v autě venku honí

Taky práce…

Evě se zhroutil svět. Z prvního zaměstnání ji propustili pro nadbytečnost, ve druhém odmítla podržet vedoucímu, tak letěla a třetí firma, krátce po jejím nástupu, zkrachovala. Majitelka se ale zachovala velkoryse a dala všem alespoň tříměsíční odstupné. A tak se Eva už jenom zuby nehty držela dvoupokojového bytu po rodičích a hořekovala nad svým nešťastným třicetiletým životem.

***

Peníze se zvolna rozkutálely a bylo třeba myslet dopředu. Ale až náhoda ji svedla k setkání se sousedkou o patro níže, se kterou se běžně nepotkávala. Mladá dívka přes den moc ven nevycházela a z bytu odcházela až večer. Co dělala, Eva netušila.

Teď se s ní setkala na schodišti a po běžném pozdravu se dívka sama zeptala.

„Něco vás trápí?“

Eva se ošila: „To je na mě tak vidět?“
„Bohužel ano. Mohu vám nějak pomoct?“ nabídla se a Eva spustila lavinu lamentací nad svým osudem. Dívka ji trpělivě vyslechla a pak řekla:
„Možná bych pro vás měla řešení, ale je to… ehm… taková… nestandardní služba, bych tak řekla… Zkrátka jde o sex… za prachy.“

Eva protáhla obličej.

„Jako… děvka? Tím se živíte?“

Dívka pokrčila rameny. „Dělala jsem vejšku. Nebyly peníze, tak jsem šla do tohohle byznysu. Peněz mám dost, že na školu kašlu. Tolik bych si nevydělala nikdy. Chápete?“

Eva nechápala, ale červík zájmu už jí v hlavě uvízl.

„Už musím letět. Kšefty nečekaj. Zítra hodíme řeč, jestli chcete. Jo a jsem Alena,“ a dívka běžela po schodišti.

Doma Eva přemítala nad pro a proti, živit se jako placená společnice. Kurva nebo štětka se ani neodvážila vyslovit.

PRO bylo několik věcí. Sex měla ráda, už dlouho s nikým nespala a každej chlap má jinej ocas a jinou techniku, což by mohlo být příjemné.

PROTI stály argumenty, že musí podržet každýmu, i hnusnýmu chlapovi, taky ji můžou píchat do zadku a ani kouření zrovna nebyla její oblíbená činnost a při představě semene v puse se jí samovolně zvedl žaludek.

„Tudy cesta nevede,“ zauvažovala nakonec a rozhodla se vše s Alenou důkladně probrat.

***

„Podívej se, Evo,“ začala Alena, „dělám na parkovišti kamiónů. Nadrženejch řidičů je tam fůra. Makáme ve třech a nestíháme. Ale kdybych šla s každým, tak mám kačenu rozpíchanou a to nejde. Proto si vybírám. Hnusnejm a slizkejm naseru. Neříkám, že s každým si to užívám. Spíš jim jen držím, zahekám jim, to mají rádi a rychleji vytečou. Když je ale některej hezkej nebo jemnej a mazlivej, pak se ráda pomiluju a mám to i s orgáčem. Hele, můžeš to zkusit… ale jen,“ Alena si odmlčela.

„Co jen?“ opáčila Eva.
„No… musí to schválit můj pasák Pedro.“
„Pasák Pedro. Kdo to je?“ zeptala se Eva.
„No, pasák… teda ochránce. Vybírá ode mě třetinu výdělku a stará se, aby se mi nic nestalo. Kdyby byl nějakej zákazník třeba sadista, tak on ho už srovná. Párkrát mě opravdu zachránil,“ vysvětlovala Alena a dodala. „On tě přijme, ale nejdřív tě… to… sám… vyzkouší.“
„Jako, že mě ošuká?“ ujišťovala se Eva.
„Jo. Když budeš dobrá, vezme tě do stáda… teda jako pod svou ochranu. Když ne, na parkovišti bejt nemůžeš. To je jeho zóna.“
„Dobře. A je v něčem problém… s tím Pedrem? To je jméno?“ zajímalo Evu.
„On si tak říká. Nevím, jak se jmenuje doopravdy. Mezi holkama má ještě přezdívku Klobása. Takovýho čuráka jsi totiž určitě ještě neviděla! Když mě protáhl připravenou, byla to slast, ale když mě vzal nasucho, tak jsem opravdu viděla Panenku Marii, a to jsem ateistka,“ uchichtla se Alena.

Evě se to přestalo líbit. Nechat se projet nějakou obří klobásou, na zkoušku a zadarmo… ale zase ty prachy potom.

„Dobře! Zkusím to… zejtra půjdu s tebou,“ rozhodla se nakonec.

Alena se usmála a zapily to panákem ferneta.

***

Eva se opravdu vyfikla. V módě prostitutek tápala, a tak vyšla ven v modelu a la Pretty woman.

Alena jen zakoulela očima.

„Hezký. Seš kurva už od pohledu. Ale pochop, že nejdem na E55 lovit, ale máme svý zákazníky na místě. Nemusíš dávat celýmu městu najevo, čím se živíš.“

Eva se bleskově převlékla do slušivějšího modelu, neutrálního trička a krátké sukýnky a to už se víc podobala Aleně.

„Máš hezčí nohy a kozy větší,“ okomentovala Alena její půvaby a vyrazily.

***

Pedro zvaný Klobása už na ně netrpělivě čekal.

„To je dost. Parkoviště plný a Dita s Věrou už makaj na plnej klín, haha. A co ty? Ty seš ta nová?“ zabodl pohled do Evy, která zrudla a sklopila zrak. „Ňáká stará, ne?“ pokračoval Pedro v prohlížení.
„Nebuď drzej,“ odsekla mu Alena, ale Pedro se jen zachechtal.
„Nono… dobrý. Seš hezká, to jo. Teď ještě jak mrdáš. No, musím tě vyzkoušet. Doufám, že tě Ali informovala.“

Eva kývla a zadívala se na Pedra pozorněji. Byl to urostlý vyholený hromotluk hrubých rysů, ale když se usmíval, byl vcelku sympatický.

„Ty jdi makat a my zajdem tamhle stranou,“ poslal Alenu do práce a Evu vedl za ruku ven z parkoviště.

Ve shluku velkých křovisek měl Pedro své doupě. Na nízkém stolečku stály plechovky piva. Byl tam foťák s teleobjektivem a dokonce notebook. Na zemi byla rozprostřená deka a okolo se válely použité prezervativy.

„Co to… tady?“ divila se Eva a Pedro se šklebil.
„To je můj kancl. Foťákem kontroluju holky, jestli makají a občas si je blejsknu. A tady zkouším holčičky. No co? Nejseš jediná, který táhnou prachy. Tak hezky donaha a jdem na to.“

Eva se pomalu svlékala a pak s hrůzou pohlédla na jeho vypracované svalnaté tělo s obrovskou hadicí mezi nohama. A to mu jenom volně visel, až se mu postaví… hrůza!

„Tak hopky na kolena a kuř!“ postoupil k ní a Eva poslechla. Pohonila tu kládu, ani ji skoro rukou nemohla obejmout, pak olízla žalud a snaživě ho vsála do maximálně otevřených úst. Pedro zachrochtal a poddal se jejímu umění. V koutcích ji bolelo, jak jí ocas v puse mohutněl a narůstal, až ho musela vyplivnout a jen honit a lízat. Sjížděla ho jazykem až po koule, které jemně mnula mezi rty a zase zpátky, kdy mu po něm tepala jazykem a olizovala naběhlý žalud.

„Dobrý… to stačí,“ broukl Pedro. „Teď si lehni a pořádně větve od sebe!“

Poklekl jí mezi roztažené nohy a v dlaních jí promnul prsa.

„Hezký kozy, pevný… a tvrdý špunty,“ pomlaskával a kroutil ji bradavkami.
„Aúúú,“ vyjekla Eva.
„Neřvi. Tohle je snad normální, ne?“ zavrčel Pedro a naklonil se nad ní a pevně se jí přisál na rty. Jazykem jí vjel do pusy a kmital v ní jak had. Eva mu vyšla vstříc. Líbání se jí líbilo.

Pak však pocítila tlak na klíně. Cosi velkého jí tlačilo na pysky a násilím je roztahovalo.

„Auu… oh… ne… pomalu… to bolí,“ začala sténat a Pedro jí hmátl mezi nohy.
„Kurva, seš suchá! No dobře!“ a sjel jí hlavou mezi nohy a vzápětí jí začal lízat a laskat jazykem.

Eva se uvolňovala. Pedro si počínal velmi zkušeně a nevynechal žádné citlivé místo bez podráždění. Jazykem rejdil mezi rozevírajícími se pysky, kmital po naběhlém klitorisu a slízával uvolňované šťávy.

Ve chvíli stoupající slasti a zrychleného dýchání, náhle jazyk zmizel a do pochvy jí vniklo něco tvrdého a velkého. Takovou velikost v sobě ještě nikdy neměla!

„Ach… božéééé… néééé… oooáááhhh,“ vykřikla Eva bolestně nad průnikem obřího ocasu, který jí projel až na dno.
„Tak co, děvko, dobrý?“ zeptal se Pedro.
„Bolí to… je… moc… velkej,“ vzlykala Eva.
„To říká každá… hezky mažeš, tak to půjde,“ konstatoval a rozjel pozvolné přírazy.

A opravdu, Eva tekla, uvolňovala se a ocas jí začal dělat dobře. Chvíli trvalo, než se pochva přizpůsobila jeho rozměru, ale pak už to šlo. Tření bylo plné a silné a Eva začala slastně hekat vzrůstající rozkoší.

„Jo… hezky mrdáš… beru tě… pod sebe… při… rážej… kur… vo… oooh,“ hekal Padro ve zrychlujícím přirážení a pak se udělal. Vzepjal se a semeno proudilo z jeho hadice ven. Ale ne do Evy, jak sama čekala. Překvapeně zvedla hlavu a viděla, že Pedro má na ocase nasunutou gumu, nyní plnou semene. Obratně ji stáhl a hodil mezi ostatní.

„Olízej ho a můžeš jít,“ hlesl Pedro znaveně.

Eva potlačila odpor a se značným sebezapřením mu olízala oslizlý ocas od semene. Pachuť v puse byla strašná.

„Můžu se napít?“ zeptala se.
„Tamhle je pivo. Dej mi taky jedno,“ kývl Pedro ke stolku a oba si svlažili hrdlo zteplalým Budvarem.
„Dneska máš volno a zejtra s Alenou tady. Čau,“ rozloučil se s ní, plácl ji po zadku a vyrazil na kontrolu svých oveček.

***

Doma seděla Eva ve vaně plné teplé vody a přemítala, zda do toho jít. Sex s Pedrem nebyl nic moc, ale takový péro jako on nemá kdekdo. Třeba to zítra bude lepší.

„Bože, kam jsem to jen klesla,“ lamentovala sama nad sebou a rozplakala se.

***

Druhý večer se ještě Eva seznámila se spolupracovnicemi Ditou a Věrou. Dita byla už zralá čtyřicátnice a Alena jí šeptla, že ta jde s kýmkoliv a dělá cokoliv. Věra byla mladá hezká Romka a se zákazníky taky problém neměla. Výsadní postavení tu měla jen Alena a nově i Eva.

Pedro si od Evy nechal vyhulit čuráka.

„Na rozjezd a uvolnění pantů,“ smál se, semeno vystříkal do krku Dity a šlo se makat.

***

Holky korzovaly mezi kamióny a tu a tam se otevíraly dveře a domlouvaly služby. Když došlo k dohodě, vylezla holka do kabiny a už to jelo.

„Hello… cholka… ty having sex?“ ozvalo se najednou nad Evou. Z kabiny Scanie se zubil pihovatý mladík. Až jí bylo divné, že takový klučina řídí kamion.
„Two thousand. Once intercourse and blowjob,“ říkala Eva naučené fráze.
„Yes,“ šklebil se mladík a otvíral jí dveře.

Na malém lůžku za sedadly Eva přijala peníze, stáhla si triko a vykasala sukýnku. Kluk si stáhl kalhoty a chtivě se na ní vrhl. Počínal si ale nezkušeně, chtěl ji líbat, ale Eva uhýbala hlavou, a tak si nechala ocucávat prsa a posléze i lízat v klíně. Kluk to však neuměl. Huhlal něco ve smyslu, že má pusu plnou chlupů, aspoň tak tomu Eva rozuměla, a pak jí vrazil čuráka do pusy a při kouření jí ho tlačil hluboko do krku, až se dávila.

„Gmm… fmgg… mmmg… chceš mě… udusit, ty hovado?!“ zaječela Eva, když se jí ho podařilo vyplivnout. Kluk ztuhnul a Eva už poklidně mu péro pokouřila, promnula koule, až blaženě skučel a pak ho pustila na sebe.

Musela mu pomoct se zásunem, ale jak do ní zajel, hned začal přirážet jak králík.

„Yes… yes… you great czech bitch… thrusting… yes,“ vzdychal mezi přírazy a Eva jen držela a hekala mu do ucha slastné steny, aniž sama něco cítila. Kluka to vyprovokovalo ke zrychlení už tak rychlých pohybů a pojednou vyjekl a proud semene jí plnil pochvu.

„Do prdele, zapomněla jsem na gumu!“ naštvala se Eva sama na sebe, mladíkovi odhýkala ukázkový orgasmus a pak s úlevou vstala. Kluk, celý rudý ve tváři, něco mlel a pak se náhle otevřely dveře na druhý straně. Tam stál starší muž a při spatření Evy a polosvlečeného chlapce začal řvát a sápal se do kabiny. Vyděšené Evy si nevšímal, zato se vrhl na kluka a začal ho řezat. Eva rychle vylezla ven a tam už stál Pedro připraven zasáhnout. Nakonec se vše vyjasnilo. Mladík byl synem onoho muže a času, kdy otec se šel vysprchovat, využil k prvnímu sexu a zaplatil si okolojdoucí prostitutku.

***

Další dny se odvíjely v zaběhlém rytmu. Dva, tři zákazníci za večer a stále dokola. Jednou za čas měly holky „zdravotní“ volno, aby si kundy odpočinuly a mohly si zajít i k doktorovi.

Eva už odmítla dva muže. Tlustého upoceného Turka a jednoho smrdutého Ukrajince, který koupelnu znal asi jenom z obrázku sprchy na dveřích.

„Evo?“ ozvalo se náhle z kabiny rumunského návěsu. Byla to Dita.
„Prosím tě, můžeš nahoru? Ten vůl chce lízat ptáka při šukání. Pomůžeš mi?“

Eva kývla, vlezla do kabiny a usmívající se Rumun jí podával tisícovku a mlel cosi německy. Dita přeložila, že ji bude píchat a Eva má lízat vysunutého ptáka, než do ní zase celý zajede. Trojice se složitě rozložila v kabině a Dita hekla, jak muž do ní prudce vnikl. Jak rozjel sérii rytmických přírazů, zpomalil a ocas vysunoval jen pomalu. Eva vsunula hlavu mezi ně a snažila se mokrý ocas olizovat, než do Dity zase s mlasknutím celý zajel. Rumun slastně funěl, Dita vzdychala, jen Eva měla vykloubenou hlavu z tak krkolomné polohy. Nakonec to nevydržela. Ač se jí to příčilo, vždy mu ocas popadla do ruky, pokouřila a vrátila mezi roztažené pysky a zase stále dokola. Rumun byl celý blažený a pak jen zaúpěl a stříkal semeno do nechráněné Dity.

„Ty se nebojíš?“ zajímalo Evu, když vystupovaly.
„Je mi to fuk, parchanty mít nemůžu a chlapi i víc přidají, když jim dáš bez gumy,“ odvětila Dita s úšklebkem. „Ale Pedrovi to neříkám, chápeš?“

Eva to chápala. Měla prostě příjem navíc. Sama se však maximálně chránila a bez gumy nikomu nedala.

***

A tak Eva vydělávala peníze, o kterých se jí nikdy ani nesnilo. Mohla zmodernizovat byt a spoustu peněz vrážela i do sebe. Alena pak závistivě tvrdila, že ve třiceti by chtěla taky tak vypadat. Vysoké sebevědomí se však Evě bortilo při představě, jak k tomu všemu přišla.

Kamarádky z mládí dorážely na Evu čím dál víc. Jenže co jim má vykládat. Že šuká za prachy? To ještě netušila, že konec její kariéry se blíží.

***

Byla noc, jako každá jiná. Eva slastně sténala pod mladým řidičem z Bulharska, který ji mrdal pomalu a hezky. Už kundičku jí vylízal k orgasmu, a tak mu za pětikilo navíc dovolila jít do ní bez gumy. Roztáhla nohy a muž jí pomalu zavedl ocas dovnitř a zvolna přirážel, až v ní byl po kořen. Měl slušnou výbavu a Evě to dělalo moc dobře. Bylo uvolněná a nadržená, a tak slast z mrdání ani nehrála a plně si ho užívala. Tření bylo silné a tělem jí zvolna stoupala rozkoš.

„Ano… ano… oh… oh,“ vyrážela a muž jen slastně funěl. „Charošaja děvočka… mi chadí.“

Strojové přírazy zrychlovaly, ale Eva se stihla udělat dřív, než ucítila horké semene proudící jí z cukajícího ocasu hluboko do dělohy.

„Ach… jóóó,“ kroutila pánví na prodloužení slasti a muž se do ní vyprázdnil do poslední kapky. Pak se odvalil a ocas ukryl do kalhot.
„Ja… mít… domoj… sunrýga… panimáješ? A kak ty tjúbiť, ona něznáje,“ složil Evě poklonu. Ta mu poděkovala úsměvem a vystoupila ven.

Na konci návěsu spatřila klečící postavu u funícího muže. Alena tu kouřila péro nějakému pupkáči. Když ji zaregistrovala, přestala kouřit a řekla.

„Holanďan tu má kámoše. Vezmi ho za mě, prosím tě. Tenhle vůl se nemůže udělat a už mě bolí huba. Až ho dokouřím, mizím.“

Eva kývla a šla ke kabině.

„Ich sein der sex,“ ohlásila se a zevnitř se ozvalo. „Nur weiter.“

Uvnitř seděl postarší muž, ale v kabině bylo šero, takže nijak detailně ho neviděla.

„Zwei tausend,“ nastavila ruku a přijala dvě tisícovky.
„Můžeš mluvit česky, jsem taky Čech, i když bejvalej,“ zabručel muž a stahoval si kalhoty. Eva si taky odložila a sklonila se mu k ocasu. Na kouření už si časem zvykla, i na protažení zadku a brala to jako nedílnou součást profese.

Teď mu stavěla ocas do vodorovné polohy a patřičné tvrdosti. Činila tak profesionálně a bez zájmu, ale slastné funění jí dávalo vědět, že se mu to líbí. Pevně svírala rty a pouštěla si ho hluboko, jak jen zvládala. Pak ho vytlačila ven, jazykem olízala a zase vsála do úst. Když byl ocas hezky tvrdý, přestala kouřit, posunula se na lehátko a roztáhla nohy. Předtím mu ještě podala prezervativ.

„Počkej… protáhnu tě zezadu!“ řekl muž a Eva se mu tak nastavila.

Pak cítila, jak jí rukou prohmátl klín, jestli je dost mokrá a vzápětí do ní vnikl připraveným ocasem. Jen vzdychla nad silným tlakem, ale šlo to celkem snadno a brzy dosáhl dna. Ocas neměl velké rozměry, a tak si to docela užívala. Tření z jiného směru bylo nezvyklé a tudíž příjemné. Eva začala slastně sténat, zvláště když jí muž sevřel v dlaních prsa a mnul je a mačkal. Rytmické přírazy zněly stále mlaskavěji a pak to přišlo.

Bylo to nečekané a zákeřné, protože muž jí náhle prudce zajel do zadku! Eva stihla zareagoval, když už byl v ní celý zaražený!

„Néééé… ááááh!“ zaječela a uvědomila si, že to vlastně nebolí, jen bylo nepříjemné, že na to nebyla připravena. „Ty debile… to… bolí… oúúú,“ kňučela, ale muž se posupně zachechtal.
„To vím… proto to dělám… kurvičko, hehe,“ a velmi si užíval těsnost střev.

Eva už mu mlčky držela a čekala, až se udělá. Muž měl však velkou výdrž. Zadek zase vyměnil za pochvu a mlaskavými přírazy ji plenil, než konečně přirazil naposledy a vypustil do gumy svou dávku. Eva mu opatlaný ocas olízla a bylo hotovo.

Začali se oblékat a muž v kabině rozsvítil. Teď teprve si Eva muže mohla prohlédnout.

„Bo… Bohouši?“ strnula se směsí překvapení a leknutí.
Muž reagoval podobně. „Evo?“

Oba tomu nevěřili, ale byla to pravda. Bohouš právě ošukal svou neteř Evu.

Byl to mladší bratr Evina otce, který ještě za totality emigroval na Západ. S rodinou si psal, posílali si fotky, ale nikdy už se společně neviděli, protože rodiče Evy zemřeli těsně po revoluci. Že dělá řidiče, Eva nevěděla a i kdyby, tohle rodinné setkání bylo fakt bizarní.

Rozloučili se směsí rozpaků a studu a Eva práci prostitutky pověsila na hřebík. Netoužila po nečekaných setkáních s nějakými dalšími známými.

***

Pedro její výpověď přijal s nelibostí, ale kvůli jedné děvce ze stáda nezchudl. Jenom mu musela naposledy vyhovět ve známém křoví za parkovištěm.

Tentokrát si ji ale vzal tvrdě. Po nezbytném pokouření ji nabodl na ocas a rval se do ní, navzdory jejímu sténání a pláči. Eva se cítila rozpolcená tím obrovským pérem, které jí nemilosrdně rabovalo pochvu hlubokými a prudkými přírazy.

„Hezky… mrdej… kurvo… hezky svírej,“ drmolil Pedro s nepřítomným výrazem a rukama jí mnul a drtil v dlaních její vnady.
„Ah… ah… úúúh… mmmm,“ tlumeně kvičela Eva, která vnímala pohyby a silné tření ocasu v maximálně roztaženém klíně a zoufale čekala, až bude konečně konec.

Proud semene plnící útroby jí to oznámil a když z ní vyjel ven, pocítila nekonečnou úlevu.

„Kdyby sis to rozmyslela, víš kde mě najdeš,“ řekl Pedro, když mu ještě ocas lízala a čistila od šťáv a semene. Jen němě přikývla a plácnutím po zadku vše skončilo.

***

Po čase Eva zjistila, že je těhotná. Otcem byl Pedro, ale toho rozhodně nemínila informovat a dítě si chtěla nechat.

Holčičce dala jméno Alena, po kamarádce a vlastně i kmotřence, kterou jí k její velké radosti udělala.

Eva žila jako svobodná matka, ale pak přece jen došla životního štěstí a mezi nemnohými tatínky v šatně školky narazila na vdovce, taktéž s holčičkou. Po mnoha setkáních s dětmi na hřišti, došlo i na setkání mezi čtyřma očima, posléze na sex a později i svatbu…

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x