Špatný ženich

Brebentění Japonce už se nedalo poslouchat, a tak Leona nasadila přísný výraz, když na něj pohlédla a čistou japonštinou odpověděla.
„Tak hele, drahouši. Svou cenu jsme ti řekla. Jestli na to nemáš, nemáme se o čem bavit. Jsem prostě drahá.“
Japonec, snažící se za málo peněz získat více muziky, jak se říká, zvadl a zamumlal něco ve smyslu, že tedy přistupuje na její nabídku.

Leona sklouzla z barové stoličky, počkala, až muž zaplatí a pak ho vláčela k výtahu do jeho apartmá, aby mu ukázala, jak to bělošky umějí v posteli roztočit.

***

Leona Chamálková nebyla žádná prostitutka, ale placená společnice pro movité klienty. Sex neměla v popisu práce, ale nevyhýbala se mu. Úměrně tomu totiž stoupala cena za její služby. A o peníze šlo především.

Bylo jí už přes třicet a věděla, že tohle může dělat jen pár let, než půjde takzvaně do důchodu. Práce společnice ale byl spíše její koníček.
Normálně pracovala jako překladatelka v jednom nadnárodním koncernu, kde si Japonci zřídili z bývalého socialistického strojírenského gigantu svojí východoevropskou filiálku.

Plat jí stačil, ale na nějaké vyskakování to nebylo. Do světa placené společnice ji uvedla kamarádka, která rozhodně netrpěla nedostatkem peněz a veškerého luxusu a Leona se v ní vzhlédla.

„No co. Nemusíš podržet každýmu nadrženci. Stejně hned odpadnou, ale většina chlapů chce jen doprovod a na píchání mají obyčejný štětky,“ vysvětlovala Leoně když objevila první objednávku na webových stránkách, které si založila.
Kamarádka neměla tak docela pravdu. Jistý ředitel nějaký agentury se sice tvářil jako gentleman a zašel s ní a nějakým obchodním partnerem do nóbl restaurace na večeři. Jenže pak pokračovali do partnerovy vily, tam Leonu odvedli do ložnice, kde jim posloužila jako hlavní chod noční zábavy. Nejevila pro to zrovna nadšení, ale smířila se s tím a doufala, ze si to taky aspoň užije.

Když muži ji i sebe vysvlékli donaha hned ji začali osahávat a pomlaskávat. Mačkali jí prsa, poplácávali po stehnech a zadku a téměř okamžitě jim povstaly ocasy.
Toho nejblíže vzala do ruky, přetáhla předkožku, otevřela ústa a po oblíznutí žaludu ho začala sát. Tvrdý ocas jí projížděl pusou a druhý muž se ji zatím uvelebil mezi nohama. Leona dál kouřila ocas a zároveň vnímala příjemné pocity kmitajícího jazyku po pyscích a klitorisu. Muž ji dlouho lízal a když ho už bolel jazyk, poklekl a prudce ho do ní zarazil. Přitáhl si ji za stehna, přirážel a sledoval, jak jí ocasem rytmicky mrdá.

„Ah..ah..ah,“ hekala Leona tlumeně, zaneprázdněná kouřením.
Oba muži funěli a když vyvrcholili, jeden ji plnil dole, druhý se jí vycákal na obličej.
Po nezbytné přestávce se muži vyměnili.
Klekla si, vyšpulila zadek a muž jí rukama roztáhl půlky, žalud zatlačil na svěrače a ocas pomalu mizel uvnitř.
„Ne… tam ne!“ vykřikla vyplašeně, ale druhý muž ji přidržel, aby se nevysmekla. „Aúúú… to bolí..aúú,“ sténala.
Nijak se jí to nelíbilo a docela to bolelo.

Muž se nenechal vyvést z míry a tlačil se do ní dál.
„Oh… božeee… oh… oh,“ vzdychala a muž do ní pronikl až po koule a hned pozvolna přirážel.
„Tys byla panna… že jo? Seš úzká,“ užíval si sevření.
Ocas ji projížděl strojovým rytmem, koule pleskaly o zadek a muž spokojeně funěl.
„Už… budu… hezky… tě… utěsním… jooooo,“ zahlásil a plnil jí střeva semenem.

Leoně však nebylo dopřáno odpočinku.
Ten druhý si pohonil ztopořené péro, povalil ji na záda, rozhodil nohy a hladce do ní pronikl.
„Ne… už… ne,“ znaveně se bránila.

Muž si hrál s jejími prsy. Hnětl je, mačkal a laskal tvrdé bradavky, poté ji strojově projížděl na vzepřených pažích a vychutnával si masáž sevření poševních stěn.
Leonu to trochu bolelo, ale slast ze silného tření to převyšovala.
„Jooo… krásně… ho… svíráš… už… stříkááám,“ zesílil muž přírazy, v rukách ji drtil prsa a semenem jí vystříkal překrvenou kundu.
Leona se též udělala a vnímala rozkoš rozlévající se jí v těle. Nato ji zalila temnota spánku.

Probrala se až ráno doma, ve své posteli a svazkem bankovek v kabelce.

***

Protože jí šly cizí jazyky, koneckonců měla státnici z japonštiny, naučila se domluvit se italsky, německy, francouzsky, anglicky a španělsky. Alespoň tak, aby byla schopná s klienty vést konverzaci do doby, než skončí na zádech s koleny od sebe.
Časem se vypracovala na opravdu luxusní a žádanou společnici, kdy sex byl až na posledním místě zájmu klienta a nesympatické muže Leona stejně odmítala.

***

Jednou se jí cesta zkřížila s jistým starším mužem. Šla zrovna do hotelu, pocvičit se v hovoru s movitým cizincem, když vtom se srazila s nějakým mužem. S omluvou jí pomohl vstát a nabídl drink na usmířenou. Nabídku přijala, neboť muž, byť o generaci starší, jí byl sympatický. Byl mírně prošedivělý, dobře stavěný, hovorný, se smyslem pro humor, zkrátka se jí zalíbil.
Objednávku sjednával energickými gesty rukou a stylem sebejistého, světaznalého muže. Peníze u něj také zjevně nebyly problém.

Po delším hovoru již měla Leona jasno, že v případě zájmu s ním stráví noc. Tentokrát se ale nechá svést a nebude svádět ona jeho. Muž se představil jako Petr, ale mnoho toho o sobě neřekl a Leona se neptala. Spíše reagovala na jeho svádivé doteky a milá slůvka.
Petr se netajil tím, že mu jde o příjemné povyražení a, třebaže to nahlas nevyslovil, počítal i s tím, že to nebude zadarmo.

Nejdřív zašli ale do hotelového nočního baru, kde se ten den zrovna tančilo. Petr se ukázal jako zdatný tanečník a při ploužácích se o její stehno třel napnutým ocasem, jakoby jím značil vzrušení a pevnost.

Když seděli v temném koutě vinárny a popíjeli víno, Petr ji nenápadně osahával, dotýkal se jí na prsou a druhou rukou se jí snažil proniknout pod sukni až mezi pysky kundičky.
Leona se chvěla pocitem studu i vzrušení.
„Co děláš? Nech toho,“ snažila se mu odtahovat šmátrající ruce.
„Pššš… Leonko… jsi krásná a chceš se milovat… vím to,“ slyšela vemlouvavý hlas a tělo ji zrazovalo. V klíně cítila vlhkost a bradavky prsou ji ztvrdly.
Není divu, že se zmámená nechala dovést do jeho pokoje, kde Petr dál pokračoval v načatém dráždění a laskání.

Když se jí obličejem zabořil do klína, doteky jazyku na pyscích a klitorisu byly úchvatné, a tak se tomu ráda poddala. I Petr si užíval rozevírající se štěrbinu v upraveném porostu chlupů a slízával a sál uvolněné šťávy. Propracoval se ke klitorisu a to již Leona hlasitě sténala a doširoka rozevírala nohy. Klitoris se nalil krví, zvětšil se, stejně jako pysky a z pochvy se valily proudy sladké šťávy.
„Ach… ano… jooo… jéééé,“ kvílela rozkoší ve svém vrcholu a to už na ni Petr nastoupil s ocasem tvrdým jako kámen.

Leona jen hekla, jak se ocas do ní zabořil až po kořen. Bylo nádherné, jak ji zcela vyplnil pochvu a začal se rytmicky třít o stěny. Cítila každý pohyb a přírazy v ní vyvolávaly vlny rozkoše.
Také Petr uspokojeně mrdal to krásné mladé tělo, jak si představoval od chvíle, co ji poprvé spatřil, respektive se s ní srazil. Nyní ji píchal, laskal se s jejími prsy a vášnivě se líbali. Byla to oboustranná opojná slast.
„Já… jááá… uuužžž,“ zaječela Leona právě dosáhnuvší vyvrcholení.
Ocas dál strojově kmital ve stahující se pochvě a ve chvíli kdy ji naplnil svou dávkou, udělala se podruhé.
„Oááách… zas… jseeem,“ kroutila se ve spalující rozkoši a tělo se jí třáslo ve slastné křeči.
Byla doslova umrdaná a hotová, že nebyla schopna ani pohybu.
Petr se jí vycákal na břicho a znaveně se svalil vedle ní.

***

Jak dlouho odpočívali, Leona netušila.
Když se vzmátořila, zašla do koupelny a jak se vrátila, Petr se hrabal v peněžence a zvedl k ní pohled.
„Zapomněl jsem se zeptat na cenu za tvůj čas?“
Leona vyřkla částku a Petr jí podal obnos.
„Nevadí, že to je v eurech?“
„Ty nemáš koruny? Ty nejsi odsud?“
„Jsem, ale pořád jezdím po Evropě a skoro všude platí eura,“ vysvětloval.
„Hm. Jestli máš zájem, budu pro tebe volná i další dny, než odjedeš,“ usmívala se Leona, protože to, co nyní zažila, bylo nepopsatelně krásné. Petr byl prostě dokonalý milenec.
„Pozítří odjíždím, ale za týden se zase vrátím a zůstanu doma déle. Možná několik měsíců. Můžeme se vidět pak.“
„To budeš zase bydlet na hotelu?“
„Ne. Mám ve městě byt. Jenže teď tam bydlí kamarád. Uvolní ho právě až za týden. Pak tě rád pozvu k sobě domů… teda, budeš-li na mě mít čas.“
„Pro tebe si ho ráda udělám,“ svůdným úsměvem Leona souhlasila.

***

O TÝDEN POZDĚJI

Petr ani nestačil Leoně ukázal celý byt, když padli na gauč v obýváku a divoce se pomilovali.
Leona mu předvedla ústní masáž a důkladně mu zpracovávala uvolněný ocas.
„Jo… úúúh… lízej uzdičku… a cucej… žalud… ááh… a taky… mi líbej koule… to je onooo,“ poroučel si a samou blažeností opojeně chroptěl.
Pak Leonu dostal pod sebe, jen jí vyhrnul sukni a takto polooblečenou ji prudkými a hlubokými přírazy doslova znásilnil.

Když dosáhli uspokojení a vydýchali se, dokončili prohlídku bytu a vše opět zakončili nespoutaným sexem.
Petr, navzdory věku, měl pevný ocas i dobrou výdrž a Leonu vždy spolehlivě uspokojil.
A ta se do něj postupně začala zamilovávat.

To již věděla, že Petr nikdy ženatý nebyl. Z posledního vážnějšího vztahu má dceru Moniku, ale jelikož se vdala a bydlí daleko, skoro se nevídají. I proto ve firmě dělá obchodního zástupce a cestuje po Evropě. Nemá se totiž za kým vracet. Teď se to ale změnilo.
Leoně vyznal lásku a rozhodli se spolu žít. Leona pověsila profesi společnice na hřebík a byli spolu ve spokojeném vztahu.

***

„Mami, budu se vdávat. Chtěla bych, abys přijela,“ ozvala se Leona do telefonu své matce Nele.
Ta byla překvapena. Jelikož žije v Nizozemí, volají si jen sporadicky třikrát do roka. Novina o svatbě ji proto zaskočila.
„A kdo je ten šťastlivec? Leonko, ty bys ve svým věku měla už dávno mít kupu dětí.“
„Ale mami. Dnes se to tak nebere… no, je sice starší, ale jinak skvělej a vůbec… přijedeš? Moc bych tě tu chtěla mít. Škoda, že se toho nedožil táta.“
Nela chvilku přemítala.
„Zkusím si to zařídit, holčičko. Kdy a kde to máte? Vidět tě ve svatebních šatech bych si přece nemohla nechat ujít.“

***

SVATBA

Malý evangelický kostelík byl slavnostně vyzdoben. Snoubenci procházeli uličkou a mířili k oltáři, kde už stál kněz.
Leona byla smutná, že matka oproti slibu nedorazila, ale jinak byla naplněna radostí, že bude Petrovi nyní po boku jako jeho manželka.

Když kněz pronášel řeč, že kdo si myslí, že sňatek by neměl být naplněn, ať vystoupí nebo navždy pomlčí, zvalo se mezi svatebčany:
„Já promluvím,“ a z lavice do uličky vystoupila starší dáma.
Leona a Petr se otočili.
„Mami? Nelo?“zaznělo překvapeně naráz dvojími ústy.
„Ať to tedy všichni slyší,“ řekla Nela hlasitě. „Vy se nesmíte vzít. Leonko, promiň, že jsem ti nikdy neřekla, jak to doopravdy bylo s tvým početím, ale… tady Petr je tvůj biologický otec!“

Autor

4.8 53 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělá povídka. Čekal jsem jak to dopadne, ale že by si chtěla vzít otce mne nenapadlo.

Juli

Shock u, to je teda Šok. Pěkná práce 👍👍👍👍👍🤗

Marťas

Tak ten konec mě dostal . Umíš

3
0
Would love your thoughts, please comment.x