Setkání vysokých škol

Byla už sice noc, ale musel jsem se učit na blížící se zkoušku, jenže při pohledu do skript se mi hned zavíraly oči. Už jsem možná spal, když vtom se přihnal, asi odněkud z tahu, můj spolubydlící Jarda.
„Jé. Dobře že ještě nespíš, tohle potřebuju podepsat.“ a předložil mi přihlášku na „Setkání zástupců fakult za vytvoření užší spolupráce vysokých škol.“
„Co to má být?“ zlostně jsem na něj pohlédl, protože tam bylo mé jméno.
„Pojedeš se mnou. Pepa onemocněl a z každýho ročníku musíme bejt minimálně dva,“ oznámil a strkal mi papír k podpisu.
„Ale já nejsem žádnej funkcionář nějaký školní asociace, nebo na co si to hrajete,“ bránil jsem se, ale Jarda se rozchechtal.
„O to přece vůbec nejde. Je to setkání v lůně…hehe…přírody taky…zkrátka v Krkonoších. Užiješ si to, slibuju.“
Víc mi neprozradil a já to nakonec naštvaně podepsal a víkendový termín odepsal v předtuše, že si ho neužiju. A to hlásili krásné počasí.

***.

Setkání fakult probíhalo ve velké chalupě někde na Benecku. Z množství ubytovaného studenstva jsem zahlédl i pár známých tváří z televize. Byli to studenti posledního ročníku DAMU.
Kromě Jardy jsem nikoho neznal, zato on se zdravil s mnoha známými a představoval mě jako svého učně. Blbec. Ostatní kývali hlavami a přáli mi pěknou zábavu.
Vůbec jsem netušil, o co jde.

***

Po večeři se v jídelně vedly řeči jakéhosi předsednictva o potřebě semknutí se a razit jednotné názory na věci politické i praktické. Nikdo přednášejícího zjevně neposlouchal a ani on nemluvil dlouho. Odměnili jsme ho potleskem a já se odporoučel na pokoj si lehnout.
Slastné propadání do spánku však přerušilo klapnutí dveří.

„Spíš?“ ozval se Jarda.
„Skoro,“ hlesl jsem a zjistil, že nepřišel sám.
„To je škoda. Dole už se to docela rozjíždí a já tady taky hodlám dělat tu užší spolupráci. Nechceš se přidat?“ říkal Jarda a já koukal na mladou holku známé tváře.
„Jsem Hana…asi mě znáš z televize,“ usmívala se nad mým výrazem. „Hrála jsem už nějaký princezny a tak,“ vysvětlovala, zatímco Jarda ji začal bezostyšně osahávat.
„Teď zkusíme, jak ti jdou erotický scény, haha,“ zasmál se a začal se svlékat a Hana taky.
„Jestli se nechceš přidat, tak nezacláněj. Čumily nepotřebujem, viď Hani,“ naznačil mi Jarda, co mám dělat.
Hana se usmála.
„Ukaž péro a já ti ho vykouřím. Ve třech to mám ráda,“ zaznělo z úst budoucí herečky a já, lehce konsternován, poslechl.

Hana klečela na posteli a Jarda jí projížděl zezadu pozvolnými přírazy. Postavil jsem se před ní a vychutnával si její ústní projev. Ten ovládala na jedničku.
Sála mi ocas silou vysavače a pak sevřenými rty rytmicky komíhala hlavou a pouštěla si ho hluboko do krku. Byla to slastná masáž. Navíc ještě stíhala tlumeně hekat nad Jardovými přírazy a drcení prsou v jeho dlaních.

„Chceš ji taky projet?“ zeptal se mě Jarda. „Je hezky úzká….uhhhh…už to nevydržím,“ a na důkaz svých slov z ní vyjel a dávka semene jí potřísnila záda.
To už i já jsem pocítil záškuby a dosáhl hranice, z níž není návratu. Hana jen sevřela rty a spolykala celou nadílku bez sebemenších problémů. Zřejmě s tím měla své zkušenosti. Ocas mi ještě žužlala, než změkl do nepoužitelnosti.
Pak zvedla hlavu.
„Dobrý, nebo chceš ještě?“

Vysátý jak citron, jsem se jen zašklebil a šukající dvojici opustil.
Na chodbě jsem narazil na pobíhající a chichotající se polonahé dívky pronásledované několika mladíky.
Chalupa doslova vřela sexem.

***

Vstoupil jsem do jídelny a strnul. Spolupráce vysokých škol zde probíhala opravdu v nejužším možném provedení.
Na stolech, na zemi, v rozích byly vidět miliskující se dvojice, některé již odvážně polonahé a v milostné předehře.
Některé dívky kouřily nebo honily chlapcům ocasy, ti jim zase rukama rejdili v zarostlých nebo vyholených klínech a mačkali a laskali jejich vnady. Hotové orgie.

V rohu, u dveří do kuchyně, jsem zaregistroval osamocenou ženu v kostýmu, zjevně konsternovanou jako já.
Popošel jsem blíž a poznal v ní moderátorku z jedné televizní stanice. Stála tam a plaše se rozhlížela kolem sebe.
Nakráčel jsem k ní. S úlekem vzhlédla.
„Dobrý den. Nebojte se. Jsem zděšen stejně jako vy. Vy tu máte něco natáčet?“ zeptal jsem se.
„Vyslali mě sem. Ale tohle by nemohli vysílat ani po desáté hodině. Proboha, co se tu děje?“
„To netuším. Jsem tu poprvé. Kde máte štáb?“ otázal jsem se.
„Kameramana si odvedla jedna holka, zvukaře taky a já tu zatím odrážím nájezdy nápadníků,“ špitla žena. „Budete tu se mnou? Jako ochranka?“
„Proč ne? Ale nebylo by lepší se někam vytratit?“ nadhodil jsem a žena se mi zadívala do očí.
„Nezkoušíte to na mě, že ne?“ ale poslušně mě následovala.

Bezpečno nakonec bylo ve skladu ve sklepě. Sedli jsme si na nějaké bedny a žena mi vyprávěla, jak se dostala do televize a do hlavních zpráv. Bylo to opravdu kráska a já byl z její přítomnosti omámen. Vypadala přesně jak na obrazovce a ani ve snu by mě nenapadlo, že bych s ní mohl mluvit a být ji nablízku jako bodyguard.

„Vedoucí zpravodajství někde četl o tomto setkání vysokých škol a myslel, že bych mohla natočit krátkou reportáž, ale tohle je hotová Sodoma,“ komicky lomila rukama.
„Jak jsem zjistil, většina lidí se tu zná z dřívějška a pod záminkou nějaké schůze si tu prostě užívají mládí a …sexu,“ mínil jsem.
„Taky jsem mladá. Ale takhle a veřejně?“ divila se žena.
„Kolik vám je?“ odvážil jsem se k otázce, která se ženám nepokládá.
„Šestadvacet,“ odpověděla a pokrčila obočí. „Ale nesluší se to, ptát se.“
„Nezlobte se, ale ten kostým vás dělá starší, tak jen mě to…zajímalo. Nejsme od sebe tak daleko. Mě je dvacet dva.“
Žena se usmála. „Tak si budeme tykat. Helena,“ a našpulila rty na seznamovací pusu.
„Kája,“ přitiskl jsem rty k jejím.

Žena krásně voněla parfémem a na mě to působilo jak feromony. Při polibku jsem ji objal a vyrazil jazykem do útoku. Očekával jsem facku, pobouření ale ne protiútok. Helena polibek přijala a a jazyky se střetly v rozevřených ústech a vášnivém líbání.
V pevném objetí jsem svíral tělo té krásné ženy a dlouho jsme se nemohli odtrhnout.

Pak k tomu došlo.
Chtěli jsme pokračovat a neměli kde. Naštěstí byla Helena nadržená jako já, takže „nevychladla“ při hledání lepšího prostoru a azyl jsme nalezli v komůrce kotelníka. Kotelník tu v létě nebyl , ale byl tu gauč a ten nám plně vyhovoval.

Svlékli jsme se. Čurák mi okamžitě šel do pozoru a to ještě Helena byla oblečena. Když tam pak ležela v krajkovém prádle a samodržících punčochách v lodičkách na vysokém podpatku, jen jsem hlesl: „Promiň, ale já musím stříkat!“
Helena se usmála, uchopila mi péro do ruky a začala ho honit.
Po pár tazích šlo semeno ven v trhavých dávkách. Pocákal jsem podlahu a věděl, že potřetí už se tak rychle neudělám a sex jsme oba pojali jako dlouho trvající mazlení a oboustranně uspokojující milování.

Nabažit se jejího těla nešlo. Ta žena neměla sebemenší chybu a všechny její křivky byly dokonalé. Prsa, zadek, břicho, nohy, tvář. Klín měla zarostlý tmavými chloupky, zastřižený jen po stranách.
Laskal jsem ji po těle a Helena jen vzdychala: „Ano..ano..joooo.“
Asi už to dlouho neměla, neřešil jsem to. Mazlil jsem se s jejím tělem a vtiskal do něj polibky. Prsa jsem odhadl na trojky a měla je pevná a přitom krásně měkká. Hnětl jsem je a prsty dráždil tvrdé bradavky. Olizoval jsem temně rudé dvorce a sál stojící hroty jak mimino.
„Juuu….uuuhhh…ano,….mačkej je,“ sama mě prosila k drsnějšímu mazlení a já ji rád vyhověl.

Přes ploché bříško jsem ji v polibcích sjížděl ke klínu. Helena roztáhla nohy a odhalila přístup ke vzrušením se rozevírající štěrbině v ochlupení klína. Olízl jsem ji pysky. Tělo se jí zachvělo a štěrbina se více otevírala a uvolňovala šťávy. Hltal jsem tu nakyslou šťávu a nořil jazyk hlouběji.
„Óóóááááhhh….já….já….buduúúú,“ zazmítala tělem a tlačila mi hlavu do klína.
Nemohl jsem se nadechnout, ale vnímal jsem, jak jí pochva pulsuje v orgasmických stazích a teče proudem jak prasklý vodovod.
Když mě konečně pustila ze zajetí, okamžitě se role obrátily.
Tentokrát se do laskání těla pustila ona. Napružený čurák zmizel mezi jejími smyslnými rty a Helena, oči upřené v moje ho svírala a pomalu začala pohybovat hlavou. Střídavě ho kouřila a střídavě honila.
„Vydržíš…ještě chvilku?“ sladce se usmívala a jazykem kroužila po nalitém žaludu. Sama vnímala, že je tvrdý, ale zralý na výstřik.

Natáhla se na záda a široce roztáhla nohy. Hned jsem jí ho zarazil do nadržené dírky. Jen hekla, přitáhla mi hlavu k sobě a pevně líbala. Cítil jsem, jak mě objala nohama kolem boků a v přírazem mi šla naproti.
„Anooo….je..skvěleeej… tvrdeeej….úúúúh….to je….čuráááák,“ kroutila se a nahlas ječela.
To byla sakra divoká kočka. Zmohl jsem se jen na rytmické přírazy a cítil stahující se pochvu v dalším orgasmu. Helena měla jeden vrchol za druhým, já potřebu stříkat neměl, ale když mě sama prosila, že už nemůže, musel jsem to urychlit.
„Otoč se,“ poprosil jsem ji a když tak znaveně učinila, s mlasknutím jsem v ní zmizel zezadu.
„Ty zvííířeee….to je…áááách….fakt nééééé,“ prožila další vrchol a odpadla.
Mrdal jsem prakticky mrtvolu, v dlaních drtil pevná měkká prsa a při orgasmu se vystříkal ven.

Helena ležela na břiše doslova umrdaná. Mezi nohama jí vytékal pramének šťáv a na těle měla krůpěje potu z té divoké jízdy.
Také znaven jsem si lehl vedle ní a stále nemohl pochopit to štěstí, že jsem vyšoustal krásnou moderátorku večerních zpráv. To mi nikdo neuvěří…

***

Náhle mnou někdo zatřásl. A dost neodbytně.
„Co blbneš?“ procitl jsem a zmateně se rozhlédl.
„Co by? Vstávej, jdem na zkoušku,“ šklebil se Jarda, sám už oděný do slušivého obleku.
„Do prdele!“ zaklel jsem. „Tak ono se mi to všechno jenom zdálo!“

P.S. Tu zkoušku jsem pochopitelně neudělal. V hlavě mi hučelo a snové šukání zastínilo vše, co jsem se naučil.
A při sledování televizních zpráv mi dodnes houpne, když JI spatřím na obrazovce.

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Tak to je dobrý sen, takové mám také rád.

Denis86

Parádní povídka

me

LOL som sa zasmial riadne na tom konci. Nápad super tiež sa mi také sny občas snívajú že by som sa niekedy radšej nezobudil.

Bob Romil

Tak to byl fakt hroznej sen 🙂 Ani se nedivím, že tu zkoušku nedal. Po tomhle se na něco soustředit je nadlidský úkol.

martin

Krásný sen . Povedená povídka i když není nad reálné setkání .

Juli

Prostě smola, škoda 😓

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x