Přítelkyně mé sestry – 02

Toto je 2 díl z 9 v seriálu Přítelkyně mé sestry

Byl krásný letní den. Tak jsem se rozhodl, že si půjdu zaplavat. Nedaleko našeho domu je písák, kam moc lidí nechodí. Přes den se, tu a tam, objeví malé skupinky, ale jinak tu bývá prázdno. Nechápu proč, voda je tu skvělá. Jsem tu sám. Jen tak si plavu a užívám si volno. Když vylezu z vody najednou uvidím moji sestru Evu a její přítelkyni Verču. Přijeli z kol a přišli si sem zaplavat. Zamávali na mě a přišli ke mně k dece. Přivítali jsme se spolu. Od chvíle, kdy jsem je obě sledoval v ložnici rodičů, už uplynulo pár dní. Verče jsem se vyhýbal a snažil se nemyslet na to, co se stalo. Mám rád svoji sestru a nerad bych udělal něco, čeho budu litovat. Holky se svlékly a šly do vody. Já jsem se chtěl nenápadně vytratit. Bohužel jsem byl moc unavený. Jen jsem padnul na deku a usnul jsem.

Zdál se mi sen. Viděl jsem Evu a Verču, jak jsou u sebe. Obě tančily a svlékaly se u toho. Já seděl nahý v křesle. Verča ke mně přišla nahá. Eva byla za mnou.
„Ukaž Tomovi, co umíš?“ řekla Eva a Verča Evu poslechla.
Klekla si ke mně a začala mi kouřit péro. Mé kopí se okamžitě postavilo do pozoru.
„Tvůj malej bráška má velký péro,“ řekla Verča.
Eva mi koukla přes rameno a uznale přikývla.
„Máš pravdu. Tak co? Chceš šukat moji přítelkyni ty úchyle?“
„Ano chci,“ odpověděl jsem.
„Kdo ti v tom brání? Ukaž mi, co umíš,“ řekla Eva.
Verča na mě najednou vyšpulila svoji prdelku. Pronikl jsem do ní a začal ji šukat zezadu. Přirážel jsem a zvyšoval rychlost. Občas jsem Verču plácl po zadku. Moje sestra nás sledovala. Hrála si se sebou a pobízela mě, ať šukám Verču rychleji.

Když jsem byl v nejlepším můj sen najednou skončil. Probudila mě voda. Byla to zrovna Eva, která se ke mně přiblížila a chrstla mi vodu na obličej. Smála se.
„Ty!“ zakřičel jsem.
Eva utíkala pryč. Dohnal jsem ji a společně jsme skočili do vody. Dováděli jsme tam, jako malý. Prali jsme se a stříkali po sobě vodu. Verča nás pozorovala ze břehu a kroutila přitom hlavou.
„Pojď taky,“ volala Eva.
Když se Verče nechtělo, Eva mi něco pošeptala do ucha. Zasmál jsem se. Společně jsme se odrazili a chrstli na ni vodu.
„No tak, nehraj si na dospělou,“ pobízela ji znovu Eva.
Když se Verče dál nechtělo, Eva si najednou sundala podprsenku a pak pod vodou i kalhotky. Zíral jsem, jak hodila své spodní prádlo po své přítelkyni.
„Proč ne?“ řekl jsem si pro sebe.
Sundal jsem si plavecké trenky a hodil je na břeh. To už se k nám Verča přidala. Také se svlékla do naha a skočila za námi do vody. Oba nás postříkala. Pak jsme všichni tři začali dovádět ve vodě a plavali jsme dál od břehu.

Když byla Verča blíže u mě, její ruka pod vodou zajela k mému péru a začala mi ho honit. Chtěl jsem něco říct, ale nebyl jsem schopen slova. Verča to dělala vždy, když se Eva nedívala. Takhle pod vodou mě eroticky dráždila. Rozhodl jsem se jí to oplatit. Během dovádění ve vodě jsem ji občas plácl po zadku a nenápadně se jí dotýkal.
Eva se ke mně občas taky trochu přitiskla. Napadlo mě, jestli po mně moje starší sestra netouží. Nikdy jsem o tom nepřemýšlel, až do teď.
Nakonec jsem vylezl z vody. Byl jsem unavený. Eva je hyperaktivní vydrží hodně. S Verčou ještě dováděly ve vodě. Slunce už zapadlo a byla krásná letní noc. Písák byl prázdný.

Když jsem ležel na dece (ležel jsem na břiše) ucítil jsem doteky na zádech. Ohlédl jsem se. Byla to Verča. Dala mi prst na ústa.
„Eva plave. Je daleko od břehu. Máme chvíli čas,“ řekla Verča.
„Ale Verčo,“ můj protest byl ukončen hned v zárodku.
Viděl jsem její sexy tělo. Lehla si na mě a začala mě masírovat. Verča je velmi dobrá masérka. Její masáž byla velmi uvolňující. Zvlášť, když si nahá lehla na moje záda. Udělala mi takzvanou Nuru masáž. Moje chlouba pod dekou byla v pozoru. Verča si toho všimla a usmívala se. Masírovala mi nohy, což bylo velmi erotické. Hladila mě po stehnech a lýtkách, pomalu stoupala až k zadku.
„Máš krásnou prdelku.“ řekla mi.

Při masáži zadku mi občas zavadila zezadu o koule. Bylo to pro mě elektrizující. Cítil jsem vzrušení.
„Dělá to schválně?“ pomyslel jsem si.
Verča si na mě znovu lehla. Cítil jsem její dech u mého pravého ucha. „Chtěl bys mě, viď?“ řekla.
Nebyla to otázka. Věděla, že jí chci.
„Jo,“ řekl jsem.
Verča mě otočila na záda. Viděl jsem ji zblízka nad sebou, jak se nade mnou sklání nahá. Chtěl jsem se dotknout jejích prsou, ale Verča mě chytla za ruce a dala mi je za záda. Hladila mě po těle a pomalu sjela níž, až k mému péru, které stálo v pozoru. Přisála se mi na něj pusinkou. Kouřila přímo božsky. Za chvíli jsem se udělal.
„Neboj se. Eva se to nedozví. Zatím to bude naše malé tajemství.“ řekla Verča.
Jen jsem přikývl. Verča mě pustila a vstala. Běžela k vodě. Ponořila se do ní a opláchla se. Já jsem vlezl za ní. K ničemu dalšímu nedošlo. Eva už plavala k nám.

Nakonec jsme všichni tři vylezli z vody.
„Verča si se mnou hraje, jako kočka s myší. Pomyslel jsem si.“
Společně jsme se začali utírat. Eva byla chvíli mezi námi dvěma. Já byl u ní zepředu. Verča ji utírala zezadu. Chtěl bych si s nimi užít společnou trojku. Ta představa mě vzrušila. Nakonec jsme se osušili, oblékli se a vyrazili domů. Jsem mladej, nadrženej úchyl. Začal jsem spřádat plány, jak je obě dostat do postele.

Navigace v seriálu<< Přítelkyně mé sestry – 01Přítelkyně mé sestry 3 >>
4.8 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pantomas

Rýsuje se nám tu zajímavé pokračování

Martin

Vzrušující odpoledne u vody s dvěma holkama . Uvidíme kam až to s Verčou a Evou dojde .

Tomas

Tesim sa az prefikne sestricku 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x