Veterán

Počet zobrazení: 18

John Tambo byl vietnamský veterán. Jako příslušník 23.pěší divize se v roce 1968 zúčastnil nechvalně známé operace v My Lai, následně byl těžce raněn a jako invalida na vozíku byl zproštěn služby a odeslán do civilu.

Manželka Linda mu zůstala věrně po boku a žili spolu v malém domku v zapadlém koutě Oklahomy.

***

Po pár letech ale jejich idyla měla už velké trhliny. John nebyl schopen ženu plně uspokojit. Ocas mu zůstal funkční, ale vytratila se dlouhotrvající erekce. Po pár odsedech na něm sedící vzdychající ženy, mu ocas zvadl a bylo po všem. Nepomohlo kouření, hlazení, mazlení…nic. Jen ve vzácných případech mu ztopoření vydrželo, že se Linda provzdychala až k vyvrcholení, ale stejně to nebylo ono.

Linda popravdě už manžela nenáviděla. Žili skromně, ale John měl uzavřenou vysokou životní pojistku, jenže nehodlal zemřít. Byl sice invalidou, ale jinak kypěl životem, byl manuálně zručný a ve svých čtyřiceti letech byl v nejlepší formě. Zabít ho nemohla, a tak tiše trpěla a s lehkou hysterií ze sexuální abstinence proklínala den, kdy Johnovi v Chrámu Páně řekla osudové „ano.“

***

Byl podzimní sychravý den, když na dveře jejich osamoceného domku kdosi zaklepal.

Za dveřmi stál urostlý muž, na první pohled tulák, ale byl slušné oblečen i oholen.
„Dobrý den. Sháním přespání na pár dní. Jsem na dlouhé cestě a již toho mám dost. Odpracuji si to…opravdu,“ tvářil se prosebně, až Linda zjihla.
„No, dobře, ale musí to schválit manžel.“

A za chvíli se na prahu objevil John. Pozorně si muže prohlížel a pak se pousmál.
„Ta bunda je mi povědomá. Model Vietnam, nemám pravdu?“
„Ano. rok služby v roce 1968,“ kývl muž.
„John Tambo, 23.pěší divize, buďte vítán v mém domě,“ podal mu John ruku a muž ji stiskl.
„Jack Collins, 21.průzkumný prapor.“

Muži pak pod kyselým pohledem Lindy zapředli hovor o minulosti a válce, že nakonec šla spát. John pak Jackovi vykázal malou místnost pro služku, kterou stejně nikdy neměli. Muž byl spokojen.
„Hlavně, že mi neprší na hlavu,“ okomentoval situaci a celý dům ztichl klidným spánkem.

***

Ráno Jacka vzbudily podivné zvuky vycházející spatra. Později rozeznal rytmicky vrzající postel a hekání roztoužené ženy. Jenže to brzy skončilo a ozvala se tichá rozčilená debata.
„Ten její ji asi není schopen pořádně ošoustat,“ uvažoval Jack s tím, že si paničku lépe prohlídne a třeba s tím něco udělá.

Linda byla hezky stavěná. Na střední škole zvítězila několikrát v kláních o miss ročníku a jistá mladistvost a pružné tělo zůstaly zachovány. Problémy rodinného soužití s Johnem se projevily ustaraným výrazem ve tváři a celkovou pohublostí, ale jinak jako žena byla stále přitažlivá. Prsa měla pěkná, plná a postava byla nepoškozená mateřstvím. I když sama po dětech toužila, stále se ještě nerozhodla, jestli by zvládla starost o dítě i manžela dohromady.

***

Jack snídal, po očku si Lindu prohlížel a uvažoval, jak se tu usadit na delší dobu.
„Můžu si nějak tu noc a jídlo odpracovat?“ zeptal se.
„Jistě. Venku je dřevo na zimu a samo se nenaštípe,“ odtušila žena odměřeně a ani se neotočila.
Byla dnes po ranním sexuálním fiasku nevrlá a zase neuspokojená. Sakra život!

Návštěvník se zručně chopil sekery a celé dopoledne se za domem ozývaly rány a bouchání.

Když ho Linda šla pozvat k obědu, spatřila velkou hromadu rozštípaných polen. Jack si tam, vysvlečen do půl těla a zbrocený potem, poctivě odpracovával jídlo a nocleh. Linda sjela pohledem jeho vyrýsované tělo a zvolala.
„Oběd je na stole.“

Při jídle Jack velebil Lindino umění, až se zapýřila a pak se obrátil na Johna.
„Všiml jsem si, že do dílny musíte jezdit venkem okolo domu. Co kdybych vám vyrobil pojízdnou plošinu dolů po schodech? Jsem mechanik, zvládnu to.“

Pak nakreslil zjednodušený plánek a John souhlasně přikývl.
„To by šlo. Zajedu s Lindou koupit, co je třeba.“

Jack se odpoledne znovu chopil sekery s potěšením, že si tak zajistil dalších pár dní pobytu.

***

Linda byla Jackem omámená. Silný, urostlý muž ji přitahoval a…. určitě měl i ptáka v pořádku a uměl by ji uspokojit. Z Johnem už nic nebylo, navíc ty jeho noční můry. Prý se v tý vesnici My Lai děly strašný věci, a v noci se budil zpocený a vyděšený.
„Kdybys radši z toho zhebnul,“ říkala si pak Linda pro sebe.
Jack se choval zdrženlivě. Nehodlal svádět svému spolubojovníku ženu, protože měl plán zdržet se tu co nejdéle, ale zároveň mu neušlo, že Linda po něm svůdně pokukuje.

Jedno odpoledne Linda byla v prádelně, prozpěvovala si a rovnala prádlo do pračky, když náhle se za ní zabouchly dveře.
Prudce se otočila a spatřila Jacka, jak proti ní stojí nahý a oči mu svítí chtíčem. Podvědomě couvla, ale muž si ji přitáhl k sobě a objal v pase.
„Teď ti předvedu, jak se mrdají nadržený a chtivý děvky, jako seš ty,“ zasyčel a než stačila nějak zareagovat, prudkým škubem jí roztrhl košili. Linda byla nalehko, takže ven se vyvalila její plná prsa, které muž hned sevřel v dlaních a zkušeně prohmátl.

„To…nemůžeme! Budu…křičet,“ zaprotestovala, ale Jack se zašklebil.
„Ale nebudeš. Budeš skučet blahem, protože ten tvůj mrzák není schopen ti protáhnout kundu tak, jako teď já,“ a prudce ji otočil a strhl sukni i s kalhotkami.

Linda stála jako přimražená a jen se pevně vzepřela o pračku se spalující touhou, aby jí to konečně už udělal!
„Áááách…ááá….úúúúúh,“ vyjekla, když do ní prudce vnikl tvrdý horký ocas a razil si cestu její pochvou.
Jack funěl a připadal si, že šuká pannu, jak byla úzká. Přesto v ní jezdil snadno, protože tekla jak přehrada.
„Ánoooo…júúú….božeeee….úúh,“ Linda kňučela a sténala v záplavě rozkoše a stále tvrdý ocas jí projížděl jako píst a rytmicky ji v doprovodu mlaskavých zvuků mrdal.

Po chvíli z ní vyjel, otočil si ženu k sobě, posadil na pračku a vnikl do ní zepředu. Linda se rukama vzepřela o hranu, čímž vystavila svá prsa na odiv a možnost polaskání, čehož Jack využil a promnul ji mezi rty vztyčené bradavky.

Linda byla v transu a jen si užívala dlouho nepoznané tření ocasu o stěny a slast ji stoupala tělem až k orgasmu.
„Já..já..budúúú…ano…ano…óóóhhh,“ vykřikla a stahovala poševní svaly kolem pulsujícího ocasu.
Jack přirazil naposled a vypustil do ní dávku horkého semene.
„Tu máááš,“ hekal a trhavě se do ní vyprazdňoval.

Když bylo hotovo, Jack nevzrušeně odešel a Linda se svezla na podlahu s rozporuplnými pocity uspokojení, ponížení a viny z právě vykonané nevěry.

***

Dny plynuly a Jack stavěl pojízdnou plošinu do dílny. John mu pomáhal, takže práce jim šla rychle od ruky. Také Linda se tvářila spokojeně, takže idyla byla dokonalá, dokud nenastala noc.

Vždy, když dům ztichl a John usnul, vytratila se Linda z manželské postele do Jackova pokojíku a zde se oddali spalující vášni.
Linda se nejdříve vrhla na ocas, který kouřením postavila do potřebné tvrdosti. Hrála a mazlila se s ním, lízala ho, tepala špičkou jazyka po celé délce a zase sevřenými rty rty sála, až Jack jen slastně funěl a zatínal svaly, aby se neudělal.
Podobně pak laskal Lindu v klíně, kde ji kmital jazykem mezi pysky a plátky závojíčků, promnul jí nalitý klitoris a slízával proudy uvolněných šťáv.

Takto připraveni pak přešli na zásun v různých polohách. Zejména zezadu bylo pro Lindu spalující a milovala tření v tomto směru, kdy měla i několik orgasmů za sebou. Když jí přitom Jack mnul a drtil v dlaních prsa, byla její rozkoš ještě znásobena.
„Júúúhhh…anoooo….už…zaseee,“ svíjela se a řičela v proudech nespoutané slasti a rozkoše a tvrdý ocas ji stále mrdal a mrdal a mrdal.
Jack měl neuvěřitelnou výdrž a stříkal jen jednou, dvakrát za noc, zatímco Linda už byla skoro na hadry.

Za svítání se pak doslova ploužila zpátky do ložnice a přes den chodila po domě kolébavě jak kachna.

***

Časem zjistila, že je na sexu závislá a že chce Jacka pro sebe napořád. Začala spřádat temné plány, do nichž ho posléze zasvětila.
„Chtěl bys tu být napořád?“ ptala se jednou po vydýchání se z divokého sexu a mazlivě mu mnula povadlý ocas.
„Jak si to představuješ?“ opáčil zvědavě Jack a něžně si hrál s jejími prsy.
„Potřebujeme se zbavit Johna,“ prohodila Linda klidně, zato Jack ztuhl.
„Cože? Zbavit Johna? Jak myslíš zbavit?“ zeptal se opatrně.
Linda mu dál honila ocas a pokračovala. „Normálně. Zabít. Musí to ale vypadat jako nehoda a pak dostaneme jeho životní pojistku…a budeme spolu žít.“

Jack zalapal po dechu. Tohle se mu nelíbilo.
„Proč se chceš zbavit manžela? Jak jste žili dosud?“
„Právě! Jak jsme žili? Na hovno. Tys mi znovu vlil do žil život. On je mrzák, má divoký sny, jednou mu z toho hrábne definitivně, jenže já chci žít teď, mít dítě, peníze, všechno. Pomůžeš mi?“
„Pomůžu,“ přikývl Jack a protože mu ocas stál, vrazil ho do ní a pěkně tvrdě ji vymrdal.
Sevřel jí ruce v zápěstí a vzpažil a jak na ní ležel, Linda nemohla nic dělat.
„Takhle se ti to líbí? Bejt mi poddaná….nechat se tvrdě mrdat?“ posměšně se jí ptal.

Linda zase byla v extázi a jen vyrážela.
„Ano…ano…mrdej mě….chci toooo,“ a vybuchla v orgasmu a nasávala do dělohy dávku semene s vědomím, že se třeba ujme.

***

Nápad je jedna věc, realizace jiná. Linda byla pevně rozhodnutá zbavit se manžela, ale jak? Shodit ho z vozíku po schodech by asi šlo, ale zabije se? Bude to bráno jako nehoda? Tohle musí být skutečná nehoda, aby dostala tu pojistku!

Nějak uprostřed týdne byla hotová plošina. John ji vyzkoušel a bylo to skvělé. Nyní se dolů do dílny a zpět dostával rychleji a hlavně v pohodlí domova. Deska nebyla široká přes celé schodiště, a tak se dalo dolů a nahoru i dál chodit po schodech.

***

„Jdu do prádelny,“ prohodila Linda k Johnovi, který byl již od rána v nějakém podivném zamyšlení. Ten neodpověděl a Linda popadla proutěný koš a marně cvakala ovladačem plošiny.
„Zatracenej krám. Zas to nejde,“ zabručela a šla dolů po schodech. A kde je, sakra, Jack? Od rána ho neviděla. Včera ji zezadu tvrdě omrdal v kuchyni a nijak se netrápil, že z jídelny je John mohl vidět. Při prudkých přírazech funěl, jak moc ji zbožňuje a že konec všeho se blíží. Pak ji vystříkal horkým semenem a šel klábosit s Johnem jakoby nic.

V myšlenkách ukládala prádlo do pračky, když za ní zapadly dveře. Tiché kroky se blížily a pak ji chtivé ruce objaly v pase a hned jely nahoru na prsa. Tělem jí projela mrazivá vášeň. Zůstala dál nečinná, ruce jí promnuly prsa, pak vykasaly sukni, stáhly kalhotky a pak už tvrdý nástroj jí pronikl do těla. Bylo to nádherné, jak jeho velikost ji roztáhla pysky a pronikla hluboko do pochvy.
Okamžitě byla mokrá a vnímala ho se slastným pocitem blížícího se orgasmu. Když rozjel rytmické přírazy jen slastně hekala a kousala se do rtů, aby nekřičela nahlas.
„Ohm….ohm…gmmm…ohm,“ vyluzovala a pevně zapřená o pračku, cítila jak v ní ocas pulsuje až do trhavých záškubů a pak už ji zalilo horké semeno. Tělo se jí sevřelo ve slastné křeči a děloha nasávala dávku semene na oplodnění.
Po vystříkání z ní ocas vyjel a klapnutí dveří ji vrátilo zpátky na zem. Otočila se a nikde nikdo. Jen stékající semeno po stehně jí napovědělo, že to nebyl sen.
„Ten zmetek si ale umí vybrat chvilku,“ se slastným uspokojením se protáhla, dokončila práci a vyšla nahoru.

Na hraně schodiště však zůstala přimražená stát. Před ní seděl na vozíku John, v ruce třímal bajonet a na zemi ležel mrtvý Jack s bodnou ranou v hrudi, zalitou krví!
„Už jste došukali, ty kurvo!“ vyprskl temně. „Celý dny se s ním pelešíš, mě před očima, myslíš, že když nemám nohy, že jsem i slepej a hluchej? Ale s tím je konec. Tenhle hajzl už chcípl, teď je řada na tobě!“ a k její hrůze John s námahou a pomalu z vozíku vstával!
Bože….néé!“ to už bylo na Lindu příliš. V děsu couvla a šlápla na plošinu, která ovšem povolila a ona se pozadu zřítila dolů, kde pod jejími troskami zůstala nehybně ležet.

John ztěžka dosedl zpět na vozík. „Ááách….tak tohle byl výkon!“
„Mrtvý“ Jack náhle obživl a posadil se. „Skvělý. Myslíš, že je mrtvá?“
John pokrčil rameny a Jack kývl.
„Nech to na mně, prosím,“ a pomalu scházel dolů.
Linda ještě chroptěla, ale Jack ji zkušeně umlčel navždy. Pak se vrátil nahoru.
„Je mrtvá. Pádem si zlámala vaz. Neměla stoupat na plošinu, když ještě nebyla hotová,“ a položil ruku Johnovi na rameno.
Ten na ni přitiskl svou. „Díky, kámo.“

***

Policejní komisař vše vyhodnotil jako nešťastnou náhodu a případ byl uzavřen.
John prodal dům a odstěhoval se na Západní pobřeží, kde spokojeně žil v penzionu pro válečné veterány. Pravidelně ho tam chodil navštěvovat bývalý spolubojovník s nímž ve Vietnamu sloužil. Ostatní veteráni mu skoro záviděli tak pevné přátelské pouto, ale John se jen usmíval.
„Zachránil mi život.“ Ale nemyslel tím Vietnam….

Počet zobrazení: 18

Autor

4.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Iki

Hezký překvapení.

Denis86

Pěkné

Junior

Skvělá povídka. Zase trochu historie. Zajímaly by mne ty filmy na základě které Tě inspirovali.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x