Tenisky

Trojici zralých žen na diskotéce skutečně nešlo přehlédnout. Ženy se zřejmě z nějakého večírku přesunuly sem a bavily se, jako by se v čase vrátily do svých mladých let. V té době ovšem byla jiná i hudba, ale novodobá tvorba jim nevadila a křepčily na parketu jak divé.

Seděl jsem u stolu a popíjel drink. Ani mně se na diskošku nechtělo. Nemám už teenagerovský věk a sledování svíjení hubených těl mladičkých holek, snad ještě ve věku pod patnáct, mě nikterak nevzrušovalo.
Kamarád Tomáš, co mě sem dotáhl, však byl vybaven zvláštním radarem a prakticky vždy ulovil tu správnou kost, jak věkem, tak proporcemi a v nejbližším temném zákoutí ji při doprovodu domů ošukal.
Já tu a tam také nějakou nadrženku sbalil, ale někdy jsem si ani nevrzl, protože ne všechny ochotně roztahovaly nohy náhodným známostem.

Když Tomáš zblikl ty tři paničky, zamířil k nim. Díky své ukecanosti uspěl a za chvíli jsme se bavili společně v pěti. Mně padla do oka světlovláska Marie. Zpod sukně nad kolena vystupovaly štíhlé nohy v černých punčochách zakončené páskovými botami na vysokém podpatku.
Při plouživém tanci se mi na hruď opřelo měkké středně velké pohoří a její parfém byl přímo omamující. Sama se na mě tiskla víc, než požadovala etiketa a třela se mi stehnem o nohy, jako by vyhledávala cosi tam dole.
Když už jsem jí byl tak natěsno, dodal jsem si odvahy a lehce ji políbil na krk a za ucho.

Odpovědí mi byl tichý vzdech a tření nohou zesílilo. Žena brzy nalezla, co hledala a nohou mi přes kalhoty doslova honila tvrdého ptáka, až jsem měl mžitky před očima. Já jí rozséval něžné polibky všude po krku a nebýt konce tance, kdoví, kam by to zašlo.

Marie mě pak zatáhla na bar a bez rozpaků mi nabídla přespání u ní doma. Erotický žár a nadrženost z ní přímo sálaly a jelikož to byla ženská se vším všudy, nezbylo než souhlasit. Kterej chlap by odmítl ženu, když se mu sama nabízí?
Jemné vrásky a tělesné přebytky byly přehlédnuty, protože takové maličkosti se snadno přehlížejí. Z Marie sálala živočišnost a příliv nespoutané vášně a to nedokáže nahradit žádná dvacítka, která ještě nemá dost postelových zkušeností. To už mám ověřeno a je to skutečně pravda.

Tomáš zatím zpracovával její kamarádku Julii a když ta třetí, Monika, se rozloučila a šla domů, Marie mě vzala za ruku a i my jsme opustily parket a miliskující se dvojici.

***

Marie bydlela nedaleko a cestou mi sdělovala, ať se nebojím, že je rozvedená a sama. Doma hned vklouzla do koupelny a volala, ať si udělám pohodlí.

Sedl jsem si do pohodlné sedačky a žasl nad obrovskou televizí zavěšenou na protější stěně. Nedalo mi to, zapnul jsem ji a užasl..
Reproduktory přenášely zvuk zleva doprava a obraz byl tak blízko, že jsem se ocital přímo v ději. Přepínal jsem programy, jak jsem zvyklý z domova, až se na obrazovce objevilo porno. Stanice Leo. tv jela nepřetržitý program až do ranních hodin a nyní tam nějaký doktor klátil při vyšetření pacientku. Té se to netradiční gynekologické vyšetření líbilo a ječela jak protržená a muž vybavený pořádným pérem jí ho tam rval hezky až po koule. Opět mi erekce zvedla kalhoty a vtom mě zezadu objaly ruce kolem krku.
„To je hezký program, viď? Nezkusíme to naživo?“

Postavil jsem se, otočil a zíral, jak je Marie jen zabalená v osušce, celá vzrušená a dychtivá.
„Chceš si taky dát sprchu? Ručník jsem ti tam připravila,“ a odplula do ložnice.

Prošel jsem očistou těla a jen s ručníkem kolem pasu jsem vstoupil do ložnice, kde svítila malá lampička a Marie byla celá zakrytá přikrývkou. Její osuška ležela pohozená na zemi.
„Můžu zhasnout? Já se trochu stydím,“ špitla, když jsem k ní vklouzl.
Jen dotyk jejího nahého těla mě opět vzpružil péro.
„Nezhasínej… nemáš se za co stydět, jsi krásná,“ a další debatu jsem zamezil vroucím polibkem.
Marie rozevřela ústa a vyjela mi jazykem naproti. Volnou rukou jsem jí sáhl na prso. Bylo velké, měkké a přitom docela pevné. Vnímal jsem, jak má vztyčené a tvrdé bradavky a při stisku se celá zachvěla a tlumeně přes líbání vzdychla.
Mnul a mačkal jsem ty měchy, ona mi na oplátku sjela rukou mezi nohy a sevřela v dlani ocas. Hned ho začala jemnými a pomalými tahy honit. Byl jsem už nabuzený až hrůza a bylo jasné, že tohle nemůžu dlouho vydržet.

„Oooh… já… budu… stříkat,“ funěl jsem vzrušeně a Marie zrychlila honění a pak už jsem cítil, jak to ze mně jde a cákance semene jí dopadají na břicho a všude kolem.
„Promiň,“ omluvil jsem se, dívaje se na to nadělení, ale Marie se usmála.
„To nech být… pojď,“ a přitáhla mi hlavu k sobě a zase jsme splynuli v ve vášnivém líbání.
Byla skutečně velmi vyhladovělá a olíbávala mě všude po těle, znaje místa, kde to mají muži rádi.
Vzájemně jsme se věnovali svým tělům a když jsem se nabažil prsy, nebránila se, že jsem jí pozvolna klesal po těle až do klína. Sama rozevřela nohy a slastně zavrněla, sotva jsem jí jazykem projel dlouho neobdělávanou zahrádku.
Měla ji zarostlou hustým porostem tmavých chloupků, ale to mi nevadilo. Rozevřenou a mokrou studánku jsem našel hladce. Vytékající šťáva chutnala sladce a štěrbina se celá rozevírala pod očekáváním slasti z nejtěsnějšího spojení.
„Áááh… anooo… to… je… příjemnééé,“ vzdychala a kroutila se v návalech rozkoše.
Společně s kmitajícím jazykem se Marie sama začala uspokojovat. Třela si klitoris, zasouvala prsty do sebe a stále rychleji dýchala a sténala.
„Pojď… pojď… aaaah,“ vyrážela plná vlastních představ, až se udělala. „Božeee… joooo!“

Jak tam ležela, všimla si, jak si ji mlčky prohlížím.
„Nekoukej tak na mě!“ snažila se zakrýt přikrývkou.
„Jsi žena v nejlepších letech. Víš co chceš a co muži dát. Neřeš nic… samozřejmě seš krásná,“ hladil jsem jí prsa a celé tělo a druhou rukou si honil tuhý stonek ocasu.
Marie se uklidnila a převzala honitbu vlastní rukou. Přetáhla předkožku, pohonila a otevřela ústa, olízla žalud a začala ho zkušeně sát. Tvrdý ocas jí jezdil v puse a já natáhl ruku a rejdil přes mokré ulepené chlupy zmáčeným klínem.
„Už… tě… chci v sobě,“ ozvala se nakonec, uvelebila se na zádech, já se na ni porovnal a hladce do ní pronikl.
„Oáááh… ááhhh,“ slastný výraz se jí rozlil ve tváři.

Tvrdý ocas do ní vnikl až po kořen. Přirážel jsem strojově do krásně mokré a pružné pochvy, hrál si s prsy, hnětl je, pomačkával a laskal naběhlé tvrdé rozinky bradavek, což jí přinášelo další vlny rozkoše. Byla to nádherná souhra dvou milujících se těl, kdy jsme vnímali krásné sevření poševních stěn, masáž ocasu a jeho rytmické pohyby a přírazy.
„Oáááhhh… ooooh,“ sténala v narůstající rozkoši, prudké a hluboké přírazy stále zrychlovaly, až jsem naposledy přirazil a strnul.
V tu chvíli Marie pocítila trhavý výron semene, který ji umocnil nastupující vyvrcholení.
„Ano… už… už… jsééééém,“ vykřikla ve víru orgasmu, pevně mě rukama objala a nohy mi překřížila kolem pasu.
Ocas mi jen zvolna ochaboval a zůstal jsem v ní zasunutý, dokud její objetí nepovolilo.
„To byla nádhera… už dlouho jsem to nezažila,“ sdělovala mi se šťastným úsměvem.

Zůstali jsme v objetí, něžně se líbali a hladili a pak, příjemně znaveni, usnuli.

***

Probudil mě nějaký šramot. Někdo nepochybně vstoupil do bytu!
Probudil jsem Marii, ale ta zůstala klidná.
„To je dcera. Občas mě přijde navštívit. Má už vlastní byt. Vidí, že tu někoho mám a sem nepřijde, neboj se.“
Skutečně. Stín prošel kolem dveří do druhého pokoje a rozhostilo se ticho.
Když mě Marie vyprovázela, v předsíni jsem spatřil jasně žluté tenisky Converse zdobené růžovými nášivkami. Dceru jsem neviděl.
„Děkuji. Už jsem to moc potřebovala,“ mlaskla poslední pusa na rozloučení, aniž jsme si domluvili nějaké opakování.
Byl to skutečně jen sex na jednu noc.

***

U nás v podniku jsem rád chodil do kantýny. Prodávala tam jedna sympatická dívčina jménem Stáňa a nejedno mužské oko na ni rádo pohlédlo. Většina prodavaček již byly postarší dámy, ale tohle byla mladá krev… no prostě hezká mladá holka.
Netroufl jsem si na ni a kromě nákupu svačiny, jsem k ní neměl jiné požadavky.
Takových dotěrných chlapů už jistě musela odbýt a navíc jsem nepředpokládal, že by neměla přítele. Zkrátka se mi líbila, ale to bylo všechno.

***

Byl podnikový ples a náhoda tomu chtěla, že stůl, ob jeden našeho, obsadily ženy z kantýny a jejich kamarádky. Přišla pochopitelně i Stáňa.
Tomáš, poté co ji zkušeným zrakem zrentgenoval, souhlasně zamručel.
„Ty vole, do ní jdi, nebo půjdu já a ještě dnes ji přefiknu!“
To znělo jako výhrůžka a proto, jakmile spustila hudba, vyrazil jsem a Stáňu vyzval k tanci dřív, než to stihl někdo jiný.
„Já si tě pamatuju,“ řekla mi. „Chodíš k nám pro svačinu. Sušenky a limonádu, stále to stejný.“
„No jo,“ souhlasil jsem. „Ale někdy si dám i párek.“
„Ale stejně to vždycky vypadá, že máš ještě něco za lubem, nemám pravdu?“
„Hm… líbíš se mi,“ dodal jsem si odvahu a Stáňa se usmála.
„To to trvalo… myslela jsem si to. Žes nic neřekl?“
„Říkal jsem si, že jistě máš přítele a takovejch chlapů tě stále musí oslovovat…“
„Přítele nemám a s těma chlapama… zas takovej zájem o mě není. Nedělej ze mě modelku… ale tvůj zájem mě těší. Co s tím budeme dělat?“ vyzývavě se na mě zahleděla.

Takhle zblízka byla moc hezká. Nutno podotknout, že namalovaná a načesaná ženská na plese je každá krásná, ale Stáňa to evidentně s makeupem nepřeháněla, neměla důvod. Nebyla ani vyzývavá, rozparek šatů měla jen nad kolena, neměla holá záda ani ramena, přesto byla přitažlivá a dráždivá. Aspoň tedy pro mě.

Tancoval s ní i Tomáš a stranou mi řekl.
„Vole, to je micina… Zkusil jsem jít trochu do ní, ale není tak povolná. Ví co chce a navíc mi jasně naznačila, že jí seš víc milejší ty než já.“
„Jak to myslíš?“
„Tak jak ti to říkám. Jestli ji chceš sbalit, tak dneska máš jedinečnou příležitost.“

Měl pravdu. Tancoval jsem ještě s Bárou, asi padesátiletou vedoucí kantýny. Ta se na mě mocně tiskla a do ucha mi šeptala, že kdybych chtěl, že mi něco hezkého doma předvede. Jelikož ale byla, mírně řečeno, opilá, nic povzbuzujícího by to asi nebylo.

Stáňa se mě stejně po tanci zmocnila a ze své blízkosti už nepustila. A v ploužácích mi dovolovala stále těsnější a těsnější kontakt a doteky.
Po půlnoci už jsme se drželi pod stolem za ruce a po druhé hodině jsem ji vyprovázel domů.
„Kde bydlíš?“
„Mám podnájem Na Okruhu. Naši se jen hádali a jakmile to šlo, vypadla sem pryč. Teď mám klid, nájem je spíš symbolickej a paní říkala, že mi ten byt jednou nechá. Je už stará a moc hodná. Udělám jí nákup, uklidím… ona je sama, víš. Tak jí nahrazuju dceru.“

Cesta nám příjemně uběhla a přede dveřmi mi Stáňa na rozloučenou dala vášnivý polibek. Líbala nádherně, ale při divoké výměně jazyků se najednou odtrhla, zasmála se a zmizela v domě.
Od toho dne jsme spolu začali chodit.

***

Vztah se utěšeně rozvíjel, jen mít pro sebe chvíli nerušeného klidu jsme neměli. Tedy… asi takhle. Já žil stále v komfortním „mamahotelu“ a vzhledem k mé finanční situaci to zatím nevypadalo na změnu a Stáňa se k pozvání do svého hnízdečka taky nijak nehrnula.
Možná nemohla, nebo zatím nechtěla. Netlačil jsem na ní, i když mi nedostatek sexu lezl na mozek a spokojil jsem se holt s návštěvami kina, restaurací, procházkami a líbačkami v temných zákoutích a nebo před domem při loučení.

Jednoho dne se mělo všechno změnit. Stáńa asi usoudila, že je třeba vztah posunout dál, neboť nedáš-li chlapovi včas sex, utrhne se ze řetězu a bude se lísat k méně neochotné samičce.
„Dnes tě zvu k sobě. Bytná je v lázních, tak nehrozí kontrola. Víš, ona ke mně občas nečekaně přijde a nechci, aby nás tam přistihla. Návštěvy nemám zakázaný, ale… prostě bojím se, abych něco nepokazila.“
Byl jsem potěšen a doufal jsem, že návštěvou to neskončí a vyzkoušíme i kvalitu postýlky.

V daný čas jsem dorazil do bytu vybaven lahvinkou a kytičkou, jak mi poradila máma, když jsem ji řekl, že možná budu spát u přítelkyně. Táta zabručel něco jako dobrou zábavu, což matka okomentovala opovržlivým odfrknutím.
„No jo, chlapi, na co hned nemyslíte“ a já šel.

***

„Jé. Moc díky, pojď dál,“ uvítala mě Stáňa ve dveřích a přivoněla si ke kytici, která ji evidentně potěšila. Máma měla pravdu.
Bydlení 2+kk bylo plně dostačující. Stáňa tak měla samostatnou ložnici a zbytek obytný prostor s kuchyňskou linkou. Sprcha a samostatný záchod byly po rekonstrukci, a tak vlastně i nejmoderněji zařízené.

Stáňa mě posadila na gauč, který jí prý koupila máma a snesla připravené občerstvení, jednohubky a chlebíčky.
„Otevři víno a… pustíme si nějaký film?“
„Já nevím… sedni si vedle mě… budeme si povídat,“ oponoval jsem a Stáňa se mi uvelebila na klíně a jemně jsme se olíbávali a šeptali si slůvka lásky a podobné blbosti.
Holky na to většinou zabíraly. Tentokrát jsem to ale myslel vážně.

Pomalu jsem ji začal vyhrnovat tričko a když už ho měla na úrovni prsou, sama si ho přetáhla přes hlavu. Prsa měla ukrytá v podprsence, ale i tak jsem je promnul a Stáňa tiše vzdychla.
„Oohhmm… můžeš mi ji rozepnout.“
Vmžiku měla podprsenku dole a pevné dvojky se ocitly v zajetí mých dlaní a posléze i jazyka. Bradavky jí ztuhly a napřímily se.
„Ahhh… ahhh… pojď vedle,“ řekla tiše, vstala a přesunuli jsme se do ložnice.

Té dominovala velká postel, Stáňa byla patřičně vybavena a připravena.
Během líbání jsme se vzájemně svlékli, já ji zasypal polibky, pomalu nalehl mezi roztažené nohy. Sama mi pomohla se zavedením a já jen pozvolna zatlačil.
„Oh… áááh,“ vzdychla Stáňa táhle.
Povysunul jsem ocas a prudce přirazil. Tentokrát se vniknutí povedlo v celé délce a já v ní byl zaražen až po kořen.
Rozjel jsem přírazy a Stáňa sténala a vzdychala vzrůstající rozkoší. Líbali jsme se, ona mě hladila na zádech, já ji laskal prsíčka, bylo to slastné milování.

Po chvíli jsem ale potřeboval oddech a změnu polohy. Stáňa si mě osedlala a nyní si na ocase jezdila, jak potřebovala.
Sledoval jsem, jak se mokrý úd objevuje a mizí v houštině zarostlého klína, prsa jí hopsala do rytmu, já je tiskl a hnětl a Stáňa se na mě usmívala a a rytmicky hekala nad dosedy.
„Ah… ah… ah… můžeš… je… mačkat… víc,“ povzbuzovala mě, ať jí prsa nešetřím.
„Jo… joo… už… už… budu… ještě… chvilkůůů… uuuuh… joooo… úúúúžžž…“ táhle vykřikla v přílivu orgasmu a zhroutila se na mě. Mně ocas stále stál, ač k vyvrcholení jsem neměl daleko.

Pomalu jsem ji přetočil na záda, zvedl jí nohy, zapřel si je o ramena a pomalu a hladce do ní vnikl až po kořen.
„Ouuu… pomalůůů,“ zasténala, jak mě cítila hluboko v sobě.
Rozjel jsem pomalé přírazy a cítil, jak jí pochvou projíždím opravdu hluboko, až s dorazem na dno.
Stáňa ale nijak bolestně nesténala a já zvolna zrychloval a užíval si skvělou masáž ocasu a spěl k vrcholu. Bylo skvělé mrdat pulsující mokrou kundu a slyšet steny a vzdechy Stáni, poddané mi v této poloze. Cítil jsem poševní stahy kolem ocasu, byla to nepopsatelná slast.

„Mlask… mlask… mlask,“ pleskavě zněly přírazy a z ní, kolem přirážejícího ocasu, vytékaly stružky šťáv a máčely prostěradlo.
„Můžu do tebe?“ zeptal jsem se v poslední vteřině před výstřikem.
„Ano… joooo,“ vydechla a já ji vzápětí plnil dávkou semene.
Směs šťáv a semene z ní pak čůrkem vytékala a my leželi v objetí šťastní a unavení.
„Miluju tě.“
„Já tebe taky,“ stvrdili jsme si vzájemně vyznání vášnivým polibkem.

***

„Zvu tě na večeři,“ nadhodil jsem, když jsme se vydýchali a uklidnila se nám rozbouřená krev
„Mám hlad jako vlk, nebo spíš vlčice. Nechceš jít ale někam do nóbl restaurace, že ne?“ ujišťovala se Stáňa a hodila na sebe tričko a odrbané džíny.
V předsíni pak otevřela botník.
„Vezmu si tyhle, moc je nenosím.“
A já spatřil jasně žluté tenisky Converse zdobené růžovými nášivkami.

Autor

4.6 57 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Hezky napsáno s hezkým, otevřeným koncem. 👍

Junior

Výborná povídka. Ten otevřený konec dává naději na možné pokračování.

Juli

Pěkná originální práce, děkujeme 🤗.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x