První krok

Počet zobrazení: 82

Na stole ležela napůl vypitá láhev Modrého Portugalu a Adéla, oděná jen v županu, napůl ležící na gauči, zvolna upíjela několikátou skleničku.
Bylo jí smutno a připadala si celým světem opuštěná a zapomenutá. Dnes slavila pětatřicáté narozeniny a vzpomnělo si na ni s gratulací jen pár věrných kamarádek a jaký to paradox, i exmanžel.
„Ach jo,“ vzdychla, ale pak ztuhla.

Slyšela klapnutí dveří, nebo ne? Než se stačila ohlédnout, objevil se ve dveřích stín, který se na ni vrhl a povalil ji na zem. Byl to nějaký neznámý mladík, který jí roztáhl župan a dychtivě se jí dral na nahé tělo.
„Ne… nééé… co děláš?“ začala se zuřivě bránit ataku násilníka.
„Máš narozeniny… tak… si… je… užiješ,“ syčel mladík a kolenem jí rozpáčil nohy.

Adéla se zmítala, ale jeho sílu nepřekonala. Navíc jeho útok v ní nepochopitelně vyvolával mrazivé výboje dávno nepocítěné slasti a každou vteřinou se stupňovaly.
„To… nemůžeme… já… nechci!“ mumlala nepřesvědčivě a pak cítila jeho tvrdý horký ocas na stehně a pak už se pochva pod tlakem otevřela a vnímala, jak jí pronikl do těla.
Nyní byla zcela v jeho moci.
Přirážející zadek, rytmicky se pohybující mezi jejíma rozevřenýma nohama a ruce mnoucí a mačkající ji prsa, to vše jí nepochopitelně dělalo dobře a zároveň se cítila strašně ponížená a pošpiněná.

***

„Crrr… crrr,“ zazněl zvonek a Adéla se probrala.
Nic z toho nestalo a vše se jí jenom zdálo. Oddechla si, zvedla se a šla otevřít.
Tam stál její nevlastní syn Martin a pokorně se omlouval, že si zapomněl klíče. V ruce držel kytici, kterou k ní hned natáhl.
„Jo… a hezký narozeniny.“
„Jéžiš, děkuju, že sis vzpomněl,“ přijala ji, přivoněla a usmála se.

Láhev vína pak dopili společně.

***

Adéla byla mladá vdova. Vdávala se podruhé, když podlehla svodům šedesátiletého Libora, který chytil druhou mízu, rozvedl se a lovil mladý holky. Sama se kvůli němu rozvedla, vzali se a žili relativně šťastně pět let. Pak Libora náhle skolil infarkt a Adéla osaměla v bytě, který byl napsán na Martina, manželova syna z prvního manželství.

V rámci dědického řízení s ní měl řeč a svolil, že může v bytě zůstat a sám požadoval pro sebe jen jeden pokoj. Studoval architekturu a doma se vyskytoval jen málo.
Adéla byla ráda, protože neměla kam jít a chovala se k němu s jistou pokorou a když byl doma, snažila se chovat tiše.
To se jí jednou nevyplatilo, protože si dala sprchu a pak jen ovinutá ručníkem přebíhala předsíň zrovna, když Martin vyšel z pokoje ven jen v trenýrkách a mířil také do koupelny.

Oba se dost lekli a Martin pak s ní mluvil, že se nemusí chovat tak tiše, kdy on ani nepozná, že je doma. Adéla tak zvolna ztrácela ostych a obavy a navázali spolu téměř přátelský vztah.
Když zrovna vařila a Martin byl doma, nabídla i jemu.
Někdy si spolu pustili i film a Adéla byla spokojená. Jen jí chyběl a to hodně, sex.

Martin si občas domů přivedl nějakou holku a bylo jasné, že si s nějakým tlumením hlasitosti hlavu nelámali. A tak Adéla, s prsty zaraženými v tekoucí kundě, slyšela odvedle hekání, sténání a orgasmické výkřiky: „Joooo… mrdej… měěě… užžžž… budůůů,“ a podobně. Většinou se s nimi odbavila i ona, ale nebylo to ono.

Když pak jednou nechtěně zaskočila Martina v koupelně nahého a a okamžik spatřila jeho chloubu, pochopila ty dívky a jejich slast a rozkoš. Takového ptáka ještě v životě neviděla, a to nebyl ztopořený. A ty holky ho měly v sobě a ještě si to užívaly!
Neuměla si představit, jak její doširoka roztažená kundička přijímá proudy semene ze zaraženého tlustého tvrdého ohonu nevlastního syna, pokud by se to tak bralo do detailu.
K sobě měli naprosto jiný vztah, kamarádský a patnáctiletý věkový rozdíl také nebyl nepřekonatelný. Adéla se stále snažila udržet si mladistvý vzhled, zatímco Martin, vysoký a dobře stavěný mladý muž, zase působil starším dojmem.

Časem spolu občas i někam zašli, do kina nebo na skleničku. Jinak to ale nepřekročilo hranici přátelství a nikdo nedal najevo, že by měl i jiné, postranní, úmysly.

***

Po dvou letech už Adéle samota lezla na mozek. Po snových představách při narozeninách zjistila, že už takhle dál žít nemůže, nebo se zblázní.
Nakoupené gumové hračky ji už neuspokojovaly, a tak zakoupila několikadenní wellness pobyt a dala to Martinovi k svátku.
Ten byl dárkem téměř dojat, tím zase potěšil Adélu, a oba se těšili na příjemné zážitky.

Adéla, aniž to tušila, nebyla Martinovi jako žena lhostejná. Dobře vnímal její křivky, její chování, její sexappeal, i když nyní potlačovaný. Nahou ji sice neviděl, ale uměl si ji představit a pokud si vzala na sebe něco rajcovnějšího, nebyla to zase taková práce.
Štíhlé hezké nožky, postava s plnějšími boky, prsa akorát a příjemná tvář s minimem jemných vrásek a vlnité hnědé vlasy.
Někdy si představoval, jak se s ní miluje, ale bál se udělat první krok. A že by ji šukal za to, že bydlí v jeho bytě, na to neměl povahu.

***

Hotel „Velké sedlo“ skýtal přesně takové pohodlí, jaké inzeroval.

„Ááách,“ vydechla Adéla, když vklouzla do vířivky.
Horká voda, trysky a sklenka sektu na přivítanou, to byl přímo balzám pro tělo.
Když Martin koupel odmítl, vlezla do vody nahá. Bylo to tak lepší. Ztuhla, když se Martin v místnosti přece jen objevil. S ručníkem kolem pasu se usmál.
„Sem si to rozmyslel. Prej je tu i víno na uvítanou,“ a bez uzardění si sundal ručník a nahý vlezl do vody, naproti Adéle.
Ta zahlédla jeho velký ocas, ale hned se podívala stranou a podala mu láhev i skleničku.
V příjemném prostředí vypili láhev Bohemky a náhle přestala fungovat i vířivka.

„Čas vypršel,“ konstatoval Martin, který byl informován. „Za dveřma čekají další, nejsme tu sami.“
Adéla znervózněla.
„No… ehm… mohl bys nějak… stranou… já nemám plavky.“
„Já přece taky ne,“ ušklíbl se, normálně vstal a vylezl ven. „Ty se stydíš?“
„No… trochu,“ pípla Adéla, ale nakonec vzdychla a hrabala se ven.

Martin se taktně pootočil, ale stihl ji rychle ohodnotit. Hezký prsa, ještě pevná a černý drn mezi stehny.
Pak už byla Adéla zabalená v osušce zamířila do šatny a mohli uvolnit místo dalším zákazníkům.

***

Hned od první chvíle měli objednané i léčebné procedúry. Masáže a rašelinové zábaly je docela zmohly, že po večeři padli do postele a hned usnuli.

Ráno si Martin bezostyšně prohlížel vedle ležící tělo v noční košilce a hodnotil odhalené části. Adéla měla fakt co nabídnout a byla to ženská v nejlepších letech.
Když se dosytosti vynadíval, jemně ji vzbudil, že bude snídaně.

***

Další den přešel jako nic a oba si ještě večer sedli do hotelového baru na skleničku.
Hlavně Adéla to potřebovala.
„Já se ti chci k něčemu přiznat. Jsem ti hrozně vděčná za ten byt a všechno ostatní. Za ty dva roky jsem si tě oblíbila a… mám tě… ráda. Jsem osamělá a prostě… mi chybí… pohlazení, polibek… milování. Já bych tohle chtěla… s tebou… zažít… abych si uvědomila, že jsem ještě žádoucí, že za něco stojím,“ a pak sklopila hlavu a trháním těla dávala najevo, že tiše pláče.

Martin ji pohladil po sklopených zádech.
„Taky tě mám rád a chci tě… milovat, ale ne tady,“ usmál se, vzal ji za ruku a sotva zaklaply dveře pokoje, hned se objali a začali vášnivě líbat a vzájemně zbavovat šatů.
Nazí padli do postele a Adéla po předlouhé době zalila slast z mazlivých dotyků.
Martin byl opojen tělem zralé ženy. Pevná plná prsa, stehna, zadek, to vše mohl polaskat a odměnou mu byly mazlivé dotyky a polibky po těle.

A Adéla se opravdu doslova mazlila s jeho tělem. Cumlala mu prsní bradavky a hladila mu záda přes zadek až dolů, kde mu jemně kroužila prstem okolo análu.
Díky tomu mu čurák tvrdě stál jako hrozivé kopí s nalitým obnaženým fialovým žaludem.
Adéla ho sevřela a zjistila, že ho rukou skoro neobemkne, takový to byl macek. Tlustý, dlouhý, ale hlavně tvrdý a horký nalitou krví. Vyplázla jazyk a obkroužila mu odhalený žalud a tepala uzdičku a pak po celé jeho délce až ke kořenu a zase zpátky. Vnímala jeho horkost i cukání, jak měl asi výron na krajíčku. Začala ho tedy usilovně kouřit a honit a pak už jen přijímala proud semene do úst a hltavě vše spolykala. Dělala to jen výjimečně, nic moc z toho neměla, ale nyní se chtěla předvést jako dokonalá milenka.

Ocucala mu ocas do čista a poté se poddala jeho mazlení v mokrém klíně.
Rozevřela nohy, kundička byla celá otevřená a nadržená a kmitání jazyku jí přinášelo slast s uvolňováním potoků šťávy. Klitoris byl naběhlý a Adéla sebou trhala, když přes něj přejížděl jazykem. Sama mu držela ruku ve vlasech a přitlačovala, kde byla slast nejintenzívnější a skučela rozkoší.
„Pomalu a opatrně,“ prosila, když se nad ní začal rovnat.
Pomohla mu se zavedením a pak zasténala pod bolestným tlakem.
„Oááááhh… uuuhh… jééééh,“ doprovázela vnikání ocasu do svého nitra.
Jak byla mokrá, šlo to, ale pochva se jen pomalu otevírala takovému rozměru. Cítila, jak se posouvá dál, až se zarazil o dno.
„Seš… velkej… nepřirážej,“ byla jím zcela vyplněna a měla toho dost.
Nechápala, jak může mrdat pičku nějaké mladé hubené holky. Její pochva se mu přizpůsobila a jakmile se začal jen mírně pohybovat, slast se jí rozlila tělem a proudy šťáv vytryskly kolem zaraženého ocasu.
„Božeee… áááách… ááánnnooo,“ zalykala se slastí a výboje rozkoše sílily.
Martin pozvolna začal přirážet s větší intenzitou a Adéla se vznášela na vlnách blaženosti, už se mu nebránila a jen sténala a vzdychala se slastí staženou tváří a zatínala mu nehty do zad.
„Oooh… anoo… uuž… joooooo,“ projel jí tělem silný orgasmus, kdy padla do lehkého bezvědomí, ale Martin ji dál nerušeně mrdal.

Probrala se ve chvíli, kdy ležela na břiše a tvrdý buchar ji projížděl zezadu. Vůbec netušila, jak se ocitla v této pozici, ale ruce, mačkající prsa a tření ocasu hluboko v kundě jí nedovolovaly si srovnat myšlenky.
Mozek vnímal jen pocity slasti a stoupající rozkoše. Velký ocas jí už vůbec nevadil a razantní přírazy byly příjemné. Když ji ruce uchopily za boky a přírazy se zrychlily, zabořila hlavu do polštáře a hlasitě hekala v nastupujícím orgasmu.
„Jo… joooo,“ vyvrcholil Martin a uvolnil stavidla semene.

Překrvená a ušoustaná pochva nasávala semeno do dělohy a v orgasmických stazích svírala pomalu povadající ocas až do vypadnutí.
„Bylo to nádherné,“ šeptala Adéla dokonale uspokojená. „Potřebovala jsem to fakt moc a už dlouho.“
„Já jsem po tobě toužil taky dlouho, ale bál jsem se udělat první krok. Kvůli odmítnutí, nebo proto, že tě jako vydírám za ten byt,“ odvětil Martin. „Jo, mimochodem, takhle si teď představuju placení nájmu.“
„Ty zmetku!“ zaječela Adéla a vrhla se na něj.

Za chvíli už se ale kuckala pod zasunutým ocasem v puse a kulila oči, jak jí v puse rostl a mohutněl.
„Joo… jooo… cucej ho… anoo,“ funěl Martin a přirážel jí do pusy.
Když už to nešlo a ocas byl tvrdý, narovnal si ji tak, aby si nohy zapřela o jeho ramena a takto hluboko do ní pomalu vnikal.
Adéla se cítila rozpolcená, ale držela a za bolestného sténání se do ní dostal až po koule. Nemusel ani přirážet, jak byla vyplněna a vnímala každou žílu a pohyb ocasu. Vůbec netušila, jak ho do ní mohl dostat celýho.
Martin vzepřený na pažích se usmíval na slastí stažený obličej své milenky a jen jemně pohnul zadkem.
„Ahhh… pomalúúú… ah… ah… ah,“ vzdychala Adéla do rytmu pohybů a teprve když jí nohy uvolnil a skončili v klasické poloze, mohl přirážet volněji a nakonec ji vystříkal v poloze na koníčka, kdy si ho Adéla osedlala a okusila v této pozici.
Čurák byl opět zaražený hluboko v ní, ale dalo se to vydržet a sama dosáhla dalšího vyvrcholení. Pak už toho měla dost.

***

Než Martin dokončil školu, vychovával s Adélou již dvě děti, Maxe a Anetu. Později se finančně vzmohli na vlastní domek, pochopitelně vyprojektovaný Martinem.
I když byla Adéla o dost starší a rychleji mu tak zestarala, žili spolu ve vzájemné lásce až do smrti.

Počet zobrazení: 82

Autor

4.7 60 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wolf

Hezká povídka se šťastným koncem. Mám pocit že sem tu před nějakým časem četl něco jako shokova klasika… Chtěl bych s tím nesouhlasit, i když popis je prostě tvůj a je jedinečný si jeden z mála co se v psaní rozvíjí povídky jsou zasazené do nestandardních situací a míst, mají zajímavé náměty a často jsou nestandardní v ději což je prostě super, protože to není nuda. Tvé povídky jsou sice kratší a jazyk je jednodušší, ale jo to je ono je to erotická povídka chci aby se snadno četla příjemně plynula a to je to co od tebe dostávám. Takže… Číst vice »

Harai

Určitě jsem nenapsal, že se nedá číst (aspoň doufám). Mě pouze incest v tvém podání nebaví, nic víc v tom není. Každý máme svůj styl psaní a nijak se netajim tím, že tvá tvorba mě moc nebere. To je ale čistě pocitové, protože technicky jsou tvé povídky na úrovni. Byť mi připadá, že v poslední době vychrlíš během tří odstavců skvělý nápad, pak si výraznou část povídky zašukají a na konci ve dvou odstavcích doplníš pointu.

Tohle prosím neber jako kritiku z mé strany. Každý tady píše, že chce nějaké komentáře, tak jsem pouze vyjádřil svůj názor.

Wolf

Ou nechtěl jsem vzbudit nějakou nevoli mezi vámi pánové. Mě osobně baví poměrně hodně povídek zde na webu, ale přidávám komentáře jen sporadicky ovšem u téhle se nějak nedalo odolat, protože ač sou Shokovi náměty krátké tak odvádějí svou práci na výbornou a rozmanitost, kterou předvádí není typická. Takže ještě jednou díky.

Junior

Výborná povídka. Opět skvělý výběr tématu a zpracování.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x