V soumraku života (Volné pokračování Rekreace za trest)

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Rekreace za trest

Soumrak se pomalu vkrádal do ulic a ze stromů padaly zabarvené listy. Podzimní večer byl poměrně chladný a vlhký. Po chodníku mezi listím šel pár, nejspíše manželé. On byl vyšší postavy, prošedivělý a záda se mu mírně hrbila pod tíhou věku. Ona menší postavy, věkem mírně zakulacená, držela se pod paží. Šli mlčky, když po chvíli se žena otřásla a pobídla muže:
„Pojď rychleji, začíná mi být zima.“
Zrychlil natolik, že žena mu nestačila a začala ho kárat, že se nedokáže přizpůsobit.
„Buď letíš jako blázen nebo se šouráš. To nemůžeš jít normálně?“
Muž neodpovídal a zabočil do dveří malého činžáku.

Doma se převlékli, muž si sedl ke stolu a hleděl na ženu, jak připravuje večeři. Před očima měl ještě stále film, na který se byli spolu podívat. Do kina nechodili často, toto bylo spíše výjimečně. Zasnil se a před očima viděl svoji ženu, ještě mladou štíhlou, jak se okolo něj točí a jako by náhodou se po chvilkách o něj otře. Vyrušila jej ze vzpomínek:
„Nekoukej do blba a jez, vystydne ti!“
Zjistil, že má před sebou talíř a pustil se mechanicky do jídla. Po jídle si šel sednout do obýváku, pustil si televizi a slyšel z kuchyně, jak žena uklízí nádobí. Bez zájmu přepínal programy v naději, že někde najde zajímavý pořad. Jako obvykle nic.

„Zajímalo by mě, na co platíme televizní poplatky?“ zabručel, vypnul televizi, šel se převléci do pyžama a přesunul se do postele. Ležel se zavřenýma očima a pomalu se mu opět začínaly vybavovat krásné epizody jejich života. Opět seděl s ní na lavičce, hladově líbal její tvář a rukou se dobýval přes knoflíčky halenky.
Žena teď ležela vedle, otočila se k němu zády a četla si v knížce. Táhlo jim už na sedmdesát, děti byly dospělé a ženu již milování nebavilo, spíš se jí protivilo.

Náhle se otočil, roztoužen shlédnutým filmem a pohladil ji po tváři. Tvář měla stejně sametovou, jako zamlada a on s údivem zjistil, že ani neucukla, ani mu nenadávala. Osmělil se a políbil ji na tvář. Neucukla, spíš se trochu natočila, překvapená jeho reakcí. Nevydržel a přisál se na ústa. Najednou zjistil, že není sám, že mu líbání oplácí. Přivinul se k ní blíže a líbal tváře se sametovými chloupky, jako broskev. Ruka mu nevědomky sjela, jako za mlada na ňadra. Nebránila se, jenom cosi tlumeně zamrčela. Nervózně rozepínal knoflíčky pyžama, hladil sametový povrch ňader a dráždil hroty. Natočila se na záda, aby mu umožnila přístup k oběma a jak tiskl a hladil ňadro, vykouklo ze skrytu pyžamového kabátku a on se přisál na vztyčený vrchol svými ústy. Líbal, hladil a na tváři cítil hebkost těla, na které vzpomínal. Zbývající knoflíčky postupně povolily a on mohl líbat celé tělo. Přesouval se od ňader na ústa, a potom se zase vrátil na úbočí. Pravda, už to nebyla ta malá, tvrdě se tyčící ňadra mladé dívky. Po dvou dětech to ale nikdo nemohl očekávat. Byla však stále žádoucí a voněla ženskou vůní.

Jeho ruka sklouzla do klína. Pootevřela nohy a nechala se rukou hladit a laskat. Ležel hlavou na ňadrech a slyšel zrychlený dech. Vtlačil se rukou do mokré štěrbinky a hladil, laskal dlouho odepíraná místa. Sjel na okraj jeskyňky, stejně žádoucí, jako za mlada. Hladil prsty vchod, pak jemně zasouval prsty dovnitř, udiven pružností, jak obepínala prsty, plná vláhy a horká, jako kdysi. Nevydržel a palcem zajel co nejhlouběji dovnitř. Klouzal v ní a s rozkoší cítil, jak jej svým vlhkým, sametovým povrchem obepíná. Jak ležel na ňadrech, slyšel, jak žena vzrušením trhaně dýchá a v klíně cítil, jak se k ruce vzrušeně tiskne. Zrychlil pohyby palcem a uviděl, jak se ženě zdvihlo její bříško a okraj jeskyňky se začal svírat. Ne, nekřičela vzrušením, jen trhaně a vzrušeně dýchala. Zůstal palcem uvnitř sevřené jeskyňky a začal svou ženou líbat. V tu chvíli ji viděl před svýma očima tak, jako by byl o 40 let zpět. Přitisknutá k němu, oplácela mu polibky a pomalu se uklidňovala.

Zatoužil zabořit svou tvář do klína, pomalu vytáhl palec z jeskyňky a přesunul se nad klín. Tvář zabořil do vlhké, žádoucí lasturky, mazlil se po letech opět s každým místečkem, až se nakonec přisál k hrotu. Sál, tiskl, lechtal jej jazykem tak dlouho, až se žena začala zmítat v další vlně dlouho odkládaného vzrušení. Klín se křečovitě proti němu vzpínal, bříško v záchvatu vzrušení explodovalo vzhůru a lůno zalévaly další vlny krásné, ženské vůně. Nemohl se té krásy, léta odkládané, nabažit. Nakonec se vrátil k ústům a líbali se, jako při své společné první noci. Pomalu, přitisknutí k sobě se uklidňovali a žena, takovým trochu rozverným hlasem, konstatovala, že dědka a babku by na takové filmy ani neměli pouštět.

J.R.

Autor

Navigace v seriálu<< Rekreace za trest 02
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Zajímavé pokračování po letech. Tohle bych v jejich věku chtěl taky zažít.

Juli

Krásně popsáno,
vzájemné obdarování 👍.🤗

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x