Sokyně

Když do vsi přibyli noví obyvatelé, manželé Prokop a Lenka, ihned považovali za samozřejmé, představit se svým sousedům.

Se starým panem Klímou sousedili jen plotem zahrady, ale ten z domu téměř nevycházel a poprvé ho spatřili asi až měsíc po nastěhování. Nahluchlý a špatně vidící pán na pokusy o seznámení nereagoval a snad ani nevěděl, že domek obývají noví majitelé.

Přímou sousedkou vlevo byla naopak živá, energická žena. Při seznamování z její řeči rychlostí kulometu vypadávaly informace, že se jmenuje Radka, je jí přes čtyřicet, je rozvedená a o dvě děti se s exmanželem starají společnou péčí. Jak byla živelná v řeči, měla i ďábla v těle. Přímo z ní vyzařovala živočišnost, vášeň, divokost a… chtíč. Tak to aspoň Lenka cítila a z taktických důvodů se snažila Prokopa od ní držet stranou.

Vzhledem nebyla Radka nijak výjimečná. Udržovala se, to ano, ale nijak to nepřeháněla, a tak tu a tam už jí na těle něco přebývalo. Pleť měla ale prostou vrásek a celkově to byla hezká fortelná ženská. Při seznamování přivolala i své dcery, šestnáctiletou Šárku a osmnáctiletou Adélu.
„Dobrý den,“ podala novým sousedům ruce ta stvoření a zase zmizela v domě.
„To víte, mladý holky… mají jiný zájmy,“ omlouvala je Radka.

***

V noci to Lence nedalo a zeptala se manžela.
„Líbí se ti Radka?“
„Nooo,“ protahoval odpověď. „Je sympatická, ale ty seš nejlepší žena pod sluncem,“ a posunul se jí hlavou do klína, přes chlupy pronikl k rozevírající se štěrbině a lízal ji a laskal po pyscích a klitorisu.
Lenka sténala a vzdychala a sama si přejížděla a mačkala prsa.
„Ah… ah… jooo… už… budu,“ kroutila se v blížícím vyvrcholení.
Než se stačila udělat, jazyk nahradil tvrdý ocas, který do ní prudce vnikl, až po kořen.
„Oáááhhh,“ vyjekla a Prokop hned rozjel rytmické přírazy a užíval si těsnost a silné tření v pochvě.
Lenka doširoka roztáhla nohy, přitáhla si ho k sobě za hlavu a vášnivě se líbali a kmitali si v ústech jazyky.
Když cítil Prokop blížící vrchol, zrychlil tempo. Lenka se snažila dosáhnout společného orgasmu a pobízela ho.
„Joo… přidej,.. víc… už… taky… úúúúh… júúúú,“ projela jí tělem silná slast a vzápětí trhavé dávky semene jí zalily útroby a pochva nasávala celou dávku do dělohy.
Manželé měli své plány, Lenka se nijak nechránila a doufala, že brzo otěhotní.

***

I když Prokop mlžil ženě svůj zájem o vnadnou sousedku, o to víc se ji snažil pozorovat, kdykoliv měl příležitost. Hlavně v létě mohl sledovat Radku s dcerami v bikinách a hodnotit jejich odhalená těla.

Zatímco Radka byla zralá žena „tak akorát,“ šestnáctka Šárka byla ještě nedospělá dívka a osmnáctiletá Adéla se teprve nyní proměňovala v ženu. Měla již hezká pevná kulatá prsa a štíhlou, ale ne hubenou postavu. Byla protikladem své matky, ale líbily se mu obě a předpokládal, že s každou by to musel být v posteli příjemný zážitek.

***

Jak už to ženy mají v genech, i Radka vycítila, že Prokop na ni pohlíží pohledem mlsného kocoura. Jenže si na nějaký bližší kontakt netroufala, neboť v dosahu byla Lenka, která bděla nad manželovou věrností.
Vše se změnilo, když Lenka prodělala zánět slepého střeva a po operaci jela do Františkových Lázní. Radka vycítila svou šanci a zaútočila na Prokopa jak samice v říji.

***

„Prokope, prosím tě. Koupila jsem si nový garnyže a potřebovala bych pomoct je osadit. Je potřeba vyvrtat díry a já to nezvládám. Udělal bys to pro mě?“ využila hned první setkání na zahradě a hodila na něj prosebný pohled smutné fenečky.
„Není problém,“ pokrčil rameny Prokop a hltal odhalené části jejího těla. Žlábek mezi prsy byl víc než svůdný.
„Večeře bude, neboj, plně se o tebe postarám,“ řekla a vrtíc zadečkem odkráčela do domu.

Prokop se dostavil záhy, vybaven potřebným nářadím a za hodinu bylo vše hotovo. Garnyže visely na svých místech a Radka stírala podlahu.
„Tak. Teď si běž dát sprchu a já udělám jídlo,“ rozhodla a zaskočeného Prokopa zatlačila do koupelny. „Tady máš nějaký triko a klidně zůstaň v trenkách, mně to nevadí a ty se snad nestydíš.“

Prokop se osprchoval a natáhl si červené tričko s barevným potiskem Toma a Jerryho.
Když vyšel ven, vyprskla Radka smíchy.
„Jééé… ha,ha,ha… promiň, ale vypadáš srandovně. To triko je Adély. Doma nic pro chlapy nemáme…“
Prokop se raději svlékl a zůstal jen v trenýrkách. Připadalo mu to lepší a Radka také nic nenamítala.
Než dovařila jídlo, pustila mu televizi a podala i pivo, vychlazené ze šestého schodu.

***

Večeře byla velkolepá. Radka si dala záležet, aby hosta uctila a pak si otevřeli víno a povídali si dlouho do noci.
„Tak, já už půjdu spát,“ zvedl se znavený Prokop z gauče, ale Radka zavrtěla hlavou.
„Kam bys chodil? Seš doma stejně sám. Vyspi se tady.“
„Kde tady?“
„Tady. Na gauči. Je rozkládací. Ráno ti udělám snídani… jo?“ vemlouvala mu Radka a Prokop souhlasil.
Bylo to vlastně jedno, kde přespí.

O půl hodiny později, když Radka v lehké průsvitné košilce přecházela kolem gauče, ozývalo se z něj tiché pochrupování. Usmála se a zaplula do ložnice.
Byla v příjemném rozpoložení a z nočního stolku vylovila vibrátor v realistickém provedení. Velký úd byl pokryt vystouplými žílami pro silnější tření. Chvilku si s ním třela pysky a dráždila klitoris, až si s ním začala zajíždět dovnitř. Masturbovala a hlasitě přitom sténala,
„Ah… ah… jo… Prokope… jo… šukej… mě… božeeee,“ jenže orgasmus nějak stále nepřicházel.

Vstala, nahá přešla do obýváku, stáhla ze spícího Prokopa deku a umně mu z trenek vylovila ocas.
„Ach… ten je… chmmm… fgmmm,“ poklekla na zem a začala mu ho kouřit.
Ocas tuhnul rychleji, než se Prokop probudil.
Když rozespale mžoural, co se děje, Radka už na něj obkročmo nasedala.
„Co… děláš?“ zmohl se na reakci a cítil, jak pták mizí v její pochvě, což bylo velmi příjemné.
„Pšššš… to je má odměna…“ zašeptala Radka a naklonila se nad něj s nabídkou svých balónů na hraní.
Prokop je hned začal mnout a mačkat a zvedl hlavu, aby jazykem polaskal tuhnoucí bradavky.
„Úúhhh… jooo… ooááhh… to… dělej,“ sténala Radka a vnímala pulsující ocas v sobě a laskání na prsou, což ji naplňovalo stoupající slastí.
Poskakovala na tvrdém ocase jak pominutá a přála si, aby o trvalo co nejdéle.

„Už… to… nevydržím,“ začal Prokop hekat.
„Miláčkuuu… ještě… chvilinkůůů… já… taky… joo… joooo… panebože… ááááh,“ cítila, jak ji tělem projel elektrizující blesk slasti a následné rozkoše, že se jen bezvládně složila na Prokopa a ten ji mocnými proudy plnil semenem. Nešukal už několik dní, takže měl dost nastřádáno.
„Bože, to jsem potřebovala,“ oddychovala uspokojená Radka.

Prokop mlčel, jen si nejasně uvědomoval, že právě byl manželce nevěrný. Jenže co oči nevidí, srdce nebolí. A proto se nebránil, když se Radka k němu otočila, začala ho líbat a znovu se pokoušela o vzchopení jeho bojovníka.

***

Ráno se probudili, propleteni spolu v jedno klubko.
Chodili po domě nazí a jak stále po sobě toužili, zmocnil se ji Prokop třeba u linky, kdy se Radka jen ohnula a rozkročila a on ji to sérii prudkým přírazů udělal zezadu. Po obědě zas Radka si sedla Prokopovi na klín a jak mu hezky stál, jezdila na jeho tvrdém kopí až do oboustranného uspokojení.
Prokop zůstal u sousedky celý víkend, který doslova prošukali a poté ji denně navštěvoval, nebo ona jeho, když zrovna měla dcery doma.

Když se Lenka vrátila z lázní, měli spolu navázaný hluboký vztah.

Zatím co Prokop nevěděl, jak celou situaci řešit, nejlépe nijak, Radka si šla tvrdě za svým. Lenku prostě navštívila a měla s ní řeč. Zvládly to kupodivu bez křiku a emočních výlevů a druhý den Prokop s kufrem věcí ťukal na dveře u Radky, kde byl vřele přijat

***

První dny to vypadalo, že zboří barák, jak stále nadrženě šukali, šoustali, prcali, mrdali a souložili a nemohli se sebe nabažit.
Radka, vyhladovělá dlouhým půstem, se ukázala jako skvělá, výkonná a všehoznalá milenka a předváděla mu věci, o kterým se mu nikdy ani nesnilo, které neznal, nebo po nich jen skrytě toužil.
Třeba když jí pronikl do zadku. Lenka mu toto nikdy nedovolila, zato Radka i při normální souloži žádala, aby ji tam dráždil prstem, sama mu také anál masírovala a dráždila a když pak do ní naplno vnikl tvrdým ocasem, bylo jeho štěstí dokonalé. Poddaná Radka v pokleku jen držela a sténala a on, jako pán světa, jí plenil střeva rytmickými přírazy a pak se do nich vysemenil.

V sexu se příliš nehlídali, ani když byly holky doma. Sice po domě nechodili nazí, ale v noci šukali jak králíci a hlasitě to dávali najevo.
Šárka byla panna a zvukové projevy své matky jí zrovna moc radosti nepřinášely. Sténání znělo, nebo jí aspoň připadalo, spíše bolestné a představa, jak se do ní zaráží tvrdý mužský ocas, ji naplňovala spíše děsem, než chtíčem. Přitom byla ve věku, kdy kluci po ní pálili a ona taky měla zájem o bližší seznamování, ale ta vřeštící matka a funící Prokop… moc ho nemusela, ale když jí dal najevo, že rozhodně jí nechce být novým tatínkem, ale spíše kamarádem, přijala ho a chovala se k němu neutrálně.

Zato Adéla si při matčině milování proháněla kundičku buď rukou, nebo vibrátorem, co si tajně koupila. Poté, co ji odpanil jeden kluk na diskotéce, se sexu nevyhýbala, jenže kluci s ní netoužili chodit, ale hlavně jen šukat. Po tom zase netoužila ona. Měla pocit, že spát by spolu měli jen kluk a holka, které k sobě poutá vzájemný cit.
Zatím takového kluka nenašla a proto se musela uspokojovat sama. Na rozdíl o Šárky ji sténání matky vzrušovalo a naopak si nadrženě představovala, jak jí ocas plení kundičku a zpravidla krátce nato vyvrcholila.

***

Jednou Adéla našla Prokopa sedícího sklesle v obýváku. Bylo vidět, že ho něco trápí.
„Starosti? Chceš se svěřit?“
Prokop se nejdřív ošíval, ale pak jí vylil své srdce, respektive problémy v práci. Potřeboval se prostě vypovídat.
Místo rozhřešení mu Adéla uchopila hlavu do dlaní a chtěla mu dát kamarádskou pusu, ale Prokop si to vyložil jinak. Pevně ji objal, přitiskl se ji na rty a vyjel ven jazykem!
Adéla se zalekla toho přílivu vášně, jenže místo útěku umožnila jazyku vniknout jí do pusy a též nechala ruku jí sevřít přes tričko prso. Bylo to tak nečekané a zároveň zvláštně vzrušivé, že nevěděla, jak má zareagovat. Jazyky jim kmitaly v ústech, jedna ruka jí zajela a masírovala prsa už pod trikem a druhá se jí dobývala a stahovala kalhoty.
„Pojď nahoru,“ rozhodli se přesunout se do jejího pokoje a cestou se stále líbali a zbavovali postupně svršků.

Do pokoje se dostali prakticky nazí. Adéla už byla jen v ponožkách a Prokop si právě stahoval trenky. Napružený ocas mu trčel dopředu a Adéla se potěšila i děsila zároveň, neboť doposud kdo ji šukal, měl neskonale menší nářadí.
Prokop si ji zvedl za stehna do výše pasu, přitiskl ke stěně a zkušeně jí zarejdoval ptákem do klína.
„Áááh… bože… je… velkej,“ zasténala Adéla, jak jí tlak ocasu rozevíral stažené pysky.
Naštěstí byla už vlhká, takže to tak nebolelo a pták do ní pomalu pronikal.
„Oh… oh… oh,“ začala vzdychat, jak ji Prokop začal rytmicky šukat.
Stál uprostřed pokoje a nadhazoval si ji nabodnutou na ocase a Adéla jen slastně vzdychala a sténala.

***

Radka pomalu stoupala po schodech a náhle narazila na pohozené džíny. Byly dceřiny. Opodál leželo tričko. Že cestou najde i podprsenku, ji nijak nezaskočilo. Už tušila, že tam za dveřmi pokoje ji čeká to nejhorší.
Tlumené vzdychání jí napovědělo, že se nemýlí. Otevřela pomalu dveře a spatřila zády k ní stojící nahou postavu Prokopa, jak prudkými pohyby zadkem přiráží do těla dívky, ze kterého Radka viděla jen nohy v bílých ponožkách, obemykající ho kolem boků a slyšela hlasité slastné vzdychání dcery.

„Co to děláte?!“ vykřikla nahlas v touze probudit se, protože tohle snad ani nemohla být pravda!
„Nééé… mami!“ ozval se zděšený výkřik Adély, která se snažila vymanit z milostného objetí.
Prokop zareagoval zcela nečekaně.
Adélu pohodil na válendu, otočil se na Radku a prudkým pohybem ji vystrčil z pokoje. Pak přirazil dveře a otočil klíčem. Pak Adélu popadl za kotníky, roztáhl nohy a prudce do ní vnikl.
„Nech mě… už nechci… oh… oooh,“ začala se bránit a vzpínat se rukama.
Prokop který měl vyvrcholení na krajíčku, ji chytil za zápěstí, prudce jí ruce roztáhl a prudkými přírazy vnikal do zmítajícího se těla a pak se do ní trhavě vystříkal.
„Ohh… jo… joooo,“ chroptěl a hluboko v ní zaražený prožíval slast orgasmu.

Adéla, která byla přepadem od matky zcela rozhozená, se neudělala a jen čekala, až to skončí. Zaplavení pochvy semenem ji vyděsilo. Nic přece nebere.
Prokop zatím nerušeně vstal, jal se oblékat a pak otevřel dveře. V slzách zhroucenou Radku mlčky obešel a pak se jen zdola ozvalo jen bouchnutí dveří. Tím to skončilo.

***

„Já za to nemůžu,“ bránila se Adéla přílivu matčiných výčitek, že jí svedla chlapa.
„Mlč! Seš obyčejná štětka! Víš jaký to je vidět vlastní dítě, jak ho Prokop šuká?“ ječela Radka jak lodní siréna.
„On… přišel… byl smutnej… něco se mu pokazilo v práci, nebo co… chtěla jsem ho utěšit … líbali jsme se…. bůůů… já nechtěla… ale on pak šel na věc… co jsem měla dělat?“ lkala Adéla.
„Znásilnil tě?“ přísně se jí Radka zeptala.
„To ne. Já se nebránila… jen jsem nechtěla, když je to tvůj chlap… Ale on se mě na nic neptal… už o tom nechci mluvit,“ kroutila se Adéla a vzpomínala na tu chvíli, kdy ji nabodl na tvrdý péro, ve stoje ji tam mrdal prudkými přírazy, nadhazoval si ji jak pírko a nebejt mámy, udělají se společně.
Ta poddanost jeho chtíči ji úplně ovládla. Vzít si ji tak trochu násilím… to ji dostalo a úplně cítila, jak vlhne.

Radka ji dál nevyslýchala. Bylo dobře, že je odhalila. Kdoví, jak by to spolu dlouho táhli a Prokop by píchal obě a kdoví, jestli by časem nedostal chuť na Šárku? Je jí šestnáct, lomcují s ní hormony, možná by to chtěla zkusit a ten prasák by si určitě dal říct.
Nyní holt se v posteli musí vrátit ke svým gumovým náhražkám. Žádnýho novýho chlapa už si domů nepřivede!

***

„Já už se z tý samoty zblázním,“ brečela Lenka do kafe na návštěvě u kamarádky Nory.
Od odchodu jejího muže k sousedce se utápěla v pláči, nevěda, co má sama se sebou dělat.
Nora ji chápala, protože sama to měla těžký. Manžel Tomáš, taky nebyl zrovna anděl a její manželství právě procházelo krizí, kdy muž začal pokukovat po mladších ročnících.
Jelikož již překročil čtyřicítku, netoužil po mladých poblázněných dvacítkách, ale ženách středního věku, třicítkou počínaje.
Noře bylo sedmatřicet, ale to zase už zjevně jeho požadavkům nevyhovovala. Osmadvacítka Lenka se mu líbila, ale byla vdaná a byla to kámoška jeho ženy.
Nyní tu stejně nebyl přítomen, protože ženy se potřebovaly vypovídat a u toho chlapa nepotřebují a ani nestrpí.

„Tak si někoho najdi,“ radila Nora, ale Lenka mumlala, kde asi tak má sehnat normálního sympatickýho chlapa, kterýmu nebude dobrá jen do postele.
Nora pokrčila rameny.
„No jo. V našem věku takovej chlap už asi neexistuje. Ty už jsou rozebraný a jejich baby si je hlídají. Co naděláme?“
A sama dolila oběma sklenku vína, neboť ve víně je pravda. Aspoň se to tak říká.

***

Jelikož Lenka v domácnosti potřebovala leccos opravit, co sama nezvládala, navštívila ji několikrát Nora s Tomášem, který se ukázal jako schopný „hodinový“ manžel. Když se pak Nora nedívala, strčil jí stranou do ruky papírek s číslem, že příště může zavolat přímo jemu.

Tuto nabídku Lenka využila brzy, když se jí ucpal odpad u vany.
Tomáš přijel ještě navečer a vše odborně opravil, jako zkušený instalatér.
Na důkaz, že odpad odtéká, řekl, že se po práci vysprchuje a Lenka pak sama uvidí, že vše funguje.

Když se za dveřmi rozšuměla sprcha, Lenka tam stála a usilovně dumala nad něčím, co se běžně nedělá. Svlékla se donaha a vstoupila do koupelny.
Když se jejich pohled střetl, mísil se v něm úlek, ale i žádostivost.
„Tohle bude odměna za tvou práci, ale musí to zůstat jen mezi námi,“ řekla tiše.
Byla už rozhodnuta, že se vyspí s manželem kamarádky, protože to prostě nemůže vydržet a Tomáš byl její typ.
Ten zíral na ženu, jejíž nahé tělo mu připomnělo, že existují ještě štíhlé a mladé ženy.

Lenka k němu pokročila a jemu začal tuhnout ocas, když očima fixovat její pohupující se pevné dvojky, hladké bříško a tmavý trojúhelník chloupků v klíně. Tomáš vystoupil z vany, objali se a dlouze políbili. Pak rozevřeli rty a vjeli si vzájemně do úst jazyky ve vášnivém líbání.
Lenka už byla patřičně nadržená, dřepla si na bobek stáhla mu předkožku, oblízla žalud a začala ho kouřit a olizovat. Její snaha slavila úspěch, ocas mu stál pevný jak věž.
Tomáš si lehl na zem a ona si ho hned osedlala.
„Ááách… jooo… uuhhh… je… krásně… pevnej,“ zasténala, když do ní pronikl až po kořen.

Tomáš jí zmáčkl prsa, začal je mnout a Lenka odsedávala. Nejdřív pomalu, pak stále rychleji, jak se pochva přizpůsobila jeho velikosti. I tak bylo sevření a tření stěn silné a oboustranně je zalévaly záblesky slasti a rozkoše.
„Úúúh… vymrdej… mě… celou… ooááách… to… je… ono… jáá… už… budůůů,“ poskakovala Lenka na ocase jak pominutá a Tomáš jí svíral prsa a brkal prsty o tvrdé stojící bradavky.
„Budu… stříkat!“ vzdychl, ale Lenka ho nevnímala v přicházejícím orgasmu.
Dávka semene jí zalila pochvu a v tu chvíli se i ona udělala. Slast vyvrcholení jí naplnila tělo a ona se zhroutila na Tomáše. Unaveně se políbili, pak se mu svezla z těla a z pochvy jí vytékal čůrek semene, jak jím byla doslova přeplněná.
„Děkuju ti,“ zašeptala mu do ucha a žužlala mu rty boltec

Od té doby doby Tomáš udržoval nejen domácnost, ale i její potřeby. Nic netušící Nora jí sama muže posílala na opravy, protože kam by Lenka přišla, kdyby měla stále volat rádoby odborníky a platit jim za to nehorázné peníze.

***

Od Radky vyhozený Prokop se normálně vrátil domů k Lence, kde ale nebyl už vítán.
„Rozvedeme se, barák prodáme a půjdem si každý svou cestou,“ oznámila mu Lenka nekompromisně, ale protože ho ze společného domu nemohla vyhodit, vyčlenila mu k obývání jeden volný pokoj.

Prokop odolával jen týden, ale když už nemohl vydržet poslouchat zvuky vášně z ložnice, kde Lence udržoval kundičku údržbář Tomáš, rezignoval a za pár dní se odstěhoval na ubytovnu.
Zkoušel kontaktovat Adélu, ale ta o nějakém vztahu nechtěla ani slyšet. Vlastně ho už nikdy ani nechtěla vidět. Prokopovi se zhroutil svět, ale mohl si za to sám.

***

Jednou večer někdo zaklepal na dveře. Byla to Lenka. Tvář měla oteklou a pod levým okem monokla.
„Proboha! Kdo ti to udělal?“ zděsil se Prokop, když ji spatřil.
„Nora,“ zamumlala Lenka. „Tomáš jí řekl, že se chce rozvést a žít se mnou… no, tak si to přišla se mnou vyříkat. A takhle jsem dopadla.“
„Co teď budeš dělat?“
„Říkala jsem si… oba jsme udělali chybu… nešlo by to nějak smáznout a zkusit to zase spolu? Vždyť jsme si tak rozumněli, milovali se… je mi to fakt všechno líto a doma je mi smutno… Prokope, vrať se domů,“ sklopila Lenka hlavu a vypadala jak hromádka neštěstí.
V Prokopovi se mísily emoce, vztek i lítost. Ale nakonec se rozhodl.
Lenku vzal za rameno, postavil proti sobě, objal kolem pasu a něžně políbil.
„Máš skvělýho monokla,“ pousmál se. „To musel bejt direkt! Budu si tě muset víc hlídat. Hned zejtra se nastěhuju zpátky. Do domu i do ložnicel“ a nato ji políbil pevně a vášnivě.

Autor

4.5 61 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Moc mě to pobavilo. Čekal jsem sice variantu zaučování mladší dcery s pomocí starší dcery, ale takto je to prostě ze života. Díky!

Laděk

Jo, je to SHOCK …!!! 😀 😀 😀

Juli

Krásná práce, nebo: „Život píše romány?“ 👍👍👍👍👍, Díky 🤗.

Lola

Toto bolo dosť dobré 🙂 stále, keď vidím pri poviedke Shock, tak sa poteším

4
0
Would love your thoughts, please comment.x