young, old

Vendulka utěšitelka

Každý den strávený v práci byl pro Aleše utrpením. Odmala byl vychovávaný bezdětnou tetou, která se starala o všechny jeho potřeby. Když si v pubertě poprvé potají vyhonil ocas v posteli, dočkal se druhý den ručníku položeného na nočním stolku. Teď mu bylo téměř čtyřicet let a jako vedoucí malého skladu řídil kolektiv zralých žen, které měly ze stydlivého chování svého nadřízeného potměšilou legraci. Bavily se jeho rozpaky, když se o něj tu a tam jako by náhodou otřely svými poměklými ňadry a jemu se ihned v kalhotách vztyčil stan.  Mateřsky se mu snažily neúspěšně domluvit schůzku s některou ze svých známých, ale jeho stydlivost bránila jakémukoli bližšímu vztahu.

Přijímal svůj úděl statečně a už se vzdal představy manželského svazku. Po nocích náruživě onanoval při sledování porna a do práce se plížil ulicemi vyčerpaný a zoufalý ze svého ponížení. Občas musel přetlak v poklopci vyřešit i v práci, k tomu využíval útočiště toalety vedle kanceláře. Vycházel pak vždy rudý v obličeji, jako by všichni věděli, co se tam právě odehrávalo.

Vše se změnilo, když po rozšíření skladu musel přijmout novou pracovní sílu. Jednalo se výhradně o ženy, protože charakter práce i platové ohodnocení téměř vylučovaly muže. Přijímací pohovory pro něho byly noční můrou a byly vždy zakončené upoceným podáním ruky. Pokaždé se potom musel uchýlit na toaletu a uvolnit se rychlým vyhoněním. Když splachoval mísu zcákanou řídkým semenem, třásly se mu ruce hanbou nad svou slabostí.

Nyní seděl v kanceláři a probíral se zbylými životopisy. Vyřadil ty na první pohled zbytečné a zadíval se na poslední list papíru. „Vendula Svobodová, věk 18 let, absolventka obchodní akademie.“ Mlsně si olízl rty při představě mladičkého masíčka, které by sloužilo jeho onanistickým tužbám a rozhodl se pozvat ji na pohovor. Tenký hlásek v telefonu se zajíkal radostí z možného zaměstnání a on už se těšil na další den.

Doma si pro jistotu před odchodem do práce ulevil s vyplazeným jazykem do připraveného kapesníku a neochotně vyrazil na domluvené setkání. Když se otevřely dveře kanceláře a v nich se objevila mladá dívka, ztuhl překvapením. Očekával šedou myšku a místo ní uviděl usměvavou blondýnku v obepnutých šatičkách. „Já jsem Vendula Svobodová, dobrý den,“ hrnula se k němu s nataženou rukou a on si ani nestihl otřít zpocenou dlaň do kalhot. 
„Aleš Nováček,“ představil se a srdce mu zaplesalo při pohledu na malé kozičky uvězněné ve výstřihu. Netrvalo dlouho a podali si znovu ruce, tentokrát na znamení úspěšného výsledku. Ihned po odchodu mladé dívčiny si musel odskočit na záchod a vyvenčit nadržený kolík. S úlevou vystříkl mohutnou dávku semene na podlahu, aby ji potom se zahanbením rozetřel botou.

Vendula ihned zapadla do kolektivu starších žen, které ji mateřsky přijaly mezi sebe. Stačilo pár dnů, aby do zatuchlé společnosti vnesla závan čerstvého vzduchu. Její pištivý hlásek se rozléhal skladem celý den a pro Aleše byla zpestřením jeho nudného života. Proháněl klacek čím dál častěji, několikrát nestihl ani odejít na záchod a vyhonil se pod stolem v kanceláři. Potom vždy s obavami čekal, jestli ho někdo nepřistihl a pokradmu se plížil uličkami plnými zboží.

„Kde je Vendula?“ vtrhl jednoho dne do kuchyňky, aby se alespoň pohledem potěšil před onanováním její mladou postavou.
„Šla pro svačinu, byla nějaká vyčerpaná,“ zachichotala se obtloustlá Pánková, která si Vendulu vzala na starost. „Kdybyste ji slyšel, tak se počůráte smíchy.“
„Ani nechci vědět, o čem mluvíte,“ povzdechl si Aleš, který se nerad smiřoval s nepřítomností své oblíbenkyně.
„Říkala, že dneska musí odpočívat, protože ji bolí pravá ruka. Prý je to ještě horší, než když celou noc masturbovala,“ hihňala se tukem obteklá prsatka.  

Aleš zrudl v obličeji a uchýlil se na záchod, kde si toho dne už podruhé vyhonil ocas, tentokrát s neodbytnou představou masturbující Venduly v rozvalené v posteli.

Postupem času si jeho zamilovaných pohledů všímali všichni včetně Venduly, která měla pro stydlivého vedoucího slabost. „Zase na vás byli zlí?“ přitočila se k němu jednoho dne po nepříjemném telefonu s majitelem firmy.
„Ani mi o tom nemluvte,“ zamumlal a ponořil se do svých neradostných myšlenek.
„Tak já vás potěším, chcete?“ zvedla k němu Vendula bezelstně obličej a přitiskla se na jeho tělo. „Už je to lepší?“ vyzvídala, zatímco se špičatými kozičkami opírala o jeho hruď. 
„Já vlastně… ani… ani nevím,“ koktal Aleš, který zahanbeně ucítil pozdvižení v poklopci.
„Určitě je to lepší,“ rozumovala Vendula a zašmátrala rukou v jeho rozkroku. 
„Proboha, co to děláte?“ vyděsil se Aleš a snažil se jí odtáhnout ruku pryč.
„Přece si ho nebudete zase honit sám,“ rozumovala blondýnka a lovila z poklopce jeho ztopořence. „Berte to jako kamarádskou výpomoc,“ zahihňala se.
„Ale… to… takhle… přece nemůžete…“ blekotal zahanbený Aleš, ale to už mu Vendula zkušeně rolovala kůžičku dolů. Křečovitě si vychutnával její doteky a během krátké chvilky zkropil podlahu svým řídkým semenem. 
„Vidíte, že to šlo,“ otírala mu Vendula papírovým kapesníkem vystříkaný ocas a zapínala poklopec. „A hned je vám líp.“

Po jejím odchodu zůstal stát vytřeštěně uprostřed místnosti a přemýšlel nad tím, jestli se mu to všechno nezdálo. Večer potom proháněl ocas se vzpomínkou na krátké intermezzo v kanceláři, a zalykal se vzrušením při představě možného pokračování.

Od toho dne sledoval mladičkou blondýnku oddaným psím pohledem a vyhledával každou chvilku k setkání s ní. „Že se nestydíte,“ vystihla Vendula okamžik, kdy byli ostatní na obědě a překvapila ho v kanceláři s rozepnutými kalhotami zrovna ve chvíli, kdy se chystal k rychlé hoňce. Zahanbeně se snažil zakrýt dlaní naběhlý žalud, který sebou pocukával v předzvěsti brzkého uspokojení. 

„Vendulo, neblázněte,“ vyhrkl roztřeseně, když mu odstrčila ruku pryč a ochotně pohonila jeho ztopořené péro. „Vendulo, tohle přece… Neee… nemůžete,“ zasténal a v rozporu se svými slovy si ještě víc tiskl její ručku do rozkroku. 
„Ještě chvilku a pěkně se vystříkáte,“ lísala se k němu sotva dospělá týnka a zručně proháněla jeho ztvrdlý ocas. „Vidíte, už to je,“ konstatovala spokojeně, když vystříkl mrdkoidní záplavu.

Užasle pozoroval, jak si bez zábran rozepnula džíny a vklouzla ručkou do kalhotek. „Dneska jsem to ještě neměla,“ oznámila vyvalenému Alešovi, „ráno jsem zaspala a nestihla jsem se ani vyprstit.“
„Vendulko, ukázala byste mi ji?“ sebral Aleš veškerou odvahu a roztřeseným hlasem žadonil o pohled na mladičkou roztaženku.
„Že se nestydíte, pane vedoucí,“ zahihňala se blondýnka, ale ochotně stáhla džíny i s kalhotkami do půli stehen a ukázala mu vyholenou kundičku. Alešovi, který viděl poprvé v životě ženské přirození, se okamžitě postavil před chviličkou vystříkaný ocas. Už bez ostychu ho začal prohánět s pohledem upřeným na mladičkou zaměstnankyni, která se před jeho zraky zručně uspokojovala. Netrvalo dlouho a zcákal podlahu hustou mrdkou. „Já potřebuju ještě chvilku,“ rozumovala Vendula a šikovným prstíkem zpracovávala poštěváček. „Ještě… malou… malou… chviiiiiiličku,“ vypískla náhle v orgasmu.

Když bylo po všem, spokojeně se upravila a zahrozila Alešovi prstem. „Od teď máte zákaz onanování, je vám to jasný?“ 
„Ale Vendulko, to já… asi nevydržím,“ zafuněl smutně vedoucí.
„Pěkně počkáte, až budeme zase sami a já vám udělám dobře,“ lísala se k němu blondýnka. „Přece si ho nebudete honit na záchodě jako malej kluk.“
„Jak… jak víte… že já na záchodě…“ blekotal vyděšený Aleš.
„To vědí přece všichni,“ mávla rukou Vendula a znovu mu pohrozila prstíkem před malou chvilkou vytaženým z kundičky. „Je vám to jasný? Už žádný honění.“

Večer ležel Aleš osamoceně v posteli a donekonečna si promítal v hlavě nedávné události. Najednou se nemohl dočkat dalšího dne v práci. 

Ráno vyrazil do zaměstnání s nově nabytým sebevědomím, zvesela rozdával práci podřízeným a pokradmo sledoval Vendulu, která se kolem něj neustále ochomýtala.  

Sotva kolektiv vyrazil na oběd, rozechvěně přiklusal k Vendule a žádostivě se k ní přimáčkl. „Vendulko… od včerejška jsem si ho nevyhonil… A vy jste říkala, že se o mě postaráte…“ žadonil, zatímco se přes slabé tričko mazlil s jejími špičatými kozičkami. 
„Že se nestydíte mě takhle osahávat,“ trápila ho blondýnka, ale v rozporu se svými slovy si sama vyhrnula tričko, aby se mohl Aleš pokochat jejími drobnými ňadry.
„Jste nádherná,“ blekotal Aleš a roztřesenými prsty žmoulal naběhlé bradavky. To už ale Vendula sklouzávala k jeho rozkroku a žádostivě lovila z poklopce ztopořeného žilňáka. „Ten ale slintá,“ olízla mlsně slanou kapičku, která se leskla na vrcholu zduřelého žaludu. 
„Vendulko, co to… co to děláte?“ vydechl blaženě, když mu se spokojeným mručením obemkla penis vlhkými ústy. „Vendulko… Vendulko… já už asi… uuuuuž,“ zasténal a začal jí plnit ústa záplavou mrdky.
„Teď vy mě,“ přikázala mu Vendula a stahovala zpod krátké sukýnky kalhotky. „Ale musíte rychle, holky se za chvíli vrátí,“ posadila se na stůl a vyšpulila na Aleše vyholenou pičku. Ten se lačně vrhl mezi její nohy a nasál pro něj neznámou vůni ženského přirození. „Tam ne, trošku hlouběji,“ dirigovala si ho nadrženka, když nezkušeně ochutnával její šťávy. „To je ono… nepřestávejte…“ dusila ho sevřenými stehny, zatímco Aleš blaženě cumlal zduřelý poštěváček.
„Takhle mě už dlouho nikdo nevylízal,“ libovala si potom spokojeně, zatímco se oblékala. „Milan se nechá vykouřit, ale aby mi to oplatil, to ne.“
„Kdo je Milan?“ vyhrkl zmateně Aleš.
„Přece můj přítel,“ usmála se bezelstně blondýnka. „Chodím s ním už od patnácti.“

Aleš zklamaně svěsil rameny. Vendula si toho všimla a přitiskla se k němu. „Nebuďte smutnej, já vám někoho najdu. A do tý doby budu vaše Vendulka utěšitelka, chcete?“ Nezbývalo mu nic jiného než přikývnout, ačkoli v duchu proklínal svůj smutný osud.

Od té doby mu byla Vendula ochotně k dispozici, kdykoli potřeboval vyprázdnit pytlík. Nesobecky ho pohonila, občas vysála, a když měla dobrou náladu, nechala si od něho vylízat mladičkou pičku. Aleš doufal, že ho nechá zasunout, ale Vendula ho vždy odbyla se slovy, že mu přece musí stačit tohle.

„Milan jede na víkend pryč,“ zmínila se mimoděk jednoho dne, když si otírala z brady zbytky Alešova semene. „To zase budu celou noc masturbovat,“ zachichotala se.
„Vendulko, a nechtěla byste spát u mě?“ ucítil Aleš svoji šanci. „Ve dvou by to přece bylo hezčí…“

Vendula si ho přeměřila pohledem a zamyslela se. „To by možná šlo,“ připustila po chvilce. „Milan odjíždí odpoledne, tak já potom přijdu.“

Aleš utekl z práce dřív, aby stihl uklidit celý byt. Potáhl postel čistým povlečením a vyházel haldy zmuchlaných spermo kapesníčků, do kterých vždy otíral vystříkaný ocas. Dohladka oholený, navoněný, čekal netrpělivě, jestli blondýnka skutečně dorazí. Konečně se dočkal.

„Tak jsem tady,“ vhrnula se Vendula dovnitř a odhodila objemnou tašku. „Jé, vy to tady máte hezký,“ pobíhala spokojeně po bytu a seznamovala se s ním. „Já se osprchuju, jo?“ zavřela se v koupelně. Sotva se stačil Aleš vzpamatovat, už byla zpátky. „Zapomněla jsem si vzít ručník,“ prohrabovala se v tašce a vyšpulila na něj svůj zadeček v titěrných kalhotkách. „Ne, že tady budete zlobit, pěkně na mě počkejte,“ všimla si pozdvižení v jeho rozkroku a rozpustile utekla.

Čekání připadalo Alešovi nekonečné. Rozpačitě se svlékl do naha a s trčícím ocasem váhavě posedával na gauči. Bál se, co tomu řekne Vendula, ale zároveň ho to vzrušovalo.

„Jééé, vy už jste nahatej,“ objevila se v místnosti blondýnka zabalená v osušce. „Tak pojďte do postele, ať si můžeme hrát,“chytila ho za ruku a vedla si ho do ložnice.
„Budeme se mazlit a já vám to pak udělám pusou,“ přimáčkla se k němu svými drobnými kozičkami, až se Aleš orosil. 

Vnikla mu jazýčkem do úst a on se k ní hladově přisál. Mazlil se s jejím nahým tělem, blaženě vzdychal, když mu ocumlávala koule a cpala mu před obličej roztaženou kundičku. „Tohle bylo hezký,“ zavrněla potom spokojeně, přitulená k jeho hrudi. 
„Vendulko… a nemohl bych… aspoň na krajíček?“ loudil nadržený Aleš. 
„Vy zlobíte,“ odtáhla se od něho rozdurděně blondýnka. 
„Když já ještě nikdy…“ povzdechl si Aleš. 
„Vy jste to ještě s nikým nedělal?“ vyvalila na něj užasle oči Vendula. Aleš poníženě přikývl. „To jste měl říct dřív,“ pohladila ho po zrudlé tváři a obkročmo se na něj posadila. Pomalu dosedala na trčící ocas, chudák Aleš vyhekl a vzápětí zahanbeně ejakuloval. „Nic si z toho nedělejte,“ utěšovala ho, když uviděla jeho rozpačitý výraz. „Poprvé se to stává…“

Netrvalo dlouho a Aleš se znovu potěšeně zaklínil mezi její roztažené nohy. Postupně nabýval sebejistotu a horečnatě přirážel k mladičké nadržence. „To už bylo lepší,“ kvitovala Vendula jeho snahu, když zemdleně odpočíval vedle ní.

Víkend uběhl jako voda a Aleš se najednou smutně loučil s Vendulou. „Vendulko, nechcete u mě zůstat?“ žadonil. „Víte, že vás mám rád.“
„Pane vedoucí, to přece nejde,“ pohladila ho po tváři. „Ale už pro vás někoho mám. Určitě se vám bude líbit.“
„Ale… já nikoho jiného… já chci jen vás,“ vyhrkl rozčileně. 
„Nebojte, bude se vám líbit,“ slibovala mu blondýnka s potutelným úsměvem. 
„A kdo to je?“ povzdechl si Aleš.
„Máma se rozešla s přítelem a mě napadlo, že vás dám dohromady,“ zasmála se Vendula spokojeně. „A je fakt kočka, jen počkejte, až ji uvidíte,“ mrkla na něho spiklenecky.

Uběhlo pár dnů, během kterých Aleš smutně pozoroval Vendulu, jak odchází z práce v doprovodu svého přítele a byl vděčný za každé vyhonění, kterým Vendula zmírňovala jeho smutek.

„Zítra jdete na večeři s mámou,“ oznámila mu najednou během rychlého vyhonění místo svačiny.
„Ale… to přece… já se budu stydět,“ blekotal Aleš, ale blondýnka se nedala odbýt. 
„Už jsem to s ní domluvila, tak to snad nezkazíte,“ sevřela výhružně jeho penis. 
„Tak dobře,“ podlehl Aleš. 

 Při prvním setkání s Vendulčinou matkou se Aleš neubránil srovnání. Podoba byla nezpochybnitelná, stejně štíhlá postava s drobnými ňadry, stejné rysy v obličeji, jen bohatší o prožité roky. Hrdě si ji potom odvedl domů, sebevědomě se naparoval před sousedy a pyšnil se v její přítomnosti. 

Přestože byl poprvé v životě spokojený, občas se smutně podíval na Vendulu, která se ho od té doby nikdy nedotkla. Potom mu ale obličejem probleskl úsměv, to když si uvědomil, že on, donedávna panic, spal s matkou i dcerou. 

Autor

4.7 39 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Tak tomu se říká dobré zaměstnání.
Hlavně, že se o něj nakonec Vendulka postarala.

Junior

Je to skvělá povídka. I když tvrdí, že klasické povídky tak tahle se opět povedla. jak to vypadá s nějakým pokračováním Kristýnky.

Šmajda

Kristýnka 54 až 57 je v systému. Díl 54 vyjde koncem tohoto týdne.

Junior

Huráááááááá. Už se těším.

harai

Díky za pochvalu, tohle byla taková jednohubka napsaná za dva dny. Ale přiznávám, že mě to bavilo psát, snad je to na výsledku vidět.

Trysky

Když ono to dá docela práci něco napsat. Nemám tolik času a navíc, když to má dávat aspoň trochu smysl, tak to holt chvíli trvá. Navíc dostat ten správný nápad… jeden díl jsem přepisoval snad 4x nebo 5x komplet celý.
Díky za komentáře a chválu.

Šmajda

Mám pocit, že ať Harai napíše cokoliv, jeden fanda mu ten mínus střelí vždy :-D. Asi zhrzená láska :-).

harai

A to jsem se tak snažil napsat „klasickou“ povídku, abych udělal radost odpůrcům incestu… 🤣
Příště radši napíšu pořádný incest, slibuju 😉

Junior

No když to budu brát ze široka a Aleš by si vzal Vendulčinu mámu tak by to s Vendulkou byl Incest. 😀

harai

Byla už napsaná verze Aleš, Vendulka a máma ve trojce, ale rozhodl jsem se pro light verzi.

Tomáš

No upřímně, takový člověk existuje. Je zhrzený a když tu kdysi bylo hodnocení na způsob hvězdiček, každému autorovi, jako je Fred, Harari, Trysky a pod, dal hned jednu hvězdičku. Díky kombinaci malého počtu hodnocení, pak výborná povídka měla hodnocení méně než průměrné. Proto jsem hvězdy zrušil a nastavil plus mínus.

Junior

Hvězdičky jsou nějakou dobou zpět a zatím se mi nezdá, že by se to dalo nějak moc ovlivnit. Tak doufejme, že zůstanou a čtenáři si navyknou ty hvězdičky udělovat.

Tomáš

Ano, když přišla velká aktualizace pluginu na komentáře, přinesla i přepracovaný systém hodnocení povídek. A jelikož je to nějaká doba, co tu ten uživatel řádil a hlavně je to víc návštěvníků, kteří i hodnotí, tak jsem to na test pustil. Jsou tu tak dva způsoby, jak povídku hodnotit.

Junior

K těm hvězdičkám mám jednu připomínku na tabletu nebo v telefonu se to blbě ovládá, už se mi stalo, že jsem dal jiné hodnocení než jsem chtěl, ale naštěstí je to anonymní.
Ale chápu že je to plugin, takže ho asi moc neovlivníte.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x