Příběh ze sousedství

Ves se pomalu kryla do hávu letní noci, když z domu vedle nás se začal rozléhat ječivý ženský soprán. Mužský baryton ji konejšil, ale nebylo to nic platné. Dialogu, či spíše monologu jsme ale nerozuměli ani slovo, protože probíhal v maďarštině.

To naši sousedi Neméthovi se zase nepohodli a vrhli se na sebe s proslulou jižanskou horkokrevností. To se u nás dělo celkem často a nikoho to už nevyvádělo z míry. Když se hádali, přešli do své mateřštiny, ač jinak česky mluvili celkem dobře.

Brzy ale nastal klid a já ze své „pozorovatelny“ ve střešním okně viděl, jak se rozsvěcí světlo v malém pokojíku v přízemí, kde pán domu po vyhození z ložnice trávil noc. Nebylo to poprvé a jistě ani naposled. A tak zatímco řada manželů hádku ukončí vášnivým udobřovacím sexem, naši sousedi oddělením od lože na jednu noc (nepochybně pak spolu promilovali noc druhou).

***

Už jsem chtěl okno uzavřít, když se mi něco nezdálo. Z nadhledu jsem z pokojíka viděl část postele a na něm zahlédl nahé ženské tělo.
Na posteli ležela na zádech jejich dcera Szilvia, rytmicky se hýbala a prsa se jí komíhala nahoru a dolů. Nebylo pochyb, že ji tam někdo šuká. Někdo? Nejspíše její otec Bartal! Vyloučen manželkou z ložnice, ukájí se na dceři… Bože, u sousedů probíhá incest!

Klaply dveře a do pokoje vstoupila manželka.
„Co tam u toho okna furt stojíš?“ spustila a já schlíple ukončil vzrušenou podívanou a vklouzl do postele.
Žena zhasla, ovšem místo spánku mi rukou jela mazlivě po těle. V klíně nahmátla tuhý ocas a spokojeně řekla.
„Tak ty ses na mě tak těšil?“
Nemohl jsem ji zklamat a místo odpovědi jsem se k ní přimknul, začal líbat a vyhrnovat noční košilku.

Vnikl jsem do ní hladce, jak byla mokrá a vzrušená a rozjel strojové přírazy až do chvíle, kdy zaúpěla ve svém vrcholu a svírala v sobě pulsující ocas.
Já, před očima mladou Szilvii, jsem zrychlil přírazy a pochvu ji naplnil dávkou semene.
„Bože… ty ses dneska překonal,“ byla žena spokojena.
Nato mě vášnivě políbila a já spokojeně usnul.

***

Situace se u sousedů opakovala ani ne za čtrnáct dní. Bartal opět něco provedl a Agota ho plísnila svým temperamentem na celou vesnici.
Když bliklo světlo v pokojíku, vytratil jsem se ven, hravě překonal plot, který dosud nahrazoval jen pás křovin a opatrně jukl dovnitř.

Uvnitř stál nahý Bartal, na posteli seděla Szilvia a rytmicky pohybovala hlavou v jeho klíně. Prostě mu kouřila péro.
Po delší době se Bartal odtáhl a poodešel ke stolu, kde si zavdal z plechovky piva.
Szilvia si zatím lehla na záda, pokrčila a roztáhla nohy. Bartal jí hlavou nalehl mezi nohy a začal lízat.
Dívka sebou začala škubat, tlumeně sténala a rukou mu čechrala vlasy. Bartal poté jí v polibcích stoupal po těle až na prsa, kde jí prsty kroutil tvrdé „ovladače“ bradavek. To se jí líbilo, že vzdychala a pohazovala tělem.
Když na ni nalehl, přirazil a klín jí projížděl pomalými tahy a vychutnávali si oboustrannou slast ze tření a přírazů. Líbali se, on dál jí mnul a mačkal prsa a Szilvia jen slastně sténala.
„Ááááh… beled… beled,“ vyrážela do rytmu přírazů.
Bartal poznal, že v ní stoupá rozkoš, začal zrychlovat a dostávat se do ráže.
„Apa… ez a szépség… oooh,“ ječela Szilvia slastí.
„Keményen… lefújlak,“ odpovídal Bartal.
„Igen, igen… ááááh,“ dosáhla Szilvia vrcholu a krotila se v návalech nespoutané slasti.
Nato se Bartal svalil vedle ní a oba se vydýchávali z prožité rozkoše.

S tvrdým ptákem jsem se vrátil domů a cestou se stavil na záchodě ulevit si z toho živého porna. To byl teda zážitek!

***

Bylo léto. Rodinka Neméthova se slunila u bazénu a Bartal se mnou dal hovor.
„Pável… chceš pivo?“
„Rád.“
„Já pšijdu.“
Odešel a za chvíli se hrnul s dvěma plechovkami, prošel skrz křoví a sedli jsme si u nás do pergoly.
„Víš, něco ti ržeknu,“ začal pomalu a rozvážně. „Já vím, žes mě viděl… mě a Szilviu, u nas, jak spolu… souzoložíme… tedy..souložíme. Není to tak, jak si myslíš.“
„A jak teda?“ nechápal jsem.
„Szilvia není moje lány… ehm… dcera… teda je, ale nevlastní. Není moje, rozumíš? Agota ho má s pšítelem, co s ní chodil pšede mnou… našukal ji, vykašlal se na ni a já ji vzal za vlastní. Co děláme, není trestný… možná divný, ale chci abys věděl, že nejsme úchylný, tak.“

Vysvětlení mi nepřišlo zrovna ospravedlňující, ale budiž. Bartal mi pak vysvětloval, že se tím „léčí“ z hádek s manželkou a že Szilvia má sex ráda. Pouštěl jsem to jedním uchem dovnitř, druhým ven až mě uzemnil otázkou.
„Jestli chceš si s ní zašukat, stačí ržíct… chceš?“
„Cože? Co blbneš, Bartale?“
„Szilvia to má ráda, ale chce změnu… bavili jsme se o tom. Já si nedělám legraci,“ řekl a já viděl, že teď mluví vážně. „Ale taky chci, aby to zůstalo jen mezi námi.“

Po chvíli přemýšlení jsem si s ním plácl.

***

Szilvii bylo osmnáct a chodila na gymnázium, její mladší bratr Zoltan se učil zámečníkem, Agota dělala někde úřednici a Bartal byl špičkový odborník v elektrotechnice a i proto ho firma z rodného Maďarska převelela na svou filiálku v Čechách.
Za těch necelých deset let, co tu žili, si pořídili domek a celkem splynuli s českým prostředím. I s námi se po nastěhování spřátelili a vlastně i proto jsme mezi námi neměli vybudovaný plot, ale jen křoví. Nebyl důvod a nechávali jsme to na pozdějc, což znamená pravděpodobně nikdy.

***

Jak to Bartal zařídil, jsem netušil, ale když mě jednou na ulici zastavila Szilvia, vracející se ze školy, tušil jsem o čem bude řeč.
„Tak v sobotu večer by to šlo. Naši jedou pryč a brácha bude spát u kámoše. Přijdete?“ vyzývavě si mě měřila.
„Jdeš na to hopem, holčičko.“
„Já? Táta tvrdil, že se vám líbím a… je pravda, že víte, jak to mezi náma je, tak by bylo vhodný, abyste mlčel, ale taky z toho něco měl.“
„A tobě to nevadí?“ divil jsem se.
„Už je to s tátou trochu nuda. A… kluci to pořádně neuměj. Nečekají, až se holka udělá. Hlavně, že se udělaj oni… Vy jste věkem jak můj táta… já s tím nemám problém, zato chuť mám,“ usmála se.
„Přijdu,“ slíbil jsem a pozoroval, jak odchází a vrtí zadečkem. Věděla, že se dívám, lasička jedna krotká.

***

„Jdu za Lubošem. Dneska přijel, tak zajdem na jedno,“ oznámil jsem navečer manželce.
„Nebo na dvě, tři, pět, co?“ ušklíbla se. „Tak to nepřežeň, ať ti zejtra není špatně.“

Luboš byl můj nejlepší kamarád z mládí. Před pár lety se rozvedl a odstěhoval se. Občas se vrátil na víkend navštívit rodiče a při té příležitosti jsme spolu zašli zavzpomínat na staré časy. Dnes domů nepřijel, ale fungoval mi jako výmluva a použil jsem ji už několikrát.
Třeba když jsem dvakrát „oprašoval“ jeho rozvedenou exmanželku. Táňa byla hezká a prožili jsme divoké večery, než mi oznámila, že končíme a že si našla přítele.

Nenápadně jsem se tedy přesunul do sousedního domu, kde jsem byl očekáván.
Szilvia se ukázala jako správná hostitelka. Připravila pohoštění, láhev vína a byla oděná v minisukénce a jakési poloprůhledné blůzce, kde bylo možno vidět dva kopečky ňader bez podprsenky.
„Teda… jsi šikovná holka… a já nic nenesu, promiň,“ zíral jsem na plný stůl a Szilvia se zapýřila.
„Nevadí… Ale chtěla jsem to udělat takový… jako… slavnostnější.“

Zasedli jsme, potykali si a bavili se o všem možném, až to vypadalo, že jsem k ní přišel na přátelský pokec.
Nakonec začala sama s nenápadnými, jakoby nesmělými dotyky a já jí je oplácel, až jsme se začali něžně líbat. Po letech jsem líbal mladou holku s nevinnou tvářičkou a vnímal její vůni, hladké, horké tělo, její doteky a laskání.
Szilvia se ovšem nechovala jako nevinná holčička. Její zkušenosti byly značné a brzy jsme přešli k vášnivému líbání a divoce jsme si při něm vyměňovaly jazyky i sliny.

Po stehně jsem jí rukou zajel k pasu a zjistil, že nemá kalhotky.
„Počkej,“ odtáhla se, sama si sukni rozepnula a sundala, stejně jako blůzku a byla komplet nahá.
Pak pomohla svléci mě a nahého odvedla do pokoje, kde měla postel rozloženou na pohodlné dvojlůžko.
Zde si na mě nasedla v šedesátdevítce a dlouho jsme se vzájemně laskali.

Vylizovat jsem sladkou šťávičku, kterou uvolňovala za hlasitého sténání, brnkal o plátky závojíčků a dráždil klitoris, zatímco ona mě kouřila sevřenými rty a pouštěla si ptáka hluboko do krku. Bylo to oboustranně opojné a slastné.
Pak ze mě sjela a přisála se mi na rty.
„Pojď do mě…“ a obkročmo na mě nasedla.
Nechal jsem tedy všechno na ni a věnoval se jen kozičkám. Měla hezké pevné dvojky, možná i víc… já to nepoznám, ale hezky se svíraly a držely v dlaních a já je mnul a prsty přejížděl tvrdé vztyčené bradavky.
Szilvia si sama odsedávala podle potřeb a já cítil úžasnou těsnost i vlhkost pochvy a měl z toho mžitky před očima. Pohled na rozevírající se pysky v hladce vyholeném klíně mladé holky s vyjíždějícím a zajíždějícím ocasem byl nepopsatelný a to vše spělo k mému vyvrcholení.
„Já… já… už,“ vzdychal sem a snažil se ji shodit, ale Szilvia rozkmitala pánev do superrychlé jízdy a nechala si kundičku semenem vystříkat. Při tom se i udělala a pak se sklonila a vášnivě mě zlíbala.

„Můžeš do mě…“ řekla mi, když sesedla a vytírala si ubrouskem vytékající semeno se šťávami.
„Máš ještě sílu a chuť?“ podívala se na mě napjatě.
„Že váháš… jen mi dej chvilku,“ odvětil jsem, ona se usmála, odběhla a přinesla do postele nedopité víno.

„Jak dlouho už spíš s tátou?“ zajímalo mě.
„No…vlastně poprvé na mých osmnactinách. To jsem se opila a svedla ho. Tehdy už jsem věděla, že není můj pravej táta, ale i tak ho dál beru. Zploditele jsem nikdy neviděla a ani nechci. Máma o něm taky nemluví. Děláme to spolu jen občas. Táta potřebuje ventil, když mu máma nadává… Je pak smutnej a mně je ho líto.“
„A brácha o vás ví?“
„Ne, proboha! To by byl průšvih! Já tátu miluju, ale jinak, než myslíš. Jako chlapa, kterej mě uspokojí, já jeho, ale jen když máme splín. On nebo já. Nevyhledáme místo, kde si to můžeme rozdat. Stále jsem jeho dcera a tohle je únik do… radosti, rozkoše, jestli mi rozumíš. Jako teď s tebou,“ řečnila přesvědčivě a vlastně tomu věřila.
Z jejího pohledu se nejedná o incest nebo nevěru, ale o normální sex a radost z něj.

Po hovoru jsme pokračovali v mazlení. Zalehl jsem jí mezi nohy a vylizovat a dráždil ji v klíně. Klitoris měla zvětšený a velmi citlivý.
„Ah… aaah,“ sténala, když jsem jí ho mnul mezi rty a tlačila mi hlavu silou do klína, až jsem se skoro dusil.
Pak se zase ona pustila do kuřby tuhého ocasu, laskala se s ním jak se vzácnou věcí, lízala ho, cumlala i sála a rukou přitom jemně mnula koule.

Poté se natáhla na záda, pevně mě rukama objala a se široce roztaženýma nohama přijímala hluboké strojové přírazy do mlaskající kundy. Jak byla úzká, masáž ocasu byla fantastická.
Zezadu, zepředu, držela mi, vzdychala, sténala, líbali jsme se a prsa měla celá otlačená, ale zbožňovala jejich mačkání a tahání.
„Tahej… ještě… áááááh,“ valila se jí tělem stoupající slast a brzy jsem cítil na ocase orgasmické stahy.
„Teď drž,“ zvedl jsem jí nohy, zapřel si je o ramena a nalehl na ni celou vahou.
„Ááááh… oooh,“ nasadila bolestný výraz, ale já ji soustředěně mrdal a cítil ptáka až nadoraz.

Bylo to nádherné. Mladé pružné tělo poddané mému ocasu.
„Už,,, budu,“ hekal jsem, pot se ze mě řinul a přirážel jsem stále rychleji.
„Jo… jo… stříkeej… do měěě… už… budú… áááách,“ sténala Szilvia se šťastným úsměvem a při jejím vyvrcholení jsem do ní vypustil poslední zásoby semene.
Hned se nasunula pusou na povadajícího ptáka, ale ten klesal, měknul a byl k nepotřebě.
Přestala ho kouřit a splynuli jsme alespoň v líbání. Byla vydrážděná do maxima, ale já jí další číslo musel odepřít.

Čas již pokročil a já musel jít domů. Dopili jsme víno, chvíli se mazlili a hladili, ale když i po několika pokusech se ocásek nezmátořil, propustila mě z příjemného objetí nahého těla. Mlaskla poslední pusa a já se mohl jen obávat, že by manželka měla dnes chuť na nějaké postelové hrátky. Naštěstí neměla.

***

Co se však nestalo? Tehdy jsem nebyl doma, když Bartal si k nám přišel vypůjčit sekačku. Žena se zrovna opalovala nahoře bez. Sice ležela na břiše, ale jak Bartal promluvil a ona vstala, nějak na to zapomněla a ukázala mu své poklady v celé kráse.
Ve třiačtyřiceti je stále měla hezký, pevný, jen mírně povislý.
„Jéžíši!“ vyjekla, když si to uvědomila, rychle překřížila ruce, ale pak jí došlo, že Bartal už se stejně vynadíval a ruce zase dala dolů. Koneckonců, ať se podívá. Určitě má prsa hezčí než Agota.

Že asi měla pravdu pochopila, když zahlídla stan v jeho kraťasech, když mu předávala sekačku. Co nečekala, že ji Bartal náhle sevře do náruče a začne líbat! Jestli to bylo sluncem, polonahým urostlým tělem souseda nebo pokušením, že jde o něco nepatřičného a přesto vzrušujícího… zkrátka žena se mu poddala.
Bartal jí jel rukama po těle až mezi nohy, kde pysky byly lehce otevřené a cítil i sílící vlhkost.

Na zemi ležely nějaké matrace, žena si na ně lehla a hned nohy dala od sebe.
Bartal na ni nalehl, tvrdě ji nabodl na ocas a žena se hned slastně rozvzdychala proti prudkým přírazům a tekla jak Dunaj. Přitom se vášnivě a divoce líbali, váleli se po sobě a pak si ji soused porovnal na všechny čtyři.
Vzrušenou ženu zezadu prudce nabodl na svůj kůl a rozjel strojové přírazy, ona hekavě odpovídala, že je to super a vnímala, jak ji mne a mačká prsa.
„Ah.. ah… mrdééééj… měěěě,“ kvílela a kroutila se ve spalující rozkoši orgasmu.

Stahující pochvu opustil nalitý pták a mokrý od šťáv se jí zasunul do pusy. Žena ani nemrkla a hned ho sevřenými rty začala cumlat a sát a vyplivla ho teprve, jak mu v něm začalo cukat a dech se mu zrychlil.
„Ah… igen… ááááh,“ vytryskl mu ze špičky proud semene a zkropil jí obličej.

Byla to krásná rychlovka. Žena však byla poněkud rozpačitá.
„To… tohle se nemělo stát,“ blekotala nervózně.
„Ale stalo… netrap se tím,“ odvětil Bartal s klidem. Sám netušil, že se ta půjčka takhle vyvine, ale byl za to rád a vnadná sousedka za to stála.

Když se dali do pořádku, Bartal si vzal sekačku a šel.
Žena zmizela v koupelně a po zbytek dne si naordinovala klid. Potřebovala si utřídit myšlenky i vstřebat prožité okamžiky vzrušení.

***

Vzájemná nevěra se nikdy neprovalila. Ženě se naštěstí nevyplnily obavy, že soused ji bude nějak vydírat a ve schůzkách chtít pokračovat dál a ani já jsem po Szilvii dál netoužil. Bylo to prostě jen příjemné zašukání. Sousedské soužití tak funguje nerušeně dál.

Autor

4.4 69 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tsgarp

Jako vzdy příjemné pocteni. Mam tyhle tvoje jednoaktovky rád.

Tomas

Velmi dobre napisana poviedka. A druhym dejstvom tomu dal autor svoj punc 🙂 za mna super

Juli

Pěkná práce 👍👍👍👍👍. Stane-li se v reálu potěší obohatí a není třeba pídit se pokračování 🤗

Gourmet

Moc pěkně napsáno. Jen já bych asi s tou Szilvií pokračoval.

jakop

Pěkné čtení

Marťas

Krásný návrat do minulosti, tedy ve vzpomínkách 😃 Mít možnost si opět užít s mladou milenkou, asi bych v tom chvíli pokračoval. Opět super👍

6
0
Would love your thoughts, please comment.x