Románek se švagrovou

Švagrová Radka se u nás objevila o půl sedmé ráno, aby nás cestou do práce informovala, že manželovi k narozeninám koupila auto a jestli ho nemůže garážovat u nás.
Když už tak časně dorazila, vypila si s námi ranní kávu a pak už žena spěchala, zatímco já Radce slíbil, že ji hodím do práce tím novým autem a pak už ho zaparkuju u nás.

***

Rád jsem si užíval Radčiny přítomnosti, protože se mi vždycky líbila. A co je smutné, víc než její sestra, moje žena. Nikdy jsem jí to neřekl, i když náznaky vzájemné přitažlivosti tam byly.
Na společných dovolených chodila na pláži zásadně bez a zjevně ji bavilo sledovat mé kradmé pohledy. Ano, jsem chlap a nedalo se nekoukat. Když jsme spolu tančili, ráda se třela stehnem o můj na kost tvrdý ocas a nevadilo jí, když jsem ji držel níž a tiskl k sobě víc, než předepisovala etiketa. A je pravda, že při polibcích na uvítanou či při loučení jí z úst vyjel nezbedný jazýček a polibek byl vždy tak více milenecký než přátelský.

***

Nyní byla u nás v bytě v rajcovních letních minišatech a jak se shýbla, aby se obula, šaty jí vyjely a já na okamžik zahlédl krajkový konec samodržících punčoch, neudržel jsem se, přitiskl a přizvedl ji na botník, uvolněný napružený ocas trčel dopředu, odsunul jsem jí kalhotky a napasoval ho do ní na jeden příraz.

„Jirko… co děláš… pusť mě.“
Nečekala to, ale bránila se jen slovně, neboť mě nechala přirazit do vlhnoucí kundičky zcela volně. Držel jsem jí za kotníky roztažené nohy, ona se rukama vzepřela o skříňku a pozvolna vyhekávala vzrůstající rozkoš, doprovázenou mlaskajícími zvuky přírazů.
„Ah… je… velkej… že… jsem… to… dlouho… necejtila,“ sténala a z doširoka roztaženého klína jí vytékaly čůrky šťávy.
Mlčel jsem a soustředil se na vymrdání krásné švagrové a vlastní výstřik.
„Už… budůůů… stříkej… ooh… jooo… jéééh,“ náhle strnula ve vyvrcholení a stahující se pochva přivedla na vrchol i mě.
Stříkal jsem jí do těla lavinu semene a tělo mi zalila krásná úleva.
„No teda, toho je…,“ rychle si začala vytírat nadílku, co z ní vytékala, když vtom zarachotil v zámku klíč a do děje vstoupila moje žena.
Ta strnula v úžasu a úleku, stejně jako my a pak jen hlesla.
„Zapomněla jsem si klíče od práce,“ hmátla po svazku zavěšeném na háčku u dveří a jak se objevila, zase zmizela.

„To je průser!“ jen jsem odtušil a znamenalo to konec. Všeho!
Radku jsem odvezl do práce a celou cestu jsme mlčeli. Když vystupovala, políbila mě.
„Hoď to za hlavu! To bude dobrý. Bylo to hezký, čau,“ a odkvačila.

***

Radka byla opravdu zvláštní. V ničem neviděla problém a když ho měla, neřešila ho. Ono se to vždycky nějak vyřešilo samo. Proplouvala životem lehce, zatímco ostatní kolem ní se jím plácali a topili.

Pracovala jako úřednice v odbytu místních sléváren, ale její mzda, vzhledem k životnímu stylu, rozhodně neodpovídala platovým tabulkám. Její manžel David dělal hodinového manžela a třebaže měl práce až nad hlavu, určitě nevydělával statisíce.
Přesto žili v luxusně zařízeném bytě a Radka si mohla dovolil koupit Davidovi k narozeninám auto. Žena Radčin podivný příjem nekomentovala a já si myslel své. Zřejmě se své atraktivity těžila maximum, ne jen prací úřednice.
Co jsem ale nevěděl, že jsem se nemýlil.

Radka stála u stolu, kde se její nadřízený zabýval předloženým dokumentům.
„V pořádku. Děkuju,“ vstal z křesla a Radku objal a políbil.
Ta si stáhla ramínka šatů aby jí mohl promnout a polaskat prsa. Bradavky hned zareagovaly na mazlivé dotyky i hnětení jeho chtivých rukou. Při líbání a mačkání prsou jí rukou sjel do klína, kde ji třel a cítil narůstající vlhkost.
„Seš mokrá… chceš ho tam vrazit? Řekni to,“ funěl jí do ucha
„Anoo… vraž mi ho tam… úúúúhh,“ kroutila se Radka vzrušením a pokládala se zády na stůl a cítila, jak jí vyhrnuje šaty a stahuje zmáčené kalhotky.

Pak do ní prudce pronikl ocas v celé délce.
„Oáááhhh,“ vydechla a hned přirážela pánví proti rytmickým přírazům.
Muž vnímal těsnost a sevření pochvy, ale stejně se mu zdálo, že je víc otevřená, než kdy dřív. Radka sténala, přitáhla si ho za hlavu a líbala s divokou výměnou jazyků.
„Ty mrcho… ty už si… ráno prcala… že jo… Seš celá promazaná a roztažená,“ funěl a prudce přirážel až na dno pochvy.
„Manžel… mě… šukal… ale… ty… seš,.. lepší… ještě… vydrž… už… budu,“ sténala až do slastného vyvrcholení.
„Děvko… aspoň se do tebe… můžu vycákat, když už máš v sobě ranní mrdku,“ sjížděl ji muž rychlými a hlubokými přírazy mezi doširoka rozevřenými stehny a výstřikem semene jí zalil útroby.
Radka pochopitelně brala antikoncepci a doufala, že spolehlivě jako ochrana funguje. Se svým nadřízeným otěhotnět rozhodně nechtěla.

Tak jim to spolu fungovalo a měsíční prémie a odměny utěšeny rostly nad tabulkový rámec.

***

Když jsem odpoledne přišel domů, čekal jsem sbalené kufry, křik a ono nic.
Eva seděla v obýváku, před ní rozdělaná láhev vína a v ruce sklenka.
„Radka vždycky dostala, co si zamanula,“ pronesla temně. „Je hezčí, mladší a jde si tvrdě za svým… Že mi svede muže, jsem ale nečekala.“
Mlčel jsem a sledoval, jak se její mrak nenávisti soustřeďuje na Radku.
„Jak dlouho to s ní táhneš?“ obrátila svůj zájem na mne.
„Dnes jsme poprvé… to… ehm… jinak… nikdy…“ blekotal jsem a Eva pokyvovala hlavou.
„Kdybys věděl…“ řekla s ironickým úšklebkem. „Teď už ti to můžu prozradit. Tenkrát, jak jsme se na rande spolu poprvé vyspali, to jsem nebyla já, ale Radka! Líbil ses mi, ale já nebyla ještě úplně rozhodnutá a Radka to tehdy vzala za mě. Netušily jsme, jak ten večer skončí. A tak se s tebou poprvé vyspala.
Když mi pak říkala, co jste dělali a já se pro tebe rozhodla, věděla jsem, že to taky musím dělat! Polykat semeno, lízat zadek… proboha… víš jak mi celou tu dobu je? Na blití, abys věděl! Ale já se nemohla a nechtěla prozradit! Odpustím ti, ale jen když mi odpřisáhneš, že to s ní skončíš!“

Samozřejmě jsem jí to odpřisáhl a Eva to velkomyslně přijala.

Do ložnice mě však nepustila tři týdny a ani pak se se mnou nehodlala milovat. Hranice její nedostupnosti byla prolomena až na mé narozeniny.

***

Oslava proběhla jako jiná a sotva jsme ulehli, Eva ke mně vlezla pod peřinu a začala mě líbat. Kmitali jsme si v puse vzájemně jazyky a já ji rukama sjel na prsa a mačkal je. Její zafunění znamenalo, ať pokračuju, a tak jsem ji brzy zbavil noční košilky a ona mě trika a trenek. Nazí jsme se dál hladili a mazlili a když jsem ji dostatečně polaskal prsa, nastavila se mi vystrčeným zadečkem v pokleku.

Hned jsem vztyčeným ocasem zaútočil na štěrbinu mezi půlkami. Pronik byl hladký v celé délce, až po kořen, jak byla krásně mokrá a připravená. Možná už i nadržená.
„Ááách… anooo,“ vzdychala do rytmu rytmických přírazů.
Držel jsem ji za boky a slastně vnímal masáž ocasu a stejně tak Eva prožívala rozkoš, jak jí tvrdý ocas projížděl dlouho neobdělávanou kundičkou a dál hlasitě sténala a vzdychala.

Přetočil jsem ji na záda a její nohy si zapřel o ramena.
Eva byla zprvu zaskočena a hluboký pronik ocasu ji i zabolel, ale pak se v ní vzedmula vlna slasti, že jen hlasitě hekala.
„Božeeee… anooo… ještě… och… už… budu… anooo,“ křičela v extázi a cítila jak jí rozmrdanou pičkou strojově projíždí ocas, nemilosrdně jí rabuje klín a přitom násobí rozkoš.

Ve chvíli jejího vyvrcholení jsem po sérii rychlých a hlubokých proniků naposledy přirazil a vypustil do ní zásoby semene.
„Snad si mě neoplodnil,“ vydechla Eva.
„Promiň, nedalo se to zadržet. Ty nebereš prášky?“
„Ale jo. Jenže někdy i prášky nepomůžou. No co, na třetí dítě ještě nejsem snad stará,“ otočila se na mě a já přikývl na souhlas. Co jiného mi zbývalo.

Naše manželství se vrátilo do starých kolejí. Jen s Radkou se Eva přestala stýkat a já vlastně taky. Radka sama hrála mrtvého brouka, jen nic netušící David mě občas nalákal na pivo, kde jsme si vždycky poklábosili.

„Ty vole, jako hodinovej manžel už si musel voklátit paniček,“ tahal jsem z něj erotické příhody z jeho zaměstnání.
„Není to tak jak si všichni myslíte,“ vrtěl hlavou. „Buď to jsou baby hnusný, starý, nasraný… a jen pár je skutečně hezkejch, ale ty po mně nejedou. Mají svý milence anebo to jsou věrný ženušky. Jen párkrát sem dostal nabídku si zašukat. Jenže ani jedna se mi nelíbila.“

***

Jednoho pátečního večera Eva přinesla na stůl víno.
„Jsme doma sami. Uděláme si hezkej večer a já ti pak udělám masáž, že na ni nezapomeneš.“
To byl příslib na opravdu hezký večer a noc.
Přisedla si ke mně a v objetí jsme si povídali, hladili se a popíjeli víno, až najednou vstala.
„Jdem na tu masáž. Půjdu se připravit, ty se zatím svlíkni a rozlož gauč.“

Rozložil jsem gauč a nahý a vzrušený očekával, až Eva vejde. A nezklamala mě. Byla oděna v černém svůdném prádélku, punčochami na podvazcích a botách na vysokém podpatku.
„Jsi krásná! Kdes to vzala?“ vydechl jsem a ocas měl v plné erekci.
„Pořídila jsem si to už dávno. Zatím nebyla příležitost. Jsem ráda, že se ti líbím,“ usmála se. „Otoč se na břicho, prosím.“
„To asi nepůjde,“ pohlédl jsem na tvrdý ocas.
„Ale ano,“ poklekla Eva přede mne, vzala ho do ruky a začala honit.
Strojové pohyby ženské ruky udělaly svoje a já jen vyjekl… že už… budu.
Eva nastavila ubrousek a já se do něj vystříkal.
„Hodnej chlapeček,“ držela ho v ruce a vyhonila do poslední kapky.

Zapili jsme to vínem a pak jsem ulehl na břicho a Eva obkročmo na mě.
A najednou bylo všechno špatně!
Náhle mi ruce za zády secvakla pevná pouta. To samé vzápětí se stalo s nohama u kotníků.
„Co se dě… chmm… gmmm,“ do pusy mi Eva nacpala zmuchlané kalhotky jako roubík.
Zůstal jsem tam bezmocně ležet, nechápal, co se děje a ona šla někam telefonovat.

Vysvětlení přišlo záhy, když se ke mně Eva posadila.
„Tak podívej se! Cos provedl s Radkou jsem nezapomněla a oba si to odskáčete. Vymyslela jsem plán a ty seš první na řadě. Nemůžeš nic dělat a mě se líbí, jak seš bezmocnej. Přímo mě to rajcuje pro Davida, kterej přijde za chvilku… Vzpomínáš, jak nám loni opravoval tu pračku? Byla jsem s ním sama doma. Opravil pračku a vyladil mi i kočičku. Umí to moc dobře. Ví, že se mu Radka kurví s kdekým, ale neřeší to. Mají aspoň dost peněz. Ano, byla jsem ti nevěrná, ale ty mě taky a budeme si kvit. Ten sex si nahrajem na video a pošlem Radce, ať vidí, jakýho má doma šikulku, kterýho si neváží. S tebou končím. Rozvedu se a budu žít s Davidem. Už jsem se tak rozhodla.“

Hlavou mi vířilo tisíce otázek, zmatek a bezmoc. Než jsem si to nějak utřídil, dorazil David.
S Evou se přivítali vášnivým polibkem, na mě se jen ušklíbl.
„Čau Jirko. Máš v hubě pěkný kalhotky. To jsou tvoje?“ otočil se na Evu a pohlédl jí do klína.
„Jo. Ale z prádla. Tyhle čekají na tebe, až mi je stáhneš,“ řekla laškovně a zakroutila boky.

Už si mě dál nevšímali. Jen mě svalili z gauče na koberec a instalovali kameru, aby je i hezky snímala, až si to spolu rozdají.

***

A oni nespěchali. Dopili víno, David se osprchoval, nahý vešel do pokoje a pak se sklonili nade mnou.
„Bolí tě něco?“ vyjmuli mi roubík.
„Jo. Nechci už ten hadr. Budu zticha. A už mi taky dřevění ruce.“
„Hele, dáme tě do sedu, do křesla, ale pouta na nohou ti necháme a ruce ti cvaknem zepředu. Ale žádný levoty!“ řekl David.

S pomocí Evy mě posadil do křesla, uvolnil vzadu ruce a hned mi je zase spoutal. Mohl jsem se tak akorát podrbat na nose.
„Seď, ani se nehni, nebo tě svážu špagátem na sto uzlů. A z toho se nevykroutíš,“ varoval mě. „Radší se dívej, jak tvá žena hezky mrdá.“

Zapnul kameru a s Evou se uvelebili na gauči, kde se začali objímat a líbat.
David ji postupně zbavoval prádla, až zůstala jen punčochách a botách. Sklonila se mu ke klínu a vsála ocas do úst. Laskala ho jazykem, pohrávala si s nalitým žaludem i uzdičkou a poté ho pevně obemkla rty a začala sát. Rytmicky pohybovala hlavou a při nádechu ho svírala u kořene a honila rukou.
Když byl pták tvrdý na kámen, osedlala si ho a odsedávala na něm podle svých potřeb.
„Máš… ho… hluboko… ve… mně… oooh,“ drmolila a sama dosedala až na kořen, aby byl ní co nejhlouběji.
Mezi roztaženými pysky a zaraženým ocasem vytékala šťáva, až měla klín celý zmáčený. Prsa se jí pohupovala, David je mnul a dráždil a Eva, zapřená o jeho ramena, si užívala tu jízdu.

Pak změnili polohu na klasiku, kdy doširoka roztáhla nohy a umožnila mu co nejhlubší pronik.
„Božeee… áááh… anoooo…“ sténala a zmítala se pod jeho přirážejícím tělem.
Pochva se přizpůsobila jeho velikosti a nyní ho poševní svaly svíraly a tření bylo intenzívní a silné. Eva se zalykala rozkoší a měla už několikátý orgasmus, jak jí David strojově plenil klín prudkými a hlubokými proniky. Měl o dost větší výbavu než já a značné zkušenosti. A pak, že nemrdá jako hodinovej manžel paničky. To mu tak budu věřit.

Během přírazů Evě rozséval polibky zejména na prsa s velkými stojícími bradavkami. Taky na krku a u uší byla žena citlivá a slastně vzdychala, když ji tam líbal. David s ní hrál, jak chtěl. Otočil ji na bok, zarazil ho do ní zezadu, pozvedl za stehno a druhou rukou zespoda podebral a zmáčkl prso. Eva zasténala a cítila blížící se další vrchol.
„Ah… ah… ah… ááááh,“ vykřikla a nesla se na vlnách vrcholné rozkoše.

„Můžu do zadku?“ otázal se a Eva znejistěla.
Tohle jsem po ní nikdy nechtěl.
„Chtěl… bys… můj zadek?“ pohlédla mu do tváře.
„Můžu?“
„Počkej… já ještě nikdy… prosím, ale pomalu,“ poklekla a s bolestným sténáním vnímala tlak, jak jí David tlačil žaludem na svěrače.

Zíral jsem na to a samovolně mi tuhlo péro. Evu jsem nikdy o anál nežádal a ona tu teď klečí jak poddajná kurva, kterou do zadku mrdá nadrženej zákazník.
Pronik byl kupodivu docela snadný, zato sevření silné a David cítil, že to dlouho trvat nebude.
„Joo… seš… velkej… docela… to… bolí… uuuh,“ hekala Eva a David zatínal zuby, aby oddálil výstřik a pak už to z něj šlo.
Výron semene v zadku a kmitání vlastní rukou po klitorisu vyvolal Evě orgasmus, že se udělala i ona, ze zadku jí vytékalo semeno a David vstal a vypnul kameru.

„Hele, manžílkovi z toho stojí,“ pohlédl na mě.
„No a co? Vidět, jak mrdáš Evě zadek bylo fakt rajcovní,“ odsekl jsem.
Eva znaveně zvedla hlavu, podívala se na mě a zase jí klesla.
„Von mu zas změkne,“ zamumlala.

***

Domácí porno se dle plánu dostalo ruky Radky. Jelikož k tomu David přidal i nějaký soukromý proslov, brzy nastal rozvod a dělení majetku, na němž jen vydělal.
I s Evou mi nastala rozvodová bitva, ovšem uchýlit k Radce jsem se nešel. Pro ni jsem nebyl movitý, zajištěný milenec, ale kámen na krku. A láska? O té jsme nikdy nemluvili a ona mě rozhodně nemilovala.

Eva žije s Davidem ve spokojeném vztahu. Mé děti ho berou jako prima strejdu a „máma má veliký břicho a v něm souzonorozence,“ jak mi sdělil synátor Aleš.
„Snad sourozence?“ opravil jsem ho se smíchem.
„No… prej tam je holka i kluk. Tati, proč tam nejsou dva kluci?“
„Kluk si bude hrát s tebou, holčička s Věrou. To je spravedlivý,“ mínil jsem.

Škoda, kdybych si nezačal s nebezpečnou ženskou, mohl jsem být hrdým tátou dvojčat já.
Zůstal jsem sám, jako kůl v plotě. Jako bych to už někdy slyšel.

Autor

4.3 60 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Juli

Kdyby to byl věděl, tak si to odpustil 😉. Jj chlap míní 😌, žena mění. Pěkná povídka 👍👍👍👍👍. Nerozumím nízkému hodnocení, že by“ To“ někomu něco připomnělo?

Kittikit

Pokud jsem dobre cetl, manzelka mu tedy byla neverna jako prvni a citi se byt nasrana, ze on ji taky? 🤔

Marťas

Tady se autor trefil do černého. Dvě sestry, jedna aktivní a druhá se veze. Nejlepší jsou její výčitky nakonec, co vše musela dělat v sexu. Neměla za sebe posílat náhradu a mohla si nastavit vlastní pravidla.

Kamil Fosil

Čím více Shockovy povídky čtu, tím hůře se mi v některým z nich sleduje děj.
V tomto případě jsem se těžko orientoval ve scéně v předsíni a potom jsem nezvládal sledovat rychlé změny míst a osob, o změnách v chování některých postav ani nemluvě.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x