Valentýn

Počet zobrazení: 9

Proč všichni oslavují svátek lásky? Jsem sama, smutek na mně doléhá právě v tento den víc než jindy…

Dnes jsem byla za volantem auta téměř celý den a jediným společníkem na cestách mi bylo rádio. Jenže ať jsem přeladila kamkoli, nemluvilo se o ničem jiném.
Pořád to stejné, celý den dokola. Zítra je 14. února.

Valentýn, svátek zamilovaných, svátek lásky. Vztekle jsem zmáčkla tlačítko „off“.
„Ten kousek domů dojedu i bez tebe!“ vyhrkla jsem do náhlého ticha.

Před měsícem jsem se rozešla s partnerem a rána v srdci ještě nepřebolela. Najednou jsem se nemohla ani nadechnout, oči mi zaplavil příval slz. Stačilo jen pomyšlení a všechno se mi vracelo zpátky.
Krásná slovíčka šeptaná při svíčkách, večeře v restauraci, pohledy a doteky, po kterých jsme ji byli nuceni opustit a spěchat domů.
„Dost!“ vykřikla jsem sama pro sebe a snažila se myslet na něco jiného. Pomalu jsem se uklidňovala. To už jsem dojížděla a parkovala před domem.

V osamělém, potemnělém bytě jsem si zapnula televizi, s tím, že se podívám na nějaký film a půjdu spát. Ale klid mi to nepřineslo ani náhodou. Dnes se snad všichni na mě domluvili!
Vypnula jsem jedním stiskem obraz i zvuk. Přešla jsem k oknu a dívala se ven do ulice. Naproti, u spoře osvětleného stromu, se stojící dvojice vášnivě líbala a objímala. Nevadila jim zima, sníh.
Opřená hlavou o chladivé sklo, se zavřenými víčky, jsem si povzdechla.

Mysl se opět vracela do časů strávených s Ondrou.
Před rokem jsme tu byli spolu. Po tváři mi stékají slzy zármutku a bolesti. Kdy skončí tohle trápení?
Přemýšlím co s večerem, ven se mi jít nechce, stejně jsou všichni někde se svými protějšky.
Rozhoduji se pro rychlou sprchu a knížku, kterou jsem si nedávno koupila a ještě se na ni ani nepodívala. Dnes to můžu napravit.

Horká voda mi dělá dobře. Nechávám své tělo bičovat pod jejím proudem, až celé zrůžoví. Do dlaní si vytlačuji sprchový gel, pomalu jej roztírám po pažích, krku. Když přejdu na prsa, cítím, jak mě ruce hladí, bradavky tuhnou a jsou citlivé na každý můj dotek.
Opustím je a pomalými pohyby se přes bříško dostávám níž ke stehnům. Rukou vklouznu mezi nohy a zlehka pěnu roztírám po mušličce. Nedá mi to, prsty sami vklouznou mezi závojíčky, oddělí je od sebe. Přejedu si po celé délce rozevřené lasturky a ukazováčkem zakroužím na poštěváčku.

„Ach,“ uniká mi ze rtů sladký sten. „Tohle mi tak chybí!“ povzdechla jsem si.
Pár týdnů bez Ondry a jeho laskání a jsem celá tak vzrušená!
Před očima mi zase vyvstává jeho obraz, prsty jedné ruky si laskám klitoris, zatímco druhá putuje po těle a dráždí bradavky.
Proud vody jen víc rozdmýchává napětí, prostupující mým nitrem.

Náhle mě z překrásného snu vrací zpět do reality zvuk příchozí zprávy z mobilu. Kdo mi teď navečer, zrovna dnes, může psát? … proběhlo mi hlavou.
Vypínám vodu, rychle se otírám osuškou a hážu na sebe župan. Ještě s mokrýma nohama přeběhnu ke stolku a otvírám telefon. Hmm, tohle číslo neznám…

Otvírám zprávu a čtu. Zklamaně zavřu mobil. Tohle určitě není pro mě, to bude omyl.
Nebo …, že by Ondra? Najednou mi buší srdce v šíleném rytmu. Mám odpovědět? Třeba na to čeká…
Než se však stačím rozmyslet, je tu další zpráva.

Bože, musí to být Ondra, kdo jiný! Určitě je mu po mně smutno. Co mám odepsat? Mám ho poškádlit? Třeba odpovědí: Vždyť jsi právě odešel?
Ne to ne, mohl by se urazit. Ale co tedy?
Přemýšlím…

Zalila mě nezměrná vlna horkosti. Stejné rozrušení, jaké jsem před chvílí zažívala pod sprchou, zalévalo teď mé tělo jen při těch slovech.
Prošla jsem pomalu s telefonem v ruce do ložnice a sedla si na postel. Rozevřela jsem okraje látky a rukou přejela po prsou, jemně stiskla bradavky.

Další zpráva.
Rozvázala jsem pásek županu a rozevřela jej celý. Lehla jsem si na postel a pokrčila nohy. V jedné ruce držím mobil a stále znovu pročítám tu zprávu, druhou se hladím po bříšku a stehnech. Čekám netrpělivě na další zprávičku, snad teď neskončí. Chci se s ním pomilovat i na dálku!

Melodie zazní.
Hltám text: „Špičkou jazyka bych přejel po tvém stehně výš. Pomaličku, vzdychala bys rozkoší a nedočkavostí. Putoval bych až k tvé mušličce. Prsty bych ji lehoučce rozevřel a jazykem ochutnával tu nádhernou chuť tebe samé.“

Ležela jsem jako v transu. Svírala jsem v ruce mobil a prsty zároveň přejížděla v klíně. Po nádherné předehře ve sprše, jsem cítila, že to nebude dlouho trvat. Chtěla jsem si to však co nejdéle prodloužit. Vyhýbala jsem se poštěváčku a vůbec pochvičce. Vychutnávala jsem si ty slastné chvíle, kdy mě tenhle mobilní milenec přivede k vrcholu.

Po tomhle už nemohu. Pokládám telefon vedle sebe a oběma rukama se pouštím cestou k vyvrcholení.
Prsty jedné dráždím poštěváček, zatímco druhou zajíždím do pochvičky a naléhavě jí projíždím. Už nemohu čekat. Do celého těla mi pronikají vlny nezvladatelné rozkoše. Má kundička svírá prsty v neustávajících stazích. Jsem na vrcholu. Ano…

Zpráva.
Zamrazí mě. Takže to není Ondra? Je to opravdu jen omyl? A co když ne?
Pomalu se zvedám, dech mi strachy vázne, ztěžka polykám. Opravdu je u dveří? Přitáhnu si okraje županu k sobě a co nejtišeji a nejopatrněji přistupuji ke dveřím. Potichu se u nich zastavím a poslouchám.
Na druhé straně slyším něčí dech, ale když se podívám do kukátka, nic nevidím, jen obrys postavy. Stojím tu potmě, stejně jako on, na druhé straně. Vzrušení se vrací, jemné tichounké zaklepání na dveře, to jen umocňuje.

Rozhoduji se rychle. Chci pokračovat v tom nádherném milování. Otvírám…
Neznámý vchází, bere mě do náruče. Podle doteků poznávám, že to není Ondra, ale je mi to jedno. Na otázky bude čas později.
Odnáší mě do ložnice a pokládá na postel…

Počet zobrazení: 9

Autor

3 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Hezká valentýnská fantazie. Zazvonil zvonek u dveří a za nimi stál on a stál mu ON 🙂

Tomas

Chcel by som byt za dverami… 😃

Trysky

Moc pěkné…

Talmann

Krásná fantazie. Sice v praxi nereálná, ale od toho je fantazie, že se realitou nemusí zatěžovat.

Martin

Nakonec přeci jen ten Valentýn skončil dobře .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x