Rošťák 11

Toto je 11 díl z 18 v seriálu Rošťák

Sobota se chýlila ke konci. Nastal večer a v domě byla znát zvláštní atmosféra. Z docela příjemného oběda a seznámení se omladina na sebe divně šklíbila a Magda dávala najevo Vláďovi svou odtažitost. I když jí byl každým krokem za zadkem a snažil se ji utěšovat, že děti jsou dospělé a není čeho se obávat, Magda se roztřásla pokaždé, když jí cestu zkřížil nasupělý Ben.
Vyčítavým pohledem ji zmrazil a nespustil z ní oči, dokud Anita opět záchranářsky nezasáhla. Markéta si opět hrála na bezduchého žrouta a ládovala se vším, co na stole i v kuchyni ještě zbylo. Vyloženě zažírala pravou povahu, protože bez jídla myslela omezeně jen na škatulku.

„Tak a dost!“ vykřikla Majda, když proplouvala s použitým nádobím rodinným dusnem.
Práskla s ním do dřezu, rozplakala se a utekla do ložnice.
Synek sebou trhnul. Na jednu stranu byl rád, že se dům provzdušní a návštěva třeba i odjede, ale na druhou stranu nesnesl vidět maminu plakat. Chtě nechtě si přiznal, jak moc to zrovna v dnešní den přešvihl a odklidil se do pokojíku, kde se zbaběle schoval.
Ležel na posteli, zamračeně hudroval do polštáře a myslel jen na to, jak Vladimíra dostat z baráku bez toho, aniž by to ublížilo mámě.

„Tys tomu zas dal,“ vyčítala mu Anita, která schody vyběhla skoro hned za bratrem.
„Nech mě,“ odsekl klučík.
„Hele mě tu vaděj oba taky, ale na to se musí jít jinak!“ upozorňovala ho ségra.
„Tak mladá by tady zůstat mohla,“ rozchechtal se najednou Ben a nasadil tak ségře brouka do hlavy.
Anita chvíli tápala a nechápavě sledovala bratrovo ščuření. Snažila se na kloub přijít sama, protože jeho odpovědi se skoro až bála. Pořád mladou drzatku nemohla dostat z hlavy a dala by cokoli za nedělní večer, kdy bude vetřelecká dvojice už bezpečně daleko.
Přála si najít chvíli sama pro sebe a mámu, které by se svěřila a nechala si poradit jak nakládat s hloupou Markétou. Najednou se dívala do lišácké tváře občas zákeřného bratra a snažila se vyrozumět, co jí naznačuje pozdviženým obočím a širokým úsměvem.

„Se ti líbí?“ spadla Anitě brada skoro ke klíční kosti.
„Se mi líbila-LA,“ zdůraznil svou šoustací chvilku Ben a rozchechtal se už naplno.
„Tys s ní… cože?“ poskočila dívčina na místě a nervičkama zaťala pěsti.
„Ona se mnou,“ přikyvoval rozesmátý sourozenec.

Anita se už vztekala naplno. Spustila sprchu výčitek, urážek a nasupěně pihatku nazývala vším, co jí přišlo na mysl i na jazyk. Vzteky praskala ve švech a urážela věčně nadrženého bratra.
Ani sama nevěděla proč tak vyvádí. Mísil se v ní strach z toho, že ji ostatní vynechají z kola a zároveň nesnesla pocit, že falešná dívka by se měla roztahovat v jejím rodném domě.
Ben jí skákal do řeči a pobaveně se jí snažil vysvětlit celou situaci. Nastínil jí Markétin postoj, když mu slíbila, že matku s jejím otcem se bude snažit rozeštvat.
Až po delší chvíli se mu podařilo dračici naladit na klidnější vlnu. Přesvědčování mu vždy šlo, takže i tentokrát se Anita uklidnila a uvěřila jeho kecům. Poměrně klidnější odešla do svého království, zamkla se a nasadila sluchátka s muzikou, jen aby se už pro dnešek nezúčastňovala dolní párty.

Ben zapomněl na původní vztek a zkusil myslet na novou dívku v domě. Zázračná rychlošoustačka se mu zamlouvala jako ukázkovému nadrženci a Markétin slib o rozeštvání rodičovské dvojice lahodil jeho uchu, takže nakonec se rozhodl znovu sejít dolů a zapojit se do večerního dění v domě.

Mamina seděla na posteli a Vladimír ji hlazením uklidňoval. S vědomím, že děti se jim dvakrát nevyvedly, ji ujišťoval o krásné budoucnosti a sliboval bezpečné zítřky. Utíral slzičky dokud se Magda neusmála a nedala mu pusu. Vzdala přípravu večerního stereotypu.
Markéta byla najedená na týden dopředu, na Bena byla naštvaná a o Anitu se nebála. Chtěla aspoň chvíli myslet už jen sama na sebe a tak si s Vláďou domluvila večer pouze ve dvou.

Pokoj pro hosty byl připravený už od pátku, protože na řadu přišel jako první. Stačilo pouze přenést Vláďovi peřinu, nachystat si víno, ubytovat Markétu v jejím separé a zapadnout do ložnice, kterou osvítilo pouze namodralé světlo z obrazovky.
Magda ležela vysprchovaná v noční košilce. Saténový zázrak, který na sobě měla pouze jednou a to v den, kdy jí poštou přišel objednaný balíček. Konečně se naskytla chvíle, kdy sexy prádlo ocení i někdo jiný, než zrcadlo. Ležela zády zapřená do čela letiště, popíjela vínko a čekala na příchod opravdového mužského.

Nedolízaná od odpoledne se nemohla dočkat až se Vláďa dosprchuje a přilehne mezi její roztažená stehna. Stále dokola si upravovala dekolt, lemovaný průhlednou krajkou. Obě bójky z něj krásně vykukovaly a skrze lesklou látku se prorážely obě vytuhlé bradavky.
Sukénka končila těsně pod pipinou, což Magdu nutilo vystrkovat zadeček. Schválně se natahovala pro lahev s vínem, stále si dolévala a roztahovala stehna. Zkoušela si tak pózy, kterými bude vysprchovaného návštěvníka vábit a lákat.

„Jsem tady, miláčku,“ vcupital do ložnice osvěžený Vladimír.
„Dobře, naleju ti,“ zachvěla se Magda a protože byla právě natočená k nočnímu stolku a prdelku jí ochlazoval letní průvan, nemínila se jakkoli přetáčet.
Zůstala ležet na boku s holou zadničkou, třela stehna o sebe a v polosedu nalévala zbylé vínko do sklenice se stopkou. Byla zase celá červená. Nervozitou, vzrušením i studem, protože víno v ní zasyčelo skoro všechno. Nepatrně sebou škubla, když rošty na druhé půlce postele zavrzaly. Už ho cítila blízko sebe a byla kousek od chvíle, kterou si dlouho přála zažít. Vláďův šikovný jazyk ji odpoledne ujistil, že konečně zažije zkušenou ližbu až do konce a zralé mužné tělo slibovalo jiný zážitek, než bylo zbrklé Benovo králičí přibodávání.
Nechtěla synkovi křivdit, protože udělat ji dokázal vždy, ale nebylo to to pravé, co sama potřebovala.
Místo kluka chtěla dospělého muže, který ji právě teď už zase krásně držel a dýchal do ouška.

„Já to vínko asi ani nebudu,“ šeptal jí do vlasů a jezdil dlaní po buclatých křivkách.
„Tys nezavřel?“ natočila se k němu mamina a dál se poddávala chtivým mužným dlaním.
„Už určitě spí a hlavně Magdi, není čas,“ zavtipkoval Vláďa a sjížděl rty od krku k pasu.
Majda už dál neprotestovala. Uvelebila se na znak a užívala si něžný přístup.
Vracela každé pohlazení a sledovala Vláďův um, kterým ji zkušeně dostával do blaženého stavu. Jeho prsty klouzaly po vyvoněné pokožce a šly si bezpečně za svým.
Jen co se dostaly pod lem košilky, proklouzly stehenní rýhou a palec znovu hledal nedodělaný poštěváček.

„Roztáhni nožky,“ naváděl Majdu Vláďa.
Prsatka tence zasténala a uposlechla dobře míněnou radu.
Peřina zašustila a nadrženka roznožila. Košilka se vykasala nad tu huňatou krásu a Vladimír ji mohl konečně nerušeně prozkoumat. Chopil ji do dlaně jako myš od počítače a jemně ji svíral.
Bavil se jejím prožitkem, protože s každým zmáčknutím přes pysky ucítil tvrdého frajtra a Majda se prohnula v pase. Zvedala nohy a nabízela vypuklinku. Držela si prsa a sténala, jak se na pravou dámu sluší a patří. Nechtěla se hned projevit jako uhulákaná ramlice. Bála se pořádně odvázat, ale i přesto si to parádně užívala.

Vladimír se mohl zbláznit. Plazil se okolo ní na letišti, měnil polohy i místa a dorážel na chundelatou micinku ze všech stran. Dal si na čas, než se konečně zabořil jazykem. Dlouze si ji chystal k lízačce a až když lesklá šťáva tekla proudem na prostěradlo, pak teprve ji jemně rozevřel a zajel tváří mezi pysky.
Magda se zmítala, držela si nohy pod koleny a skoro nadskakovala na pérovací matraci. Občas jí lízací tanec doprovodilo křoupnutí roštu nebo zavrzání čela, když se do něj v orgasmu zapřela dlaněmi.

„Ty seš samice! Podívej se, co se na tebe chystá,“ poklekl jí k obličeji a pohrozil jí docela dobře narostlým obuškem.
Čekal ji úplně jiný kalibr, než jakým se pyšnil Ben.
Krásně utažený roh s lesklou hlavou a ozdobený plným spermopytlem jí voněl u nosu. Olízla mu napnuté koule, zlíbala vak a jazykem zmrskala celou tu krásu až k žaludu. Vláďa se zapíral rukama v bok, zatínal půlky a slastně vzdychal.
„Dej si ho do krku. Jen dál. Zkus to. To poleví, neboj, ještě. Buď moje hodná holčička a zkus to ještě dál, vejde se, neboj. Otevři tu pusinku ještě víc, no ták, jo, kousek, ještě kousek, už je tam, cítíš? To je paráda, že?“ třepal se Vladimír, když se konečně probojoval žaludem až do krku.

Přidržoval si ceckandu za vlasy, hladil jí hlavu a nijak mu nedocházelo, že se Magda lofasem ukázkově dáví. Až když jí pomaloučku pomáhal se odsát z jeho meče, podle natažených slin viděl, jak silně jí zašpuntoval hrtan.

Hladil udýchanou Magdičku po vlasech a chválil jí šikovnou pusinku. Mamina jen mrkala a mžikala řasami. Snažila se vydýchat zážitek, který jí nebyl zrovna po chuti, ale ze strachu z uraženého mužského ega mu byla po vůli.
„Ještě jednou. Vidím, že ti to chutná. Já to takhle miluju, víš. Ty jsi moje šikovný zlatíčko, miláčku. Jo, jo, takhle, no vidíš jak tam klouže. Ten jazýček, bože to je slast,“ zakláněl hlavu rozkoší tatík, takže si znovu nevšiml, že Magda se zase dáví a očima prosí o konec.

Třetí kolo, ve kterém špuntoval její hrdlo, proběhlo stejně jako to čtvrté a páté. Pěkně pomalu projížděl Magdinu hubinu a hleděl přitom na vyhrnutou košilku a velké cecky.
Chrochtal blahem, zatím co masturboval v dámské pusině a dokázal tolik chválit, že za doprovodu Magdiných dávivých momentů ani jeden nespatřil, jak se z nedospalého Bena stal obyčejný šmírák.
Ten dřepěl za dveřmi, které si opatrně a potichu pootevřel a v mezírce občas vykukovala pouze jeho rozcuchaná kudrnatá hlava. Tmavá noc halila všechno tak dokonale, že jej nebylo naštěstí vidět. Zápasil s vědomím, že vetřelec používá jeho maminku.
Dřepěl na bobku, hleděl na hulící Magdu a její poskakující kozeny a nejraději by tam vběhl s bičem, Vladimíra spráskal a vyhnal do tmy ven.

„Ti jedou, co?“ zašeptala mu u ucha Markéta.
„Jdi spát a nech mě,“ skřípal zubama Ben.
„Ani náhodou. Tyhle pasáže mám nejraději,“ přikrčila se vedle něho a umanutě seděla dál.
„Bych ho nejradši…“ zatnul zuby klučina a téměř ztrácel vzteky vědomí, protože rozkouřenec se už pomalu štěloval mezi matčina stehna.
„Závidíš mu?“ přitiskla se ještě víc pihatá chtivenka.
„Nenávidím ho,“ zuřil dál uraženec.
„Hele hele, sleduj!“ upozornila Bena na novou postelovou akci Markéta a oba se mlčky zahleděli na mrdací aktéry.

Vladimír se pomalu dostával do chlupatice paní domácí. Magda si ji prsty napomáhala roztahovat. Nejdřív nohy, pak samotnou úžlabinu a nakonec si prsty šimrala bradavky.
Tence vzdychala, protože narostlý a oslintaný kužel jí už žaludem naťukával dělohu. Tekla mu na ocas, tekla pod sebe, na bradě se jí leskly slinty z vynuceného hlubokého kouře a poštěvák se zatřásl štěstím pokaždé, když Vláďa přirazil a dotkl se ho svým chlupatým kotrčem.
„Pěkně šoustáš. Jako dámička, to se mi líbí. Takhle to chceš? Máš to takhle ráda?“ rozkroutil své boky bodák a nabíral tak kluzkou pizdinu ze všech stran, jak šlehač.
„Ano, snažím se,“ vydechla tiše Magda.

„Ukaž ty tvý prsa. Pusť je. Nech je se houpat, Magdi,“ škemral mrdák dokud ho samice neposlechla a nerozhodila ruce na polštář.
Znovu do ní jemně zajel, zakroužil pánví a rychle připíchnul. Povyjel, zakroužil, zajel a přibodnul. Stále dokola opakoval to samé, protože cecky se houpaly zleva doprava. Když ji začal už ukázkově rytmicky namrdávat, cecky skákaly dolů i nahoru a Markéta se vzdala dalšího divadla.

„Pusť mě na sebe,“ přivírala dveře a nenápadně se tlačila Benovi do klína.
„Co blbneš? Teď? Já jsem je chtěl…“ nedopověděl synek, protože děvče ho už pevně drželo za vytopořené madlo.
Potichu si nad něj přidřepla, chytila ho za krkem a svižně se napíchla. Dosedla až to plesklo, ale nemuseli se ničeho bát.
Dvojice v ložnici už ukázkově mrdala a okolní svět pro ně přestal existovat. Mamina se zmítala štěstím a Vláďa přihekával v tempu přírazů. Markéta si hopkala na Benově ocásku a než se stihla udělat, klučina ji už srážel na zem, protože nekontrolovaně stříkal.
„Doliž mě!“ hekla mu do ucha, prudce vstala a přisála mu kundici k puse.

„Můžeš do mě, beru prášky,“ ozývalo se z ložnice.
„A už budeš, Magdi?“ odvětil udýchaný Vladimír, což Benovi pomáhalo v mrštnosti jazyku.
„Lízej! Proboha ještě chvilku lízej!“ skuhrala Markéta.
„Jo, na mě už to jde!“ pípala jemně Magda.
„Tak zároveň! Pojď zlato. Stihnu to! Pojď, udělej se se mnou!“ pobízel ji mrdák těsně před tím, než sám zaskučel blahem.

Do tarzanovského kvílení přizpívala Magda duet altem a Markéta jim k tomu za dveřmi zatančila čardáš.
Poskakovala na nohách a tlačila se vylízankou Benovi na pusu. Mladík vylizoval tekoucí sekret a zapomínal na skoromanželské libido vedle.
„Pojď, musíme zmizet. Dělej, než dojdou sem!“ pomohla mu na nohy udýchaná Markéta a už si to oba štrádovali po schodišti nahoru.

„Bylas úžasná, pusinko. Dáme sprchu a budeme pokračovat, že? Vykoupu si tě,“ vedl si nahulatou ceckatici Vladimír tmavou chodbou, takže ani nespatřil žhavé jiskřičky očí své pihaté dcerky, která mrskala jazýčkem k Benovu pokoji, čímž mu snad chtěla poděkovat a pak už jen zmizela ve své cimře.

Autor

Navigace v seriálu<< Rošťák 10Rošťák 12 >>
4.7 36 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

„Markéta byla najedená na týden dopředu, na Bena byla naštvaná a o Anitu se nebála. Chtěla aspoň chvíli myslet už jen sama na sebe a tak si s Vláďou domluvila večer pouze ve dvou.“ – myslím, že je tady překlep. Mělo by jít o Magdu. Sice to s tím najedením sedí spíš na Markétu, ale na večer ve dvou sedí na Magdu a Vladimíra, jak to tak nakonec i dopadlo.

Galaxis

Nejde o překlep, přečti si to znovu v kontextu. Taky jsem se nad tím ale zarazil.

dedek, Jeff

Zdá se to trochu divné, ale překlep to není. Je to ve stylu každý s každým, jak ukáže další pokračování.

Shock

Zmátlo mě to, ale již jsem to pochopil. Omlouvám se.

BBob

no ať je to jak chce, bez diskuze je, že Alimeda prostě uměla psát a s jazykem si hrála stejně jako její aktéři s tím v puse 🙂

Junior

Dobré pokračování. Jen bych prosil neodhalovat jak to bude pokračovat. 🙂

Bobík

Skvelá séria. Mam rád tento seriál.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x