Samira 05

Toto je 5 díl z 6 v seriálu Samira

Dny běžely, jako splašené. Vánoční stromek, ozdobená pínie, v jídelně, mi připomenul, že jsou opravdu Vánoce. Kurt a v podstatě všichni chlapi z Evropy odjeli domů za rodinami, já nikam nespěchal a vidina hnusné, lezavé zimy mne do Evropy rozhodně nelákala.

U bungalovů na mě nenápadně kývla Samira a ukázala na můj bungalov a na sebe. Za dveřmi mi tlumeně vysvětlovala, že její muž pojede 26. prosince do Damašku, převzít nějakou zásilku a zdrží se tři dny.

No to je paráda,“ zatetelil jsem se předzvěstí šukačky.„Téměř všichni montéři jedou na Vánoce domů a skoro nikdo tu nebude, takže bys měla na mě čas?“ Vidina dvou dnů šukačky s krásnou ženou vyvolala mravenčení v nalitých koulích.
Buď Vladimíre pozítří u sebe, já určitě přijdu. Hned jakmile to bude možné.“

Ráno onoho dne D jsem ještě v deset hodin podřimoval v posteli a užíval si volna. Tiché zaklepání na dveře a cvaknutí zámku, otvíraného čipovou kartou, mne probralo z polospánku. Samira!
Vplížila se opatrně do pokoje a když mě viděla v posteli, s úsměvem se velmi rychle zbavovala oblečení. Vlastně až teď jsem měl možnost prohlédnout si její nádhernou postavu a pastvu pro jedny oči a jednoho ptáka jarabáka. Toho mého.

Přisála se ke mně a nabídla k mlsání obě kozičky. Tekla jako Dunaj, evidentně ji rozhicovala představa šukačky s pořádným ohonem i to, že svému stíhači zahýbá.
Dlouho se nezdržovala a stahovala mě na sebe. Zavedla napružený ohon do sekretem namydlené čičiny. Dalo to trochu práce se prošťouchat až k děloze, ale pak začal vánoční rej. Snažila se co nejvíce narazit na ohon a občas s grimasou bolesti zaskučela. Vzhledem k půstu nastupovalo obvyklé mravenčení velmi rychle.

Můj pokus vyjet z kundičky a hodit ji to na bříško ztroskotal, protože mne patami doslova vkopla zpět do sebe a pak už nebylo co řešit. Mušlička přijímala s chvěním a orgastickými stahy pokorně semeno. Její tvář ještě zkrásněla orgasmem, po tváři stékaly krůpěje slz. Lehce vzlykala.
Nechtěl jsem to v tobě nechat.“
To je v pořádku, já to tak chtěla.“

Jemně budila pacholíka a snažila se velmi dobře, protože za pár minut už z něj byl pacholek. Sama se napíchla na koníčka. Nepřirážela, jen jezdila zadničkou po mém klínu, zatínajíc poševní svalstvo. Hoblovala se na doraz a já cítil každičký hrbolek v její škebličce. Stihla se dvakrát udělat a než dorazila další armáda spermoňů do cíle, pořádně se narazila a přijímala tělo páně do poslední kapky. Padla mi na hrudník, stále zašpuntovaná poloměkkým ohonem a líbala mě se slzami v očích.
Děkuji ti,“ šeptala.
Já tobě také, bylo to nádherné.“

S rukou na mušličce vstoupila do sprchy.
Měls toho v sobě jako hřebec,“ smála se cákancům, které s pleskáním dopadaly na dno vaničky. Šumění vody mě vrátilo z oblačných výšin na zem.
Asi bych měl také udělat něco z hygienou, že ano?“ a otevřel kout, ze kterého už se chystala vystoupit.
Podívala se na visícího pinďoura a zajiskřilo se jí šibalky v očích.
Tak tu hygienu provedu odborně já, jako zdravotní sestra,“ pustila vodu a mydlila mě voňavým mýdlem a zvlášť si nechávala záležet na mém genitálu. Jenže po dvou koitech si nějak nechtěl dát říci, vzpurně zaujal polohu polotuhého ležícího střelce.
Nevím, zda s ním něco svedeš. Už mi není dvacet nebo třicet a tys mu dala pěkně zabrat.“
Nech to na mě,“ opláchla ze mě vodou mýdlo, poklekla a pyj se vnořil do nádherného teploučka, které mu zřejmě vyhovovalo, protože se opravdu budil.

Přehnutou přes vanu, s jejími ňadry v rukou, zajížděl jsem na doraz svými sedmnácti centimetry do hnízdečka lásky. Po každém přírazu jen hlasitě vzdechla a když na ni přicházel orgasmus, zakvílela a mezi zuby zasténala:
„ Do mne, všechno pusť do mne.“
S radostí jsem poslal zbytek spermáků z koulí, pokud tam ovšem nějaké ještě zbyly, na cestu života. Sprcha zchladila naše rozpálená těla a v posteli se ke mně přivinulo vrnící koťátko.

Druhý den se akce zopakovala jako přes kopírák. Třikrát vysemeněný, s pytlem zejícím prázdnotou a když odcházela z bungalovu, lascivním gestem si pohladila mušličku, šelmovsky přimhouřila oči a olízla se. Co mi tím chce říci jsem pochopil až při odjezdu domů.

Blížil se konec února. Prioritou bylo předat předposlední úsek a odjet zprovoznit další stroje k Mahmúdovi. Vítal mě jako bratra, i když přiznám se, že ač Arabům není radno věřit, toto byla světlá výjimka. Kurt mi kryl záda, protože věděl, že mám předstih téměř čtrnáct dnů, takže nebude mít , jako můj nadřízený problém s investorem a že bývám v kukani s rozváděči až do noci. Jediný kdo brblal byli arabští řidiči, kteří museli pro mne v noci jezdit.

Víla z Tisíce a jedné noci se zase opravdu starala po všech stránkách. Pravidelně vysemeněný, dobře krmený dodělal jsem v podstatě kompletně zbytek linky a poslední tři dny už za účasti montérů firmy, která ji původně dodala montovala. Vše se obešlo bez problémů, na účtu mi přibyl další, velmi slušný obnos a den před návratem na staveniště mě Mahmúd požádal o soukromý rozhovor.

Pane Vladimíre,“ začal téměř formálně u kávy, kterou donesla služka a nabídl mi cigaretu. „Viděl jsem co umíte a proto vás poprosím o ještě jednu laskavost. Jako jednu ze svých aktivit mám malou firmu na zpracování tabáku, takže jsem objednal stroj na balení cigaret a řezání tabáku. Stroj i s dokumentací přijel minulý týden lodí, ale nastal vážný problém. Dodavatel zkrachoval a nemá to kdo rozjet. Dokumentace je opravdu podrobná, takže bych vás chtěl poprosit, zda byste byl ochoten zařízení uvézt do provozu. O elektrikářské práce se nestarejte. Mám příslib od pana Kurta, že by mohl na tři dny uvolnit sebe a tři své montéry, aby vše dal pod napětí.“
Tak to bude asi problém, protože mám zabukovanou letenku na 12. dubna a nelze ji přebukovat.“
No tak o to se postará můj sekretář. Věřte že jde vše.“
A navíc slavím posledního dubna padesát let a chtěl bych být se syny, i když, přiznám se mají své životy a jsou zvyklí, že táta je pořád ve světě.“
Věřte, že rozhodně nebudete litovat, pokud kývnete.“

Potáhl jsem si z, mimochodem velmi kvalitní, cigarety, vyfoukl kouř a chvíli přemýšlel. Trpělivě čekal na odpověď.
Dobře, udělám to pro vás. Žádný další byznys nemám v plánu a ani bych alespoň tři měsíce žádný nevzal, ale vzhledem k našemu, téměř přátelskému vztahu, vám říkám ano. Ale i já bych měl k vám prosbu. Všiml jsem si, že jste velmi vlivný muž a tak bych vás chtěl poprosit o pomoc nikoliv pro sebe, ale pro jednu ženu. “
Postavil se, podíval se mi zkoumavě zpříma do očí, podal mi ruku a pevně ji stiskl.

Mluvte. Pokud to bude v mých silách, je vše předem splněno.“
Jak jistě víte, bungalovy nám uklízejí služebné. A jedna z nich, jmenuje se Samira, má vystudovanou střední zdravotní školu a tři ročníky lékařské fakulty v Damašku. Její manžel, byť by prý na to finance měl a dokonce ji i před sňatkem slíbil podporu, ji dostudovat nechce nechat a mi připadá velmi ponižující, aby téměř vysokoškolsky vzdělaná žena, navíc v oboru, který vaše zem potřebuje, uklízela pokoje a umývala toalety.“
Trochu se zamračil a odpověděl.

Její manžel, stejně tak jako ona, jsou mými zaměstnanci. Vím o koho se jedná, je to ta drobná hezká bývalá křesťanka. Jen jsem netušil, že má takové vzdělání. Řekněte mi prosím, jak jste k té informaci přišel? Zdá se mi velmi, velmi divné, že by vám to řekla ona. Víte jak je to u nás zvykem, že ano?“
Opět zkoumavý pohled do mé tváře.
Spousta evropských pracovníků zde pracuje skoro tři roky, takže informaci mám úplnou náhodou od nich,“ lhal jsem jako Babinský. Víte, že si chlapi pokecají, daleko od domova, o všem možném.
Proto bych ji rád pomohl, s vaším přispěním. Osobně ji potkávám tak jednou za čtrnáct dní, když vychází po úklidu některého z bungalovů. Pozdravili jsme se snad třikrát za celou dobu mého pobytu v Sýrii. Zdá se mi utrápená.
Dobře víte, že se chovám k vašim ženám tak, jak to vyžaduje vaše kultura a sex si užívám pouze u vás v domě a to ještě díky vám. Pro mne by nebyl problém jí dát deset tisíc dolarů, které by jí stačily nejen na dokončení školy, ale také na atestaci, ovšem tím bych porušil vaše zákony. To neudělám a ani nechci.“

Poslouchal mne se zaujetím, zachmuřená tvář se mu rozjasnila.
To co říkáte, zní velmi logicky. Vidím, že jste velký gentleman. Udělám to pro vás. Jak, to už nechte na mě.“
Pane Mahmúde, můžeme se domluvit tak, že klidně nechám část honoráře za mou práci u vás a vy jí ty peníze předáte, jako by byly od vás.“
Pane Vladimíre, vy jste neskutečný dobrodinec, ale tu školu jí zaplatím já. Lékaře pro své zaměstnance potřebovat budu a vám ještě jednou děkuji za informace. Zařídím se podle toho. Mimochodem, abych nezapomněl:“

Zatleskal, přiběhla dívka, která se mnou sdílela lože a něco jí řekl.
Zavolá sekretáře a donese nám víno. Zapijeme dohodu.“
Na mé zdvižené obočí odpověděl se smíchem:
„Ramadán není a sem Alláh nevidí.“
Dívčina přinesla nejen víno v karafě, nýbrž také spoustu malých talířků s různými pochutinami na podnose. Mile se na mě usmála a šibalky přimhouřila oči.
Mahmúd si toho všiml a když odešla, s úsměvem pronesl:
„Vy jste nejen velmi inteligentní a pohledný muž, ale také zřejmě i výkonný. Víte jak to myslím, že?“
Jistě, jen netuším, jak tu výkonnost poznáte z úsměvu ženy.“
Tak já vám naliji čistého vína a i zde toho červeného. Tuto dívku srazil nějaký řidič na motorce a ujel. Ujel, ovšem policie ho dopadla. Jel jsem shodou okolností za ním a dívku, velmi zanedbanou a tehdy sotva patnáctiletou odvezl ihned do nemocnice. Tam ji dali dohromady, ale museli jí vzít vaječníky. Žádný Syřan a muslim si nevezme neplodnou ženu, takže zůstala ve službě u mne a ten sex s vámi si velmi považuje. Všechno mi řekla. A prý se těší, že tady zůstanete déle.“
Dnes tu budu spát naposledy. A pak už někde u té vaší továrny.“

Po zaklepání vešel sekretář a zapsal si číslo mé letenky a tiše se jako duch vytratil. Chvíli jsme ještě konverzovali, pojídali dobroty z talířků.
Pane Vladimíre, děkuji vám za ochotu a myslím, vzhledem k večerní době, že určitě přijmete od Zafiry koupel a trochu něhy.Teprve nyní zaznělo jméno orientální víly.

Koupel byla jak jinak, velmi skvostná, skvostnější byl sex. Tentokrát čistě v její režii. Řádila na mě jako tajfun, rvala mi vagínou z koulí vše, možná i to co tam nikdy nebylo. Díky dvěma sklenicím silného vína nebyl problém s výdrží, takže se dost nadřela, než ze mne vydojila poslední kapičku spermií.

Autor

Navigace v seriálu<< Samira 04Samira 06 >>
4.9 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Opět vynikají díl jako všechny předchozí. Už se těším na vyvrcholení seriálu.

Martin

Opět mistrně napsaný příběh . Úžasně vykreslená atmosféra . Je fajn , že si Vladimír nejen užívá se Samirou sex . Ale chce se jí i odvděčit . Těším se na další skvělé pokračování

bert9k

Samira je skvělá, jako Bonita. Doufám, že bude brzo další série.

Lukas

Allah sem nevidi … obvykla hlaska co jsem mnohokrat slysel pri pitkak v KSA, UAE, Kuwaitu a dalsich muslimskych zemich …
.
Povidka je skvela.

Junior

Výborné pokračování příběhu. Trochu riskantní požádat o pomoc pro muslimku se kterou se skoro nezná, ale asi mu to prošlo. A Samira si evidentně od něj nechala udělat dítě tak doufejme, že to nepraskne.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x