Ten Třetí

Když se vzbudil, venku už bylo dávno světlo, ale v pokoji za šedými záclonami snesitelné šero. Převalil se k ní, přitiskl obličej na šíji a tahem ruky po stehně vyhrnul lehké šaty. Přitlačil se na její nahý kulatý zadek. Ruka, kterou nechal i s lemem šatů na prohnutém boku, sjela dolů, sevřela jednu půlku a malíček, jako by omylem, zajel až ke kundě. Odmítavě zamručela. Něžně, ale rozhodně mu ruku odsunula zpět nahoru.

„Jestli si myslíš, že mám teď ještě chuť a energii, tak se pleteš. Já chci spát,“ řekla šeptavě, aniž by otočila hlavu.
„Neboj, já jsem teď asi stejně neškodnej. Kocovina, ty čáry… chtěl jsem si tě jen tak zkontrolovat, že jsi moje,“ zašeptal jí do černých vlasů.
„To víš, že jsem jenom tvoje,“ zamumlala polohlasem. „Ten včerejšek na tom nic nezměnil, je ti to doufám jasný?“ to řekla poprvé bděle znějícím hlasem a s určitou naléhavostí.
„Jo, je. Jen si to musím nějak přebrat. Je divný se do toho takhle probudit. Ale bylo to skvělý, jsem pořád strašně vzrušenej… i když měkej,“ odpověděl a drcl jí do zadku. Drcnutí mu odhaleným zadkem vrátila a otočila se k němu. Položila mu hlavu na rameno a jednu nohu ledabyle přeložila přes jeho. Na stehně ho zaškrábaly chloupky v jejím klíně.

„Bylo to neuvěřitelný, skvělý a – máš pravdu – taky strašně divný,“ řekla už zase ospale. „Můžeme to ale přebrat a probrat až pak u kafe? Já jsem strašně vyřízená,“ domumlala a zavřené oči signalizovaly, že teď už se o ničem bavit nechce.
„Jo, jo… to počká,“ zašeptal a taky zavřel oči.
Z rohů podbřišku mu stále prosakovaly vibrace a dech se mu prohluboval, jak si přehrával obrazy z noci. Zvnitřnělé vzrušení bez erekce.
„No ty vole…“ projelo mu hlavou.
Přitlačil si ji na stehno, aby cítil její vlhkost. Jemně zavrtěla klínem po jeho kůži, ale chtěla opravdu spát. Začínala zase vlhnout, ale chtěla spát. Všechno jí zrychleně blikalo za zavřenými víčky. Zatřásla se. „Bože!“, zaznělo jí někde v hlavě a znělo to zoufale, pobaveně i vzrušeně najednou. „Bože!“
„No ty vole!“ „Bože!“ „No to rozhodně, přátelé!“
Všichni tři právě posunuli večírek o kus dál, utrhli se jako čelo peletonu. Všichni tři si právě připadají o fous lepší než normálně. A večer je o fous výjimečnější. A i když všichni tři vědí, že je to jen dojem, kulisa změněného stavu vědomí, ta výjimečnost úplně vylhaná není. Už zažili dost divoké party, nějaká doba už to ale bude. Teď už se zábava nejspíš chýlí ke konci. Tři ráno. Tři postavy skloněné nad kuchyňským pultem – Ona, On a Třetí.

„Jsme děsný prasata,“ prohlásí Ona.
„Ale ne, je to pěkný,“ prohlásí On.
„Já jsem prase, ale je to pěkný,“ řekne Třetí.
„Nepodlejzej!“
Zasmějí se a napijí ze skleničky.

V obýváku jsou ještě zbývající hosté. Další pár a slečna, její kamarádka. Působí už unaveně. Pomalu se loučí. Pár si volá taxi. Kamarádka chce jet s nimi. Poslední cigareta na balkóně. Boty, kabáty. „Kde mám mobil?!“ Hledání světla na chodbě. „Pššt!“ Polibky na tvář.

„Ty jo, já ještě nechci, aby ten večírek končil. Spát, probouzet se, uklízet, spát, do práce,“ jede mu hlavou. „Kdy se zase někdy něco takhle dobře rozjede?“
Dívá se na ni. Sluší jí to… to ale často. Dnes má ještě něco navíc. Je záměrně sexy. Červená rtěnka, černé šaty kousek nad kolena, černé vlasy kousek pod ramena. Důmyslná, ne vulgární. Usměje se jejím směrem.

Usmívá se na ni. Usměje se zpátky. Natáhne ruku, přitáhne si ji a políbí. Po pěti letech je to pořád ten nejpřirozenější reflex. Ona se uvnitř usměje, zahřeje jí to pod žebry. Vidí, že mu vesele těkají oči. Vidí do něj. „Nechce se mu ještě spát. Má dobrou náladu. To je dobře, já bych taky ještě pila. A něco ještě podnikla. Hlavně ne spát.“
Polibek byl rychlý a decentní – mají ještě jednoho posledního hosta.

On a Třetí se znají déle než On a Ona. Jeden z jeho nejlepších přátel. A hlavně jeden z těch, kteří se úspěšně proměnili na jejich „společné přátele“. S ní si rozuměl podobně dobře jako s ním. A On se cítil jistě. Třetí měl všechny rysy loajálního kamaráda, a hlavně: věděl, že Třetí není tak úplně její typ. Ale pro jistotu se několikrát jemně teritoriálně vymezil. Jí to lichotilo… svým způsobem. Trochu se tomu smála, protože pokud ji někdy čekala nějaká zkouška věrnosti, ještě nepřišla. A Třetí rozhodně nebyl tím, kdo by ji mohl představovat.
„Bacha! Nějak nám umírá večírek!“ zavolá On.

Ona bere z lednice flašku, třese s ní ve vzduchu a trochu poťouchle proklamuje: „Nemůže umřít, dokud poslední z nás bude pít a kouřit. Noc je ještě mladá!“
Třetí dobalí cigaretu: „Tak už nám nalej!“
„Na mou krásnou ženu!“ připíjí On.
„Na tvou krásnou ženu!“ připije Třetí.

Zatváří se nesměle a svýma tmavýma očima těká z jednoho muže na druhého. Pak vyprskne smíchy. Ale ten smích maskuje pocit, se kterým si zatím tak úplně neví rady. Ví, jak je přitažlivá. Dnes v noci opravdu ano. Pozoruje jejich pohledy. Poprvé ten večer cítí, jak vzduchem vibruje nevyslovený náboj. Na moment se jí stahuje dech. Žebra, žaludek, bránice. Pocit, že právě teď se mohou bez varování posunout hranice, na kterých spolu balancovali tak dlouho. On, Ona a další žena pro něj. Ona, On a další muž pro ni. Dlouho sdílená fantazie. Vzrušující, ale riskantní. Nikdy si nebyli jistí. To všechno ve dvou vteřinách. Stojí před nimi jako bohyně. Pak raději vyprskne smíchy. Je to pryč. Napijí se.
„Jdeme kouřit,“ řekne.

Cigareta a sklenička na balkoně. Chvilku vážně o knize, kterou právě dočetla. Tiskne se k němu, drží ji kolem pasu. Třetí vypráví o svém posledním, ne úplně povedeném vztahu. „… ale ten sex byl fakt dobrej“ dokončuje.
„A může bejt ten sex fakt dobrej, myslím jako perfektní, když ti ten druhej vůbec nesedí jako osobnost?“ ptá se On.
„Jó, to může,“ směje se Ona, „ale jen hodně omezenou dobu. Pak už si tělo nějak nedokážeš oddělit od toho člověka a jeho debilních názorů.“

Změří si ji pohledem. „Dobrý vědět, jak to máš!“ Nevydrží se ale dlouho dívat přísně.
„Neboj! Dlouhejch pět let a pořád skvělej sex,“ odpoví jí úsměvem.
„Já mrznu, jdu do tepla,“ poznamená Ona.

Vydá se dovnitř. Zastaví se zády k nim v osvětlených dveřích balkónu. Jen letmo otočí hlavu a spustí si kabát z ramen podél zad. Jakoby spouštěla župan z nahého těla. „Ups!“ Zasměje se a jde pustit hudbu.
„Máš fakt kliku,“ poznamená Třetí cestou ke dveřím.
„Amen, kamaráde!“

Najdou ji v obýváku tančit, v ruce sklenice vody.
„Trochu brzdím,“ poznamená k tomu.
„Dobrej nápad,“ odpovídá Třetí, „ale stejně nám ještě udělám drink. Dáte si oba?“

Kývají hlavou. Třetí mizí v chodbě. On přistoupí těsně k ní. Ta balkonová scéna ho zvláštním způsobem probrala. Vzrušila. Ne, jako když se před ním vysvleče. Ne, jako když sleduje porno. Ani mu nestál. Ale uvnitř těla jako by se napínal. V hlavě mu zadunělo. „Vážně, do hajzlu, uvažuju o tomhle? Jak se předváděla! Jak se na ni díval! Ty vole, to snad ne! Ty vole, jo!“
Přistoupí těsně k ní.
Ona tázavě nadzdvihne obočí, tváří se suverénně, ale on zaznamená, jak se jí výstřih dvakrát výrazně zdvihne ztěžklými nádechy. Stejné pnutí jako v něm, stejné otazníky, tlak, hučení, horko, vlhko. Podruhé ten večer zavibruje vzduch.

Přitáhne si ji za pas. Líbá ji. Doširoka rozevřenými dlaněmi ji přes šaty hladí pas a boky. Jak se rozšiřují směrem k malému kulatému zadku, stehnům a klínu. Jak se svírají kolem břicha a opět rozšiřují směrem k žebrům. Břicho má sice skoro ploché, je v něm ale ženská měkkost. Bez vysportované tvrdosti. Sevře jí boky a tlačí do rohu u dveří do chodby. Je bezbranná, v jedné ruce stále trochu bezradně svírá sklenici s vodou.
Druhou rukou se ho drží pod lopatkami. Nechá se dotlačit až do rohu. Hladí mu celá záda. Cítí ty úpony a šlachy. Nechá se často vzrušit jen silou stisku, tím, jak se zpevní, když všechno směřuje k šukání. Je jen o necelou hlavu vyšší než ona. Bez velkolepých svalů. Ale štíhlý a s postavou do trojúhelníku.

Odlepí se od ní. Vezme jí sklenici z ruky a položí na poličku. Vjede prsty do vlasů a stáhne jí hlavu k pravému rameni. Líbá její krk, od ramene až k uchu. Druhou rukou sevře zadek.
„Bože, jo!“ zaúpí Ona tiše. Už žádné nejasné pnutí. Vlhne jí klín.
„Šáhni si,“ šeptá.
Vyhrne šaty a zajede rukou na zadku pod punčochy i krajkové kalhotky. Obloukem zezadu obkrouží její tělo a mezi stehny se dostane dlaní až na kundu. Celou ji lehce pohladí a zasune do ní prostředníček. Olízne ji ze svých prstů.
„Chci tě!“ sykne jí žalostně do ucha.
„Tak to budeš muset asi počkat, máme návštěvu.“
„Bojím se, že se mi pak po všem tom pití a drogách nepostaví… ale teď mám chuť tě rozervat!“
„Tak to tě to pak asi bude dost mrzet,“ zasměje se a chytne ho za košili.
Tlačí ho skrz dveře do chodby, až narazí zády do šatní skříně.
„Protože teď se musíme chovat slušně,“ chytne ho za rozkrok a kousne se do rtu, „škoda!“

Ví, jak nevypočitatelná je erekce v tomhle chemickém mixu. Ale teď si je jistý, že kdyby do ní mohl… „To je jedno. Do koupelny teď fakt zmizet nemůžeme. Kdybychom teď šukali, tak se to určitě stane…a kámoš je vždycky nejhorší varianta! Takže klid, chlape. Nádech, výdech. Klid!“
Ví, jak riskantní je celá ta situace, která číhá za rohem. Jako by ji viděla se přibližovat.
Pořád se vůbec nic nestalo. Pořád je to moje hlava. Zastav to teď! Chceš to, ale je to nejspíš velká chyba!“

Odstupují kousek od sebe. Trochu oddechují. Vrtají do sebe pohledy. Slyší z kuchyně cinkání skleniček. Nepohnou se, jen očima současně zatěkají směrem ke dveřím. Jako párek vlků, který zaslechl kořist v křoví. Oči zase v sobě. Nadzvedá obočí. Je tak sexy. On to vidí. Ona to ví. Prudce ji přetočí na své místo zády ke skříni. Přisají se k sobě, pevně jí stiskne ňadro. Koleno vtlačí mezi stehna. Z kuchyně slyší kroky. Bere za kliku. Mohl by ji pustit. Mohla by ho odstrčit. Neudělá to ani jeden.

„Vás chvilku nechat o samotě, fakt!“ zahlaholí hlas Třetího ve dveřích.
Ústa se oběma vytočí do úsměvu, ale dál se přitom líbají.
„Jako jste fakt kurva nádherný. Fakt, beze srandy. Ale dvakrát ohleduplný to teda není. Kdo by si nesáhl, že jo?“
On se od ní odlepí, ale dál přes černou látku svírá ňadro. Opět pohled do očí. Koukne na něj, koukne na ni. Náboj ten večer vystřelí potřetí.

„Tak jo,“ vypustí a kouká jí při tom do tváře, „když pak přestaneš prudit.“
Třetí se zasměje. Vypadá klidně, ale párkrát rychle zamrká. Pokládá tři sklenice na zem.
„To jako fakt?“
Oba se dívají na ni.
„Hele já už dneska asi žádný rozumný rozhodnutí neudělám,“ řekne jenom.

Vidí to zpomaleně, detailně. Přistoupí na půl kroku od ní. Zvedne ruku. Dlaní s nataženými prsty jí prso nejdřív jen zkusmo pohladí. Odspoda nahoru, zpátky dolů. Látka šustí. Jemně ho zmáčkne. Je jen o malý kus větší, než aby se mu do rozevřené dlaně celé vešlo. Rychle zase povolí.
„Bože! Dvě ruce, dva chlapi. Fakt se to děje. Zastavit to? Jsme stejně za čárou. Užít si to? Udělala bych se snad jen z tý fantazie. Ale taky se to může všechno pěkně podělat – s Ním i s ním. Ale už jsme tady.“
Třese se jí dech. Pomalu, skoro nesměle položí dlaně na jejich stehna a posouvá je směrem nahoru. U Třetího narazí přes látku na jednoznačnou erekci. Sjede k němu pohledem. Podobně vysoký jako On, o něco svalnatější. V obličeji mu ale chybí to ostré tesání, které ji na Něm vždycky tolik přitahovalo, moc kulatý. Na tom jí teď ale tolik nesejde. Oběma čím dál silněji hladí rozkrok a stehna. On trochu odhrnuje svou stranu výstřihu a odhalí poloprůhlednou krajku podprsenky, zajíždí prsty až pod ni. Nakloní jí hlavu a kousá do ucha, krku, ramena. Tak daleko si zatím Třetí netroufá, některé bariéry stále stojí. Hladí ji ale od boků, přes prso až ke klíční kosti. Hlasité oddechování, šustění látky.

Líbá jí krk. Ona ho mačká v rozkroku. Nestojí mu tak pevně jako před chvílí. Vzrušení mu hučí v hlavě, škrtí dech, ale erekce je nesmělá. Vstupuje na neprobádané území.
„Jestli se mi nepostaví, tak to celý skončí strašně trapně. Ty vole, tohle už nezastavíš. Užij si to. Přestaň přemejšlet!“
Rozepíná mu knoflík na kalhotech. On rukou neohrabaně vykasá sukni, zajede pod punčocháče a mačká jí zadek. Rozepíná zip, kalhoty mu sjíždí do půli zadku. Prsty mu stahuje trenky přes naběhlý ale zatím měkký penis. Párkrát ho pohladí od koulí až k žaludu. Začíná ho honit. Levou rukou se snaží vyprostit i Třetího. Nejde to. Pomáhá jí sám. Vystřeluje mu z trenek, tvrdý a napjatý. On si nemůže pomoci, rychle ho změří pohledem. A uklidní se. Je maximálně stejně velký jako jeho, spíš o fous kratší. U kořene tlustší, ale žalud menší. Uvnitř se musí smát, že mu na tom záleží, ale najednou je jistota zpět. Zpátky na vlastním území. Honí oba. On jí v dlani tvrdne.

Podívá se přes ramena obou mužů. Za nimi na druhé straně chodby zrcadlo. Šero, světlo jen z obýváku. Vidí záda ve světlých košilích. Ona mezi nimi, tmavá, dokonalá. Najednou ztrácí zrcadlo z dohledu. On ji něžně, ale rezolutně obrací tváří ke skříni. Rozvazuje pásek na šatech. Cítí, jak čtyři ruce rozepínají malé knoflíčky na zádech.
Nepleť se mi sem!“ zazní jeho hlas.
Zasmějí se. Cítí, jak ji mimoděk do zadku šťouchají dva penisy. Šaty kloužou dolů. Otočí ji. Zrcadlo je zpět. Vidí se. Bílá kůže, černá podprsenka, černé punčocháče. Vidí, jak On klesá na kolena, líbá jí břicho, podbřišek. Vepředu trochu stáhne punčocháče a přidružuje si je levou rukou, jen tak, aby se mohl přisát ke klínu. V téhle pozici se dostane jazykem jen natěsno ke klitorisu, dál ne. Přesto musí přivřít oči. Třetí vyprostí jedno její ňadro z košíčku podprsenky a olízne trčící bradavku. Pak se na prso přisaje. Dva jazyky. Zavzdychá. Otevře oči. Jeho hladí ve vlasech. Třetího po ramenou a zátylku. Líbá ji směrem ke krku, ke tváři. Rukou ho trochu odtlačí.

„To ne, líbat se nebudeme,“ zašeptá.
Nezní to rozzlobeně, spíš oznamuje fakt. On zvedne hlavu od jejího klína.
„A nesmíte spolu šukat na misionáře, sorry… moc intimní. Rozhodně s gumou. A spát pak půjdeme sami.“ Vteřina ticha. Rozbilo se to? Začne to teď být divné?
„OK,“ zasměje se, „váš byt, váš vztah, váš sex.“

On si stoupne. Hra má teď nějaká pravidla, takže další hranice mohou padnout. Cítí se jistější.

Další vteřina ticha. Dívá se jim střídavě do očí a pomalu si přitom klekne. Dole zaměří zrcadlo. Vidí ze sebe jen horní polovinu těla. Ona a dvě péra. Přesměruje pohled na ně. Byla to Ona, kdo ho před pár lety se smíchem donutila vzít do ruky krejčovský metr. Naměřili osmnáct centimetrů. Tvářil se, že mu na tom nezáleží, ale to číslo ho tehdy potěšilo. Teď tu trčí proti ní s tím výrazně tvarovaným žaludem. A hned vedle ten druhý. Trochu kratší, s menším žaludem, zato ke kořeni docela objemný. Úplně vyholený – to se jí nikdy moc nelíbilo. Penis pak tak divně trčí z podbřišku. On si holil jen koule. Ostatně i Ona se jen trochu upravovala a chloupky v klíně nechávala. Na ničem z toho teď ale moc nezáleží. Ani jí ani jim.

Klečí pod nimi, bere je do rukou a začíná pomalu, ve stejném rytmu pumpovat pěstmi. Velké oči teď zavrtává do Třetího a tváří se trochu pobaveně. Oba funivě oddechují.
„Jak je sakra možné, že v tak submisivní pozici působí tak dominantně?“
Pohladí ji ve vlasech. Otočí se k Němu a konečně ho vezme do pusy. Olízne od koulí po celé délce. Našpulí rty a dráždí samotný žalud. Dívá se mu do očí. Pak pohled sklopí. Pustí ho do pusy větší kus, ale kouří ho pořád decentně. Cítí, že sex má svůj vývoj. A ve hře, kterou spolu trojice rozehrála, nejde přeskočit jednotlivé stupně. Před hodinou byla tohle fantazie, ze které jí málem explodovala hlava. A za hodinu za sebou nejspíš bude mít tak divoké zážitky, že jí tahle opatrná kuřba přijde jako docela fádní záležitost. Snaží se nezapomínat na Třetího, pumpuje mu předkožkou, ale trochu bojuje s rytmem. Uvnitř slyší svůj hlas. Sama před sebou se nemusí držet zpátky.
„Chci, vymrdat, chci v sobě obě péra současně, chci skončit rozšukaná, postříkaná, mokrá.“
Nahlas o to ale zatím nepoprosí. Kouří ho čím dál hlouběji. Dusivě vzdychá.

„Zarazit jí ho až po koule do krku, šukat ji až na doraz, sledovat, jak ho kouří, jak ho do ni vráží, vystříkat ji.“…
Hlava mu diktuje stejně bezprostředně a s pornografickou přímostí jako jí. Všechny ty půvabné perverznosti si ale nejde nadiktovat jako z menu. Co nejde vyslovit, musí se prostě stát. Chce, aby se vše posunulo dál.
Chytne ji pod bradou a vytáhne jí ho z pusy. Druhou rukou chytne za vlasy a natočí směrem ke Třetímu. Klade jemný odpor. Doufá, že je to jen hra. Věří tomu. Riskuje. Tohle může být moment, který na ni bude přespříliš. Který mu neodpustí. Tlačí ji k péru Třetího. Otevře pusu. Nechá se na něj narazit. Nijak tvrdě. Párkrát naznačí rukou ve vlasech pohyb, pak už ho kouří sama. Po pár vteřinách se jen odlepí a sykne: „Ty parchante!“ S takovým vzrušením v hlase! Ulevilo se mu. Jsou na stejné vlně. Ted už se může stát cokoli.

Dává si záležet, aby Třetího zpracovávala čím dál intenzivněji. Pomáhá si rukou. Předkožku mu stáhne až na doraz. Saje mu žalud. Svírá v pěsti tlustý kořen penisu. Strašně ji láká. On ji tlačí na čtyři. Cítí ruku na zádech. Podvoluje se. Třetího s sebou stáhne do kleku. Prohne se.

Prohlédne si ji. Bílá záda přerušená jen úzkými ramínky podprsenky. Prameny černých vlasů se jemně houpou při kouření. Špulí na něj kulatý zadek v černých punčochách. Prosvítají kalhotky. Na obou bocích zasune za lem dva prsty a pomalu roluje punčocháče i s kalhotkami dolů. Pomalu přes stehna. Až ke kolenům. Okamžitě ucítí vůni její kundy. Musí být strašně vzrušená.
Lehce jí přejede prstem od kostrče až mezi pysky. Jen takové pohlazení. Sehne se k ní, roztáhne půlky a začne ji prudce zezadu lízat. Líbezně zamručí s pérem v puse. Jde mu zadkem naproti. Lízá ji všude. Prohýbá se tak, že může až ke klitorisu. Špičkou jazyka zajíždí dovnitř. Neuvěřitelně mu chutná. Pták mu naběhne až na doraz. Má od ní mokré tváře i bradu se strništěm, ona vlhne až hluboko na stehna. Nos vražený mezi půlky. Je mu to úplně jedno.

Zahlcená pocitem. Jazyk na kundě, v kundě, kolem kundy. Je to perfektní. Bezpochyby přímá cesta k orgasmu. Ale je nenasytná. Tohle jí nestačí. Chce to jinak. Soustředí se na žalud hluboko v puse. Musí to dotáhnout. Všechna ta probuzení, sama v peřinách a ruka instinktivně sjíždí do klína – a před očima tato představa.
Když spolu šukají a On řekne: „Mysli na to, že máš v puse dalšího!“ – před očima tahle představa.
Vyndá ho z pusy, honí ho, tře o tvář, vzdychá a konečně procedí mezi zuby: „Tak už ho do mě konečně vraž!“ Prosba, výhružka, rozkaz.

Stoupne si a stáhne srolované kalhoty. Znovu přiklekne k zadku. Ona má Třetího zpět v puse a ten jí hypnotizovaně pozoruje, drží za vlasy. Působí to skoro intimně. Přiblíží se k ní žaludem. Trčí mu tak, že si nemusí pomáhat rukou. Už se dotýkají. Všude kolem vlhkost. Snaží se proti němu zadkem vyrážet, ale nedovolí jí to. Ještě pár vteřin zůstává jen na kraji. Ví, že ji tím přivádí na hranici vzteku. Nechá ji, aby se narazila kus za žalud. Přidrží ji za zadek. Zůstanou tak na několik nádechů. Pak pomalu, plynule zajede až po kořen. Chlupy kolem péra se mu přimáčknou na její vlhkou kůži. Stále ji nenechá, aby začala přirážet. Zajel do ní snadno, je dokonale vlhká. Přesto se kolem něj svírá. Přivírá oči. Nemusí mluvit, teď komunikují jen tím spojením. S penisem v puse zamručí. Trpí na hranici blaha. On ho pomalu vytahuje. Po celé délce je mokrý a kluzký. Chytí ji na zádech za podprsenku. Prudce si ji přitáhne a zároveň tvrdě vklouzne dovnitř. Příraz ji zhoupne a Třetí jí zajede skoro až do krku. Dávivě zahekne. Zuby lehce zavadí o tlustý kořen. Osvobodí se.
„Vy parchanti,“ vyrazí jen, ale to už ji zezadu šuká v pomalém, pravidelném rytmu. Ona se vrací ke kouření. Všímá si, že Třetí už má koule celé od stékajících slin. Párkrát ho pustí znova až na hranici krku a poslouchá, jak nad ní blaženě funí. Nekompromisní přírazy hluboko v podbřišku. Přivírá oči. Ocitá se ve své vlastní fantazii. Napříč tělem cítí, že cesta k orgasmu už je načrtnutá jednoznačně. Stačí jen nějaký poslední úder.

Ví, že se za chvíli udělá. Chce ji udělat před Třetím. Dovést ji tam dřív než bude mít šanci on. Zvláštní hra o převahu. Vrazí ho do ní hluboko a přestane přirážet. Pustí její boky a prohne se tak, aby jí nabídl maximum ze své délky. Pochopí.
„Jo! Takhle!“
Začíná proti němu sama přirážet, čím dál rychleji, čím dál tvrději. Dotýkají se jen ve spojení, uvnitř. Chvíli se ještě snaží Třetího olizovat, ale pak ztratí poslední zbytky koncentrace, padne obličejem až k zemi a dokonale se zadkem vyhrbí proti nastavenému penisu.
„Jo! Drž! Bože!“ křičí do podlahy.
Třetí nad ní klečí, fascinovaně je sleduje a honí. On cítí pulzy všude kolem. Tímhle způsobem ji udělá skoro vždycky. Připadá si mocný, jako nějaký dávný mistr, který jedním tajným dotykem paralyzuje nepřítele. Bojuje ale s vlastní výdrží. Snaží se myslet na něco jiného. Musí zavřít oči. Jako vždycky při skvělém sexu ho drtí dvě protichůdné síly. Touha explodovat v ní – co nejvíc, co nejdřív. A současně touha explozi kontrolovat, oddálit, protáhnout to potěšení na hraně. Nabodne se na něj v posledním křečovitém přírazu. Pak sklouzne a svalí se na bok, tiskne k sobě stehna a stáhne se do klubíčka. Vydržel!

Už nevydržela. Posledních dvacet vteřin vidí jen černo a slast. Leží na boku, kolena přitažená k prsům. Převalí se na záda na studenou zem, musí se smát, divoce a radostně smát. Zakrývá si obličej rukama. Trochu se stydí. Dva muži, jeden klečí u hlavy, druhý u nohou. Oběma trčí péra nad ni. Jeden se leskne jejími slinami, druhý její kundou. Směje se do dlaní. Na chvilku je rozevře a ukáže jim rozzářený obličej.
„Ještě, prosím,“ vyklouzne jí.
Taky se zasmějí.
„Máš fakt neuvěřitelnou ženu.“
„Já vím.“ Oddechuje, sám byl pár přírazů od orgasmu. „Chceš ještě?“
„Jo!“
„Tak ale teď ty,“ pokyne Třetímu.

Třetí vyrazil hledat v kabátě peněženku a v ní kondom. Oni zatím vstupují do obýváku. V chodbě nechala zarolované punčocháče s kalhotkami. Rozepíná si podprsenku, hodí ji na zem. Prsa se jí jemně zhoupnou, bradavky trčí. On shodí košili i triko. Nazí se k sobě přivinou. Líbají se. Ňadra se mu tisknou na hruď.
„Jsi v pohodě?“ zeptá se Ona.
„Jo, myslím, že jo. A ty?“
„Jo, v pohodě. Vlastně fakt dobrý. Ale víš co… Miluju tě!“
„Já tebe!“

Od dveří se přiblíží Třetí. Zmáčkne jí zadek. Rukou zajede až na stále mokrá stehna. Chvilku se ještě líbají a pak se otočí ke Třetímu.
„A teď další orgasmus prosím!“
Změní tón hlasu. Před tím šeptavá, vážná. Teď drze laškovná. Nejdřív to skutečné mezi nimi a pak to na hraní. Přitáhne si Třetího za vlasy k prsům. Líbá je a sjíždí po břiše dolů, přes chloupky až ke kundě. On ji zezadu drží za ňadro, podpírá a druhou rukou jí nadzvedne nohu, rozevírá ji pro něj. Nechá se lízat, až dokud neucítí sílící šimrání v podbřišku.
„Pojď!“ sykne.
Vede Třetího ke gauči. Strčí do něj a svalí do pohodlného sedu. Bere si od něj kondom. Nasazuje. Pomalu ho stáhne až ke kořeni. Přehazuje přes něj nohu a plynule na něj nasedá. Nejprve docela bez okolků, zarazí se ale před jeho tlustým kořenem. Nasedne úplně a zavzdychá. Opírá se rukama o jeho hruď, zatímco Třetí jí mačká prsa. Začínají pravidelně přirážet. On to sleduje. Metr daleko. Nezvyklá perspektiva. Vidí, jak do ní vstupuje. U kořene penisu je vidět, jak moc zase zvlhla. Pokojem se zase ozývají ty nenapodobitelné mlaskavé zvuky. Snaží se nehonit, aby vydržel očekávané finále.

„Šukej mě!“ cedí mezi zuby, mezi vzdechy.
Není tak hluboko jako před tím On, ale tak nádherně ji roztahuje, když na něj úplně nasedne. Cítí další orgasmus někde za pár zatáčkami, ale bude to stát ještě trochu úsilí. Třetí hluboce funí.
„Mrdej mě, sakra!“
Na tuhle výzvu už zareaguje. Strhl ji na sebe, rukama pevně chytá za zadek a zespoda prudce přiráží. Další ruka jí pootočí hlavu. On stojí na gauči nad nimi a strká jí péro do pusy.

Nevydržel se jen koukat. Musí jí ucpat tu nádherně drzou pusu. Šuká ji o vnitřní stranu tváře. Jen chvíli. Pak seskočí z gauče. Třetí ji pevně drží za zadek a přitom jí roztahuje půlky. On neodolá a šáhne do míst, kde se ti dva spojují. Vlhkost rozetře mezi půlky. Ona zavzdychá – jestli kvůli tomu, těžko odhadovat. Vjede do ní prstem. Hlouběji. Vzdychá. Chce to? Vždycky to byl vrchol jejich fantazie. Ale teď a tady? Ptát se nemá smysl. Nejde to nezkusit. Vytáhne prst a znovu navlhčí. Oni šukají pomaleji. Čekají, co bude? Roztírá jí po zadku její vlastní šťávu. Nasliní žalud. Přitlačí, chvilka protitlaku. A je uvnitř. Ona vzdychá, slastně i naříkavě zároveň. O kousek hlouběji. Povytáhne. Přirazí. A pak to ucítí. Za tenkou stěnou přirazí i on. Překvapuje ho, jak jasně vnímá ten pohyb. Bylo to tak neskutečně perverzní! Snaží se přirážet. Nejdříve jen stěží, ale postupně sladí rytmus a oba v ní mizí.

Jsou v ní. Vážně jsou v ní! Tlak, snad i kousek bolesti, ale hlavně slast. Přiráží čím dál rytmičtěji. Tam dole se musí občas koulema dotknout, ale asi jim je to jedno. Slast. Snila o tom. Znamená to, že to i chtěla? Neví. Vidí tunelově. Jejich dotyky se změnily, ubraly na něžnosti. Zachází s ní prakticky, nastavují si ji a přidržují tak, aby ji mohli společně šukat. Je to ponižující? Neví. Připadá si submisivně, trochu jako hračka. Ale současně Ona je ta, která si hraje. Natahuje se po orgasmu. Slyší se křičet. Naplno. I oni nahlas hekají. Sousedi musí vědět. A pak se to spustí. Od spodní páteře, vybouchne to v podbřišku.

Udělá se tak silně, že Třetího málem rozmáčkne stehny. Má tendenci z nich sklouznout, ale oba ji instinktivně přidrží a přitlačí mezi sebou. Jsou v ní až po kořeny. Pulzuje kolem nich. Desítky vteřin než začne zhluboka a pravidelně oddechovat. Jejich klubko se rozvolní. Lehoučce přirážejí.
„Já končím, tohle už nevydržím,“ vyfuní On.
„Taky…“ hekne jen Třetí.
„Ne ve mně… chci vidět, jak se uděláte.“

Vyjede z ní. Ona se pak svalí ze Třetího rovnou na gauč a natáhne se na záda. Klekne si obkročmo přes její břicho a pomalu pumpuje pérem. Dívají se navzájem do očí. Usměje se. Třetí si kleká ke gauči, odhazuje kondom a začíná honit ze strany u její hlavy. Olízne si prsty a sama sklouzne ke klitorisu. Penis mu vibruje v pěsti, ze špičky už odlétlo pár zakalených kapek. Někdy už to prostě prodlužovat nejde.
Tři prudké tahy přes žalud a pak už jenom perfektní křeč.
První výstřik jí dopadne přes bradu až na spodní ret a nechá za sebou hutnou čáru přes klenutý hrudník. Druhý směřuje kousek vedle, přes pravé prso, k rameni a dál někam do vlasů rozhozených na gauči. A několik slabších cákanců spermatu jí postupně dopadá na obě prsa. Těsně po prvním výstřiku sebou škubne i Třetí a kapičky jeho semene se prudce rozlítnou po její tváři, po rameni, do vlasů i na prsa. Pár momentů ji tak zasypávají spermatem ve zvláštní křížové palbě.
Ten pohled dokáže ocenit až po pár vteřinách. Nejdřív musí přijít k sobě. Dokapává jí na břicho. Ona pod ním, sperma skoro všude. Mírně zakloněná hlava, přivřené oči. Stále si to dělá rukou. Vzdychá. Olízne si semeno ze spodního rtu. Prsty levé ruky kreslí ve spermatu kolem bradavek. Oba muži se na sebe podívají. Třetí zakroutí hlavou a zasměje se.
„Ty vole!“ Všichni ztěžka dýchají. A smějí se.

O pár minut později se vrací z koupelny. Otírá si penis ručníkem. Ona leží na gauči, nohy hozené přes Třetího. Zní hudba, oba kouří a vypouštějí obláčky ke stropu. Normálně si doma nikdy nezapálí, ale dnes v noci se všechno odvíjí trochu atypicky. Třetí jí hladí po Venušině pahorku.
Pěkně mu otrnulo… parchant jeden.“
Vezme si ze stolu skleničku a sedne si k nim. Ona se nadzvedne a pak si položí hlavu k němu do klína jako na polštář. Skloní se k ní a políbí ji. Sperma z tváře si už před tím otřela do jeho košile, ale z prsou jí stále stéká v několika pramíncích, které postupně zasychají. Nikdy nepatřila k ženám, které by po sexu spěchaly do sprchy nebo odplivávaly sperma do kapesníku.
Jak to jednou vystihla: „Ne, že by to byl nějakej zázrak přírody, ale k sexu to patří stejně jako pot a různý divný zvuky. A ve správnou chvíli je to strašně vzrušující.“

Natáhne se a podá mu ze stolku cigaretu. Chvíli leží a sedí beze slova. Hudba a tabák. On ji hladí ve vlasech a na prsou, Třetí po stehnech a v klíně. Možná by se teď mohla stydět. Místo toho je jí ale dobře. Milovaná, pomilovaná, obdivovaná. Sama už by víc nepotřebovala, ale neodbytnost dlaní na jejím těle dává celkem jasně najevo, že oba muži nepovažují celou záležitost za definitivně uzavřenou. Hudba, kouř, doteky. Nechává se unášet.

Upíjí ze skleničky. Ona s hlavou v klíně střídá v puse cigaretu a jeho zatím měkké péro. Dokouří cigaretu. Postupně tuhne. Přizvedne ji a znovu líbá. Postupně si ji bere do náručí.
Třetí nejspíš včas pochopil situaci a přesunul se na křeslo naproti. Nalehne na ni. Není zdaleka tak tvrdý, jako před tím, ale když se vklíní mezi stehna, celkem bez problémů do ní vniká. Šukají v misionářské poloze. Přímočaře, jednoduše, něžně. Ani jeden už nemá energii ani chuť vymýšlet nějaké variace ze svých fantazií. Pohled Třetího jim ke vzrušení úplně stačí. Líbají se, mačká jí jednou rukou prso. Pak ji zalehne, oběma rukama ji podebere a přizvedne zadek. Proniká ji v dlouhých rytmických přírazech. Směrem k orgasmu tvrdne. Třetí na ně musí mít ze své pozice skvostný výhled.

Ani to nečekala, ale i ona cítí náběh třetího orgasmu. Jen ještě chvíli. Ten rovnoměrný rytmus. Trochu kňouravě vzdychá. On jí jen oddechuje do ucha. Vrazí se do ni, křečovitě se přitlačí a vystříkne. Uvnitř teplo a cukání, vzrušující pocit. Ale moc brzo. Ještě nebyla dost blízko. Párkrát ještě přirazí. Klouže uvnitř ve vlastním spermatu. Pak z ní vyjede a zhroutí se na gauč.

Oba oddechují. On se zvedá a pohladí ji po stále roztažených stehnech i kundě, ze které vyklouzne pár kapek semene. Břicho se jí prudce zvedá a padá.
Přistupuje k nim Třetí s nasazeným kondomem. Vystřídají se a i on ji pohladí po stehnech. Podívá se na něj. Není si jistá, jestli to s ním původně takhle na závěr chtěla, ale byla před tím příliš blízko dalšího vrcholu, než aby ho odmítla. Přetočí ji na břicho. Ona stáhne nohy k sobě. Zaklekne nad její zadek a v téhle pozici do ní pronikne. Rukama trochu roztahuje půlky. Klouže v ní snadno. Sperma jako lubrikant. Tak by se klidně mohlo jmenovat nějaké porno. Postupně na ní zezadu naléhává a dýchá ji na zátylek. Přiráží v setrvalém rytmu. Už předtím byla na půl cesty a její třetí orgasmus se rychle přibližoval. Ruku si strčí pod břicho a sama si pomáhá prsty na klitorisu.

Zase tiše a kňouravě vzdychala. Zvuky vlhkého sexu. A opět ten trochu trýznivý, hlavně ale vzrušující pohled na ni a na něj v ní. Když ji před tím vystříkal, tušil, že se na ní ještě vystřídají. Zase ten podvědomý teritoriální pud. Třetímu to ale zjevně nevadí a přiráží stále rychleji. Podobně jako předtím On – funkčně, bez zvláštních pokusů, prostě se na ní udělat. Ona s rukou mezi nohama vyráží zadkem proti němu. Třetí hekne a vytrhne se z ní. Rychle strhává kondom a s pérem v pěsti jí stříká na zadek. Zůstává nad ní klečet, odklepává poslední kapky spermatu. Ona se dodělává rukou. Kňučí a třese se. Pak povolí celé tělo a jen oddechuje.

Oba se zvedají. On k ní přistupuje a prohlíží si ji. Mokrá a rozšukaná kunda, sperma stékající po zadku, zasychající v chloupcích klína, na prsou, ve vlasech. Vypadá úchvatně, zmoženě. Na gauči mokrý flek.
„Vlhko, pot a srandovní zvuky… to je sex. A je to zázrak přírody!“ projede mu hlavou. Políbí ji.
„Končíme! Teď už fakt musím do sprchy. A jdu spát,“ řekne Ona věcně.
Obrátí se ke Třetímu, rychle mu vlepí pusu na tvář a dodá: „Díky! Bylo to hezký. Měj se! A ještě…“ otočí se a důkladně mu otře postříkaný zadek o stehna, „tohle si vem s sebou. Na památku.“
Směje se a mizí v chodbě.

Rychlé hledání oblečení po celé dráze jejich společného šoustání. Rychlý poslední panák. Objednávka taxi. Podávání rukou. Poplácávání po zádech. Ve dveřích se ještě obrátí.
„V pohodě?“
„Teď v pohodě. Snad to zůstane v pohodě. Uvidíme.“
„Dej vědět, kdyby to nebylo v pohodě…“
„Dám.“

Dveře se zabouchnou. Chvilku jen stojí v chodbě. V pohodě? Promne si obličej. Mizí do koupelny, do horké vody, za ní.

V půl jedné odpoledne stála v kuchyni a vařila kafe, které mu chtěla donést do postele. Všude kolem šedé světlo zimního dne. Zatímco čekala na varnou konev, došla k zrcadlu v chodbě. V denním světle si připadala úplně jinak než v noci, polonahá, uprostřed sexu. Všechno mělo ostřejší kontury, nezměkčené. Dívala se sama sobě do očí. Stud se zatím nedostavil. Vlastně o tom přemýšlela už v noci ve sprše. Proč by se měla stydět? Proč by měla litovat? I v těch momentech, kdy ji používali, kdy se na ní střídali… pořád cítila kontrolu. Víc než v práci, víc než na přednášce, víc než na ulici, víc než u doktora. Její tělo, její fantazie, její muž. A ten Třetí.

Vrátila se ke konvici. Nasypala kafe. Jediné, co ji drápalo v hlavě, byl On. Bude se tvářit, že nepotřebuje ujištění. Ale nebude to pravda. Představila si na místě Třetího ženu, kamarádku. Ona by ujištění potřebovala. Mohla by to shodit se stolu, on si přece začal. Ale proč? Dostane tolik důkazů a ujištění, kolik bude potřebovat. Znovu spolu nakreslí hranice kolem svého vztahu… možná trochu jinak, trochu jinde. A když se to povede, mohou spolu zažít ještě neuvěřitelné věci. Když nalévala horkou vodu, tiše k ní vešel z chodby. Objal ji zezadu kolem břicha a dýchl do vlasů. Políbila mu dlaň a přitiskla si ji na tvář. Zůstali tak ještě chvíli. Beze slova. Tělo k tělu. Dech k dechu. Za okny zvonily tramvaje a všichni někam spěchali.

Author

  • Obratnik_Raka

    Obratník Raka (Henry Miller, 1934), americko-pařížská klasika...o životě, přežívání, o lásce a sexu, tak jak jsou. Nemám ambice se srovnávat s touhle velkou literaturou. Ačkoli ale bude internetové literární porno vždycky někde v zóně braku, může se s trochou snahy blížit k té pomyslné hranici a trochu na ní tančit.

Subscribe
Upozornit na
guest
17 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bbob

dobré, fakt dobré

Shock

má první trojka byla předem domluvená, ale také bez líbání (cizí partnerka) a v podstatě šlo o bohapustou mrdačku i se sendvičem. Tady se ONA stále nemůže rozhodnout, kam až to nechat zajít…. hezké.

Kittikit

Bude i MŽŽ?

Pallas Athena

Pravda, navíc by se titulek mohl upravit podle zvolené praktiky. Pro sendvič by byl lepší MFM, hned by všichni věděli, na co se těšit. Naopak MMFF by naznačoval skupinku v gay/lesbo provedení 😉

Last edited 1 rok před by Pallas Athena
Obratnik_Raka

To už je pro mě taková vyšší dívčí 🙂 tyhle tagy zas tak moc neřeším. Myslim, že ilustrační fotka a název poskytují docela slušnou představu, o co půjde 🙂

Obratnik_Raka

Vlastně to mám skutečně v plánu. Možná je taková velmi volná série o tomto páru. Ale tak, aby každý text fungoval jako uzavřená povídka bez nutnosti číst předchozí nebo navazující. Uvidíme jak tvůrci budu a jak dlouho mě to bude bavit…

Last edited 1 rok před by Obratnik_Raka
Juli

Věřím že je na co se těšit 😉

Junior

Ono to tak je ve všech seriálech. Jsou to samostatné povídky i když jsou propojeny nějakým příběhem. Což může být i u Tebe plní si sny o trojce s mužem, následovat může trojka s další ženou a můžeš dál pokračovat v dalších možných snech.

Pallas Athena

Skvělá povídka, krásná atmosféra, zajímavý a originální výběr slovíček. Opravdu výborné.

Obratnik_Raka

Díky!

Juli

Prima, gradující povídka,za nás👍👍👍👍👍🤗

Gerbera

Bombastický. Nadherný příběh který není jen povrchní, ale objevuje plně emoce jeho i jí. Díky moc za krásný příběh. ❤️

Junior

Výborná povídka. Skvěle popsané pocity jednotlivých aktérů trojky.

harai1

Nějak mi unikla tahle povídka a musím ocenit, jak dobře je napsaná. Rozhodně se těším na další autorovy povídky.

Obratnik_Raka

Díky! Něco dalšího už je v tvůrčím procesu. Něco ve fázi úvah. Snad pak opět potěší. …Doufám, že se mi to pak podaří propojit s tímhle profilem (registroval jsem se až po odeslání povídky – takže mám ten autorský profil s tímhle propojený jenom tak nějak napůl 🙂

Petr

Výborné. Reálné. Vzrušující. Jen tak dál. A až uvidím znovu kolorované úvodní foto (což by mohl být poznávací znak dalších povídek), hned mě to přitáhne.

Obratnik_Raka

Díky za několik až superlativních komentářů. Tohle psaní je pro mě jen oddech, bokovka a času na něj tím pádem nezbývá mnoho…ale něco sem ještě určitě přijde. Nápadů je spousta, to jo 🙂 A ano, podle úvodních fotek ty texty asi poznáš i dál 🙂

17
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk