Šťastný Nový rok

Počet zobrazení: 4027

Linda stiskla zvonek. Čekala u branky a doufala, že ji z té zimy brzy vysvobodí soused.
Znala ho jen od vidění, vlastně se dnes poprvé představili jmény, když ho potkala cestou ke kontejnerům. Při krátké konverzaci zmínila, že jí odpadly plány na Silvestra.
„Byla by škoda, aby taková krásná slečna slavila Nový rok sama,“ odpvěděl na to a pozval ji k sobě. Má to být komorní. Jen oni dva a jeho kolega z práce.

Počítala s tím, že dneska může k něčemu dojít. On se jí líbil a bylo vidět že i ona jemu.
Doma si dala důkladnou sprchu, vzala si to nejvíc sexy spodní prádlo, které našla a k tomu relativně krátkou sukni a punčochy s podvazkama. Vybrala košili s vyzývavým, ne však vulgárním, výstřihem. Chtěla být sexy ale dávala si pozor, aby to nepřehnala.
Jenže teď jí byla zima.

Konečně uviděla, jak se otevírají dveře a k brance přichází její pohledný soused Zdeněk.
Když spatřil sexy sousedku a když mu před očima probleskly představy všech možných situací, co by s takovou holkou rád prožil, měl co dělat, aby uhlídal svůj chtivý pohled a nedal na sobě nic znát.
„Pojďte dál, Lindo, ať nemrznete!“
Zatím si stále vykali.

Když ji uvedl do bytu, vysvětlil, že kolega tu bude snad do půl hodiny. Linda se chvíli rozhlížela, ale pak vyskočila na linku, dala nohu přes nohu a trošku laškovně se usmála.
„A co budeme teď dělat?“
Zdeněk udělal par kroků k ní a opatrně otevřel skříňku vedle její hlavy.
Natáhl se pro skleničku. Cítil její dech na šíji a ona si užívala vůni jeho pánského parfému.
Podíval se jí do očí (a dával si pozor, aby se mu pohled nezatoulal níž) a polohlasem se zeptal, jestli si dá červené, bílé nebo něco jiného.

Linda se neudržela. Jejich obličeje byly sotva deset centimetrů od sebe a bylo cítit sexuální vzrušení na obou stranách.
„Dala bych si vás,“ řekla trochu otřepanou frázi.

Zdeněk cítil, jak se mu rozbušilo srdce a krev se mu pumpovala do kalhot. Pomalu se přibližoval, jejich nosy se skoro dotýkaly a oba se na sebe dívali a užívali si tu vzrušující napjatou chvilku. Linda už nedokázala déle čekat a políbila ho.
Líbal skvěle, nebál se použít jazyk, ale nepreháněl to. Znovu se zahléděli do očí.

„Mohli bychom si tykat?“ zeptala se Linda a začala se smát.
„Ale na to tykání je potřeba nějaký přípitek. Co pijete? Teda… Co piješ?“
Nakonec si oba přiťukli skleničkou gintoniku.
„Tak na tykání, na naši ulici a na krásné příští roky!“

Oba se napili, odložili skleničky a začali se znovu vášnivě líbat. Linda už neměla nohu přes nohu, ale seděla na lince s nohama kolem těla svého vysokého souseda. Ten u toho jednou rukou rozepínal její podprsenku (musela uznat, že byl velmi obratný) a druhou se snažil neúspěšně bojovat s knoflíčky košile.

Slitovala se nad jeho snažením a s několika knoflíčky mu pomohla a pak ho dál hladila po hlavě, kterou zabořil do jejího výstřihu.
Rukama odhalil z pod košile a podprsenky její dmoucí se trojky a olízl párkrát bradavku a u toho sledoval její reakce. Druhou zmáčkl v prstech a odměnou mu bylo slastné vzdychnutí. Zmáčkl víc a poslouchal, kdy uslyší hranici, co se jí ještě líbí. Její bradavky tuhly vzrušením a to, co soused prováděl, se jim moc líbilo.
Jazykem rychle kmital nahoru a dolu přes vystouplou malinu její bradavky.
Linda tekla slastí a se zakloněnou hlavou vzdychala. Jeho volná ruka se mezitím přesunula k jejímu klínu a pomalu se blížila ke kalhotkám.

Když ucítil mokro, které klín skrýval, nahnala se mu krev z mozku do rozkroku. Už nechtěl čekat, toužil konečně zasunout svoje teď už trojnásobné péro do její mokré kundičky. Zdeněk si rozepínal kalhoty a už už se chystal zasunout péro do své nádherné a nádherně nadržené sousedky Lindy, když v tom zazvonil zvonek.
Přišel kolega.
Zdeněk byl podrážděný. Jeho kolega snad nemohl přijít v horší chvíli.
Linda mu dala pusu na čelo a začala se smát: „Tak běž, ať tam neumrzne.“

Zapínal si kalhoty a cítil jak jeho vzrušení i krev odchází. Linda si hrála s knoflíčky své košile a popohnala ho: „Neboj, já ti neuteču. Tak běž.“
Vzala z police další skleničku začala připravovat třetí gintonik.

Po chvíli uslyšela zvuk klíčů a dovnitř vešel Zdeněk a s ním jeho kolega. Při pohledu na ty dva, jak tam stáli, si nemohla odpustit hříšnou myšlenku, že neví, který z těch dvou je víc sexy. Oba měli na sobě košile a ona měla na kluky v košilích velkou slabost.

Zdeněk se ujal představování.
„Tohle je můj kolega Víťa, a tahle krásná dívka je Linda, co bydlí o dva baráky vedle.“
„Ahoj,“ pozdravil Víťa.
Linda mu podala ruku a vyměnili si dva polibky tvářemi. Voní krásně, pomyslela si.
Podala mu gintonik, všichni tři se napili a posadili se na gauč.
Měli si o čem povídat a večer rychle ubíhal. Nejdřív vyprávěli kluci veselé historky z práce a pak se přes oblíbené filmy, kapely dostala řeč na sex, kdy se Linda mimo jiné zmínila, že nikdy nezkusila trojku ale že ji to dost láká.

Bylo už půl dvanácté a pomalu začal docházet tonik do ginu, jak bylo veselo.
„Stejně by mě zajimalo, jestli je pravda to o tom ananasu.“ zauvažoval nahlas Vítek.
„No samozřejmě že jo,“ měl jasno Zdeněk.
„Nojo jenže když to googlíš, tak to je samý eMimino, proŽeny ale žádný vědecký pokus… To chce data.“
„Můžeme to vyzkoušet,“ usmála se provokativně Linda. „Který z Vás má rád piňakoládu…? Můžeme to pak porovnat.“

Vítek chtěl nejdříve oponovat, že to nebude mít vědeckou hodnotu, když jsou jen dva, ale pak mu teprve došlo, co Linda opravdu navrhla.
„Víš, co teď nabízíš…?“ zeptal se opatrně.
„Ano,“ odpověděla Linda, která cítila odvahu díky množství alkoholu, který měla v sobě. A také cítila, že znovu vlhne a zrychluje se jí tep.
„Nebo se bojíš?“ usmála se na něj.
„Kdepak, tohle se neodmítá, že jo, Zdeňku.“
Zdeňek se zrovna soustředil na to, jaký má Linda krásný výstřih, že to odkýval, aniž by mu docházelo, o co jde.

Seděla na gauči uprostřed a tak se rozhodla ty gentlemany už konečně probudit k akci. Každou rukou pohladila oba po stehně. Potom si klekla bokem, na Zdeňka vyšpulila zadeček a Vítka začala líbat.
„Šťastný Nový rok,“ zašeptala a začala Vítkovi olizovat ucho.

Zdeněk už byl nějakou tu chvíli vzrušen a nejprve jen obdivoval její nádherné pozadí, na které sázel něžné polibky, a pak jí pomalu stáhnul černé krajkové kalhotky a ochutnal jak chutná její šťávička.

Zdeňkovy pohyby jazykem byly velmi vzrušující a rozdrážděná Linda začala rozepínat Víťův zip od kalhot, aby vysvobodila už docela zvětšeného ptáka z vyholeného klína.
Olízla ho, on se postavil do pozoru a ztvrdnul. Nasála ho ústy a jednou rukou podebrala za koule.
„Máš nádherný péro,“ zašeptala mu do ucha a cítila jak se Vítkovi nafoukla hruď i ego a jeho hrdost se rychle přelila do stojícího penisu, který začala hluboce kouřit.
Dala jeho ruku na svůj zátylek a snažila se jeho špičku zasunout co nejhlouběji do svého krku, až nemohla dýchat.

Vzadu připojil Zdeněk prsty a její vzrušení postupně rostlo. Na chvíli se přestala věnovat Vítkovu klínu, jen se prohla v zádech jako kočka, Vítek jí zajel rukou pod podprsenku, stiskl bradavky a začal ji znovu líbat.
Zdeněk dráždil jedním prstem klitoris a druhým ji šimral na břiše zevnitř přímo na bodě G. Cítil jak se stahuje a blíží se k vrcholu. Zesílil tlak a slyšel jak pod jeho rukama sténá.

Prožila nadherný orgasmus. Teď ale nebyl čas na odpočinek. Měla tu dva krásné muže a o ty se chtěla postarat. Sehnula se pod gauč pro kabelku a vyndala z ní krabičku kondomů, kterou dala na stůl.

„A co teď? Jste na řadě pánové. Jsem vaše a dělejte si se mnou cokoliv,“ řekla už znovu nadržená Linda, které jeden orgasmus nestačil.

Lehla na volný okraj gauče a zaklonila hlavu. Milovala když ji muž šukal až do krku.
Vítek, kterému její rty i hrdlo doposud vyhovovalo se postavil, sundal si zbytek kalhot a sklonil se nad ni tak, aby si Linda mohla mohla dát jeho péro jak nejhlouběji umí. A uměla to opravdu dobře.
Nejprve pomalu a pak rychleji začal zasunovat, chytil ji za ruku a dával pozor, aby měla čas se občas nadechnout.
Druhou rukou ho chytila za zadek, který něžně tiskla a lehce tlačila proti sobě.

Zdeněk si mezitím nasadil kondom a pomalu do ní zajel. I přesto, kolik měla práce s Vítkovým pérem v krku, mu šla naproti. Začal pomalu rytmicky přirážet, až srovnali tempo s Vítkem a posílali si energii od krku ke kundičce.

Bylo na čase změnit polohu, jinak Zdeněk věděl, že se udělá a nechtěl být první.
Vyklouzl z teplé mokré dírky a sundal si kondom.
„Jsi na řadě,“ řekl Vítkovi a hodil po něm krabičku.

Linda si klekla na všechny čtyři a začala Zdeňkovi lízat špičku péra a pak ho celého nasála. Chutnal po kondomu, ale byla tak nadržená, že jí to nevadilo.
„Šukáš úžasně,“ pohladila i Zdeňkovo ego a pokračovala v hraní.
Vítek mezitim naklekl za ni na gauč a vsunul ho do už roztažené a rozšukané tekoucí jeskyňky. Rychle nabral tempo a svými přírazy nabodával Lindu na kolegův stojící úd.

Nadržená Linda se jednou rukou podpírala a druhou si střídavě pomáhala ve vlastním klíně a střídavě v dlani laskala Zdeňkovy koule. Vítek po předchozí kuřbě cítil, že už to nebude trvat dlouho a oběma rukama si Lindu přitahoval k sobě.
Pak silně přirazil a cítil jak mu péro pulzuje a pumpuje životadárnou bílou tekutinu. Jeho orgasmus byl umocněn stahy Lindina klínu, která si volnou rukou ještě před chvílí rejdila přes klitoris.

Ani Zdeněk nebyl pozadu. Se zrychlujícími přírazy Vítka se zrychlilo i tempo, kterým Lindina ústa narážela na Zdeňkův ohon.
A tak dřív než stlihl Lindu varovat, začal stříkat semeno, které už několik hodin chtělo ven.
Linda nasála, co ve svém rozklepaném orgasmu dokázala. Chutnal dobře. Pak všechnu tekutinu polkla a dočistila, co zbylo na Zdeňkově pomalu se uvolňujícím ohonu.

Za okny zesílily ohňostroje.
„Šťastný Nový rok,“ řekl Víťa a pohladil ji po zadečku.

Počet zobrazení: 4027

Autor

4.4 43 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
17 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Přivítejme mezi námi novou tvář, zářivý kamínek do skromné mozaiky ženských autorek.
Pro nás muže je vždy zajímavé poznat náhled na sex ze strany něžného pohlaví.
Přejeme ti Gerbero, ať ti nevyschne studánka inspirace a zajímavých nápadů. Těšíme se na další povídku.
A vy čtenáři, podpořte snahu autorky svými komentáři.

Harai

Hodně jednoduchá, přímočará povídka postrádající napětí.

Harai

Omlouvám se, pokud to působilo příkře. Napsané je to dobře, tam problém nevidím. Jen mi tam chybělo něco navíc.

Trysky

To, že to bylo přímočaré si myslím, že vůbec nevadí. Na začátku bylo řečeno, že se sexem počítá a že se jí soused líbí, tak jaképak tanečky a zdržování.
Nejen chlapy touží po sexu.

Junior

Na prvotinu pěkná povídka. Doufám, že budeš v psaní pokračovat. Přece jen povídky z pohledu ženy nám zde dlouho chyběli. Těším se na další tvé povídky.

JelenTom

Kéž by moje prvotiny vypadaly takto. Naše nová členka autorského týmu nicméně dokázala, že má talent a věřím, že si své čtenáře najde.

Trysky

Koukám, že naše milá Gerbera se pustila do psaní. 🙂
Myslím, že s takovými povídkami mezi nás skvěle zapadneš. A doufám, že mezi naše mužské pohledy, přineseš i ten ženský náhled na sex.

Jinak co se týká povídky, není to vůbec špatné, dalo by se říci i výborné. Chválím tvou odvahu vstoupit do autorského klubu.

Trysky

To mě těší, že mám takové zásluhy.
Jen doufám, že to nebylo stylem, když to zvládne on, tak já to dám taky. 😁

Gourmet

Tak přímočaré to je, byl bych si jistý, že to psal chlap. Na druhou stranu bych ocenil více takových přímočarých žen okolo mne. Bohužel mám pocit, že jim jde spíše o hmotné požitky, než o kvalitní sex. Nebo sex vůbec. Ale třeba mi to autorka vysvětlí, kde je chyba. Takže se těším na další texty.

Kittikit

Na prvotinu je to skvele, jen tak dal 😉👍

Pallas Athena

Pěkná, krátká, intenzivní povídka. Ano, možná by si předehra zasloužila malinko více pomazlení, ale co není dnes, může být někdy příště. Na druhou stranu, proč na to nehupnout rovnou, když je ta pravá nálada. I to se někdy stává. A proč to tedy i tak nenapsat.

Last edited 7 dní před by Pallas Athena
Bohdan

Nadherna představa strávení konce starého roku. Někdo tu dává jako minus rychlý přechod na akci, ale asi nikdy nezažili takovou party. Já jo… když všichni chtějí, jde se rychle na věc

17
0
Would love your thoughts, please comment.x