černý šuká zezadu

První služební cesta

Toto je 02 díl z 3 v seriálu Asistentka

Jana nastoupí do nového zaměstnání a těší se, jak jí bude šéfův ohromný pták šukat. Jenže ten se k ničemu nemá. Jana je z toho zklamaná. Pak odjedou na služební cestu do zahraničí. I zde se k ničemu šéf nemá. Až při večeři přiznává, že využil situace a nemyslel vše úplně vážně. Když ho ale Jana ujistí, že ona se na to těší, rozhodne se jí využít. Jana přinutí svým tělem jednoho Německého podnikatele, aby investoval do jejich společnosti a nakonec si opět užije krásného mrdání od svého šéfa, který jí to udělá i do zadečku.

Jana se na práci těšila. Bylo to na ní vidět. Kdybych jen býval věděl, že se více těší na čuráka svého šéfa, tak bych možná prožíval trošku jiné pocity. Každopádně jsem to svojí manželce přál. Myslím v tu dobu jsem jí přál, že má práci, která by jí mohla bavit. Dokonce jsem se smířil i s tím, že její šéf je vlastně cikán.  Dost barvitě mi ho popsala a z jejího vyprávění jsem nabyl prvního dojmu, že je jí sice odporný, ale že jinak by to mohl být normální chlap. Takže jsem se uklidnil, a když prvního Jana vycházela do práce, popřál jsem jí hodně štěstí a ať si první den užije.

Jana se vlastně těšila hlavně na to, jak jí zase bude šéf mrdat. Těšila se na jeho velký černý ohon, který jí tak krásně při pohovoru protáhl kundičku a nakonec jí i vystříkal. Proto se taky oblékla sexy, ale ne tak, abych něco poznal. Jaké ale bylo její překvapení, když se o nic šéf první den nepokusil. Jenom formální rozhovory, sem tam nějaká ta poznámka, ale byl slušný a choval se profesionálně. Janu to překvapilo, ale postupem času si na to zase zvykla. Přestože jí to mrzelo. Čas tedy ubíhal ve firmě jako voda. Během krátké doby už tam byla třetím měsícem, když jí šéf oznámil, že jedou na pět dní mimo republiku a to do německého města, kde se koná nějaká důležitá konference. Jana samozřejmě musela jet, měla to v popisu práce. Ve skrytu duše malinko čekala, že zrovna tam, daleko ode mně, daleko od manželky šéfa, si spolu zase užijí, ale jakmile zjistila, že mají každý svůj pokoj, přestala v toto doufat.

Celý pobyt ve městě probíhal podle stejného scénáře. Na konferenci se snažila Jana tlumočit šéfovi z anglického jazyka, jelikož šéf uměl jen německy. Na konci dne se rozloučily a každý šel do svého pokoje. Až třetí den šéf Janu pozval na večeři do hotelové restaurace. Dali si dobré jídlo a u sklenky vína se více rozpovídali, jelikož za celou tu dobu neměli možnost se bavit o ničem jiném než o práci.
„Takže jak jste u nás spokojená?“ zeptal se jí šéf a ta se musela na něj mile usmát.
„Ano jsem moc, i když o proti přijímacímu pohovoru je to trošku jiné, než jsem čekala.“
Šéf se na mou ženu udiveně podíval, ale v jeho očích byl náznak zajiskření.
„Za to bych se rád omluvil. Vlastně měl jsem strach, abyste mě neudala.“ pravil provinile, čímž Janu překvapil.
„Proboha a proč bych vás měla udat?“ nechápavě vrtěla hlavou.
„Využil jsem situace a trošku se nechal unést. Jste vážně vzrušující žena a chtěl jsem s vámi šoustat. Tak jsem si vymyslel podmínky. Na tohle si totiž najímám kurvy. Hlavně na ty obchodní partnery. Dost jste mě překvapila, když jste na to kývla.“ pravil ztišeným hlasem, přitom byl nakloněný více nad střed stolu, aby byl blíže k mojí ženě.
Jana vypadala dost překvapeně a pro jistotu se zeptala:
„Takže žádné obšťastňování obchodních partnerů ani vaší osoby?“ šéf zavrtěl hlavou.
„Škoda, docela jsem se i těšila. Dost jsem si to posledně užila.“
Tím šéfa překvapila a ten jen polkl. Nakonec se pousmál.
„Vážně byste semnou šukala a také i s obchodními partnery?“ zeptal se tak potichu, že ho málem neslyšela.
Přikývla na souhlas.  Šéf se narovnal a usmál se.

„Vidíte tamhle toho muže? Co sedí napravo od nás? Tak dva stoly. Takový silnější postavy, plešatý.“
Podívala se tím směrem a spatřila muže, kterého potkala na konferenci.
Byl to Němec, mluvil sice anglicky, ale ne moc dobře a Janě neustále koukal na prsa.
„Ano vidím. Byl na konferenci.“
Šéf přikývl
„Tak tenhle muž by rád investoval v našem městě, ale zájem o jeho peníze má i jiná firma. No on se mi naštěstí zmínil, že mám moc pěknou asistentku.“
Jana se podívala na šéfa, který ji se zájmem pozoroval.
„Myslím, že se o to můžu postarat.“ pravila a zvedla se od stolu.

Připadala si dost podivně, když šla k tomu muži. Ani pořádně nevěděla, jak ho oslovit. Srdce jí bušilo, strachem i vzrušením zároveň. Nakonec přišla ke stolu toho tlustého Němce a on na ní pohlédl.  Zrovna platil číšníkovi svou večeři. Opatrně se k němu sehnula a poskytla tak krásný výhled do svého výstřihu.
„Slyšela jsem, že se vám moc líbím.“ zašeptala mu do ucha a snažila se, aby se jí hlas moc netřásl. Promluvila na Němce anglicky a ten si to chvíli v hlavě překládal.
„Oh ano, ano.“ odpověděl nakonec. Přitom se usmál a zvedl se od stolu.
Natáhl ruku k mojí ženě a řekl: „Prosím, pojďme.“

Jana ho za ruku uchopila, a když odcházela z restaurace, podívala se na šéfa a usmála se. I on se usmál. Pak už šla k výtahu, do kterého následně oba vstoupily.
Jen co se zavřely dveře a výtah se rozjel nahoru, přitiskla se Jana zepředu na sádelnaté břicho a začala se s Němcem líbat. Ten byl počátku překvapen, ale pak jí polibky vracel a začal hladit a mačkat její pevný zadeček. Jana byla překvapená, jak snadno jí to jde. Jak snadno se vzrušila, jelikož cítila, že jí kudnička vlhne.
Když dojeli do patra, kde Němec bydlel, rychle vyšli z výtahu. Poté vešli do jeho pokoje a po zavření dveří se opět začali líbat. Němec se osmělil a vyhrnul mé ženě šaty nad zadeček, aby ho mohl začít hned hladit. Pozvolna přesunula svou hlavu k jeho pravému uchu a zašeptala anglicky: „Jsem z vás vlhká. Chci, abyste mě pořádně vymrdal.“ přitom šikovně rozevřela zip u poklopce kalhot a po chvíli zápasení se slipami, z poklopce vytáhla tvrdého ptáka.

Nebyl nijak extra dlouhej, takových průměrných čtrnáct centimetrů. Byl však silnější. I proto Jana zasténala: „Bože to je macek.“ Němec z toho byl docela překvapený, ale nakonec se vzchopil a hned táhl Janu do ložnice. Moje žena byla pobavena, ale zároveň byla dost nadržená. Takže, když se dostali do ložnice, které vévodila velká manželská postel, už si vyhrnovala šaty, aby si je přetáhla přes hlavu. Jako první se objevila fialová tanga, následovaná krajkovanou podprsenkou. Tu však rozepnula a hodila na zem vedle šatů. Němec se na to díval a v rychlosti ze sebe stahoval kalhoty a slipy, ale když mu Jana ukázala svoje velká prsa, sedl si na postel a jen němě zíral. Pousmála se a stáhla ze sebe tanga a pomalu k němu přistoupila.

Seděl na kraji postele. Kalhoty a slipy měl spuštěné ke kotníkům a jen němě zíral na mojí ženu.
„Mám pro vás obchodní návrh.“ pravila mile a přitom se posadila na jeho klín. Němec pocítil, jak se vlhká kundička začíná otírat o naběhlý úd.
„Povídejte.“ zachraptěl vzrušením.
„Vy budete spolupracovat s naší firmou. A za to mě budete moci hezky vyšukat.“ zašeptala a přitom do ruky uchopit tvrdý úd. Mírně se nadzvedla a nasměrovat ho na okraj mokré kundičky. Takže když znovu na Němcův klín dosedla, zajel do ní hladce až po koule. Oba jen vydechli.

„Ach ano. Gut děvka. To se mi líbí. Ujednáno.“ zachraptěl opět Němec a uchopil do rukou prsa mé ženy. A když Jana začala na ptáku jezdit nahoru a dolu, začal hekat rozkoší. A do toho se přidala i moje žena. Sténala slastí a vychutnávala si tvrdý ohon, jehož žalud se krásně třel o stěny mokré kundičky. Nebyl dlouhý, jako šéfův, šířkou mu byl hodně podobný a proto nebyl problém, aby jí způsoboval rozkoš.
Zrychlila své poskakovaní. Němec se zmohl jen na to jí držet za boky a občas se pokusil přisát k jedné bradavce prsou, které před ním poskakovaly nahoru a dolu. Cítil, že je vzrušený na nejvyšší míru a když viděl Janino dokonalé tělo, jak se pohybuje na jeho ohonu, prostě to nevydržel. Začal německy hekat, že už bude. Alespoň tak to Jana odhadovala a vlastně se moc nemusela mýlit. Zrychlila ještě více a doslova Němce vyšukala k orgasmu. Kupodivu jí to tak vzrušilo, že i ona si zažila menší orgasmus, takže krásně sténala, když do ní stříkal velkou dávku lepkavého semene.

Němec ještě pár minut oddychoval na posteli. Pak se vzpamatoval a znovu na sebe natáhl slipy a kalhoty.
„Dobré, moc dobré. Krásně jsem si zašukal.“ pravil lámanou angličtinou. Jana se na něj usmála
„Doufám, že na to budete pamatovat, až se budete rozhodovat pro obchodního partnera.“
Jen pokýval hlavou.
„Za to budete moci protáhnout mojí kudničku pokaždé, když zavítáte do našeho města,“ dodala a pak na své tělo navlékla šaty. Kalhotky a podprsenku si strčila do kabelky a odešla z pokoje. Zamířila rovnou na patro, kde měl pokoj šéf. Přitom mi cestou zavolala.
„Ahoj miláčku, je všechno doma v pořádku?“
Byl jsem rád, že jí slyším.
„Ano miláčku. Chybíš mi a moc se na tebe těším.“ odpověděl jsem. Zaslechl jsem, jak se Jana pousmála.
„Taky mi chybíš. Je tu docela nuda, takže jdu už spát. Miluji tě.“
Stačil jsem odpovědět, že jí taky miluji a už zavěsila.

Byla totiž před dveřmi šéfova pokoje. Zaklepala a čekala. Šéf otevřel dveře a ona vešla do pokoje.
„Tak myslím, že se rozhodne pro naší firmu. Můžu si odskočit?“ zeptala se a šla rovnou na záchod, kde chtěla ze sebe dostat Němcovo semeno.
Když ze záchodu vyšla, našla šéfa ležet na posteli. Na sobě měl jen trenýrky. Jana se usmála. I šéf se usmál a sledoval, jak se moje žena vysvlékla ze šatů a nahá si vlezla na postel. Jako kočka se k němu blížila.
Z nohavic trenýrek vytáhla jeho velkého ptáka a vsála jej do úst.
„Ach ach…“ zasténal šéf rozkoší a začal si vychutnávat kouření mé ženy. Jana se snažila. Obepnula ptáka pevně rty a zasouvala ho tak hlubkoko do úst, jak jen to šlo. Přitom se ho snažila sát, a když jej vytáhla z úst, tak jazýčkem kmitala po naběhlém žaludu.  To dlouho nemohl šéf vydržet a tak povalil Janu na záda a nalehl na ní.

Jen více rozevřela své nohy a už cítila, jak do kundičky se začal soukat ohromný ptáka. Pánví mu vyšla vstříc a díky tomu do ní hladce zajel až na samé dno.
„Mrdejte mně šéfe. Chci být zase pořádně vymrdaná.“ zasténala Jana, ale nemusela šéfa pobízet.
Ten už začal přirážet. Rázné přírazy, kdy se snažil v kudničce jezdit ptákem v celé jeho délce. I Jana začala nadrženě přirážet proti jeho pohybům. Místností se linulo slastné sténání obou a pleskání nahých těl. Jana cítila, jak se rychle blíží ke svému vyvrcholení. Cítila opět návaly rozkoše, které procházely celým tělem.
Každý pohyb šéfova ptáka, kdy se třel celým svým objemem o stěny kundičky, jí způsoboval neuvěřitelnou rozkoš. Jana už nevnímala okolní svět, ani to, že jí šéf začal líbat, zatím co jednou rukou mačkal prsa a druhou jí držel za bok, aby mohl rázněji přirážet. Měla přivřené oči a vychutnávala si tu slast, kterou jí pták způsoboval.
A pak přišla exploze v podobě orgasmu. Byl tak mohutný, že šéf cítil vztahy její kundičky. Proto úd zasunul tak hluboko jak to šlo a vyčkával. Jana kňučela rozkoší, celé její tělo se třáslo a ona se prohýbala v zádech.  Byla šťastná. Takový orgasmus už dlouho neprožila. Šéf vytáhl úd z kundičky a čekal až se má žena vzpamatuje.

„Krásně jste mě vymrdal šéfe,“ vydechla nakonec ze sebe. Šéf se jen pousmál.
„Klekni si,“ pravil a ona tak učinila. Klekla si na všechny čtyři  a čekala, co bude. Šéf jí začal hladit zadeček, a ona ucítila, jak jeho sliny dopadají na řitní otvor. Hned jí bylo jasné, co šéf zamýšlí a když jí začal do zadečku zasouvat prstík, její tělo se mírně rozechvělo vzrušením.
„Povol ho. Nesnaž se tlačit,“ řekl šéf a více zatlačil.

Jana se pokusila uvolnit a ucítila, jak prst vnikl do zadečku. Kupodivu to tak špatné nebylo. Sice cítila divný pocit, takový tlak ve svých střevech, ale nebylo to nepříjemné, naopak. Šéf chvíli pohyboval prstíkem dovnitř a ven a nakonec k němu zkusil přidat i druhý. Trochu to zabolelo, ale Jana se pokusila uvolnit a nakonec měla v zadečku dva prsty.
„Tak je to správné, tak se mi to líbí.“ pronesl šéf a vyndal prstíky.

Znovu Jana ucítila sliny na svém řitním otvůrku a nakonec tlak. Šéfův žalud se začal tlačit do její dírky a ona cítila, jak jí roztahuje. Bylo to nepříjemný, měla pocit, že musí tlačit, ale snažila se uvolnit, aby šéfovi usnadnila vstup. Nakonec se to povedlo. Jako by se něco protrhlo, a šéf svým údem pomalu začal zajíždět do prdelky. Jana přitom kňučela. Kňučela bolestí, ale zároveň i rozkoší.
Rozkoš nakonec převládla. Zvláště, když se zadeček rozevřel natolik, že v ní šéfův pták začal jezdit stejně lehce, jako v její kundičce. Tohle bylo pro moji ženu něco neuvěřitelného. Jiného a stejně tak krásného, ne-li lepšího, jak šoustání do kundičky.

„Líbí se ti to že?“ hekla šéf, který se musel držet, aby se v těsné prdelce hned neudělal. „Ehm, moc, mrdejte mně.“ zasténala Jana a šéf začal pořádně přirážet.
Trochu pocítila bolest, ale ta více umocňovala rozkoš, která se znova valila jejím tělem. Podle toho jak šéf hekal, cítila že už brzo dosáhne svého vrcholu. Nemusela čekat dlouho, sama vlastně už měla dost, a i když se jí to líbilo, už spíše držela z povinnosti uspokojit šéfa, než uspokojit sebe. Šéf udělal ještě pár přírazů a pak jen zasunul ptáka tak hluboko, jak to jen šlo a začal do prdelky mojí ženy stříkat horkou dávku semene.

Oba se svalili na postel tak, že leželi na boku. Jana cítila, jak šéfův pták poškubává v její prdelce a jak se na její záda tlačí jeho měkké břicho. Doslova jí funěl za krkem a jí se to líbilo.
„To bylo úžasné,“ hlesl a Jana mu souhlasně zakňučela.
„Jen proto, že máte tak úžasnýho ptáka,“ pravila a samotnou jí překvapilo, jak moc upřímně to myslela.

Necítila k šéfovi nic víc než odpor, ale se svým ptákem jí dokázal uspokojit, jako nikdo před tím. Jana věděla, že je mi tím nevěrná, ale na druhou stranu si říkala, že vlastně jde jen o sex. Žádné city. Jen mrdání s tímhle tlustým cikánem. Nakonec se oba po pár minutách z postele zvedli a šli se osprchovat. Opravdu to potřebovali.
A pak šla Jana zpět do svého pokoje, kde v poklidu usnula. Zbylé dny na konferenci spolu šukali každou noc a Jana ještě zvládla přesvědčit dva potencionální obchodní partnery, aby svoje peníze investovali do firmy šéfa. Dokonce je přesvědčila oba najednou.

Když se pak vrátila domu za mnou, užili jsem si jedno z nejkrásnějších milování.  A po necelém týdnu mi dokonce navrhla, že bychom mohli zkusit análek. Tehdy jsem ještě netušil, že nejsem první a vlastně ani druhý, kdo jí do zadečku šuká.

Autor

Navigace v seriálu<< Pracovní pohovorOdhalení nevěry >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Knight Rider

Tahle povídka je napsaná o sekretářce se mi moc líbí .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x