Teta

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Teta
Počet zobrazení: 502

Dělal jsem inventuru v šuplíku a našel jsem tam jednu povídku ze svých autorských začátků.
Zprvu jsem přemýšlel o tom, že povídku upravím, ději dám realističtější formu, ale nakonec jsem se rozhodl, že ji zveřejním v původní verzi, aby se čtenář seznámil s mými pokusy psát erotické příběhy.

Sobotní návštěva u tety se trochu protáhla. Venku se již začalo stmívat. Pod okny občas zazvonila projíždějící tramvaj.
„Budu už muset jít do práce,“prohlásil strejda, kterému se na noční dvanáctku zrovna moc nechtělo. „Ráno přijdu později,“ oznamoval mezi dveřmi a dodal :“Po práci si skočím ještě na dvě piva.“

„No nic teto, půjdu taky,“ chystal jsem se k odchodu.
„Kam bys pospíchal?“ zdržovala mne teta. „Už nejsi malý kluk, abys byl v osum doma. A víš co? Zavoláme mámě, že dneska budeš spát u nás. Jsi dospělý a máma se bez tebe jednou obejde. Uděláme si nějakou dobrou mňamku k televizi a já se tu alespoň přes noc nebudu bát.“
Nezbývalo nic jiného,než s tetou souhlasit. Ostatně, neměl jsem nic v plánu, a spát jednou mimo domov nebylo zas tak špatné. Večer u televize a chlebíčků ubíhal docela hezky. Bavili jsme se s tetou o všem možném. Co škola, co holky a tak podobně.
Občas se ale stalo, že jsem se neudržel a zívl si.
„Možná, že je čas si jít lehnout,“ prohlásila teta. „Kam tě uložím?“přemýšlela nahlas. „Nechce se mi rozestýlat. Víš co? Lehneš si do strejdovy postele,“ nakonec rozhodla a odešla mi odestlat.

Lehl jsem si jen ve slipech, přikryl se dekou a koukal do stropu. Z kuchyně se ozýval cinkot nádobí. Pak jsem ještě slyšel, jak teta pouští vodu v koupelně, její šplouchání a pozpěvování. Oči se mi začaly zavírat a já usnul.

Když jsem se probudil, bylo v celém bytě ticho a teta oddychovala v posteli vedle mne.
Přišlo na mne čurání a tak jsem se v tichosti odšoural na záchod. Při návratu do ložnice se přede mnou otevřel pohled pro bohy.
Teta ležela na boku, noční košili vysoko vyhrnutou, bílý, obnažený zadek jí svítil v přítmí pokoje. Neměla kalhotky.
Přiblížil jsem se k posteli a opatrně si lehl vedle ní lehl.
Nemohl jsem z jejího zadku odtrhnout oči. Již samotný pohled mne začal tak vzrušovat, že jsem neodolal a sáhl si do rozkroku. Můj úd začal rychle tvrdnout a vztyčovat se, že se ve chvíli vyprostil ze slipů a trčel mi k tetinu zadku.
Dostal jsem doslova bláznivý nápad, vyhonit si ho. Uchopil jsem úd a přetáhl si kůžičku. Dech se mi zrychloval a ruka mi začal přejíždět po na kost ztvrdlé tyči.
Honil jsem si ho a ztrácel kontrolu nad svým tělem. V jedné chvíli jsem se dotkl žaludem tetina zadku. Rychle jsem ucukl, ale bylo již pozdě.
Teta to určitě ucítila a začal se ke mně obracet. Skoro jsem nedýchal a jen čekal, co se bude dít.

Teta spočinula pohledem na mém údu. „Ale, ale, co to tady máme?“divila se na oko a pomalu k němu sunula svou ruku.
Uchopila ho pevně a několikrát mi přetáhla kůžičku přes žalud. Skoro jsem nedýchal. Dotyk její teplé dlaně mne přiváděl k neskutečné rozkoši, že jsem musel až zavřít oči.
Nikdy před tím jsem ani nepomyslel na něco takového, a teď ho má teta v ruce a honí mi ho.
Tlačil jsem jí ho co nejvíce do dlaně, začal přirážet a prosil jí aby přidala na rychlosti. Ruka jí jen kmitala.
Do údu se mi tlačila z varlat známá slat a nezadržitelný tlak explodoval na vrcholu žaludu.
Po několika výstřicích stékalo mé horké semeno po její ruce. Měl jsem ho všude. Dech se mi začal zklidňovat.
Teta si otřela ruku o mé břicho. Dívala se na mne přivřenýma očima a spokojeně se usmívala.
„Jdi se utřít, miláčku,“vystrčila mne z postele.
Opláchl jsem si ruce, vlezl do vany, obnažil si žalud a pustil sprchu. Chvíli jsem si ho sprchoval vlažnou vodou a bylo mi dobře.

Do ložnice jsem se ale nevrátil. Lehl jsem si v obýváku na pohovku a vzpomínal na prožitou slast. Opět se mi před očima objevil tetin zadek a znovu jsem si připomínal její ruku na svém údu. Ten začal tvrdnout a za chvíli mi zase stál v plné síle.
Vstal jsem a šel k ložnici. Jakékoliv zábrany šly stranou. Věděl jsem, že na druhé straně leží teta, která určitě neřekne ne.
Vzal jsem za kliku a otevřel dveře. Teta nespala.
Stanul jsem před ní nahý, se stojícím údem. Teta na mne zírala s otevřenýma očima a hltala pohledem můj, do tmy trčící úd.
„Pojď pod peřinu,“ vyzvala mne nakonec a odhrnula deku.
Přede mnou se otevřel pohled na její krásné tělo. Nečekal jsem a nic a lehl si k ní a přitiskl jsem se k jejímu nahému tělu.

Cítil jsem na hrudi její vzdouvající se prsa a na břiše chlupy jejího pohlaví. Uchopila mne za úd a zavedla si ho mezi nohy. Ucítil jsem teplo, které vycházelo z jejího rozkroku.
Třela mým údem mezi pysky své štěrbinky a při každém dotyku žaludu údu s jejím poštěváčkem silně vzdychla.
Obrátil jsem jí pod sebe. Teta roztáhla nohy a já si mezi ně lehl.
„Buď opatrný,“ zaprosila.

Vložil jsem jí úd mezi pysky a mírně přitlačil. Mé mužství si našlo ten správný otvor a já pomalu vnikal do hlubin tetina pohlaví. Vnímal jsem jsem teplo, které z ní vycházelo i vlhkost stěn pochvy, svírající můj úd.
Byl to krásný pocit, který jsem si přál prožívat celou věčnost.
Začal jsem se na tetě pohybovat a při každém přírazu vniknout do ní ještě hlouběji. I teta si vychutnávala těsnost našeho spojení a snažila se dostat můj úd do sebe co nejvíce. Nechtěl jsem ani měnit polohy.
V tomto těsném spojení jsem se vydráždil natolik, že jsem ani netoužil po ničem jiném, než ho mít vražený v tetě.
Hladil jsem jí prsa, líbal jí bradavky. Oba jsme se plně oddali milování.
Pak se ozvala známá bouře a semeno se tlačilo ven. V poslední chvíli jsem ho stačil z tety vytáhnout. S úlevou plné rozkoše jsem jí vystřikoval sperma na břicho.

Ještě dlouho jsme na sobě leželi a vychutnávali si doznívající vlny vzrušení. „V pračce vem ručník, ať to máme do čeho utřít.“
Po chvíli jsem se vrátil s ručníkem a semeno jí utřel z těla. Lehl jsem si vedle tety a s rukou na jejím prsu jsem usínal.

Když jsem se ráno probudil, postel byla už prázdná. Z kuchyně se ozývalo spokojené pobrukování mé tety.
Pobíhala v župánku kolem sporáku a připravovala snídani.
Stál jsem mezi dveřmi a se zalíbením jí pozoroval.
„Tak pojď ke stolu,“vyzvala mne. „Hned zítra si skočím na gyndu a nechám si napsat nějakou antikoncepci,“ švitořila.
Položila mi papírek na stůl.
„Tady jsem Ti napsala, jak má strejda šichty. A tady máš pětistovku na měsíční jízdenku, aby sis nemusel pořád kupovat lístky. Teď se pořádně najez, abys něco vydržel, ty samečku,“ a položila přede mne talíř s jídlem.

Počet zobrazení: 502

Autor

Navigace v seriáluTeta 2 >>
4.8 57 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Povzbudím tě, také jsem našel jeden ze svých prvních pokusů starý cca 20 let. Je to napsané ještě na stroji, tak musím najít čas a dám to sem. A jak bych to řekl… No, už prostě píšu jinak 🤣

Junior

Pěkná povídka. Myslím, že je dobře, že jsi ji nepřepsal. Je vidět, že jsi ve svém psaní velmi pokročil. Myslím, že se to děje u většiny autorů.

Denis86

Moc rád bych ti poděkoval za tvou odvahu ukázat tvou povídku z tvých počátků .
Moc děkuji autorovi za povídku .

Juli

Dobrý “ Děde“. Teta byla praktická žena 👍.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x