prsata japonka

Rodinné vztahy po japonsku

Toto je 6 díl z 13 v seriálu Japonská sekce

Arata stál ve sprše a spokojeně se usmíval. Právě potřetí ten den vymrdal svou manželku Noriko a připadal si jako král světa. Na prahu padesátky se podruhé oženil a své mladé manželce stále stačil. S bývalou ženou Tami už tak aktivně nežili a tohle bylo pro něj znovu otevřený ráj, anebo spíše klín.

***

S Noriko, tehdy novou zaměstnankyní ve firmě, ho seznámil jeho přítel na večírku a hned napoprvé to mezi nimi zajiskřilo. A když Arata ke své radosti zjistil, že Noriko dělá asistentku jeho podřízenému, netrvalo dlouho a dívka povýšila na Aratovu sekretářku.
A jak to tak chodí, pracovní vztah pozvolna přešel v milostný. S manželkou Tami se rozvedl a za léta společného života ji přenechal polorozpadlý dům po svých rodičích a starou ojetou mazdu. Hotové peníze ji vyplácel jen neochotně a v nepravidelných splátkách.
Dceru Nanami chování otce rozhořčilo natolik, že s ním přerušila veškerý kontakt a stýkala se jen s matkou. Ostatně sama už měla svou domácnost, takže to pro ni bylo snazší.
Syn Benjiro zůstal bydlet s otcem.

***

Pro Benjira se život příliš nezměnil, pomine-li se ztráta vlastní matky a její náhrada macechou.
Ovšem, jak musel uznat, velmi vnadnou. Benjirovi bylo osmnáct, tudíž byl věčně nadržený a plný zájmu o děvčata a dvaadvacetiletá Noriko byla spíš jeho vrstevnicí než matkou. Měli podobné zájmy a záliby.
Arata to chápal a třeba když se mladá manželka chtěla vyřádit na taneční zábavě, garde ji dělal Benjiro. A to víc než ochotně. Kde jinde by mohl sevřít v náruči tak krásné pružné, pevné, mladé tělo nevlastní matky než při tanci?
Noriko se však hlídala a případné dotěrné doteky hned trestala plesknutím nebo odstupem od nadrženého synátora. Ale copak to šlo, když Noriko byla štíhlé postavy, s hezky vyvinutou hrudí, dlouhými vlasy a ještě dívčím vzezřením? Vesměs chodila vždy pečlivě upravena, s úzkou sukní nad kolena, halenkou a botami na vysokém podpatku. Na zábavu pak vyrážela v minisukni, teniskách a vypasovaném tričku. Tomu se nedalo odolat. Dlouhé, štíhlé nohy nenechaly chladného žádného muže a zkoušeli to na ni všichni. Noriko to lichotilo, ráda flirtovala, ale nikdy nepřekročila hranici, kde by již začínala nevěra. To Benjiro oceňoval, stejně jako oceňoval výkony otce, když denně z jejich ložnice slyšel zvuky divoké soulože dlouho do noci a slastný vřískot uspokojované ženy. Sám si pak honil nadržené péro a vystříkal se několikrát za sebou s touhou také ho zasunout do nějakého dívčího klína.

Sám již nebyl panic. Jeho ztráta se udála na školním výročním večírku, kde ho opilého svedla jedna spolužačka. Jenže když se za dívčího chichotání později probudil v jedné z kabinek na dámských záchodcích, na svěšeném péru trčícímu mu z kalhot měl stopy zaschlého semene a šťáv, ale nepamatoval si zhola nic. Ani jak vypadala ona spolužačka.
A tak vlastně byl v oblasti sexu stále nezkušený.

***

Benjiro seděl nad učebnicí a nemohl pochopit obsah látky. Pak zjistil, že napůl spí a pohlédl na hodinky. Bylo půl jedné ráno. Otec byl pryč a Noriko si kamsi vyrazila s kamarádkami.
Náhle zarachotil klíč v zámku a pak byl slyšet pád těla na podlahu. Benjiro vyrazil z pokoje a spatřil Noriko, jak se sbírá ze země. Zjevně byla opilá.

„Ahoj, ty ještě nespíš?“ přiblble se usmívala. „Pojď k mamince,“ natáhla ruce do prázdna, a kdyby Benjiro nezasáhl, padla by čelem na podlahu.
„Pojď do sprchy,“ pomohl ji dovléci se do koupelny.
Pak odešel.
„Benjiroooo,“ slyšel vzápětí a vrátil se.
Noriko tam napůl seděla, napůl ležela jak svěšená loutka. „Já…škyt…potřebuju …pomoct,“ smutně poznamenala.
Benjiro ji tedy pomohl se svlékáním.
Když se propracovali ke spodnímu prádlu, postavil se mu ocas. Nemohl tomu zabránit.
Noriko to neušlo a náhle byla plná života. Hned po něm hmátla, stáhla mu trenky a začala ho honit. I přes opilost ji to šlo víc než dobře, protože Benjiro vyjekl a proud semene vystříkl skoro na metrovou vzdálenost až na stěnu koupelny.
Noriko se usmála, olízla si zbytek semene ze hřbetu ruky a svezla se na zem s nohama od sebe. „A teď ty!“

Benjiro byl v rozpacích. Takhle intimně se k sobě nikdy nebyli tak blízko, Noriko je evidentně nadržená, ale co zítra, jak se na sebe mají dívat?
„Chci vyšoustat mušličku,“ mazlivě kňučela, když se k ničemu neměl. Benjiro se svezl na kolena a sklonil se k jejímu klínu, který se leskl vlhkostí.
Olízl štěrbinu a Noriko slastně vydechla.  Pokračoval tedy a za hlasitého pištění ji jazykem projel po pyscích a závojíčkách, kam až dosáhl. Noriko sténala, tekla jak přehrada a znova se dožadovala zasunutí.
„Pojď do mě…udělej mi to!“

Benjiro na ni nalehl s tvrdým ptákem, jenže náhle se v něm cosi zlomilo a cítil, jak se tvrdost ztrácí a ocas měkne.
„Bože, já to nezvládnu!“ projelo mu hlavou, dal se na ústup a zmizel v pokoji. Pak už se nic nedělo.

Po hodné chvíli se odvážil ven a při pohledu do koupelny spatřil spící Noriko stulenou do klubíčka.
Podlaha koupelny byla vyhřívaná, Benjiro ji donesl polštář a deku, spící matince popřál dobrou noc a šel spát.

***

Ráno se Noriko tvářila jakoby nic a Benjiro si kontrolními otázkami ověřil, že si opravdu nic nepamatuje.
Poděkovala mu, že se o ni postaral a pak už si šel každý po svém.

Benjiro odpoledne zamířil za sestrou Nanami. Byla doma na mateřské, zatímco její Ukam byl jako obchodní cestující stále na cestách.
Sestra ho ráda viděla a hned si sdělovali novinky, co je u koho nového.
Pak se Benjiro vytasil se zvláštní prosbou.
„Já…já jsem chtěl mít..ehm…no..sex….s jednou holkou a on se mi…to..postavil, ale pak zase…zvadnul, no. Potřeboval bych nějak pomoct.“
Nanami se na něj zkoumavě zadívala. „Tys ještě neměl holku?“
„Měl, jednu. Jenže si z toho vůbec nic nepamatuju,“ zkroušeně se Benjiro přiznal.
„A ode mě chceš co?“ znovu si ho zkoumavě měřila, protože už tušila, o co mu jde.
Benjiro se ošíval.
„No…ehm.. že bys to zkusila se mnou ty. Abych jako věděl, jak a co.“

„Něco ti řeknu, bratříčku! Měla bych tě prohodit těmahle dveřma, abys přišel na jiný myšlenky. Na druhou stranu chápu, že v tomhle věku přemýšlíš ocasem. Já jsem taky furt doma sama, tak to teda beru a naučím tě, jak správně uspokojit ženu. Ale zapamatuj si, že to bude poprvý a naposled a příště už za mnou s podobným nápadem nelez,“ pronesla Nanami, překvapená sama sebou, ale dlouhé odloučení s manželem a možnost v klidu a vší tajnosti se uspokojit, byť s vlastním bratrem, udělalo svoje.

Benjiro ožil a poslušně cupital za Nanami do jejich ložnice.
„Svlíkni se, já ještě zkontroluju Mioko…“a odešla za dítětem.
Benjiro se svlékl donaha a očekával věci příští. Sestra se mu vždycky líbila a teď po dítěti nabrala ještě správné tvary.
Ležel v posteli a samým očekáváním mu péro stálo jak věž. Když přišla sestra, trochu stydlivě se svlékla a přilehla k němu, cítil, že stačí jeden dotyk a půjde to z něj ven.
„Já jsem strašně nadrženej..potřebuju…,“ zrudnul, ale Nanami pochopila.
Vzala do ruky ubrousek, druhou ho chytila za ocas, pohonila a první mohutný výstřik šel do něj. Ještě mu ocas otřela a dál mazlivě honila.

„A co teď, bratříčku?“ nadhodila. „Nechceš mě pomazlit?“
Lehla si na záda, lehce roztáhla nohy a poddala se jeho nesmělým a mazlivým dotekům.
Chvíli se zaobíral jejími prsy a přes břicho pokračoval mezi nohy. Nanami, sotva ucítila jeho jazyk mezi pysky, zasténala a cítila, jak se uvolňuje. Jazyk ji kmital v klíně a to jí dělalo nesmírně dobře. Když se propracoval ke klitorisu, už to nevydržela a vykřikla nahlas. „Ano..ano..ještě..tam…úúúúžžž!“zavyla a rozkoš ji projížděla celým tělem.
Benjiro slízával proudy šťáv a péro měl opět připravené a tvrdé.

„Teď si lehni ty,“ přikázala mu a pusou se mu nasunula na ocas. Jen ho lehce pokouřila, aby se neudělal.
Aby Benjiro myslel na něco jiného, dala mu jeho ruce na svá prsa.
„Hraj si s nimi,“ a sama začala nasedat na stojící ocas. V ruce cítila, jak v něm tepe krev a jak jí tlakem začal roztahovat pysky, opět se jí tělem rozlila slast.
Benjiro ji poslušně mnul prsa a laskal bradavky, zatímco ocas mu pozvolna mizel v pochvě v celé své délce.
Když Nanami dosedla, strnula a vnímala, jak ji ocas krásně vyplnil až na dno. Začala odsedávat a cítila každý milimetr jeho délky, jak se jí třel o stěny.
Také Benjiro vnímal slast ze zásunu a kupodivu, ocas mu stále pevně stál. Nanami už zrychlila jízdu a prsa ji poskakovala jak balónky, ještě že je pevně držel.
„Júúú….ohhh…to..je…..krááááása….oh…oh…oh,“ ječela Nanami nadšeně a zrychlovala odsedávání s nastupujícím orgasmem. „Jeeeště…..chvííílkuuuu vyddrrržžž,“ drmolila, protože v ocase to začalo škubat a ona potřebovala ještě chvilku.
„Ano..ano…jooooo…střííííkej,“ vykřikla a ztuhla v orgasmu a vtom pocítila semeno, jak ji plní dělohu v několika horkých dávkách.
Stahy ho nasávaly do sebe, ale na tom v tuto chvíli nezáleželo. Oba sourozenci se třásli v dozvucích orgasmu a tvrdý ocas jen pomalu ochaboval, než z ní vyjel ven, mokrý a oslizlý od šťáv a semene.

„Nechápu, v čem máš problém?“ prohodila Nanami, neboť sama žádný neshledala. „Nebo sis jen potřeboval ulevit se sestřičkou, ty úchyle?“ řekla naoko rozzlobeně.
Benjiro přemítal a pak řekl. „Ona…ehm..byla ..prostě hrozně chtivá a já… z ní byl nervózní a tak…asi..proto mi..klesnul.“
„Kdo to byl? Znám ji?“ zeptala se Nanami, která zvláštní ženskou intuicí vycítila, že něco tu nehraje.
Benjiro chvíli odolával, až Nanami řekla. „Že tě svedla ta tátova děvka?!“

Benjiro kapituloval a vyprávěl jí celou historii. Nanami se smála.
„Tak tys skoro ojel nevlastní matku, no to je gól. Ožralá coura chce píchat a bere, co je po ruce. Podívej se, mně je po tom, co se u vás doma děje, úplný prd. Táta i ta děvka je mi fuk, ale ty seš můj brácha a tebe mám ráda. Teď už znám tvý kvality a tak ji klidně ošoustej, ať vidí, že seš lepší než táta a třeba se s ním rozvede.“
„Jo a vezme si mě, viď,“ navázal s úšklebkem Benjiro.
„Třeba. Rozhodně se věkově k sobě hodíte víc. Ale mně je to jedno. Jestli máš ještě chvilku, potřebovala bych ještě pomazlit,“ řekla Nanami vemlouvavě a tentokrát mu čuráka kouřila opravdu důkladně.
Jazykem olízla žalud a pak nasadila rty a silou sacího motoru ho sála a sjížděla skoro po celé délce.

Když mu tvrdě stál, olíbala a olízala mu koule a pak už se mu nastavila na všechny čtyři. Benjiro přiklekl zezadu a zarejdoval ocasem do horní dírky.
„Aúúú…seš vadnej? Seš v zadku, ty blbče!“ zaječela Nanami a sama mu ho uchopila a pomohla se zavedením. Když zajel správně a hladce do nadržené pochvy, Nanami se slastně rozsténala a zadkem mu šla naproti.

„Flop, flop,“ narážela na sebe těla v přírazech a oba si to užívali po svém.
Nanami si po delší době hezky zašoustala a Benjiro se nebál, že by teď už zklamal, pokud se znovu naskytne příležitost vrazit ho do Noriko až po koule. Náhle ucítil prsty Nanami mazlivě mu mačkající koule.
„Máš je hezky tvrdý….hezky mě…úúúúh….vystříkej!“ hekala v nastupujícím orgasmu. „Přitlač….kurvička čeká…ooh…na semínko…oh..oh..úúú,“ sténala, pevně zapřena o postel.
Benjiro jí neopomněl prohmátnout visící kozy a pak ji chytil v pase a zrychlil přírazy do maxima.
„Mlask, mlask,“ čurákem mrdal nadrženou sestru, která úpěla v extázi. „Jooo….úúúúžžž….bu…dúúú…prosím….ještě…oh..oh…ooooooááá,“ zavřeštěla a silný orgasmus se jí valil tělem.
Rozkoš jí zcela zatemnila mozek a blesk slasti ji přivedl do bezvědomí. Padla bezvládně na břicho, zatímco Benjiro ji právě plnil svou dávkou.

„Nanami,“ vyjekl ulekaně. Nanami se v bezvědomí šťastně usmívala. Po několika plácnutích po tváři se probrala.
„Bože….to… byla… síla,“ dýchala přerušovaně. „Tohle už snad ani nechci zažít… jinak umřu nadobro.“

Benjiro jen rozpačitě mlčky klečel na posteli, a tak ho Nanami pohladila. „Bylo to moc hezký, ale řekla jsem, že jen jednou. Moc jsi mi udělal dobře, ale příště přijď jen na návštěvu, ne za sexem. Ven trefíš sám,“ a odběhla do koupelny.

***

Dny plynuly a nedělo se nic výjimečného. Otec Arata se dál pilně staral o manželčinu rozkoš a Benjiro si dál v pokoji mastil péro při jejich hlasitých projevech lásky.

Až jednou otce přímo z firmy odvezla záchranka do nemocnice se srdečním kolapsem. Naštěstí to nebylo nic vážného, ale nějaký čas si tam musel poležet. Doma tedy naplno převzala vládu Noriko.
Nedělo se však nic převratného. Každý si plnil dál své povinnosti a Noriko kmitala v domácnosti jak poslušná ženuška.
Večer se však často vytrácela někam se pobavit, ale o Benjirův doprovod nestála.
Když se jednou o to pokoušel, s nadvládou, že je jeho macecha mu řekla, že kam a s kým jde, se zrovna jemu svěřovat nemusí a nebude!
O žádné výlety za nevěrou se ale nejednalo, neboť na to Benjiro přišel jednou večer, kdy nepozorován sledoval, jak se Noriko sama ukájí rozložena na posteli a za hlasitého sténání si kundu projížděla umělákem. Když se za potlačovaného hlasitého sténání odbavila, se šťastným úsměvem zaplula do sprchy a pak do postele.

***

Když se přiblížilo výročí svatby otce a Noriko,obstaral Benjiro pití i jídlo a překvapené Noriko sdělil, že nepřítomného otce zastoupí on.
A tak spolu hodovali, Noriko se mu svěřila, kdy a jak se do Arata zamilovala a mlela a mlela, až se jí s přibývajícím alkoholem v těle pletl jazyk víc a víc, až vytuhla úplně. Sesula se v křesle a začala chrápat. Benjiro sám měl vypito, ale ne tolik, a tak ji zkoušel vzbudit.
Marně.
Nakonec ji popadl do náruče a poponesl na postel.
Jak se s ní sklonil, cítil její vůni, a tak ji lehce políbil na krk. Když se Noriko nepohnula, vtiskl ji polibek o kousek dál a znova a znova, až ho náhle její ruce objaly kolem krku a jejich rty se střetly.
Noriko mu okamžitě vjela jazykem do pusy a pevně se na něj přisála. Benjiro jí nezůstal nic dlužen a oba se v pevném objetí vášnivě líbali. Když se konečně odtrhli, Benjiro ji vykasal sukni, strhl kalhotky a přisál se k jejímu klínu.
„Och….ááááhhh…hmmm,“ funěla Noriko a pohazovala tělem, jak ji Benjirojazyk kmital na závojíčcích i mezi nimi.
Byla už velmi vzrušená a toužila po tvrdém živém ocase.  Nejasně si uvědomovala, že tohle není správné, ale tělo jí vypovědělo službu.
Na prsou se vztyčily bradavky a vlny slasti ji projížděly od klína do mozku. Benjiro se nemohl nasytit úžasnou kundičkou uvolňující šťávy v celých praméncích.
Noriko, stejně jako posledně, se dožadovala zásunu: „Pojď …udělej mi to!“

Benjiro se bleskově zbavil trička i trenek, Noriko si také stáhla triko i podprsenku a pak už jen ulehla, roztáhla nohy a Benjirův napnutý čurák se dotkl pysků a tlakem je začal rozevírat.
Vnikal do ní pomalu, aby si co nejvíc vychutnal ten pocit. Kunda byla mokrá a snadno ho do sebe pouštěla, dokud v ní nebyl zabořen až po kořen.
Noriko táhle vydechla s krásným pocitem, mít v sobě zas pořádný péro a Benjiro si zase užíval její těsnost. Pak začal s pozvolnými přírazy.
„Mrdej mě tvrdě,“ zašeptala Noriko, rozhodila ruce do stran a nechala se šukat.
To, že si začala hrát na submisivní holčičku, v Benjirovi vyvolalo pocit dávného dobyvatele bezbranných vesniček, že jí začal mrdat prudkými přírazy jak smyslů zbavený.
Noriko se rozječela pištivými tóny, prsa se jí vlnila, že Benjiro nestačil olizovat a dráždit tvrdé hroty bradavek a Noriko, oči i ústa doširoka otevřené, ječela a zmítala se v návalech rozkoše.

Po dlouhé sérii prudkých přírazů došel Benjirovi dech a potřeboval změnit polohu.
„Otoč se!“ zafuněl a Noriko se usmála. „Musíš ze mě dolů,“ a sotva se Benjiro odvalil, v mžiku tam klečela celá nažhavená a nadržená. Tentokrát se Benjiro postavil na zem, Noriku si nastavil na kraj a takto si vzal hezky tvrdě a hluboko.
„Áááhhh….Benjirooo…..ne..tak…hluboko,“ zakvílela, ale dál cítila rytmické přírazy až na dno pochvy.
Strojové pohyby v úzké kundě ji však brzo přivodily další přívaly slasti až k výbuchu orgasmu.
„Oh..oh.oooh…úúúúúú,“ protahovala vzdechy, až strnula a Benjiro cítil rytmické stahy kolem ocasu a se slastným uvolněním začal plnit dělohu macechy semenem. Té horký příval semene přivodil další orgasmus a svými stahy mu z čuráka vymačkala vše do poslední kapky.
Sotva z ní vyjel, valila se jí z kundy stružka semene a šťáv. Benjiro hned zaklekl a vrazil ji mezi pysky jazyk a hltavě vše vylizoval. Dotkl se i naběhlého klitorisu a to už bylo na Noriku moc.
„Božééé…nééé…už..nemůžu,“ a s dalším orgasmem padla na břicho jak podťatá. Dlouho trvalo, než se probrala a odpotácela do sprchy.
Na jejím místě byl velký mokrý flek a všude kolem cákance semene. Benjiro tvrdě spal a vzbudilo ho teprve stahování povlečení.

„Co je?“ mžoural ospale.
„Dělej, pomož mi. Musím to dát prát,“ odvětila Noriko, chovající se zase jako vládkyně domácnosti a ne jako předchozí milenka.
Byla naštvaná sama na sebe. Jednak že se neuhlídala a pomilovala se s Benjirem a jednak, že naprosto překonal všechny milence za její dosavadní život a bohužel, i jejího manžela Arata.
Teď na to nebude moct zapomenout, ale udělat si z nevlastního syna tajného milence bylo nemyslitelné. Co si má počít?

***

Když se Arata vrátil z nemocnice, nebylo už nic jako dřív. Jeho zdravotní stav mu nedovolil žádnou velkou srdeční zátěž a Noriko brzy přestalo bavit kouřit mu čuráka bez patřičné protislužby.
Své potřeby nahrazovala vibrátorem a začala být podrážděná a náladová. Utrhovala se, i kvůli maličkostem, na Benjira, který to pochopil jako její osobní mstu a začal se domovu co nejvíce vyhýbat. Nakonec zašel pro radu za sestrou.

Nanami ho přijala ostražitě, ale když poznala, že se k ní nejde dožadovat sexu, trpělivě ho vyslechla.
Když jí vyprávěl, že měl sex s Noriko, Nanami cítila lehké vzrušení a mokro v kalhotkách. Ještě, že brzy změnil téma, protože by se možná neudržela a nechala se bratrem obšťastnit. Dlouhý půst s ní dělal své. Závěr hovoru byl pro Nanami jasný.
„Benjiro, běž domů a zítra ať se tu Noriko zastaví. Vím co se děje, ale vyřeší se to jen mezi děvčaty, chápeš?“

Benjiro kývl a doma vše Noriko vyklopil. Ta mírně zbledla. S Nanami se viděla jen párkrát a vždy cítila ten vražedný pohled, že ona může za rodinný rozvrat a teď si ji zve domů? Ale nakonec kývla a druhého dne už stála u dveří a stiskla zvonek.

***

Nanami ji přivítala s úsměvem. Jestli byl hraný, Noriko nepoznala, ale sama se také nutila do přívětivosti.
„Budu stručná,“ řekla Nanami, když oběma nalila čaj.
„S otcem ti to neklape, protože už tě neuspokojí. Nemůže, i kdyby chtěl. To víte oba. Předpokládám, že mu jako poslušná manželka poskytneš úlevu, ale sama ji nemáš. Je to tak?“
Noriko němě přikývla.
„Pak je tu Benjiro, tvůj nevlastní syn, který je opak svého otce. Plný síly, výkonný a… ehm.. možná…i urostlý…jak bych řekla.“
Nanami mírně zrudla.
„Přiznal se, že s tebou měl sex. Ale je zmatený z tvého chování. Jak je to s tebou?“
„Ano. S Benjirem jsem se milovala. Bylo to náhlé a spontánní. Ale…neměla bych v tom pokračovat. Není to správné vůči manželovi!“ rozohnila se Noriko a Nanami potěšilo, že je otci stále bezvýhradně oddanou manželkou. „Ale máš pravdu v tom, že mě velmi uspokojil a nemohu na to zapomenout. Zvláště teď, když Arata nemůže…“, sklopila Noriko hlavu.

„Benjiro je stejná krev. Když otec je neschopný, kdo jiný ho má nahradit? Takto to není nevěra. Nemyslím, že byste se měli sobě oddávat před otcem, ale občas byste mohli …jak se říká… vypustit ventil.“
Nanami se zachichotala.
„Víš jak mi je, když jsem tu celé dny sama s dítětem? Ukam se vždy děsí, když se vrací domů. Prý mu vždy sedřu kůži z čuráka. Nojo no, přiznávám, že taky jsem nadržená. Ty seš mladá holka a potřebuješ to ještě víc než já, tak zauvažuj o mých slovech. Benjiro ale za nic nemůže. Ať už se rozhodneš jakkoliv, nemusíš k němu být jak macecha.“

Noriko odcházela celá zmatená, ale slova Nanami měla částečnou pravdu. Celý život měla vštěpováno, že japonská manželka je muži pokornou a oddanou služebnicí až do smrti. Ale na druhou stranu i ženy mají své potřeby a nevlastní syn, stejné krve jako otec, může tuto potřebu nahradit a otce „zastoupit.“ A tento nápad se rozhodla brzy zrealizovat.
Jenže vše nabralo rychlejší spád.

***

Arata hlasitě vydýchával orgasmus a Tami mu láskyplně jemně hladila povadlý ocas.
„Bylo to krásně,“ vrněla. Zato Arata měl před očima mlhu. Sice se právě vášnivě pomiloval se svou bývalou ženou, ale srdce mu bilo jako zvon a bylo mu spíše na omdlení.
Teprve po delší chvíli se navrátil k normálu. Tami, která o manželových problémech neměla ani ponětí, ani Arata ji nic neříkal, ho zase ústně začala připravovat na druhé číslo. Sála mu tuhnoucí ocas a zasouvala si ho hluboko do pusy.

„Tami,  já…už… nemohu… promiň,“ tiše ji Arata zabránil v dalším laskání a třebaže mu už čurák tvrdě stál, Tami poslechla.
„Co vlastně ode mě chceš? Začal jsi za mnou chodit, ale vždycky skončíme v posteli.. jak je to tedy?“
Arata vzdechl.
„Nějak si přestáváme s Noriko rozumět. Chováme se k sobě s úctou a láskou, ale….  Víš, já nejsem zcela zdráv. Měl jsem srdeční příhodu, která mě v lesčems omezuje. Noriko je mladá, živelná a já už nemohu jí posloužit jako dřív, jestli mi rozumíš. Prostě… jsem se tě chtěl zeptat…totiž požádat, zda bychom se opět nevrátili k sobě.“

Tami ho poslouchala, rovnala si to v hlavě a začínala tomu rozumět. Noriko je příliš mladá, než aby jí sexuálně stačil, takže by se od ní odpoutal, zatímco ona by si ho uvázala na krk. To zrovna!
Opustil jí přece kvůli týhle mladý flundře, a teď by se chtěl vracet? I ona je ještě mladá a žádoucí. To, že se s Aratem občas pomilují? Jen si spolu užijí… nic víc. Teď ji nezvládne víc jak jednou za týden, měsíc? Ne, ona minulost rozhodně vracet nebude! A přesně v tomto duchu mu i odpověděla.

Arata byl zaskočen, neboť netušil, že exmanželka už má svůj život urovnaný a je velmi spokojená. Netušil, že i ona v padesáti letech je obletována a sexuálně uspokojována mladými samci z posilovny, bazénu i pracoviště.
Ve firmě dokonce povýšila, brala pěkné peníze a rozhodně si je uměla užít.
„Jestli mě chceš nadále navštěvovat, máš vždy dveře otevřené, ale to je vše. Nic se zpátky nevrátí. Ještě bys měl urovnat vztah s Nanami, protože ona tě vždy velmi ctila a vím, že zůstaneš-li někdy sám, ona se o tebe určitě postará. A teď už běž, čekám návštěvu,“ vstala Tami z postele a zamířila do koupelny, připravit se na návštěvu jednoho mladého hřebečka z jejího stáda.
Arata odtáhl jak zpráskaný pes.

***

Když Noriko přišla domů, byl byt prázdný. Vzápětí dorazil hladový Benjiro a jal se vyjídat ledničku.
„Nevíš kde je otec?“ otázala se Noriko a jelikož Benjiro netušil nic o plánech otce a zavrtěl hlavou, nadechla se k hovoru.
„Víš, chovala jsem se v poslední době k tobě nehezky. Mluvila jsem s Nanami a ..ehm.. přátelsky jsme si popovídaly,“ nevěděla jak to vybalit. „Zkrátka mezi mnou a Aratem je teď jakási…bariéra… a ..já..ehm…tím trpím. Nemůžu si pomoct, ale potřebuju pevný stisk v náručí muže…A tak jsem ti..ehm..chtěla nabídnout, že bychom se..spolu mohli…zase..někdy…pomilovat… jako posledně.“
Sotva to konečně ze sebe dostala, Benjiro vyskočil a vmžiku již Noriko ležela na zemi a Benjiro ji divoce zbavoval oblečení.
Trhnutím halenky jí odhalil hruď, sukni ji jen vyhrnul nad pas a dvěma škuby ji zbavil kalhotek.

„Ale…takhle ne,“ vzpínala se Noriko, když se vzpamatovala, ale Benjiro už ji laskal na prsou, mačkal je a volnou rukou si uvolnil napružený ocas. Vklínil se jí mezi nohy a přirazil.
Noriko se bránila jen naoko, neboť to, jak si ji prudce vzal, sice nečekala, ale vzápětí zvlhla vzrušením.
Teď do ní vnikl nadržený ocas a po pár přírazech dorazil na dno. Konečně v sobě cítila pulzující živý ocas.
„Och..och,“ začala vzdychat, aby ji Benjiro vzápětí umlčel vášnivým líbáním.
Jazyky jim v ústech vzájemně kmitaly a do toho se stále ozývaly mlaskavé zvuky prudkých přírazů. Noriko zaplavil první orgasmus, ale Benjiro stále prudce přirážel a její stahy mu slastně masírovaly čuráka, ale vystříkat se ještě nepotřeboval.

Když ji bral vkleče zezadu a Noriko hlasitě vyhekávala stupňující se rozkoš, otevřely se dveře a a v nich stál ohromený Arata.
Už v předsíni slyšel zvuky divoké soulože, ale nečekal, že Noriko přistihne s vlastním synem. Náhle se s ním svět zatočil, bezvládně padl na podlahu a tentokrát už srdce ten nápor nezvládlo.

***

Po pohřbu si Noriko s Benjirem museli promluvit, jak dál.
Noriko byla mladá vdova a zdědila dostatek majetku na to, aby žila ve stávajícím standardu a Benjiro po škole měl nastoupit do stejné firmy jako otec a už tam měl vyjednané místo.

U rodinné porady, které se zúčastnila i Nanami, se ale rozhodli, že byt prodají, Noriko s Benjirem se odstěhují a někde jinde spolu začnou žít jako pár. Zbyli si vlastně sami, mezi nimi byl jen malý věkový rozdíl a v sexu jim taky vše klapalo.

Jak ujednali, tak i učinili a už těhotná Noriko se o pár měsíců později znovu stala paní Musukaovou, aniž by musela měnit jméno v dokladech.

 

Autor

Navigace v seriálu<< ManažerManželka z Koreje >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Iki

Moc hezky napsáno, jemně a s citem pro rozvíjející se děj.

Bob Romil

Parádní příběh. Snad jen epizodka bratr – sestra je tak nějak naroubovaná na sílu. Jinak další pěkná práce ze země vycházejícího slunce 🙂

Bob Romil

Prostě by se podle mě celá povídka obešla bez toho, aby oni dva spolu na to skočily. Zrovna tady by se to asi klidně obešlo bez incestní pasáže, ale nejspíš to bude jen můj pohled. Neber to jako nějakou závažnou výtku od člověka, co incestem v příbězích nežije 🙂

childe

Moc pěkná povídka. Naopak já si myslím, že s tou sestrou to bylo příjemné rozptýlení. A za mě určitě s Japonkami pokračuj.
A proč jsem se po nějakou dobu odmlčel jsem myslím dost jasně vysvětlil.

Martin

Vzrušující povídka ze země Vycházejícího slunce . Hezky provázaný děj i s následným happyendem . Už dlouho zde nebily povídky s holkami z asie .

7
0
Would love your thoughts, please comment.x