Silvestrovská oslava 01

Toto je 1 díl z 1 v seriálu Silvestrovská oslava

Není nijak extra velká zima. Ba naopak. Ačkoliv je poslední den v roce, je prapodivně teplo. Ono deset stupňů Celsia opravdu vypadá divně. I já jsem se tak cítil. Seděl jsem, jako vždy, v obýváku a koukal na trapné pořady, co dávali v televizi. Přitom jsem přemýšlel, co vlastně dneska večer budu dělat. No, přemýšlet jsem moc nemusel. Věděl jsem přesně, co budu dělat. Budu s mámou, tátou a sestrou slavit konec roku.

Abyste to špatně nepochopili. Mám své rodiče a svou sestru rád. Ale jako správný dvacetiletý mladík, přece chci trávit tu největší pařbu v roce trošku jinak. No uznejte. Proč bych měl být doma s rodiči a sestrou, která se navíc chová jak primadona, neboť těsně před Vánoci oslavila osmnáct let. Naši už pro mě byli v důchodovém věku. Táta oslavil jednapadesátiny a máma osmatřicet let. Ne že bych je považoval za důchodce. Chraň bůh. Třeba mamka vypadala jak starší sestra Katky, jak se jmenovala má sestra, ale prostě to pořád bylo strávit ten večer s rodiči a sestrou.

„Co kdyby ses přestal koukat na televizi a pomohl mi s přípravou chlebíčků,“ ozval se mamky hlas od dveří do obýváku. Podíval jsem se tím směrem a ustrnul jsem pohledem na štíhlé postavě, kterou zahalovalo volné tričko a tepláky. Pod tričkem se viditelně rýsovaly větší prsa, která byla díky mně a sestře, někdo by řekl díky dvěma dětem, povislejší. I tak byla ale velmi vzrušující. Jako puberťák jsem denně honil a myslel na ty dva kopce, které jsem párkrát mohl zahlédnout, když matka v rychlosti přebíhala nahá z koupelny do ložnice a zpět. Sestra se pyšnila tím samým, jen byly pevnější. Aspoň dle mého odhadu. Nicméně matka mě vzrušovala víc.

Bez řečí jsem se zvedl. Stejně jsem se nudil a sledovat po x-té Hadimršku, se mi opravdu nechtělo. V kuchyni už na mě čekala nakrájena veka, salát a další věci na chlebíčky.
„Tady to prosím namazej, dej tam nějakou šunku, sýr a nezapomeň na vajíčka. Ty musíš nakrájet. Jo, a okurku,“ poučovala mě matka.
„Vím. Nedělám to poprvé,“ lehce jsem odsekl, ale přitom jsem usmál. Matka mi úsměv opětovala a pak si ladným pohybem ruky odhrnula několik pramínků vlasů, které jí spadly do tváře. Měla delší hnědé vlasy. Sice je většinou nosila v culíku, nebo jinak sepnuté, ale nejvíce jí to slušelo, když je měla rozpuštěné. Což bylo i nyní.
„No dobře mladý muži. To jsem zvědavá. Já se jdu zatím převléct do něčeho víc v…“ zarazila se. V očích jsem viděl jakousi jiskru a když jsem se lépe rozhlédl po kuchyni, objevil jsem načatou láhev vína.
„…více kulturního,“ dokončila a opustila kuchyň. Zdálo se mi to, nebo se začervenala?

Začal jsem mazat veku a přidávat ingredience, jak mě mamka poučila. Ona zatím vešla do ložnice. Při tom si pobrukovala Královnu tance. Musel jsem obrátit oči v sloup. Opět ta skupina. Evidentně byla v dobré náladě. Pokračoval jsem a přitom dumal nad tím, jakou že já mám smůlu. Jenže to nebylo vše nad čím jsem dumal. Tak nějak se dostavil absťák. Jako každá droga i sex má svůj absťák a ten se dostaví tak, že se Vám postaví péro jen při pomyšlení, že v ložnici se zrovna Vaše matka svléká. No dobře, nemusí to být zrovna představa Vaší matky. Vtip je prostě v tom, že se Vám postaví vždy, když uvidíte jen náznak nějaké erotiky, nedej bože nahoty. Anebo na to jen pomyslíte. Teď se mé péro tlačilo v trenkách a teplácích a vytvářelo pěknou bouli. A nejhorší na absťáku je, že Vám neumožní pořádně přemýšlet a uděláte nějakou blbost.

Chvíli jsem se přemáhal, ale nakonec mi to nedalo. Jen dva pomyslné prstíčky, kdy nakouknu, jestli jsou dveře do ložnice zavřené. Teď už určitě bude matka stát nahá u zrcadla a bude si prohlížet štíhlé tělo, které si udržuje pravidelným cvičením. Pohladí si lehce prsa. Polštářkem ukazováčků přejede po tvrdých bradavkách. Dost! Musel jsem to vidět. A tak jsem nechal svého počínání a opatrně vyšel na chodbu. Dveře do ložnice jsem spatřil hned. Byly přivřené. Přesněji lehce pootevřené. Přesně to, co jsem potřeboval. Mohl jsem nakouknout. Matka si stále pobrukovala oblíbenou melodii a zřejmě by si ničeho nevšimla.

A nejlepší na absťáku je, že v okamžiku, když jste prakticky v sedmém nebi, přijde tvrdý pád na zem. A tak se otevřely vchodové dveře.

„Ho, ho, ho, jsem dřív doma. V práci nebylo co dělat, tak nás šéf pustil,“ zazněl za mnou hromový hlas otce. Otočil jsem se lehce vyděšený a pohlédl na jeho postavu, která stála ve vchodových dveří. Z poza něho vykukovala drobná očka postaršího tlouštíka, kterému, a to jsem věděl přesně, bylo šedesát let.

„No a za to jsem ho pozval na naši oslavu. Ale co to kecám. Šéfe pojďte dovnitř. Tady Tomáš se o Vás postará. I když byste asi měl nejdřív pozdravit Janu,“ pravil táta a v rychlosti se svlékal. Stačil jsem jen říci: „Dobrý den,“ a už mi do ruky přistál černý kabát, který měl šéf na sobě.
„No, máma je v ložnici,“ ještě jsem promluvil a sledoval zděšeně, jak se tam táta a šéf hrnou. Táta otevřel dveře a hned je zavřel. Šéf, jak má ve zvyku, nakoukl přes rameno. Jestli něco viděl nebo ne, to říci nemohu. Ale táta se s divným úsměvem na šéfa podíval.
„No, tak raději půjdeme do obýváku, co vy na to? Ona Jana dorazí za chvíli,“ a jak spolu šli do obýváku, podíval se na mě a zatvářil se stylem: „Proboha, co jsem to provedl,“ a přitom se ještě usmíval, jako by to byla velká sranda.

No super. Takže s námi bude silvestr trávit tátův šéf. Muž, kterého před dvěma měsíci opustila jeho žena, kvůli osobnímu trenérovi. Takže vlastně takový ztroskotanec. Schválně, jestli letošní oslava konce roku může být ještě horší, než jsem si původně myslel. Vždyť, jak se říká: Nic nemůže být tak hrozné, aby nebylo ještě hůř. Otevřely se vchodové dveře a do bytu vešla sestra.
„Zdar brácha. Co se děje? Tváříš se kysele, jako by se schylovalo k tragédii,“ zavřela dveře a znovu na mě pohlédla. Spatřila, jak se dívám lehce za ní. Tak se otočila a poté se hned koukla zase na mě.

„Co je?“ zeptala se nevrle.
„No, skoro jsem předpokládal, že s tebou přijde nějaký tvůj rádoby přítel. Ono, když už táta přitáhl šéfa, tak tohle by byla pěkná třešnička dnešního dne. Přesněji večera.“
Katka na mě vytřeštila oči a vypadala, jako by chvíli mým slovům nevěřila. Přesně jsem tušil, která informace v ní vyvolala to zděšení.
„Cože? Prasátko je tu?“

Ona mu jinak neřekla. Prasátko. Je fakt, že tak prostě vypadal. Menší postava, která snad byla stejná jak na výšku, tak na šířku. Tedy spíše se k této představě blížila. Více spíš vyčuhoval jeho pupek. Jen jsem tedy pokýval sestře na souhlas a ukázal na jeho kabát, který jsem hned šel pověsit na věšák.
„Jsou v obýváku,“ pronesl jsem ještě a už jsem slyšel otevírání dveří ložnice, z které vyšla matka. Těsně se minula se sestrou, která zase šla do dětského pokoje.
Ačkoliv jsme oba už plnoletí, spíme v jedné místnosti. Nemáme tak oba žádné soukromí, a tak si občas, tedy častěji, lezeme na nervy. Pohlédl jsem na mamku. Na sobě měla své oblíbené modré večerní šaty, které se těsně upínaly na jejím těle a zvýrazňovaly tak štíhlý pás, pevný zadeček a zejména prsa. Přemýšlel jsem, jestli si pod šaty vzala podprsenku, ale jak procházela kolem mě do obýváku, mohl jsem si všimnout lehkých výstupků v oblasti, kde jsem odhadoval bradavky. Tím bylo vše jasné.

„Á, paní Jano, vypadáte okouzlující,“ uslyšel jsem hlas šéfa, když matka vešla do obýváku.
„Děkuji pane Vlachu, od pohledného muže to vždy potěší.“
„Ale to neříkejte. Kdybych byl pohlednej, tak by moje bývalá manželka nedala přednost nějakému zajíčkovi,“ pronesl šéf a začal se smát.
Opravdu jsem musel uznat, že sestra se s tou přezdívkou trefila. Znělo to jako prasečí chrochtání. No to bude pěkná zábava! Šel jsem zpět do kuchyně, protože jsem vlastně měl udělat chlebíčky. Mamka se objevila po chvíli.
„To je trošku mimo plán,“ pravila a myslela tím šéfa. Táta se mu teď věnoval a vlastně by se mu měla v určitých mezích věnovat i ona.
„Jen tak pro srandu dotaz. Viděl tě nahou v ložnici?“ ta otázka ji překvapila. Aspoň dle toho pohledu.
„On to nebyl jen tvůj táta?“
Zavrtěl jsem hlavou.
„No byla jsem zrovna nahá a ohnutá, tak maximálně viděl můj zadek,“ zasmála se a začala mi pomáhat s chlebíčky.

Tak jsem tak nějak pomáhal a přemítal, jestli viděl nejenom zadek, ale i kundičku. Zase se mi začal stavět. Bože, to je utrpení. Nakonec byly ale chlebíčky hotové a já se raději šel hned převléknout do reprezentativ­nějšího oblečení.

V pokoji samozřejmě narážím na sestru. V tu nejméně vhodnou dobu pro ni. I když, mohla být vlastně ještě horší. Má na sobě kratší sukni a zrovna si natahuje přes hlavu tílko. Rozhodla se provokovat bez podprsenky. Kdyby byla otočená čelem ke mně, mohl jsem obdivovat pevné trojky, takhle jsem ji viděl zezadu.

„Trošku budu prasátko provokovat,“ pronesla s potutelným úsměvem.

„Myslím, že budeš provokovat nejenom prasátko,“ dodal jsem a lehce jsem ji plácl po zadečku, neboť zrovna kolem mě procházela.
„Ale, ale, brácha, snad nemyslíš, že by slintal i táta. U tebe je to normální, to jo, ale táta?“ smála se.

Kdo ví. Když se člověk napije může zapomenout, že je otec a to, co vidí, je vlastně jeho dcera. Pokrčil jsem tedy rameny a raději se také převlékl.

No a po převlečení rovnou do obýváku. Tam už táta a šéf popíjeli pivo, zatím co sestra si nalila víno. Mamka stále v kuchyni dodělávala poslední věci a uklízela. Jak jsem se koukl na hodinky, bylo šest a to je pravý čas začít tuhle párty. Stále jsem doufal, že budu vysvobozen a nebudu se muset účastnit této nudné záležitosti. Určitě na tom podobně byla i Katka.
„Musím říci, Petře, že máte i pohlednou dceru. Kačenka se vyvedla po mamince,“ slyšel jsem šéfa, jak lichotí nejenom tátovi, ale hlavně pokukoval po sestře. Ta se pokusila mile usmát, i když to vypadalo spíš kysele, než mile. Bylo vidět, jak jí šéf kouká na hruď, kde se rýsovala prsa. Pěkně také v dekoltu vytvářela takový ty krásné kopečky a uprostřed tmavou cestičku. Všiml jsem si, že na to samé místo se kouká i táta.
„Děkuji pane Vlachu. Dívku vždy potěší, když jí muž polichotí,“ pronesla Katka v žertu, ale šéf to zřejmě bral spíš jako povzbuzení k dalšímu lichocení a k utvrzení, že se to Katce líbí. I když, možná trošku líbilo. Sedl jsem si a otevřel si také pivo. Proč být na suchu. Nejlepší bude rychle se opít a třeba ta zábava nějak dorazí.

Stejného názoru jsou asi všichni. Sleduji, jak táta a šéf do sebe doslova lijí svá piva, aby si mohli hned otevřít další. Podobně se chová sestra se svým vínem a také i mamka, která dorazí a sedne si na gauč hned vedle šéfa. Ten je tak vlastně v obležení mamky a sestry a doslova chrochtá blahem.

„Tak, to je něco, Petře. Dvě krásné ženy a já uprostřed,“ naparuje se a přitom si dovolí položit obě ruce na jejich nožky. Všichni už máme upito a alkohol nám stoupl do hlavy. Katka i mamka se jen chichotají a nechávají šéfa, aby je pohladil lehce po stehnech.
„No vidíte šéfe. Vše je k něčemu dobré. Kdyby Vám ta vaše hloupá žena neutekla, teď byste se nudil s ní doma,“ dostalo se mu od otce odpovědi a všichni se tomu začali smát. Vlastně i já. On alkohol opravdu dělá zábavu. Mamka a sestra mu nechtějí být nic dlužné, a tak i ony položí ruku na jeho nohu. Každá na jednu. A já mohl postřehnout, jak se na plátěných kalhotách, přímo v místě rozkroku, objevila pěkná boule.

Zřejmě nejsem jediný, kdo si toho všiml. První zareagovala sestra. Usmívala se a přitom lehce bouli pohladila. Jen jsem polkl na sucho, stejně tak i táta.
„No koukám, že pan Vach má trošku těsno v kalhotách,“ pronesla mamka.
„Já se ani šéfovi nedivím. Když, jak řekl, dvě krásné ženy sedí vedle něho a ještě ho provokujete tím, jak mu hladíte nohy,“ odpověděl táta, jako by nenuceně, a napil se pořádně z půllitru.
„To má pak z Vás tak tvrdý nástroj, že se tam nemůže ani vejít,“ dodal, když dopil a všichni jsme se opět smáli. I šéf se smál. A tak muselo přijít, co přišlo… táta vytáhl slivovici.

„Na tykání,“ ozval se šéf, když se nalil první panák.
„Jaroslav,“ ťuknul si s každým a pak poslouchal naše jména
„Petr.“
„Jana.“
„Katka.“
„Tomáš.“

Postupně jsme si přiťukli a poté do sebe panáka na jednou kopli.

Přestože vše vypadalo, že je atmosféra uvolněná, všiml jsem si, že táta občas na šéfa, tedy Jaroslava, koukal trošku vražedně. To zejména v případech, kdy jako by mimoděk pohladil nenápadně mamce prso, které se rýsovalo pod šaty anebo si náhodou stáhl na svůj klín, když šla okolo, aby mohla podat všem další z dobrot, které připravila. Všimla si toho i sestra, protože se zvedla z gauče a sedla si k tátovi na opěradlo křesla.
„A copak tatínku, ty se už nebavíš?“ chichotala se a přitom mu šeptala do ucha. On se samozřejmě pohledem zaměřil na to, co mu nabízela. Na její prsa, která se rýsovala pod tílkem.
„Ale to víš, že se Kačenko bavím,“ hlesl už veseleji a pohladil sestru po noze. A tak se opět popíjelo a bavilo se. Táta zejména nalíval slivovici a my ji ochotně pili na ex. Alkohol začal víc ovládat naše těla. Způsoboval, že jsem se cítil víc uvolněně, stejně jako ostatní. Zejména táta se přestával věnovat tomu, co se dělo na gauči a spíše si dovoloval osahávat Katku. A ta se ochotně nechávala.

Jako bych tu byl na víc. Vlastně, byl jsem tu na víc. Jaroslav neustále lichotil mamce. Oba seděli na gauči těsně u sebe. Jaroslav po očku pokukoval po tátovi a ségře a když si byl jistý, že se nedívá, dovolil si se víc naklonit k mamce a něco jí šeptat. Ta se jen usmívala a vrtěla hlavou, ale přitom ho nechala, aby jí hladil stehno a lehce zajížděl pod šaty. Táta zase bezostyšně rukou zajížděl na prsa své dcery, která ho pro změnu nenápadně hladila po stehně a ruka byla čím dál blíž jeho rozkroku. Samozřejmě, že jsme při tomhle dokázali i kecat o všem možném. Táta s Jardou o práci a my ostatní o tom, co ve škole a co jsme vlastně celý rok dělali.
„No Petře! To se nestydíš ohmatávat vlastní sestru?“ ozvala se najednou mamka, když si konečně všimla, co táta dělá.
„No co, jen zjišťuji, že je má po tobě,“ hlesl táta překvapeně.
„Navíc, co jsem si všiml, ty se podobně necháváš ohmatávat tady od pana šéfa,“ prohodil teď více nevrle směrem k šéfovi, který pomalu vytáhl ruku z matčina klína.

„Já se omlouvám Petře, ale Vaše žena je prostě velmi vzrušující,“ vložil se do hovoru Jaroslav. Jazyk se mu pletl pod vlivem alkoholu.
„Vždyť já vím. Co bych to ale byl za chlapa, kdybych trochu nežárlil, že?“ pronesl najednou táta zcela klidně. „Jenom tady náš mladej je tak nějak opomíjen,“ dodal mým směrem a já jsem začal trošku zmatečně koukat na tátu a mámu.
„No tak si mě nevšímejte, někdo tu křena dělat musí,“ pravil jsem nakonec a doufal, že zájem o svou osobu uhasím. Neuhasil. Sestra se najednou zvedla a sedla si tentokrát na opěradlo křesla, kde jsem seděl. Kolem ní byl cítit vinný odér a bylo mi jasné, že je stejně tak opilá, jako já a ostatní. Jen co se posadila, lehce položila ruku do mého klína a naklonila se tak, že mé oči byly přímo na úrovni velkého výstřihu.
„Tak si sáhni,“ pravila provokativně a uchopila mě za ruku, kterou si položila na jedno prso. Neodolal jsem a lehce jej pohladil a zmáčkl. Sestra nicméně mohla pocítit i mé stoupající vzrušení, neboť ruku jí lehce nadzvedla má boule.
„Tak co, stojí ti?“ zeptal se Jarda a všichni se začali smát. Tohle jsem nechtěl jen tak nechat být. Když už si chce sestřička hrát, tak si budeme hrát.

Než se nadála vystřelily obě moje ruce k jejímu pasu a během chvíle mi seděla na klíně opřená zády o mou hruď. Ruce okamžitě vyjely z pasu na ramena, kde jsem uchopil ramínka tílka a stáhl je rychle dolů, takže se objevila velká prsa, která jsem podebral. Šéf i táta jen polkli na sucho a doslova na prsa sestry zírali. Mamka taky, ale za chvíli se zvedla a vzala prázdné talíře ze stolu a šla do kuchyně.

„Brácha, ty jsi blbej!“ hlesla naštvaně Katka a hned vstala a přisedla si zpět k tátovi. Přitom si opět natáhla tílko nahoru, aby si zakryla prsa. Šéf se také zvedl a šel s dalšími prázdnými talíři z obýváku.
„Tak sorry no, ale když jsi tak zlobila,“ pokusil jsem se omluvit. Podívala se na mě a kysele se usmála. Byla naštvaná a nemělo to smysl se s ní nijak vybavovat. Tak jsem se zvedl s tím, že pomůžu mamce v kuchyni. Nebo se aspoň zeptám, jestli něco nepotřebuje. Bylo nejlepší nechat sestru s tátou, který se ji pokoušel lichotkami uklidnit.

Vyšel jsem na chodbu a už jsem slyšel matčin tlumený smích.
„To přece nejde. Jsem vdaná žena,“ šeptala třesoucím se hlase. Bylo mi jasné, že se šéf o něco v kuchyni pokouší.
„Navíc, co když sem někdo přijde?“ pokračovala mamka a přitom bylo slyšet slabé sténání.
„Ale já to už nevydržím. Jsem nadrženej, jen ho zasunu, pár přírazů a budu hotovej, uvidíte,“ snažil se přemlouvat, přesněji loudit, Jaroslav.
Jejich hlasy rozhodně nevycházely z kuchyně, ale z ložnice. Dveře se pokusili sice zavřít, ale ve spěchu se jim to nepovedlo. Mohl jsem tak nakouknout škvírou do ložnice. Mamka stála u svého zrcadla. Šéf za ní a zatím co jedna ruka byla v rozkroku mé matky, druhá nadrženě ohmatávala přes šaty velká prsa.
„Taky jsi vzrušená. Máš ji pěknou a cítíš, jak se tam vejdou krásně mé prsty?“ hekal a více vyhrnul šaty, aby měl lepší přístup na kundičku. Bylo tak vidět, jak zajel pod lem tang a doslova vrazil tři prsty do matky.
„Ach, ach, ach…“ sténala mamka a vrtěla se přitom v bocích. Musela se tak zadečkem otírat o bouli, kterou měl Jaroslav v rozkroku.

Najednou chytl mamku za boky a než si uvědomila, co se děje, hodil ji na manželskou postel. Mamka přistála přímo na zádech. Opřela se o lokty a sledovala, jak si šéf rozepíná rychle kalhoty a stahuje je i s trenýrkami ke kotníkům a trošku komicky doskakuje na postel, aby vzápětí ulehl mezi matčiny rozevřené nohy. Neprotestovala. Dala je víc od sebe a já viděl, že Jaroslav zkušeně nasazuje tvrdý ohon na okraj kundičky, do které rychle zajel.
„Ach bože, to je pták!“ zasténala mamka a začala přirážet.
On šéf totiž nevlastnil žádného malého ptáčka, ale podlouhlý, silnější úd s velkým žaludem, který díky obřízce pěkně vynikal. Viděl jsem ho tedy jen krátkou chvíli, protože hned zajel do matky, aby v ní začal krásně jezdit.
„Bože, máte tak krásně úzkou pičku!“

Fascinovaně jsem sledoval, jak oba nadrženě přirážejí proti sobě a plně si vychutnávají rozkoš, kterou jim úzká kunda a dlouhý silný pták způsoboval. Nebyla to žádná romantika. Bylo to čisté, živočišné mrdání. Moje máma právě mému tátovi nasazovala parohy s jeho obtloustlým šéfem a já stál na chodbě, zíral na to a ještě k tomu jsem si honil ptáka, kterého jsem si, ani nevím jak, vytáhl z poklopce kalhot. A právě v tomto okamžiku, když už jsem si ho honil a měl na krajíčku k výstřiku, se pohnula matčina hlava a ona se podívala směrem ke dveřím. Jestli mě viděla nevím. Hned jsem ucuknul, takže jsem už jen slyšel, jak začala kňučet, že už to na ní jde.

Chtěl jsem se vrátit do obýváku. A tak jsem zandal péro do kalhot a došel ke dveřím. Jen jsem nakoukl a zarazil jsme se. Sestra už na sobě neměla tílko. Prsa jí přitom pěkně poskakovala tak, jak ona poskakovala na tvrdém otcově údu.
„Ach, Kačenko… ach…“ hekal táta a jednou rukou držel sestru za bok a druhou jí ohmatával jedno prso.
„Tatínkůůůů… jéééé, to jeeee… aaaachhh…“ sténala do toho sestra a bylo vidět, že se oba blíží ke svému vyvrcholení. Bylo to neskutečné, takhle to vidět. Zvláště, když se najednou sestra rozklepala v návalu orgasmu, který rychle ovládnul její štíhlé, pevné tělo. A do toho začal táta mohutně oddychovat a pohazovat hlavou a bylo jasné, že už to taky nevydržel a sestru napustil notnou dávkou lepkavého semene.

Dál už nešlo se koukat. Vydal jsem se do dětského pokojíku a cestou letmo spatřil, jak matka stojí u postele a otírá si ubrouskem kundičku, zatím co šéf leží na posteli s povadlým ptákem.
„Omlouvám se Janičko.“
„To nic, to se stane,“ zněl lehce zklamaný hlas matky a mně došlo, že zřejmě byl nakonec dřív, jak ona.

Rychle jsem vešel do dětského pokoje a přemýšlel, jestli se mám rukou dodělat nebo vyčkat, až vzrušení opadne a vrátit se do obýváku.

Autor

4.7 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fred

Správná porce incestua a navíc perfektně načasovaná. Číslice 01 v názvu naznačuje, že se snad brzy dočkáme pokračování, na které se opravdu těším.

Kittikit

Moc pekne, ale chtelo by to alespon jeden dil na dokonceni.

Juli

🤔tak taková je za trest😜. Pěkné dílko.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x