Sokyně v lásce

Toto je 11 díl z 13 v seriálu Japonská sekce

Tomiko a Sora, matka s dcerou, žily v jakési symbióze v malém bytě v městečku Otsu nedaleko Kyoto, kam obě dojížděly za prací.

Tomiko bylo něco přes čtyřicet a již léta dělala manažerku jednoho supermarketu a dvacetiletá Sora pracovala jako řadový zaměstnanec na pozici „děvčete pro všechno“ v malé vývojové firmě IT technologií. Zde se také seznámila s Kazuhikem, jen o pár let starším kolegou, s nímž prožila jisté sblížení na dámském WC.

Tenkrát byl večírek a Sora to přehnala s alkoholem. Nikdy ho moc nepila a pár skleniček stačilo, aby se jí udělalo špatně.
Úslužný Kazuhiko ji odvedl na toaletu, kde se vyzvracela do mísy, vypláchla pusu a pak teprve obživla, mírně se usmála a zrudla, když se mu omlouvala.
„Děkuji, žes mi….pomohl. Jsem to celá já.… nic nevydržím…no.“
„Ale to je pořádku,“ usmál se Kazuhiko. „Mám tě rád a vždy stojím při tobě. To přece víš.“

Sora to věděla, jen už delší čas přemítala, zda mu má dát šanci. Po pár krátkých vztazích na škole nikoho neměla a co si budeme povídat, byla mladá a potřebná.
„Já…já…se ti odvděčím..ano?“ špitla a začala mu rozepínat kalhoty, stáhla je ke kolenům a sama poklekla.
Vzhlédla a přímo před očima měla zatím povadlý ocas. Hlavou jí projela myšlenka, jak asi vypadá, když se tvrdý a ucítila i vlhko v kalhotkách.
Kazuhiko mlčky sledoval, co dělá a Sora se rozhodla.

Sevřela ho rukou, stáhla předkožku a olízla sametový žalud. Pak si ho zasunula do pusy a začala ho sát. Ocas začal tuhnout, jak rytmicky pohybovala hlavou a jezdila po něm sevřenými rty. Nakonec dosáhl potřebně tuhosti a celé své velikosti. Žalud byl nyní nalitý a fialový a Kazuhiko se celý chvěl slastí.
„Sedni si,“ řekla Sora a on si poslušně sedl na mísu. Pomalu na něj nasedla a cítila, jak jí žalud roztahuje pysky a vniká do ní.
„Óóóh,“ vzdechla, jak ji celou vyplnil svou velikostí.

Kazuhiko si ji sám začal nadhazovat na stojícím ocase a rukama jí rozepnul košili a podprsenku a odhalil jí prsa.
Sora nadskakovala na ocase a vnímala i slastné laskání prsou, jak je Kazuhiko pohotově mnul a laskal jazykem.
„Já….oh..oh…budu,“ sténavě vyrážela a funící Kazuhiko rozjel rychlé přírazy v předtuše vlastního vyvrcholení.

Zakrátko oběma projel záblesk orgasmu a ve stejné chvíli stahující se dělohu zalilo horké semeno, což byla nepopsatelná rozkoš a Sora ji hlasitě vykřičela do světa. Na toaletě ale naštěstí v tu chvíli nikdo nebyl.

Když se vrátili do reality, utřeli si zapatlané části těla, ale mezi ostatní se už nevrátili. Odjeli každý do svého domova, vstřebat prožité chvíle a rozhodnout se, co dál.

***

Sora a Kazuhiko spolu začali chodit. V zaměstnání to všichni přijali s chápajícími úsměvy a vše bylo téměř idylické, což ale trvalo jen krátce.

Při jednom s posezení s přáteli se Sora neohlídala a zakrátko vytuhla a nepřítomně tam seděla jak výkladní figurína. Na šmátravé dotyky okolosedících mužů reagovala přiblblým úsměvem.
Ti toho hned využili a osahávali ji a prstili kundu tak nepokrytě, až to jejich holkám začalo vadit a ječely, ať si Kazuhiko tu vožralou děvku odveze.
Poslechl a vezl figurínu Sory domů.
„Nechceš…hyk…šukat..hyk?“ blábolila cestou a třebaže by chtěl, chrnění mu zakrátko oznámilo, že z toho nic nebude.

Doma se Sory ujala Tomiko, a tak došlo k k jejímu seznámení s Kazuhikem.
Zralá a udržovaná žena v něm vzedmula vlnu vášně, ale jen v duchu, v reálu by se neopovážil.
Sora skončila v posteli a Tomiko s Kazuhikem v obýváku na pohovce.
„Můžeš tu přespat,“ nabídla mu víno a když přijal, radostně ho donesla a ještě nějaké občerstvení.
„Jsem tu často sama a mám ráda společnost. A mladého sympatického muže jsem tu již dlouho nepřivítala,“ smála se Tomiko a Kazuhiko z ní byl celý pryč.
Živá a veselá žena zjevně neměla s ničím problém a když nasměrovala Kazuhika do koupelny, zavolala, jestli nepotřebuje umýt záda?

Ten ztuhl a aniž odpověděl, nakráčela Tomiko do koupelny a hned nabrala pěnu ve vodě a třela mu záda.
„Vidíš, jak to jde,“ mumlala a náhle a hlavně nečekaně mu sáhla rukou mezi nohy. Jelikož mu ocas stál, protože si ho před chvílí honil, jen ho sevřela a vlastně pokračovala v započatém díle.
„Tenhle ptáček potřebuje klícku, nemám pravdu?“ šeptala a třela mu ocas rychlými pohyby a nabízela mu jisté povyražení.

Kazuhiko jako ve snách vstal, otočil se k Tomiko, pevně se vzájemně objali a začali se vášnivě líbat.
Za chvilku už ležela na podlaze s doširoka roztaženýma nohama a Kazuhiko do ní přirážel skoro zuřivě a mačkal jí v dlaních ještě pevná plná prsa.
Ještě nikdy nešukal ženu v nejlepším věku a teď si to plně užíval. Stejně tak Tomiko. Po letech bez sexu ji strojové pohyby mladého ocasu dělaly příjemně, takže slastně sténala a vzdychala, až vyvrcholila a celé tělo měla zalité rozkoší.
Kazuhiko si ani neuvědomil, zda smí do ní stříkat a hýkavými zvuky doprovodil vyprazdňování do stahující se dělohy. Tomiko byla plodná žena a mladé semeno se v ní ujalo novým životem.
To v tuto chvíli pochopitelně ještě nikdo netušil a oba zůstali v milostném objetí na vyhřívané podlaze ležet ještě dlouho.

***

Tomiko se zamilovala. Respektovala, že Kazuhiko je přítel její dcery, ale její pomilované tělo si žádalo další příliv slasti a rozkoše.
Začala proto spřádat plány, jak si užít a zároveň neranit vlastní dceru.

Sora pochopitelně nic netušila a byla naopak ráda, že matka Kazuhika přijala tak vlídně. Ten sice do Tomiko zamilován nebyl, ale zralá žena ho přitahovala jak magnet a také toužil, zopakovat si milostné dobrodružství.

***

Když byla Sora vyslána na dvoudenní služební cestu, využil Kazuhiko příležitosti a zjevil se v Otsu hned první večer.
Tomiko byla příjemně překvapena a ještě více, když se mladík na ní ihned vrhl, dovlekl do postele a chtivě jí rejdil rukama po těle a omakával její křivky.
Než se vzpamatovala, měla v puse zaražený ocas, takže nemohla mluvit a musela kouřit. Stáhla předkožku, krouživým pohybem olízla sametový žalud a pak si ho zasunula hluboko do pusy a začala po něm rytmicky jezdit.
Kazuhiko opojeně vzdychal, pozoroval kmitání hlavy a soustředěné zpracovávání ocasu a když měl vrchol na krajíčku, zarazil jí ocas do kundičky.

„Oh..oh…pomaluuu,“ bránila se Tomiko tichým hlasem, ale dočkala se nečekané reakce.
„Sama ses mi nabídla…tak teď mi budeš dělat kurvu!“ zafuněl jí Kazuhiko do ucha a mrdal ji opravdu hluboko prudkými přírazy.
Tomiko se nakonec uvolnila a začala si to užívat. Přirážející ocas mlaskavě zajížděl do nadržené pochvy a slast jí stoupala tělem. Kazuhiko jí opět hnětl a mačkal prsa, kterých se nemohl nabažit, a pak už uvolnil proud spermií do dělohy.
„Ááááh….anoo,“ udělala se Tomiko vzápětí a utvrdila se v přesvědčení, že o tento ocas se už nenechá připravit a bude jen její.

Večer Kazuhika uspala rozpuštěnými prášky v čaji, svázala mu nohy i ruce k posteli a tím se stal její bezbrannou hračkou.

***

DRUHÉHO DNE

„Mami, jsem doma,“ otevřely se dveře do domu.
Sora se vrátila co nejdřív a těšila se na Kazuhika, který jí ale nebral telefon.
„Jsem v kuchyni,“ ozvala se Tomiko.
Sora ji tam našla, jak zručně krájí zeleninu velkým nožem.
„Na co tolik jídla? Ty někoho čekáš?“ podivila se Sora nad plnou mísou.
„Mám tu hosta co potřebuje hodně energie,“ prohodila Tomiko a sevřela pevněji nůž.

Ještě to můžeš zastavit…ještě je čas,“ běžely jí hlavou překotné myšlenky. „Ne…je jenom můj.“

„Koho?“ otočila se k ní dcera a pak jen hekla a vypoulila oči, jak se jí do břicha zabořil nůž až po střenku.
„Kazuhiko je jenom můj,“ hlesla Tomiko, ale dcera už ji neslyšela a mrtvá, s překvapeným výrazem ve tváři, se sesula na zem.

Tomiko její tělo odtáhla do koupelny a celou noc tam prováděla šílenou řezničinu. Ráno několik igelitových pytlů skončilo v popelnici její i u sousedů a odjezdem popelářů bylo vše skončeno.
Koupelnu pak drhla celý další den a v mezičase odbíhala ke svázanému milenci, dokázat mu svou lásku.

***

Kazuhiko uvažoval, co dělat se zjevně šílenou ženou. Nenapadlo ho však nic, než trpět její choutky a dosáhnout tak alespoň uvolnění pout. Tomiko mu však volnost nedopřála a ochotně mu dávala bažanta i mísu na vyprazdňování a při jídle ho láskyplně krmila. Za to požadovala jen tvrdý ocas, kterým dělala dobře sobě i jemu.

„Kde je Sora?“ ptal se třetí den, ale Tomiko se jen záhadně usmála.
„Kdo je to? To jméno mi nic neříká. Jsme tu navěky jen my dva,“ a Kazuhiko raději zmlkl. Tušil, že se něco stalo, jen nechtěl domýšlet co.

***

Tomiko vyžadovala sex docela často. Ráno využila jeho ranní erekce, nasedla na něj a sama si přivodila první vrchol.
Pak se věnovala domácnosti, šla na nákup a jelikož dala v práci výpověď, měla teď volna habaděj.
Než se uvařil oběd, zjevila se znovu nahá u Kazuhika a svádivě se před ním kroutila. Když to nezabralo, nasadila kouření a to už zafungovalo vždycky. Sála a olizovala nástroj své slasti, kmitala jazykem po citlivém žaludu a uzdičce a pak nasedla a sama si určovala rychlost a hloubku proniku. Naklonila se vždy k němu a nechala si jazykem polaskat prsa.
Když se oba udělali, Tomiko šla připravit jídlo a Kazuhika nakrmila.

***

Po týdnu už ale Kazuhiko začal sténat bolestí. Otékal na znehybněných končetinách a celé tělo měl ztuhlé. Tomiko se vyzbrojila elektrickým paralyzérem a Kazuhika odvázala.
Ten stejně nebyl schopen žádné protiakce a jen pomalu se rozhýbával.

Další dny tak mohl být volný, ale jen pod dohledem a paralyzérem. Na sex a na noc ho Tomiko dál svazovala. Při hrátkách mu vrněla do tváře, že cítí v sobě jeho klíčící sémě a je tak velmi šťastná.

***

PO DALŠÍM TÝDNU

Velkým malérem pro Tomiko bylo, že se po Soře a Kazuhiko začali shánět v zaměstnání. Jejich zmizení bylo natolik záhadné a hlavně nečekané, že se případu ujala policie a logicky začala s výslechem v jejich bydlišti.

***

„Ano…ano…stříííkej….je …to óóóh,“ sténala Tomiko poskakující na ocase.
Mladík, pohublý, leč stále výkonný se trhavě vyprazdňoval do těla nenasytné milenky, ale jinak byl zcela bez zájmu a apatický. Už předtím ho vykouřila a semeno spolkla. Pak ho znovu postavila a teď na něm rajtovala.
Zvonek u dveří mu přinesl uvolnění, protože Tomiko z něj sesedla, oblékla si župan a šla otevřít.
Z uniformovaných postav na ni šly mrákoty.

Muži zákona se představili a ptali se po Soře. Tomiko, která dceru již vytěsnila z hlavy udělala chybu. Začala hystericky ječet, že žádnou dceru neměla a to jméno nezná.
Muži se na sebe podívali, když vtom se z domu ozvalo volání.
„Pomóóć, jsem tady…pomožte mi…ta žena je šílená,“ křičel zoufalý Kazuhiko.

Muži ztuhli, Tomiko tasila paralyzér, jenže už ho nestihla použít.
Prudký švih muže zákona ji povalil na zem, kde ji znehybnil a držel.
Druhý běžel za hlasem.
„Ne…ne..je můj…nikdo mi ho nesmí vzít,“ zmítala se Tomiko v sevření a jen bezmocně sledovala, jak jejího miláčka osvobozují.

Pak přijela sanita a další policisté.
Lékaři Tomiko zklidnili sedativy a ujali se Kazuhika, na pokraji totálního vyčerpání.

***

Tělo rozčtvrcené Sori se nikdy nepodařilo najít. Skončilo na skládce, hluboko pod vrstvou dalších odpadků z Kyoto a okolí.

Tomiko, již zcela šílená, byla internována na uzavřeném oddělení psychiatrie. Dítě, které porodila, bylo dáno k adopci. Tomiko pak o pár let později v důsledku své choroby zemřela.

Kazuhiko prožil delší rekonvalescenci, ale vrátil se do práce a po čase se opět zamiloval.

Když se oženil, své dítě, holčičku, pojmenoval Sora na památku své nešťastné lásky.

Navigace v seriálu<< Ach, ty dceryPokorná žena >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Dost nečekaný průběh i konec . Svedení matky i jeho znehybnění jako živé erotické hračky , je zajímavý námět . Vražda a následné rozčtvrcení vlastní dcery jenom kvůli milenci se mi zdá už moc .

Shock

Díky. No jo no, taky mi bylo Sory líto, ale co jsem mohl dělat…potřeboval jsem ji z příběhu dostat pryč. Pro upřesnění – povídka má reálný základ z jedné události v Japonsku v 90.letech, kam jsem ji taky zasadil.

Trysky

Docela drsný příběh. Ale i to se stává. Aspoň je vidět, čeho jsou ženské schopné jen kvůli ocasu.

Bob Romil

Jo dost drsná zápletka, kdy to matce v hlavě šlo šejdrem.

Já bych měl asi při psaní problém si pořád neplést jméno Kazuhiko se jménem Kazišuko 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x