pár na gauči

Sestřenice z Moravy

Domů jsme se vraceli až pozdě odpoledne. Ondra ještě po ránu měl čtvrt promile, a jelikož nechtěl řízení nikomu propůjčit, musel to vydýchat turistikou po Pálavských vrchách, což vlastně byla pro nás všechny příjemná vzpruha.
Na zpáteční cestu jsme brali i Lídinu sestřenici Jarču, která studovala v Praze. Bydlela v Pavlově a právě u jejích rodičů jsme včera plenili sklep.

Lídina teta se strejdou byli bodří Moraváci a sami s námi popíjeli a veselili se až do ranních hodin. Naopak jejich Jarča byla tišší, trochu oplácaná a také intelektem příliš nesršela. Brali jsme ji jen jako příbuznou Lídy a nic víc.
„Možná usnu,“ řekl jsem Jarče, která se zleva uvelebila vedle mě.
„Kdybych na tebe padal, klidně mě odstrč.“
„Jasný,“ zasmála se zvonivým smíchem a na uši si dala sluchátka.
Cesta ubíhala, moc jsme toho už nenapovídali, a když se venku setmělo, většina z nás klimbala.
Náhle jsem se probral. V autě byla tma, z ventilátoru šel teplý vzduch, tlumeně hrálo rádio a já jsem cítil Jarčinu ruku na noze. Neměla ji tam volně položenou, ale prsty mi jezdila po stehně sem a tam. Nijak jsem se nepohnul a po chvilce jsem cítil její ruku výš a výš, až se mi její ruka skončila přímo mezi nohama.

Ocas pochopitelně na dotyky zareagoval a hezky se mi postavil, co mu látka riflí dovolila. To Jarča musela cítit! A taky že jo. Rozepnutí kalhot a uvolnění ptáka ven byl pro její šikovné prsty jen okamžik, a aniž by si ostatní v setmělém autě něčeho všimli, začala mi ztopořené tvrdé péro pomalu a mazlivě hladit a honit! Pro větší intimitu mi přes klín hodila svůj svetr.
Aniž bych chápal důvod jejího jednání, bylo to příjemné a honila ho přesně tak, jak bych si to dělal sám. Ruka ji kmitala sem a tam a to už jsem nevydržel dělat mrtvého brouka.
Levou rukou jsem ji obdobným způsobem zajel mezi nohy. Nejdřív přes kalhoty, pak pod ně. Sama si uvolnila zip, abych jí dlaní mohl prohmátnout kundičku. Kalhotky měla vlhké, a jak jsem jí zajel mezi pysky, byla úplně mokrá. Tělo se jí zavlnilo a jen s obtížemi potlačila slastné zasténání. Zatlačil jsem prsty hlouběji, zatímco její ruka mi pevněji sevřela ocas a zrychlila honění.
Prstil jsem ji čvachtající nadrženou kundu, zatímco ona mi ho rukou přiváděla k výstřiku.

Udělali jsme se současně. Tlumeně jsme zasténali slastí, já napodobil zakašlání, z ocasu mi vystříklo semeno, potřísnilo svetr a zbytek ji skanul na ruku, zatímco ona byla úplně mokrá a proud jejích šťáv jí zcela zmáčel kalhotky.
Ondra za volantem zpozorněl, ale dozadu neviděl. My se dali do pořádku a hned se s ním dali do řeči. Zdálo se, že si nikdo ničeho nevšiml.
Už jsme se blížili k domovu, když mi Jarča zašeptala do ucha číslo mobilu s dovětkem: „A klidně zavolej hned.“
Brzy nato auto zastavilo u Lídy, holky vystoupily a my pokračovali dál.
Ke mně Ondra zajel až naposled.
„Hele, nevím teda jistě, co jste vzadu vy dva dělali, ale Jarča je docela sympaťanda, tak jestli ji přefikneš, to ti budu závidět. No nic, měj se,“ rozloučil se a já se ploužil domů.

Byt byl prázdný. Naši byli na chatě a nechali mi na stole jen vzkaz, že přijedou až za týden.
Po chvíli přemítání jsem vytočil Jarčino číslo. Zvedla to hned.
„Nečekala jsem tě tak brzo. Copak tě za mnou přivádí?“ zasmála se.
„Chybí mi tvá něžná ručka a myslím, že jsme to ještě nedokončili,“ soukal jsem ze sebe.
„Hm. Dnes už to nejde. Jestli ale máš čas zítra, než odjedu, tak bych se možná na chvilku stavila. Ti pomoct,“ dodala a znovu se zvonivě rozesmála.
„Dobře, zítra tě čekám.“
Řekl jí svou adresu a šel spát.

Druhý den jsem nakoupil víno, nějaké chipsy a očekával vzácnou návštěvu.
Dorazila v krátké úzké sukni, lodičkách na vysokém podpatku a vypasovaném tričku a vypadala úžasně. „Ahoj. Tak jsem tu na tu výpomoc,“ smála se a vplula do bytu. „Od tebe už vyrazím přímo na nádraží.“ Nabídl jsem jí víno, ale po chvilce povídání jsme stejně věděli, proč tu jsme a nemělo cenu to protahovat.
„Vidím, že se ti to včera líbilo?“ začala Jarča a zkoumavě se na mě podívala.
„A komu ne?“ opáčil jsem. „Jsi skvělá.“
„Dík. Ale tys byl taky skvělej. Myslíš, že bys to uměl i jazykem?“
„Že váháš, ale nejdřív bychom mohli zkusit líbání.“
Naklonil jsem se k ní. Jarča mi sama šla naproti a jazykem mi vjela hluboko do pusy. Líbali jsme se v pevném objetí, ale pak jsme se začali vzájemně svlékat. Zajel jsem ji pod tričko a zjistil, že nemá podprsenku. Triko jsem ji vyhrnul pod bradu a na odiv se mi vystavily její pevná plná prsa. Promnul jsem jí je, zatímco ona mi zajela rukou pod kraťasy, sevřela a pohonila tuhnoucího ptáka.
„Počkej,“ zastavil jsem ji a oba jsme se svlékli donaha.
Pokračovali jsme v mazlení a vzájemně se líbali všude po těle. Jarča byla holka „krev a mlíko“ a já si plně vychutnával měkkost a hebkost jejího těla, pevná prsa, vztyčené hroty bradavek i ochlupený klín. V šedesátdevítce jsem klečel nad ní, čuráka zasunutého v její puse a jazykem jsem ji rejdil mezi chlupy a lízal rozevírající se mokrou lasturu pochvy.
Ona sama pohazovala pánví naproti a kouřila mi ho tak vášnivě, že jsem jen sténal slastí. Jazyk mi kmital v mokrém otvoru, až jí poštěvák krásně naběhl.
„Och.. och!“ vyrážela se sebe, kouřila a honila mi ptáka přímo exkluzívně. A tak jsem se otočil, ona doširoka roztáhla nohy, sama si ho tam zavedla a já na ní plnou vahou nalehl. Ocas v ní zmizel až po kořen.
„Bože….ano..ano!“ slastně vykřikla a hned mi začala přirážet. „Mrdej mě…ještě… panebože … dělej…mrdej mě….jak děvku…už..už!“ ječela a já snaživě plnil její přání, ač jsem se v její nadržené čvachtající kundě cítil jak ztracený.
„A teď zezadu!“ Shodila mě ze sebe a nastavila se mi na všech čtyřech.
„Vymrdám tě jak nadrženou fenu!“ zasyčel jsem, přirazil se k ní a a prudce do ní vniknul.
„Oh..oh..ano!“ zafuněla a slastně vzdychala při každém přírazu.
Promnul jsem ji zezadu prsa, podržel v pase a tvrdě přirážel, co to šlo.
„Ano, ošukej mě jak fenu…prosím…ještě..ano…ano!“ dostala se zase do extáze a zadkem mi šla naproti.
„Stříkám!“ Už jsem to nemohl vydržet, vyjel jsem z ní a výstřik semene jí potřísnil záda.
„Mohl´s do mě, beru prášky,“ vydechla a uvolněně padla na břicho.
Padl jsem vedle ní a vydýchával ten krásný zážitek. Jarča se hned chopila povadlého ptáka a zkoušela ho postavit. Mazlivě ho honila, ale erekce se nedostavila.

Potřeboval jsem pauzu. Jarča mu však nedala pokoj, a když to nešlo rukou, zkusila to pusou. Poprvé jsem zažil holku, která by mi kouřila ocas, vytažený z kundy, oslizlý od jejích šťáv a semene.
Jarča s tím však problém neměla a nakonec dosáhla svého.
Jakmile se mi postavil, hned si ho osedlala. Zaklonila se dozadu a rukama se mi vzepřela o kolena. Tak mi krásně vystavila pevná prsa, která se jí pohupovala v rytmu, který si určovala.
Jen tak lehce odsedávala a pohled na ocas mizející a vysouvající se z houštiny kundy byl nepopsatelně vzrušující. To se dlouho nedalo vydržet.
Jarča, nabodnutá na ocase, si jen tiše povzdychávala a se zavřenýma očima si to plně vychutnávala, zatímco já už měl výstřik na krajíčku.
Vyhodil jsem ji ze sedla, povalil na záda, její nohy si zapřel o ramena a prudce do ní vnikl. Bolestně hekla, ale hned se usmála.
„Vojeď mě….vymrdej mě.. nemůžu se bránit!“ popichovala mě ještě k tvrdším přírazům.
V dlaních jsem jí drtil prsa a divoce jsem mrdal to krásný tělo, dokud jsem se do ní nevystříkal.
Pak jsem na ni uvolněně padl a skončili jsme v hlubokém vášnivém líbání.

„Jsi skvělá,“ zmohl jsem se na jediné ocenění jejího výkonu.
Ona mi pohladila povadlého ptáka.
„Však ty taky,“ začala ho zase kouřit. „Co myslíš, že by se ještě vzchopil?“
Snaživě ho střídavě honila a kouřila.
„Těžko,“ hlesl jsem, a tak už jsme se jen mazlili, když náhle pohlédla na hodinky.
„Sakra, to už je hodin, musím letět!“
Bleskově se oblékala a já se zeptal: „Uvidíme se ještě?“
„To sotva. Mám v Praze kluka a ten si mě hlídá. Promiň. Nechtěla jsem ti to říct předem, protože bys to odmítl a takhle to bylo lepší. Oba jsme to potřebovali, ale nic víc…. Ale, jak se říká, nikdy neříkej nikdy“. Dodala, vlepila mi pusu a uháněla na vlak.

Krásná představa získání nepřekonatelné milenky se mi rozplynula jak pára nad hrncem.

Autor

4.5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Jo jo, tichá voda břehy mele. Většinou ty, do kterých by to člověk neřekl jsou ty nejlepší.
Moc pěkná povídka, četlo se to jedním dechem.

childe

Povedená sestřenice. A já si vždycky myslel, že na Moravě jsou jen „slušně holky“. I když kdo by takové sestřenici odolal.

Martin

Pěkná povídka . Jen bych řekl , že první výstřik v autě musel být cítit , ono semeno má nezaměnitelnou vůní . Jinak nikdy neříkej nikdy . Takže k pokračování luxusního sexu může klidně dojít . A nelze jinak než doporučit návštěvu Moravy . Pavlov , Mikulov , Valtice je spousta krásných míst kde stojí zato posedět 😀

Kittikit

Casto jsem sedaval edle zen a divek v aute a toto se mi nikdy nestalo. Budu jim muset dat odkaz na tuto povidku 😉

Juli

👍😜🤗

5
0
Would love your thoughts, please comment.x