Rodinné vztahy 15 – Krátké intermezzo ve vlaku

Toto je 15 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Šárka poslouchala monotónní dunění kolejnic a na učebnici, kterou měla s sebou, se nedokázala soustředit. Místo toho se jí hlavou honily vzpomínky na poslední večer strávený společně s Petrem, Kubou i Lenkou. Právě si vybavila vzpomínku na včerejší večer, kdy Lenku napadlo prolomit poslední tabu.
„Vy se pořád chcete jenom dívat, jak si to děláme se Šárkou a jste tím úplně posedlí. Nikdy vás ale nenapadlo, že byste nám to mohli ukázat také,“ prohlásila v reakci na jejich tradiční požadavek.
„To pěkně kecáš, vždyť jsme si je před vámi navzájem vykouřili…“ ohradil se Petr, který si tak připomněl událost, kterou se snažil vytěsnit ze své paměti.
„To bylo jednou a hlavně – když ho můžete strkat do zadku mně nebo Šárce, tak nechápu, proč byste si to nemohli taky zkusit…“

Jakub, který se diskuze nezúčastnil, zpozorněl. Ačkoli se za to styděl, byl si vědomý toho, že ho vzpomínka na Petrovo přirození ve svých ústech dokáže pěkně vzrušit. Občas, při osamělých chvilkách onanie, rád vzpomínal na chuť jeho semene. A teď Lenka navrhuje pokračování…
„Je fakt, že v poslední době jste s tím análem docela otravní,“ přidala se Šárka. „Tak si můžete vyzkoušet, jaký to je. Když vás tam dráždím prstem, tak se vám to docela líbí…“

Při vzpomínce na to, co následovalo, se Šárka jen stěží ovládla, aby nezačala masturbovat. Byla si však vědoma rizika prozrazení, které by jí bezprostředně hrozilo. Ačkoli byl noční vlak téměř prázdný, stále hrozilo nebezpečí příchodu průvodčího, případně některého ze spolucestujících.

Při vzpomínce na Petra s Kubou cítila, jak nezadržitelně vlhne. Možná by přece jenom neodolala a uspokojila se sama, kdyby najednou do kupé nevstoupil cizí muž. To bylo na poslední chvíli, uvědomila si. Ještě chvilku a nachytal mě se staženými kalhotkami…

„Dobrý večer,“ zamumlal muž nezřetelně a posadil se naproti ní. Šárka, která předstírala spánek, se ani nepohnula.
Muž si s ulehčením prohlížel dívku naproti sobě. Trvalo mu dlouho, než našel kupé, které by mu vyhovovalo. Teď se mu to povedlo a on se mohl kochat pohledem na mladou dívku, která ve spánku nepatrně roztáhla stehna a dovolila mu tak pohled na své kalhotky. I tak malý kousek spodního prádla rozvířil jeho fantazii.

Šárka s přimhouřenýma očima vnímala celou situaci jasně. Další šmírák, napadlo ji. Tak proč toho nevyužít?

Rozespale se posunula na kraj sedačky. Podařilo se jí přitom jako by náhodou vyhrnout sukni výš. Tak, aby poskytla ještě lepší výhled na svůj rozkrok.

Muž si nebyl jistý, zda se mu to nezdá. Tohle si vždycky při dlouhých cestách vlakem představoval, a teď se mu jeho tajná přání plní. Mladá dívka naproti němu přitahovala jeho pohledy jako magnet. A teď měl krásný výhled na její kundičku uvězněnou v těsných kalhotkách. Zdálo se mu, že téměř vidí část pysků přilepených k bílé látce.

Šárka přemýšlela, co dál. Má se nechat jenom okukovat, nebo pokračovat? Situace ji vzrušovala, ale zároveň si nebyla jistá. Vše vyřešil muž, který nenápadným pohybem sklouzl rukou ke svému klínu. Tak se ukaž, jestli máš odvahu. Budeš si ho honit přes kalhoty, nebo ho vytáhneš?

Muž si nervózně poposedl. Vnímal tlak svého vztyčeného přirození uvězněného v kalhotách. Nejraději by si ho vytáhl ven a vyhonil se, byl si však vědomý nebezpečí. Do kupé mohl kdykoli přijít průvodčí a také dívka se mohla probudit.

Situace Šárku začínala vzrušovat víc, než čekala. Ačkoli za poslední dobu měla spoustu nových zážitků, tohle pro ni bylo nové. Rukou sklouzla k rozkroku a stále jako by v polospánku si pohladila kundičku.

To byl pro muže impuls, který rozhodl. Cítil, že pokud si ho rychle nevyhoní, tak se snad zblázní. Opatrně rozepnul zip a vyprostil ztopořený penis na svobodu.

Tak konečně! Už jsem se bála, že se neodvážíš. Vystavuju se ti tady a ty nic… Šárka odolávala mučivé touze masturbovat. Zatím se jí líbilo být jenom v úloze pozorovatele.

Muž pomalým pohybem přetáhl předkožku až ke kořeni a obnažil fialový žalud. Vzrušením téměř nedýchal. Zatím se vždy jenom díval a pak se vyhonil až doma. Teď ale poprvé prolomil hranici, za kterou se nikdy neodhodlal zajít. Stále nemohl uvěřit tomu, co dělá. Onanuje na veřejnosti… ta ostuda, kdyby ho někdo přistihl.

Když může on, můžu i já, rozhodla se Šárka, která už nedokázala vydržet vzrůstající napětí.
„Možná byste mohl zatáhnout záclonky, aby na nás nebylo vidět,“ řekla klidně. Muž sebou v úleku trhnul, s tímhle nepočítal. Ztuhnul a snažil se zamaskovat ztopořený úd ve své dlani. Což samozřejmě nešlo. Potom však vstal a Šárku poslechl. Vztyčený penis mu přitom nepatřičně trčel před tělem, najednou si připadal jako panic, který se poprvé ukáže před dívkou vzrušený. Celá situace pro něho byla neuvěřitelná, jako by se odehrávala v jiném čase a na jiném místě.

Stojí mu pěkně, šmírákovi. To jsem zvědavá, co s ním udělá, až mu jí ukážu…

Odtáhla si kalhotky od těla a prstem vjela na kraj vlhké kundičky.

„Tak pokračujte, snad se teď nebudete stydět,“ pobídla muže, který v rozpacích seděl naproti ní.

Lehce si prostředníčkem dráždila poštěváček a vychutnávala si napjatou atmosféru v kupé. Muž neodolal a začal prudce onanovat.

Šárka si byla vědoma rizika, které postupují. Stačilo, aby přišel průvodčí, který tu ještě nebyl, a situace se mohla otočit. Přesto vystavovala svou kundičku a usilovně pracovala na svém uspokojení.

Všimla si, že muž je blízko ejakulace. Zrychlené pohyby prozrazovaly blížící se výstřik.

Možná to bylo nerovností na kolejích, možná Šárka podvědomě zareagovala na ruch na chodbičce. V každém případě nedokončila rozdělanou práci. Najednou vychladla, dalo by se říct sklapla. Ačkoli dál pokračovala v masturbaci, vzrušení zmizelo. To mužovi nebránilo v naprostém opaku. Ačkoli vnímal blížícího se průvodčího, nedokázal ejakulaci zastavit. Zatímco průvodčí pouze procházel kolem jejich kupé, s tichým úpěním vystříkl svoji dávku semene na podlahu. S hekáním se zbavoval nahromaděného tlaku, zbylé sperma stékalo po penisu do chlupů.

Šárka nedbalým pohybem vyprostila prst z pohlaví a otřela si jej do sukně. Muž, který žil v domnění, že se také udělala, se na ni spokojeně usmál a i on schoval vlhký penis do kalhot. Atmosféra ochladla jako po letní bouřce.

Zbytek cesty proběhl klidně, jako by se nic z toho nestalo. Jenom ve vzduchu se vznášela vůně semene a vzrušeného dívčího přirození.

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 14 – Příští víkendRodinné vztahy 16 – Návrat rodičů >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x