Sváteční trojka

Počet zobrazení: 160

Včera jsme s rodinou oslavili můj svátek. Oslava v předvečer proběhla celkem normálně, společná večeře, přání od dětí od manželky, dort, šampus.
Když dala moje žena Jitka děti spát, čekal jsem nějaký vášnivý sex, ale proběhlo spíš normální kratší milování se společným orgasmem. Docela mě to překvapilo, protože jsem čekal něco víc.
Náš sex nikdy nebyl nudný natož stereotypní, někdy jsme se jen obyčejně pomilovali, zato jindy, většinou o víkendech jsme se erotickým hrátkám věnovali i několik hodin. Já ani moje žena jsme neměli problém prožít během našich hrátek několik orgasmů.
Když jsem moji Jitku jemně hladil a dráždil její erotogenní zóny, nastupovalo naše vzrušení pomalu, až jsme se dostali k námi oblíbené šedsátdevítce, a při této poloze jsme se nejednou vzájemným drážděním přivedli ke vzájemnému vyvrcholení. Při našich společných hrátkách mi Jitka dopřála snad vše, co je v sexu běžné, jen nikdy jsme si nehráli víc než ve dvou. Byla přesvědčena, že sex je jen naše společná záležitost.

Včera ale nebylo nic podobného, prostě jen takový obyčejný sex. Trochu mě to překvapilo, ale jistě si to o víkendu vynahradíme.
Dnešní den v zaměstnání byl obyčejný, snad jen když jsem diktoval své asistentce návrh na dědictví překrásných devatenáctiletých dvojčat, nekoukal jsem na prsa mé přitažlivé sekretářce, ale prohlížel jsem si ty dvě sestry.
Byly opravdu nádherné. Vysoké, štíhlé, dlouhé nohy, sukýnky zakrývaly jen to nejnutnější, prsa krásná, radost podívat. Svlékal jsem dívky pohledem, nejraději bych s nimi projednával dědictví v posteli.
Jinak v práci nic výjimečného cesta domů také v klidu, žádné zácpy, takže docela pohoda. Domů jsem dorazil kolem půl třetí.

„Ahoj svátku,“ přivítala mě Jitka polibkem. „Děti jsou u babičky a ty jsi celý zpocený. Honem se sebou něco udělej, budu na tebe čekat v obýváku.“
Nebylo obvyklé, že by Jitka měla na sobě průsvitný župan a pod ním erotické prádlo. V jejím pohledu byla touha, a tak jsem spěchal do koupelny.
Sprcha, oholit a navonět se i v intimních místech byla otázka okamžiku. Šup do županu a honem za Jitkou.

Ta seděla v křesle koukala na telku. Obešel jsem ji a podíval se, co že to v televizi hrají. K mému velikému překvapení jsem na obrazovce viděl porno. Manželka tento žánr moc nevyhledávala. Ne že by jí vadil, ale domnívala se, že inspiraci nepotřebuje. Že by dnes změna? „Chceš se chvíli koukat se mnou, nebo budeme dělat něco jiného? Můžeme se chvíli koukat, ale nevím, jak dlouho mě to bude bavit.“
Asi záměrně vybírala manželka scény, ve kterých si to rozdávaly dvě ženy a muž. Až mnohem později jsem vše pochopil.
Stál jsem za Jitkou, sledoval trojky na obrazovce a jemně ji hladil na ramenou.

Když mé ruce začaly sjíždět na Jitčina prsa, otočila ke mně hlavu a řekla: „Dnes máš svátek a já si budu hrát s tebou. Sedni si do křesla a nedělej nic.“
Ač nerad, poslechl jsem Jitčino přání a usadil se v křesle proti ní.
Přistoupila ke mně a nádherně a smyslně mne líbala. Začal jsem ji hladit, ale ona mi odvětila: „Ještě počkej.“
Jediné čeho jsem tedy dosáhl bylo to, že jsem Jitce uvolnil župan. Ten spadl na zem.
Jitka ode mě mírně odstoupila a sama začala svlékat erotické prádlo. Natahoval jsem k ní ruce, abych ji hladil a dráždil, ale opět mně řekla, abych počkal.
Když přede mnou stála v Evině rouše, jemně si hladila svou kočičku a bradavky měla tvrdé, bylo i pod mým županem pozdvižení.

Vtom se ozval zvonek.
Do Prčic to snad není pravda. Chvíli jsme se dohadovali, kdo a v čem půjde ke dveřím. Díky zvonku u mě došlo k poklesu, a tak jsem se vydal zjistit, kdo že nám zkazil naše plány.
Za dveřmi stála Jana, sousedka a kamarádka.
„Přišla jsem Jitce s něčím pomoct,“ řekla a hrnula se dál tak, že nebylo možné ji odmítnout.
Jana byla velmi pěkně rostlá vždy mě přitahovala, ale kromě pár francouzáků při společných večírcích mezi námi nic nebylo.
Jednou to už vypadalo na výměnu partnerů, ale Jitka to vše změnila v žert. Když si vzpomínám na to, co se odehrálo tenkrát po jejich odchodu pociťuji vzrušení ještě nyní.
Tenkrát mi Jitka zavázala oči a začala se mi věnovat velmi důrazně.
Loni v létě jsem ji pozoroval při opalování na jejich zahradě. Byla nahá na lehátku, a spíš než opalování, to byla masturbace na slunci. Pozoroval jsem tenkrát se zaujetím jak si hraje se svou mušličkou stále důrazněji a přitom jsem si honil ptáka, tak usilovně, že jsem ani nepostřehl, že je se mnou v pokojíčku moje Jitka.
Jana se tenkrát dráždila čím dál důrazněji, díky opalovacímu krému se jí mezi nohy vešla celá ruka.
Pootevřel jsem okno abych k tomu výhledu měl i zvuk. Nebylo náhodou, že ve chvíli, kdy Jana prožívala svůj orgasmus vyvrcholil jsem i já.
Jitce jsem tenkrát naplnil ústa mnohem víc než jindy. Semeno jí teklo i na prsa, několikrát polkla moji smetanu a poté mi oznámila. „Tohle neberu jako nevěru, ale opovaž se o něco víc.“

Dnes Jitka na sebe rychle natáhla župan, tentokrát již bez prádla a Janě něco pošeptala. Vůbec jsem netušil o co se jedná.
Sedl jsem si do křesla a doufal, že Jana brzy vypadne a my bychom pokračovali v započaté práci.
Jana si však všimla televize, na kterou jsme úplně zapomněli.
„To máte pěkný program, já se na tento internetový kanál také ráda koukám, hlavně když jsem sama, a poté se vždy udělám některou ze svých erotických hraček.“
„To bych chtěla vidět,“ řekla Jitka a opět přistoupila před moje křeslo, pouze v župánku.
Pohledem do zrcadla jsem si všiml, že si Jana nestihla vzít kalhotky. Pod její sukýnkou jsem jasně viděl její kundičku. Kromě sukýnky na sobě měla pouze přiléhavé triko, ale její bradavky nenaznačovaly žádné vzrušení.

K mému překvapení mi manželka poskytla nádherný pohled, když jí župánek opět sklouzl opět z ramen. Pod mým županem už mi zase stál.
Chtěl jsem začít Jitku hladit a dělat, jakoby jsme byli sami, ale ona mi ruce odstrčila.
„Dnes máš svátek, budeš sedět a jen se dívat,“ řekla a šibalsky mrkla na Janu.
Ta k ní přistoupila, a začala mojí ženu hladit nejprve na prsou, poté i mezi nohama.
Jana hladila Jitčin rozkrok poměrně důrazně, nezdálo se mi, že by to bylo poprvé.
Za maličkou chvíli mi Jana přiložila prsty k nosu. Cítil jsem známou vůni Jitčina vzrušení, a můj ocas stál připraven pro další vývoj situace.
Odhrnul jsem župan, abych jim naznačil, jak jsem na tom. Janiny prsty jsem vzal do pusy, abych si líznul té krásně vzrušující šťávy. Jitka si totiž vždy před sexem myla rozkrok jen vodou a nepoužívala tam parfém. Tím vynikla vůně její mušličky, a to mě nesmírně vzrušovalo.
Všiml jsem si, že Janiny bradavky již napínají triko. Jitka jí začala stahovat sukýnku a to, že neměla tanga ji nijak nepřekvapilo.
Posadila ji do křesla proti mně a začala ji též hladit mezi nohama.
Skoro okamžitě jsem slyšel krásné mlaskání, můj penis byl vzrušen k prasknutí. I Jitka mi dala mokré prsty k nosu abych cítil vůni sousedky. Voněla sice trochu jinak, ale mě to o to víc vzrušovalo.
Brzy na to jsem již měl Jitčiny prsty v puse. Sousedčina pochva chutnala skoro stejně, ale mě to mnohem víc vzrušovalo. Bylo mi už jasné, že dnešní hrátky proběhnou ve třech.
Chtěl jsem trochu převzít iniciativu, ale Jitka mě opět umravnila.
„My jdeme s Janou do ložnice a ty se na nás přijď za chvíli podívat.“

Nevěděl jsem, zda za nimi vyrazit hned, nebo je nechat chvíli o samotě, ale pak jsem se zvedl, a šel do ložnice.
Holky si vzájemně hladily rozkroky pusou i prsty, slastně vzdychaly, bylo mi jasné, že není daleko jejich vrchol.
Co ale bude se mnou, až se udělají?
Moje myšlenky ale neoddálily jejich vzájemný orgasmus. Netušil jsem, že si to dvě ženské dokážou udělat nastejnou, ale pohled na ně byl neskutečně vzrušující.
Co ale víc vzrušit na chlapovi, když mu stojí jako stožár? Tak jsem k nim rychle přilehl, začal jsem se mazlit s jejich prsy, líbat je a vůbec jsem nebral ohled, se kterou se mazlím. Bral jsem vše.
Moje Jitka, s tím počítala, a tak jsme pokračovali v našich hrátkách ve třech.
Milenky mi vzájemně podstrkovaly své kundičky, a přitom mi překrásně kouřily ocas.
Najednou jsem ucítil i prst v mém zadečku. To už nešlo vydržet, začal jsem stříkat, ale vůbec nevím, čí pusa mě vysávala tak dokonale.

Jitka dobře věděla, že není všemu konec. Jana věděla totéž, ale to jí musela již dříve prozradit Jitka. V mžiku nasedla nad mojí hlavu, a svou mušličku mi předložila před obličej.
Bez zdržování jsem ji začal jemně lízat a hladit všude, kde jsem cítil její vůni, chuť i vzrušení. Moje Jitka počkala jen chvíli, než se mi ocas postavil.
Hned si na mě nasedla, a postupně zvyšovala rychlost i důraz. Netrvalo dlouho a už jsem zase stříkal, tentokrát do manželčiny mušličky. Jana mě za to odměnila mocným výstřikem do pusy i na obličej.
Ještě jsme se chvíli mazlili, a poté Jitka zavelela: „Honem do sprchy, a pokračování bude dle chuti.“
Sprchový kout nás pobral všechny, a naše hrátky pokračovaly i tam.
Vzájemně jsme se hladili a dráždili a vzrušení stoupalo. Holky se vzájemně utřely a utekly do ložnice.

Když jsem za nimi dorazil, ležely na zádech tak, abych viděl všechno zajímavé.
Lehl jsem si mezi ně, a chtěl je opět hladit a vzrušovat.
„Máš svátek, tak nic nedělej,“ řekla mi Jitka.
Zavázala mi oči, a společně se sousedkou mě začaly dráždit rukama i pusou.
Jejich dráždění se začalo stupňovat, byl jsem brzy nádherně vzrušený.
Ruce jsem měl zabořené v jejich kundičkách, a cítil na prstech jejich šťávu. Jen jsem nemohl poznat, čí ruce a čí pusa mi zrovna dělá dobře na penisu. Když jsem ale ucítil jazyk pod pytlíkem na svém zadečku znovu jsem začal stříkat.
Holky se poctivě rozdělily o mojí smetánku, aby snad neměla některá víc, začaly se vášnivě líbat. Tak krásnou trojku jsem si ani nepředstavoval.
Snad se mi podaří něco podobného při příležitosti jiného svátku.
Počet zobrazení: 160

Autor

4.7 42 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Fantazy představa o oslavě svého svátku v očích odrostlého puberťáka, tak se jeví tento příběh v očích stárnoucího „donjuana.“ Ale doba je jiná a tak se v reálu může něco takového přihodit. „Hlavně, že je to o sexu,“ řeknou ostatní.

Shock

Hezká představa. Trojek jsem zažil nepočítaně. Bylo to ovšem vždy komplet se vším všudy a ne jen o svátku 🙂

Kalhota

Jo, dobrý, škoda jen, že jde o „rychle“ pořízenou povídku formou CTRL+C, CTRL+V, viz
http://www.povidka.cz/eroticke-povidky/svatecni-trojka/

Kalhota

dedek.Jeff

Děkuji za upozornění, že jde o povídku převedenou z http://www.povídka.
Není v silách korektora, zjišťovat původ příspěvku. Našel jsem si příspěvek na uvedeném webu. Protože zde není uveden autor, nelze s určitostí tvrdit, že je jím Jarina.
Pokud je jím opravdu Jarina, má čtenář možnost porovnat práci korektora, který zde dal povídce konečnou podobu.
Pokud si autor z uvedeného webu povídku takzvaně „půjčil“, je to dehonestace poctivých autorů, kteří přispívají na eFenix.
Je na přispivateli jak se s tím vyrovná.

Junior

Na webu je autor uveden, ale je to úplně na konci stránky. Nick uvedený na povídka.cz se shoduje s nickem použitým zde. Asi by se spíš měl vyjádřit autor. I jiní autoři publikují na vícero serverech, takže proč ne tento.

dědek.Jeff

Omlouvám se. Znovu jsem se díval na povídku a zjistil jsem v pravém dolním rohu jméno autora. Jeho umístění je nezvyklé a tak došlo z mé strany k jeho přehlédnutí.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x