Recepční nebo policajtka

Hotel „Kuhdorf“ byl zapadlý, ničím nápadný a vlastně takřka neznámý. Nebyl zapsán v turistických bedekrech, ani své služby nenabízel na internetu, ale přesto existoval a fungoval. Jeho přechodnými obyvateli se stávali buď individua skrývající se před spravedlností, zkrachovalé existence, které tu párkrát přespí, než si odejdou hodit mašli, tajní milenci toužící po trošce toho soukromí pro své rejdy, nebo klient se svou kurvičkou, když je venku zima a nechtějí si to odbývat někde v temném průchodu.
Mezi těmito lidmi se pochopitelně vyskytovali i běžní hosté, kteří toužili po levném bydlení v jinak drahém velkoměstě a nabídka noci se snídaní byla levná.

Majitel Joseph Galabru, kterého se slavným Francouzem pojilo jen jméno, se snažil svému podniku vtisknout lesk a proto tu pracovala řada nadpočetných pokojských, recepční a kuchyňský personál, když na snídaně by stačil nevyučený kuchař a šikovný pomocník. Zkrátka příliš mnoho lidí na malý podnik. Jestli hotel vydělával, zaměstnanci nevěděli, ale svůj plat dostávali, a tak se o to nezajímali. Vzhledem ke své odlehlosti se hotel obešel i bez zájmu policie, která jinak v podobných zařízením monitorovala aktivity místní galerky, ale zde to asi považovala za zbytečné.

***

Barbra Rossa si rukou urovnávala sukni i sáčko svého oděvu recepční, na jejíž pozici byla čerstvě jmenována. Její předchůdkyni porazilo auto a jelikož měla zlomené obě nohy, byl její rychlý návrat do práce nepravděpodobný.

Barbra doposud byla holkou pro všechno, až sám majitel rozhodl, že právě ona nahradí chybějící recepční. Snad už i proto, že jako hezká, přitažlivá, šestadvacetiletá mladá žena se stane ozdobou vstupní haly hotelu.
Rozhodnutí šéfa nebylo pochopitelně zadarmo, ale to Joseph odložil na neurčito a Barbra o tom neměla sama ani tušení.

Nyní si natáhla dlouhé nohy na stůl, uhlazovala si nový oděv a užívala si svou pozici.

Telefon s objednávkami nezvonil příliš často a Barbra měla spoustu času věnovat se svému zevnějšku, surfováním v mobilu a jiným zálibám.

***

Zakouřená hospoda na předměstí praskala ve švech. Na stole se totiž odehrávala známá karetní hazardní hra zvaná Plátýnko a jelikož vkládané částky již přesáhly „únosnou míru“, hra byla stále dramatičtější a hráči nervóznější. Kromě jednoho.
Muž ve středním věku jako by sem svým vzezřením ani nepatřil, sázel v klidu, s jakým skoro stále i prohrával. Když něco vyhrál, přišel o to v dalším kole, ale stále z kapsy vytahoval další a další bankovky. To pochopitelně zaujalo nejednu z přítomných lehkých děvčat, přisedávaly si k němu, že mu jistě přinesou štěstí.

Uspěla jistá Katrin, která skutečně muži, který se jí představil jako Karl, přinesla úspěch, že vyhrál několik her za sebou, skončil a výhru se jal propít u barového pultu. Katrin i další dívky ho doprovázely, nechaly si objednávat drinky jeden za druhým, šeptaly mu do ucha sladká slůvka vyznání a ty odvážnější mu omakávaly bouli v klíně.
Katrin nakonec zvítězila i v tomto klání o zákazníka a roztouženého Karla si vítězoslavně odváděla do pokojíku v patře. Netěšila se na sex, ale na jeho peníze uložené v kapse. Nejdřív si je ale musela odpracovat. Muž nebyl zas tak opilý, aby nebyl schopen akce a erekce.

Katrin mu nejdříve rukou sjela mezi nohy a nahmátla tvrdý ocas. To bylo dobré znamení, že s ním nebude velká práce. Stáhla mu kalhoty a začala ho zručně honit a Karl stál a slastně funěl.
„Jooo… dobře… to… děláš… oooh… uuuh.“
Katrin se pustila do kuřby. Přetáhla předkožku, olízala žalud a vsála ho do pusy a rytmicky pohybovala hlavou.
„Chmm… mlask… chmmm… mlask… gmm,“ funěla, jak ji svou velikostí vyplňoval celou pusu.
„Pojď,“ přestala kouřit, natáhla mu obratně prezervativ a lehla si a roztáhla nohy.
Karl na ni nalehl, Katrin mu pomohla se zavedením a pak už jen prudce přirazil.
„Áááh… úúúúh,“ vydechla napůl slastí, napůl bolestně, jak se velký ocas tlačil do hloubky jejího těla. Protože ale byla profesionálka, šla mu naproti a sténala do rytmu přírazů.
„Oh.. .oh… oh… jsi… tak… skvělý… ještě… ooooh.“
Katrin se odmítla líbat, ale tlačila mu hlavu, aby ji polaskal prsa s tvrdými bradavkami a cítila stoupající rozkoš, které se dočkávala jen málokdy.
Karl začal zvyšovat rychlost přírazů.
„Jo… prosím… stříkej… oh… oh… ooooh… už… uuuuž… jooooo,“ kroutila se dívka, zvyšovala si tak sama rozkoš a náhle jí mozek zalil orgasmus a ani nevnímala, jak se Karl trhavě vyprazdňuje do gumy a leží na ní skoro celou svou vahou.

Leželi vedle sebe, vydýchávali se, až Karla, po tom výkonu, přemohl spánek.

***

Když se probral, byla pryč nejen Katrin, ale i všechny jeho peníze.
„To jsem si mohl myslet,“ ušklíbl se, když se ujistil, že svazek bankovek ukrytý v botě tam zůstal.
Ztráta ho totiž nijak netrápila. Byly to falešné peníze, dokonalé falzifikáty, které právě pouštěl do oběhu. Nepředpokládal, že místní hazardní hráči i ta šlapka jsou natolik spořiví, aby si je hned běželi uložit do banky, ale i tak se raději rozhodl změnit rajón.

Jeho novým dočasným domovem se stal hotel „Kuhdorf,“ který se mu zdál zajistit potřebný klid.
„Karl Stein?“ ujišťovala se Barbra, když si zapisovala jeho nacionále do knihy hostů. „Zdržíte se dlouho, pane?“
„Jak dlouho bude potřeba,“ broukl Karl, ale na sličnou recepční se usmál.
„V tom případě požadujeme předem zálohu za dva dny,“ řekla Barbra. „Promiňte, ale takové jsou naše podmínky.“
„Jistě, chápu,“ a Karl jí vyrovnal na pult potřebnou částku.
Podané bankovky byly zmuchlané a opotřebované, to penězokazci je uměli předem správně „ošoupat“.
Barbra je shrábla a předala mu klíč od pokoje.
„V pořádku. Přeji příjemný pobyt.“

***

Karl bydlel v hotelu už skoro týden a za tu dobu se s Barbrou více spřátelil. Měl zpracovaných více verzí svého životopisu a uměl tak zaujmout skoro každou dívku, kterou chtěl dostat do postele. Barbra nebyla výjimkou, muž se jí líbil a jednoho dne, když měla volno, tam spolu i skončili.
„Už… už… zas… budůůů… och… och,“ sténala Barbra s vyvrcholením na krajíčku a Karl ležící na ní, ji sjížděl prudkými přírazy.
„Anoo… ještě… to… tak… dělej… oooh,“ užívala si hluboký průnik i strojové pohyby a silné tření v ní vyvolávalo mrazivou rozkoš.
Pro větší slast ho obemkla dlouhýma nohama kolem boků, vzpínala se mu pánví naproti a za hlasitého hekání, sténání a mlaskavých přírazů se oba udělali.
„Božeeeee… jééééh,“ křičela dívka ve slastné křeči a trhavé pohyby a horká láva semene jí plnila pochvu.

To bylo již potřetí za sebou a Barbra se cítila zcela ušoustaná. Takového výkonného milence ještě neměla a s hrůzou sledovala, jak si Karl pomalými tahy honí ptáka, který krátce po vystříkání zase nabírá na objemu.

***.

Joseph Galabru se protáhl v křesle a usmál se na Barbru stojící před ním na koberečku.
„V pozici recepční si vedeš výtečně, takže můj výběr byl správný. Chceš-li ale na místě setrvat, nebude to ale zadarmo, to jistě chápeš,“ řečnil a očima hltal její postavu a zejména nohy, neboť minisukně je hezky odhalovala skoro celé.
„Gerta už se vrací?“ vyhrkla Barbra překvapeně.
„To ještě ne a kdoví, zda se někdy vrátí… ale zkrátka. Jestli chceš to místo natrvalo, věnuj mi chvilku a tím to bude vyřízeno, ano?“

Barbra bystře pochopila, že pan šéf ji chce ošoustat a ona nemá moc na výběr. Teda pokud dál chce dělat na recepci, což ji bavilo.
„Už jsem se ale dlouho nemilovala. Nebuďte na mě moc hrrrr a raději pomalu a něžně,“ řekla nakonec po krátkém přemítání.
Joseph v duchu zaúpěl. Má tohle zapotřebí? Každou ženu vždy tvrdě omrdal a bylo mu fuk, jestli se udělala nebo ne. Na Barbru tedy musí jít jinak.

Ta se přesunula před něj, poklekla, uvolnila mu kalhoty a vzala ho do pusy. Cumlala naběhlý žalud, tepala jazykem uzdičku, olizovala ptáka po celé délce, ale do pusy ho pořádně nedostala. Joseph měl totiž pořádného macka. Spíše tlustého než dlouhého.
„Uh… uuh… jooo… seš… skvělá… áá… ááááh… júúúh,“ dočkala se Barbra heknutí a nečekaného výstřiku semene přímo do sajících úst.
Sperma měla v puse poprvé a nyní byla zaskočena, že dávku spolkla, aniž si uvědomila, jak to vlastně chutná.

„Promiň,“ ozval se Joseph, který byl už tak nadržený, že se udělal.
Barbra rukou mnula povadající ocas, ale ten stále nehodlal vstát pro druhé číslo.
„Dej mi chvilku čas. Deset, patnáct minut a zas to půjde,“ huhlal Joseph a Barbra jen vzdychla.
Má práci a ne tady oživovat mrtvýho čuráka nadrženýmu šéfovi. Ze zadumání a nekonečném honění ji konečně vytrhlo slastné funění, jak se podařilo dostat ptáka do bojové polohy.

„Oohhh… teď si lehni na stůl,“ vstal Joseph z křesla, Barbra si stáhla kalhotky, vyhrnula sukni nad pas, ulehla na záda a roztáhla nohy, aby se dočkala zásunu do kundičky.
„Áááách,“ zasténala, jak jí tlustý ocas roztáhl pysky. Ještě, že byla už vlhká, a tak to šlo snadněji. Pochva se jen pomalu otevírala velkému ptáku. Jakmile dosáhl dna, zůstal chvíli bez hnutí.
„Jste… velkej… prosím… pomalu,“ prosila, jak byla zcela vyplněná s pocitem rozpolcenosti.
Takovýho čuráka v sobě ještě neměla! Joseph začal pozvolna přirážet a Barbra vzdychala a sténala a postupně se uvolňovala.

Joseph jí jemně okusoval a olizoval prsa a tvrdé bradavky a přidával na tempu přírazů. Po nějaké době z ní vyjel a otočil na břicho. Barbra se rozkročila a vyšpulila zadek. Ocas do ní pronikl zezadu a z nového směru tření měla slastí mžitky před očima.
„Ánoooo… toooo… jee… júúúúúj,“ vyluzovala a cítila blížící se vrchol.
Muž přidával na důrazu a mrdal ji opravdu rázně a hluboko. Pak přirazil naposled a Barbra cítila horkost uvolňovaného semene. Pochva se stahovala a nasávala semeno do dělohy chráněné antikoncepcí.
Tím dívka splnila požadavky šéfa a zpocený Joseph vydýchával svoje uspokojení a plácl ji po zadku: „Můžeš jít.“

Barbra se dala do pořádku, kalhotky mu ponechala na podlaze jako trofej a pajdavým krokem se odebrala na recepci s ujasněným rozhodnutím, že tohle už nikdy!

***

Přešel další týden. Karl stále prodlužoval svůj pobyt, šoustal s Barbrou, jak to šlo, až mu dívka nabídla podnájem v jejich bytě ve městě.
„Není to kdovíjakej luxus, ale rozhodně lepší než tohle. Máme doma jeden pokoj volnej a matka s tím souhlasí, neboj se. Představila jsem tě jako dobrýho známýho a že spolu spíme, vědět nemusí.“
Karl souhlasil. Měl teď čas, než bude hotova další várka falešných peněz a rozhodně se nechtěl moc ukazovat tam, kde je rozhodil do oběhu. V bytě mu bude líp a tu matku nějak přežije, pokud tu bude nějaká nepříjemná škatule.

Velmi se mýlil, jak sám uznal ve chvíli, kdy došlo k seznámení.
Suzanne, matka Barbry byla velmi atraktivní žena a jemu zcela učarovala. Byla to dokonalá Žena s velkým „Ž“. Krásu ztraceného mládí doháněla aktivním životem a dřela na sobě v tělocvičně i v salonech krásy.

Drobné zásahy plastických chirurgů se na těle daly najít. Kromě toho byla velmi společenská a přátelská. Karla hned přijala do rodiny s tím, že jako podnájemník bude v ceně bydlení i strava, neboť ráda vaří a samotné jí nikdy moc nechutná.
„Tak vidíš, je to v pohodě. Máma je s tebou spokojená,“ říkala mu později Barbra v posteli v hotelu, kde Karl trávil poslední noc a pak už věnovali příjemnější činnosti.

***

Podnájem už trval skoro měsíc. Karl se Suzanne trávil více času než s Barbrou. Pokud se chtěli mlovat, šlo to jen v hotelu, nebo doma, když měla matka cvičení nebo dýchánek u vína s kamarádkami. Jinak před ní svůj sexuální vztah dál tajili.
„Dnes bude pizza,“ volala na Karla Suzanne, když přijala ve dveřích objednanou zásilku.
„Promiň, nestihla jsem uvařit,“ sdělila Karlovi, který vešel do kuchyně a ztuhl překvapením. Jak by také mohla stihnout? Načesaná, nalíčená, krásně tělo nasoukané v přiléhavých šatech, které rafinovaně poodkrývaly skryté vnady. Prostě dnes tu stála bohyně krásy a smyslnosti.
„Něco se slaví?“ otázal se Karl opatrně.
„Možná…“ odvětila Suzanne tiše a zastřeně.
Právě se totiž rozhodla podnájemníka svést. Touha po sexu ji tak spalovala, že už to nemohla vydržet a prostě se mu nabídla. Přišla k němu, pevně se k němu přitiskla a zašeptala. „Moc tě chci!“

Karl jí zajel rukou pod šaty a cítil horké tělo, zatímco ona ho zbavovala košile a zápasila s páskem na kalhotách. Osvobodila tvrdý ocas ven, dřepla si a hned ho vsála do pusy.
Jazykem objela fialový žalud, tepala uzdičku a pak ho pevně sevřela rty a začala po něm jezdit. Vnímala jeho tvrdost, horkost i cukání.
„Budu… stříkat,“ zafuněl Karl a žena ještě více stiskla rty a už jí proud semene trhavě plnil ústa a ona vše spolykala. Dívala se mu přitom do očí, což byl pohled přímo pro bohy. Krásná zralá žena kouří čuráka, polyká semeno, z koutků jí ještě vytéká jeho přebytek a hledí na něj pohledem prvotřídní kurvy. Pak mu ještě ocucala povadající ocas a odvedla si ho do ložnice.

Zde se Karl mohl potěšil celým jejím tělem. Hladil a líbal ji všude. Prsa, břicho, stehna, to vše polaskal a žena, plna slasti, mu rukou jezdila ve vlasech a jen vzdychala a sténala prožívanou rozkoší. Její štěrbina, ukrytá v černém porostu, byla otevřená a mokrá. Lízání a kmitání jazyka jí přinášelo slast s uvolňováním potoku šťávy. Klitoris měla naběhlý a na jeho dráždění reagovala hlasitými slastnými vzdechy a trháním těla.
„Pojď, pojď do mě,“ zaprosila a doširoka roztáhla nohy.
„Oááááhh…“ táhle vzdychla nad průnikem a tvrdý ocas v ní byl zasunutý až po kořen.
„To je… krása… prosím… nepřirážej,“ vychutnávala si pocit vyplnění, jak po dlouhé době v sobě měla zaražený živý ocas.

Po chvíli líbání se Karl začal mírně pohybovat, slast se jim rozlila tělem a proudy šťáv vytryskly kolem zaraženého ocasu.
„Anooo… áááách,“ zalykala se rozkoší a intenzita slasti sílila.
To už Karl přirážel s větší razancí a Suzanne se vznášela na vlnách rozkoše a sténala se slastným výrazem ve tváři.
„Oooh… už… už… joooooo,“ projel jí tělem orgasmus, ale Karl ji dál mrdal prudkými přírazy, bez potřeby stříkat.

Proto ji také po chvíli tvrdý ohon sjížděl zezadu a nárazy těla jí pleskaly o zadek. Karl rukama mačkal visící prsa, mezi prsty mnul tvrdé bradavky a Suzanne jen hekala slastí. Byla zcela v zajetí rozkoše a razantní a hluboké přírazy jí byly příjemné.
„Jo… joooo,“ vyvrcholil tentokrát jako první Karl, překrvená pochva nasávala semeno do dělohy a v orgasmických stazích svírala ocas až do úplného vyprázdnění.

Padli vedle sebe a hluboce oddechovali to krásné šukání. Nikdo si nevšiml, že pootevřené dveře ložnice se pomalu a neslyšně zavřely.

***

Karl získal další milenku a snažil se poctivě věnovat oběma, ale se Suzanne přece jen byl víc o samotě a šukal ji častěji. Vlastně skoro denně. I ona byla sexuálně vyhladovělá, takže byla iniciátorkou, aby si ji vzal, kdekoli to šlo, nejen v posteli. Ráda ho přepadala třeba v koupelně, když se sprchoval.

Když klaply dveře, Karl znejistěl, ale to už se před ním objevilo nahé tělo Suzanne, které k němu vklouzlo pod sprchu.
„Co tu chceš?“ optal se mírně nevrle, zato ocas dával najevo své vzrušení.
Suzanne se jen usmívala a hned se s ním začala líbat. Karl ji přitiskl ke stěně, pozvedl nohu za stehno a hladce do ní pronikl. Byla mokrá a otevřená.
„Ano… šukej… měě… oh… oh,“ přirážela pánví proti jeho přírazům.
Karl se věnoval i jejím kozám, masíroval je a laskal a pak ji pozvedl i za druhé stehno, ta mu nohy obemkla kolem boků, on ji držel v silných pažích a nadhazoval si ji na ocase. A takto ji vynesl z koupelny do svého pokoje, kde ji položil na postel a vzal si ji zezadu.

Suzanne v pokleku slastně vyhekávala svou rozkoš pod nárazy tvrdého ocasu, který jí dorážel o dno pochvy a svou velikostí ji celou krásně vyplňoval.
Karl už toho měl dost, pochva mu krásně masírovala ocas, že ji chytil za boky, začal prudce přirážet a pak vnímal slastný výron semene do jejího těla.
Uspokojená Suzanne ho políbila, Karl se zbavil semene, tím to pro něj skončilo a navrátil se do koupelny.

***

POSLEDNÍ PROBUZENÍ

Barbra se probudila a ulekla se, kde že vlastně je. Pak s uspokojením vnímala Karlovu ruku přehozenou přes sebe, jakoby ji chtěl chránit (nebo vlastnit?) i ve spánku. Uvědomila si, že spí v hotelovém pokoji, má dnes volno a tudíž se spolu budou celý den milovat. V klíně cítila vzrušení a vlhkost, přitom Karlova ocasu si už užila dost a dost.

Pak zpozorovala, jak Karlova paže jí sjíždí níž po těle a jemně jí vyhrnuje dlouhé tričko od kolen výš. Trochu se nadzvedla, aby mu to ulehčila a pak už se poddala mazlivým dotekům a hlazení na stehnech a v klíně. Ten už měla celý zmáčený vzrušením a jak do ní jemně vnikly prsty, zalila ji silná vlna rozkoše.
„Oooáááhhh… božeeee! Ano… pokračuj… jééé… jéééh,“ sténala, uvolňovala proudy šťávy ve stoupající slasti, až jí projel tělem spalující orgasmus.
„Áááách… anooooo,“ vydechla a prudce sevřela stehna k sobě.

Než se vydýchala, náhle měla tvrdý ocas zasunutý v kundičce. Opět jí tělem projela mrazivá rozkoš a strojové pohyby a tření bylo fantastické.
Karl jí cumlal vztyčené bradavky a olizoval dvorce a pevná prsa jemně hnětl a promačkával.
„Anooo… joooo… oooh,“ vzdychala slastně a jejich ústa se střetla v hluboké vášnivém polibku a jazyky propletly v milostném zápolení.
Při změně polohy mu Barbra rukou jemně honila vztyčený ocas, slizký od šťáv a kouřila ho. V ruce mnula koule, ocas si pouštěla hluboko do úst, cumlala ho a sála sevřenými rty.
„Už… prosím… nee,“ varoval ji Karl a Barbra si na něj pomalu nasedala.
Cítila, jak ji celou vyplňuje. Začala s odsedy a muži nabídla k polaskání prsa. Ten je laskal a zároveň vnímal tření ocasu v pochvě, které stoupalo k nezadržitelné vrcholné fázi.
„Už budu…“ opět ji varoval, ta zrychlila odsedávání, aby jejich vrchol byl společný.

Pak to přišlo. Barbra cítila, jak v ní ocas mohutní a pak trhavé výstřiky semene jí zalily pochvu, což ji přivodilo silné vyvrcholení, kdy se na ležícího Karla zhroutila a něžně ho líbala na rty, ucho, tvář.
„Bylo to krásné,“ usmíval se Karl.
„Ano,“ vydechla Barbra. „Ale musím se ti k něčemu přiznat. Viděla jsem vás. Tebe i mámu, jak spolu spíte!“

Karl ztuhl a nevěděl jak zareagovat. Zapírat asi nemělo smysl.
Barbra pokračovala.
„Tohle mě dostalo! Myslela jsem, že ti odpustím, ale nejde to a musím to udělat!“
„Co udělat?“
„Žes mi platil falešnejma penězma, když si sem přišel. Nedají se na první pohled poznat, ale mě neoklameš. Musím tě zatknout,“ a než se Karl vzpamatoval, měl jednu ruku cvaklou pouty ke trubce pelesti postele.
„Co to je?“ trhal rukou vztekle
„Jsem policistka a v hotelu čekám na podobný grázlíky jako seš ty. Promiň.“
„Ty hnusná kurvo!!“
„Nadávej mi jak chceš. Tohle ti všechno přičtou navíc. Milovala jsem tě, ale to žes mi zahnul s matkou prostě nepřekousnu!“ vytáhla Barbra odněkud průkaz, aby mu ukázala, že nelže.
„Jsem tady nasazená už tři roky. Majitel jede v různejch kšeftech a zakrejvá to hotelem. Máme toho na něj už dost a ty seš k tomu jako bonus.“
„Tvrdila jsi, že mě miluješ!“ zkoušel to Karl dál, ale tušil, že ven už se z toho nevyvlíkne.
„Milovala… vážně, nelžu. Seš v posteli skvělej… i mimo ní, ale rajtovat ještě s mou mámou… To nejde. Dřív nebo později bychom tě stejně dostali, anebo tě někdo sejme.“

***

Poté se Karl odmlčel a mlčel, dokud se nedostal před vyšetřovatele, který už mu jazyk uměl rozvázat.
Barbra po policejní razii v hotelu a zatčení jeho majitele povýšila na komisařku a dál se věnovala potírání zločinnosti.

Autor

4.7 42 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Hezké, zejména ten konec.

Marťas

Dobrá zápletka. Ten konec mě pobavil.

Junior

Výborná povídka. Ten závěr je zajímavej a zajímalo by mne, jestli kdyby jí byl věrnej tak ho nechala být nebo ne.

Tomas

Super poviedka! Tento styl sutor pise bravurne! Eritika, vzrusenie, pribeh vsetko na plny pocet!

Kamil Fosil

Komisařkou v pouhých šestadvaceti letech, to vypadá na velmi slibně rozjedou kariéru.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x