Sestřenice Radka – dokonalá milenka

„Tak to je fakt úlet, co děláme,“ vzdychla a začala si vytahovat šaty. „Fakt ti to nestačí rukou? Chceš opravdu šukat?“
Přikývl jsem.
„Dobře, stejně jsem úplně mokrá,“ přiznala.

Zbožňuju na ní, s jakou lehkostí mluví sprostě, jak nazývá věci tak, jak jsou, přestože jinak to je slušná a docela hodná holka.
Teď jsme si to rozdávali na záchodě našeho kulturáku, kde se konal hasičský bál. Našli jsme nahoře v patře jedno WC s menší frekvencí lidí a schovali se tam.
Radka si vyhrnula krátké šaty, stáhla punčocháče tělové bravy až ke kolenům a odsunula bokem kalhotky. Opřela se o kachlíčkovanou stěnu a zvedla jednu nohu na záchodovou mísu.
Přistoupil jsem k ní s napnutým pérem v ruce. Dívali jsme se na sebe zblízka. Chytla mě a pomohla mi. Vklouznul jsem do ní rychle, za tu chvíli muchlování byla vážně hodně vlhká.

Byl jsem to já, kdo ji k tomu přiměl. Píchám svou sestřenici už dlouho. Tentokrát se sešla větší část rodiny včetně mé manželky na plese a já ji strašně chtěl. Moc jsem ji chtěl i tady. Vypadala v těch maličkých šatech božsky.
Tančil jsem s ní, a když jsme nebyli v dohledu, zajížděl jsem jí rukou na její pevný vysportovaný zadeček. Zlobila se, že nás někdo z rodiny uvidí anebo si všimnou lidi, co nás znají.

„Nahoře v patře jsou záchody, kam moc lidí nechodí, sejdeme se tam,“ navrhnul jsem jí.
Nechtělo se jí, ale nakonec souhlasila. Vklouzli jsme dovnitř a zavřeli se v jedné kabince.
Bylo to divoké a spontánní jako vždycky.
Líbal jsem ji, hladil, ona mi ho masírovala oběma rukama. Nechtěl jsem ale jen nějakou manuální rychlovku. Chtěl jsem ji se vším všudy. Byla krásně upravená, namalovaná, vzrušovala mě vůně jejího parfému.

Když svolila, ojel jsem ji na stojáka. Pak jsem ji otočil a naznačil, že chci proniknout i do análu.
„Ne to ne, tady ne,“ řekla rezolutně. „Nezlob se, já mám potom vždycky pocit, že se podělám a tady mezi lidma bych si připadala divně.“
Nechtěl jsem ji nutit. Rukou jsem jí tedy naznačil, aby si sedla na zavřenou mísu, což byl signál k orálu. S tím problém neměla.
Chytila mě palcem, na kterém měla prstínek, a ukazovákem za penis, druhou rukou pod koulema a v podstatě si ho nemusela ani vložit do úst.
Byl jsem tak nadrženej, že po pár tempech kmitalo mé semeno do její pusinky a po celé tváři. Hltavě ho spolykala a zdálo se, že je ráda, že to má za sebou. Měla pořád výčitky k mé ženě, a na tomhle plese si za její přítomnosti připadala zvlášť provinile.
Radka se udělala už předtím, když jsem zasouval ve stoje. Asi dvakrát za tu dobu někdo navštívil vedle nás jinou kabinku, co nejvíc jsme se ztišili, ale nepřestali jsme.
Když vstala, slíznul jsem jí z tváře svoje sperma.
„Jdi první. Nakoukni, jestli se někde neblíží a já vyběhnu,“ navrhl jsem. „Dolů pak přijdu později, sednu si zatím na bar, abysme nebyli nápadní.“

Venku jsem se lekl, jaké by to asi bylo, kdyby mě hledala ta moje a potkali jsme se, jak vycházím z ženské toalety.
Naštěstí nahoře opravdu nebyl provoz. Zaplul jsem k prvnímu baru a dal si panáka. Po očku jsem se díval stranou, za chvíli kolem mě Radka prolétla, aniž si mě všimla. Když dole dosedla ke společnému stolu, asi se na něco vymluvila.
Já raději počkal nějakých dvacet minut, aby to nebylo podezřelé a teprve pak jsem dorazil.
„No kde jsi?“ ptala se manželka.
„Ale potkal jsem kámoše, nahoře jsme dali pár panáků…“

Radka se nedávno rozvedla, a jelikož máme v rodině velmi dobré vztahy, manželka sama navrhla, abych jí pomohl, kdyby něco potřebovala.
Jednou jsem zajel opravit tohle, podruhé něco jiného. Pak zase potřebovala pomoct něco vykopat na zahradě, příště opravit auto. Pro mě to nebyl problém, práce mě živí, umím si poradit. Chudák ženská ve středních letech, sama s třináctiletou dcerou, co má dělat, že ano. Manželka byla ráda, jaký jsem gentleman.
Jenomže mě u ní bylo čím dál lépe. Dostával jsem najíst a taky jsme si hodně povídali a psali. Viděl jsem na ní, jak jí chlap chybí.

Doma chodila v krátkém tričku, na boso a já se mohl zbláznit. Radka je kočka. Vysportovaná, štíhlá, delší tmavé vlasy, velmi sexy. Když si vlasy nakulmovala, byla prostě k sežrání.

Jednou jsem se tam po práci vysprchoval. Vylezl jsem jen v trenkách.
Stála v kuchyni v tričku těsně pod zadek a něco krájela. Její dcera byla mimo dům. Tehdy jsem provedl frontální útok. Chválil jsem ji, že jí to sluší a tak podobně, což jsem jí předtím mnohokrít napsal. Byly to konverzace plná smajlíků, však to znáte. Dělalo jí to dobře, ale nikdy jsme nepřikročili k přímým vyznáním.

Teď jsem k ní poprvé přišel a chytil ji kolem pasu.
„Co děláš?“ odvětila vylekaně.
„Promiň, jsi děsně sexy…“
„Jardo, to ty taky, ale neblázni…“
Potěšilo mě tehdy, že jí přijdu taky přitažlivý. Snažil jsem se ji přesvědčit, že bratranec a sestřenice není zase tak moc něco proti něčemu.
„I kdybych to přijala, znám dobře tvojí Káťu, to jí prostě nemůžu udělat.“
„Nikdy se to nedozví…“
Jen se na to usmála.

Znovu jsem se k ní zezadu přiblížil a natlačil se na ní. Jednou rukou jsem ji držel za bříško, druhou jsem jí chytil prdelku. Krásně voněla.
„Jardo…“ řekla znovu a snažila se mě odstrčit.
Tělem se mi rozlévalo vzrušení. Musela to cítit. Otočila se na mě a bylo vidět, jak zčervenala.

V mládí jsme se vídali, ale zase ne tolik. Můj táta a její mamka jsou sourozenci, ale bylo jich pět. Takových bratranců a sestřenic jsem měl jen z této větve devět. Nepřišlo mi, že dělám něco přísně zakázaného, i když ona to asi vnímala jinak.
Dal jsem jí pusu. Hladil jsem jí, ale ona se mě zatím nedotkla. Chytil jsem ji do náruče a odnesl ji do ložnice.
Začala povolovat. Usmívala se a už neprotestovala. Položil jsem ji na postel. Péro mi stálo, že se nevešlo do trenek.
Lehla si na bok. Přejel jsem jí rukou po zadku a dal jí další pusu.
„Tohle není dobře …“ špitla.

Tehdy jsme se poprvé milovali. Byla to nádherné.
Byla o šest let mladší než moje žena, která po třech dětech s každým nějaké to kilo přibrala. Měl jsem jí rád, ale Radka byla úplně jiná úroveň. Kočka. Její bývalýj bohužel moc pil, nešlo to vydržet, tak se dala rozvést.

Bylo to tehdy jemné a vášnivé a já se jí nemohl nabažit.
Začali jsme se za účelem sexu pravidelně scházet. Pracovala na směny. Když byla doma, pro mě nebyl problém odjet na hodinu z práce v době, kdy měla holku ve škole. Nikdo neměl o ničem tušení, a kdyby snad někdo třeba zahlédl moje auto u ní před domem, snadno bych to zdůvodnil. Po rozvodu jsem jí dost pomáhal, což nakonec nebyla lež.

„Ahoj,“ řekla mi jedno dopoledne. „Promiň, já vím, že jsme byli domluvený, ale nestíhala jsem. Byla jsem cvičit, teprve jdu do sprchy.“
„Nechoď,“ odvětil jsem. „Chci tě zpocenou, žhavou, vidím to na tobě.“
„Ale no tak…“
„Ne vážně, pojď ke mně,“ řekl jsem a přitáhl si jí.
Cítil jsem její živočišnou příchuť. V šestatřiceti byla na vrcholu svého ženství, dokonalá.
„Jardo, počkej…“
„Radko, dva týdny jsem tě neviděl, stojí mi jak babylonská věž…“

Vzala mi ho do ruky a sevřela. Pak začala po něm pomalu přejíždět rukou. Stačilo k tomu na pár minut proplést jazyky a první kapky mého chtíče přistály na její sukni a v dlani.
„Čuníku, teď abych to vyprala,“ smála se.

Byl to obvyklý začátek. Nevídali jsme se často, většinou dvakrát, třikrát do měsíce. Netlačila zbytečně na pilu, pořád trochu bojovala s výčitkami. Někdy se ozvala sama, že to s ní „zase šije“.
To byl její oblíbený výraz, když byla nadržená a musela se uspokojit sama. Většinou jsem ale žadonil o setkání já. Když jsem pak přijel, stačilo, že na mě sáhla svýma pěstěnýma nehtíčkama a já už tekl. Teprve potom jsem byl schopen trvalejšího výkonu.
Obvykle mě udělala dvakrát až třikrát, jí samotné to stačilo vždycky jednou, měla to táhlé a procítěné. O mě se ale postarat uměla. Kdybych to chtěl pětkrát, byla by k dispozici.

Odešla do sprchy a když vylezla, už jsem na ní čekal v ložnici.
Bylo to silné jako vždycky. Užívali jsme si jeden druhého.
Časem jsem ji přiměl i k análu, který předtím nikdy nedělala. Zbožňoval jsem tu její opatrnost. Po určité době jí šukání do prdelky přestalo vadit, ale asi si ho nikdy moc nevychutnala.
„Je to divný, ze začátku se mi chce jakoby na velkou. Pak je to i docela příjemný, když mi současně hladíš zepředu, udělám se, ale mám přitom pořád strach, že se něco stane,“ řekla mi jednou.
Dělala to hlavně kvůli mně.

Scházíme se takhle už rok. Doma moje ženuška o sex pomalu ztrácí zájem a vůbec jí nevadí, že ji moc neobtěžuju. Zvlášť po těch třech dětech ochladla. Občas si ji večer přitáhnu, abych nevzbudil podezření, jen se ale vždycky přesvědčím, jak moc je prožitek s ní a s Radkou od sebe vzdálený.

Moc rád si to s Radkou rozdávám vestoje zezadu. Nepotřebuje žádné prádlo a je pořád sexy. Někdy si jen nechá podprsenku. Zvednu ji z postele, stoupne si ke skříni a vztyčenýma rukama se chytne za její horní rohy.
Nejdřív ji projedu zezadu ve stoje klasicky.
„Chci ti to udělat do prdelky,“ řeknu někdy, jindy to jen naznačím.
Zatváří se většinou ostýchavě. Rukama si pak roztáhne půlky a já vniknu do jejího odkrytého análu. Opatrně a zpočátku pomalu. Žádné lubrikanty nepoužíváme, pokud tam člověk nejde na sucho, ale po předchozí souloži, není vůbec nic potřeba. Platí zásada, že už se pak nevracíme ke klasice a pochopitelně ani k orálu.
Zadeček je vždycky na závěr.

Otočí se hlavou ke mně, abychom se mohli líbat a já jí projíždím její fantastickou zadnici. Rukama ji hladím boky a prsa anebo si jí jen přidržuji. Je o trošku menší než já, někdy se postaví na špičky, aby to všechno lépe fungovalo. Vzrušují mě pohledy na její stydlivou, zčervenalou tvář. Věrná svému zvyku mluvit na rovinu, mi někdy řekne: „Už zase?“ nebo „Copak to po mně chceš ty prasáku?“
Už dávno jsem se jí přiznal, jak mě tím vzrušuje!

Slíbil jsem jí, že když si najde chlapa, vycouvám z jejího života. Ani nevím, jestli by to tak chtěla, ale předpokládám, že ano.
Nějaké náznaky známostí už byly, je to hezká holka, ale vždycky ztroskotaly na její pubertální dceři, která o cizího otce nestojí. Je to moje výhoda. Nevstupuju jim oficiálně do života. Jen mámě do postele.
Dcera o nás neví a samozřejmě se ani nesmí nic dozvědět. Vyhovuje mi to tak a užívám si každý společný okamžik.

Kéž by to nikdy neskončilo.

Autor

4.8 72 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ada

dobrý, ze života

Shock

Hezká povídka. Přesně takto jsem si to užíval na jednom mysliveckém bále (jen to bylo v křovisku před kulturákem) 🙂 Teď jen, aby se to neprovalilo. Za rozvod to šoustání nestojí. Leda by si Radku vzal 🙂 Dávám 5*

Juli

Dovolím si podotknout 😉, by si jej Radka vzala 🙃. Pěkná povídka, díky za ni.

Mamut

Dobře promyšlené. Krásně se to čte. Doufám že bude pokračování

Marťas

Super povídka ze života. Hlavně ať to dlouho vydrží bez provalení. Já si takhle zašoustal v kanceláři a po chodbě chodili lidi, kdokoliv mohl vstoupit. Dávám 5*

Tomas

Super poviedka!! Aj bez pokračovania waaaau

Junior

Výborná povídka. Skvěle napsané jak život míchá kartami.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x