Stalo se…na plese

Počet zobrazení: 247

Hudba duněla, na stolech stály láhve vína, cola, pivo, chipsy a společnost se vesele bavila. Taktéž i čtveřice kamarádů, Katka s Pavlem a Lenka s Jirkou. Znali se už dlouho. Děvčata se kdysi seznámila na aerobicu a když se vdaly, navštěvovaly se společně i se svými protějšky. Chlapci si také měli o čem povídat a občas zašli spolu i na pivo, probrat nějaké ty mužské světodějné události.

***

Tento ples byl již jejich druhý. Vyhýbali se městským plesům, kde bylo všechno okázalé, ale takové neupřímné a naopak se dobře bavili na vesnických hasičských nebo mysliveckých bálech.
Před měsícem byli na mysliveckém bále v nějaké „Horní Dolní“ vesnici a dnes byli na hasičském bále v „Dolní Horní.“ Díky blízkosti města zde byl na dvě hodiny ráno objednán autobus, aby městské účastníky odvezl domů.

***

Jak postupoval čas, rozjetá Lenka poněkud více nasávala a nyní již byla víceméně opilá. V tanci ji pevně držel Pavel, který si vychutnával pevné objetí a její netečnost při nějakém tom šmátravém a odvážnějším dotyku.
Ať už to bylo alkoholem nebo čímkoli, lehké i pevnější dotyky a hlazení na zadečku při ploužácích ji nevadily. Pavlovi se zdálo, že při tom občas i tiše vzdychá. Lenka se mu vždycky líbila, Jirka mu vyprávěl o jejich postelových hrátkách, takže když teď mačkal přes šaty její pevný zadek a prsa se mu opírala o na hruď, nebylo divu, že mu ocas stál jak věž. Lenka se přiblble usmívala, když ho cítila na svém stehně, ale nechala to tak. Dokonce jí hlavou bleskla myšlenka, jaký asi je? Katka ji tvrdila, že Pavel má pořádnýho ptáka a chvíli ji trvalo, než si na něj zvykla. Ale ta toho vždycky víc nakecala, než byla pravda….

„Nechceš si jít sednout?“ ozval se Pavel, když ploužáky skončily a kapela ohlásila nějakou rychlovku.
„Docela jo,“ kývla Lenka hlavou a ráda dopadla na židli a napila se.
Katka s Jirkou dál trsali na parketu rokenrol,
Pavel se díval na Lenku a stoupal v něj nezadržitelný chtíč.
„Nepůjdem na vzduch?“ nadhodil.
„Já nevím….snad bysme mohli. Je tu vedro,“ Lenka nakonec souhlasila.

Pavel však nezamířil ke vchodu, ale k bočním dveřím, kde byla tma. To bylo přísálí s odloženými přebytečnými stoly a židlemi a jak okoukl už předem, cestou na záchod, dalo se tam dělat to, co si naplánoval.
Lenka se nechala odevzdaně vést, měla stále v hlavě naváto a zbystřila teprve v temnotě místnosti.
„Co je?“ hlesla, jak s ní Pavel smýkl stranou do kouta.
„Tiše…pššš…Lenko…moc tě chci,“ funěl Pavel a snažil se jí políbit.
Ta se mu chtěla vysmeknout z objetí, ale držel ji pevně a stále se dožadoval pusy. Díky alkoholovému oparu se mu Lenka nakonec poddala a z pusy se stala divoká vášnivá líbačka. Pavel ji rukama chtivě sjížděl po těle a Lenka cítila náhlou nadrženost a chtíč k něčemu nepředloženému.
„Chci tě…moc tě chci,“ vzdychal Pavel a zbavoval se saka a kalhot.
„Já tě taky chci,“ dychtivě mu odpovídala a nechala si vyhrnout šaty nad pas. Naštěstí měla samodržící punčochy, takže stačilo jen stáhnout kalhotky a už si sama rukou zajela mezi pysky.
„Oááhhh,“ vzdychla a cítila slast a vlhkost.

Pavel už před ní stál s trčícím pérem, a tak se Lenka nechala nadzvednout na stůl, opřela se o lokty a sledovala, jak jí ten velký čurák zajíždí do štěrbiny v porostu tmavých chloupků.
„Ááááh…úúúh,“ zavzdychala, jak nalitý žalud násilně roztáhl pysky do stran a tvrdě se tlačí dovnitř.
Pavla se naopak zmocnily slastné pocity vlhka, tepla a silného sevření pronikajícího ocasu. Navíc to, že konečně vniká do ženy svých snů, ho naplňovala nevýslovnou rozkoší.
Sotva dosáhl dna, hned začal strojově přirážet.

„Ah..ah..pomaluuu,“ vzdychala Lenka, ale nadržený Pavel ji mrdal podle sebe a pro svou slast, a tak rezignovala.
Proniky jí začaly také být příjemné, ale na udělání se to rozhodně nebylo. Potřebovala změnit tempo.
Pavel z ní náhle vyjel. „Otoč se, děvko!“ přikázal.
„Tak takhle ne, nejsem žádná kurva!“ ohradila se Lenka, ale Pavel ji sám otočil a přitlačil břichem ke stolu.
„Drž hubu a rozkroč se!“ sykl a Lenka dostala strach.
Tohle už se jí nelíbilo. Poslušně se rozkročila a pak jen zasténala nad vniknutím zezadu. Pavel ji začal mrdat tvrdě až bezohledně a Lenka jen zatínala zuby ani nekřičela nahlas.
„Ooch…gmmm..oh..oh,“ sténala.
Stojí tu a drží mu jak kurva a on se k ní taky tak chová. Jak se pak může Jirkovi podívat do očí. Ale na druhou stranu jí to zase vzrušuje.
„Mlask, mlask, ah..ah..ah,“ zněly místností rytmické přírazy a vzdechy……

****

ZATÍM V SÁLE

Katka s Jirkou tancovali, byli vysmátí a jak začala pomalá série, sevřeli se v náručí jak milenci. Ona mu s oběma rukama kolem krku, on jí v pase. Oběma svítily v očích ohníčky.
Mlčeli, ale mysleli na stejnou věc.
„Já bych…chtěl,“ začal Jirka, ale Katka ho zastavila. „Mlč. Nekaž tu chvíli. Já taky.“
A nato oba opustili parket a šli ven.
V tuto chvíli jim bylo všechno jedno a co dělají a vidí jejich protějšky už vůbec.

Zamířili mezi nejbližší stromy a starý rozložitý dub se stal svědkem jejich nespoutané spontánní mrdačky.
Jirka, s Katkou v objetí a líbání, si z kalhot uvolnil ocas a nato si Katka dřepla na bobek a začala mu ho kouřit. Vsála ho hluboko do pusy a zase vytlačovala ven. Vždy olízala chuchvalce slin, polaskala sametový žalud a zase ho vsála do sebe.
„Gmm..fmm… líbí se ti to…fmm..ghmm?“ zeptala se vzdychajícího Jirky, který se musel vzepřít o strom, jak byl plný slasti a rozkoše.
„Ohhh..seš…skvělá… Cucej…kurvo… celou tě postříkám!“ chroptěl v extázi.

Katka to nechala bez poznámky, ale rozhodně si nemínila nechat postříkat šaty. Přestala kouřit, sama si je vykasala a stáhla kalhotky.
„Pojď do mě!“
Jirka ji pozvedl za nohu a tak do ní snadno vnikl. Byla už mokrá a otevřená.
„Jooo..to..je..ono,“ vydechla Katka nad slastným pocitem z proniku menšího čuráka než doposud.
Pavlovu ocasu se kundička vždy musela přizpůsobit, ale tohle byl rozměr tak akorát. Jirka ji píchal na stojáka, až seznal, že Katku udrží v náručí, a tak ji pozvedl za druhou nohu a zády zapřel o strom.
Ona mu nohama objala boky a vychutnávala si těsné spojení jejich těl. Tvrdý ocas ji rytmicky sjižděl a oba se mohli přitom líbat.

Oběma se začalo blížit vyvrcholení. Jirka pocítil cukání ve slabinách, Katka zase cítila stupňující se příval rozkoše.
„Ještě…chvilku…budu…juuuh…uuuh…božéééé…jooooo,“ zavyla ve vrcholu a cítila horký výron semene do stahující se pochvy.
„Stříkej…ano..anooo!“ projela jí tělem druhá vlna rozkoše a Jirka slastně vnímal, jak mu stahy masírují ocas do poslední kapky.
Když mu ocas zvadl, pomalu Katku spustil na zem. Ta stála a celá se klepala dohasínajícím orgasmem.
„Tohle už nejde…. a ani nechci… zopakovat,“ udýchaně komentovala a rovnala si šaty. Jirka mlčel.
Dostal ženu, po které toužil, ale život jde dál. Lenku rozhodně nechtěl ztratit, protože ji miloval. Tohle byl jen sex.

***

V PŘÍSÁLÍ

Pavel si vychutnával těsnost pochvy, slyšel stále hlasitěji sténající Lenku „už.. oh…budu!“ a cítil, jak to na něj taky jde a než vymyslel kam s tím, nezadržitelně to vypustil do ní, která se právě taktéž udělala.
Silnými stahy mu drtila ocas a nasávala do sebe semeno. Brala prášky, tak jí to nevadilo a navíc i nechtěnému početí se nebránila. Přece jen už na dítě měla věk i chuť.

Když se úplně vycákal a zvadl mu ocas, poodstoupil a Lenka se ztěžka postavila. Pavel byl trochu v rozpacích, protože si uvědomoval své násilí i mluvu.
„Leni, promiň…ehm…já, jak se rozjedu…sem trochu hrubej…no…můžeš mi odpustit?“
„Trochu?“ podivila se Lenka. „ Byl si jak zvíře! A do děvek mě ještě nikdo nenadával! Ohnul jsi mě o stůl vážně jak kurvu a já ti musela držet.“

Pavel spokl poznámku, že přece se taky udělala, dali se do pořádku a ve dveřích se srazili s další mrduchtivou dvojicí.
Nějakej chlap táhl za sebou mladou slečnu. Ta zrudla při pohledu na shovívavě se usmívajícího Pavla s Lenkou, ale pak už se za nimi dveře zaklaply.
„Promiň, musím si odskočit,“ zamířila Lenka na toalety.

Sešli se u stolu a v davu tančících pozorovali stále křepčící Katku s Jirkou…..

Počet zobrazení: 247

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Při čtení tvé povídky jsem si vzpomněl na své mládí, kdy jsme nevynechali žádnou vesnickou zábavu, nebo taneční čaje, jak se tomu říkalo. Ve chvílích, kdy jsme se šli ven nadýchat čerstvého vzduchu, jsme mnohdy načapali v tmavých koutech sokoloven nebo v parcích šukající dvojice. Byla to krásná doba.

Bob Romil

Jo „společenské“ zábavy snad ani k ničemu jinému nesloužily, než k poznávání lidí 🙂 Všichni čtyři jsou si kvit.

Martin

Při čtení jsem si krásně zavzpomínal . Vinobraní , šibřinky a jiné . Zábava , volnost a povolnější holky . Po půlnoci už jim nevadilo sahání pod šaty i následující hlazení roztouženě mokré lasturky . Sice lze brát tuto povídku jako samostatný díl . Já bych zde viděl ještě jeden díl . On takový nezávazný sex dokáže přátelství utužit , ale i rozvrátit . Ostatně oba šly do plnejch , takže mohlo i nemuselo dojít i k početí potomka .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x