Švihák lázeňský

Bydlím v jistém lázeňském městě a ve svých skoro čtyřiceti letech jsem již vdovcem. Žena mi zemřela na pooperační komplikace při takřka banálním zákroku a bylo tak štěstím, že naše manželství zůstalo bezdětné. Ty první roky samoty totiž byly fakt těžké.

Nyní už jsem si zvykl, není to sice žádná paráda, ale život jde dál. Ve městě je stále živo, takže procházky po parku a kolonádě jsou pro mě vzpruhou, že se setkávám s lidmi. Pracuji totiž z domu, takže lidský kontakt je pro mě opravdu důležitý. Těch pár kamarádů mi osamělý život nenaplní. Tak jsem se jednou rozhodl a udělal si kurs klasických masáží s rozšířenou nabídkou i na tantrické masáže. Opájel jsem se představou přílivu zákaznic lačných slastných dotyků i v místech, která jsou většině mužské populace zapovězena.
Skutečnost nebyla tak zářivá, ale pár žen opravdu zatoužilo právě po tantrické masáži.

***

Byl jsem profesionál a ženské tělo bral jako pracovní materiál. Někdy byl horší, někdy lepší, někdy exkluzívní. U těchto zákaznic jsem pak váhal, zda-li mám přijmout jejich nabídku na opravdu hluboký průzkum a masáž. Tu nabídku mi dávaly mnohdy až nepokrytě najevo a smyslně vystrkovaly jazýčky jak zmije, číhající na svou kořist. Kdo by odolal?

Jsem muž a ti přemýšlejí jen jedním orgánem, jak ženy tak rády tvrdí. To jsem pak kroužil kolem klína stále mazlivěji a ženy začaly tlumeně, posléze hlasitěji, sténat a očima mi fixovaly rozkrok, kde také již cosi mohutnělo.
Někdy mi ty odvážnější samy pomohly uvolnit tuhý ocas ven a hned ho začaly honit se vzrůstající slastí v klíně a na prsou.
Zatímco prsty mi mlaskavě rejdily v roztaženém klíně, nejedna dívka se při první příležitosti pustila do vášnivé kuřby tvrdého ptáka.
Dívčí hlava mi kmitala po ocase a já se plně věnoval klínu mrduchtivé zákaznice. Prsty jsem jí sjížděl po pyscích, vnikal mezi ně, masíroval klitoris, věděl jsem přesně, kde mám přitlačit, kam sáhnout a ženy tekly, vzdychaly, sténaly a kroutily se rozkoší.

Když byla dáma dostatečně vzrušená a připravená, opustil ocas slast mazlivých rtů a sání a naběhlá hlavice žaludu zatlačila na rozevřený mokrý klín, který ho ochotně přijal.
„Áááách,“ vydechla slastně, jak do ní mlaskavě vnikl ocas nepříliš velké délky, zato celkem slušné šířky. Tření bylo silné a poševní stěny vnímaly každou naběhlou žílu na ocase a vzrůstající rozkoš tak byla násobena.
„Oh… oh… oh,“ vyhekávala nahlas rytmickým staccatem žena a já většinou jen přidušeně funěl.
Držel jsem ji za pozvednutá stehna a mlaskavě sjížděl strojovými pohyby. Hroty bradavek na prsou jsem snaživě laskal jazykem a olizoval i prsní dvorce.

Uvolněná žena si užívala slast nemanželské soulože a nevěry, která ji naplňovala neskutečnou slastí a novou energií do nudných všedních dnů reálného života. Teď se vznášela v nebi v oblacích vášně, souznění a rozkoše.
Já jí šeptal do uší sladká slova něhy a lásky, přesně jsem vycítil, co která zákaznice chce slyšet, zda jemná slůvka či tvrdší výrazy.
Po aktu, kdy jsem si nikdy nedovolil zákaznici vystříkat, jsem ji poslal do sprchy a poté, když již zklidněna platila dohodnutý obnos, se většinou hned zeptala na další volný termín.
O sex jsem tedy měl postaráno, ale chyběl mi vztah, dítě a rodinný život.

***

Bylo léto. Město se zaplnilo turisty a já sedával na lavičce, oblečený jak švihák lázeňský a pozoroval ten cvrkot. Někdy jsem si dal předraženou dvojku vína na kolonádě, jindy sedával v klidu u ne tak často navštěvovaných pramenů a snil a snil…

Vílemínin pramen byl letošního léta poněkud vyschlý. Otočil jsem kohoutkem a… nic. Usedl jsem na lavičku, když po chvilce přišla k pramenu žena s kočárkem. Taková mladá hezká mamina a hned se hrnula ke kohoutku.
„Pramen neteče,“ stačil jsem zvolat, ale k mému údivu jí do kelímku vytryskl proud osvěžující studené minerálky.
„Jak to?“
Žena se na mě usmála.
„Já to znám. Musíte počkat, než se to natlakuje… Asi tu byl někdo chvíli před vámi.“
„Aha. Tak děkuju,“ opětoval jsem úsměv.
„Chodím sem často, ale vás jsem tu ještě neviděla,“ zapředla žena rozhovor. „Vy jste pacient?“
„Ne. Místní. Ale já spíš korzuju parkem, po kolonádě. Sem chodím nabrat sílu, rozumíte? Duševní sílu.“
„No… to já vlastně taky,“ trochu zesmutněla, a tak jsem se dali víc do řeči a já se dozvěděl, že je už pár let rozvedená, a taky ji život netěší, zrovna jako mě. Ještě, že má alespoň dítě, kterému dává svou lásku a ono zase jí.
Rozloučili jsme se příslibem brzkého shledání a já skutečně další dny vysedával u pramene a lemtal minerálku víc, než kdejakej potřebnej pacient.

Žena se objevila až za pár dní a moc se omlouvala. Dítě bylo marod, ale je prý ráda, že jsem vytrval. Povídali jsme čím dál víc a vzájemně si otvírali zákryty duše.
Když jsem ji prozradil, co dělám, zrudla, ale zase se k tématu masáže vrátila, protože ji to lákalo.
I já jsem si ji uměl představit nahou, ale to byl jen nesplnitelnej sen.
„Co děláte zítra o čtvrté?“ zeptala se najednou.
„Nic, proč?“
„Tak zítra ve čtyři u kolonády. Teď už musím, pa, mějte se,“ řekla, sebrala kočárek a zmizela. Náhle a nečekaně.

***

Druhého dne, přesně ve čtyři, se zjevila jako duch přímo přede mnou.
„Ahoj,“ řekla a byla sama, bez dítěte. Podala mi ruku. „Jsem Blanka.“
Byla oblečená v riflích a volném triku a moc jí to slušelo.
„A… ahoj, Já jsem Tomáš,“ zakoktal jsem se, udiven její proměnou.
Dala si záležet i na sobě a teď přede mnou nestála mladá matka, ale rozverná mladá holka s chutí se jít bavit a kdoví co ještě.

„Mám hlídání až do večera,“ řekla a pak mi pohlédla upřeně do očí a zvážněla. „Chci zkusit tu tantru masáž.“
„Co? Ehm.. .no jasně… pojď… je to jen kousek,“ znervózněl jsem, ale automaticky jsem ji vedl do své pronajaté místnosti. Cestou jsme mlčeli. Až u dveří jsem se k ní otočil.
„Blanko, víš jistě, že to chceš? Je to dost… intimní věc… já… já… k tobě cítím něco jiného, než k ostatním zákaznicím… každopádně, budeš to mít zadarmo.“
Blanka se usmála.
„Já o tom přemýšlela a fakt mě to láká. A nevadí mi, že mě uvidíš nahou… ale to já i tebe, ne? Nebudem si přece hrát na puberťáky, jsme snad dospělí.“

Přisvědčil jsem a za chvíli jsem již zapaloval vonné svíčky kolem lůžka a ladil relaxační hudbu.
Pak jsem se šel převléknout a Blanku nasměroval do koupelny.
„Jestli chceš, dej si sprchu a pak si kolem pasu oviň sárí, co tam najdeš. Jsem tu hned.“

***

Natěšený, že dnes splním svůj sen, jsem se vrátil a Blanka už na mě, vysprchovaná, čekala.
Měla krásná plná prsa, tak akorát k její postavě.
Začal jsem ve stoji a jen letmými doteky načítat její čakru. Rukama jsem ji sjížděl od hlavy po paty, zepředu i zezadu a Blanka se zavřenýma očima jen uvolněně dýchala, jak jsem ji poradil.

Pak jsem jí zvolna začal sundávat sárí.
„Lehli si na břicho, prosím a zcela se uvolni.“
Na břiše si poté užívala slast s masážních pohybů na bolavých ramenou a zádech a když jsem sjížděl níž, mírně zrudla. Nenechal jsem se rušit a jen se usmíval nad tichými a tlumenými steny, když jsem masíroval samotný zadeček a zajížděl dlaněmi i dolů k jejímu klínu.
„Ah… ooh,“ funěla tlumeně, jak jí to dělalo dobře a nechala si i více roztáhnout nohy.
Kolem pysků byla vidět vlhkost a vzrušení a jak jsem tam mimoděk zajel, vyjekla slastí už nahlas. Tak jsem ustal v dráždění a posunul se stranou.
„Můžeš se otočit,“ řekl jsem měkce a Blanka se poslušně otočila na záda.

Klín si překryla rukou, ale nakonec je položila podél těla a zavřela oči. Celá situace ji vzrušovala, ale zároveň se i trochu styděla.
Masírující ruce došly na kopečky ňader, kde trčely kapličky tvrdých bradavek a Blanka opět začala tiše sténat.
To už se mi povážlivě vyboulily kalhoty, ale pokračoval jsem dál, do klína, zarostlého tmavými chloupky.
Blanka ve slasti sama podvědomě poroztáhla nohy a chtěla cítil pohyby prstů blíž a blíž bráně rozkoše, kde se rosily krůpěje šťáv. Pokračoval jsem naučeným postupem tak, abych násobil rozkoš žen do maxima, že se mi pak samy oddaly bez velkého přemlouvání. Nejinak tomu bylo i v tomto případě.

Ta již tonula na vlnách slasti, tiše sténala a trhala tělem, když cítila dotyk tam, kde ho chtěla cítit a to jí naplňovalo stoupající rozkoší.
Když jsem prst zanořil přímo mezi závojíčky, vyjekla a zalila ho proudem šťávy. To už jsem nevydržel a přitiskl jazyk k jejímu klínu.
„Oooch… jéééé… áááh,“ vzdychala a poddala se mému konání a sama ještě víc dala nohy od sebe.
Polaskání klitorisu jí přineslo zatmění spalující vášně a sotva se probrala, cítila, jak tvrdé tlusté těleso jí vniká do těla.
Já se na ní soustředěně díval a usmíval se. Takovou paničku jsem tu už dlouho neměl. Zarážel jsem ho do ní až po kořen a rytmicky ji šoustal s ocasem pokrytým slizem z jejích šťáv, které uvolňovala proudem divoké řeky.

Blanka se zmítala, sténala, vzdychala, zcela oddána mně, masérovi a jeho zvrhlým choutkám, které jí tak zvrhlé však nepřipadaly. Bylo to opojné, spalující a nádherné.
Otočil jsem ji na břicho, přirazil a začal ji projíždět zezadu. Nový směr tření v ní vyvolal extázi vášně, že málem upadla do mdlob. Prsa jí mnuly mé dlaně a přesně masírovaly nejcitlivější místa.
„Och… aaah… uuuh,“ vyhekávala slastně a cítila, že se blíží k vrcholu.
Přírazy zesilovaly, zrychlily, ocas v ní mohutněl a pak trhavé dávky semene jí cákaly na záda.
V orgasmu hlasitě vykřikla a tělo jí zalila nepopsatelná rozkoš.
Ležel jsem na ní, než mi ocas začal uvadat.

„Teda…to byla pořádná masáž,“ unaveně se Blanka pousmála. „Tohle děláš s každou?“
Rozpačitě jsem stál a mlčel.
„Chápu. Nemusíš odpovídat. Jsem jen další zářez na pažbě… no co, sama jsem to dovolila,“ rázem posmutněla a začala se sbírat k odchodu.
„Ale tak to není!“ vyhrkl jsem. „Já… já… tě mám rád… už od chvíle, co jsem tě poprvé spatřil mě neodolatelně přitahuješ… jenže, jak jsem už pár let sám… neumím se vyjádřit, no.“

Blanka mi rázem nečekaně vplula do náruče.
„Já tě mám taky ráda a tohle vlastně byla taková zkouška, jestli by nám fungoval sex a myslím, že jo.“
Usmál jsem se, něžně ji políbil a znovu položil na zem.
„A teď to zkusíme bez úvodní masáže.“
„Anooo… ohhhhh,“ vzdechla dychtivě.

Tentokrát jsme se dlouho líbali, hluboce a vášnivě. Velmi se nám to líbilo a vzájemně jsme se přitom hladili po těle. Zejména mnutí plných prsou a tvrdých bradavek mě fascinovalo a pak mě překvapila Blanka, když začala olizovat a dráždit mé prsní bradavky.
Zjistil jsem, že i pro muže je to velmi příjemné. Její hladké ruce a dlouhé prsty mě hladily na zádech, zadku, až mi promnuly koule a ruka sevřela tuhnoucí ocas.
„Ochutnám tě,“ řekla zastřeně a pak jsem pocítil teplý dech a už mi rty obemkly a vsály ptáka do vlhkých úst.
Blanka se mi při kouření stále dívala do očí, což bylo tak rajcovní, že jsem málem vytekl. Včas však kuřbu skončila a poté už jsem na ní ležel, strojově mrdal její krásné tělo a věřil, že tohle budem dělat denně a ještě mnoho let.

„Ah… ah… můžu… tě vystříkat?“ zeptal jsem se.
„Dnes ještě… ne… ale… pocákej mi prsa… prosím.“
Ještě chvíli jsem přirážel, pak zrychlil, sténání zesilovalo, ale pak už jsem musel ven a proud semene jí šel přímo na nastavené broskvičky.
Zasáhl jsem oba pahorky a čůrek pak tekl dolů, do žlábku a Blanka si ho dál roztírala po těle. Evidentně to zbožňovala a dokonce i prstem nabrala a lascívně vyplazeným jazykem ochutnala.
„Není to zlý, ale běžně to nedělám,“ ušklíbla se. „Ráda slíznu tvou první slanou kapku z ocásku, ale semínko do pusy nee.“
„Netrvám na tom,“ ujistil jsem ji a znovu hluboce políbil.

***

O tři měsíce později jsme se vzali.

4.8 45 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělá povídka, jak masér ke štěstí přišel. 🙂

Bob Romil

Shock není jen dějepisec, ale i schopný masér. Pěkně si nás „zmasíroval“. 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x