Vietnamka 1

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Vietnamka

Vietnamská večerka.

Poblíž našeho domu máme malou večerku a když její český majitel letos na konci roku skončil, převzala ji Vietnamka.
Z nezajímavého krámku s mizerným sortimentem udělala během krátké doby čistý a prosperující podnik, kde člověk koupil od rána do večera téměř všechno.
Naučil jsem se tam chodit vždy po škole. Koupil jsem si něco na svačinu nebo večeři a při placení ještě obdržel hezký úsměv a poděkování.

Ta Vietnamka tam byla doslova od rána do noci i přes docela velkou zimu, která letos panovala. Nabalená jak pumpa ale vždy s dobrou náladou a úsměvem na tváři si pamatovala každého svého stálého zákazníka a svojí roztomilou češtinou ho vítala jako by patřil do rodiny.
Brzy jsem tam už chodil každý den, nakoupil, popovídal si s ní a ona se ode mě učila česky. Šlo jí to dobře, brzy vyslovovala mé jméno Robert stejně dobře jako česká holka a rychle dělala velké pokroky.

Pak se ale začalo oteplovat a ona sundávala jednu vrstvu zimního oblečení po druhé, až nakonec skončila v tričku a legínách. Překvapilo mě jak má nádhernou postavu, tedy minimálně zadeček a nohy. Něco tak pěkného se hned tak nevidí. Na Vietnamku měla nezvykle dlouhé nohy, navíc úžasně tvarované a zakončené nádherným zadečkem. Hrudník tedy měla minimální, prsa pod tričkem nebylo prakticky vidět, jen bylo znát, že má velké bradavky, které jako černé olivy, prosvítaly přes bílé tričko.
Myšlenka na její nohy, zadeček a bradavky, mě začala doslova pronásledovat, tak moc mě ta exotika lákala, dokonce se mi o ní zdálo a tak jsem v krámku začal trávit stále více času. Občas jsem jí s něčím těžkým pomohl a jednou ji dokonce ochránil před agresívním opilcem.

Po této události mě začala říkat zjednodušeně Robi a já ji Lin, protože jsem její jméno nedokázal pořádně vyslovit, aniž bych si zlomil jazyk.
Poměrně rychle jsme se stali přáteli. Radil jsem jí jak komunikovat s úřady, vyplňoval různé doklady a při tom jsem se časem dozvěděl, jak se k nám vůbec dostala.

Vyprávěla mně, že přijela s manželem a šli k jejímu bratrovi pracovat do tržnice v Mostu. Ze začátku šlo všechno dobře, narodil se jim syn, ale pak její manžel zemřel a její bratr na ni začal uplatňovat ty jejich vietnamské zvyky jako hlava rodiny.
Nutil jí aby si vzala za muže jeho společníka z tržnice, kterého ona přímo nesnášela a chtěl jí dirigoval  život.
Po nějaké době se jí podařilo odtrhnout a když se namanul tento krámek, sbalila se a odešla sem.

Syna jí doma u sebe hlídá starší Češka, která si tak přilepšuje k důchodu a ona pracuje, aby zaplatila dluh a až něco vydělá, pozve sem z Vietnamu svoji sestru a budou krámek provozovat spolu.

Časem jsme zabrousili i na intimnější témata. Ptal jsem se, proč si nenašla nějakého chlapa ale ona se jen smála. Na chlapy vůbec nemá čas a také prý už nechce žádného Vietnamce, co by jí jen poroučel. Na moji námitku ať si tedy najde Čecha, odmítavě mávla rukou. Češi prý vietnamky nechtějí a Vietnamky zase nechtějí Čechy, protože to tam, ukázala rukou do rozkroku, mají moc velké.

Od té doby jsem dělal vše proto, abych jí byl co nejblíže, dokonce jsem jí nosil tašky až ke dveřím domu kde bydlela a doufal, že mě někdy pozve dál.

Asi za půl roku marného snažení dostat její krásný zadeček do postele, se v krámku objevila druhá Vietnamka, Linina sestra Wu, která vypadala jako její dvojče. Lina nás seznámila a brzy jsme byli kamarádi jako s její sestrou.
Chvilku trvalo, než Lin sestru zaučila, ale pak se již začaly v krámku střídat.
Lin teď měla více času a tak si začala i sama jezdit pro zboží a také chodila domů daleko dříve a já ji stále častěji doprovázel, až sem se jednou konečně dočkal toho pozvání.
Lin měla totiž narozeniny. To mně prozradila její sestra a tak jsem toho dne přišel do krámu s květinou, což Lin velice překvapilo a dojalo tak, že jí až slzely oči.
Vietnamci totiž doma narozeniny a svátky vůbec neslaví a nedávají si žádné dárky. Hodně jsem ji tedy překvapil a na oplátku mě Lin pozvala domů, na večeři.

Doma jsem se našlechtil a v domluvenou dobu zazvonil u Lininých dveří. Jaké bylo moje překvapení, když mě otevřela oblečená v kratičkých, letních šatičkách, lodičkách na podpatku, pečlivě učesaná a nalíčená a úsměvem mě zvala dál.
Doma měla již vše nachystáno a hned mě usadila k slavnostně prostřenému stolu, kde byla uprostřed ve váze ta kytice ode mě a z kuchyně začala nosit připravené pohoštění.
Sledoval jsem ji, jak s úsměvem pobíhá sem a tam. Ještě nikdy jí to tak neslušelo a já se rozhodl, dnes nebo nikdy. Dnes jí povím, jak po ní toužím, ať to dopadne, jak chce.

Po vynikající večeři a několika sklenkách silné, rýžové pálenky, když Lin uklidila ze stolu, jsem vstal a vytáhl z kapsy krabičku, můj dárek pro ni.
„Lin, tohle je dárek pro tebe k narozeninám, snad se ti bude líbit?“
Krabičku jsem otevřel a podal jí tak aby viděla, že je v ní stříbrný řetízek s přívěskem ve tvaru Raka, který v klepetech drží malou Lunu, což bylo znamení, ve kterém se narodila.

Lin zůstala překvapeně stát a jen se dívala na krabičku. Podal jsem jí tedy dárek blíže a ona se konečně vzpamatovala, pomalu si ode mě krabičku vzala, vyndala řetízek a dojatě si ho prohlížela.
„Děkuji, je to moc krásné,“ řekla s očima v slzách, „připneš mě ho, prosím.“ Podala mi řetízek a odhrnula si z krku své dlouhé vlasy.

Opatrně jsem  jí ho zavěsil kolem krku a když ruce spustila zase dolů, odhodlal jsem se jí říci, co jsem měl na srdci.
„Lin, víš, já…“ zadrhl jsem se ale než jsem stačil pokračovat, Lin mě přikryla rukou ústa.
„Nic neříkej Robi, já to už přeci všechno  vím,“ řekla tiše. „Dávno jsem poznala, že mě chceš. Byl jsi skutečně vytrvalý a časem jsem na to začala myslet i já. Mnohdy jsem si představovala, jaké by to bylo se s tebou milovat. Jen se bojím, že to prostě nepůjde. Často jsem tě sledovala, jak ti v kalhotách narostla veliká boule, když jsi mě nenápadně pozoroval.
My, Vietnamky máme rády sex a jsme hodně náruživé. Když máme muže, chceme to často a se vším všudy. Pokud se ale do mě nevejdeš, nebude to fungovat, navíc jsem pro tebe už stará,“ odmlčela se ale pak ještě dodala. „ Promiň, musela jsem tě varovat.“

„Ne Lin, stará nejsi a mně, se moc líbíš. Už od začátku, nevzdám to teď bez boje, budu se snažit, abys byla spokojená,“ přesvědčoval jsem ji a hned jsem ji objal kolem pasu a políbil ji.
Když polibek opětovala, zvedl jsem ji do náruče a rozhlížel se, kam ji odnesu, sama mě ale rukou ukázala cestu do ložnice. am jsem ji zlehka položil na postel a začal jí vášnivě líbat.

Lin si mě přidržovala za hlavu, oplácela mě líbání a do toho vzrušeně šeptala.
„Tak moc jsem na to čekala, ani nevíš, jak strašně tě chci, buď na mě hodný“,

Pevně jsem ji objímal, celý vzrušený, že jsem konečně dosáhl svého, až se mně z toho postavil.
Když jsme se nabažili líbání, začala mně Lin nedočkavě rozepínat košili. Její drobné, šikovné prstíky si s knoflíky snadno poradily.
Lin měla šaty na zapínání na zádech a do toho jsem se zatím nechtěl pouštět. Místo toho jsem jí je jen vyhrnul a začal jí hladit zadeček.
Byl přesně takový, v jaký jsem doufal, malý pevný a nádherně zaoblený a přecházel do nejkrásnějších stehen a lýtek, jaké jsem kdy viděl.

Nejdříve to vypadalo, že si Lin nevzala ani kalhotky ale po bedlivějším průzkumu jsem je přeci jen objevil. Tedy kalhotky, tomu se tak ani nedalo říkat. Dvě šňůrky kolem boků, ze kterých další vedla mezi její rozkošné půlky. Vůbec nic nezakrývaly a dalo se tušit, že tomu bude tak i ze předu, kam jsem se zatím ještě nedostal.
Zatím jsem jí jen hladil zadeček a nožky a společně jsme se líbali.

Lin se mně pak pokusila rozepnout kalhoty, ale raději jsem si je sundal sám a zůstal jen v boxerkách, na kterých se jasně rýsovala boule mého vzrušeného penisu.
Lin tam nedočkavě přesunula svoji ruku, zapátrala, pak něco vykřikla vietnamsky a zároveň si přitiskla ruku na ústa.
Podíval jsem se na ní tázavě a ona hned odpověděla.
„Robi, ty jsi tam tak strašně veliký,“ vyhrkla napůl vystrašeně a napůl radostně. „Sundej si rychle ty boxerky, prosím,“ žadonila s vykulenýma očima.

Sundal jsem si je a pyšně vystavil svoji chloubu pěkně na odiv. Chvilku na něj upírala vytřeštěné oči a pak na něj pomaličku položila ruku a osahávala ho jako by to byla kobra, co může kdykoliv uštknout.
Poté co ho chvilku osahávala, zase něco pronesla vietnamsky, ale hned mě to přeložila.
„Máš ho jako bůvol,“ vysvětlovala, „tak velký jsem ještě nikdy na vlastní oči neviděla.“
„Ale Lin, dvacet jedna centimetrů není přeci bůvol, to je u nás normální,“ chlácholil jsem ji.
Asi mě vůbec nevnímala, přejížděla po něm dlaní a fascinovaně ho zkoumala.
Chvěl jsem se nedočkavostí, kdy už odhalím její klín, snažil jsem se ale vydržet a zatímco ona obdivovala můj ocas, začal jsem jí hladit po ramenou, krku a snažil se sesmeknout ramínka jejich šatů, abych se zatím podíval alespoň na její bradavky.

Šaty byly naštěstí propínací na patentky, tak to nedalo moc práce a za okamžik už jsem jí je stahoval přes útlá ramena. Podprsenku neměla a tak jsem pozvolna odkryl rovnou nahá prsa.
Nečekal jsem, že nějaká vůbec má ale byl jsem mile překvapen, byly tam, malé ale byly. Maličké  polokoule, kterých by se mě do dlaně vešlo rovnou několik. Příjemným překvapením ale byly bradavky, na které jsem byl tolik zvědavý a které jsem tak často nenápadně okukoval, jak jí prosvítají bílým tričkem, na kterém tvořily dva tajemné hroty.
Nedočkavě jsem je pohladil a pak začal zkoumat bradavky. Lin je měla opravdu veliké, dlouhé nejméně dva centimetry, velice tvrdé a jak jsem rychle zjistil, i velice citlivé.
Jak jsem bradavku trochu silněji zmáčkl, mělo to okamžitou reakci. Lin zmáčkla dlaní mého ,,bůvola“.

Lin mně vášnivě hladila ocas a vždy když ze žaludu vyloudila kapičku mé, teď již těžko zadržované touhy, jí olízla a tím zase vyvolala další lavinu vzrušení, až už jsem to nevydržel a začal z ní stahovat šaty úplně.
Trochu se nadzvedla v bocích aby mně to ulehčila a pak se položila tak, že měla svou hlavu skoro v mém rozkroku a já u své hlavy její zadeček v těch miniaturních kalhotkách. Ty měly vepředu tak malinkatý trojúhelníček látky, že skoro nebyl vidět, jak ho měla zaříznutý do své štěrbinky. Rozvázal jsem tkaničky kalhotek na bocích, vysvobodil je ze sevření a odložil.

Lin se celou tu dobu mazlila s mým ocasem, hladila ho, mnula, olizovala a nejlepší bylo, když přetáhla předkožku a odhalený žalud si vzala do pusy. V puse ho pak obtahovala jazykem tak hezky, že mě bylo jasné, že už to dlouho nevydržím a to jsem ji také řekl.
„To nevadí,“ podívala se na mě, „právě o to se přeci snažím Robi, chci ho vidět z blízka jak stříká,“ a pokračovala v tom úžasném mazlení.

Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat, ocas se začal v její ruce prudce vzpínat jako splašený mustang a pak už jsem jen cítil, jak z něj vyráží jeden prudký výstřik za druhým.
Lin mě překvapila. Tvrdila že se chce dívat, ale při prvním náznaku výstřiku ho pevně sevřela v puse, rukou mě chytila za koule a všechno co z něj stříkalo vysála, až se mně zatočila hlava.
Sála ho, dokud nezačal vadnout, pak mě požádala, abych se položil na záda, rozkročila se nade mnou, roztáhla si svoji mušličku, přitiskla ji na můj povadlý ocas a začala po něm jezdit nahoru a dolů.
Opírala se při tom o moje nohy, krásně prohnutá, vystrčené bradavky jako hroty kopí čněly nahoru a já cítil, jak její mušlička vlhne, až to  nakonec začalo úplně mlaskat.

Lin měla zakloněnou hlavu, zavřené oči ale z pootevřených úst se jí začalo drát čím dál tím hlasitější sténání, sténala stále hlasitěji a tiskla se na mě tak silně, že jsem měl pocit jako bych strčil ocas do mandlu.
Orgasmus, kterého dosáhla vzápětí, se ničím nelišil od náporu uragánu. Hlasitě křičela, svíjela se, ale nepřestávala se na můj ocas mačkat do posledního okamžiku, do posledního křečovitého záškubu a pak se mně doslova zhroutila na prsa a zhluboka oddychovala.

Hladil jsem ji po zádech a po vlasech, dokud se její dech neuklidnil a pak jsem ji požádal, aby si teď lehla na záda zase ona a já si budu hrát s ní.
Ochotně se položila a když jsem jí naznačil aby roztáhla nohy, ihned je dala skoro do provazu jako nějaká gymnastka, až na mě její  mokrá a pootevřená lasturka vyzývavě trčela jako nějaký sladký zákusek, vystavený u cukráře. Okolí lasturky měla úplně vyholené, ale nad pahorkem si nechala chomáč černých, hustých chloupků.

Pohladil jsem ten černý kožíšek a pak sjel rukou dolů, mezi její stehna, přímo mezi pootevřené pysky a začal ji tam hladit.
Lin znovu zavřela oči, užívala si mého laskání, ale v okamžiku kdy jsem sklonil hlavu a začal jí lízat sebou prudce trhla, posadila a vyděšeně se mě ptala.
„Robi, co to děláš, to nesmíš, tohle muži ve Vietnamu nedělají, to se nesmí,“ řekla celá rozčílená.

Zarazilo mě to, ale pak jsem se jí snažil uklidnit a vše jí vysvětlit.
„Neboj se Lin, na tom přeci není nic špatného, u nás to dělají všichni. Ženám se to moc líbí, samy si o to říkají, pojď to aspoň zkusit, uvidíš jak je to pěkné,“ naléhal jsem.
Nezdála se moc přesvědčená, stále váhala.
„Opravdu to tady dělají všichni?“ ptala se nedůvěřivě.
„Nejen u nás, Lin, ale i v celé Evropě a ve většině světa,“ přesvědčoval jsem jí a zřejmě to zabralo.

Položila se zase na záda, mírně znovu roztáhla nohy ale celá napjatá mě pozorovala jak skláním hlavu do jejího klína a začínám jí zase lízat.
Viděl jsem jak je napnutá a nesvá a tak jsem začal velice jemně a opatrně. Nejdříve sem jí lízal vnitřní strany stehen, třísla, okolí lasturky a teprve pak, když neprotestovala, jsem jazykem přejel na poštěváčka a pysky.
Stále ale velice jemně a teprve když jsem ucítil, jak její napětí povoluje a celé tělo se uvolňuje, jsem trochu přitlačil na poštěváček a také začal projíždět jazykem její vlhkou štěrbinku.

Netrvalo dlouho a její kundička se zase začala rozevírat a téct.
Dráždil jsem jí jazykem malinký poštěváček, když mě Lin položila ruce na hlavu a sama mě začala dirigovat tam kde se jí to nejvíce líbilo, opatrně jsem rozhrnul její něžné závojíčky a začal do ní pronikat prstem.
Zpočátku to šlo ztěžka, byla skutečně velice uzoučká ale neúnavně jsem ji tam dráždil a masíroval prstem až se začala více rozevírat.

Lin už zase začala rychle oddychovat, občas jí ze rtů unikl tichý sten, stále silněji si tlačila moji hlavu mezi svá stehna a tak jsem přidal ještě jeden prst a začal nejprve pomalu  a pak stále rychleji dorážet do její kundičky až sebou zase začala zmítat.
Vzrušením jsem se už téměř neovládal, prsty jsem zběsile plenil její lůno a druhou rukou jí drtil poštěváček o stydkou kost, až se celá kroutila a prudce proti mně vyrážela svou pánví.

Už jsem to nevydržel a při dalším jejím prudkém přírazu jsem vyškubl prsty ven, uchopil svůj  klacek a než se stačila vzpamatovat, nasadil jsem žalud na její promáčený vchod a prudce přirazil.
Lin doslova zařvala, snažila se mě chytit za ocas, ale nepovolil jsem, žalud pronikal těsným tunelem stále hlouběji.  Lin se se mnou doslova prala, neměla ale šanci a já nakonec do ní pronikl skoro polovinou délky.
Pevně jsem si Lin přidržoval za boky, aby se nemohla vyškubnout, nevšímal jsem si jejích bojujících paží a přestože se na mém ocasu mrskala jak ryba nabodnutá harpunou, nepodařilo se jí vysmeknout.

Po chvilce tvrdého zápasu jsem si všiml, že Linina vagína povolila a můj ocas se v ní začíná uvolňovat, nezaváhal jsem, trochu jsem povytáhl a zase zarazil, znova a ještě jednou, už to šlo skoro volně a tak jsem do ní začal normálně přirážet, byť ne na celou délku.

V tom zápalu jsem si málem ani nevšiml, že se mnou Lin už nezápasí.
Jednou rukou si prudce mačkala prso a bradavku a druhou si pevně tiskla mezi zuby. Asi chtěla utlumit ten vysoký, táhlý sten, co se jí dral ze rtů. Moc se jí to ale nedařilo a mě naopak ten zvuk doslova burcoval. Přirážel jsem do ní tak silně až jsem ji celou nadzvedával a posunoval po posteli.

Lina si najednou prudce sáhla mezi nohy, a křečovitě se škubala. Viděl jsem, jak ji mezi prsty stříká úplný proud čiré tekutiny a rozlévá se po jejích stehnech, ruce i mém ocasu a stéká na prostěradlo.
Těsná kundička a pohled na stříkající Lin mě dorazil, vypustil jsem plnou dávku horkého semene přímo do jejího lůna a dalších několik ještě následovalo, provázeno divokým škubáním v mém ocasu.

Když ty prudké kontrakce konečně ustaly, cítil jsem se úplně vyčerpaný a pot se mi z čela jen řinul.
Lin přestala křičet a už jen zírala vytřeštěnýma očima na svůj klín a na to jak z ní pomalu vytahuji ocas.

Svalil jsem se vedle ní a snažil se nabrat dech. Čekal jsem pořádné výčitky, ale Lin se jen stulila do klubíčka a přitiskla se ke mně.
„Promiň, Lin, moc mě to mrzí, nedokázal jsem se ovládnout, nezlob se na mě.“
Zakroutila hlavou.
„To nic Robi, neomlouvej se, bylo to moc krásné, ale já se teď moc stydím.“
„Proč, Lin, proč by ses měla stydět?“ nechápal jsem.
„Málo jsem se snažila a podívej se na to,“ ukázala na tu spoušť pod námi. „Co si teď budeš o mě myslet? Určitě se už se mnou nebudeš chtít znovu milovat,“ dodala plačtivě.

Rozesmál jsem se a chlácholil jí.
„Ale ne, byla si naprosto úžasná a ten výstřik byl nádherný, jsem na něj pyšný, znamená to totiž, že jsem ti to udělal dobře. Tohle se každému nepodaří. Budu se s tebou milovat, kolikrát jen budeš chtít, jen mně slib, že mně ten výstřik předvedeš ještě mockrát, ano?“
„Tak ty si opravdu nemyslíš, že jsem jako Vietnamka špatná v milování“, zvedla ke mně tázavě svoje šikmé, černé oči.
„Ne, to si nemyslím, ale teď pojď, uklidíme to spolu a pak se půjdeme napít, mám hroznou žízeň.“
Vyskočila jak bodnutá včelou.
„Ne Robi, ty nesmíš uklízet, to je moje práce, běž se napít a já to zatím udělám.“

Nepřel jsem se s ní a šel se do kuchyně napít. Vzal jsem si z lednice colu a když jsem se otočil zpět, spatřil jsem Wu jak sedí u kuchyňského stolu s nějakou knihou a překvapeně si mě prohlíží.
„Jejda, promiň Wu, nevěděl jsem, že jsi tu,“  a rychle jsem zmizel zpátky do ložnice, kde už Lin dávala na postel čisté povlečení.
„Lin, Wu mě viděla, sedí v kuchyni.“

Lin se podívala na hodiny na stěně.
„Já úplně zapomněla na čas, vůbec jsem si neuvědomila kolik je hodin. Wu už tady musí být nejméně hodinu. Nic si z toho nedělej, Wu o nás ví,“ konejšila mě, když viděla moje rozpaky.
„No jo, to ale musela slyšet ten náš bouřlivý závěr, ne? Co si teď o nás bude myslet?“
„Nevím,“ zamyslela se, pak se ale na mě podívala a rozesmála se.  „Když tě takhle viděla, tak asi bude žárlit,“ a ukázala rukou na můj rozkrok.

Podíval jsem se dolů. Ocas mně sice visel, ale stále byl ještě pěkně zduřelý a docela dlouhý.
„Myslíš, že zrovna na tohle bude žárlit?“
„Nezapomeň že je Vietnamka, takový určitě ještě nikdy neviděla, naši muži takový nemají, ani když jim stojí,“ dodala se smíchem, „to víš že bude žárlit nebo bude alespoň zvědavá.“
„Tak si tu ještě chvilku odpočiň, já za ní na chvilku zajdu a pak se přijdu ještě pomazlit,“ dodala s prohnaným úsměvem, vzala si na sebe župan, zhasla a zavřela za sebou dveře.

Natáhl jsem se, pohodlně se uvelebil a odpočíval. Slyšel jsem, jak se spolu vedle tiše baví, ale samozřejmě jsem nerozuměl ani slovo.
Lin se vrátila, když jsem už skoro usínal, ani nerozsvítila, sundala si župan, lehla si ke mně a hned mě rukou začala hladit v rozkroku.
Ospale jsem jí hlazení oplácel od krku až po zadeček a užíval si mazlení.

Po chvilce mě ho Lin zase rukou postavila a začala mě ho kouřit, jednou rukou si ho přidržovala, druhou mě masírovala koule a hladila až dolů na zadek. Bylo to moc příjemné a vzrušující, ležet tam s roztaženýma nohama, s ptákem v její nenasytné puse a rukou zavrtanou skoro až do zadku a tak jsem se  docela rychle  udělal.
Lin to zase všechno vysála a spolykala, na závěr mě ještě pohladila po břiše, vzala si župan a odešla, jen se jí při zavírání dveří zaleskly na ruce hodinky a byla pryč.

Pomalu jsem vstal, rozsvítil lampičku, oblékl se a šel za Lin do pokoje.
Obě seděly oblečené do stejných županů u stolu a něco si špitaly. Omluvil jsem se, že už vyrazím domů.
Lin mě na rozloučenou políbila a Wu mě podala ruku .

Šel jsem domů a něco mě stále vrtalo hlavou, nemohl jsem však přijít na to co to je.
Cestou jsem potkal mladého kluka s holkou. Zeptali se mě kolik je hodin a když jsem jim to řekl, dívka se zděsila, že ji táta doma zabije.
Musel jsem se tomu zasmát, ale pak mně to trklo. Už jsem věděl, co mně vrtalo hlavou.

Když se přišla Lin po druhé pomazlit, hladil jsem ji i po krku, neměla tam ale ten řetízek ode mě, zato měla na ruce hodinky, které ona ale nikdy nenosí.
Když mně dávala pusu na rozloučenou, řetízek se jí na krku jasně zaleskl a na ruce, kterou mě položila při polibku na tvář, žádné hodinky neměla.
Wu mně podala ruku, měla na ní hodinky, ale na krku jsem žádný řetízek neviděl.

Tak to tedy bylo, pokýval jsem si sám pro sebe hlavou a šel spokojeně domů spát.
Tohle ještě bude zajímavé, blesklo mě hlavou těsně před tím, než jsem usnul.

A bylo, o tom však až zase příště.

Autor

Navigace v seriáluVietnamka 2 >>
4.9 82 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka. Jen doufám, že bude nějaké pokračování té trojky o které si holky myslí, že on o ní neví.

harai

Jak může ocas viset a zároveň být zduřelý? Tohle mi hlava nebere.

dedek, Jeff

Úvaha korektora : zduřelý může znamenat napuchlý. V takovém případě si ho dokážu představit, že může viset.

Poul

Krasna historka. Tesim
se na pokracovani.

Shock

autor má nějaké zkušenosti s touto komunitou? Já osobně měl z asiatek v posteli Japonku a ta se na evropský ocas velmi těšila, než aby se bála…. Byla také dost úzká, ale sex se vydařil a byla (a ještě mnohokráte) velmi (u)spokojená. To jen má osobní zkušenost. Jinak dvě vietnamské sestry bych si také dal říct 🙂

Clark

s tím uspokojením ti to rád věřím, povídka je samozřejmě fikce ale dvě Vietnamky najednou jsem před lety skutečně zažil a bylo to úžasné i když nebyly sestry (ani příbuzné), Vietnamek si jako milenek cením někdy od roku 86 (?) kdy jsem ochutnal náhodou tu první, dělal jsem ve fabrice kde jich bylo asi 100 a tak se naskytla příležitost

Clark

Harai, myslím tím ten stav po výstřiku, když už pevně nestojí ale ještě se nesmrsknul na klidovou velikost,DD
Schock- ano, zkušenosti s Vietnamkami mám a musím se přiznat že je dlouhodobě vyhledávám pro jejich úžasný přístup k mužům i sexu obecně, Češky se jim nevyrovnají

Clark

ještě jsem zapomněl dodat, Vietnamky je mají sice většinou úzké ale roztáhnou se jako každá jiná, hlavní problém a důvod jejich obav je v tom, že je mají mělčí a s nešikovným milencem je to může hoodně bolet nebo i zranit, na druhou stranu často a snadněji dosahují cervikálního orgasmu a to je opravdu pecka

8
0
Would love your thoughts, please comment.x