Pytlák 04

Toto je 4 díl z 9 v seriálu Pytlák

„Dočkaj na mňa, mosím si odskočit, lebo už sa mi chce aspoň půl hodiny“, otočila se na potencionálního opraváře. Upalovala do domu, vypustila ze sebe tlak, očvachtala micinu v umývadle, tlumiče vášní hodila do koše s prádlem a pěkně „na ostro“ byla za pět minut zpět.
Zavrzala vrata do stodoly. Přivítalo je šero a krásný chládek.
„Tož tady je ta bryčka,“ ukazovala Šupinovi žebřiňák a zavírala za nimi.
„Tá snáď už ani nemože jezdiť jak je to zarostlé rzů,“ zabědoval Šupina. „Na tem bys toho koňa enem zedřéla.“
„Kdybys věďél, jak ja ju mám zarostlů,“ pomyslela si, trochu povykasala sukni a sklonila se k ojce vozu, velmi pozorně pozorovala kloub, ovšem tak, aby byla dobře vidět holá frnda. Šupinovi se zatmělo před očima, v kalhotech zahučel hurikán, ocas bouřil. Zíral na buclatici, snaživě nastrčenou téměř až k jeho čumáku. Mlynářka koutkem oka pozorovala, zda se lest daří, ale stále se naoko strašně zajímala o žebřiňák.

„Šmarjá, to sa nedá…“ polkl zbytek věty. Rafl ji za krásně kulaťoučký zadek, prohrábl křepelku, která okamžitě otevřela stavidla. Rychlost s jakou si spustila sukni na zem byla obdivuhodná. Poklekla a rázem měl Šupina kalhoty na kotnících. Chrčela chtíčem, rudo před očima, když se před jejím obličejem napružilo pořádné ohonisko s koulemi jako pomeranče, rvala ze sebe blůzku… Vyvalily se kozy jako vozy, pevné, mírně prověšené balóny s tmavě růžovými koláči dvorců. Lapla po ocasu jako hulán po šavli a už se jí dělaly boule za ušima, jak vykuřovala ocasisko.
„Ty na ně mosíš mjet zbrojní pas. To sem ešče neviďél, taků nádheru.“
Medvědí tlapy laskaly a mačkaly ňadra, ve slabinách mu cukalo, mravenčení signalizovalo blížící se ejakulaci….Než stačil jakkoliv zareagovat, pytel se smrskl, koule přitáhly k tělu a spermobanka pustila dávku do snaživé tlamičky.
Rozkuřovačka musela čtyřikrát polknout, než se příval mlíčí zastavil, ovšem neunikla jí ani kapička vzácné tekutiny. Šťáva z křapky vzrušením tekla po stehnech, tvář znachověla předchozím snažením. Šupina zvedl mrdalenku do náruče, kopl sukni na hromádku sena vedle žebřiňáku, druhou nohou ji rozhrnul a na ni pleskl s mlynářkou.

„Aby ti nechytla stodola…Máš kožuch červený jako plamínek v pecu,“ komentoval ochlupení kundice.
„Nekecaj a dělaj než sem vleze dědek. A pomálu, lebo ňa ten tvůj buchar rozšklbne. Bože, jak dlůho já tam nemjéla pořádný kus hovězího… “
Ležela naznak, třepala se vášní a táhla ho za ocas ke svatyni. Pomalými strky se snažil dostat do stažené miciny, kňučela, částečně bolestí, částečně touhou, ale statečně pojímala onen ohromný kus masa do svého těla. Cítila, jak se roztahuje dírka na hranici možností, lofas zajíždí hlouběji a hlouběji, až se jí tmělo před očima. Kundička se uvolňovala a její majitelka pilně smáčela hoblík.

Po pár přírazech ocasisko dorazilo na dno pipiny, na Máňu dolehl první orgasmus. Vyšponovala se do oblouku, zakvílela, pořádně se narazila na vetřelce a odpadla. Šupina také dojížděl své finále. Pravou tlapou pod zadečkem si Mařku přišukával. Na tu už přicházel druhý orgasmus. S razancí důlní vrtné soupravy a s funěním statného kňoura vrážel do promazané frndy svého pelikána. Stáhl hýždě, jeho milenka vytřeštila oči díky tlaku semene, které do ní vlétlo, zaskučela v druhém orgasmu a zvadla. Namlouvák ztrácel svou mužnost a zbaběle měkl.

„To býla nádhera, to sem v životě nezažíla,“ zachrčela. Milenec také popadal dech s hlavou na jejích melounech. Pomalu se vraceli do reality.

Autor

Navigace v seriálu<< Pytlák 03Pytlák 05 >>
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělé pokračování. Tak nevím, pohled na holou frndu bych asi taky neustál, ale mlynářka má co chtěla. Těším se na další díl.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x