Svatá láska

Bořek chodil na zábavy lovit dívky z důvodu nemožnosti seznámit se s nimi jiným způsobem. V zaměstnání žádné ženy nebyly a větší výskyt holek svolných k seznámení s příslibem možného pozdějšího těsnějšího kontaktu se dá najít na tanečních parketech klubů a diskoték.
Tak tedy vymetal diskotéky, balil holky, mnohdy si i úspěšně zašukal, ale stálou přítelkyni zatím nenašel. Seznamky na internetu ho nelákaly, a tak bral život jak šel, s tím, že jednou to třeba vyjde.

***

Ta holka ho zaujala od první chvíle, kdy po příchodu do sálu rentgenoval přítomné dívky. Měl na to vypracovaný postup a většinou zafungoval. Tato dlouhovláska působila plachým dojmem, alkohol nepila a bylo vidět, že ani tanec není její silná stránka. Byla štíhlá, hezká, s minimem líčení a nějak mu nezapadala mezi zdejší „královny parketu“, z nichž některé byly nalíčené až běda a pár jich mělo pověst ochotných rozhoďnožek. Zkrátka Boček se zaměřil na neznámou krásku a uspěl. Dívka se s ním ochotně dala do řeči a u baru mu dovolila ji objednat… vaječný koňak.

„Promiň, ale já alkohol fakt nepiju. Tohle je výjimka,“ jakoby se mu omlouvala, ale barman se jen pousmál a splnil dívčino přání bez mrknutí oka.
„Jak se jmenuješ, já jsem Bořek,“ představil se jí.
„Euf… ehm… totiž… Magda,“ a nechala si na tvář vtisknout seznamovací polibek.

Během večera více roztála a rozhovořila se. Předtím ale opustila skupinu kamarádek s nimiž sem přišla a pak už se naplno věnovala Bořkovi.
Moc toho o sobě neřekla a Bořek naopak tlachal a tlachal, dle zaběhnutého scénáře. Při půlnočních ploužácích se v temnotě sálu začali něžně líbat a Bořek i pohmatem zkontroloval její hruď. Nějaké kopečky tam byly, ale Magda mu nenechavou ruku brzy odtáhla. A tak jí stiskl zadeček, což už dívka ponechala bez následků. Tvrdým ocasem se jí dotýkal na noze a Magda to vzala s pochopením a sama se mu o něj stehnem nenápadně třela.
Doprovod domů pak přijala s potěšením.

Nebydlela daleko a tak šli pěšky zavěšeni do sebe a náhle stanuli před činžákem.
Objali se a začali líbat, až Magda špitla.
„Nechceš jít ke mně?“
Pozvánka byla přímá a jasná a Bořkovi začal v riflích tuhnout klacek.
„Jestli zůstaneš do rána, dostaneš snídani,“ dodala a vyndala z kabelky klíče.

***

Byt 3+1 byl vkusně vybaven a bylo vidět, že se o něj stará ženská ruka. Z celého bytu však Bořek viděl jen předsíň, koupelnu a ložnici, kde spolu skončili nazí v objetí.

Ukázalo se, že Magda nemá příliš milostných zkušeností. Bořek si připadal jako instruktor, kdy dívka ochotně vykonávala, co jí řekl a naváděl.
Kouření ocasu sice zkusila, ale převalování ptáka v puse mu moc slasti nepřineslo. Také Magda se netvářila zrovna nadšeně. Líbání bylo v pohodě i laskání prsou jí přinášelo vír rozkoše, ale mezi nohy ho lízat pustila jen neochotně. Nohy roztáhla pomalu a nad kmitajícím jazykem neprojevovala příliš emocí. Mokrá sice byla, ale i tak to bylo velmi podivné. Lízat mrtvolu se Bořkovi nelíbilo, a tak zasunul do ní napružený ocas.

To se Magda „probudila“ a začala si to konečně užívat. Štíhlýma nohama ho objala kolem boků, zmítala se a sténala rozkoší pod jeho rytmickými přírazy. Pochva byla úzká, takže tření bylo silné a slastné a Bořek byl v sedmém nebi. Během přírazů ji laskal a líbal jí i malá, drobná prsíčka. Byl to pohodovej sex, ale stejně jakoby bez šťávy.

„Ne… nesmíš… do mě… nic neberu,“ hekala Magda v předtuše jeho orgasmu, když přírazy začaly zrychlovat.
Bořek opravdu kmital zadkem stále rychleji, semeno se mu valilo ven a v poslední vteřině z ní vyjel a milióny potomků jí vypustil na břicho.
„Jo… joooo,“ rukou vymačkával z ocasu vše do poslední kapky a i Magda se tvářila spokojeně, byť vrcholu nedosáhla.

Když si dali sprchu, Magda se mu stulila do náruče, dali si polibek na dobrou noc a usnuli.

***

Ráno Bořka probudila vůně lívanců. A opravdu. Magda, polonahá, jen v dlouhém triku, stála u sporáku a připravovala mu snídani jak slíbila.
Když pojedli, Bořek se k ní začal mít, ale dívka mu touhy zarazila, že je konec a aby se pakoval. Ranní sex si včera nedomluvili.

„Uvidíme se zase? Můžu se stavit?“ zeptal se ve dveřích Bořek s nadějí.
„Už sem nechoď. Nemyslím, že se uvidíme… zítra odjíždím, ale nikdy neříkej nikdy. Měj se hezky a děkuju… bylo to fajn,“ usmála se Magda a dveře se zavřely.

***

Bořek se však nevzdával, o pár dní později si dodal odvahu a zazvonil u jejího bytu.
Otevřela ne Magda, ale žena ve středním věku.
„Přejete si?“
„Dobrý den… e… e… já sháním Magdu.“
„Tady nebydlí žádná Magda,“ přivírala žena dveře, ale Bořek je pohotově zablokoval nohou.

„Co si to dovolujete?“ zaječela.
„Prosím, vyslechněte mě. Před týdnem jsem v tomhle bytě byl s jistou dívkou, představila se jako Magda… Strávil jsem tu noc, ráno dostal snídani…“
„Hm. Tak pojďte dál. Dopovíte mi to uvnitř,“ žena otevřela dveře dokořán a nasměrovala ho do kuchyně.
„Řeknu to za vás. Ta dívka vám řekla, ať ji už nenavštěvujete, je to tak?“ tvářila se žena stále přísně.
„A… ano… jak to víte?“
„Magda je má dcera. Vy sice mluvíte pravdu, ale lezete sem přes její zákaz. No co, stejně není doma.“
„Já vím, ale… ona se mi moc líbí… rád bych ji ještě viděl,“ vysvětloval Bořek a žena se ušklíbla.
„Že se vám líbí nepochybuju, když jste tu byl přes noc. No nic, holka je dospělá, je to její věc. Mladý pane, stejně už ji neuvidíte, je na škole a ta je taková zvláštní v tom, že ven se dostávají jen párkrát do roka. To pak přijede domů, povyrazí si s kamarádkama ze základky a zase se vrací. Víc vám neřeknu.“

Bořek sklopil pohled a vzdychl.
„Tak se nezlobte, že jsem obtěžoval.“
Žena ho mlčky vyprovodila a tím to skončilo.

***

Asi za měsíc Magdinu matku potkal náhodně ve městě. Kupodivu se k němu hned hlásila. Bořek ji skoro nepoznal. Úzká sukně nad kolena, boty na podpatku, sáčko zvýrazňující její štíhlou postavu, účes snad ještě čerstvý od kadeřnice… Prostě baba, byť starší o dvacet let.

„Zítra přijede Magda. Jestli ji chceš vidět, tak ti to s ní domluvím,“ přátelsky mu tykala.
„To bych moc rád,“ vyhrkl Bořek. „A co, že mi najednou fandíte?“
„Nepůjdu nikdy proti svému dítěti. Telefonovaly jsme si a srovnala jsem si trochu životní hodnoty a tak. Zítra o sedmé přijď,“ usmála se na něj a pokračovala dál.

Bořek ji pozoroval a pohlížel na ni očima nadrženýho chlapa. To je ženská! Jestli bude taková i Magda ve čtyřiceti… šťastnej, kdo si ji vezme!

***

Blížila se sedmá, když Bořek stanul u dveří známého bytu.
Otevřela mu matka, moc jí to slušelo… že by kvůli dceři se tak vyšňořila?
Magda ale doma nebyla.

„Promiň mi ten úskok, ale potřebuju si s tebou promluvit, v klidu a pohodě,“ začala žena. „Byla bych ráda, kdybychom si tykali, takže já jsem Václava, jinak Venda a ty Bořek, že?“
„Chcete… ehm… chceš mluvit o Magdě?“ zajímalo Bořka.
„Taky… ale o více věcech, ale počkej ještě,“ žena vstala a z kuchyně přinesla mísu pochutin a pak ještě láhev prosecca. „Otevři to, ať se nám líp povídá.“

Když se napili, Venda si v křesle sedla tak, že svůdně odhalila nohu až do půli stehen a začala.
„Prostě, věc se má tak. Magda je zaslíbena Bohu a proto se nikdy nemůže vdát a žít normálním světským životem. To, jak si ji poznal, je její několikadenní úlet do normálnosti ve chvílích, kdy mohou na pár dní klášter opustit. Nebudu ti vysvětlovat nic z její minulosti i proč tam je. Prostě to tak je. Doma si užije, co je jí odpíráno, i ten sex a zase vrátí do Řádu jako jeptiška. Taky už se nejmenuje Magda, ale Eufranázie, nyní je pro okolní svět sestra Eufranázie.
Řád není možné jen tak opustit a ona po tom ani nijak netouží, nebavíme se o tom. Doma vybije své potlačované touhy a zase se vrátí, kde už je zvyklá. Proto nechci, aby jste se ještě někdy potkali. Mluvila o tobě hezky a proto jsem se rozhodla… nahradit ti ji. Nebudeš mít ji, ale mě. Sex ti určitě chybí a myslím, že vím, jak tě uspokojit. Zůstane to ale jen mezi námi, bereš moji nabídku?“

Bořek poslouchal a svět se mu hroutil do doby, než se mu Venda nabídla. Ztratí Magdu, ale získá její matku. Sice jde o jakousi náhradu, ale když ta šťabajzna si o to sama říká a je pravda, že v ocase mu víří a kunda jako kunda…

„Jo… rád,“ vstal, Venda taky, nechala se obejmout a po počátečních rozpacích se začali líbat.
„Pojď,“ Venda ho za ruku vedla do ložnice, kde to už dobře znal.
„Můžu si tě svléknout?“ usmála se a začala mu rozepínat košili.
„A já tebe?“ hledal Bořek zapínání jejích šatů.
Až našel zip na boku, šaty ji pak samy sjely na zem a Vendy tam stála jen ve spodním prádle. Ale sexy prádle! Ta mrška měla i podvazkový pás a punčochy tělové barvy. Krajková podprsenka a kalhotky byly tak vzrušující, že když mu stáhla kalhoty, ocas mu vystřelil do prostoru jako oštěp, tvrdý a připravený na útok.

Z polostažené předkožky čněl temně rudý žalud a ocas sebou škubal, jak byl nalitý krví s naběhlými žílami po obvodu.
Venda se usmála, otevřela ústa, ocas obemkla rty, jednou rukou ho sevřela u kořene a druhou v dlani prohmátla chlupaté koule. Věděla, že to chlapi milují a po chvíli kouření mu kulky i olíbala a promnula mezi rty.
„Líbí… gmm… se… ti… to… viď… fgmm?“
„Anooo… už… budu… stříkat,“ Bořek hlasitě vzdychal, Venda přestala kouřit a nastavila mu hruď.
„Ááááh… jééé,“ a Bořek jí proudem semene pocákal prsa.

Venda mu ho honila, dokud ocas nezměkl a si tu nadílku setřela papírovými kapesníčky.
„Tys ale musel bejt nadrženej…“
„To z tebe… seš krásná,“ hlesl Bořek a pomáhal jí, svléci se do naha.

Když byla nahá, Bořek se opět mohl pyšnit vztyčeným pérem. Nyní se však vrhl na její dmoucí se prsa. Žena je měla poměrně velká, už mírně svěšená, ale zatím stále pevná. Bořek je tiskl, mačkal a kmital jazykem po vztyčených bradavkách, což se jí líbilo.

Když ji v polibcích začal klesat níž po těle, roztáhla nohy a umožnila přístup k tekoucí kundě. Klín neměla úplně vyholený, jen sestřihem upravený a Bořek jazykem kmital po pyscích, slízával šťávu a dráždil klitoris za hlasitých výkřiků, kdy Venda dosáhla prvního orgasmu.

„Panebože…vraž mi ho tam…už to nevydržím!“ vzala ho za ocas, sama si ho zavedla do sebe. Tvrdý ocas do ní lehce pronikl až po kořen a Bořek hned začal přirážet.
„To… je… nááádhera… přitlač… oh… oh… už… joooo,“ hekala Venda ve stoupající rozkoši a prsa se jí komíhaly po hrudi jako dva balóny.

Bořek měl teď větší výdrž a změnili polohu. Venda mu ho pokouřila a pak na něj nasedla a nabídla mu prsa na hraní. Bořek rozehrál slastný prstoklad, Venda sténala a rychlými odsedy se řítila přímo na vrchol. Jakmile vykřikla v tělo naplňujícím slastném orgasmu, o chvilku později se do ní Bořek uvolnil příval semene.
„Ježíši, to bylo skvělý,“ hladila ho po chcíplém ocásku.
„Můžu se u tebe stavit zase zítra?“ zeptal se Bořek, který cítil, že se právě zamiloval.
„Proč? Můžeš tu klidně přespat. Ráno dostaneš snídani,“ řekla Venda. Musel se pousmát, jako by to už někdy slyšel.

***

Zůstal do rána, před i po snídani se opět vášnivě a divoce pomilovali, a tak přišel a zůstal i další noci a jednou u Vendy zůstal natrvalo.

To bylo před pěti lety. Jak to mají teď a co na to řekla Magda – Eufranázie… to je zase jiný příběh.

Autor

4.5 60 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Super nápad. Kde to autor furt bere? 👍

věrný čtenář

Nápad opravdu super, a o provedení platí totéž. Existuje, případně vzniká, i v závěru nastíněné pokračování?

Harai

Taky píšeš seriály, stejně tak i incest, takže proč ten despekt?

Kliťák

Stále stejný Shock. Slabota – vymyslíš si začátek, rádoby překvapivý konec a mezitím dvě – tři šukačky. Celý to téměř pokaždé působí jako fantazie, kterou sepsal nadrženej teenager. Ani náznak čehokoli složitějšího, jen měníš prostředí a máš pár modelů, jak to celý ukončit. Ale proč ne, většině tady to stačí. Z mé strany je tu bohužel ale smutné zjištění, že se jako tvůrce ani s tolika příspěvky měsíčně, vůbec nikam neposouváš.

dedek.Jeff

Musím se zastat Shocka. Dokáže napsat příběh na jakékoli téma, od klasiky, přes incest, až po historii. A právě u tohoto tématu zaslouží vyseknout poklonu. Historické příběhy mají skoro vždy vzor v opravdové události. Aby autor takové zpracování zvládl, musí si napřed o tom něco přečíst a nastudovat, aby se tak vyvaroval kritice podobných pisálků, jako je Kliťák. Byl by okamžitě napaden za to, že uvádí nepravdivé údaje. I s takovými případy jsme se tu setkali v odborných kritikách. Protože píše pro erotický web, je jasné, že musí děj proložit sexem. V ten okamžik dává příběhu náboj přirozenosti. Bez sexu… Číst vice »

Harai

Ve spoustě věcí máš pravdu, ale nelíbí se mi označení Kliťáka pisálkem. Chceme přece co nejvíce komentářů a tímhle čtenáře odrazujeme. I negativní komentář je podle mě pro autora důležitý, nehledě na to, že Kliťák některé věci pojmenoval dobře.

Harai

V něčem máš možná pravdu, ale já vysoce hodnotím u Shocka dvě věci: nápaditost a názvy povídek. S názvy povídek se těžce trápím, proto dokážu ohodnotit jeho invenci. A náměty povídek jsou brilantní. Občas mi je líto té invence, která se prostě v záplavě zaměnitelných povídek ztratí.

Na druhou stranu máš pravdu ve zpracování, které jede podle téže šablony. Šukací odstavce by se daly kopírovat ctrlV a ctrlC. To je ale problém většiny autorů mě nevyjímaje, každý máme zajeté své postupy, popisy, výrazy.

dedek.Jeff

Omlouvám se za použití výrazu „pisálek“ v odpovědi Kliťákovi. Rozhodně to nebylo myšleno jako invektiva vůči jeho osobě. Každý rozumný autor přijme kritiku, pokud je objektivní. Když řeknu A, měl bych říci také B. Takové fráze o posouvání, nebo vypsaného autora přirovnávat k teenagerovi, nikam nevede. Nejen že ho to nikam „neposune“, ale naopak mu to vezme potřebu psát. Já jako korektor jsem s autory ve styku většinou přes mail. Své výhrady, rady i pomoc praktikuji touto cestou. Nevyřizuji to cestou věřejných komentářů, proto se to čtenáři nedozví. Shock mé výhrady bere, a pokud má pravdu on, i já to… Číst vice »

Kliťák

Jak vidím, jeden jediný negativní komentář a autor už pouští řemeslo na hřebík. Přitom mi to obhájil slušně. Co autor, to jistě nutná potřeba pozitivních ohlasů, já tomu rozumím. Ale jak už to tady padlo, i ta negativní zpětná vazba by měla být užitečná. Že Shockovy věci často jsou jak z hlavy teenagera? Tohle ale není moje snaha kohokoli urazit. Ty věci jsou jednoduché, s jasným cílem, různé kulisy. Proč ne? Historické věci od něj jsou naopak fajn, stejně jako když se do nich pustí Harai. A že tady nikdo nezvládne složitější věci? Nemáte trochu předsudky? Kdy naposledy tu složitější… Číst vice »

Harai

Já budu jenom rád, když občas hodíš komentář i k mým povidkám, klidně negativní.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x