Ta naše hospůdka česká

Počet zobrazení: 35

Hospoda „U krále Miroslava“ v dopolední čas zela prázdnotou. Bratři Jan a Josef Motyčkovi, majitelé této knajpy, zasedli u stolu a Josef rozvážlivě otevíral úřední dopis zaslaný z Vídně z Ministerstva c. k. Restaurace a jídelny, na nějž oba dlouho čekali.

Josef přejel očima řádky, usmál se a podal dopis Janovi. Odpověď byla uspokojivá. Úřad jim uděluje právo mít v podniku dámskou obsluhu.
„Tak a teď jen sehnat spolehlivé a hlavně hezké holky,“ nadhodil Josef a Jan se jen pousmál. „Mám plán, poslouchej…“

***

Zadní část šenku, kde byl menší sál, který se stejně nepoužíval, byl přepažen, takže vznikla jedna nová menší místnost. Z nálevny vedla chodba k záchodkům a pak ven na dvorek. Na chodbu byl vybourán i nový vstup do místnosti a bylo hotovo.

Pak se v šenku objevily dvě obsluhující děvy, Trudy a Kiki si říkaly. Majitelé je seznámili s prostředím, službami i výdělkem a holčiny se chichotaly, že to teda berou.

***

V otevírací den stály dívky u pultu, navlečené do šatů, které o chloupek přesahovaly cudnost a dávaly tak najevo své přednosti. Zejména kvalitu poprsí a široké boky. Vlasy měly sčesané do drdolu aby tak vynikal jejich krk a šíje a tváře měly lehce překryté pudrem.
Štamgasti byli mile překvapeni dívčím personálem a ujišťovali majitele, že takto jim pivo bude chutnat ještě více a holky pak kmitaly, až jim za patama hořelo.
To však nebylo všechno. Když se pivní společnost dostala do správné nálady, obešel Jan zákazníky a tiše jim sděloval, že pokud by byli zmoženi, vzadu je přichystán malý pokojík, kde si mohou za menší peníz odpočinout za pomoci jedné z dívek. Dnes má tuto službu Kiki.

„já jsem docela zmožen,“ ohlásil se řezník Pádlo, když neodolal pošťuchování kamarádů, že jako vdovec by měl tuto službu vyzkoušet první.
Kiki hned přispěchala.
„Ne tak nahlas, pane. Stačí jen lehce naznačit a vím, co je má povinnost. Račte, prosím, za mnou,“ a vedla ho do pokoje.

Za doprovodu něžných slůvek muže obnažila, sama si stáhla šaty a nahá vklouzla k němu do lože.
„Jak se jmenuješ?“ optala se ho a mazlivě ho objala.
„Jsem Pavel Pádlo, velkouzenář a… gmmmm,“ nedořekl, neboť se na něj Kiki vášnivě přisála. Se zákazníky se většinou nelíbala, ale zde učinila výjimku, protože muž se jí docela zamlouval.
Dlouho se líbali, než mu rukou sjela mezi nohy a sevřela topořící se ocas.
„A teď ochutnám tvou uzenku,“ zmizela mu hlavou v klíně a Pavel vnímal teplo, vlhko a sevření sajících úst v nádherné kuřbě, kterou ani nepamatoval, že by kdy měl.
Kiki ho profesionálně kouřila, pouštěla si ho hluboko do krku, rukou svírala u kořene a při nádechu honila. Byl krásně tvrdý a nalitý tepající krví a Kiki věděla, že už mnoho nepotřebuje, aby stříkal. Sáhla na stolek a úd opatřila pánskou ochranou.
„Co to je?“ divil se Pavel.
„Ochrana abych neotěhotněla. Je to gumový „condome“. Neboj se,“ pousmála se Kiki a nasedala na postavený ocas.
Ten do ní hladce vklouznul, jak už sama byla vlhká a připravená.
„Áááách,“ vydechla slastně, neboť jeho velikost jí přesně vyhovovala a celou ji krásně vyplnil.

Začala s odsedy a tření bylo nádherné i přes latexovou ochranu. Také Pavel se tvářil spokojeně a ve svých řeznických tlapách ji svíral, mnul a tahal prsa a silnými prsty jí mačkal postavené bradavky.
„Ano… ano… to… dělej… ííííí,“ pištěla Kiki spokojeně a hopsala na něm jak hračka jo jo.
Zrychlováním odsedů zákazníka dopracovala k jeho vrcholu a cítila, jak se guma plní výrony semene v trhavých dávkách.
Sama se neudělala, ani to neměla v popisu práce.
Pak sesedla, zbavila ho pláštěnky, ocas mu umyla a nechala si zaplatit výkon. Spokojený řezník jí slíbil protekční maso, navštíví-li jeho obchod a vrátil se mezi ostatní zapít ten nevšední zážitek.

Trudy v lokálu kmitala jak splašená a vrátivší se Kiki se ani nerozhlédla a už ji za ruku popadl zlatník Drátek, a tak to pokračovalo až do zavíračky.

Bratři měli tržbu jako nikdy, Kiki bolavou kundičku, ale společně s Trudy také hezký výdělek.
„Jen příště tolik chlapů nedám. Nejsem žádná rajda,“ dohodla se Kiki s bratry na nějakém tom pořadníku a Trudy, na kterou byla příště řada, souhlasně kývala hlavou.

***

O příjemných a cenově dostupných nadstandardních službách v hospodě „U krále Miroslava“ se pochopitelně časem dozvěděla celá mužská populace města a to znamenalo odliv zákazníků z jindy plných hospod „Na náměstí,“ „U draka“ a dalších.
Jejich majitelé učinili utajené návštěvy zmíněné hospody, ale bratři Motyčkové byli opatrní a před neznámými návštěvníky svou druhou živnost neodhalovali. Holky si plně vystačily se štamgasty a nové zákazníky nepotřebovaly.

Také některé manželky svým šestým smyslem vycítily ze svých manželů cosi nepatřičného a poslali do hospody četníky. Ale ani ti neuspěli.
V lokále se slušně pilo i kouřilo, karbaníci hráli karty o zápalky a vše bylo v pořádku. I záchodky byly čisté, a tak zde nebylo co vytknout. Nestihli si během návštěvy všimnout, že tu a tam nějaký návštěvník jde na záchod a nějak dlouho se nevrací.

„Dáte si pivo, pánové?“ podmanivým hlasem se jich otázala Kiki.
„Jsme ve službě, nelze,“ odmítl to starší z nich. Pak vyvalil oči na druhého, který by si asi žejdlík dal a opustili lokál.

***

„Teda ty ho máš velkýho,“ obdivně pronesla Trudy, když usilovným honěním rukou postavila péro mladému Lackovi, synu zlatníka Drátka. Otec ho sám poslal, aby se naučil milostnému spojení, že to v životě bude moc potřebovat, vybavil ho i potřebným finančním obnosem a dal ho zapsat do seznamu čekatelů na slečnu Trudy, kterou odhadoval na tyto věci jako lepší.

Teď tu Lacek byl, styděl se a ani nahé tělo Trudy ho nepřivedlo k erekci. Dívka si však věděla rady, chopila se ocasu ručně a ten už se poslušně postavil. A že to byl ocas! Na tak mladého kluka to byl kyj pořádné tloušťky i délky s naběhlými žílami a nalitou fialovou hlavicí žaludu.
„Co děláš?“ ulekl se Lacek, když se k jeho chloubě Trudy sklonila hlavou a olízla ho.
„Je vidět, že ještě nevíš, o co přicházíš,“ usmála se. „Poskytnu ti to nejlepší, co žena může muži dopřát.“
Na ocas se pevně přisála ústy, sevřela rty a začala ho rytmicky sát. Lacek se blaženě rozvzdychal a Trudy střídala kouření s honěním a olizováním a drážděním žaludu a uzdičky, když se potřebovala nadechnout.
„Táák,“ vydechla, když cítila, že kluk se brzy udělá.
Od úst jí táhle visely závěsy slin z usilovného kouření a nyní se docela těšila, až ho okusí v sobě.

Obkročmo na něj usedla a sama si ho zavedla do pochvy. Pysky se roztáhly do šířky a tvrdý ocas pomalu pronikal dovnitř.
„Ááááh… jsi… velký… oooh,“ hekala Trudy, ale dosedala dál a vnímala velikost ocasu i silné tření o roztahované poševní stěny, což bylo bolestné a zároveň slastné.
Když dosedla na kořen, byla jím celá vyplněná. Cítila každou žílu jeho ocasu a už to v ní vyvolávalo záblesky rozkoše a uvolnění proudu šťáv, které vytékaly ven kolem zaraženého ocasu.

Lacek sám byl v zajetí slasti a rukama se věnoval jejím vnadám. Hnětl a mačkal její prsa, krásně plná, kulatá, pevná s tvrdými vztyčenými bradavkami.
Trudy vzrušeně sténala, sama si určovala pohyby na ocase a vnímala i laskání prsou. Od vlastní rozkoše tu ale nebyla. Zrychlila proto odsedy a hnala Lacka do výšin prvotního vyvrcholení ze spojení ženy a muže.
„Já… já… nemůžu… to…“ drmolil funící Lacek, když neudržel stavidla semene a začal ejakulovat.
„Ááách… anoooo,“
Trudy právě před očima zářilo tisíce hvězdiček vrcholné slasti a pochva se stahovala kolem stříkajícího ocasu. Bylo to nádherné oboustranné vyvrcholení.
Když mu sklouzla z těla, z uvadajícího ocasu vytékal zbytek spermatu, stejně jako z její kundičky.
„Sákryš, nevzala jsem si ochranu,“ mumlala si Trudy pro sebe, ale na Lacka se usmála a vypoklonkovala ho ven.

Ve výčepu ho přivítal vítězný halas štamgastů a Lacek, přijatý mezi muže, si se všemi musel připít a zaplatit jednu rundu pro celou hospodu.

***

Věhlas hospody „U krále Miroslava“ nezůstal utajen ani mezi místní honorací, která do podobných knajp nikdy nezavítala. Bylo tedy velkým překvapením, když podnik navštívil sám starosta Ulrich s radním Holečkem.
Jan Motyčka se klaněl málem až k zemi a starostovi nabídl nejlepší stůl u okna a Josef dumal, co ve své kuchyňce pro vzácného hosta uklohní z toho mála, co tu nabízeli.
Trudy s očividným nezájmem o vzácné hosty točila pivo, Kiki roznášela a příchozí si neskrývaně prohlížela, protože dnes měl v pokojíku službu ona.

„Budete si, pánové, přát něco k jídlu?“ otázala se s úsměvem, když jim položila na tácky půllitry napěněného moku.
„Nikterak,“ opáčil starosta a dívku doslova svlékal pohledem. „Jde mi o jisté odpočinutí.“
„To je nějaká mýlka, pane starosto, toto zde…“ blekotal zaskočený Jan a i Kiki se trochu ulekla.
„Ne? Tak zavoláme policejní komisi a necháme ji se ujistit, že je vše v pořádku, co říkáte?“ řekl tiše starosta, Jan mrkl na Kiki a ta se pousmála.
„Jistě, pane. Vím, jak vám pomoci. Račte, prosím, za mnou,“ a naznačila mu , aby ji následoval.

V pokoji starosta obdivně hvízdl.
„Tak tedy přece jen je tu tajná komnata! Nu, ukaž, jaký ďábel v tobě dřímá, děvče.“
O nějaký čas později postel praštěla a vrzala pod rytmickými pohyby, když zadek starosty se zdvihal a klesal mezi pokrčenými roztaženými koleny Kiki.
„Ohhh… ohh… jsi krásně… ooh… otevřená,“ mumlal vzrušeně a snažil se ji líbat, což Kiki důrazně odmítala.
Spíše řešila starost s vyvrcholením. Ocas starosty nepatřil zrovna k nejtvrdším, co kdy měla a poté, co ho s námahou ztopořila a zavedla do sebe, cítila, jak měkne a hrozilo, že z ní vypadne. O nasazení „condomu“ se ani nepokoušela a jen doufala, že ze styku neotěhotní.
Polotuhý stonek se třel o vlhké poševní stěny ve zrychlujícím rytmu a pak přišla mužova úleva ve formě výstřiku dávky semene do jejího lůna.
Ven vyjel scvrkávající se úd a starosta byl spokojen. Udělal se a pomiloval krásné mladé tělo a to za nevelký obnos, s ohledem na jeho příjem.

Když odešel, Kiki si omývala klín a snažila dostat ze sebe, co do ní vypustil a zanedlouho, po krátkém zaklepání, dovnitř vešel radní Holeček.
Matyáš Holeček, majitel cukrářského závodu na náměstí, byl v nějaké vzdálené příbuznosti s rodinou Kristýny, která si tady říkala Kiki, kterou bral jako nevlastní neteř z třetího kolena a vůbec netušil, že ji najde zde, jako prostitutku.
„Vida, milá neteřinko, kam si to dotáhla,“ řekl a jal si odkládat.
Kiki jen zamrkala očima.
„Jako můj nevlastní strýc snad nechcete…“
„Jistěže ano. Pomlčím o tvém úpadku před tvými rodiči a ty mi poskytneš to co ostatním. A pochopitelně ti i zaplatím,“ pravil Holeček a před Kiki již stál takřka nahý.

Předstoupil před ni a ta mu s jistým zdráháním stáhla spodky.
Tam se skrývalo jiné zařízení než u pana starosty. Povislý ocas byl velký, jemně se cukal a nabýval na objemu. K erekci mu stačila i jen její nahota.

„Ukaž, jak ho umíš polaskat v pusince,“ zazněl požadavek a Kiki automaticky otevřela ústa a vsála ho.
Chvilku ho cumlala, pak rukou přetáhla předkožku a již naučeným postupem ho začala laskat, lízat a sát. Rukou ho svírala u kořene a honila ho ve snaze ho rychle uspokojit.
Ocas zatím povstal do celé své pevnosti a velikosti a jeho majitel orální umění odměňoval spokojeným mručením.
„Och… anooo… drahá Kristýno… pojď mi poskytnout kočičku,“ dívku postrčil na postel a pak hlavu zabořil mezi roztažené nohy.
Začal jí vylizovat tekoucí šťávy i nateklé pysky z předchozí soulože, zkušeně polaskal i naběhlý klitoris a Kiki se zmítala a vyrážela ze sebe neartikulované výkřiky rozkoše.
Muž ji zkušeně lízal a sál šťávy a už se těšil na zásun.
Posunul se nad ni, rukou promnul prsa a pak začal do ní pomalu pronikat.
„Ach..strýčku… oooáááh… probůh..ochranu!“ vymanila se Kiki z objetí a sáhla do stolku pro kondom.

Matyáš nechápavě hleděl, co po něm chce, ale v okamžiku ho měl nasazený a znovu se nad ní sklonil a začal s pronikem.
Kiki cítila vniknutí a jak se ocas zasouval hlouběji, sílily v ní pocity rozkoše a slasti. Pevně muže objala a užívala si strojové pohyby a přírazy ocasu, které dorážel o dno pochvy a celou ji vyplňoval.
Matyáš jí líbal prsa, mnul je a funěl do ucha něžná slůvka o lásce, která Kiki vypouštěla druhým uchem ven a jen se soustředila na blížící se vrchol, chytila ho za zadek, tlačila na sebe, a vzpínala se proti němu.
Ten zareagoval zrychlenými přírazy a ve chvíli jejího vyvrcholení naposledy přirazil a se slastným zachroptěním se do ní vyprázdnil.

Když z ní vyjel, kondom byl plný semene a Kiki ho toho hned dovedně zbavila.
„To je ochrana proti početí a nemocem, víš? Mám to z Francie.“
„Tys byla ve Francii?“ zapochyboval Matyáš.
„Neptej se, strýčku a nezapomeň, co jsi slíbil,“ usmála se Kiki a nastavila dlaň.
Matyáš jí dal do ruky hrst bankovek, ani se nedíval kolik a kývl, že o všem pomlčí, pokud mu neteřinka poskytne rozkoš ještě jednou.

Kiki jen pohodila hlavou a znovu se vtrhla do ústního zpracování ocasu. Důkladně ho olizovala a sála, pak ho opatřila ochranou a nastavila se mu na všech čtyřech, jak si ji sám narovnal na kraj postele a poté se za ní postavil.
Průnik zezadu byl hluboký, ale díky jinému směru tření slastný a Kiki se hned rozsténala v jeho sílícím přílivu. Pohyb ocasu a silné tření bylo nepopsatelně nádherné a tělo jí zalévala mrazivá rozkoš.
Matyáš si ji pevně držel v pase, rytmicky do ní přirážel, užíval si pohled na pevný zadek a zezadu prohmátl visící prsa, která se mu krásně vešla do dlaně.
„Oááhh… anoooo… jooo… již… již,“ sténala Kiki a mohutný orgasmus jí zalil tělo nevýslovnou slastí.

Matyáš přirážel tvrdě a hluboko a ač mu nasazená ochrana bránila rychle se udělat, nakonec se vystříkal a měl toho dost. Kiki už byla zcela vyřízená. Dva muži a tři čísla rychle za sebou bylo i na ni moc.

„Sbohem, Kristýno a snaž se najít si počestnou práci. Ber to jako radu staršího a zkušeného příbuzného,“ slyšela ještě a bouchnutí dveří jí oznámilo, že strýc Holeček odešel.
Usnula, až jí vzbudila Trudy, že je konec šichty a jde se domů.

Kiki později doma zírala na svůj denní výdělek a částku od strýce, ale na změnu její činnosti to nemělo žádný vliv. Dál zůstala „štětulí“, i když o tom věděli jen její zákazníci, a ti už kvůli obavám o svou dobrou pověst a před hněvem podvedených manželek o všem mlčeli. Veškerý svůj výdělek ukládala na do záložny na knížku. Uvažovala, že až si vydělá na mandl, či nějaký jiný malý krámek, stane se počestnou, ale do té doby ne. Aspoň dokud je mladá a tělesná rozkoš ji baví.

***

Kiki ani Trudy však v hospodě nezestárly. Do jejich osudů totiž zasáhla válka, který vypukla v létě 1914 a většinu jejich zákazníků pohltila fronta.
Po čtyřech letech se domů vrátil jen Jan Motyčka, který k obnovení živnosti již neměl valné chuti. Ztráta bratra ho zdeptala natolik, že uzavřenou hospodu již neobnovil.

Trudy z města zmizela neznámo kam a Kiki se provdala za válečného vysloužilce, který na náměstí získal trafiku, jako skromné živobytí. Měli spolu tři děti a žili šťastně až do smrti.

Počet zobrazení: 35

Autor

4.6 35 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Zase jedna výborná historická povídka od .

Juli

Pěkná poudačka 👍

makak

pamatam si článok o tej konkrétnej hospode, neviem či by pani bola nadšená z ukradnutej fotky

dedek.Jeff

Ilustrační obrázek byl převzat z veřejně dostupných fotografií na internetu. Přesto se omlouvám za nevhodně použitou fotografii, která by se mohla negativně dotknout konkrétního člověka. Nebylo to myšleno tak, že by to mělo poškodit ženu na fotografii, včetně restaurace. Nahradil jsem jí proto neutrálním snímkem.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x