V kasárnách

Počet zobrazení: 195

Příběh, který chci vyprávět se odehrál v dobách kdy z chlapců, muže chtě nechtě tvořila základní vojenská služba. Toho času již pouze roční.

Já byl krátce ve výkonu služby pro vlast, jako voják z povolání na postu velitele čety.
Tehdy jsem často býval mimo domov, ať již z důvodu různých vojenských cvičení, či jen čtyřiadvacetihodinových služeb na útvaru, kdy bylo třeba tu havěť v základní službě ohlídat.

Alkohol, útěky i zakázané dámské návštěvy v kasárnách na ubikacích mužstva nebylo vůbec nic neobvyklého. Chlast a to, že si občas některý z vojáků udělal výlet bez souhlasu nadřízených nebyl až tak zásadní problém, vždy se to dalo nějak pořešit ke všeobecné spokojenosti. 
Ovšem ona dámská přítomnost v kasárnách, to už jaksi drobná potíž byla. Ženské pohlaví totiž jak známo vyvolává, řekněme značný neklid v bujných mladících, tedy alespoň těch,  kteří preferují heterosexualitu.
Zvláště pak, když se v takzvaném “přijímači” kluci nedostali měsíc mimo vojenský objekt. Testosteron z nich jen stříkal, porno-časopisy povalující se všude kam jen oko pohlédlo a tlumící prostředek, jako byl např. brom se již nepodával.
A do takového prostředí se občas podařilo starším vojákům, za krabičku cigaret stráži na bráně,  propašovat holku.
Ten kdo prodělal vojenský výcvik mi dá jistě za pravdu, že slečny, co měly rády vojáky a podobné situace vyhledávaly rozhodně nebyly žádné světice

Já sám zažil několik situací, kdy holka šla z náruče do náruče a na ložnici mužstva stála fronta nadržených kluků, aby konečně po dlouhém půstu zasunuli ocas do více než kvalitně projeté štěrbiny. 
V případě, že slečně nevadil téměř nekonečný počet souložníků a ten, kdo ji přivedl neměl problém se podělit s kolegy, se mnohdy několikahodinová akce odehrála v poklidu a bez většího povyku.
V opačném případě, když dívka přecenila své schopnosti a “převaděč” se neměl v plánu dělit a byl odhalen v úkrytu, kde si chtěl sex s děvou soukromě užít, bylo zle.

 Vzpomínám na jednu událost, kdy četař, který měl za týden odcházet do civilu, splnil své dívce sen podívat se do večerních kasáren a udělat pro ní tajnou exkurzi po ložnicích mladého vojska. S holkou chodil necelý rok, poznal ji, kde jinde než před kasárnami. Dostal ji v pohodě až na ložnice mužstva, krátce po vyhlášení večerky. 

Když obcházeli druhý pokoj, dostala dívka pod vlivem prostředí, (musela si připadat jako vosa v cukrárně), chuť flirtovat. 
Samozřejmě na časté nabídky, aby se např. chvilku posadila na kus řeči, nebo se před ní vojín zcela odhalil, reagovala nikoli odmítavě, což jejího milého nikterak netěšilo.
Začal na všechny řvát včetně své vyvolené, čímž vzbudil pouze posměch. Vojáci nabuzení dámskou přítomností vůbec neřešili, kdo je služebně starší, či snad hodnostně výše.

Po chvilce naštvaně vyběhl z ložnice s tím, že dívka jej bude jistě následovat, to byla však chybná úvaha.  Když jeho miláček zůstal v místnosti, uraženě odběhl zapálit si cigaretu mimo budovu.
Po slabé čtvrthodince  se uražený četař vrátil zpět, aby pochopil že budoucnost jeho vztahu se slečnou je v prachu.

Matrace ještě před chvílí pečlivě uložené na patrových postelích nyní naskládány po zemi uprostřed pokoje a armáda v hojném počtu dobývala hrdě vztyčenými buchary svých vojáku štědře vlhnoucí lůno četařovi dívky.
Ba co víc, kluci se z nedočkavosti o to, kdo si v ní dřív smočí ptáka, začali rvát.

Když jsem byl přivolán k vzniklé situaci nestačil jsem se divit.
Ložnice plná nahých vojclů s trčícími penisy, část z nich se tluče mezi sebou a druhá skupina mrdá holku na všechny způsoby, no a jí tento stav, tak nějak plně vyhovuje.

Ještě zmíním že nerozvážný četař do konce své vojenské služby skončil na ošetřovně, jako ležák s pohmožděným ramenem, a pošramocenou psychikou, když se snažil dívku odtáhnou ven, ona se odmítla podvolit a poštvala na něho své nové “ kamarády”.

Takto v nástinu více či méně fungovala naše hrdinná armáda za éry let devadesátých.

No a jak to tak bývá člověk je tvor nepoučitelný. Takže i já jsem si musel odbýt svou zkušenost a přesvědčit se, že pradávné živočišné pudy a tělesné touhy jsou nade všechny rozumné úvahy a sliby věrnosti. Ať z pohledu vojenských řádů, či z hlediska vztahů dvou lidí založených na “lásce”.

Byl horký letní večer a já si vyrazil se svou ženou na večerní procházku. Povídali jsme si o ledasčem. Nesmysly aby řeč nestála. Pak manželka navodila téma mé práce a bylo zjevné, že ji velice zajímají všeliké skutečnosti ze života vojáků. “Chudáčků, jenž stát povolal ke službě a tím je vyrval z náručí svých matek a milenek”, jak dramaticky pronesla s jistým milosrdenstvím ve svém hlase s touhou zachraňovat ty nebožáky.
Přiznám, že jsem věděl o manželčiných tajných představách o nichž mi vyprávěla, vždy když měla povznesenou náladu. V nich vystupovalo vždy vícero mladých mužů, jenž se mé ženě věnovali k jejímu plnému uspokojení a ona si užívala jejich více než smělé pozornosti. 
Ovšem fantazie a sny má většina z nás a v těch je dovoleno vlastně vše, co nám působí okamžiky plné rozkoše, ale jejich naplnění také spousta z nás nikdy nezrealizuje. A tak jsem to také bral, sny které zůstanou v říši snů.
Uvítal jsem její rozmar poslouchat mé hanbaté historky a vyprávěl své zkušenosti a hezky jsem jí líčil čeho jsou ti chudáčci schopni.

Dotkl jsem se samozřejmě i problematiky dámských návštěv a co se v kasárnách děje po večerce v kabinkách toalet a ve sprchách, kdy začnou být horkým zbožím obrázkové časopisy plné obnažených a kopulujících žen.
Manželce doslova zářila očka a hltala každičké slůvko. 
Jiné téma hovorů již nebylo prakticky možné, chtěla poslouchat, co jsem kdy viděl a zažil, kdy jsem, jak koho nachytal když si to dělal a podobně. Naprosto neskrývala jistou žádostivost.

 A snad v dobré vůli vůči mé lásce mě napadlo, protože se náš společný krok ubíral nedaleko od mého pracoviště, pozvat manželku na kávu do své kanceláře. A nechat ji nasát onu atmosféru jenž ji tolik poutala.
“Tak tedy víš co, drahá? Pojď se přesvědčit sama o stavu mužstva, jak fungují když se nikdo nedívá.”
Navrhl jsem, manželce návštěvu své roty.

Nejprve rozpačitě odmítla, že se to nehodí a že bych mohl mít problém u nadřízených.
Ovšem cítil jsem z její slov jisté frázování, odmítání spíše ze slušnosti, její pohled doslova volal “pojďme hned”!
Ujistil jsem jí tedy, že občasná přepadovka je v pořádku a dokonce i žádoucí, no a když mě doprovodí krásná žena… alespoň to ti rošťáci nebudou vnímat tak negativně.

Zanedlouho jsme procházeli kasárenskou branou. Dozorčí nás na vchodě pouze pozdravil a dál si nás nevšímal.  Na volném prostranství uprostřed systému budov který se nazývá “ buzerák”,  byl s přicházejícím večerem klid Pouze v rohu, kde ústila dlážděná cesta ke sportovnímu areálu postávala malá skupina kouřících vojáků. 

 Bočním vchodem jsem s manželkou proklouzl do patrové budovy.
Na chodbách bylo ticho, potkali jsme pouze pár kluků trousících se z umyváren.

Zastavil jsem se u dozorčího roty a zeptal se na novinky toho večera. Odpověděl pár naučených vět a jestli může nějak pomoci,  při tom neustále po očku sledoval můj dámský doprovod.
Oznámil jsem mu, že se jdu jen krátce mrknou, zda je vše OK a projdu si ložnice.
Souhlasně přikývl.

 Tím jsem měl odbyté oficiality a mohl jsem se věnovat manželce.
“No tedy drahá, než dáme kávu provedu tě tu. Ať si o tom nadrženém hnízdě uděláš reálnou představu.”

 Zamířil jsem své kroky rovnou do míst která byla k uvolnění mužských “tlaků” využívána nejčastěji, do umýváren. Žena mě poslušně následovala.
Vstoupili jsme do velké místnosti  s vysokým stropem. Umyvadla zde byla oddělena od sprch pouze nevysokou zástěnou, takže bylo všude dobře vidět.
Uvnitř provádělo osobní hygienu několik vojáků s tím, že zde jakož i jinde v objektu pobíhali pouze v  trenkách, jak bylo tradicí a ve sprše samozřejmě pár nahých zadků, což na začátek manželku evidentně pobavilo. Moje přítomnost zde nebyla nikterak vyjimečná, takže se jejich reakce zúžila pouze na pozdrav. Pozornosti však neunikla přítomnost mé ženy. 

Činnost v umývárně náhle ustala, polonahé, či úplně nahé vojsko zůstalo zírat. Ti drzejší prohodili i pár dvojsmyslných poznámek, na což jsem reagoval  slovy, aby si nechali nemístné připomínky a nedělali bordel.
Následně jsem se ženou opustil očistnou místnost. 

“Klika, že zrovna některý z nich neprováděl sebeuspokojavcí kůru,” pronesl jsem k manželce. Ta se pouze uculovala a mezi zuby procedila téměř neslyšné “škoda”.
“Říkala jsi něco miláčku…?” 
Dělal jsem, že jsem nezachytil jeji impertinentní poznámku.
“Jenom, kde bude nyní pokračovat naše prohlídka?” odvedla moji pozornost jiným směrem.
“Nyní si tě dovolím pozvat k exkurzi na pokoje mužstva, a to bude teprve zajímavá zkušenost,” zavtipkoval jsem.
Ona odvětila, že s velkým očekáváním ráda přijímá pozvání mezi nadržené samečky.

Občas se tak bavila na můj účet, ráda provokovala. Měla to tak nějak v sobě.
Pokračoval jsem tedy s křehkým doprovodem své drahé po ubikacích.
Na ložnicích byl také klid, spousta vojáků byla na prodloužených vycházkách doma, nebo kdesi ve městě a tak byla na pokojích pouze část běžného osazenstva.

Pokoj byl  poměrně velká místnost po stranách umístěné patrové, kovové postele s jednoduchou matrací a zeleným prostěradlem na ní. U postelí malé skříňky na osobní věci vojáků, uprostřed pokoje široký průchod a u zdi stál stůl a několik židlí.
Tolik ke skromnému, avšak účelnému vybavení vojenských ložnic. Na postelích se různě povalovalo ono mužstvo.
Nutno dodat, že velká část přítomných opět jen tak v trenkách, což ve skutečnosti manželku zajímalo zřejmě nejvíce. 
Panovala zde poklidná atmosféra, spíše nudná. Někteří chlapci si četli, nebo poslouchali muziku a nebo psali list například své milé s ujištěním své a sondování její věrnosti.

Ovšem přítomnost onoho ženského elementu poklidný ráz večera na rotě pomalu měnil.
Chlapci začali být poněkud roztěkaní a pozornost doposud věnovaná konkrétním činnostem byla  najednou upírána směrem k mé ženě.
Řekl jsem si, že již bylo dost vojenské procházky a pak už vlastně nebylo ani kam pokračovat.
Ne že bych byl přehnaně žárlivý, tomu jsme v té době již dávno odrostl, ale pozornost kterou poutala manželka u některých jedinců byla řekněme víc než jen pouhou reakcí na druhou osobu v jejich blízkosti.

A tak jsem ženu zavedl rovnou do lampasácké kanceláře, jenž jsem sdílel s kolegy. Samozřejmě v tento čas  zde nebyl již nikdo z nich. 
Kancl byl zařízen o poznání lépe než pokoje “záklaďáků”.  Psací stoly, židle, křesla s konferenčním stolkem skříně na spisy a malý barový pult, kde se dala udělat káva a drobné občerstvení a též postel, když někdo z nás zůstával přes noc.
Připravil jsem tedy kávu a přisedl si k manželce do křesla do něhož se uvelebila po příchodu.
Pronesla pár frází o útulnosti kanclíku a neopomněla zmínit postel, jenž zde určitě sloužila k jinému účelu než pouze spánku, jak prohlásila
“Jo!” zavtipkoval jsem. “Občas si sem některý z nás přivede slečnu.”
Avšak ona tento druh humoru neměla příliš v oblibě a hned mi to dala znát. Co se týká schopnosti žen, vrátit vám i třeba hloupý žertík jsou v tomto excelentní.
”Hm…, a nebo chlapce že?” prohodila s pohrdavým úsměvem.
“A nedivím se vám,” pokračovala jízlivě. “Já sama bych si vybrala hned. Ve sprchách nebo na ložnicích, někteří kluci nevypadají vůbec zle!”

Rychle mi došlo, že jsem vstoupil na tenký led svou neuváženou poznámkou. 
“Tak ty budeš dělat zlobivou holku?” tázavě jsem pravil ke kočičce.
Podívala se mi do očí a rozhodně odpověděla: “No a kdyby…? “
“Tak bych ti seřezal prdel před celou rotou, aby si chlapci taky užili,” kontroval jsem. 
“No,  jen do toho!” stupňovala svou hru.

Nestačil jsem se divit, jak nám lehké laškování přerůstá v nebezpečnou lavinu návrhů a výzev.
Já byl s argumentací v koncích. Jestliže jsem nechtěl svou ženu vytáhnout na chodbu a tam ji před lačnými pohledy vojáků  vysvléct upnuté džíny a strhat titěrná tanga s cílem udělit pádnou rukou lekci, jak se má chovat poslušná žena.
Žert samozřejmě.
Ona však prudce vstala, přešla místnost a posadila se na kolegův psací stůl.
Sledujíce její aktivitu jsem se její rozhodné chování snažil shodit poznámkou, že se spletla a že to není můj stůl.
“A komu to vadí?” odvětila a začala si hbitými prsty rozepínat knoflík kalhot.
“Možná škoda, že tu není ten, co tu sedává. Posloužila bych si nejen jeho stolem.”
Přivíraje své smyslné oči stále stupňovala své provokativní řeči.

Tak dost, vystartoval jsem z křesla a zamířil ke stolu, který se rozhodla svou luxusní prdelkou opanovat.
“Myslím, že jsi už řekla dost, nelíbí se mi tvé řeči,” upozornil jsem na svou neochotu nadále pokračovat v této horké hře.
Vypadala však velmi svůdně v tomto strohém vojenském prostředí až nemístně sexy.
Její hluboké modré oči, doslova vybízející k uchvácení bezbranného a vzrušujícího těla. Dlouhé černé vlasy jí splývaly přes ramena do půle zad. Pod krátkým, upnutým, bílým trikem se vypínala dvě úchvatná kůzlátka. Její štíhlý pas pak už jen podtrhával ladný přechod v boky dodávajíce její postavě neskonalou ženskost. 
Napasované bokovky pak zakrývaly už pouze to nejnutnější těsně nad stydkou kostí v půli podbřišku, takže odhalena sametová kůže bříška doslova brala dech a dávala mužské fantazii nekonečný prostor pro představivost, kam tato vzrušující nahota pokračuje. 
O zadečku, toho času umístěném na samém okraji desky stolu, snad už nelze slovy vyjádřit jakým ve skutečnosti lákavým klenotem byl a jsem si jistý, že i v ostatních mužích podněcoval hluboké vášně. Rozhodně v mém případě trhal rozkrok kdykoli na něm spočinul můj zrak, nebo se nedej bože ocitl v mé blízkosti. A to vše pohromadě hezky zkompletované působilo pocity bezmocného odevzdání se hříšným myšlenkám..

Když jsem přistoupil svůdně zvedla levou nohu a umístila ji na židli, která stála hned vedle stolu.
Tím uvolnila prostor pro můj chlípný zrak, jež bez varování spadl do jejího svůdného klínu, který před okamžikem osvobodila z pevného sevření knoflíků a zipu nenechavá ruka.
Jednoznačná výzva k tělesnému sblížení s mou milovanou,  jenž ráda provokovala a trápila moji chlapskou ješitnost řečmi o své touze smilnit s jinými samci.

V tento moment jsem odhodil veškeré zábrany a fakt, že se nacházíme uprostřed vojenského ležení mi byl naprosto lhostejný, ba naopak. Mojí klisničku tato skutečnost naplňovala jistou perverzí, což jsem velmi vítal.
Přitiskl jsem se k ní a vášnivě políbil, ona mou vstřícnost opětovala snad ještě vášnivěji. Spojeni v dlouhém a vlhkém polibku a současně jsem nacvičeným pohybem začal stahovat její rifle, což se dalo jen stěží.
Pomohla mi tím, že se nepatrně nadzvedla a uvolnila tak těsné sevření džínového objetí svých boků, po chvilce snažení stáhl jsem z ní tento nyní již zbytečný kus oblečení. 
Pak v krátkém sledu zbavil jsem jí trika a podprsenky. Ona se snažila páchat to samé s mým oblečením. Tričko pryč, opasek rozepnut a už se úspěšně dobývala  do rozkroku. 
Knoflík…? Žádný problém. Zip…? Jakoby tam ani nebyl a v okamžiku tiskla její něžná dlaň můj krví naběhlý ocas.
Teď již seděla na stole pouze v tangách a já vysvlečen do půl těla s její nedobytnou rukou  v uvolněném poklopci.

“Ty jsi ale rychlá mrška,” pronesl jsem mezi polibky, kterými jsem stále zahrnoval její rudá ústa a spanilou šíji.
“Strašně mě to tu bere, jako snad nikdy. Promiň, ale chci to teď hrozně moc,” udýchaně odpověděla na mou větu.

S kalhotami u kolen jsem jí pomalu počal pokládat na chladnou desku stolu.
Ona se ochotně podvolila mému nátlaku. Svou pozornost jsem současně rozšířil i na uvolněná prsa. Chtivě jsem se pustil do olizování bradavek a občas zlehka kousl, přitom mé nenechavé dlaně drtili ty naducané bochánky, jako když pekař zadělává těsto na chléb.

Náhle se ozvalo klepání na dveře, a aniž by osoba vně místnosti počkala na vyzvání ihned  vstoupila. Z dálky jsem vnímal jen klapnutí kliky.
Byl to dozorčí roty. Jakmile vstoupil a uviděl jak dobývám  tělo své ženy, rozkoktal se. 
“Promiňte, nechtěl jsem… nevěděl… já…” a okamžitě opustil kancelář.
“Co to bylo…?”
Otáčeje se ke dveřím položil jsem spíše řečnickou otázku. Bylo mi jasné kdo nám kazí slibně se rozjíždějící sex.
“Vykašli se na něj a pokračuj, moc tě chci!” pronesla zastřeným hlasem manželka, aniž by zanechala své ruční práce.  
Bylo jasné, že je nažhavená na vysoký stupeň tělesné touhy.
“Moment miláčku, zjistím oč jde a hned budu zpátky. Jen momentík vydrž.”
Zareagoval jsem jako naprostý blb. Nechat samičku rozdělanou a odejít řešit pracovní problémy byl opravdu neomluvitelný čin. 
Natáhl jsem si kalhoty, uklidil a porovnal trčící penis, hodil na sebe triko a hnal se nasraně  ke dveřím.

Na chodbě byl stále klid, jen ten nešťastník stál na svém stanovišti a tvářil se jako když viděl římské orgie.
„No tak, oč jde?“ zeptal jsem se rázně.
„Volali z brány autoparku, že se jim tam dobývá opilý voják a dozorčí útvaru ví, že jste tady, tak vás prosí jestli by jste tam neskočil.“
Trochu jsem se podivil, jak se dozvěděl o mé přítomnosti a taky nestandardnímu postupu, ale útvarová technika parkovala kousek přes „buzerák“, tak jsem se rozhodl, že se tam mrknu. Víc než deset minut to nezabere.

Vrátil jsem se do kanceláře za svojí kočičkou a oznámil jí, že si budu muset na moment odskočit.
Seděla na stole, tak jak jsem jí tam zanechal. A po mém oznámení reagovala řekněme trochu podrážděně. S nenávistným pohledem pronesla krátkou a výhružnou větu: “No jak chceš, jsou tu jiní.” 
“Ale dost. Deset minutek snad vydržíš!”
Omluvně jsem uklidňoval situaci, abych mohl brzy navázat tam, kde jsem skončil.
Seskočila ze stolu oblékla triko a beze slova se posadila do křesla k nedopité kávě.
Zanechal jsem ji tedy rozdělanou a tak trochu vytočenou.

Odběhl jsem zjistit co pak se to na bráně autoparku děje. Cestou jsem přemýšlel, jak se své drahé za tuto nehoráznost omluvím. Její slova, že jsou tu jiní, jsem však nebral vážně.
Jen provokuje, jak už mnohokrát, prostě ji baví si mě takhle dávat. Víc jsem liché výhružky nechtěl řešit.

 Na místě jsem byl  za pár okamžiků. Stráž v autoparku na mě koukala jak z jara. 
“Tak co se tu děje? Volali, že je tu někdo pod vlivem a dělá problémy!”
Sdělil jsem důvod mého příchodu. Desátník, který zde konal službu zůstal v údivu.
“Neděje se tu vůbec nic, je tu klid. Dobré dvě hodiny zde nikdo nebyl,”  ujišťoval mě.
Teď jsem na něho zase já koukal jako z jara. 
“Nebude tedy vadit když si to tu proběhnu…?” položil jsem otázku, aniž bych čekal odpověď.

Začal jsem procházet budovu strážnice a následně v rychlosti park. Ovšem nějaký čas to zabralo.
Pomalu mi docházelo, že to byla levá. Pravděpodobně žertík některého, nebo spíš některých ze starších vojáků, co to mají za pár do civilu a takhle se na můj účet baví.
Poděkoval jsem tedy za ujištění, že je vše v cajku s tím, že to bylo asi nedorozumění a vydal se zpátky na rotu. 

U dozorčího roty jsem byl za pár minut, zdravě nasraný.
“Co to mělo být vojáku?! Vypadám jako někdo z koho si budete dělat prdel?!” spustil jsem na něho z patra.
Couvl o krok zpět a hned šel s pravdou ven.
“Já nevěděl…  to kluci ze dvojky, že prý… sranda,” vysypal ze sebe a pokračoval: “Říkal jsem, že s toho bude průser, aby k vám nikdo nechodil. Ale oni že dostanu… tak jsem…!”
“Si pište že bude průser,” nenechal jsem jej dokončit větu.
Ovšem bylo jasné, že měl strach z mazáků, kteří lágrovali na pokoji číslo dvě, jak uvedl.
Ale pak mě zarazila druhá část věty.
“Počkej, jak nechodil, kdo kam šel?” udiveně jsem se otázal ustrašeného vojína.
“No k vám do kanceláře. Když jste odešel, tak šli hned zaklepat na vaší ženu, že by se slušelo představit když, už je navštívila ve sprchách,” sdělil.

Teprve nyní mi došla celá konspirace toho večera. Ti parchanti se mě potřebovali na chvilku zbavit, aby mohli pokecat s mojí manželkou. Mohlo mi dojít, že když sem přivedu hezkou ženskou, tak ti nadrženci budou chtít využít situace.
“No tak to je rychle vyprovodím,” naštvaně jsem prohlásil a hnal se do kanceláře

Dozorčí za mnou ještě cosi volal, ale už jsem jej nevnímal, tohle fakt přehnali bastardi. Vzal jsem za kliku dveří a zeširoka je otevřel v očekávání, že najdu manželku s těma smradama ve flirtovném rozhovoru.
Místnost však byla prázdná, na konferenčním stolku pouze naše nedopité kávy, jinak nikdo.
Takže opět nad mou hlavou visel velký otazník, jenž  záhy vystřídal obrovský vykřičník.
“To by jim strach nedovolil,” pomyslel jsem na nejhorší, snad by nešla na jejich ložnici…?!

V tento moment jsem také poprvé zaznamenal, že večerní klid vystřídal na chodbě k ložnicím značný rozruch, vojáci zde pobíhali z pokoje na pokoj a u již zmíněné ložnice č. 2 se kupila značná část osazenstva roty. 
Z dálky jsem pak zaslechl dozorčího jak nadává klukům na chodbě, aby vypadli na své ložnice, že to bude mega průser.

Spěšným krokem jsem tedy zamířil k té dvojce. 
Jeden z vojáků v rychlosti uzamkl dveře ložnice č.2 a snažil se zmizet druhou stranou pryč. 
“Hej ty!” křikl jsem na něho. “Co to děláš? Koukej ty dveře odemknout. Myslím, že srandy bylo pro dnešek dost.”
Zastavil a provinile se na mě podíval. 
“Řekli, že nikdo nesmí dovnitř a přikázali mi ať zamknu,” povídá.
„No do prdele, kdo to tady řídí, mazáci?” otázal jsem se rozzlobeně a pokračoval jsem: “Jestli chtějí mít zamčeno, tak to by jsi musel být s tím klíčem uvnitř chytráku.”
“No to právě nešlo,” kontroval. 
“A to jako proč? Z jakého důvodu musí být zamčená ložnice č. 2, co se to tu děje?” rozeřval jsem se po celé chodbě.

Chodba se vylidnila, krom onoho klíčníka a v dálce stojícího dozorčího. Jen zpoza dveří pokoje se ozýval jakási směsice zvuků.
“Otevřete!” přikázal jsem. 
“Raději vy sám…”  záhadně pronesl, podal mi klíč a následně se taky ztratil.
Bylo zřejmé, že se na té ložnici odehrává cosi, co nemá být odhaleno a čím dál více jsem si byl jistý, že to má souvislost s mojí manželkou.

Zasunul jsem tedy klíč do zámku a dvakrát otočil pak stlačil kliku a zatlačil na dveře.
Směsice zvuků nyní dostala již jasné kontury. 
Povzbuzování, slova chvály a obdivu a také hekáni a steny…
Sténáni mne tolik blízké a známé. 
Tuto situaci jsem již jednou zažil, když jsem řešil soulož holky zhrzeného četaře.
Nyní je to tu znovu, není pochyb. Jen místo neznámé dívky slyším zrychleně oddychovat svou manželku.

Vstoupijl jsem do místnosti. V zadním rohu sražené tři palandy k sobě a kolem skupinka vojáků.
Kalhoty u kolen  a zběsile přetahují své ptáky.
Přiskočil blíž a rozrazil  val mužských těl, přes nějž nebylo možné dobře odhadnout, co přesně se za ním odehrává.
Ten výjev mě naprosto přitloukl k podlaze.

Na rozšířené posteli různě klečelio, či leželo šest  mazáků a uprostřed moje  manželka a všichni docela nazí. A bylo naprosto jasné, že jí zájem vojáků není vůbec proti vůli.
Ležela tam, jak sjetá po nějakém fetu, přivřené oči  naprosto nevnímala nic mimo kluků ve své bezprostřední blízkosti. Nohy pokrčené v kolenou a doširoka rozevřené, dostatečně na to aby týpek, který se mezi ně prodral mohl nenasytně olizovat a sát její mokrou kundu, jazykem kmital, jak žíznivý pes po růžových pyscích a naběhlém poštěváku.
Její pevné kozičky zvolna rozprostřené a hrdě se trčící nad hrudník při snaze prohnout záda po vzoru luku, aby měli nenechavé ruce zúčastněných pánů ty rozkošné bochánky naservírované, co možná nejštědřeji. 
Oni její snahu velice oceňovali.
Obě její paže zaměstnány naběhlými čůráky dalších dvou vojclů rytmicky rajtovaly na těchto nástrojích značné velikosti.
Poslední hříšník klečel za její zvrácenou hlavou, mírně nahnutý tlačil svého ptáka zezadu do otevřených úst, v této pozici snadno přístupná  maximální  hloubka ústní dutiny snad až do krku. A to má žena také velice dobře ovládala a v tento moment zjevně s radostí i činila.

Tento výjev, jak z italského porna, který se mi bez varování naskytl byl naprosto maximální. Nechápal jsem vlastně nic, kde jsem, co zde činím a proč se vše tak rychle děje. Ještě před okamžikem plný hněvu se spoustou otázek, nyní zde stojím zmatený a aniž bych věděl, co v tento moment dělat.
Na okamžik se mi zatmělo před očima.
Vnímal jsem pouze prázdnotu, kterou jsem byl bezprostředně po aktuálním zážitku naplňován. Nezmohl jsem se na jediné slovo.

A v tento okamžik mozkového stínu se pozvolna z prázdnoty počala nasouvat prazákladní podstata bytí. 
Najednou jsem začal opět vnímat  zvuky, ono tělesné mlaskání a pleskání, polohlasné mužské a ženské sténání, obraz nejprve rozmazané kontury jenž se zostřovali opět do ostrých linií nahých těl oddávajících se rozkoši a tělesnému chtíči.
V neposlední řadě přicházel jakýsi zvláštní pocit vzrušení, který by zde za normálních okolností rozhodně neměl co dělat. Nyní tu ovšem byl. A stále silnější, bez kompromisu přebíral vládu na mou osobou, srozuměn, že tu vidím svou manželku, jak se hříšně oddává několika nahým mužům.
Bez jakýchkoliv zábran nabízí své krásné mladé tělo, které vždy patřilo pouze mně.
V mém nitru vyvolalo obrovskou bouři, protržená hráz testosteronu se však projevila nikoli agresivním výpadem proti zákeřným mrdačům, ale nezbytnou  potřebou být součástí této zvrácené seance.
Beze slova jsem spontánně zasunul ruku do kalhot a uchopil na kámen tvrdého ptáka, abych se stal divákem a s největším zanícením na živo sledoval, jak mě má žena podvádí.

Nutno uznat, že pořádně. Rozhodně tam mezi nahým vojskem  nepůsobí odevzdaným dojmem objeti, kterou si skupinka nadržených vojáku ulovila v mé kanceláři. Spíše naopak.
Její po dotecích lačné tělo se tu různě napíná, kroutí, nastavuje rozevírá. Mezi jejími steny je čím dál častěji slyšet povzbuzování svých hřebců, jenž se jí věnují s neskonalou péčí. Hladově polyká ztopořený penis nad sebou a její ruce stále neúnavně honí trčící kladiva  pánu na ní.
Chlapci neskrývají zvrácenou rozkoš zračící se v jejich tvářích.
Někteří již zaznamenali mojí přítomnost, avšak bez jakékoliv reakce, tělesná potřeba v tento moment převzala veškerou vládu nad situací.

Ohromeně sleduji aktivitu mezi štědře rozevřenými stehny mé drahé, voják jenž dosud ústy mazlil klín ženy už má pravděpodobně dost tahání se za vlastní péro a zvedá se z pozice modlícího se prosebníka.
Nasliní si dlaň a několikrát v ní protáhne středně velký klacek, jenž trčí z jeho rozkroku.
Uchopí manželčiny nohy v kolenou a pozvedne je tak,  že rudý žalud naběhlého penisu  teď míří přímo do rozdělané a silně vlhké kundy. Následuje mohutný příraz a pták si proráží cestu nalitými závojíčky manželčiny lastury. 
Ta vyjekne, jak právě označkovaná kobyla rozpáleným železem. Urychleně se zbaví ptáka jenž jí zatím pečlivě vyplňoval ústa a zvedne hlavu, aby se ujistila o skutečném stavu v jejím klíně.
“Jo! Dělej, mrdej mě ty zmetku,” neurvale přikazuje vojákovi, jenž jí právě vrazil ptáka mezi pysky.
Přitom zaregistruje mojí přítomnost. Na okamžik se na  mne zadívá. 
Z jejího pohledu je však naprosto zřejmé, že jí momentálně asi nedělá starost, co si o tom všem myslím, ostatně to, že si spolu s ostatníma honím trčícího čůráka je pro ní asi dostatečným důkazem, že jsem taky jen obyčejný perverzista. Mé  přistoupení na její zvrácenou hru ji asi momentálně vůbec netrápí.

Ještě než odvrátí zrak od mé osoby naprosto provokativně, jako by mně chtěla ponížit a nyní jíž skutečně, žádostivě pronese ke svému souložníkovi.
“Ano, mrdej mi nenasytnou díru, chci cítit tvého čůráka moooc hluboko!”
Pak si mě přestává všímat a pohrdavě zařve: “Chci vás všechny!  Dělejte mrdejte mě jako kurvu.”
Rozšiřuje tak svou žádost i na ostatní účastníky šukacího večírku.
V tento moment nabírá dění vele rychlý spád.

Voják, který právě šuká mou ženu se již nadobro uhnízdil svým bucharem ve vlahé kundičce a rozjíždí několika vláčnými pohyby své dílo vůči manželce. Následně přidává na rychlosti a síle přírazů a nyní již pták naprosto tvrdě buší do nenasytné kundy, která mu více než ochotně vychází vstříc.
Zmáčený čůrák kmitá ve čvachtající píče v mechanických přírazech, jako obří píst šukací mašiny. Manželka zrychleně oddechuje  v rytmu přírazů.
Zcela zaměstnána svou rozkoší z právě vyplňované kundy. Ostatní chlapci si nyní musí posloužit sami na jejím spoceném těle, což jim ovšem nedělá problém.
Porůznu kolem polehávají a nastavují své ptáky, k dotekům koziček mého miláčka. Jejich ruce chlípně  przní potem zlité ženské tělo. Občas vzdáleně zaznamenám, jak některý z honičů nezvládne elektrizující atmosféru v bezprostřední blízkosti pářících se samců a mé samice a bezostyšně vystříkne dávku na podlahu, zatímco aktéři na posteli ve stejném rozpoložení stříkají své semeno na tělo manželky.
Ona se opět více zapojí do dění a znovu honí a kouří nabízené ptáky, které jsou jí k dispozici v hojné míře.
Šukající voják jež si doposud užíval útrob manželky náhle zkoprní a z hrdla se mu začne drát mezi zrychleným dechem jakési chrčení.  Zatímco pánví naplno přiráží do manželky svou kládu a drží! Pak přichází několik krátký záškubů  a v uvolnění odpadá kamsi vedle na postel. 

Pohled na rozmrdanou zarudlou a nalitou kundu zanedlouho prozradí, co se právě událo. Pomalu se uzavírajícím vchodem do stále bohatě mokré lastury počínají pozvolna odkapávat  bílé krůpěje samčího mléka. V dlouhých cárech se následně řine a odtéká ven vše, co neuchvátilo její hladové lůno. Zjevně měl voják plně nabito. Tento stav však trvá pouze krátce.
Kunda je volná! A to je výtečná příležitost pro ostatní nadržené ptáky a tak se urychleně  chopí příležitosti nejrychlejší kolega. Přirozený výběr, “ silnější pes mrdá.”

Bez meškání ucpává samičí otvor a třísní tak uvnitř lastury svůj penis semenem  předchůdce.
Biologický lubrikant umožňuje pokračovat v šukání ve vysokém tempu, jak bylo před okamžikem nastoleno.
Takže nyní jíž opět v plném nasazení, nadržený píst doslova lítá v horké kundičce mé milované manželky. 
Netuším zda zaznamenala, že se do ní první milenec právě vystříkal.  Rozhodně teď nevypadá, že by to chtěla řešit. 
Divoce a plně se opět svými ústy  věnuje ptákům, které se jí hojně nabízí a ona je na střídačku bere dovnitř a po několika nasátí opět vytlačuje ven, aby následně obšťastnila dalšího vojáka, jenž čeká  zda se na něho také obrátí samička s nabídkou orálního ukájení. Lačně a hltavě saje nalité, mladé čůráky, které se v tlačenici kolem ní dostanou do dosahu nenasytných úst. Pokud možno co nejvíce, chce je všechny a ihned.
Její hbité tělo se  prohýbá pod údery mužské pánve a nárazy na její zmáčenou stydkou kost působí rytmicky se opakují pleskání.

Vzdychá, heká, sténá, křičí, jako smyslů zbavená. A mě nezbývá nic než tupě sledovat tyto zvrácené orgie a stále přetahovat penis v dlani jako robot.
Nadržená manželka  zvedá obě nohy z postele ve snaze je co nejvíce roztáhnout je vytrčí do vzduchu.
“Tak dělej prasáku, šoustej, víc mě mrdej, víííc! Chci tě cítit,” doslova řve na vojáka, jenž vráží ptáka tak hluboko, co to jen jde.  Evidentně jí nestačí. Na moment působí až rozmrzele.

 „Chci větší, pořádnou kládu, ko má opravdový péro do mý kundy…?” vyzývá manželka vojáky kolem. 
To stačí k tomu, aby z postele bleskem vystřelil jeden z kluků, co si prozatím nechal jen leštit brko šikovnou dámskou rukou a šukajícího kolegu hrubě odstrčí se slovy: “Uhni vole, dáma chce vopravdu šukat.”
Odstrčený voják se stáhne do řady a lesknoucí se péro od směsi kundího nektaru a semene už pouze přetahuje vlastní dlaní.

Kluk s co si právě vydobyl místo na slunci je nedočkavý, jako jeho dva předchůdci a zasouvá skutečně velkého ptáka do vagíny mé ženy.
Dlouhé aaaach, pak už jen slastné vrnění 
“Hmmm, ten je, jsem tě  plná, šukej bastarde, jen šukej,” slastně procení mezi pootevřenými rty a on jako správný voják neváhá uposlechnout.
“Tak už mi jí mrdá další,” pomyslím si.

Manželka pod tíhou těla poněkud robustnějšího jedince a také jistou únavou nyní trochu povolí nohy trčící ke stropu, ovšem jsou tu hbití pomocníci.
Dva vojáci pohotově uchopí  nohy mé manželky v kotnících a vrátí je zpět do původní výšky s tím, že jí je ještě více roztáhnou.
Teprve nyní dostává mrdač dostatek prostoru pro ideální výkon. Nabušený čůrák řádí v kundičce, jak krtek v zahrádce. Opět ten známý pleskavý zvuk.
Nevšední obraz mrdaného těla ženy, kluka jenž na poslední chvíli tahá z rozmrdané a rozmočené kundy již stříkajícího ptáka. Manželčiny dlaně které si roztírají nastříkané semeno po urousaných záhybech lastury. Hladová ústa po nalitých čůrácích a ještě hladovější hrdlo po dávkách teplého spermatu. Mnoho trčících ptáků, občasný výstřik na manželčina prsa, či bříško a vlastně kamkoliv na pářící se skupinku. 

Nyní zde již nepanuje žádný rozum, ale čistý pradávný živočišný pud, téměř neukojitelná touha samců pářit se. A samice která propadá bezbřehé touze poddat se a nechat se pářit.
A tak se v rozmrdané kundě střídají stále připravení vojáci. Sotva se jeden do nadržené manželky vyprázdní zaujíma jeho místo další, ještě nadrženější a po nedlouhém prznění  útrob rozšukané kundičky se proces s výronem semene opakuje.

Pánové jsou pevně rozhodnutí otestovat,  jak velké množství semene dokáže pojmout pochva lampasákovy ženy, a stříkají své mlíčí poctivě hluboko do manželčiny kundy.
Proto prakticky bez přerušení vytéká z mé lásky bílá, od bušících ptáků řádně našlehaná  tekutina, bez ohledu na to, zda v ní vojáci ráchají své ptáky, či je mezi zásuny při výměně uprázdněná. 
Ona stále však jako když nedokáže uspokojit svou touhu po mladých mužích, zas a znovu pojíma trčící maso v pozicích stále kreativnějších. Z boku, zezadu, na koníčka.
Dva jí zvedají držíce každý za jednu nohu v koleni a těsně pod zadkem, s dostatečně roztaženým  posedem, Ona se jich pevně drží kolem krků a takto je nabízená třetímu jenž do ní proniká v neúnavném tempu.
Záhy seskakuje  a nabodává se pro změnu na ležícího kluka na zemi. Rudými nehty drásá jeho hrudník, avšak okamžitě přiskakují další dva jedinci s nabídkou, jak jinak trčících pinďourů.
Ona  ochotně pozvedá ruce a chápe se jich, jako by to byla madla uvnitř vozu, jenž se řítí nezadržitelně  do propasti.
Z úst se opět linou vzrušené výkřiky rozkoše alespoň do doby než je i tento otvor pečlivě utěsněn dalším zvrhlým klackem.
Orgie bez konců. 

Netuším ani jak, ale dostávám se po dlouhé době také k již řádně použité manželce.
Do horkých dlaní uchopím její neméně horká  a ulepená prsa, přitočím se k ní zezadu, tisknu ji na sebe, prsy stále pevně drtím, zvrátí hlavu a já se přisávám k její ušlechtilé šíji.
Trčící péro se těsně tře o luxusní prdelku, snažím se přirážet mezi půlky a jde to náramně dobře. I tam je manželka upocená a semenem zasviněná, ale je mi to naprosto jedno. 
Jen vnímám jistý nesoulad ve společném rytmu, nejsme zcela jednotní, je to  jistě tím, že je zde vůči manželce spousty okolních podnětů na které se snaží také reagovat. Občas mi po rukách, kterými stále mačkám její kozy přejede čísi dotek rukou, či ptáka. 
Ještě chvíli se snažím dát ženě najevo, že by se mi mohla více věnovat.
Ovšem záhy mi dochází, ona naprosto nevnímá, že  ji na moment měl v moci její muž, dle řeči jejího těla je zřejmé, že je zcela zaujatá pozorností jiných mužů.
Chápu tady to není o lásce, ale o zvráceném chtíči.

A pojednou ztrácím kontrolu a jsem nekompromisně vytlačen dalším v pořadí. K manželce pokleká zezadu zatímco ona obkročmo nasedá na ztopořeného býčka pod ní. 
Rukou si zavádí jeho penis do sebe. Dvě, tři dosednutí, to aby se vložený penis řádně uzpůsobil.  Avšak voják vzadu ji natlačí na hrudník svého kolegy pod ní. Tím se mu nabídne její zadek do ideální pozice.
Anální otvor je nyní přímo v ose jeho ptáka, přikládá žalud na zadní dírku a již jej opatrným, ale jistým pohybem vtlačuje do análního otvoru. Manželka společně s jejím milencem na moment ustrnou v pohybech pánví a trpělivě čekají až třetí do party přidá svého čůráka k dílu.
Žena nepatrně zaúpí zatímco anální dobyvatel vrní slastí. Opět několikrát zlehka protáhnout. Promazáno dostatečně a nyní zběsile vpřed.
Oba písty se v ženě rozpohybují snad až mechanicky. Manželčino zaúpění záhy přechází ve slastné sténání chvílemi až v křik.  Jednoznačně jí anální průnik činí potěšení a pták v její kundě podtrhuje ono dílo  dvojího mužského elementu. 
Jejich těla se vlní, jak při tanci. Hříšné tango ve trojici. Pánve si vychází vstříc naprosto sladěné v rytmu mrdání  čuráku do jedné ženské. Představuji si, jak se jejich ptáci třou o sebe přes slabou  přepážku mezi análním průchodem kundí jeskyní.

Tohle už nedávám, křečovitě svírám  rudého ptáka a v mých  koulích pod ním zběsile cuká.
Cítím neskonalé vzrušení, když horký proud vlastní šťávy projede trubicí k žaludu, aby ze špičky vystřelil v mohutných dávkách směrem k mrdající trojicí.
Stál jsem dost blízko abych je svou nadílkou také štědře obdaroval. Krůpěje mého semene ulpívají na tělech ženy a její milenců,
Podlomí se mi kolena a ja klekám před tímto oltářem zvrácenosti.
Jsou však až příliš zabrání do sebe, aby si všimli, že je manžel jejich nadržené kurvy zneuctil slušnou dávkou bílé lávy.

Vyvrcholení o něco málo povolilo mé poblouznění, avšak stále dost málo na to abych v nasranosti odešel z pokoje pryč. 
Nějak jsem nepociťoval zášť vůči své ženě ani vůči vojclům, kteří mi jí  v tento okamžik stále obdělávají. A už vůbec ne vůči těm, co si do ní odložili svou dávku mrdky. 
Jen se mi vrátilo vnímání v ostřejších konturách. 

Před příchodem decentně  nalíčená tvář  manželky podtrhující spanilost tváře nyní již nepřipomínala onu nežnou bytost.
Oční stíny rozmazané, obličej potřísnění semenem bůh ví kolika vojáků.  Ovšem i takhle  byla neskonale úžasná a neodolatelná v této bezprostřední chvíli pravdy.
Zůstal jsem abych zhlédl hříšné dílo do konce.

 Žena si ještě velmi dlouho užívala obou samců současně než došla k samotnému vrcholu, jež měl podobu hysterického záchvatu.
Pánové svým až neuvěřitelně sjednoceným rytmem zásunů povznesli mou krásku k orgasmickým výšinám. 
Za  mohutného trhání tělem, kdy narážela zády na hruď borce za ní a hned na to padala hrudí na tělo ležící po ní a současně neúnavně rajtovala na toporném nástroji, jenž jí nabodával kundu, pak velmi rychle navozovala svému tělu příliv orgasmického příboje.

Reakce obou mladých pánů se dostavila v zápětí.  Voják jehož penis byl ždímán manželčiným análem již dále neunášel náročný fyzický tlak a napumpoval svou dávku do  útrob konečníku.
Kdy a zda vůbec se vystříkal borec dole na němž spočívala samice plnou vahou jsem nezaregistroval. Ale vytahovat penetrátor před vyvrcholením na takovém večírku by bylo jistě až hanebné.
Zcela uchvácen dějem a atmosférou onoho času jsem fascinovaně sledoval jak z tělesných otvorů mého miláčka zvolna odtéká sperma poctivě napumpované především do kundy. Její prdel byla zneuctěna, co jsem si všiml pouze jednou. ovšem s jistotou to říci nemohu.
Ležela na svém milenci naprosto odevzdaně a vyčerpaná jak snad ještě nikdy předtím.

Následně jsem zanechal tuto zvrhlou společnost svému osudu. Jen si pamatuju, že se někteří vojáci odebrali z ložnice a zůstalo pouze skalní jádro, někteří stále dráždili své ocasy.
Beze slov jsem se oblékl a odešel  z kasáren sám.  Následně i  z našeho bytu. Svůj zážitek jsem se  nesnažil jakkoli řešit.  V práci jsem se pak  neukázal dalších čtrnáct dní a telefonáty manželky jsem nebral. 
S postupujícím časem však docházelo mé vědomí k jistému smíření samého se sebou a především s nabytou zkušeností a následně i s ženou.

Opětovný nástup do zaměstnání se oproti mému očekávání obešel bez jakýchkoliv problémů s tím, co by souviselo s oním večerem. Dokonce o tom netušil nikdo z kolegů ani nadřízených.
Vojáci tedy drželi “basu” a nevím, co jim žena slíbila za mlčení a ani jsem se po tom nepídil.

Za nějaký čas jsem si s ženou řádně vše vyříkal a přiznali jsme si i určité tajné touhy, na které došlo v reálu. To že žena toužila po hromadném sexu s vojáky a také si jej zrealizovala a já od toho večera toužil se řádně podělit a nechat svou paní užívat života plnými doušky a tím být i sám šťastný a dostávat, co mne náleželo.

Tedy výsledkem tohoto otřesu nakonec náš vztah dosáhl nového rozměru, a nevídaného vzrušení.
Takže se tento, z pozdějšího pohledu více než povedený večer,čas od času jsme si hezky  zopakovali. Když v kasárnách o víkendových  večerech zavládl klid, já s manželkou a naši vojáci uzavírali jsme jakési vyjímečné přátelství, oproštěni od  svazujících pout  všedního světa bez předsudků a vztahových omezení.
Tehdy patřila  má krásná žena nám všem a my zase jí.

Počet zobrazení: 195

Autor

3.9 46 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fanyn

Hmmm, vím, že je to fantazie, ale být to pravda, tak ještě ten večer bych ženu nechal svému osudu a hned druhý den ráno požádal o rozvod.A protože byty měli lampasáci vesměs služební, odešla by s igelitkou. S takovou děvkou bych žít nemohl. Jako z dob své vojančiny za totáče vím, že někteří vojáci při vycházce chodili za lampasáckými paničkami, ale to bylo na tajňačku a jen proto, že ten její lampión zpravidla chlastal. bylo to však o hubu, protože když by na toto dotyčný oficír přišel, vojáček měl z vojny peklo.To byl tedy v devadesátkách v kasárnách pěkný bordel,… Číst vice »

maiden09

Takova ta klasika: kurvy jsou vsechny okolo, jen moje manzelka musi byt reholnice… Se docela divim, co delas na tomhle serveru:-)))

Shock

Autor si zřejmě splnil sen napsat, jaké to je, když mu fůra chlapů oprcá manželku. Nic víc v tom nehledám. Na vojně jsem tohle nezažil ani omylem (jestli se tohle opravdu někde dělo, tak jsem sloužil asi v jiné armádě).

Petr366

Dělo. I v osmdesátkách. Kurvy na pokojích nebo i na strážníci. Jednou tam náš mladej dovedl i vdanou dcerušku velitele útvaru. Musel jsem jako dozorčí organizovat aby se ty prasata mezi sebou nepoprala.

Fanyn

maiden09: jestli jsi si nevšiml, já se nikde nezmiňuji, že by moje žena či moje tehdejší dívka byla řeholnice. Ty asi zastáváš názor, že všechny ženské jsou kurvy, já tedy ne. Já byl na vojně v letech 1976-78, sloužil jsem na letišti v Mošnově jako radista. I já ošukal tehdy 35 letou manželku velitele našeho autoparku, mámu od dvou děcek. Ona byla posádková holička, civilní zaměstnankyně. jenže těžko bych s ní mohl šukat na rotě. Dělo se to v malém nízkém lesíku oddělujícím cvičnou louku od skladu PHM a bylo to v době, kdy náš prapor vyjel na týdenní cvičení.… Číst vice »

Venca

Komentujes povídku na toto téma. Psal jsi takové povídky a stále je všude jinde píšeš..jsi na stránkách o kandaulismu docela známá osobnost. Všichni víme že nejsi „kand“. Stejně jako že Freddie Mercury nebyl „gay“

7
0
Would love your thoughts, please comment.x