Školní příběh

Emil byl zmetek už od pohledu. Urostlý kluk s nakrátko střiženými světlými vlasy a v očích se mu blýskalo dychtivostí škodit. Většina studentů se mu vyhýbala a jen kluci silnější než on byli v bezpečí před jeho šikanou. K holkám také nechoval ani minimální galantnost, a tak ho neměl rád nikdo. Vlastně byl problémovým studentem už od prvního ročníku. Prospíval s odřenýma ušima, ale dělat problémy, to mu šlo dobře. A bohužel i procházelo.
Otec školu vydatně sponzoroval a matka syna na školu doslova prošukala.

U přijímacího řízení skončil Emil pod čarou a když nebyla naděje ani na dodatečné přijetí, matka se vypravila osobně za ředitelem školy a použila veškeré své zbraně. Zády na pracovním stole a s roztaženýma nohama a zasunutým tlustým ocasem v klíně obdržela kladné vyřízení své žádosti.

Matka pak dál chodila orodovat i k jednotlivým profesorům za lepší známky, ale uspěla jen u profesorky chemie Jánové, která byla lesbicky orientovaná a za společné hrátky byla ochotna k jednání.
Matka se překonala, strávila s ní odpoledne a zcela rozhozená a vykolejená z prvního sexu se ženou, sice vyjednala pro Emila trojku, ale zařekla se, že víc už nikdy.
Vzájemné líbání a vylizování si klínů bylo docela příjemné, jenže pak si chemikářka nasadila pás s umělým ocasem obří velikosti a než se matka stačila nějak bránit, zarazila jí ho do klína a po sérii hlubokých bolestivých přírazů jí ocas narvala do zadku. Příšerný zážitek! Nakonec se s profesorkou vyměnily a zadek vyšukala ona jí.

Emil na škole měl tedy ochránce v podobě ředitele a profesorů, kteří jeho hříchy bagatelizovali nebo přehlíželi, což se jim zobrazovalo v osobním ohodnocení na výplatních páscích.

***

Na školu nastoupila nová posila. Lída Doskočilová byl třicetiletá profesorka fyziky a matematiky.
Do města se přistěhovala za přítelem a měla štěstí, že do důchodu odcházel profesor Mayer a s úlevou jí předal své třídy, včetně IV.D, kde řádil Emil.
„Ti osmnáctiletí spratci vám dají zabrat, paní kolegyně,“ sděloval Lídě, ale ta se usmála.
„Mám své metody jak si zajistit autoritu.“
„No, víte Emil… řeknu vám soukromě… pokud není po jeho, nevím, kam až je schopen zajít. Jste přece jen žena a…“
„Myslím, pane kolego, že přeháníte. Chcete snad říct, že student by byl schopen i násilí vůči svému učiteli, natož ženě?“

Profesor Mayer mlčel, ale nemyslel přímo na fyzické napadení. Mladou učitelku si spíše spojil s činem zvaným znásilnění. A u Emila nikdy nikdo netušil, co ho zrovna napadne.

***

Lída byla skutečně rázná žena a autoritu si vybojovala tvrdě, ale úspěšně. Holky ji braly, když zjistily, že se s ní dá v soukromí kabinetu povídat otevřeně jako žena s ženou, jak o učivu, tak i o osobních věcech, kluci slintali a třeli si ocasy nad jejím vzhledem a vnadami. Jen Emil zkoumal, jak by zaškodil.

Jeho narážky Lída brala se stoickým klidem, ale o to více mu dávala zabrat v učení. Matika a fyzika zrovna nebyly jeho hobby, takže se dostával do problémů, které by brzo nevyřešil ani otec se sebevětší sponzorskou injekcí.

***

Matematika skončila a studenti si úlevně vydechli a jelikož to byla poslední hodina, vytráceli se na oběd. Lída prošla k poslední lavici, kde seděl Emil.
„Ty tu počkej,“ řekla a čekala, dokud nebudou ve třídě sami.

Emil na ni hodil otrávený obličej, ale Lída se stále mírně usmívala.
„Ten test máš děsnej. Jestli nechceš propadnout, dám ti ještě jednu šanci. Pozítří po škole si ho napíšeš ještě jednou. Přijď za mnou do kabinetu, jasný?“
„Stejně mě nemůžete vyhodit,“ ušklíbl se Emil sebejistě.
„Ani nevíš jak se mýlíš, hošánku a proto tě varuju. Přijď, jinak se budeš divit!“ řekla ostrým tónem, že i sebejistý Emil schlípl a dumal, jestli to myslí vážně.
Nakonec usoudil, že za tou mrchou půjde.

***

„Klep, klep,“ ozvalo se na dveře.
„Dále,“ hlesla Lída a ve dveřích se objevil Emil.
Netvářil se vítězně, spíš šel jak na popravu.

„Dobrý den, paní profesorko…“ soukal ze sebe a Lída ho usadila.
„Sedni si za stůl, máš tam příklady. Když to dáš, nechám tě projít. Jinak si to dopovíme jinde a jinak.“
Pak si sedla do křesílka u zdi naproti němu, dala si nohu přes nohu a dívala se na něj.
Emil si sedl a zjistil, že ji má v zorném poli… a sakra!
Profesorka zrovna dnes měla minisukni a ty její výstavní nohy mu úplně stavěly ptáka. Dokonce se zdálo, že jí je vidět na stehnech zakončení samodržících punčoch tělové barvy.
Košili měla také zapnutou jen ledabyle a žlábek mezi prsy byl docela dobře vidět.
Lída byla fakt kost.
„Kdybys nebyla učitelka vymrdal bych ti duši z těla,“ pomyslel si Emil zlostně a mořil se s nenáviděnými ciframi na papíře.

„Hotov?“ ozvala se Lída, přehodila si nohy a na vteřinu dala vidět svůj rozkrok, ale ten Emil nestihl očima fixovat.
„Ne. Nejde to… kurnik,“ ulevil si Emil, uvědomujíce se svou prohru, na což nebyl zvyklý.
Pitomá učitelka se tu vyvaluje jak kurva a on má počítat něco, co mu v životě bude k hovnu. Fotr už se postará, aby nemusel nikdy makat.
„Proč hned tak silná slova. Jak tedy tu situaci napravíme? Máš nějaké jiné řešení… nebo návrh?“
Lída vstala a popošla k němu blíž.

Byla o půl hlavy menší a drobnější, zato o dvanáct let starší a v pozici vyučujícího, čímž se fyzický rozdíl srovnal. Emil byl v pokušení ji napadnout a ublížit, ale naštěstí se dovedl ovládnout.
„Co uděláš, když si odmyslíš, že jsem učitelka?“ šeptla Lída téměř neslyšitelně a vzrušením se jí leskly oči a dmula se hruď.
Emil neodolal.
Vrhl se na ni, sevřel ji v objetí a skoro zuřivě líbal. Lída se bránila jen lehce, protože věděla, že se stejně neubrání a bude lepší když se mu oddá… sama si to zavinila (anebo to tak chtěla) ?
Na prudký polibek a výpad jazyka zareagovala tak, že sama mu vyšla naproti a vzápětí už smýčila jazykem otevřená ústa jemu.
„Trrhh… škub,“ roztrhl a stáhl jí košili a nato cítila jeho chtivé ruce na podprsence, pod kterou se snaživě dral. Pak už jí mačkal pevné prsy a přejížděl tvrdnoucí hroty bradavek.

Emil sám si přetáhl triko a dál pokračoval i v jejím svlékání. Vlastně ji minisukni jen vyhrnul do pasu a stáhl kalhotky a podprsenku. Položil ji zády na stůl, pozvedl nohy za kotníky, roztáhl je, opřel si je o ramena a uvolnil si kalhoty.
Lída nespolupracovala a jen čekala, až si pohoní naběhlý ocas, přiloží ho k jejímu klínu a zatlačí dovnitř.
„Ááách… seš moc..rychlej… oooúúúhh,“ vykřikla bolestně, ale Emil ji nevnímal a dral se do ní ztopořeným čurákem až po kořen.
Lída vzdychala a snažila se uvolnit, ale to nejde na povel. Velký ocas si razil cestu do jejího těla silným tlakem a Emil funěl blahem.
„Seš krásně… úzká… áááh… joo… drž… mrchoooo… oooh,“ úplně se odvázal, když se mu ta úča víceméně nabídla.
Jak se do ní dostal celý, hned začal přirážet a Lída se pomalu uvolňovala a při tření vlhla. Bylo to již příjemnější, neboť Emil byl opravdu štědře vybaven a tření bylo silné a slastné, jak ji celou vyplňoval.
Když cítil, že bude, vyjel z ní a do klína jí zabořil obličej. Srkavě vylizoval vlhkost a rejdil jí po nalitých pyscích a naběhlém klitorisu.
Lída se neholila, tak si teď dřel jazyk o houštinu chlupů, kterých měl i plnou pusu. Lída sténala a vlnila se po stole pod slastnými výboji rozkoše.

„A teď pojď hezky zezadu,“ stáhl ji Emil dolů, Lída se postavila a břichem se položila na desku stolu.
Emil jí dlaní propleskal pevné půlky, roztáhl je a pak do ní zarazil svou chloubu až po koule.
„Ahhhh… seš… hlubokooo… oooh,“ hekla Lída, ale tělem jí projel záblesk slasti.
Přirážení z nového směru přinášelo Lídě slastné prožitky, že rychle spěla k vyvrcholení.
„Já… aaah… už… budůůů… úúúh,“ vzdychala a v sílící rozkoši se skoro nemohla udržet na nohou.
Emil přirážel a funěl a prsty zkoumal okolí análního otvoru.
„Já ti ukážu, kurvičko,“ projelo mu zlomyslně myslí a dál ji prudkými přírazy projížděl, dokud Lída nevyjekla rozkoší ve slastném orgasmu.
„Anooo… aaah… joooohhh,“ křičela hlasitě a stahovala pochvu kolem pronikajícího ocasu.

V té chvíli z ní Emil vyjel a prudce ji ho vrazil do zadku. Silný tlak překonal odpor svěrače a začal se jí tlačit do střev.
Lídě se slast přeměnila v bolest v místech, kde to nečekala. V zadku ještě nikdy ocas neměla a ani to neplánovala. Od kamarádek věděla, že nejde o nic extra… a ten zmetek… ji zadek právě znásilnil.
„Ohh… božeee… neee… to… bolí!“ vykřikla, ale to už v ní byl zabořený téměř v celé délce.
Cítila ho hluboko v sobě a nemohla nic dělat.
Emil ji držel pevně v pase a přirážel do ní krátkými hlubokými přírazy, až dosáhl úplného proniku a zůstal v ní zaražený bez hnutí, jak si sám vychutnával silné sevření.

„Ty hajzle!“ křikla bolestně, ale Emil se zachechtal.
„Máš ho hezky úzkej. Sem ti ho odpanil, že jo?“
„To si odskáčeš, nemysli si!“ sykla Lída.
„Jo a co řekneš? Žes mi dala a já ti přitom protáhl anál? To tu skončíš, holčičko! Tak hezky drž, ať se ti tam můžu vycákat, nebo chceš radši naprcat?“ byl Emil opět ve svém živlu opojen pocitem nadvlády a pokoření mladé profesorky.

Lída mlčela a jen hekala pod přirazy, které opravdu jí nepřinášely žádný požitek a celé to bylo takové divné i když už ji to tak nebolelo. Teplá záplava semene a uvolnění tlaku jí umožnilo se úlevně vydýchat.
„Ještě jsme neskončili,“ šklebil se Emil a v ruce si honil znovu povstávající ocas.
To přece není možné, projelo Lídě hlavou, ale bylo to tak.
Nadržený mladík neměl problém s téměř okamžitou erekcí, navíc když šuká takovou kočičku. To by se ocas postavil každýmu.
Přitáhl si Lídu k sobě a chytil za hlavu a tuhnoucí ocas ji vtlačil do pusy.
„Nechci… gmm… fgmm… hgmmm,“ musela ho začít sát, aby se jím neudávila. Pachuť semene, šťáv a kdovíčeho ještě potlačila a poslušně ho olizovala, až ji pták jí v puse ztuhnul v pořádně tvrdou tyč.
„Hodná holka… tááák a teď si hezky lehni,“ tlačil ji Emil na záda.

Jak ležela, probíral a mnul jí rukama prsa, pak si ji posunul na kraj stolu a hezky vestoje ho do ní zarazil a její nohy si zapřel o ramena.
Teď ji projížděl prudkými přírazy a vše měl krásně na očích. Pronikající ocas, pohupující se prsa i její výraz ve tváři, kde se zračila apatie, odevzdanost ale i slast. Nedalo se to potlačit. Ocas ji krásně mrdal, Lída tekla jak rozvodněný Nil a sténala pod přílivem zesilující rozkoše.
I Emil si to užíval a mlaskavě přirážel do dodnes nedostupného těla a těšil se, že tohle je jen začátek…
„Ah… ah… ah,“ vzdychala Lída v zajetí rozkoše, které končilo dalším orgasmem.
Stahující se pochva přinutila Emila k vystříkání se do jejího nitra, ale ten ji všechno vyšplíchl na břicho.

„Tak bude to za dvojku, co myslíte, paní profesorko?“
„Za tři… za ten zadek,“ hlesla Lída a Emil se s tím spokojil.
Nechal ji tam ležet, oblékl se a se slovy, že se těší na další setkání, odešel.
Lída ještě chvíli odpočívala, vzdychla, vstala a jala se sbírat svršky. Pak sebrala notebook ležící na polici skříně a opustila kabinet.

***

„Tak co tomu říkáte?“ hleděla Lída na tvář muže, který zíral v ohromení na porno, kde vystupoval jeho syn Emil a profesorka, sedící teď vedle něj.
Bylo to dovedně sestříhané video z několika skrytých kamer, jež Lída rozmístila v kabinetě a nyní se bavila. Ne tím, že ji otec Emila vidí nahou a „v akci“ se synem, ale že dosáhne očekávaného výsledku.
“To znásilnění můžu ohlásit, ale také nemusím. Je vám doufám jasné, co by to pro všechny znamenalo. Víte, co máte dělat a já to zamlčím… jsme tedy domluveni?“ sdělila mu svoji představu.

Muž věděl, co profesorka má na mysli. Druhého dne Emil na vlastní žádost opustil školu a poslední sponzorská částka neskončila ve škole, ale na účtu Lídy Doskočilové.

Autor

4.7 55 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Zprvu jsem měl obavu, že půjde o znásilnění, a bylo to dějově dost na hraně, Pak to ale dopadlo jako msta profesorky velmi rafinovaně. Dobře mu tak, hajzlovi.

Harai

Přes rok mi v archivu leží rozepsaná povídka na tohle téma. No nic, nechám ji tam ještě chvíli odpočinout…
Jinak napsané dobře, pointa pomohla k lepšímu hodnocení.

Gourmet

Celou dobu jsem nebyl nadšený – já moc to násilí nemusím. Ale závěr je super a tím si to Shock u mne zcela vyžehlil 🙂 Ještě by se dal napsat alternativní závěr, že otec si najal hackera, ten získal kopii nahrávky, pohrozil zveřejněním, Emil nikam neodešel a s otcem se na Lídě střídali, případně ji opracovávali současně…

Junior

Zajímavé řešení a odstranění problémového žáka ze školy.

Linda

Pánové, nevím jak Vy, ale já bych to asi nezvládla a šla bych na tu policii. Přece jenom vnímají ženy sex, v tomto případě spíše plánované znasilnění, trochu jinak. Ale povídka je moc hezká, je za 5*. Linda

Gourmet

Jít s nahrávkami kamkoliv, ZEJMÉNA na policii, znamená, že ještě ten den budou na Internetu. ☹️

Juli

Pěkná práce 👍. Na hrubý pytel… .

Bbob

Brilantní závěr. Velmi slušná úroveň jazyka a tempo příběhu. A bylo to takové šťavnaté 🙂 A moje matikářka taky nebyla k zahození tak jsem si zavzpomínal ..

Denis 86

Tohle povídka taky byla pěkná ale ten konec nereálný .
Ale zase někomu se líbí ono a jinému něco jiného

10
0
Would love your thoughts, please comment.x