Tapetování 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Tapetování

Společné orgie

Společná orgieK tomuto výjevu přispěla opravdu náhoda či shoda okolností. Starší Jarda zapomněl doma mobil a zrovna mu volal jeden ze zákazníků kvůli změně termínu. Jardova manželka Marta hovor přijala a usoudila, že by to Jarda měl vědět. Věděla, kde právě manžel se synem pracují a tak se rozhodla, že to Jardovi neodkladně vyřídí.Kupodivu nemusela ani zvonit dole u dveří, neboť zrovna jedna panička šla vyvenčit psa a tak Marta vyjela až do patra, kdy bydlela Petra. Tam překvapivě zjistila, že u Petřina bytu jsou nedovřené dveře a tak zaklepala – což řádící trio v obýváku nemohlo v žádném případě slyšet a po chvilce vešla. Poházené oblečení na zemi v předsíni, hlasité zvuky a výkřiky, které Petra a Jardové vydávali, jí neomylně vedly k obýváku, kde mohla zahlédnout poslední okamžiky jednání svého syna a svého manžela a tak na to zareagovala, jak zareagovala.

Vidět manžela a ještě k tomu i syna, jak se dobývají do kundy domácí paní, to jí samozřejmě pěkně naštvalo, ale netrvalo dlouho a začal se u ní projevovat i druhý faktor – byl to vzrušující a dráždivý pohled. Nejvíce jí zaujalo to, co se klimbalo mezi nohama syna – pěkně tlustý macek – jiný než měl manžel. Dalo se říct, že na manžela si po sexuální stránce stěžovat nemohla, dělal jí to pravidelně a kvalitně, ale synův čurák ji vzrušoval mnohem víc a víc, ačkoliv ho v tomhle stavu viděla poprvé.

Nedá se říct, že by ji nikdy nenapadlo, že by její syn ve svém věku stál už za hřích, ale realizovat se to i přes všechno neodvážila. Teď, když manžela i syna přistihla, jak obdělávají svými kolíky jinou zahrádku, už tak přesvědčená o nemožnosti takové věci nebyla. Ukázalo se, že rychleji zareagoval mladší Jarda:
„Mami, co tady děláš? Kde ses tu vzala?“

To Jarda-manžel mlčel a nevěděl, co na vzniklou situaci, ve které ho manželka přistihla, říct.
„Že bych se snad jen tak pro zábavu šla podívat, jak můj manžel a ještě i synáček šoustají? To ti to doma nestačí, nebo jí má domácí paní jinou?“
Starý Jarda si v duchu pomyslel:
„To jsi přesně uhádla! Jinou jí má a je především o dost mladší!“
Raději nic neříkal a sledoval, co se v pokoji děje. A děly se věci! Jak totiž překvapená Petra vstala z ocasu syna Jardy, odhalila Jardově matce dokonalý pohled na synův penis a ten pohled, ačkoliv Jardův ocas už klesal, způsobil, že Marta pocítila v klíně slastné brnění. Byla úplně normální ženou, která si ráda užívala a to, co měl její syn v klíně, to bylo opravdu nadprůměrné vybavení a začalo jí to lákat, bez ohledu na to, že je to vlastní syn.

Teď, když manžela přistihla, dostala možnost beztrestně si synáčka vyzkoušet – bez obavy z manžela a hned tento svůj plán začala realizovat, ale chtěla si užít i jinak – rovněž s domácí paní Petrou.
„Tak vy si tady oba užíváte, místo abyste vydělávali. Že jsi, Jardo (to patřilo manželovi) kanec, to jsem věděla, ale že k tomu vedeš i syna, to jsem tedy nečekala.  A vám se to, paní nebo slečno, hodí, když nemusíte platit a odpracujete si to v naturáliích, že,“ pokračovala směrem k Petře. „Stačí vám jenom roztáhnout nohy a platit nemusíte. Tak se tedy ukažte, v čem jste jiná, ať se na vás můžu pořádně podívat, slečinko!“

Přistoupila k nahé a překvapené Petře a nečekaně jí zajela rukou do klína, jako by to byla ta nejobyčejnější věc. Petra vyjekla, když na své kundě pocítila dotek její ruky a vnímala, jak jí Marta začíná její píču docela tvrdě promačkávat. Bylo to poprvé, kdy na oněch místech cítila ženskou ruku (tedy kromě své) – se ženou ani s dívkou dosud nic nikdy neměla. Slyšela Martu, jak říká:

„Máš jí pěkně chlupatou, to se asi těm mým chlapům líbilo, když se ti prohrabovali chlupy, když ti strkali prsty nebo ty svoje čuráky do kundy, viďˇ?“ a přesně to jí vlastně prováděla. Petra nejprve ucítila prsty na podbřišku a pak i na kraji své kundy a vzápětí i v ní. Ačkoliv to bylo pro Petru poprvé, co se jí dotýkaly ženské prsty v tak intimních místech, velice brzy zkonstatovala, že i pro ni jsou doteky nečekaně vzrušivé. Najednou se tomu nechtěla bránit ani ona – chtěla to prostě zkusit také ona. To dráždění prsty v Petřině klíně netrvalo dlouho a bylo přerušeno z jediného prostého důvodu.

Marta vstala od nahé Petry a k všeobecnému překvapení všech přítomných se začala svlékat kousek po kousku ze svého oblečení a svého prádla. Netrvalo to dlouho a situace se v pokoji totálně změnila. V pokoji byly už čtyři nahé osoby. Nahý mladší Jarda uviděl poprvé ve svém životě svou matku docela nahou a i Jarda starší byl překvapen, že se jeho manželka zachovala takovýmto způsobem. Jarda i Jarda jenom zírali na to, co se teď před nimi začalo odehrávat. Marta začala olizovat bradavku na jednom Petřině ňadru a druhou podrobila docela tvrdé masáži. Po chvilce ty bradavky vyměnila a stejně vehementně se jim věnovala.
Oba přítomní muži byli zaujati erotickým divadlem, což se projevovalo i postupným vzestupem jejích ocasů.Zatímco Petra ležela na zádech na koberci, klekla si na ní Marta tak, že přímo před obličejem měla Petřin chlupatý klín a stejně na tom byla i Petra, ta z neuvěřitelné blízkosti viděla nejen méně zarostlou ženskou kundu, ale i druhý otvůrek do Martina těla vysazenou prdel a porozevřený anální otvůrek.

„Dělej mi to stejně, jako já tobě,“ uslyšela Petra a ve stejný okamžik pocítila, jak se do jejího chlupatého klína boří vlhký jazyk, jak jí počíná dráždit na poštěváčku. Netrvalo dlouho a napodobila Martu a stejným způsobem jí dráždila její píču. Hlavně na syna Jardu mělo dění v místnosti inspirující vliv – viděl poprvé nahou svoji matku přímo dokonale, z největší blízkosti, a vypadalo to, že situace spěje k tomu, že dostane příležitost si s ní zašoustat a to bylo něco, o čem dosud opravdu jen snil. Marta se vyžívala v dráždění Petry, ale postupně se jí to zdálo málo. Obrátila se k manželovi a zeptala se ho:

„Nemá tady domácí panička nějakého pomocníčka, co si s ním pomáhá, neříkej mi, že by si to dělala jenom prsty.“
Že Petra takového pomocníčka má, to oba Jardové věděli a za chvilku už ho Jarda otec manželce podával a ta ho hned nasadila na správné místo a Petra cítila, jak jí začíná hned zajíždět do vlhké píči. Pořádně roztažený klín dráždil Petru a ta dávala dost hlasitě najevo svou rozkoš. Ona sice dráždila Martu a snažila se i jí působit podobné pocity jako ona jí, ale po chvilce už poprvé vyvrcholila a ocenila by, kdyby Marta na chvilku přestala.
To však neměla vůbec v úmyslu. Naopak – vyprostila se z Petřina laskání a vyzvala staršího Jardu, aby Petru přidržel a přesunula vibrátor jen z jedné dírky na druhou a Petra pociťovala něco podobného, jako když jí včera drážděním dohnali Jarda a Jarda až k močení. Po chvilce však nečekaně Marta ustala – Petra, která za tu dobu stačila dvakrát dospět na vrchol, jednou při dráždění kundy a podruhé při dráždění análu, netušila proč. Něco jí mohlo však napovědět Martino:

„Teď si dej trošku pauzu, ještě si užiješ a víc než si myslíš.“
Nahá Marta se naklonila k manželovi a něco mu šeptala do ucha. Ten chvilku nevěřícně naslouchal a pak se k překvapení jak Petry, tak i syna začal oblékat a během pěti minut byl připraven k odchodu. V místnosti zůstala vyčerpaná Petra, která ležela na koberci, nahá Marta a stejně nahý její syn se vztyčeným ocasem. Marta se znovu na svého syna podívala a zhodnotila opakované jeho vybavení. I nadále bylo takové, že se už nemohla dočkat, až poprvé vyzkouší, jak zdatně ji synáček dokáže ukojit.
„Tak co, synáčku, připraven?“ řekla a přistoupila k němu. Jarda jen polkl, když mu položila ruku na jeho vztyčený penis a začala ho lehce hladit.„Nebo si snad nechceš se mnou užít? Nechceš vyzkoušet, jaký rozdíl je mezi mou píčou a kundou tady domácí paní?“
Jarda ještě trošku zaváhal, ale v duchu si už kladně na obě dvě otázky odpověděl. Aby si nechtěl s matkou zašoustat – to by byl opravdu hlupák, zvláště když viděl, jak dokáže řádit s Petrou. Hned matce dokázal, že je připraven splnit její očekávání. Jak stála proti němu – bylo vidět, že jí již postavou převyšuje – položil jí ruku na její obnažené ňadro a sevřel prsty na její bradavce.

Mohl pozorovat, že i ta druhá se dokonale propojená vztyčila. Matka se k němu ještě přiblížila a jejich těla se dotkla. Jardův vztyčený penis se dotýkal matčina bříška a Jarda dál pokračoval v masáži a dráždění ňader. Marta sjela rukou k jeho vztyčenému penisu a sevřela ho o poznání silněji. Ani se nemusela mnoho snažit, aby ho udržovala vztyčený a Jarda začal pomalu do její ruky, sevřené kolem penisu, přirážet.„To se už nemůžeš dočkat, až mi ho tam vrazíš?“ dráždila ho matka, kterou tento stav provokoval a vzrušoval. Velikost synova čuráka byla tak dráždivá a už ho pomalu začala směrovat k otvoru do svého klína.
Petra ze své pozice na koberci mohla sledovat, jak se špička ocasu zabořila mezi Martiny pysky, jak se ty od sebe rozevírají a jak žalud mizí pomalu mezi nimi. Jarda v tom okamžiku rychle sjel dlaněmi na macatý matčin zadek, na její polokoule, přidržel ji a přirazil. Marta vyjekla a pocítila, že synův válec zajíždí do ní. Kdyby mu teď chtěla ucuknout, neměla by asi moc šanci.
Jarda ji pevně držel a během chvilky ležela na pohovce s ocasem zabořeným v kundě, s roztaženýma nohama a Jarda do ní sázel jeden příraz za druhým. Marta zjišťovala, že ve srovnání, jak si užívala s manželem, je Jarda o dost výše a to jak hlavně tloušťkou svého ocasu a vzhledem ke svému věku také v tempu, které nasadil.Nebylo proto divu, že dávala svoje pocity velice hlasitě najevo a to vzrušovalo i třetí osobu v místnosti, stále ještě ležící Petru, která se však pomalu vzpamatovávala.

Vzrušená divadlem, kterému byla přítomna, se začala pomalu sama prsty v klíně dráždit. Možná Marta chvilku uvažovala nad tím, že nedopustí, aby se do ní syn vystříkal, ale než o tom rozhodla, už jí syn rozpálil tak, že nebylo cesty zpátky – jeho penis se ještě zvětšil, což signalizovalo jeho blížící se vrchol a s výkřikem:„Už, už, už stříkám!“ se k ní přitiskl a za špičky vytryskl první stříkanec jeho semene a za ním další a další. Těsně poté se opět otevřely dveře a dovnitř vešel s igelitovou taškou Martin manžel, který tak mohl být svědkem závěru rodinné soulože, kdy syn vytáhl z matky již změklý, mokrý ocas a poslední kapky z něj dopadaly na Martin klín. Musel to vzít jako fakt, že synáček bude dalším, kdo bude Martu obhospodařovat a docela Martě přál, jak si s tím jeho nabijákem mohla užít.

„Vidím, že jste nezaháleli, synáčku, užil sis s matkou?“
Jarda zareagoval okamžitě: 
„Byla to paráda, myslím, že se na mne nemůže stěžovat!“
Přidala se i Marta:
„No, Jardo, myslím, že se ze syna stává pěkný kanec, o tom, co má mezi nohama, se může řadě ženských jenom zdát! Tak a teď to dokončíme s mladou paní, aby na ten dnešek opravdu nezapomněla.“

Petra zatím nechápala, co tím Marta myslí, ale velmi brzy se to měla nejen dozvědět, ale i to pocítit na vlastním těle. Ta slova nechápal ani Jarda syn, který překvapivě zíral na to, jak matka vzala tašku, se kterou přišel otec, a cosi z ní vyndala. Jarda junior a Petra překvapeně zírali, že vytahuje jakýsi aparát připomínající mužský penis opravdu značných rozměrů – větších než bylo Jardovo nářadí, ještě doplněný o jakési pásy. Marta si tento aparát připevnila k pasu, a když se postavila, mohl Jarda i Petra zírat na ženu s velkým umělým čurákem, a bylo víc než jasné, kam chce tenhle nástavec Marta zastrčit. Obrátila se k manželovi a vyzvala ho:

„Ty mi ji pořádně přidrž, aby sebou moc nehýbala a ty, synáčku, jí pořádně roztáhni tu její zadnici, ať se ta její prdel užije pořádného čuráka.“
Petra už teď tušila, co ji čeká a nikterak se tomu nebránila. Jarda neměl skoro žádnou práci ji ohnout do předklonu a syn už rovnal špičku umělého nástavce uprostřed Petřiny prdele mezi její půlky. Pak Jarda přidržel uměláka a zblízka sledoval, jak kousek po kousku a s hekáním Petry proniká ta kláda nejprve na kraj zadku, po chvíli hlouběji a když na závěr Marta prudce přirazila, vykřikla Petra bolestí a větší část nástavce zmizela uvnitř. Marta nikterak Petřin zadní otvor nešetřila a ta prožívala opravdu docela očistec a velice hlasitě dávala své pocity najevo.

Snad pět minut byl její anál roztahován a drážděn tímto maxi aparátem a teprve potom ukončila Marta celou operaci a vytáhla nástroj ven. V té době už druhým otvorem vytékal Petře bohatý proud jejích šťáv. Když Marta uložila aparát do tašky, poplácala vysazenou Petřinu prdel, která dostala co proto:

„Tak co, zaplatila jsi za to tapetování docela dost, viď. Kdyby tě někdy popadly zase nějaké choutky a chtěla by sis někdy se mnou pořádně užít, víš, kde mne najdeš.“
Vzala tašku do ruky a odešla pryč. Pro Jardy tu ještě zbyla nějaké pracovní dodělávky, ale zhruba za dvě hodiny dokončili práci na všech frontách – na zdi, na koberci či posteli.

Autor

Navigace v seriálu<< Tapetování 02
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x