bát. Jestli v tom jeli všichni společně, tak by měla Monika máslo na hlavě taky. Jenže záznamy byly bez Moniky. Obzvlášť, jestli na ní něco zkusil Slávek, což se mu v tom okamžiku nezdálo být až tak úplně vyloučené.
Tondovi se honily hlavou argumenty, jak Janu jednou pro vždy usadí a jak mu už konečně přestane lhát a bude muset přiznat, že s Petrem prcá už léta. Důkazy o tom, že má s Petrem sex už měl a zřejmě to nebylo všechno. Jen byla škoda, že Slávka nesměl shodit…
Ten pokračoval.
„Máma mi hrozně vynadala a poručila, abych s tím šmírováním přestal, což jsem jí slíbil, ale s tím, že některé staré věci si nechám. Třeba se budou někdy hodit i jí. Na to kývnula. To bylo asi před půl rokem a pak najednou o pár dnů později potají přišla s tím, že to by teda ráda viděla a že mě prosí, jestli bych jí tátu s babičkou neukázal, až budeme sami.
Já jí totiž řekl, že toho mám nahraného dost, takže až bude mít ségra někdy o víkendu nějaký volejbalový turnaj, tak ať se zastaví u mě v pokoji, že to probereme.
Hned, jak to šlo, přiběhla a posadila se ke mně a já jí pouštěl některé ukázky. Jasně, že jen tátu s Janou a trošku taky s Irenou, ale ta jí moc nezajímala. Jen jsme to vždycky proklikali a rychle posouvali, aby si udělala obrázek. Bylo evidentní, že táta s babičkou jI vzrušovali skoro tak, jako táta ségru se kteroukoliv z těch ženských.
Tátu sice nenáviděla, ale žila s ním dost let a zřejmě toho spolu zkusili spoustu. Nejvíc jí zaujalo, když táta tu svojí Irenu ale hlavně babičku Janu jakoby násilnil a ony dělaly, co jim poručil. To jsem musel nechat proběhnout skoro celé. Oni si na to občas hrají. Většinou je s takovým předstíraným násilím přiváže k posteli, někdy jen za ruce, někdy i za nohy nebo je všelijak promyšleně nějak trápí, což se jim evidentně líbí a pak jim to dělá na všechny možné způsoby i třeba aby je to asi i trošku bolelo, ale ono jim to oběma dělá dobře. To jsem pochopil, byť k tomu není zvuk a kamera nemá žádný zoom a tak. Ono to asi hlavně dělá dobře i tátovi. Dokonce si to párkrát vyměnili, ale většinou tomu šéfuje on.“
Slávek se odmlčel a pak požádal: „Nemáte tady něco k pití? Nějak mi vyschlo v krku.“

Autor

Navigace v seriálu<< Příběh prolhané dámy 10 – MezihraPříběh prolhané dámy 11 – Překvapení 2 >>
4.6 29 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harai

Z téhle série asi nejčtivější díl.

dedek.Jeff

Musím souhlasit s Haraiem. Tento příběh dlouhé ságy patří k těm nejpovedenějším a dobře se čte.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x