V rytmu flamenca 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu V rytmu flamenca
Počet zobrazení: 94

Když se rodiče rozvedli, Oliver zůstal s otcem. Matka se provdala kamsi do ciziny, syna se vzdala, ale zůstala s ním ve spojení a platila mu nadstandardní výživné.

Osamělí muži si nijak nestěžovali. Oliver už dovršil osmnácti let, nastoupil do práce, stal se zcela samostatným, a tak když jednoho dne otec Milan přišel s tím, že pojede na několikaletou montáž do Španělska, přijal to souhlasným přikývnutím.

„Je to finančně zajímavý a já vím, že se o sebe postaráš. Přesto jsem ti opatřil chůvu,“ děl otec.
„Chůvu?“ zvedl syn obočí, „jsem snad malej?“
„He, he…to nejsi, ale přesto chci, aby na tebe čas o času někdo dohlédl, abys tu nežil ve špíně a tak,“ smál se otec.
„Hm. Tak kdo sem přijde?“ zajímalo Olivera.
„Občas sem přijde Jana…Jana Krčínová od nás z kanceláře. Budu s ní stejně často v pracovním spojení, tak se dala ukecat i k této činnosti navíc.“
Oliver ještě něco bublal, ale dohoda byla uzavřena.

***

Od otcova odjezdu uběhlo několik týdnů a stále nikdo nepřicházel. Oliver už na kontrolu zapomněl a celkem si to užíval. Nikdo se neptal, kam jde, kdy přijde, kdy si uklidí pokoj a podobně. Dokonce si dvakrát domů objednal na sex kurvu z escortu.
Jednoho dne přišel domů a v koupelně šuměla sprcha. To bylo podivné. První co ho napadlo, že praskla voda, a jako uragán otevřel dveře a zkameněl.

Pod sprchou stála nahá žena. Byla mladá s dlouhými rozpuštěnými vlasy, příjemnou tváří, měla menší prsa, trojúhelník tmavých chloupků v klíně a štíhlé nohy.
Chvíli na sebe překvapeně zírali a pak žena zaječela, až mu zalehly uši a on s koktavou omluvou vycouval ven.
„Kdo jste?“ ptal se, i když se dovtípil, že to je asi ta kontrola.
Vedle se zatím vypnula voda a pak žena vyšla omotaná v osušce a tvářila se nepřátelsky.
„Jsem Jana. Mám vás chodit kontrolovat. Doteď jsem měla jinou práci a tak jsem dorazila až dnes. Teda takovej binec jsem ještě neviděla! Všechno jsem vydrhla, dala si sprchu a přijdete vy a…vlítnete na mě! Sakra! Takovej trapas!“ lkala.

„No…omlouvám se, ale snad se nic nestalo?“ pousmál se Oliver, ale žena se dál tvářila nevraživě.
„Jídlo je v troubě,“ pronesla temně, převlékla se a odešla.
Oliver se po dlouhé době nadlábl něčeho teplého a večer si honil péro nad představou hezkého těla své dočasné chůvy.

***

Při další kontrole již byla Jana přívětivější. Oliver se od její první návštěvy začal o byt více starat, a tak tu žena neměla mnoho co na práci. Přehlídla kupu vypraného prádla, něco z toho vyžehlila, zbytek srovnala a na Olivera se i usmála, že je šikovnej.
Nakonec se uvolila dát si i víno a do večera si příjemně povídali. Oliver se jí neptal na věk, ale Jana mu sama řekla, že má Kristovy léta a že moc touží po dítěti. Stále však nikoho vhodného nenašla, a tak padla do oka Milanovi, když hledal chůvu pro osamoceného syna, smála se.

„Jejda. To už je tolik? A já mám tak daleko domů,“ vyděsila se pohledem na hodiny.
„A nechcete tu přespat?“ nadhodil Oliver nenuceně.
„No…já,“ zrozpačitěla.
„V ložnici je volná postel, já spím ve svým pokoji,“ vysvětlil jí, a tak ji přesvědčil.
„Tak děkuju….a můžeme si tykat?“ nabídla mu a pak mu mlaskla pusu.

Oliver přinesl druhou láhev, ale to už bylo na Janu příliš. Ke konci tuhla víc a víc a nakonec ztichla a z křesla se začalo ozývat opilecké chrápání.
Oliver si ji chvíli nepokrytě prohlížel. Líbila se mu, a pak ji vzal do náruče a odnesl na postel. Přemítal, zda ji má nějak svléci a rozhodl se, že ne. Jenže Jana náhle vztáhla ruce, objala ho kolem krku a zafuněla.
„Pomiluj mě…prosím….já…už…škyt….chrrrr,“ zas upadla do spánku.
Začal ji pomalu svlékat a Jana se vždy na chvíli probrala a zase usínala. Když už byla jen ve spodním prádle, zahrozila mu najednou prstem.
„Tytyty…ty využíváš….ee..zneužíváš, že jsem…škyt..opilá…hyk…ale já…všechno..mám… škyt …pod kontrolou…chrrrr.“
Oliver se zastavil. Ošukat opilou ženu se mu nechtělo. Osahal ji aspoň prsa, projel rukou klín, zjistil, že je stejně suchá a usnul vedle ní.

***

„Ááááá….co tu děláš? A já? Jak to, že jsem nahááá?“ zaječela náhle ranním bytem siréna, až Oliver málem spadl z postele leknutím.
Vyplašeně zíral na rozběsněnou Janu, která se dožadovala odpovědi.
„Tys mě…? Přiznej se, šmejde, žes mě opil a zneužil!“
„Ale, Jani, já nic,“ blekotal.
„Jak to, že mně tykáš?“ ječela dál a Oliver už toho měl akorát tak dost.
Hmátl po ní, povalil ji na postel a zalehl tělem. Ruce jí chytil za zápěstí a vzpažil, že nemohla nic dělat a jen vyděšeně mrkala očima.
„Tak, podívej! Včera jsme si hezky povídali, tys mi nabídla tykání, pak ses opila a já tě na tvoje přání svlékl. Vůbec nic jsem s tebou neměl a ačkoliv ses dožadovala sexu, nezneužil jsem situace, ale teď už tě mám vážně dost!“ a pevně ji políbil.

Jana nejdřív vykulila oči a když cítila, jak jí jazykem rozevírá ústa, povolila a přijala polibek. Jak na ní ležel, cítila jeho tvrdý ocas a sama vnímala podivné mravenčení v klíně.
Oliver byl překvapen její vstřícností, ale raději ji dál pevně držel ruce a jen se vášnivě líbali a kmitali si v ústech jazyky. Nakonec jí ruku pustil a sjel jí na oblinu prsa a stiskl ho. Janě se to líbilo, tlumeně vzdychla a vymanila se z líbání.
„Počkej…já si to sundám,“ zašeptala, posadila se a stáhla si podprsenku.
„Teď můžeš,“ usmála se.

Oliver zabořil obličej mezi její pevná prsa. Byla menší a krásně se mu vešla do dlaně, hladivě je objel a pak promnul. Byla hezky pevná. Když přejel přes bradavky a olízl je jazykem, postavily se a ztvrdly. Laskání prsou Jana doprovázela slastným sténáním a cítila vlhkost v klíně. Tělem jí prostupoval dlouho nepoznaný pocit slasti z milování.
Oliver se neodvažoval jít níže, ale když ucítil její ruku, jak mu zajela do trenek a sevřela tvrdé péro, odhodlal se i on. Prsty jí zajel do kalhotek a hned pocítil mokro. Zamířil mezi pysky a jemně ji tam mnul.

„Ah…ááááh….júúúú,“ vydechovala Jana přerušovaně v záchvěvech rozkoše. Rychle mu stahovala trenky, zatímco Oliver ji zbavoval kalhotek. Pak hned rozevřela nohy a on jí s tvrdým pérem zamířil do klína. Sama mu pomohla se zavedením a pak jen hlasitě vykřikla nad pronikem.
„Óóóóóhhhh….áááááh,“ vydechla a slast ji zcela pohltila. Tuhý ocas si razil cestu vlhkou pochvou a krásně se třel o stěny, což v ní vyvolávalo mrazivou rozkoš.
Oliver začal strojově mrdat to krásné tělo pod sebou a oba si to užívali. Jana, téměř v transu, pozvolna stoupala k vrcholu, zato Oliver kráčel k výstřiku mílovými kroky, jak ho úzká pochva nádherně masírovala.
„Já…já…budu..stříkat,“ hekal a Jana zasténala.
„Ještě…chvilku…vydrž…miláčkuuu….júúú…ještě…chviličkuuuu…oh,oh,oh,oh…áááá,“ stihla se udělat ve vteřině, kdy Oliver už déle nevydržel a uvolnil lavinu semene do jejího lůna. Mohutnými střiky se plnila děloha životadárným semenem, ale ne z každého mraku hned prší.

Oba milenci byli stále v pevném objetí se zasunutým ocasem, dokud z ní samovolně nevyjel. Bylo to nádherné ráno.

***

O NĚKOLIK MĚSÍCŮ POZDĚJI

„Tak jak ten můj kluk doma válčí? To víš, když mu volám, tak říká, že vše je v pohodě,“ ozývalo se z mobilu, který se Jana snažila držet u ucha. Moc jí to nešlo, protože klečela a zezadu ji prudkými přírazy šoustal tvrdý ocas.
„No…jo…snaží se….je…dobrej…och…co? Hekám? To se ti…úúúh…bože..počkej…já teď .. fakt…nemůžuu…zavolám,“ a vypnula hovor, protože Oliver škodolibě zrychlil přírazy a věděl, že Jana se brzy udělá.
Mlaskavě jí plenil kundu a zezadu ji mnul prsa.
„Ty blbče… volal ti …táta…jo…jooooo…ááááh,“ krásně se udělala a proud semene jí orgasmus ještě umocnil.

Později, již uklidněná, Milanovi zavolala a na syna pěla jen chválu. Ten se usmíval a hrál si s jejími prsy a posléze ji začal lízat v klíně. To už Jana zase musela hovor skončit, že se jí pálí trouba a odhodila mobil stranou.
„Ach…anooo…ano,“ slastně vrněla, jak ji Oliver zkušeně vylizoval. Polaskal jí klitoris a pak ji protáhl svým neúnavným pérem, kterým do ní rytmicky bušil, dokud se neudělal. Jana už byla zcela na hadry a znaveně se později ploužila k domovu.

Nabídku společného bydlení zavrhla hned zpočátku, kdy zjistila, že Oliver je schopen neustálé erekce, zatímco ona je po třech číslech většinou již hotová a nemůže. Jinak jí jeho ocas vyhovoval, ale takový příliv sexu byl na ni moc. Tolik to zase nepotřebovala. Proto ho nenavštěvovala příliš často, protože pak ji už ze spárů nepustil a mrdal ji až do bezvědomí.

***

O DVA ROKY POZDĚJI

„Tak jsem se, synu, oženil,“ oznamoval otec překvapenému synátorovi.
„Co…cože?“ málem upustil mobil.
„No jo. Už je to tak. Maricela je úžasná žena a ty budeš mít novou sestřičku, Zarinu.“
„Už se moc těším,“ zahučel Oliver s nadšením.
„V mailu máš pár fotek, tak zatím,“ rozloučil se otec a Oliver pustil počítač.
Opravdu. Ze svatebních fotek se zubil otec a vedle něho, bože! Tam stála bohyně převyšující všechny ženy, které Oliver dosud znal. Nádherná, snědá, černovlasá Španělka s plnými tvary a vedle ní další krásná dívka, její mladší kopie a tudíž nová Oliverova sestra Zarina. Žádný dítě, ale mladá živočišná kočka, určitě ne starší než dvacet let.

Zpráva o Milanově svatbě se roznesla po městě a Oliverovi to zvěstovala Jana.
„Jo. Vím to jako první,“ zabručel nepřívětivě.
„Tak promiň, to mi nedošlo. A co tě to tak žere?“ zajímalo ji.
„Táta se musel zbláznit, nebo co,“ mával rukama.
„Nasadit si domů ženskou a rovnou s dcerunkou. Co tu jako budou dělat?“
„Co já vím? Milan teď vydělal dost peněz, tak se třeba nechají vydržovat a ještě dostanou prachy od tebe,“ šklebila se Jana, ale smích ji přešel, protože se na ni Oliver vrhl a to znamenalo divoký sex až do večera.

Než se vzpamatovala, už musela kouřit ztopořený ocas a jakmile ji zbavil šatů, zarazil ho do ní hezky tvrdě, až po koule.
„Počkej…ne tak…zhurta..aa..oh..oh…bože….to je ocas,“ vzdychala spokojeně Jana a nechala se mrdat, líbat a laskat prsa, prostě zcela se oddala neúnavnému ocasu svého výkonného milence.
Po třetím čísle i Oliver potřeboval pauzu. Jak leželi vedle sebe, Jana ho hladila na hrudi a řekla.
„Za měsíc se stěhuju do Třeboně.“
„Cože, proč?“
„Mám tam rodiče a oni už jsou staří a nestačí na hospodářství, víš? Táta chová ryby, máme pár rybníků….. mám to tam převzít.“
„A chceš to? Rozumíš tomu vůbec?“ divil se Oliver, který od Jany slyšel poprvé její rodinnou historii.
„Jasně, že jo. Je to rodová tradice. Vystudovala jsem i školu. Pak jsem se tomu nevěnovala, protože jsem potkala svýho přítele, nyní bejvalýho… No a teď je čas na návrat ke kořenům. Ne ke kořenu,“ zasmála se, když ji Oliver uchopil za ruku a položil na svůj ocas.

Už ho ale nepustila a naopak pohonila k dokonalé tvrdosti a hned si ho i osedlala.
„Budeš mi…chybět..oh…oh,“ hekala a poskakovala na ocase.
„Klidně tam vezmi svou mamku a tu její …dcerušku….na pravýho…oh… českýho…kapra..božeee…už….budúúú,“ vlnila tělem a zrychlovala odsedy, až strnula a svírala v sobě stříkající ocas až do poslední kapky.
To ještě Jana netušila, že si od Olivera odváží i památku na společně strávené chvíle.

***

Otec Milan s Maricelou a Zarinou dorazili do Čech. Oliver je přivítal a otec fungoval jako tlumočník, protože španělskému brebentění Oliver nerozuměl.
Jeho nová matka i sestra ho objaly a daly mu poctivou pusu a jak se o něj otřely i svými hrudníky, skoro se mu postavil ocas.
„Fitáme tje u vas, nas?“ zadívala se Maricela na Milana, jestli to říká správně a ten ji španělsky vysvětlil, že ona nevítá Olivera, ale on je.
V malém rodinném domku nastalo stěhování. Vše se muselo přizpůsobit novým obyvatelům.
Zarina dostala pokojík v podkroví po Oliverovi. Ten opanoval vedlejší kumbál, kde se dalo bydlet jen v létě, ale do zimy to prý zateplí a rodiče sídlili dole.

Zarina viděla blesky zlosti v Oliverově tváři a omlouvala se mu.
„Ja…..nemoct za ten pokoj. To rozchodnout otec….ty zlobit? Ja ti to….být chodná cholka.“
Oliver se konečně pousmál.
„Umíš docela česky, chceš se se mnou učit?“
Zarina se usmála bílými zuby.
„To ja moc radost…. Vaše ržeč …..tježkááá…tješka… tše….“
„Těžká,“ doplnil Oliver za ni.
„Tak,“ a políbila ho na tvář.

***

V průběhu dalších dní se ženy seznamovaly s českým prostředím a životem. Všechno pro ně bylo nové a skoro exotické. S něčím se vyrovnaly, něco nedovedly pochopit a něco přizpůsobily španělským zvykům.
Maricela byla vynikající kuchařka. Zajímavě propojovala českou a španělskou kuchyni do chuťové báječných pokrmů.

Zarina zase našla božský nektar v pivu a nutila Olivera, aby s ní obden chodil na točené. Ten se nebránil. Doprovod krásné Španělky mu zvedal ego a chlapi v hospodě se mohli uslintat nad jejími půvaby, které ona nikterak neskrývala. Nádherně vyrýsované tělo, s hladkou, snědou pokožkou, oděné v krátké sukénce a tričku bez podprsenky, s viditelnými bradavkami, nadzvedávalo poklopce nejednomu chlapovi. Oliver se jí snažil vysvětlit, že tak předvádět se zase nemusí, ale Zarina řekla, že u nich ve Španělsku je to normální a ona se nehodlá měnit. Během popíjení spolu diskutovali, Oliver ji učil nové výrazy jako „chlastat, dvě točený, dám si panáka, jdu se vychcat,“ zkrátka vše, co mohla v hospodě upotřebit.

Občas tyto znalosti přenesla domů, takže když náhle prohlásila, že se jde vychcat, ztuhly rysy Milanovi i Oliverovi naráz. Ten jí pak v ústraní vysvětlil, že co se učí v hospodě, tam taky musí zůstat.

***

Koncem léta otec vyhlásil, že si na zahradě uspořádají druhou, českou svatbu. Asi aby si čeští příbuzní přišli na své. Ti se dostavili v hojném počtu a při nádherném počasí se vše vydařilo. Oliver dokonce sezval pár kamarádů z country kapely, kteří jim na zahradě hráli k tanci a poslechu.

Při jednom ploužáku pozval k tanci i svou matinku Maricelu. Ta už měla docela naváto, a tak ji Oliver pevně držel, aby mu neupadla. Ta ho taktéž pevně objala a vrněla mu do ucha nějaká španělská slovíčka. Nerozuměl jim až do chvíle, kdy ucítil její ruku na rozkroku, jak mu přes kalhoty mne čuráka. Poplašeně se rozhlédl okolo, ale v temnotě zahrady si jich nikdo nevšiml a tančící páry se zaobíraly sami sebou. A Maricela mu dál povídala tichým svůdným hlasem:
„Ser bonito…amar a algn locamente…me explico?“ a dál mu přejížděla bouli na kalhotách a jazykem mu polaskala ucho.

Oliver byl zcela omámen. Rajcovní nevlastní matinka se mu tu nabízí a on…co má dělat? Po tanci Maricela odešla a Oliver si sedl k otci, který se vesele bavil se Zarinou. Pochopitelně španělsky, takže ničemu nerozuměl. Zábava pokračovala, když náhle otec přišel k Oliverovi.
„Hele, je mi to blbý, ale stal se v práci malér a musím tam hned jet. Vem si to tu na starost, ahoj,“ a kráčel do garáže.
Oliver za ním vyběhl s dotazem, kdy se asi vrátí, když tu náhle spatřil, jak auto vyjíždí ze vrat na ulici, kde zastavilo a zpoza živého plotu vyklouzl stín a posadil se ke spolujezdci. Podle šatů poznal Zarinu! Tak tohle je ten malér v práci! Táta něco má se svou dceruškou.

„Kurva!“ nasralo ho to, protože měl Zarinu rád a myslel, že by se z ní mohla stát sestra s bonusem, jak se říká….
Pak se mu tvář rozjasnila. Doma je přece nadržená Maricela a s úsměvem se vrátil do společnosti.

***

Kolem jedné oslava skončila. Přespolní se uložili ve stanech na zahradě, Oliver si prozpěvoval ve sprše a pak tiše kráčel do ložnice rodičů.
V pokoji bylo přítmí a v posteli se rýsovala přikrytá, oddechující postava. Oliver k ní přilehl a začal ji jemně probouzet.
„Maricela, quisiera…hace el amor,“ lovil v paměti něžná slovíčka.
Žena se probudila a hned se usmála.
„Oliver. El encontrarse. Estar más contento que unas castañuelas. Hacer carisias,“ natáhla paže, objala ho a začala líbat.
Hned mu zakmitala jazykem v ústech a líbala ho divoce a vášnivě.

Oliver byl přímo v sedmém nebi. Žena, na níž by si nikdy netroufal pomyslet, se mu tu nabízí a chce se milovat. A Maricela ho opravdu mazlivě laskala a líbala všude po těle, až dosáhla nejerotičtějšího bodu většiny mužů a nasadila vášnivou kuřbu. Sála ho, lízala, hladila, laskala, tepala, honila, až ho sevřela rty a rozjela takovou jízdu, že Oliver jen úpěl a za chvíli už jí plnil ústa dávkou semene. Maricela vše spolkla a dál ho sála a lízala, až se mu znova postavil.

Nyní ji začal laskat po těle Oliver. Přes úžasná, velká a přitom ještě stále pevná prsa, klesal níž přes břicho až po zarostlý klín. Černý porost byl hustý a chloupky tvrdé, ale Oliver s tím neměl problém a soustředil se na rýhu rozevírajících se pysků, kde vytékaly šťávy rozkoše a hned tam zajel jazykem.
„Oáách….mi dios…si..si,“ sténala žena a tlačila mu hlavu hlouběji do klína.
Ten lízal a sál šťávy, když tekla jak vodovod a polaskal i naběhlý klitoris velikosti fazole.
„Ááááhh…dios….ah..ah..ah,“ svíjela se a tahala ho za vlasy k sobě.

Oliver na ni nalehl a lehce zajel do rozmáčené kundy. Maricela slastně vydechla a hned mu šla výpadem pánve naproti. Štíhlé, opálené nohy ho objaly kolem pasu a žena jen slastně hekala v rytmu strojových přírazů.
„Flop, flop, flop,“ zněly mlaskavé přírazy a hekání milenců rezonovalo domem, když tu náhle ložnicí projel kužel světla od přijíždějícího auta. Oliver ustrnul.
„No! Tener…hacerse,“ kvílela žena, která to měla na krajíčku.
Oliver několikrát prudce přirazil a stříkal do stahující se pochvy, která v orgasmu nasávala sperma do dělohy. Pak bleskově vyskočil z postele a hnal se do pokoje, dřív než se v domě objevil otec se Zarinou. Ti prošli do svých pokojů a domem se rozlehlo pokojné ticho.

***

Že otec se Zarinou něco má, si Oliver prozatím nechával pro sebe a v domě vládla rodinná idyla.
Maricela se svědomitě učila česky, Zarina už uměla velmi obstojně a v hospodě už se snadno domluvila. Dokonce, když ji jeden z nadržených opilců plácl přes zadeček, uměla se i ohradit.
„Nešmatat, ty chlivák, nebo ti urvat koule a nacpat ti je do krk!“ zaječela a plácla ho přes ruku.
Hospoda strnula, ale pak vybuchla v hlasitý potlesk. Zarina se sebevědomě usmála, prohodila:
„Jdu se vychcat,“ a proplula výčepem na záchod.
V hospodě si tak vydobyla pozici hospodské královny s jedním pivem zdarma. Většinou urazila dvě i tři. Po čtvrtém ji už Oliver musel na cestě domů hodně podpírat. Jinak, když byla jen lehce připitá, byla taková přítulná a přístupná.

***

Jednoho takového večera se vrátili domů v příjemné náladě a před pokojem Zarina chytla Olivera za ruku.
„Nechceš jít ke mně,“ řekla svádivě a mnohoznačně.
„Ne,“ zaskočil ji Oliver odmítnutím.
To ji vyvedlo z míry. Nebyla zvyklá, že by někdo takovou nabídku odmítl.
„Proč?“
„Protože spíš s mým tátou. Proto. Nehodlám se mezi vás motat,“ vyvalil to na ni a Zarina zvážněla a vzdychla.
„Když už to teda víš, tak potřebuješ vědět všechno. Pojď ke mně a hlavně v klidu, ano?“

Oliver se usadil a Zarina se dala do vyprávění.

Milan, tedy tvůj otec se nejdříve seznámil se mnou. Dělala jsem na recepci ve firmě, kde pracoval. Časem jsme se sblížili, bral mě na večeře a jednou v noci nás doma přepadla matka, která měla být u babičky. Byl z toho hrozný kravál, že si kazím život se starých chlapem a on, že je nezodpovědnej prasák, když šuká mladý maso. No zkrátka, dostala jsem příkaz to skončit. No jo, jenže pak máma obrátila, začala si s ním sama a jednou jsem je přistihla spolu v posteli. Omotala si ho kolem prstu, až ji požádal o ruku. Ona byla už dlouho sama a za chlapa by asi udělala cokoliv, jak jsem později pochopila. No, ale čas od času se s Milanem tajně pomilujem, jako vzpomínky na starý časy. Nic v tom není, opravdu, jen sex.“

„Zajímavý,“ okomentoval to Oliver a zvedl se k odchodu.
„Ale tebe mám fakt ráda…víc, než si myslíš,“ znovu ho vzala Zarina za ruku.
„Za to učení, hospody….já, chci se ti odměnit.“
To už Oliver nevydržel a oba splynuli v pevném objetí a líbání.
Když se svlékli, Zarina mu nabídla k polaskání své pevné trojky a pak se v 69 začala věnovat jeho ocasu. Byla to opravdu kopie své matky a její umění bylo totožné. Vášnivě mu kouřila, sála, lízala, tepala a žužlala ocas až do výstřiku, který bez problémů spolkla a dál si s ním hrála, dokud opět neztuhl do potřebné tvrdosti.

Oliver zatím laskal rozevřenou štěrbinu v hustě zarostlém klíně a sál praménky uvolněných šťáv, tepal vystupující závojíčky a dráždil naběhlý klitoris. Zarina přes zasunutý ocas v puse tlumeně sténala a pohazovala tělem v návalech rozkoše.
Když se nasytili vzájemným laskáním, splynuli zase v líbání. Oliver vnímal v její puse chuť semene, ale Zarina se brzo odtáhla a nasedla na stojící ocas.
„Si….ah dago si alhame,“ vzdychla, když do ní zajel pozvolna až po koule.
„Mluv česky..kurva,“ funěl Oliver a cítil vlhkost a úzkost pochvy španělské krásky.

„Je to krááása,“ přeložila mu Zarina a začala odsedávat.
Prsa se jí rozhoupala, ale hned skončila v Oliverových dlaních, který je mnul a brnkal prsty o vztyčené bradavky.
„Och…och..och,“ sténala Zarina, nabodnutá na tvrdém ocase, který ji krásně vyplňoval a třel se o stěny, že slastně vnímala každý kousek jeho délky a každou naběhlou žílu.
„Mlask, mlask,“ z kundy jí vytékal potok šťáv a slast a rozkoš pozvolna stoupaly k vrcholu.
Oliver měl nádherný výhled na mokrý ocas, vystupující z rozšklebené pochvy v černém porostu a zase v ní mizející při dosedu. Zarina měla přivřené oči a ve tváři výraz uspokojení a slasti. Pomalu zrychlovala odsedy a sama si řídila nástup orgasmu.

„Ah..ahh…ah,ah,ah,“ vzdychala rychle a hlasitě a pak už pevně stáhla pulsující ocas a při prvním výstřiku semene vyvrcholila v neskutečně nádherném orgasmu. Zaťala mu prsty do hrudníku a houkavě vykřičela svou rozkoš ven.
„Ouuuu…úúúúh…en realmente,“ skučela a pak na Olivera uvolněně padla.
„Budeš můj amante?“ ptala se později, když leželi vedle sebe a vzájemně se hladili.
Oliver to stvrdil tím, že si ji po chvíli vzal zezadu a mrdal ji a plácal po krásném pevném zadečku, až jen vřískala bolestí i rozkoší a když ji přivedl k orgasmu, byla úplně hotová a neschopná ničeho.

„Už nemohu….ty vándalo..a já pobreta,“ šeptla znaveně.
Pak zavřela oči a usnula. Pochopitelně nezůstalo u jednoho milování, jen to oba museli tajit před rodiči.

Počet zobrazení: 94

Autor

Navigace v seriáluV rytmu flamenca 02 >>
3.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tramp

Pěkně napsáno.Tramp

Nef

Zajímavé uvidíme co se bude dít dál a jestli se přihlásí Třeboň o alimenty 😁

vaclavz

Tahle série začíná velice zajímavě a slibně 🙂 Pokračování je již připravené a je se na co těšit. 😉

Tomas

nuz urcite by osm ocenil dalsi diel. poviedku osm zhltol a idem zzvonit susede s dcerou 😀 ci nie su rovnake 🙂

Martin

Už začátek se mi líbil . Věřím , že v pokračování dojde na splnění pozvání na kapra . U Olivera to vypadá na pěkného samce . No je mladý , silný . Tak jsem zvědav kolik žen ze svého okolí oplodní 😀 Že by i novou matinku i její dcerku .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x