Story 33 – Nákupy

Toto je 36 díl z 47 v seriálu Story

K napsání tohoto dílu mě inspiroval jeden komentář z 31. dílu, ohledně scény z koupelny, kde se Jindra baví s Tamarou a téměř se neuhlídá. Není tam sice tolik akce, ale psaním jsem se dost bavila, tak doufám, že Vás bude na oplátku bavit čtení!
laura147258369@seznam.cz

„Frantík nám, koukám, zase o kousek vyrostl. Musíte mě zase někdy přijít navštívit!“
„Ale paní doktorko, nestrašte! Já jsem ráda, že je zdravej.“
Obě ženy se začaly smát, zatímco já jen protočil oči v sloup a přešlápl z jedné nohy na druhou. To byl zase nápad! Nějak se mi totiž povedlo zmařit košili, když jsem v ní skočil do bazénu a mamča uznala za vhodné koupit mi novou. Ale kdybych tušil, že se tady zase začne vybavovat s každým, kdo má v kočáru miminko, tak bych jí na to tak snadno nekývl.

„Snažíme se mu kupovat každej tejden alespoň jednou kuřecí maso. Někde jsem četla, že je to pro děcka zdravý.“
„Jenom kuřecí?“ zpozorněla mamka.
„Ano.“
„To děláte špatně. Děti potřebují spíš hovězí nebo vepřový. Anebo…“
„Vždyť to pro ně musí bejt strašně tuhý, ne?“
„Ale má to v sobě daleko víc železa než kuře. A je lepší ho do nich dostat v mase než jim dávat nějaké doplňky stravy. No a úplně nejlepší je pro ně ryba.“
„Ryba?“
„No jasně, ta má v sobě vitamíny D, B a … omluvte mě na chvíli,“ sáhla do kabelky, protože ji začal zvonit mobil, oznamující příchozí SMS. Očima přelétla po obrazovce, pak po mně hodila ledově nepříjemný pohled a rychle rozhovor s druhou ženou ukončila.

„To jako fakt?“ spustila, jakmile byla žena s kočárem z doslechu.
„Když já se už strašně nudil,“ pokrčil jsem rameny.
„Tak mi o tom nemusíš psát esemesky!“
„Vždyť by ses s ní bavila až do skonání světa!“

Místo odpovědi jen mávla rukou a dál jsme beze slova kráčeli ulicí. Ne že bychom si neměli co říct, ale v tom počasí jsme prostě neměli sílu ani chuť se bavit. Bylo totiž strašné vedro a pot se z nás jen lil. Nemohl jsem si nevšimnout, jak jí kapky tvořící se na jejím krku stékaly níž a mizely v lákavé mezírce mezi jejími plnými ňadry. Mamka na sobě totiž měla krátké přiléhavé šaty, které končily ani ne v polovině jejích štíhlých opálených stehen. Na nohou sandály s malými podpatky a na oči si kvůli sluníčku nasadila velké černé sluneční brýle. Dlouhé a husté blonďaté vlasy měla krásně natočené a nehty na nohou i na rukou obarvené načerveno. Takhle si s ní totiž včera večer a dneska ráno pohrály ségry. A rozhodně se jim to povedlo. Protože teď to je větší kočka než většina holek (dokonce i těch hezkých) mého věku. Takže nebylo divu, že se za ní každý druhý otočil. Pár chlápků se na mě dokonce závistivě mračilo.

Mně to ale bylo všechno maximálně u prdele. V neděli jsem totiž opět dělal průvodce na zámku, doufaje, že Alena, ta dívčina, s kterou jsem si předcházející týden tak skvěle užil, se tam ukáže. Ta tam bohužel nepřijela, ale místo toho se tam objevila skupina japonských turistů, kteří navíc neuměli slovo česky, a já jim musel vykládat v angličtině. Ale jak jsem byl zklamaný z Aleniny nepřítomnosti, tak mě jejich dotazy doháněly k šílenství a nakonec ode mě kluci japonští uslyšeli: Go fuck yourself.

„Copak se stalo?“ zeptala se mamka starostlivě. Ona si toho prostě musela všimnout.
„Ale nic,“ zakroutil jsem hlavou.
„Nic, nic. Včera ráno si byl takovej veselej, a když ses večer vrátil, tak si byl smutnej a naštvanej. A to seš pořád. Co se stalo!“ naléhala na mě.
„Ti říkám, že nic!“ odsekl jsem. S mamkou sice nemám takovou „duševní synchronizaci“ jako se svými sestřičkami, ale ona přesto dokáže naprosto přesně poznat, co se děje. To bude asi nějaký mateřský instinkt.

„Denča říkala něco o nějaký Aleně,“ špitla mamča po chvíli. Trpce jsem se pousmál v naději, že si ségra ty pikantnější části nechala pro sebe.
„Taková holka mohla bejt odkudkoliv. Radši si najdi nějakou tady u nás. Nebo se ti doma žádná nelíbí?“ vyzvídala. Doma se mi líbí hned tři, pomyslel jsem si. Ale kdybych ti řekl, komu projíždím kundičky, tak by ses z toho, mami, zbláznila.
„Ale jo, líbí,“ připustil jsem nahlas. Jenomže tyhle vztahy jsou tak strašně specifické, nás by všichni považovali za úchyly a zavřeli nás do blázince. Navíc je to podle zákona trestné.
„No vidíš,“ usmála se a jednou rukou mě objala kolem ramen. Druhou ukázala směrem dopředu, „hele, támhle je ten obchod!“

Stál jsem před zrcadlem a dělal na sebe různé grimasy, zatímco mamka vybírala košile a asi patery mi přinesla.
„Neškleb se tady a padej si je zkusit!“ usmála se na mě a vrazila mi hromadu oblečení do náručí.
„Maximálně tři kusy oblečení,“ poukázal jsem na nápis na dveřích.
„To bysme tady byli do Vánoc,“ ušklíbla se a zakroutila hlavou.

Postupně jsem si vyzkoušel první dvě, ale podle ní mi neseděla ani jedna. Ta třetí se zase nelíbila mně, protože mě nepříjemně škrtila u krku.
„S tebou je to aspoň rychlý. Když jdu někdy pro oblečení s holkama, tak se od nich nedozvím líbí /nelíbí. S nima je to vždycky takový to nerozhodný chození kolem horký kaše,“ poznamenala, když mi přinesla další tři kusy na vyzkoušení. Vlezla mi tam, zrovna když jsem si zapínal další košili a pohledem přelétla odhalenou horní polovinu mého těla. Pak jen lehce zavrtěla hlavou. Zopakoval jsem její pohyb s ironickým dotazem: „Co??“

„Ale říkám si, jaktože máš s těma holkama takovou smůlu. Co by za takovýho pěknýho kluka některý daly!“
„Mami, prosimtě, nech toho,“ ošíval jsem se, zapínaje si knoflíky.
„Néé, já to myslím vážně. Máš třeba moc pěkný svaly na břiše, to se holkám moc líbí,“ pokračovala a přejela mi rukou po břiše a po hrudníku. Přitom se ke mně nahnula a nevědomky mi tak poskytla pohled do svého dechberoucího výstřihu. Obě kulaté polokoule se s každým jejím nádechem pravidelně zvedaly a zase klesaly a já naprázdno polkl. Kdyby se lem jejích šatů posunul o pár centimetrů níž, určitě by byla vidět i mamčina bradavka. Zdalipak je má taky takové rozkošné a krásně růžové, jako je mají Eva, Denisa a Kamila? Uvědomil jsem si, jak mám najednou úplně sucho v ústech. Což ale nebyl takový problém oproti tomu, co se mi dělo v kalhotách.

„Fakt, jseš moc hezkej kluk,“ pokračovala a usmála se na mě.
„To říkáš proto, že jseš moje máma!“ ušklíbl jsem se.
„To není pravda, broučku, myslím to vážně!“ ohradila se, zatímco já se pouze sarkasticky ušklíbl. Usmála se na mě a natáhla se pro košile, které mi neseděly. Přitom se ke mně nahnula a otřela se mi rty o tvář.

„Jseš můj malej hezkej klouček.“
„Dej mi s tím pokoj,“ odsekl jsem jí a vystrčil ji ven z kabinky. Neměl jsem na ní totiž moc náladu a chmurné myšlenky se neustále draly do popředí.
„Když se budeš k holkám chovat, jako se chováš ke mně, tak se potom nediv!“ dodala přes závěs a šla vrátit ty kusy, které se nám nelíbily. Začal jsem si tedy zkoušet další.

Najednou tam ke mně vpadla cizí holka, ruce mi hodila kolem krku a začala mě líbat. Párkrát jsem nechápavě zamrkal, než jsem ji poznal. Byla to Katka, sestřenice Honzy, přítele mojí sestry Kamily. Odtrhla se na chvíli ode mě.

„Řekla jsem Kamče, ať nám se teď neleze,“ zašeptala a znovu mě začala líbat. Ale Kamila tady přece není, blesklo mi hlavou. Nebo snad…Vzápětí mi to došlo. Ona si ji spletla s naší mamkou. Chtěl jsem uvést věci na pravou míru a vysvětlit jí situaci, ale nějak jsem se k tomu nemohl přemoci. Od té chvíle, co se naši vrátili domů, jsem totiž měl sexuální půst. Sice jsme měli strašnou radost, že jsou rodiče doma, ze zřejmých důvodů jsme si však dávali pořádně pozor na to, co děláme. Je to pochopitelné, měli jsme strach, že by nás u toho někdo přistihnul. A nebylo divu, vždyť už nás pár lidí vidělo a pokaždé to bylo jen taktak. A v sobotu se nám to málem „povedlo“ znovu. Honění jsem sice zkoušel, ale s heboučkou dívčí kundičkou se to nedávalo srovnat.

Tudíž jsem se teď moc nebránil. Jak se mě dotkla, junior v kalhotách se začal probouzet a já jí dotyky velice rád oplácel. Sice moc nechápu, co to do ní vjelo, protože holky většinou nejsou iniciátorky takových šíleností, ale byl bych blbec, kdybych si byl stěžoval.

Chytil jsem ji za zadek a přitáhl si ji k sobě. Povyskočila si a obtočila mi nohy kolem pasu. Rukama mi zajela do vlasů a překvapeně se odlepila od mých úst.
„Ty seš ostříhanej! Jsem si toho ani nevšimla!“
To byl totiž jediný kontakt, kterého se mi povedlo u doma u holek dosáhnout. Kamila a Denisa kolem mě poskakovaly se strojkem a s nůžkami a podle Eviných slov jsem vypadal „sexy as hell“.

Místo odpovědi jsem si přitáhl Katčinu hlavu zpět k sobě a znovu na ni zaútočil jazykem. Ochotně rozevřela své měkoučké rtíky a nechala mě, ať si s jejím kluzkým jazýčkem dělám, co chci. Když jsme se trochu rozmotali, rychle jsem si začal rozepínat půjčenou košili, protože jsem ji nechtěl nijak pomačkat, nebo hůř od něčeho zamazat. Ani se mi moc nelíbila, tak aby si někdo nestěžoval. Katka si rychle vyhrnula tričko a opět se ke mně přitiskla. Sice jsem ji objal, ale otočil jsem ji o 180 stupňů, takže byla zády ke mně. Rozepl jsem ji podprsenku a ruce mi automaticky sjely na malá, ale přesto krásně pevná dívčí prsa. Již krásně tvrdé bradavky okamžitě zareagovaly na doteky prstů a ještě trochu povyrostly. Sevřel jsem je mezi palce a ukazováčky a slabě s nimi zakroutil. Z Katčiných úst se vydral tichý vzdech.

„Musíme bejt ticho!“ připomněl jsem jí. Ale přesto mě možnost, že nás někdo chytne, docela vzrušovala. Nebylo to sice tak intenzivní, jako kdyby tam místo ní byla některá moje ségra, ale přesto to byl pěkně šílený zážitek. Já měl neustále ruce na těch maličkých kůzlátkách a nehodlal jsem se jich vzdát. Všelijak jsem je masíroval, mačkal, hladil a pohrával si s nimi.

„Už dost,“ zašeptala po chvilce. Rychle si přede mě klekla na kolena a stáhla mi kraťasy. Před obličejem se jí zahoupal již mírně ztopořený pyj. V očích se jí objevil hladový výraz a lehounce si jazykem navlhčila rty. Jednu ruku opatrně položila na moje kopí a začala ho trochu nejistě honit. Nemohl jsem si nevšimnout, jak překvapeně zalapala do dechu, když ještě více ztvrdl, o něco málo se zvětšil a úplně se postavil.

„Můžu?“ zeptala se tiše a pohlédla mi do očí. Mlčky jsem přikývl, vzal ji za ruku a přitiskl ji pevněji proti tuhému penisu. Pochopila a sevřela ho do svých maličkých dlaní, přičemž jsem měl co dělat, abych nezačal vydávat nějaké podezřelé zvuky. Její ručky byly mírně nemotorné, ale krásně hebké a prstíky jen tancovaly. Ale nějak se bála nateklého žaludu. Ani se ho nedotkla a rukama přejížděla spíše dál o něj a blíž ke koulím. Možná proto jsem se okamžitě neudělal. Ještě jsem ji chvíli nechal, ať si s ním hraje. Přitom jsem tak trochu doufal, že si ho strčí do pusinky. Tenkrát u nás s tím přece neměla problém. Netrpělivě jsem na ni koukal a jednou rukou ji hladil po vlasech. Ale pak mi došlo, že minule byla trochu připitá, takže zábrany hodně rychle padly. Teď stále opatrně přejížděla oběma ručkama po délce mého kopí a fascinovaně pozorovala, jak z dírky na jeho špičce vytéká průsvitná kapička.

Už jsem to nemohl vydržet. Její handjob byl sice fajn, ale sloužil spíš jako taková předehra. Navíc jsme neměli moc času. Vzal jsem ji za ramena a pomohl jí zpět na nohy. Zadívala se na mě trochu vystrašeně, ale potom přikývla a stáhla si ke kolenům kraťásky i s kalhotkami. Pak se ke mně otočila zády a vyšpulila zadeček. Při tom pohledu mi úplně vyschlo v ústech. Málem jsem padl na kolena a přitiskl se ústy k nabízené štěrbince, která si úplně říkala vylízání. Ale pořád jsem si uvědomoval, že není čas. Párkrát jsem jí políbil na krk a chtěl ho do ní zasunout, když jsem si něco uvědomil.

„Já se ti chci dívat do očí,“ zašeptal jsem jí do ucha a otočil ji čelem k sobě. Sice trochu překvapeně zamrkala, ale přikývla. Chytil jsem ji tedy za zadeček a nadzvedl ji, protože byla o trochu nižší než já. Přitiskli jsme se k sobě a uvěznili stojící penis mezi našimi těly. Na koulích jsem cítil vlhké kapičky, které vytékaly z horké kundičky.

„Můžu?“ zopakoval jsem stejnou otázku, kterou mi sama před chvílí položila, a zadíval se jí tázavě do očí. Kousla se váhavě do rtu, ale přikývla. Proč jinak by mi sem vůbec lezla?? Nadzvedl jsem ji ještě trochu výš, dokud se její buchtička nedotkla růžového žaludu. Pak jsem ji začal pomalu pouštět dolů. Přitom jsem cítil, jak mě objímá a můj pták vklouzl do nádherného těsného hnízdečka.

Ta úžasná těsná skulinka mi vytlačila z hlavy všechny rozumné myšlenky. Stále jsem ji rukama křečovitě držel a přitom jsem do ní začal tvrdě přirážet. Překvapeně vykulila oči a otevřela pusu. Ještě než začala sténat, přimáčkl jsem jí dlaň přes ústa. Ale moc to nepomohlo, stejně se z ní linuly vášnivé zvuky. Přestože byly o něco utlumeny mou rukou, mně to připadalo jako šílený řev. Už jsme to nemohli protahovat. Nasadil jsem šílené tempo a volnou rukou jí začal mnout poštěváček. Celou dobu jsme se dívali navzájem do očí, aniž bychom pronesli jediné slovo. Kolem nás se ozývaly kroky a hlasy neznámých lidí.

„Zkus si tohle, bude ti to sedět.“
„Né, to je mi moc malý.“
„Vážně? Tak chvilku počkej, já donesu o číslo větší.“
„Radši vezmi o dvě čísla!“

Rozhovory z okolních kabinek jenom dodaly celé situaci na absurdnosti. K tomu se z venku neustále ozývaly kroky lidí a šustění oblečení. Už jsem to musel vážně ukončit. Katka mi celou dobu důvěřivě koukala do očí, ale nedávala na sobě nijak znát, že by se blížila k vyvrcholení. Promiň holka, dneska se asi neuděláš, pomyslel jsem si ve chvíli, když jsem pocítil známé cukání v koulích. Pak se mi zatmělo před očima. Několikrát jsem zamrkal, a když se mi vrátil zrak, uvědomil jsem si, že je na mně stále nabodnutá, zírá mi do očí a do její rozkošné kundičky proudí několikadenní dávka spermatu. Cítil jsem, jak ze mě vylítly první čtyři výstřiky, a slastí jsem zavřel oči. Měl jsem co dělat, abych to nedal moc hlasitě najevo. Ona se mi stále dívala do očí, stále s tím svým důvěřivým výrazem. Ještě jsem do ní párkrát přirazil a ještě něco ve mně bylo. Nakonec to bylo asi osm dávek. Zatočila se mi hlava a měl jsem co dělat, abych se udržel na nohou.

Když se mi srovnaly myšlenky, mírně jsem zpanikařil. Do prdele! Doufám, že je na práškách!

Opatrně jsem z ní vyklouzl, z kalhot vytáhl papírové kapesníčky a začal dost neohrabaně utírat její tekoucí kundičku. Ruce se mi ještě třásly. Nervózně se na mě usmála, vzala si kapesníčky a začala se utírat sama.

„Bylo to fajn,“ zašeptala, když jsem jí pomohl do oblečení.
„Bereš nějaký pilule?“ zeptal jsem se nervózně, zatímco jsem na sebe házel svoje oblečení. Jen přikývla a mně se pořádně ulevilo.
„Promiň, že to bylo tak rychlý, ale už jsem to nechtěl víc protahovat,“ omluvil jsem se jí a na závěr ji ještě jednou pořádně políbil.

Když jsme vylezli ven, okamžitě jsem si všiml, že mamča sedí v rohu a v obličeji je úplně bílá.
„Co to mělo znamenat?“ zeptala se tiše smutným hlasem. Zarazilo mě, že vůbec nebyla naštvaná. Kačka si teprve teď uvědomila, že to není moje sestra, nýbrž někdo jí neskutečně podobný. Trošku větší prsa, delší a světlejší vlasy, namalované nehty na rukou i na nohou (což neposedná Kamila nikdy neprovozovala), plnější a namalované rty, o něco vyšší postava a hlavně ten vážný a zamyšlený výraz v obličeji.

„Já… já… já myslela… že Kamila… já totiž…“ koktala zmateně. Já byl ještě pořád mimo z právě prožitého orgasmu a vůbec mě nenapadlo uvést věci na pravou míru. Místo toho jsem jen přejížděl pohledem z jedné na druhou a čekal, jak se situace vyvine.

„Nepředstavíš nás, Jindro?“ otočila se na mě mamča, které se konečně vrátilo trochu barvy do tváře, protože už nejspíš nechtěla tu trapnou situaci dál protahovat.

„Jo, jo, jasně… Tohle je Katka, moje… ehm… kamarádka a tohle je moje mamka.“
„Dobrý den, paní Winterová,“ zašeptala Kačka s očima přilepenýma na podlahu a očividně zcela v rozpacích.
„Paní Winterová je moje tchýně, já jsem Tamara,“ usmála se na ni matinka a podala jí ruku. Katka se s námi vzápětí rozloučila a celá rudá odklopýtala pryč.

Jakmile jsme vylezli z obchodu, mamka mi ihned vrazila do rukou nákupy. Bylo toho dost, v jedné ruce jsem držel tašku s jídlem pro šest lidí, dále několik nových košilí, které vybrala, zatímco jsem byl „indisponován“, ve druhé zase velké balení toaletního papíru. Prostě jsem měl co dělat, abych to všechno pobral. Rychlou chůzí jsme kráčeli směrem domů, a oba jsme měli plnou hlavu myšlenek. Mamka se celou dobu tvářila velice podivně, takže mi bylo jasné, že musím nějak načít rozhovor.

„Si říkala, že mám na holky smůlu?“ zašklebil jsem se po chvíli. Stále jsem měl tu dobrou náladu, kterou člověk zažívá vždycky po orgasmu.
„Ale to jsem si nemyslela, že mi uděláš takovou vostudu!“ vyjela na mě.
„Jakou vostudu? Vždyť jsme byli zticha,“ bránil jsem se, přestože jsem věděl, že to nebyla pravda.
„No jo, ale každýmu bylo nad slunce jasný, co tam děláte!“ vyštěkla na mě. To jsem teda vybral téma, fakt se mi povedlo ji rozmluvit… Radši jsem byl zticha.

Šel jsem dva kroky za ní a v hlavě mi to hučelo. Opravdu to byla blbost, co jsem tam udělal. Ale už je pozdě to změnit. Oči se mi přilepily na mamčiny štíhlé dlouhé opálené nohy a na kulaťoučký zadeček, který se při chůzi smyslně vlnil. Mamka se chová fakt strašně sexy a ani se o to nemusí moc snažit, prostě je jí to přirozené, pomyslel jsem si. Ale když jsem ji na přechodu dohnal a podíval se jí do očí, uvědomil jsem si, že je na mě pořádně naštvaná a že jsem ji očividně velice zklamal. Cestou se mi to ještě v hlavě docela rozleželo, a když jsme téměř dorazili domů, tak jsem se jí začal raději omlouvat.

„Mami, fakt sorry. Já nevím, co to tam do mě vjelo. Ona tam ke mně vlítla a já se přestal úplně ovládat. Tak už se na mě, prosím tě, nezlob.“
„Teď už na tom stejně nezáleží,“ povzdechla si a pohladila mě po hlavě. Už se sice nezlobila, byla spíš smutná, ale tušil jsem, že tohle mi dlouho nezapomene.
„Záleží, protože ty mi to budeš ještě dlouho připomínat, na to tě znám až moc dobře. Ale řekni mi, co ty bys dělala na mým místě?“
„Víš přece, Jindříšku, že jsem vdaná!“
„A kdybys nebyla?“
„Kdybych nebyla?“ zamyslela se na chvíli. Pak se na mě pozorně zadívala a kousla se do rtu.
„To by nebylo pro tvoje uši, miláčku!“ zachichotala se po chvilce přemýšlení.
„Tak vidíš, teď se směješ, ale když jsem v tý kabince byl já s nějakou holkou, tak ses mračila jako čert,“ zasmál jsem se v domnění, že už bude veselá. Ale opět jsem se spletl, protože si smutně povzdechla a po zbytek cesty už nepromluvila.

„Nikdo není doma!“ podotkl jsem překvapeně, když jsem vzal za kliku dveří, ale bylo zamčeno, „máš klíče?“
„Jo, jo,“ začala se přehrabovat v kabelce, „jenom jsem si třeba říkala, jestli bys pro začátek nechtěl spíš trochu starší holku. Takový třeštidlo, jako byla ta Katka, nebude mít žádnej rozum,“ řekla mi, když odemkla, a upřeně se na mě zadívala.
„Starší, starší…“ ušklíbl jsem se, „ty už jsou většinou zadaný.“
„A co nějakou rozvedenou třicítku?“ mrkla na mě mamka žertovně. Sice jsem pochopil, že se jedná o vtip, ale nedal jsem to na sobě znát.
„To jsou už starý báby!“ zašklebil jsem se na ní, abych jí to vrátil.
„Tak já jsem podle tebe stará bába?!?“
„Jednou nohou v hrobě!“ přisadil jsem si.

„Hele, teď mám sto chutí vyzkoušet výchovnou metodu, kterou používá Homer Simpson na Barta.“ řekla napůl naštvaně a rukama naznačila škrcení.
„Ty jeden mrňavej!“ zasmál jsem se a dodal, „hele, klid. Ty nevypadáš ani na těch třicet. Po tobě určitě slintaj i kluci starý jako já.“
„Copak? Někdo něco říkal?“ podivila se a zadívala se na sebe do zrcadla.
„Víš, jak to je,“ pokrčil jsem rameny, „sem tam něco zaslechnu… a ty seš fakt moc hezká. Ale říkat ti nic nebudu, to by se ti nelíbilo.“

„Hezká? Chceš znát pravdu? Chlapům stačí, když uvidí prsa nebo zadek. To je schopný je maximálně zhypnotizovat, to nevíš?“ zakroutila svůdně tím rozkošným sexy zadečkem. Moje oči k němu byly zcela přilepené, takže jsem místo odpovědi na otázku, kterou jsem ani neposlouchal, jen zahučel:
„Proč? Co? Ehm… Jo?“

„No vidíš, nemám pravdu? Vůbec netušíš, o čem mluvím… Zavrtět zadkem a je to!“ zasmála se, objala mě a dala mi lehkou pusu na tvář.
„Víš, mami, pro nás je to těžký, my takhle prostě fungujeme,“ povzdechl jsem si, „táta se taky rád podívá na pěknou holku, ne?“
„Podívá, nepodívá… Na tom přece není nic špatnýho.“
„No vidíš! Nevím, jestli sis toho všimla, ale za tebou se otočí každej druhej chlap. Ty máš fakt hezkou postavu.“

Na tváři se jí konečně objevil úsměv a po špičkách vesele odtančila do ložnice. Zul jsem si boty a donesl nové prádlo do koupelny k pračce. Kdo ví, jaká individua si ho v krámě zkoušela. Nerad bych chytil ekzém nebo svrab.

„Hele, pojď ještě na chvíli se mnou!“ chytla mě náhle za ruku mamča, a táhla mě za sebou. Co zase sakra chce?!
„Sedni si,“ ukázala mi na postel.
„Proč?“ nechápal jsem.
„Nekecej a posaď se na zadek!“ zopakovala netrpělivě. Ještě jsem si ani nesedl, už se přehrabovala v nočním stolku.

Jak se přitom ohnula, šatičky se jí vyhrnuly a já měl před očima rudé krajkové kalhotky, obepínající její kulatý pevný zadeček. Úplně mi při tom pohledu vyschlo v ústech. To mi snad dělá naschvál!

„Á, tady to je!“ oznámila mi vítězoslavně. V ruce držela balíček šprcek. Já na ni zíral s vyvalenýma očima. Bylo to úplně jako v nějakém tuctovém porno-scénáři nebo v nějaké erotické povídce. Matka přistihne syna při sexu s přítelkyní, přitom se pořádně vzruší a dostane na něj chuť. A moje mamča je opravdu sexy kočka, což mi potvrdily i komentáře spousty nadržených kamarádů. Trochu jsem se začal třást v očekávání, co po mně vlastně bude chtít.

„Je mi jasný, že ti nezabráním, aby se to zase někdy opakovalo. Tak ať to příště děláš aspoň pořádně.“
To mi chce jako vysvětlovat, jak správně udělat holku? Nebo mi to chce ukázat? Zadíval jsem se na ní, byla mírně červená v obličeji a kousala se do rtu. Co jsem pochytil ze sledování sestřiček při sexu, tak by to odpovídalo stavu, kdy je holka nadržená. Nezdá se mi to?

„Tohle jsou kondomy. Pro příště, až budeš někdy s holkou, tak je používej. Když je rozděláš, tak si je nasadíš na…“
„To vím!“ přerušil jsem ji rychle, protože jsem neměl chuť poslouchat její výklad. Okamžitě mi došlo, co měla celou dobu v hlavě. Rozhodně jí nezvlhla pička při myšlence na mě, spíš se děsila, že by mohla čekat vnoučata.

Na okamžik se zarazila a nejistě se mi zadívala do očí: „Fakt? Nemám ti to ukázat?“ Zase neskutečný dvojsmysl. Ona si to ani neuvědomuje!

„A na čem bys mi to chtěla asi tak ukázat?“ vypadlo ze mě, čemuž se vzápětí začala šíleně hihňat.
„Mám rozepnout kalhoty a ty mi to předvedeš?“ přisadil jsem si a taky se rozesmál na celé kolo. Ta myšlenka nám oběma v tu chvíli přišla akorát maximálně směšná. Mamka hodila balíček někam na postel a v záchvatu smíchu začala škytat. To mě nesmírně pobavilo, ale jako na potvoru dostala škytavka i mě. Oba jsme se svalili na postel a smáli se a škytali jako dva blázni. Opět si to nejspíš neuvědomovala, ale krátké šaty se jí znovu vyhrnuly až k plochému sexy bříšku a zase se tak odhalila nejen krásná, hladce oholená a bronzově opálená stehna, nýbrž i ty červené hedvábné kalhotky. Když jsme se trochu zklidnili a konečně popadli dech, přitáhla si moji hlavu na svoje prsa a začala mě mateřsky hladit po vlasech. Sice jsem na tváři cítil její pevná ňadra a dokonce jsem si uvědomil, že nejspíš nemá podprsenku, protože i její bradavky byly docela zřetelné, ale ani mi to v tu chvíli nikterak nevadilo. Bylo to takové strašně příjemné ležení na dvou krásně hebkých, měkkých a zároveň pevných polštářcích, přes které byl zřetelně slyšet tlukot jejího srdce. Spíš jsem však vnímal její jemné prsty, které se mě lehounce dotýkaly a měly na mě neskutečně uvolňující efekt. Navíc jsem na to byl zvyklý, mamka si nás často takhle k sobě přitahovala.

„Tohle byla (škyt) tvoje první holka?“
„Ne, tahle nebyla první. (škyt)“
„A (škyt) která byla (škyt) první? Protože s žádnou si (škyt)zatím nic neměl, (škyt)ne?“
„Jak to (škyt)myslíš? (škyt) To přece (škyt)nemůžeš vědět!“
„Já tě (škyt) znám a neřekla bych (škyt), že bys to poprvý (škyt) chtěl zkusit takhle (škyt) v obchodě.“
„To máš (škyt)pravdu,“ přikývl jsem.
„A která byla (škyt) první? Znám ji (škyt)?“ vyzvídala. Co jí mám říct? Zamyslel jsem se, což mě tak trochu prozradilo.

„Takže ji (škyt) znám… Chodila (škyt) ke mně do ordinace?“
„Nic ti neřeknu!“ zavrtěl jsem hlavou, ale přitom jsem se usmíval.
„No tak si to (škyt) nech pro sebe! Ty tajnůstkáři! Ale tohle (škyt) si vezmi!“ podala mi balíček kondomů.
„Neboj se, mami (škyt),“ uklidnil jsem ji a zavrtěl lehce hlavou, přičemž jsem nosem zavadil o její bradavku, „já ještě nechci (škyt) mít děti.“
„Možná bys (škyt) věděl, jak je udělat, ale rozhodně bys (škyt) netušil co s nima,“ podotkla a oba jsme se opět začali smát. Stále si mě držela těsně na prsou, a sem tam ještě škytla, po každé jsem cítil, jak se mi její bradavka lehce zabodla do tváře. Po chvilce mě přestala hladit po hlavě, odstrčila mě stranou, srovnala si oblečení a zadívala se mi do očí.

„Viď, že budeš vždycky můj malej klouček, že jo?“
Vybavily se mi myšlenky z dětství, kdy mi tuhle otázku často pokládala. Vždycky jsem si místo odpovědi vlezl k mamce na klín, přitiskl se těsně k ní a objal ji. A všechny problémy pokaždé jako mávnutím kouzelného proutku zmizely. Mamka si na to také vzpomněla, protože si mě přitáhla na klín přesně jako tenkrát. Překvapeně vykulila oči a zalapala po dechu, když si uvědomila, že jí sedím na kolenou celou svojí vahou.

„Malej klouček? Vždyť už jsem skoro tak vysokej jako ty! Spíš jsem takový přerostlý mimino, ne?“ zazubil jsem se na ní.
„No jo, když už jsi takhle vyrostl, tak bych spíš měla sedět na klíně já tobě!“ mrkla na mě, donutila mě posadit se na postel a vlezla si mi na klín. Svoje krásné dlouhé nohy mi instinktivně obtočila kolem pasu a blankytně modré oči se zabodly do těch mých. Jak mi seděla na klíně, těsně před obličejem jsem měl její perfektně vyvinutý hrudník. Od jejích pevných ňader mě dělila jen tenká látka jejích šatů, což bylo opravdu šílené. Obě dokonalé polokoule se s každým nádechem zdvihaly a pokaždé se mi lehce otřely o obličej.

„A když už ti takhle sedím na klíně, tak bych si ti mohla postěžovat, jako si to vždycky dělal ty. Co myslíš?“
„Proč ne?“ zasmál jsem se, protože jsem potřeboval myslet na něco jiného, než jsou její výstavní prsa.
„Víš, dneska mě můj mladej strašně naštval. Chtěla jsem mu koupit novou košili a on si místo toho zatáhnul do kabinky nějakou holku a celej obchod slyšel, co tam spolu dělali. Zatímco jsem se propadla hanbou až někam na dno Mariánskýho příkopu. No řekni mi, co bych s ním měla udělat?“
„Třeba na to zapomenout a koupit mu něco dobrýho? Čokoládu? Nebo zmrzlinu?“ navrhl jsem jí.
„To tak! Už jsem ti koupila košili! Za tohle bys spíš zasloužil pětadvacet!“
„Z toho už jsem snad vyrost‘, ne?“
„No tak to ne, chytráku! Ještě nejseš tak velkej, abych ti nemohla naplácat!“ pronesla vážně. Ale bylo mi jasné, že vážně to nemyslí, protože nás (na rozdíl od táty) téměř nikdy fyzicky netrestala. Vlastně jenom jednou, když jsme byli menší a nikdo nás zrovna nehlídal, tak jsme se začali hrabat šroubovákem v zásuvce. Naštěstí se nikomu nic nestalo, ale když to mamka tenkrát viděla, tak doslova ‚vylítla z kůže‘.

„Jo, jo, jo,“ souhlasil jsem, ale shodil ji ze sebe zpátky na postel, protože delší dobu už bych to nevydržel a asi bych se jí zabořil obličejem do výstřihu, „to bych chtěl vidět,“ a zvednul jsem se k odchodu. Ve chvilce nepozornosti mě však mamka plácla vší silou rukou přes zadek.

„AU!“ vyjekl jsem. Ale bylo to hlavně překvapením.
„No, no, no, to určitě tak moc nebolelo,“ smála se.
„Abych ti to nevrátil. Myslíš si snad, že bych tě nepřepral!?“ zažertoval jsem.
„Ty? Přece by ses nepral se mnou!“

Jen jsem mávl rukou a chtěl to nechat plavat, ale náhle mi nastavila nohu a prudce do mě strčila, takže jsem náhle ležel na posteli. Než jsem se vzpamatoval, byl jsem na břiše, ona mi klečela na rukou.

Vůbec jsem si v tu chvíli neuvědomil, že nějakou dobu chodila na kurzy sebeobrany. Kdysi byl totiž ve městě nějaký nepěkný incident s pedofily, takže rodiče trvali na tom, že se všichni nějakou sebeobranu naučíme. A protože nám čtyřem se moc nechtělo, tak do toho šli s námi. A přestože já s tátou na ně chodíme doposud (strašně nás totiž baví, když můžeme jednou za týden někomu nakopat prdel, nebo dostat pořádnou nakládačku), nebyl jsem v daném okamžiku schopen jakékoliv adekvátní reakce.

Mamka se na mně pořád vrtěla a smála se: „Ty? Ty že mě přepereš? To by ses, hochu, musel víc snažit!“ Prudce jsem sebou trhnul, vyškubl ruce zpod jejích nohou a otočil se pod ní na záda. Ztratila rovnováhu, čehož jsem okamžitě využil, přimáčknul ji na postel, jednou rukou jsem jí sevřel ruce za zády a začal ji lechtat na nohou.

„Ne, ne, néééééééééé!“ ječela šíleně a kopala jako blázen. Skoro mě trefila, takže jsem neměl jinou možnost, než si na ty kopající nohy sednout. Stále jsem jí držel ruce, zatímco ona se nadále celá vrtěla. Přitom se jí vyhrnuly šaty a znovu odhalily její červené krajkové kalhotky, ukrývající a zároveň odhalující ten kulatý rozkošný zadeček. Přesunul jsem na něj ruku z jejích chodidel a lehce ji do něj štípl. Mamce po těle vyskočila husí kůže a dál pištěla. Chtěl jsem jí už nechat být, ale jak jsem měl položenou ruku na té hladké a horké kůži, neodolal jsem a lehce celou dlaní ji lehce zmáčkl.

„Neříkala jsem, že na kluky stačí zavrtět zadkem?“ zasmála se a zatřásla zadečkem.
„Tak abys na něj pro změnu nedostala naplácáno ty,“ zamumlal jsem totálně fascinovaný a i druhou ruku jsem přesunul na onu pevnou prdelku. Zcela poblázněný maminčiným rozkošným pozadím jsem si neuvědomil, že jí mám držet ruce. Než jsem se nadál, opět jsem ležel na břiše, a teď mi držela ruce za zády tak, že jsem s nimi nemohl ani hnout. Jí to ale nebylo málo, a tak mi sevřela krk mezi kolena.

„Tak a teď uznáš, že tě přeperu a že jsem lepší než ty!“
„Neuznám! To byl pěkně hnusnej trik!“ vyrazil jsem ze sebe (ještě to tak, aby mě přeprala nějaká holka, natož vlastní matka) a zavrtěl jsem hlavou. Přitom jsem si uvědomil, že jen kousek před mým obličejem jsou zase ty červené kalhotky. Takhle zblízka jsem si nemohl nevšimnout, že zepředu jsou slabě průhledné a že je pod nimi zřetelná úzká čárka a nad ní trojúhelníček z chloupků. Znovu mi úplně vyschlo v ústech a naprázdno jsem polkl.

„Kam mi to koukáš?“ chichotala se mamča, která mě celou dobu pozorně sledovala se zvláštním výrazem na tváři. Místo odpovědi jsem pootočil hlavu ještě o kousek a kousl ji do citlivé kůže vnitřní strany jejího stehna, kterým mi svírala krk.

„Tak ty budeš kousat? Zlobivej kluk!“ pronesla naoko. Sice posunula nohu dál od mého obličeje, ale pořád mi jimi svírala krk. Zkusil jsem trochu simulace.
„Mamí, prosím,“ zachrčel jsem a začal těžce oddechovat, předstíraje dušení.
„Vždyť tě vůbec nedržím,“ podivila se s úsměvem, „ale když mi řekneš, že jseš malý ubrečený děcko, co se o sebe nezvládne postarat, tak tě možná pustím!“
„No to teda nejsem, to není pravda,“ ohradil jsem se, ale to mi jen těsněji přitáhla ruce. Navíc si sedla přímo na mou bránici, čímž mě opravdu připravila o dech. Jako když krajta uloví antilopu a vždycky jí dovolí jenom vydechnout, přičemž se vždycky víc a víc stáhne. Podobně to bylo se mnou. Mohl jsem vydechnout, ale s každým dalším nádechem jsem měl větší a větší problém.

„No tak! Přiznej to! Jsem lepší než ty!“
Radši jsem jenom zakroutil hlavou, ale tu radost jsem jí neudělal. Po chvíli už to nešlo vydržet a musel jsem zalapat po dechu.
„Říkáš něco? Já ti vůbec nerozuměla. Musíš to zopakovat!“
„NE! Nic ti neřeknu!“
„Ale řekneš. Jinak neslezu.“

Kolenem mi zatlačila na hlavu, takže jsem měl celý obličej v polštáři a už jsem opravdu nemohl dýchat. Po několika dlouhých chvílích povolila a já se mohl konečně nadechnout.
„Jsem malý pitomý děcko, pustíš mě?“ zahučel jsem, protože už jsem ji chtěl mít z krku.
„Hodnej kluk. A pitomej rozhodně nejsi, to je blbost, už to o sobě neříkej!“
„Tak co bys chtěla slyšet? Malý připosraný děcko?“
„To už vůbec ne. Radši mi slib, že mi nebudeš dělat ostudu!“
„Ale mami, vždyť já ti vostudu nedělám! No tak, pusť mě!“

Konečně. Rozmotala svoje dlouhé sexy nohy, které měla obtočené kolem mého krku, a zvedla se mi ze zad. Ale jakmile jsem se otočil na záda a chtěl vstát, už na mně opět ležela. Přímo na mě, tělo na tělo, její obličej těsně u mého. Na hrudi jsem cítil její kulatá a pevná prsa, jak se na mě tlačí. Mamka se teď pro změnu tvářila strašně smutně a ustaraně.

„Zlobíš se na mě, Jindříšku?“
„Ne, mamí, na tebe se přece nemůžu zlobit.“
„Mám tě strašně ráda. Víš to vůbec?“ zeptala se a zlehka mě políbila na tvář. Zavrtěla sebou a přitom jsem cítil, jak se mi do hrudi zarývají její prsa. Už jsem cítil i její bradavky.
„Vždyť já tě mám taky strašně rád, mamí,“ přiznal jsem se jí. V duchu jsem začínal panikařit, protože jsem cítil, že v kalhotách se mi začíná něco probouzet. Jestli se na mě bude ještě chvíli vrtět, tak to nedopadne dobře.

„A máš radši mě nebo tu Katku?“ znejistěla.
„Tebe, to je jasný!“ mrknul jsem na ní bez zaváhání. Tak o tomhle to celé bylo, tohle chtěla vědět. Znovu mě láskyplně objala a znovu jsem dostal pusu, tentokrát přímo na rty. Její rty byly tak krásně měkké a sladké, to jsem si nikdy předtím neuvědomil. Nebránil jsem se tomu, ale lehce jsem pootočil boky, aby nepoznala rostoucí erekci.

„Holky přijdou a odejdou, ale já tě budu mít ráda až do smrti, to si pamatuj,“ zašeptala vážně a velmi tiše.
„Já tebe taky, neboj se.“
„A prosímtě, Jindříšku, slib mi, že ty kondomy budeš používat. Ne kvůli mně, ale kvůli sobě. Slib mi to! Prosím tě, slib mi to!“ pokračovala a znovu se na mně zavrtěla. ‚Ono je to lepší bez nich‘, chtěl jsem jí namítnout, ale to by mně pořád nedala pokoj. Navíc je pravda, že bez kondomů můžu šukat ségry a u neznámých holek člověk nikdy neví, co mohou mít za historii. Takže jsem jen přikývl.

„Hodnej kluk,“ pohladila mě po vlasech a opět se jí do tváře vrátil úsměv. Sedla si mi na klín, rukama se mi opřela o hruď a napřímila se.

„A když už jsme v posteli, tak je rovnou vyzkoušíme, ne?“ zavrtěla mi prdelkou v klíně a určitě přitom musela poznat, jak mi stojí péro. Teď jsem čuměl jako puk. Co teď? Myslí to vážně? Nešálí mě zrak a sluch? Znamená to, že znovu můžu položit ruce na ten úžasný zadeček? A stáhnout z ní ty sexy kalhotky? Úplně jsem se rozklepal. Co dál? Vyhrnu jí tyhle šatičky a nejspíš začnu s lízáním, ta kundička vypadala přes kalhotky víc než lahodně. Oči mi přejely výš a zastavily se na dvou krásných polokoulích. Co dřív? Prvně si na ně sáhnout, nebo rovnou sevřít bradavky mezi rty a začít sát? Jako když jsem byl ještě miminko. To bude dilema! Ale možná… podíval jsem se jí až do očí a zarazil jsem se. Pozorovala mě, jako by čekala na odpověď, ale pak se začala naplno smát.

„Škoda, žes neviděl ten svůj výraz, ten byl super.“
„To byl blbej vtip, mami, fakt blbej vtip!“
„Aspoň jsem viděla, že se ti líbím!“ smála se dál.
„To ses mohla zeptat, na to bych ti odpověděl!“

Jenom na mě mrkla a konečně ze mě slezla. Přešla na druhou stranu ložnice a začala ze skříně vytahovat oblečení. Pomalu jsem se zvedl a vydal se pryč. Ještě jsem se zastavil u zrcadla, nahnul se k němu a hlasitě se zeptal:
„Řekni mi zrcadlo zdejší, která maminka je na světě nejkrásnější?“ a přitom jsem se zadíval na její odraz. Samozřejmě si toho všimla a usmála se.

„Tak já už se na tebe nezlobím,“ podotkla a mrkla na mě.
„Jindro!“ zavolala na mě znovu, když už jsem byl ve dveřích. Otočil jsem se a znovu jsem úplně zamrznul. Sáhla si totiž pod šaty a stáhla si ty kalhotky, zatímco jsem jen s otevřenou pusou koukal.
„Hoď je, prosímtě, do koupelny,“ poprosila mě a hodila je po mně. Nevím, jak se mi to povedlo, ale chytil jsem je. Dál jsem tam stál a koukal na ní jako na zjevení. V domnění, že už jsem pryč, chytila rukama spodek šatů a začala si je přetahovat přes hlavu. Najednou byla úplně nahá, šaty hodila na postel a otočila se ke skříni, kde už měla vybrané oblečení.

Pro mě se v tu chvíli zastavil čas. Nebylo to sice poprvé, kdy jsem ji viděl nahou, ale nikdy dřív jsem se na ní nedíval jako na pěknou sexy ženu, ale jako na starostlivou matku. Teď jsem však úplně přetékal testosteronem a navíc mě tak strašně stál pták. Opět jsem očima přejížděl po jejím perfektním těle, v ruce jsem svíral ten hedvábný kousek prádla, který jí ještě před pár vteřinami obepínal rozkrok, a celý se přitom třásl. Tu dokonalou postavu, tu jsem naprosto přesně znal od svých tří sestřiček, ale teď jsem viděl, po kom to holky zdědily. Sehnula se pro pruhované bavlněné kalhotky a natáhla je na sebe. Přitom zavrtěla boky a zadečkem do stran a já se roztřásl. Opět jsem koukal jako u vytržení na ty nekonečně dlouhé a krásné nohy, zakončené dokonalým kulaťoučkým zadečkem. Když se otočila do skříně, aby si vzala triko, překvapeně zjistila, že tam pořád stojím s jejími kalhotkami v ruce a koukám na ní.

„Ty seš pořád tady? A koukáš na mě jako tele na nový vrata… Padej odsud!“ zasmála se, zatímco já párkrát zamrkal, neschopen probrat se z tranzu.
„Ty seš strašnej,“ zavrtěla hlavou a přešla ke mně. Oči mi okamžitě zabloudily na ty dvě pevná prsa, která se při chůzi velmi svádivě houpala. Nebyla ani trochu povislá a zdobily je krásné růžové bradavky. Na ty si tak sáhnout! Nebo se na ně přisát pusou! Když došla až ke mně, chytla mě za ramena, otočila mě čelem od sebe a vystrkala mě ven z ložnice.

Pak za mnou zabouchla dveře a zamumlala si pro sebe:
„Já ti dám Katku…“

Jako ve snu jsem doklopýtal do koupelny a pak už to se mnou šlo ráz na ráz. Tiše jsem zavřel dveře, ještě tišeji otočil klíčem v zámku a už jsem v ruce držel ztuhlé péro. Druhou jsem si k obličeji přitiskl hedvábné prádélko a nasál pronikavou vůni. V hlavě se mi znovu zatmělo a zrychloval jsem ruční pohyby. Když jsem cítil, že už nejsem daleko od stříkání, sevřel jsem mamčiny kalhotky mezi zuby a začal po nich přejíždět jazykem. Ucítil jsem vzrušující chuť a zatočila se mi hlava. Celý jsem se třásl, a když se mi ptákem prohnala bílá smršť, bylo to nesmírně intenzivní. V hlavě jsem měl úplně prázdno, nohy se mi rozklepaly a před očima jsem měl mžitky. Naštěstí se mi v poslední chvíli povedlo zamířit na umyvadlo, takže následný úklid mi nedal moc zabrat. Přitom se mě okamžitě zmocnily výčitky svědomí. Co mě to sakra napadlo? Jsem vůbec normální? Možná přece jen bude pravdy něco na tom, co napsal ten rakouskej dědek, Sigmund Freud. Znechucen sám sebou jsem hodil červený kousek hedvábí do koše na prádlo.

Z přemítání mě vyrušila opět mamka, volající mě protentokrát z kuchyně. Dopotácel jsem se k ní a ztěžka se posadil na židli. Všiml jsem si, že na sobě má staré triko, které táta zmařil při nošení uhlí do sklepa, a volné kraťasy, které jí i tak velice slušely. Když se to tak vezme, jí i mým ségrám sluší vlastně všechno. Já jsem si teda uměl vybrat, kam se narodit!

„Udělám palačinky, dáš si? Jak tě vidím, tak asi jo. Doneseš mi mouku a mlíko?“
Zatímco je smažila na pánvi, začala vyzvídat, jak to se mnou vypadá. Co se za ty dva týdny stalo zajímavého, co jsem tady já a holky dělali (pravdu jsem jí samozřejmě neřekl), jakou postavu budu hrát v nové divadelní hře, jak mi jde fotbal, jak se mají Jarda, Marek a další kamarádi, co všechno mám naplánováno do Prahy. Když už jsem nevěděl, co jí říct, začala se vyptávat na podrobnosti a pak mě zahrnula výčtem věcí, proč už se těší do práce. Jak jí rosteme před očima a že když denně vidí malé děti, tak si taky připadá mladá, že ji strašně těší, když může někomu pomoct, a tak dále. Sice jsem to od ní slyšel už nejméně stokrát, ale nechal jsem ji mluvit. Když na mě předtím byla naštvaná, bylo nepříjemné ticho a to bylo milionkrát horší než tohle.

Strašně jsem se za sebe v tu chvíli styděl. Ji zajímá každá blbost, co se mi tady stala, každá maličkost a naopak se mi snaží co nejvíc přiblížit svůj vlastní život. A co dělám já? Honím si s jejím spodním prádlem a s myšlenkami na ní. Ještěže mi neviděla do hlavy, protože bych se musel hanbou propadnout. Připadal jsem si jako nechutný, perverzní prase a v duchu jsem si přísahal, že už takovou věc nikdy neudělám.

Autor

Navigace v seriálu<< Story 32 – (Ne)obyčejná pohodová sobotaStory 34 – Dívčí orgie >>
4.4 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karlos

Tahle série patří k tomu nejlepšímu co je na českém internetu a tento díl za mě zatím jeden z nejlepších. Jdu pokračovat ve čtení a klaním se pred autorkou. 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x