Už nebudu hodná

Tak to je fakt sešup dolů. Minulý týden jsem dostala padáka z práce (trest za to, že jsem nepodržela šéfovi) a dnes jsem se dozvěděla, že mě můj manžel už dlouho podvádí s naší kamarádkou Lenkou. Jezdí s ní na dovolené, vydržuje si ji a ze mě dělal déle než rok úplnou krávu. Celé město to ví dříve než já. Takhle mě ponížit, takhle mě odkopnout.
Je to jak nějaké znamení nebo signál, že se něco v mém životě asi změnit má. Doposud to byl nudný život docela hezké holky z vesnice, kterou sbalil sebevědomý a docela bohatý chlápek, vzal ji do velkoměsta, zajistil jí práci i slušný životní standard a já mu měla porodit děti, starat se o ně a o dům, dělat mu takové zázemí.
To jsem až dosud dělala, akorát do jiného stavu jsem zatím nepřišla. Dle všech vyšetření to vypadalo na problém na jeho straně. Měl dost málo mrštných spermií, ale na klinice nám řekli, že časem se to povede buď přirozeně nebo s jejich pomocí. Takže nepovede, s takovým hajzlem děti nechci.

Co teď. Holka z vesnice sice jsem, ale to neznamená, že jsem úplně blbá. Martin, můj manžel, neví, že já vím. To je jasná výhoda. Teď jen tu výhodu využít do maxima.
Jaké jsou možnosti? Tak k penězům se dostanu jen do společného účtu, který byl zřízen pro chod domácnosti a pro moje výdaje. Tam toho ale moc nebude. Další účty jsou vedeny jen na Martina a já se k nim nedostanu.
Zbývá společný dům, auto, abych dosáhla na víc, budu muset použít i nefér zbraně.
Plnou moc pro veškerá jednání ohledně domu jsem si nechala podepsat se záminkou jednání s bankou k ukončení hypotéky, což dokonce byla i pravda.
Dalším krokem bylo vytvoření si materiálů pro lepší pozici při vyjednávání. To vyžadovalo docela přípravu a koordinaci.

Vnitřní kamerový systém jsem doma měli, ale zvýšení počtu kamer, zlepšení kvality snímání, režim spouštění při jakémkoliv pohybu, nahrávání na můj cloud a následné smazání ze systému, to bylo vše, co bylo potřeba změnit.
Martina jsem přemluvila, aby mi dohodil práci u svého nejlepšího kamaráda, že nechci být doma. Nastupovat jsem měla za čtrnáct dní, a tak jsem využila času a objednala si dovolenou (oficiálně s kámoškou) ve Španělsku.

Na dovolené jsem si užívala u moře a netrvalo to tak dlouho (dva dny) a už jsem tam čas netrávila sama. Nějaký Angličan mě sbalil v baru a od té doby jsem si s ním opravdu užívala.
Moc dlouhá platonická předehra neproběhla, už po prvním večeru v baru mě na jeho pokoji tak skvěle oprcal, že si nepamatuji, zda mi to Martin někdy takhle hezky udělal.
Řvala jsem jak tygr, on neustále dráždil celé moje tělo. Moje střední, ale pevná prsa tahal za bradavky, až do maxima, celou moji lasturu sál a cucal, do zadku mi strkal prst nebo i dva a ten jeho pták. Takový banán, hodně ohnutý nahoru s velkým žaludem, celý vyholený, parádní exemplář.
Všichni říkají, že na velikosti nezáleží, ale mě tahle jeho velikost fakt bavila, když mi ho tam cpal, tak jsem se cítila fakt plná.
Když mě poprvé vystříkal, ihned ho ze mě vyndal a dal mi ho olízat.
Nebyl to postup, na který bych byla zvyklá, ale jeho to nějak rajcovalo, tak proč bych mu neudělala dobře.
Mathew, tak se jmenoval, mě šukal každou možnou chvíli, dokonce i na pláži, když už tam večer (skoro) nikdo nebyl. Něco jsem se snažila nahrát tajně na mobil, žádná vysoká kvalita, ale třeba se to bude hodit.
O Mathewovi jsem se snažila zjistit co nejvíce a strejda Google mi dost pomohl. Byl to spolumajitel nějaké technologické firmy a ve Španělsku byl částečně pracovně, občas si odskočil z hotelového komplexu na nějaká jednání.
Jak je na tom v soukromém životě jsem nejdříve nevěděla, ale časem jsem vypátral i to. Manželka, dle fotky dost při těle a asi dvě děti.

Za týden jsem toho našukala víc než za předchozí půlrok. Mathew byl sympaťák, ale v podstatě taky trochu další mužský hajzl, který zahýbá své ženě. Uvidíme, zda ta videa nějak „využiju“.

Po návratu z dovolené jsem nastoupila do nové práce na naprosto podřadnou pozici asistentky. Chvíli jsem se rozkoukávala, abych zjistila, jak vše funguje, ale práce to byla tak na dvě hodiny, zbytek času jsem mohla věnovat svým aktivitám.
Tomáše, kamaráda mého muže, majitele firmy, spokojeného manžela středního věku, jsem svedla na prvním firemním večírku.
Už byl trochu opilý, ale udělal mi to opravdu dobře, v takovém kumbálku mi to dělal snad hodinu ze všech možných pozic.
Pička mě už bolela, dokonce mi ho narval i do zadku, to teda vůbec nemusím, ale musím svému plánu něco obětovat. Když jsme se sešli podruhé, už jsem byla připravená, v hotelovém pokoji jsem připravila pár kamer, vše si nahrála pro další použití.
Už během dovolené a i po návratu jsem pravidelně kontrolovala nahrávky z domácího „studia“. No, bylo to zajímavé.
Martin se opravdu činil, ale k mému překvapení se neomezoval jen na moji (bývalou) kamarádku Lenku, ale opakovaně šukal i s naší sousedkou Martou, což byla opravdu luxusní plastiková kočka, jejíž jedinou činností byla starost o své tělo (a prcání s mým manželem) a dvakrát dokonce stihnul takovou rychlovku s naší uklízečkou. To už byla taková paní ve středním věku, šedivá myška, ale když jsem ji viděla na tom videu…

Ty nahrávky jsem pořizovala s nějakým plánem, ale netušila jsem, že jako vedlejší produkt z toho vznikne program pro moje večery, když manžel nebyl doma.
Bylo to fakt zvláštní, vždy se dostavilo nejdříve hrozné naštvání a vztek, ale postupem času přišlo i vzrušení a tahle směs pocitů bylo fakt něco nového. V podstatě vždy to končilo tím, že jsem sledovala monitor, ruku zabořenou do své kundičky, někdy jsem si vzala na pomoc i vibrátor a skoro vždycky jsem se udělal dříve než aktéři ve videu.
Trochu mě štvalo, že alespoň dle mého předváděl Martin lepší výkony než se mnou, ale možná za to můžu taky trochu já, protože takovou nadrženost jako naše uklízečka opravdu u mě asi nezažil.
Ta stará nenápadná mrcha se změnila při sexu v ďábla. Kozy mu cpala do pusy, jeho ruku mu cpala do té své ohromné píči, za chvíli ho zase dusila tím, že si mu sedla na obličej a vrtěla se mu na něm tak, že potom měl nos i pusu potřísněné její šťávou. To, jak ho tahala za koule a ptáka, to jsem nikdy neviděla, skoro jsem se až bála, aby se něco nestalo. Dokonce ho plácala i po zadku (odtud tedy má ty modřiny, ne že spadl na kole) a cpala mu prsty do análu. Dávala mu dost zabrat, docela jsem se divila, že potom byl schopen podat alespoň nějaký výkon, když jsem po něm večer chtěla něco já.
Občas jsem ho taky chytla za ptáka a přišlo mi, že párkrát tiše sykl.
Mě naše šukání začalo nějakým zvrhlým způsobem bavit, v hlavě jsem se s ním už loučila, ale tělo si ještě užívalo, v mozku mi běžely obrázky z nahraných videí, no prostě docela odvaz.

Vše směřovalo ke dni D, ale ještě mě chyběly nějaké detaily k dotažení. Martin odjel na tři dny na služební cestu (nebo taky na šukací cestu) a já to využila.
Pozvala jsem makléře, v podstatě obratem prodala dům, sice lehce pod cenou, ale s penězi částečně ihned, částečně po přepisu, celkem 23 milionů, vystěhování za dva měsíce. Papíry klaply, nikdo nic nezpochybnil, ještě bude trvat přepis na katastru, ale ten čas využiju na další přípravy.
Nové účty, najít nové místo, kde budu žít v Čechách, najít místo, kde budu přes zimu (zimu nemám ráda).
Překvapivě to nebylo tak složité, malá vilka na kraji jihomoravské vesničky se mi opravdu líbila a skromná chatička na Lomboku mi taky bude stačit.

V práci jsem si hrála na slušnou holku a ničím nevyčnívala, občas ještě ze setrvačnosti podržela šéfovi a celkově jsem teď už jenom čekala na správný okamžik.
Den D je tady, dobrá večeře, dobré víno, tašky se základními věcmi radši sbalené a připravené v autě.
Martin přichází, je trochu překvapen tou slavnostní večeří, v paměti hledá, zda nezapomněl na nějaké výročí.
Po večeři otvírám notebook a beze slova pouštím video se sestříhanou verzí jeho výkonů.
Marin rudne, střídavě sleduje video a mě. Mě to překvapivě docela vzrušuje, v kalhotkách mám mokro. Ale taky se dost klepu, aby to vyšlo, aby mě ve vzteku nezabil. I to mám pojištěné, a tak mu to radši řeknu, aby ho taková blbost nenapadla. Vše se nahrává a online ukládá na cloud, kam je vstup přes heslo, které je uloženo u mého notáře.
Po chvíli zastavuji video a sděluji Martinovi následující.
„Opouštím tě a už tě nechci nikdy vidět.“
„Chci jako odškodné každý měsíc 40.000 Kč a jednou ročně 1% z obratu tvé firmy poslat na účet, jehož číslo ti pošlu.“
„Tento dům už není ani můj ani tvůj, je prodán a do měsíce se musíš vystěhovat. Peníze z prodeje jsou moje.“
“ Pokud cokoliv z řečeného porušíš, nedodržíš, budeš se snažit mě vyhledat či mi ublížit, tak toto i další videa budou zveřejněna, samozřejmě se vše dozví tví rodiče.“
Věděla jsem, že toto je Martinovo slabé místo, rodiče oba doktoři, smetánka společnosti, cnostní až do morku kostí, ti by ho vydědili nebo zabili.
Martin až do této doby neřekl ani slovo. Teď se nadechl a začal ze sebe sypat: „Ty děvko, to nemůžeš. Jsi svině!“ a další nadávky, ale já jako bych ho neslyšela.
Když se vyzuřil, jen jsem mu klidně sdělila, že, pokud něčemu nerozumí, ať mi napíše mail. Své věci si vystěhuju příští týden.

Odešla jsem středem, skočila do auta a odjela do hotelu. V hotelu jsem si objednala láhev vína na pokoj a se shlédnutím videa, kde to můj manžel dělal mé sousedce, až jí silikony fackovaly, jsem si to udělala dvakrát rukou a unavená usnula.
Ráno jsem zajela do zaměstnání. ukázala amatérsky natočené video naší soulože mému šéfovi.
Ten lítal po kanceláři jak lev v kleci, řval na mě, v podstatě opakování včerejšího vystoupení, akorát, že místo manžela byl manželův (asi už bývalý) kamarád. Dohodli jsme se na 25 tisících, (nejsem přece hamižná), plus nějaké bonusy dle obratu společnosti.
Vše bylo vyřízené, vše důležité uloženo v bance či u notáře.

Tak si žiju svůj poklidný život na vesnici, dokonce jsem si koupila svůj malý vinohrad. Seznámila jsem se s jedním mladíkem, který mi pomáhá s vinohradem. Je sám, hrozně nesmělý, ale když já mám chuť, tak ho pozvu ke mně a on mě šuká tak dlouho, dokud neřeknu dost. Je prostě k neutahání, velká hora svalů, žádný jaderný inženýr, ale je to hodný kluk, má mě rád, nic po mě nechce a hlavně je to fakt hřebec.
On mě začne hladit, mazlit se se mnou, osahávat mě hned po zprávách v osm večer, a když se postupně pětkrát nebo i víckrát udělá a já mám za sebou třeba i deset orgasmů, kdy chvílemi nevím kde jsem a co se děje, tak ho ve dvě v noci prosím, aby už skončil, že už jsem všude hrozně citlivá a hlavně, že musíme jít spát, protože ráno jdeme makat do vinohradu.
Tu chatičku na Lomboku docela dost pronajímám, koupila jsem ještě pár dalších a udělala z toho takový miniresort, takže další zdroj financí celkem bez práce.
Zatím mě to takhle baví, město si můžete strčit víte kam… Hlavně mě nezkoušejte nějak naštvat, protože mstít já se umím.

PS: Toho Angličana jsem vzala na milost, dokonce za mnou přijel jednou i s rodinou na Lombok a stali se z nás kamarádi.

Autor

4.3 43 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harai

Tahle povídka měla potenciál. Škoda, že nebyl úplně využitý.

Junior

Výborná povídka. Těším se na nějakou další.

Tomas

Poviedka ma naozaj potencial. Ale myslim ze mohol byt viac vyuzity. Rozvitute viac situacie opis.. ale chapem ze kazdy autor nejak zacina a kazdy ma svoj styl. Nechcem nikoho odradit. Poviedka sa mi paci a rad si od autora precitam aj ine.

Shock

Jako chlapovi mě při čtení zatrnulo, ale…. za ty nevěry si za to můžou. Z ženského pohledu je to asi v pořádku jak s nima vyjebala, ale byla drsná. Chlapi jsou snadno sveditelný, takže to dopadlo, jak to dopadlo. Není nic horšího, než rozjetá naštvaná žena.
Hezká povídka.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x